Jak chodzicie ubrane w domu ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 17:14   #121
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja nie mogłabym chodzić po domu w rzeczach wyjściowych, po pierwsze niewygodnie by mi było, po drugie mogłabym je pobrudzić i zniszczyć. W domu ubieram dres i jakiś sweter, grunt żeby było mi wygodnie i ciepło
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:26   #122
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Po domu śmigam wdresie jak jest chłodno. Latem w krótkich spodenkach i jakiejś koszulce, oczywiście nie takiej wyjściowej, tylko , że tak powiem zmiennej
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:29   #123
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja tez, dokladnie tak samo
Chyba tylko my lubimy flanelki
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:45   #124
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

wygodne dżinsy
bawełniana bluzka
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:47   #125
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

W domu ma mi być wygodnie więc biegam w dresie. Mąż również, bo często przesiadujemy na podłodze i bawimy się z naszymi dziećmi. W garniturze i garsonce nie byłoby to wygodne
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:59   #126
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

zimą: dres+grube skarpety a latem coś luźnego jakiś t-shirt, krótkie spodenki/spódniczka a przy dużych upałach strój kąpielowy
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:06   #127
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja chodze po domu w dresie

Jest wygodniej, no i boję się chodzić w ciuchach wyjściowych po domu, od kiedy moja ulubiona bluzka została poplamiona pryskającym z patelni olejem, kiedy gotowałam obiad
__________________

Edytowane przez rare bird
Czas edycji: 2010-01-24 o 18:07
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 18:12   #128
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja zawsze się przebieram jak tylko wracam do domu, nie wyobrażam sobie leżenia na kanapie w rajstopkach, szortach, paskach i innych biżuteryjach Od razu wskakuję w dresik, koszulkę, jak zimno to bluza na wierzch czasem chodzę w krótkich spodenkach albo spódnicy, ale zawsze wygodnych i z raczej naturalnych materiałów- cenię wygodę.

W ciuchach w których chodzę na co dzień czułabym się skrepowana. Poza tym ubrania przecież się niszczą... No i w domu lubię się rozwalić na kanapie, wślizgnąć się pod koldrę jak mi zimno... a przecież to niehigieniczne w ciuchach w których byłam wcześniej poza domem.

Tak więc dres górą!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:16   #129
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

a ja właśnie siedzę w dresiku
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:23   #130
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

czasami cały dzień chodzę w spodniach piżamowych, jak nie muszę nigdzie wychodzić
ogólnie niechluj domowy ze mnie, niestety...
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:23   #131
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

dresiki + bluza jak jest zimno lub koszulka gdy ciepło
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 18:28   #132
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Rajstopy + koszula +kapcie.
Jak ktoś przychodzi to tak otwieram drzwi i nie widzę w tym problemu.

: )
wygoda przede wszystkim
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:35   #133
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Naprawdę jestem w szoku czemu się przebieracie? Jest Wam niewygodnie w tym, co nosicie poza domem, z przyzwyczajenia? Czy co? fascynuje mnie to, bo mi by się nie chciało chyba
Nauczyłam się tego na błędach: kupiłam śliczną drogą spódnice w Solarze i załozyłam zeby się nacieszyć- zaczęłam smazyć placki i mimo fartuszka- kapnął tłuszcz i spódnica ani razu nie noszona do wywalenia bo plama nie zeszła tylko się materiał w końcu odbarwił od prób sprania tego. Kupiłam drogie markowe dzinsy, siadłam na podłodze buty zawiązać,- pechowo bo na takiej listwie łaczącej parkiet z deskami- zahaczyłam o kant tej listwy i wstałam z dziurą na tyłku - kolejna kupa kasy wywalona w błoto - spodnie te nosiłam niecały tydzień- nawet raz nie wyprałam jeszcze a już zniszczone i nadające sie tylko na ewentualne grzybobranie.

Póki nosiłam rzeczy tanie, to trudno, przebolałam, jak zaczęło mnie stać na lepsze- to zaczęłam o nie dbać bardziej i szkoda mi takich rzeczy na leżenie na kanapie po prostu. Zreszta jak tu lezec na kanapie w okładzie z męża, kotów i dzieci w błyszczącej drapowanej spódniczce - wyglądała by po czymś takim jak szmata z psiej budy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:40   #134
moorfina
Rozeznanie
 
Avatar moorfina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 806
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja nie czuję własnie potrzeby przebierania się po przyjściu do domu....nie mówię tu o spódnicach,żakietach itp... mogę smigać z biżuterii,obcislych spodniach itp po domu... nie wiem jakos mi to nie przeszkadza tylko przeszkadzają mi komentarze rodzinki jak juz przyjade do rodzinnego domu,że ciuchów nie szanuję... tylko czego tu nie szanować? przeciez nie czołgam sie po podlodze....
__________________
po prostu moorf albo chociaż błagam przez 2xo i małe M


