praca w jacqueline riu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 11:37   #1
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277

praca w jacqueline riu


Witam
Czy jest to ktoś kto pracuje w tym sklepie?
Jak jest praca,atmosfera tam?I jakie zarobki?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:39   #2
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: praca w jacqueline riu

Wybacz, ze Ci tak dogadam, ale Twoje pytanie jest bez sensu. Moze powinnas je zwezic, a nie pytac, jak sie pracuje w tym sklepie. W kazdym miescie atmosfera jest inna i zarobki tez moga byc rozne.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:46   #3
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: praca w jacqueline riu

Chodzi mi o sklep w Bielsku-Białej.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 15:55   #4
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: praca w jacqueline riu

Podbijam wątek. Chciałabym się dowiedzieć dokładnie, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna w Jacqueline Riu i jakie są Wasze opnie, zarówno pracujących, jak i klientek o tym sklepie. Mówię o Zabrzu
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 09:40   #5
Hipnotyzujaca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: praca w jacqueline riu

a nie mozesz iśc do sklepu i sie popytac?
Hipnotyzujaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 10:37   #6
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: praca w jacqueline riu

ja pracoałam w Bytomiu ok. 3 lata i nie narzekalam. w pracy trzeba bylo się wykazac, ale panowala miła atmosfera. nie pamiętam dokladnio o czym była rozmowa, ale chyba cos na temat sprzedazy głownie
nattania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:24   #7
Alicja676
Przyczajenie
 
Avatar Alicja676
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: praca w jacqueline riu

romowa kwalifikacyjna dotyczy przezde wszytkim doswiadczenia i tego, co wiesz o sprzedazy. ja dostałam standardowe pytania takie jak: co wiesz o Jacqueline Riu?, ale też inne pytania np. jaka jest Twoja opinia na temat mody polskiej? sprzedażowe to na przyklad: jakie znasz techniki sprzedaży? jak sprzedałabys klientce bluzkę, która leiej na niej wyglada niż ta, którą sama wybrała? etc. Atmosfera rozmowy miła, pani mi bardzo pomagała. Wiele odpowiedzi to oczywistości, ale trzeb atroche pomysleć
Alicja676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 12:51   #8
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez Alicja676 Pokaż wiadomość
romowa kwalifikacyjna dotyczy przezde wszytkim doswiadczenia i tego, co wiesz o sprzedazy. ja dostałam standardowe pytania takie jak: co wiesz o Jacqueline Riu?, ale też inne pytania np. jaka jest Twoja opinia na temat mody polskiej? sprzedażowe to na przyklad: jakie znasz techniki sprzedaży? jak sprzedałabys klientce bluzkę, która leiej na niej wyglada niż ta, którą sama wybrała? etc. Atmosfera rozmowy miła, pani mi bardzo pomagała. Wiele odpowiedzi to oczywistości, ale trzeb atroche pomysleć

wielki dzieki!! A dostalas sie tam do pracy? duzo trzeba miec doswiadczenia? do sklpu w jakim mieście startowalas?
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 14:50   #9
Natallieee
Przyczajenie
 
Avatar Natallieee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: praca w jacqueline riu

jako klientka mogę powiedziec, ze opinię o jacqueline Riu mam pozytywna, ale nie wiem, jak ma ci to pomoc w dostaniu pracy xD
Natallieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 14:58   #10
aleksandrafiodorczuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: praca w jacqueline riu

Podobno atmosfera jest bardzo miła, a z tego co wiem to najważniejsze kryterium podczas szukania pracy...
Kasa jest mimo wszystko na drugim miejscu, ponieważ co z tego, że będziemy sporo zarabiać skoro będziemy przychodzić do pracy nieszczęśliwi?
aleksandrafiodorczuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 09:34   #11
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez Natallieee Pokaż wiadomość
jako klientka mogę powiedziec, ze opinię o jacqueline Riu mam pozytywna, ale nie wiem, jak ma ci to pomoc w dostaniu pracy xD
wiesz kazde slowo się liczy, np. jako klientka jak odbierasz sprzedawczynie - nahalne cy nie? ect. xD

Aleksandra - masz rację, atmosfera musi być miła, ale co mi z miłej atmosfery, jeśli nie będę zarabiała odpowiednio? Miłą atmosferą nie opłacą rachunków :P
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 12:08   #12
Morelka109
Przyczajenie
 
