włosy z pasemkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 12:49   #1
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76

włosy z pasemkami


dziewczyny, podpowiedzcie mi trochę. miesiąc temu zdecydowałam się na zrobienie kilku jasniejszych refleksów na włosach. W sumie przez kilka ładnych latach farbowałam włosy na ciemny brąz, a z natury mam taki myszowaty kolor. Chiałabym zejść z ciemnego już, na miedź przeplataną z brązem. fryzjerka zaproponowała na początek kilka jasniejszych refleksów. wygląda całkiem fajnie. ale wiadomo miedź z pasemek się spiera a i odrosty są, więc jak to wszystko teraz koloryzowac.?? fryzjerka poradziła mi farbować tylko odrosty średnim brązem (żeby zejść z bardzo ciemnego brązu), a po zafarbowaniu umyć włosy szamponem koloryzującym, w celu nadania odcienia tylko pasemkom.
chciałabym sprobowac sama farbowac, nie zawsze jest kaska na fryzjera
Jak farbujecie odrosty, żeby nie wejsc z farbą na jasne pasemka. troche mnie to przeraża, że niechcący sobie zamaluję te moje refleksy i znowu bedą brązowe
nigdy nie miałam pasemek, stąd moje zapytanie
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.