Pani Kosmetyczka

egzamin zawodowy praktyczny 97%


WIECZNIE SZUKAJĄCA..
moorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:50   #135
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ej, ej, ale Wy specjalnie kupujecie nowe ciuchy z przeznaczeniem ''po domu''?
bo ja mam wszystkie jakieś stare, które zamiast wyrzucić to można jeszcze wykorzystać - np. mieszczę się w spodnie z czasów gimnazjum (teraz jestem na studiach ;p), ale są obciachowe - dzwonowate, albo z jakimiś przetarciami ;p ale z braku laku w nich po domu chodzę a bluzy to niektóre mam po mamie, dlatego mają takie trendy wzorki a'la szalone lata '70,'80,'90

może powinnam zakupić sobie jakiś trendy dresik, żeby nie odstawać od społeczeństwa
ja niczego nie kupuje - nosze stare dresy z w-fu, ale po prostu stare ciuchy, w ktorych juz sie nie pokazuje w miejscach publicznych-strasze tylko domowników

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Dobra, joł :p letnia wersja mojego domowego outfitu z ziomalskim kotem na koszulce
Zimowy dres (ten welurowy) nie jest uwieczniony na żadnym zdjęciu
Cienki dres za kolano, sznurowany lecz tego nie widać
Ach ta domowa moda.
no,no. niczego sobie dresik - wiadomo, nie to, co ortalion, ale tez niezly

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Przyznawać się,która ma różowy dres?
ja mam na sobie rążąco różowy sweterek - liczy się?
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nauczyłam się tego na błędach: kupiłam śliczną drogą spódnice w Solarze i załozyłam zeby się nacieszyć- zaczęłam smazyć placki i mimo fartuszka- kapnął tłuszcz i spódnica ani razu nie noszona do wywalenia bo plama nie zeszła tylko się materiał w końcu odbarwił od prób sprania tego. Kupiłam drogie markowe dzinsy, siadłam na podłodze buty zawiązać,- pechowo bo na takiej listwie łaczącej parkiet z deskami- zahaczyłam o kant tej listwy i wstałam z dziurą na tyłku - kolejna kupa kasy wywalona w błoto - spodnie te nosiłam niecały tydzień- nawet raz nie wyprałam jeszcze a już zniszczone i nadające sie tylko na ewentualne grzybobranie.

Póki nosiłam rzeczy tanie, to trudno, przebolałam, jak zaczęło mnie stać na lepsze- to zaczęłam o nie dbać bardziej i szkoda mi takich rzeczy na leżenie na kanapie po prostu. Zreszta jak tu lezec na kanapie w okładzie z męża, kotów i dzieci w błyszczącej drapowanej spódniczce - wyglądała by po czymś takim jak szmata z psiej budy.
oj, wspolczuje - wiem, jaki to ból zniszczyć nowe ciuchy.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:52   #136
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Pokaż wiadomość
no te obcasy na filmach to najlepsze albo jak się kładą do łóżka (Spać) w pełnym makijażu

Tak żeby się wszystkim podobać..............wręc z idealne kobity
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:53   #137
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez moorfina Pokaż wiadomość
Ja nie czuję własnie potrzeby przebierania się po przyjściu do domu....nie mówię tu o spódnicach,żakietach itp... mogę smigać z biżuterii,obcislych spodniach itp po domu... nie wiem jakos mi to nie przeszkadza tylko przeszkadzają mi komentarze rodzinki jak juz przyjade do rodzinnego domu,że ciuchów nie szanuję... tylko czego tu nie szanować? przeciez nie czołgam sie po podlodze....
wiesz, tu może nie chodzi o czołganie się po podłodze bo nawyk wycierania spodni na kolanach miało się za dziecięcia ale chociażby takie sytuacje, jakie opisała cava. Mi właśnie dlatego szkoda ciuchów i od razu się przebieram. A tu kapnie przez przypadek pasta do zębów, a tu coś w kuchni, a tu psina się otrze o nogawkę zostawiając połowę swojego futra (chociaż od miesiąca już go nie mam ) itp.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-01-24 o 18:55
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:54   #138
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Mój domowy strój to stare,podniszczone lekko dżinsy i bawełniana bluzka,latem t-shirt.

