Święta i teściowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 10:01   #1
fuszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18

Święta i teściowa


Już za miesiąc święta i moja teściowa już poruszły ich temat. Zaczęła mówić że przyjeżdża jej mama(czyli babcia męża) i ogólnie rodzina licząc że ja też się pojawię.. może jestem chamska ale ja niestety nie przepadam za teściową i tak was pytam czy wypada nie przyjść w święta?
fuszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:08   #2
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez fuszeczka Pokaż wiadomość
Już za miesiąc święta i moja teściowa już poruszły ich temat. Zaczęła mówić że przyjeżdża jej mama(czyli babcia męża) i ogólnie rodzina licząc że ja też się pojawię.. może jestem chamska ale ja niestety nie przepadam za teściową i tak was pytam czy wypada nie przyjść w święta?
A to tak ciężko pójść z wizyta na parę godzin?
Szczególnie jak babcia przyjeżdża i chciałaby się spotkać z całą rodziną skoro zadała sobie taki trud podróży.
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:11   #3
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez fuszeczka Pokaż wiadomość
Już za miesiąc święta i moja teściowa już poruszły ich temat. Zaczęła mówić że przyjeżdża jej mama(czyli babcia męża) i ogólnie rodzina licząc że ja też się pojawię.. może jestem chamska ale ja niestety nie przepadam za teściową i tak was pytam czy wypada nie przyjść w święta?
To znaczy Twój mąż pojedzie do swojej rodziny sam, a Ty spędzisz je bez niego? Każde z Was osobno? Czy jak?
W każdym razie pewnie mąż będzie chciał odwiedzić i matkę i babcię, więc wypadałoby się pokazać. No chyba, że teściowa Cie obraziła, jest chamska lub coś podobnego. A co mąż na to?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:12   #4
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Święta i teściowa

Nie chcesz to nic nie musisz, jesteś dorosła. Moim zdaniem powinnaś pójść na te święta chociaż na te 2 godzinki, przeżyjesz to a sumienie będzie czyste.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:14   #5
fuszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez przylaszczka50 Pokaż wiadomość
A to tak ciężko pójść z wizyta na parę godzin?
Szczególnie jak babcia przyjeżdża i chciałaby się spotkać z całą rodziną skoro zadała sobie taki trud podróży.
ale babcia dość często jest bo aż tak daleko nie mieszka(30km dalej) więc nie wiem co to za trud podróży

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;49008363]To znaczy Twój mąż pojedzie do swojej rodziny sam, a Ty spędzisz je bez niego? Każde z Was osobno? Czy jak?
W każdym razie pewnie mąż będzie chciał odwiedzić i matkę i babcię, więc wypadałoby się pokazać. No chyba, że teściowa Cie obraziła, jest chamska lub coś podobnego. A co mąż na to?[/QUOTE]
mojego męża nie ma bo jest za granicą
fuszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:19   #6
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez fuszeczka Pokaż wiadomość
mojego męża nie ma bo jest za granicą
A stosunki są między wami napięte czy po prostu jej nie lubisz?
Przecież możesz pojawić się tylko na chwilę, wręczyć prezenty, wymienić życzenia i już.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:21   #7
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Święta i teściowa

Jak chcesz zrypac do końca relacje z teściowa to nie idź.
jeśli miałabyś siedzieć w domu sama i nie pójść do niej to przekaz będzie jasny.
jeśli jednak masz swoją rodzinę(mam na myśli rodziców)i oni cie zaprosili możesz grzecznie odmówić mówiąc ze spędzisz ten dzień z rodzicami.
Nikt cię nie zmusza do pójścia ale te 2 godziny dla dobrych relacji w rodzinie mogłabyś poświęcić
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 10:22   #8
fuszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: Święta i teściowa

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;49008480]A stosunki są między wami napięte czy po prostu jej nie lubisz?
Przecież możesz pojawić się tylko na chwilę, wręczyć prezenty, wymienić życzenia i już.[/QUOTE]
nie przepadam za nią, za bardzo lubi się wtrącać we wszystko nawet w sprawy nie dotyczące jej, za każdym razem sugeruje że już pora na dziecko choć wie że ja nie chcę mieć dzieci, w wakacje ciągle komentowała to że pojechałam z przyjaciółką w czasie urlopu nad morze a mąż za granicą bo według niej powinnam jechać do męża
fuszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:22   #9
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Święta i teściowa

Nie piszesz nic o dzieciach, więc wnioskuję że ich nie ma. Gdyby były - w takiej sytuacji bym się przemogła. Jeśli nie, to nie. Inną kwestią jest co wypada...