Avatar Morelka109
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 26
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez Hipnotyzujaca Pokaż wiadomość
a nie mozesz iśc do sklepu i sie popytac?
ja myśle ze to jest dobry pomysl. Skoro chcesz się dostać do Zabrza, popytaj ludzi, którzy tam pracują, jaką mają opinię o pracy w Jacqueline riu
Morelka109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 14:27   #13
DanaDana1
Przyczajenie
 
Avatar DanaDana1
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: praca w jacqueline riu

ja chcialam sie dostc do jednego ze sklepów w Warszawie, ale jednak sie nie dostalam...
DanaDana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 11:04   #14
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez Morelka109 Pokaż wiadomość
ja myśle ze to jest dobry pomysl. Skoro chcesz się dostać do Zabrza, popytaj ludzi, którzy tam pracują, jaką mają opinię o pracy w Jacqueline riu
no niby tak, ale tak głupio mi pytac w sklpeie o warunki pracy...
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 12:43   #15
Natallieee
Przyczajenie
 
Avatar Natallieee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez zizixx Pokaż wiadomość
no niby tak, ale tak głupio mi pytac w sklpeie o warunki pracy...

ale wiesz, że w sprzedazy liuczy się wlaśnie to, że ktoś jest otwarty i kontaktowy?
Natallieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 09:34   #16
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: praca w jacqueline riu

no wlasnie, w sprzedaży liczy się kontaktowośc. Idź i pogadaj z nimi, możesz wziąc bluzkę z wieszaka i udawać, że chcesz coś kupić
nattania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:48   #17
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: praca w jacqueline riu

Byłam w sklepie, złożyłam Cv i jestem świeżo po rozmowie. Rzeczywiście bylo miło, dość rzeczowo bym powiedziała, bo dostałam pytania, których się nie spodziewałam, ale chyba jkaoś wybrnęłam. Ogólnie kobietki ze sklpeu powiedziały mi, że praca jak każda inna - trzeba wyrobic normę sprzedażową, że czasme jest lepiej, czasem gorzej... No tak, jak wszędzie indziej. Plusem jest umowa o pracę, dodatek dla najlepszego sprzedawcy i bony - tego dowiedziałam sie juz na rozmowie. No ale mimo wszystko czasem są sytuacje stresowe, jak np. kiedy klientka pobrudzi ubranie podczas przymierzania, albo je rozedrze i nie chce ponieść kosztów... Teraz czekam na odpowiedź, jeśli przyjdzie pozytywna, to chyba zdecyduję się na tę pracę. Tym bardziej, ze na horyzoncie nic innego nie mam
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 09:35   #18
Reneutelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: praca w jacqueline riu

J apracuuje w riu już kilka lat i jestem zadowolona. Sama praca wymagająca, ale sprzedaż to teraz niezbyt łatwy kawałek chleba. niemniej potrafi być satysfakcjonująca. Daj znać czy się dostałaś!
Reneutelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 13:49   #19
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez Reneutelia Pokaż wiadomość
J apracuuje w riu już kilka lat i jestem zadowolona. Sama praca wymagająca, ale sprzedaż to teraz niezbyt łatwy kawałek chleba. niemniej potrafi być satysfakcjonująca. Daj znać czy się dostałaś!
Właśnie wczoraj odebrałam telefon i tak, udało się! Bardzo na to liczyłam, zaczynam jeszcze w tym tygodniu i mam nadzieję, ze dobrze mi pójdzie. Trzymajcie kciuki, będą mi potrzebne bo trochę się stresuję
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 21:31   #20
Reneutelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez zizixx Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj odebrałam telefon i tak, udało się! Bardzo na to liczyłam, zaczynam jeszcze w tym tygodniu i mam nadzieję, ze dobrze mi pójdzie. Trzymajcie kciuki, będą mi potrzebne bo trochę się stresuję
WOW! No to gratuluję i fajnie, że się udało Jak mijaja pierwsze dni?
nie taki diabel straszny co?
Reneutelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 21:26   #21
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez Reneutelia Pokaż wiadomość
WOW! No to gratuluję i fajnie, że się udało Jak mijaja pierwsze dni?
nie taki diabel straszny co?
Pierwsze dni w pracy chyba zawsze są takie sobie.. od razu przeszłam chrzest bojowy, bo dużo klientek i płatności kartką ktore ogarniam jeszcze tak sobie. Ale jakoś poszło i już sie chyba wdrożyłam Ogólnie nie jest źle i raczej nie moge narzekać. Troche się boje tego nadchodzącego okresu świat i przecen ale to jeszcze mam czas żeby się postresować dziewczyny są ok, więc jest ok
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 10:09   #22
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: praca w jacqueline riu

zizixx a orientujesz się czy jacqueline ma jakis sklep internetowy czy strone? szukam i wyskakują mi tylko francuskie, a to raczej nie mój język wiesz coś?
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:26   #23
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: praca w jacqueline riu