Nie lubię dresów...
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 18:57   #139
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ej, ej, ale Wy specjalnie kupujecie nowe ciuchy z przeznaczeniem ''po domu''?
bo ja mam wszystkie jakieś stare, które zamiast wyrzucić to można jeszcze wykorzystać - np. mieszczę się w spodnie z czasów gimnazjum (teraz jestem na studiach ;p), ale są obciachowe - dzwonowate, albo z jakimiś przetarciami ;p ale z braku laku w nich po domu chodzę a bluzy to niektóre mam po mamie, dlatego mają takie trendy wzorki a'la szalone lata '70,'80,'90

może powinnam zakupić sobie jakiś trendy dresik, żeby nie odstawać od społeczeństwa
Nie kupuję specjalnie ciuchów "po domu". Tak jak u Ciebie, przewaznei sa to swetry, bluzki, podkoszulki których żal wyrzucić a z drugiej strony i tak bym w nich nie wyszła
Co innego spodnie - wszystkie dresowe spodnie mam z ciucholandów Rzecz jasna, nie kupuję wpowyciąganych, poplamionych ani powycieranych. Więc tu akurat mozna powiedzieć, że kupuję specjalnie na "po domu"

Podsumowujac : spodnie dresowe + sweter, lub spodnie dresowe + bluzka/golf/bluza i na to podkoszulek (jakos tak lubie chodze bez stanika, wiec ta dodatkowa warstwa z podkoszulka lekko maskuje dyndające cyce no i jest cieplej)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-01-24 o 19:01
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 19:23   #140
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

spodnie od dresu, byle jaka koszulka i albop bluza albo sweter- zalezy co sie nawinie ;D
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:26   #141
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Jak jest zimno to jakies spodnie w których już nie wychodze "do ludzi", a lecie krótkie spodenki do tego jakaś tam koszulka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:36   #142
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
No jak w domu gotuję (tłuszcz pryska nawet i na rękawy), pokładam się na kanapie (wszystko się gniecie) i łażą po mnie koty (sierść, drapanie) to jakżeby pracowe ubranie się nie niszczyło?
Poza tym kapcie bardziej pasują do dresu czy puchatego szlafroczka niż do "wyjściowego" ubrania
A no to jasne ja gotuję w krótkim rękawku zawsze, bo jest mi za gorąco, więc mi chlapie po gołych rękach. Bo ja mam paranoję, jakby mi takie "domowe" pochlapało, to od razu bym musiała się przebrać w inne domowe a tamto do prania. Tak samo jak powiedzmy ubrudzę sobie ręce zagniatając ciasto, to mimo że wiem, że ubrudzę je raz jeszcze przy posypywaniu blatu mąką, muszę je umyć zanim zrobię cokolwiek. Kotów nie mam, a mój pies nie ma wstępu na meble

Oczywiście jeśli wracam jakimś cudem z pracy w stroju formalnym, to się przebieram, ale raczej mi się to nie zdarza, przebieram się w pracy, bo potem jadę na uczelnię a nie chce mi się chodzić cały dzień w koszuli

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
ja sie nie przebieram:P nie-na-wi-dze chodzic w dresie albo pizamie, od razu sie czuje chora, to chyba z przyzwyczajenia, bo zawsze jak byłam chora to tak siedziałam po domu...I teraz chocbym byla wymalowana, umyte swiezo wloski to czułabym sie brudno, wlosy wydawalyby mi sie tluste, i w ogole mialabym zle samopoczucie... Czasem staram sie przestawić i noszę w domu np. rurki dzinsowe w ktorych nie chodze normalnie i koszulke, ale musi byc taka w miare;p Ale to rzadko...jak np. wiem ze dzis nigdzie nie wyjde:P Albo bede sprzatac:P Inaczej ciezzzko mi sie zmotywowac.
Mam to samo od razu czuję się gorzej, mam wrażenie, że mam zapuchniętą twarz i w ogóle

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Koty ofutrzają i drapią, poza tym ciuchy się niszczą od bardziej intensywnego użytkowania, a jeansom nie wychodzi na zdrowie moje siedzenie po turecku na łóżku, kolana się wyciągają niemiłosiernie
Dlatego w domu się przebieram w starsze jeansy, które i tak się już powyciągały więc nic im nie zaszkodzi, albo takie które się zaczęły przecierać. Plus jakaś koszulka i bluza, albo sweter jak zimno.

Mnie się też kiedyś nie chciało, uważałam że mi wygodnie tak jak jestem, ale później zaczęłam się przebierać i bardzo szybko weszło mi w nawyk, teraz mi autentycznie niewygodnie jak jestem w domu w tych "wyjściowych" rzeczach.