Doczytałam o dzieciach. Wobec tego na serio zastanawiasz się tylko "czy wypada"?

Edytowane przez 201701121500
Czas edycji: 2014-11-20 o 10:24
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:36   #10
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: Święta i teściowa

Jeżeli masz swoją rodzinę, to po prostu powiedz, że spędzasz święta z nimi Mąż nie wróci na święta?
nattania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:41   #11
fuszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez nattania Pokaż wiadomość
Jeżeli masz swoją rodzinę, to po prostu powiedz, że spędzasz święta z nimi Mąż nie wróci na święta?
nie
fuszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 10:44   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Święta i teściowa

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;49008509]Jak chcesz zrypac do końca relacje z teściowa to nie idź.
jeśli miałabyś siedzieć w domu sama i nie pójść do niej to przekaz będzie jasny.
jeśli jednak masz swoją rodzinę(mam na myśli rodziców)i oni cie zaprosili możesz grzecznie odmówić mówiąc ze spędzisz ten dzień z rodzicami.
Nikt cię nie zmusza do pójścia ale te 2 godziny dla dobrych relacji w rodzinie mogłabyś poświęcić[/QUOTE]
Zgadzam się w 100%.
Dodam tylko, że jak dla mnie to miło ze strony teściowej, iż mimo nieporozumień między Wami pomyślała o Tobie, żebyś nie siedziala sama w święta, już tylko ze względu na to warto by było wpaść na 2godzinki, wymienić się prezentami, zjeść ciasto i uciec.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:50   #13
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Święta i teściowa

Widzę, że znów drażliwy temat świąt z mamą faceta/męża. Pewnie nie widziałaś tego wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787593 (znając tamten wątek na Twoim miejscu bałabym się zakładać ten ).

Moim zdaniem jeśli masz inne plany, na przykład wyjście do swojej rodziny czy coś, to możesz się wykręcić z wizyty u teściowej. Ty jej nie lubisz, męża nie będzie, nie ma się co męczyć, szczególnie w święta.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:54   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Święta i teściowa

im więcej piszesz, tym bardziej nie dziwię się temu, że teściowa porusza pewne tematy. może jestem dziwna, ale gdybym miała wolne to bym chciała pojechać do męża. tak samo, gdyby na święta on nie mógł przyjechać, to ja bym pojechała. chyba, że traktujesz męża jako bankomat to spoko, możesz lać na niego i jego rodzinę.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:56   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez fuszeczka Pokaż wiadomość
nie przepadam za nią, za bardzo lubi się wtrącać we wszystko nawet w sprawy nie dotyczące jej, za każdym razem sugeruje że już pora na dziecko choć wie że ja nie chcę mieć dzieci, w wakacje ciągle komentowała to że pojechałam z przyjaciółką w czasie urlopu nad morze a mąż za granicą bo według niej powinnam jechać do męża
Ktoś się wtrąca, jak dajemy mu się wtrącać. W kwestii wspólnych decyzji dotyczących związku np. takich, jak posiadanie dzieci, powinniście trzymać z mężem jeden wspólny front i po prostu poinformować innych raz, a skutecznie o swoich ustaleniach, a potem już nie komentować, nie tłumaczyć. Babeczka dopytuje o wnuka, bo najwidoczniej albo nie uważa, że to Wasza wspólna decyzja (o nieposiadaniu), albo nie dajesz się wciągać w niepotrzebne dyskusje.

Uważam, że żyje się głównie z partnerem, a nie z jego rodziną (chociaż i na rodzinę uwagę zwracać najczęściej trzeba, chociażby dlatego, że przecież z takiego, a nie innego środowiska wywodzi się partner), ale powiem Ci, że trochę słabo to wszystko wygląda: mąż stale za granicą, Ty żyjesz swoim życiem, nawet w święta się nie zobaczycie, postawa w stosunku do jego rodziny pt. spadajcie na drzewo (bo przecież nie tylko jego matka będzie na tym obiedzie). Trochę takie każdy sobie...