Nieee, na razie nie ma nic polskiego, co niestety wiele utrudnia :/ Zresztą sama widzisz. Ale słyszałam, że chyba ma być jakiś polski serwis co bardzo mnie cieszy. Nie wiem tylko czy to ma być sama strona czy z możliwością robienia zakupów przez internet. Gdybym coś wiedziała to na pewno powiem
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 13:49   #24
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez zizixx Pokaż wiadomość
Nieee, na razie nie ma nic polskiego, co niestety wiele utrudnia :/ Zresztą sama widzisz. Ale słyszałam, że chyba ma być jakiś polski serwis co bardzo mnie cieszy. Nie wiem tylko czy to ma być sama strona czy z możliwością robienia zakupów przez internet. Gdybym coś wiedziała to na pewno powiem
no szkoda, obejrzałabym sobie nową kolekcję czy co tam jest teraz w polskich sklepach, a w sumie nie wiem czy we Francji i u nas są dokładnie te same ciuchy?
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 15:19   #25
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: praca w jacqueline riu

Wiesz co... przeglądnełam sobie tak na szybko strone i wydaje mi sie, no jestem prawie pewna, że większość tych rzeczy jest u nas w sklepie także tam możesz pooglądać (wrzuć sobie strone w tłumacza to będzie Ci łatwiej), a potem wpaść do JR i przymierzyć. No i kupić
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 10:31   #26
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez zizixx Pokaż wiadomość
Wiesz co... przeglądnełam sobie tak na szybko strone i wydaje mi sie, no jestem prawie pewna, że większość tych rzeczy jest u nas w sklepie także tam możesz pooglądać (wrzuć sobie strone w tłumacza to będzie Ci łatwiej), a potem wpaść do JR i przymierzyć. No i kupić
ha, no to już mam jakiś trop dzięki, przejrzę sobie, ale czy mój portfel to wytrzyma...
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 13:36   #27
Nikodenizja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 80
Dot.: praca w jacqueline riu

Moja kuzynka pracowała w butiku w Warszawie kilka lat temu i w sumie była zadowolona z tej pracy. Wczesniej pracowała na takim standzie z biżuterią w galerii, więc był to jednak jakiś przeskok na lepsze. No ale praca w sklepie to mimo wszystko nie jest zajęcie na zawsze
Nikodenizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 16:46   #28
tysienka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 74
Dot.: praca w jacqueline riu

Cytat:
Napisane przez Nikodenizja Pokaż wiadomość
Moja kuzynka pracowała w butiku w Warszawie kilka lat temu i w sumie była zadowolona z tej pracy. Wczesniej pracowała na takim standzie z biżuterią w galerii, więc był to jednak jakiś przeskok na lepsze. No ale praca w sklepie to mimo wszystko nie jest zajęcie na zawsze
Nie moge sie z tym zgodzić! Wszystko oczywiście zależy od sklepu, ale mam znajomych, którzy pracują w odzieżówce od wielu lat i nie planują zmian. Często po tych latach udaje się awansować na kierowników i regionalnych także nie jest to tylko praca dla uczniów i studentów, którzy zwykle są tam tylko na chwile
tysienka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 20:04   #29
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: praca w jacqueline riu

Dokładnie moja koleżanka od kilku juz lat pracuje w odzieżówce i ze zwykłej kasjerki wskoczyła na stanowisko kierownicze i absolutnie nie może narzekać. To wszystko zależy od charakteru i tego jakie życie prowadzimy. Nie każdemu pasują pracujące weekendy i takie godziny pracy, np. mnie
nattania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 15:01   #30
panna chichotka
Raczkowanie
 
Avatar panna chichotka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: praca w jacqueline riu

Każda z nas ma inne doświadczenia. Ja bym nie chciała pracować w sklepie, bo nie pasują mi takie godziny pracy i wymagana dyspozycyjnośc, uzależnienie od grafiku. Niemniej pewnie wielu osobom taka elastyczność pasuje, jakiś dzień wolny w tygodniu to też komfort, bo można załatwić jakieś sprawy w urzędach itp. Zresztą są sklepy młodzieżowe, gdzie raczej doraźnie się kogoś zatrudnia. Nie widziałam, żeby w jakimś cropie pracowały osoby 35+
panna chichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 21:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.