Kurczę, przez Was zapragnęłam kupić dres
Cholera, no i wiem czemu mi się jeansy podarły na kolanie, chociaż nie tarzam się w nich po ziemi

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nauczyłam się tego na błędach: kupiłam śliczną drogą spódnice w Solarze i załozyłam zeby się nacieszyć- zaczęłam smazyć placki i mimo fartuszka- kapnął tłuszcz i spódnica ani razu nie noszona do wywalenia bo plama nie zeszła tylko się materiał w końcu odbarwił od prób sprania tego. Kupiłam drogie markowe dzinsy, siadłam na podłodze buty zawiązać,- pechowo bo na takiej listwie łaczącej parkiet z deskami- zahaczyłam o kant tej listwy i wstałam z dziurą na tyłku - kolejna kupa kasy wywalona w błoto - spodnie te nosiłam niecały tydzień- nawet raz nie wyprałam jeszcze a już zniszczone i nadające sie tylko na ewentualne grzybobranie.

Póki nosiłam rzeczy tanie, to trudno, przebolałam, jak zaczęło mnie stać na lepsze- to zaczęłam o nie dbać bardziej i szkoda mi takich rzeczy na leżenie na kanapie po prostu. Zreszta jak tu lezec na kanapie w okładzie z męża, kotów i dzieci w błyszczącej drapowanej spódniczce - wyglądała by po czymś takim jak szmata z psiej budy.
Nie no jak ktoś się przebiera z błyszczącej drapowanej spódniczki to mnie to nie dziwi, jestem zdziwiona, że można chcieć się przebierać z jeansów, no generalnie ciuchów 'casual', ale jednak wyjściowych
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:41   #143
moniczka7777
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka7777
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 19 556
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Mój domowy strój jest jak najbardziej niewyjściowy hehheeh jeśli wiecie o co mi chodzi... Dresik i koszulka obowiazkowo luzne , wygoda w domu to podstawa! Wystarczy, że poza domem się stroję
__________________
Najpiękniejszych w życiu chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same.........

nasz ślub 19.06.2010r.



moniczka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:42   #144
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu w ciuchach wyjściowych. Stawiam na wygode,więc gdy wracam do domu to przebieram się w dresy.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:44   #145
moniczka7777
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka7777
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 19 556
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu w ciuchach wyjściowych. Stawiam na wygode,więc gdy wracam do domu to przebieram się w dresy.

Skąd ja to znam ?!
__________________
Najpiękniejszych w życiu chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same.........

nasz ślub 19.06.2010r.



moniczka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:07   #146
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

zima: spodnie dresowe, puchate kapcie, t-shirt bawelniany rozm xxl [najczesciej jakis np ze zlotu czy jakiejs konferencji] i bluza szeroka bawelniana rozpinana na to

latem: majtki + w/w t-shirt [i tak mi siega prawie do kolan]
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:57   #147
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Ja rzadko kupuję coś z przeznaczeniem na "po domu", najwyżej ten rozważany obecnie dres
Reszta to ciuchy, które były wyjściowe, ale się podniszczyły (np ukochana bluza, w której się zrobiła dziurka na łokciu ), jeansy które się przecierają, koszulki zwykle mam "uniwersalne", tzn noszę je i w domu na poza nim, typu bokserki, a zimą jakieś z długim rękawem. Albo bokserka i bluza, ale te rzeczy tak samo noszę poza domem.

Częściej się przebieram zimą, bo latem biegam w tych właśnie bokserkach i równie dobrze mogę w nich siedzieć w domu, tylko sukienki zmieniam na wygodniejsze szorty.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:02   #148
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

dresik jak większość pań do tego podkoszulek jakiś
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:22   #149
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

Jeszcze w czasach gimnazjum nigdy się nie przebierałam, ale od kiedy chodzę do liceum i muszę dojeżdżac autobusem, to od razu po przyjściu do domu przebieram się w dres i jakiś t-shirt Nie lubię chodzic w jeansach, jedynie poza domem je znoszę.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 23:12   #150
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jak chodzicie ubrane w domu ?

U nas w domu był zawsze zwyczaj przebierania się po powrocie do domu i tak się przyzwyczaiłam. Zresztą niewygodnie jest mi w domu w dżinsach (chyba, że takich starych, szerokich i powyciąganych, ale to w domu rodzinnym noszę). Poza tym kilka ciuchów sobie zniszczyłam, gdy mi się nie chciało przebrać. Po domu chodzę zazwyczaj ubrana po letniemu - bluzka z krótkim rękawkiem lub na ramiączka, do tego rybaczki, jakaś spódniczka lub krótkie spodenki. Wygodnie i nie jakoś obciachowo, mogę tak wyskoczyć na zakupy czy wyrzucić śmieci, chyba, że się ubrudzę (ale wtedy to już ubranie idzie zaraz do prania oczywiście).
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.