Powinnaś pogadać o tym z mężem, jak o to widzi, wziąć jego zdanie pod uwagę i oczywiście potem sama podjąć decyzję. Ale widać, że jest w Tobie wahanie, czy dobrze robisz, skoro założyłaś wątek tutaj. Sama za swoją teściową nie przepadam, nie rozumiem pewnych jej wyborów, podejścia do życia, ale jednak gdyby zrobiła w moim kierunku miły gest, to starałabym się jakoś, przynajmniej w minimalnym stopniu, na niego odpowiedzieć. Ktoś tu słusznie zauważył, że nie musisz spędzać tam całych świąt, czy nawet całego dnia, ale wpaść na 2 godzinki, pogadać, dać jakiś symboliczny prezent i tyle.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
im więcej piszesz, tym bardziej nie dziwię się temu, że teściowa porusza pewne tematy. może jestem dziwna, ale gdybym miała wolne to bym chciała pojechać do męża. tak samo, gdyby na święta on nie mógł przyjechać, to ja bym pojechała. chyba, że traktujesz męża jako bankomat to spoko, możesz lać na niego i jego rodzinę.
To jesteśmy dwie dziwne.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-11-20 o 10:57
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:00   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez fuszeczka Pokaż wiadomość
nie
- aha, nawet na święta się nie zobaczycie. To jednak Twoim głównym problemem nie jest chyba to, czy spędzić trochę czasu z teściową, czy nie. Dla mnie nie do akceptacji na dłużsej jest bycie w związku "na odległość", ale niewidzenie się nawet w czasie wakacji/świąt- pokazuje, że coś jest bardzo nie tak.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2014-11-20 o 11:01
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:01   #17
fuszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
im więcej piszesz, tym bardziej nie dziwię się temu, że teściowa porusza pewne tematy. może jestem dziwna, ale gdybym miała wolne to bym chciała pojechać do męża. tak samo, gdyby na święta on nie mógł przyjechać, to ja bym pojechała. chyba, że traktujesz męża jako bankomat to spoko, możesz lać na niego i jego rodzinę.
mój mąż jest w usa na kursie(z firmy) a później na stażu więc nie mając wizy ani kasy na bilet logiczne że nie pojadę gdyby był gdzieś w europie to jasne że bym pojechała
fuszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:22   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Święta i teściowa

ja bym poszla ( chociaz na dwie godziny).
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:51   #19
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
im więcej piszesz, tym bardziej nie dziwię się temu, że teściowa porusza pewne tematy. może jestem dziwna, ale gdybym miała wolne to bym chciała pojechać do męża. tak samo, gdyby na święta on nie mógł przyjechać, to ja bym pojechała. chyba, że traktujesz męża jako bankomat to spoko, możesz lać na niego i jego rodzinę.
Nie znam sytuacji ale co tam napiszę sobie i tak co mi się podoba, bo kto mi zabroni?

Autorko, to czy spędzasz z mężem wakacje i święta to wyłącznie twoja sprawa a nie teściowej czy anonimowych użytkowniczek internetowego forum, które chyba nie przypuszczają, że ktoś może wyjechać gdzieś dalej niż do UK lub Niemiec żeby tyrać jak wół na rodzinę w Polsce i wyjazd do niego to nie jest takie hop siup.

Jeśli teściowa mieszka w tej samej miejscowości i nie masz na nią alergii to polecam iść na obiad, krótka wizyta załatwi sprawę. Jeśli jednak nie jesteś w stanie jej znieść i bardzo nie chcesz tam iść, to nie idź. Proste.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 12:07   #20
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Święta i teściowa

Ja bym poszła. Rozumiem, że za sobą nie przepadacie, ale po pierwsze ona syna na Wigilii mieć nie będzie więc chce przynajmniej z najbliższą mu osobą ten czas spędzić, a po drugie często jest tak, że taka nienawiść wzajemna jest karmiona przez obydwie strony, a jak ktoś wyciągnie rękę, to nagle się okazuje, że jednak można wszystko naprawić i mieć stosunki chociaż poprawne dla dobra męża i ewentualnych przyszłych dzieci.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 12:23   #21
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Święta i teściowa

Nie musisz jej kochać,ale zwyczajnie szanować. Więc dorośnij, upiecz ciasto i idż, korona ci z glowy nie spadnie, a plusa dostaniesz.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez fuszeczka Pokaż wiadomość
nie przepadam za nią, za bardzo lubi się wtrącać we wszystko nawet w sprawy nie dotyczące jej, za każdym razem sugeruje że już pora na dziecko choć wie że ja nie chcę mieć dzieci, w wakacje ciągle komentowała to że pojechałam z przyjaciółką w czasie urlopu nad morze a mąż za granicą bo według niej powinnam jechać do męża
A to juz wasza wina, że pozwalac się wtrąca, ktos z was w szczegolnosci jej syn-twoj maz powiedzial jej cos, aby sie nie wtrącała?

A ty zyjesz z mężem czy tak średnio? wg mnie to nie, że powinnas jechac do meza, ale zwyczjnie chcieć jechać.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:00   #22
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Święta i teściowa

Dla mnie święta to jest taki czas, który chcę spędzić w spokoju, radości, z ludźmi których lubię. Dlatego jeśli spodziewałabym się rozmów na irytujące mnie tematy, przesłuchań dotyczących mojego życia, wymiany zdań która mogłaby się zakończyć niemiło, to z taką osobą (czyli tą teściową) bym się nie spotkała.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:39   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Nie znam sytuacji ale co tam napiszę sobie i tak co mi się podoba, bo kto mi zabroni?
a ja głupia sądziłam, że forum jest od tego, że się dyskutuje i korzysta z informacji udzielonych przez autora gdyby nie dawała połowicznych informacji - napisałabym coś innego. mogła nie rozdrabniać się, o co są spory z teściową albo dopisać, że teściówka nie ma racji, bo blablabla.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:45   #24
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie musisz jej kochać,ale zwyczajnie szanować. Więc dorośnij, upiecz ciasto i idż, korona ci z glowy nie spadnie, a plusa dostaniesz.
Uśmiechniętą buźkę na tablicy korkowej zawieszonej w przedpokoju u teściowej Serio dorośli ludzie powinni plusować u nielubianych przez siebie innych dorosłych ? W jakim celu ?

Jak nie chcesz to nie idź. Wkurza cie teściowa, to kontakt ogranicz do minimum albo zupełnie go urwij. Proste. Pewnie ona też za tobą nie będzie płakała.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:48   #25
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez fuszeczka Pokaż wiadomość
mój mąż jest w usa na kursie(z firmy) a później na stażu więc nie mając wizy ani kasy na bilet logiczne że nie pojadę gdyby był gdzieś w europie to jasne że bym pojechała
jeżeli byś nie poszła na święta do teściowej to co będziesz robiła?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:50   #26
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Święta i teściowa

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4901205 2]Uśmiechniętą buźkę na tablicy korkowej zawieszonej w przedpokoju u teściowej Serio dorośli ludzie powinni plusować u nielubianych przez siebie innych dorosłych ? W jakim celu ?

Jak nie chcesz to nie idź. Wkurza cie teściowa, to kontakt ogranicz do minimum albo zupełnie go urwij. Proste. Pewnie ona też za tobą nie będzie płakała.[/QUOTE]
Przecież Twój mąż nie ma uczuć. Co to dla niego patrzeć jak dwie najważniejsze w życiu kobiety się nienawidzą i co więcej - praktycznie zmuszają go do wybrania strony [bo nie wierzę, że nie będzie fochów za jakiś czas 'jak to jedziesz na święta do matki? nie będziesz ze mną?' albo 'jak to, nawet nas nie odwiedzisz? całe święta spędzisz z nią?']. No sielaneczka.
Ja też zawsze marzyłam, żeby stać po środku pola bitwy i patrzeć jak żadna ze stron nawet nie próbuje pomyśleć, jak ja się z tym wszystkim czuję.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2014-11-20 o 13:51
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:52   #27
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Przecież Twój mąż nie ma uczuć. Co to dla niego patrzeć jak dwie najważniejsze w życiu kobiety się nienawidzą i co więcej - praktycznie zmuszają go do wybrania strony [bo nie wierzę, że nie będzie fochów za jakiś czas 'jak to jedziesz na święta do matki? nie będziesz ze mną?' albo 'jak to, nawet nas nie odwiedzisz? całe święta spędzisz z nią?']. No sielaneczka.
Ja też zawsze marzyłam, żeby stać po środku pola bitwy i patrzeć jak żadna ze stron nawet nie próbuje pomyśleć, jak ja się z tym wszystkim czuję.
Wzruszyłam się, biedny chłopiec
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:56   #28
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Święta i teściowa

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4901218 6]Wzruszyłam się, biedny chłopiec [/QUOTE]
Twój ból Każdy ma swój poziom empatii.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:59   #29
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Święta i teściowa

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Twój ból Każdy ma swój poziom empatii.
Jak ktoś ma rozbudowaną empatię, to stara się nie dopuścić do takiej stytuacji w relacji między bliskimi osobami, że jedna nie może drugiej znieść. Taka sytuacja z pewnością nie wzięła się z wczoraj. Czasem trzeba użyć rozumu, kierowanie się serduszkiem może zgubić.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-11-20 o 14:04
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 14:04   #30
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Święta i teściowa

Macintosh nie rozumiesz ze normalnie myslacy mezczyzna chcialby zeby jego kobiety sie chociaz troszke lubily?

niech to zrobi dla meza.

a jezeli jest wrazliwa na glupie pytania to wystarczy odpowiedziec: nie chce dzieci/ nie planuje dzieci.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-23 11:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.