APLEFIT - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 15:59   #151
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: APLEFIT

EE..To maasz dużo ,,czasu" ,na pewno Ci się uda .
..Czyli jednak Aplefit przyciągnął ponownie heh.
Ja ciągle stosuje i myślę,że pomaga,że nie jest bez znaczenia.Oczywiście jako wspomaganie do diety i ćwiczeń.
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:54   #152
anitqqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: APLEFIT

Jak myślicie czy mogę brać jednocześnie chrom plus i aplefit? Bo w obu tych specyfikach jest jod i teoretycznie jedząc jedną tabletkę chromu PLUS i jedną aplefitu wychodzi 250mg czyli trochę ponad dzienne zapotrzebowanie,i czy w ogóle można je łączyć bo kupiłam te tabletki w jakiejś promocji i czy któraś miała doświadczenie z braniem tych tabletek razem??
anitqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:39   #153
lwiczka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Re: APLEFIT

ja za to nie schudłam po apleficie ani kilograma
lwiczka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 22:56   #154
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: APLEFIT

mialam 63 kg kiedy zaczelam sie odchudzac. dzis mam 56 kg. dążę do 52. biore błonnik walmark, chrom natur caps i aplefit,aole chyba z nim przesadzam bo biorę czaem 5 dziennie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:09   #155
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: APLEFIT

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
mialam 63 kg kiedy zaczelam sie odchudzac. dzis mam 56 kg. dążę do 52. biore błonnik walmark, chrom natur caps i aplefit,aole chyba z nim przesadzam bo biorę czaem 5 dziennie.



Nie chyba tylko napewno
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 23:23   #156
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: APLEFIT

no wlasnie... ale chce jak najszybciej stracic jeszcze co najmniej te 3 gd do slubu ( za poltora miesiaca mam slub)
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 16:54   #157
marchewka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: APLEFIT

biorę od 3 tyg i muszę przyznać, że naprawdę mój apetyt się zmniejszył!!niestety nadal w ciągu dnia napada mnie chętka na słodycze macie na to jakiś pomysł?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

ps. a tak w ogóle to zaczęłam go brać pod wpływam opinii na forum
marchewka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 22:03   #158
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: APLEFIT

ja biore na to chrom i pomaga. dzis pierwszy raz od 2 miesiecy pozwolilam sobie na 2 kostki czarnej czekolday... ale sie delektowalam jej zmakiem

mam 168 wzrostu i waze 56 kg. dobic musze przynajmniej do 52 a najlepeiej 50 kg ( 52 kg to moja waga)
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:05   #159
Beatkaaa1108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Re: APLEFIT


---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

jestem tu nowa ja chcialabym tak 6 kg spasc ale nie wiem czy mi sie uda mam 161 cm ważę 58kg no i bylabym szcześliwa gdybym spadla do 52 kg mam malo czasu bo niecale 2 miesiace bo jestem starsza na weselu mam swietna sukienke ale przez zime przytylam i w nia nie wchodze jak ja kupowalam to juz byla obcisla a teraz to wogole masakra

Edytowane przez Beatkaaa1108
Czas edycji: 2010-05-12 o 13:10
Beatkaaa1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:12   #160
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Re: APLEFIT

Cytat:
Napisane przez Beatkaaa1108 Pokaż wiadomość
hej mam do sprzedania aplefit kupiłam go za 26, 15 zuzyłam tylko 13 tabletek a w pudełku było 100 czyli zostało 83 zł sprzedam go za 15 zł poprostu na mnie tak niedziała jak na niektore z was i chcialam sobie dolozyc kaske i kupic term line II trzeba probowac az cos zadziala pudelko i ulotka jest . poprostu szkoda mi go wyrzucac skoro jeszcze tyle tabletek zostało piszczie na forum lub na gg 23281706

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

jestem tu nowa ja chcialabym tak 6 kg spasc ale nie wiem czy mi sie uda mam 161 cm ważę 58kg no i bylabym szcześliwa gdybym spadla do 52 kg mam malo czasu bo niecale 2 miesiace bo jestem starsza na weselu mam swietna sukienke ale przez zime przytylam i w nia nie wchodze jak ja kupowalam to juz byla obcisla a teraz to wogole masakra

czytalas regulamin?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:16   #161
Beatkaaa1108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: APLEFIT



---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

hyyy nie :/

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

ale domyślam sie z twojej odpowiedzi ze nie mozna pewnie sprzedawac tak?
Beatkaaa1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 14:43   #162
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: APLEFIT

no nie mozna ...
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 17:58   #163
Beatkaaa1108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: APLEFIT

no to przepraszam wszystkich za to nieumyślne sprzedawanie. z mojej strony wkradło się niedopatrzenie w kwestii regulaminu :/
Beatkaaa1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:58   #164
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: APLEFIT

ja zeszłej wiosny łykałam Therm Line Forte i schudłam bez ćwiczeń i specjalnej diety przez około 2 miesice 4 kg....
ale niestety ze względu na dużą dawkę kofeiny wyskakiwały mi bolesne pryszzce na szyi i twarzy

Tej wiosny też chcę schudnąć około 4 kg i zastanawiam się właśnie nad APLEFIT

Obawiam się pogorszenia cery , no i czy nie ma interakcji z tabletkami anty ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:24   #165
Beatkaaa1108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: APLEFIT

no ja własnie skusiłam się na aplefit i żałuję bo nic mi nie pomogl wcale nie hamował mi głodu wziełam parenaście tabletek i zaprzestałam bo to co działo mi się z cerą to była porażka takie mi preszcze powyskakiwaly na calej twarzy ze wstydzilam sie z domu wyjsc a nigdy nie maialam wiekszych problemow z pryszczami to jest tak moim zdaniem niestety jesli ktos chce trafic na cos dobrego co mu pomoze no niestety musi probowacf po trochu wszystkiego no bo kazdy ma inny organizm i kazdemu co innego moze pomoc chrom tez bralam ze niby nie bedzie sie chcialo jesc slodyczy ale tez mi nie pomaga(((w wesele coraz blizej a moja waga stoi
Beatkaaa1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:49   #166
Stokrotka_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: APLEFIT

Cześć!
Jestem nowa na forum, chociaż od roku czytam Wasze rady i stosuję się do nich
Obecne zastanawiam się nad kupnem Aplefitu i chyba się skuszę
Nie wiem tylko, czy oprócz tego, że daje on poczucie sytości, pozwoli na zmniejszenie żołądka...?
Bo obecnie mój jest zapewne rozepchany ;/ i czasami to potrafię zjeść tyle co mój tata...a ma on apatyt
Próbuję jeść mniej, ale boję się, że doprowadzę do tego, że mój organizm będzie na "trybie awaryjnym" i zacznie magazynować wszystko to co jem.
A wygląda to u mnie tak, że jak mam zajęcie itp. to potrafię w ogóle nie myśleć o jedzeniu i nie czuję głodu, ale kiedy już się nudzę zaczynam buszować po szafkach...a jak już coś zjem....to chcę więcej!
Dlatego albo jem mało i nie zbyt kalorycznie, albo nie mogę się opanować i skuszę się na coś niezdrowego.
Słyszałam, że jeśli je się mało, to żołądek się zmniejsza. I stąd też moje pytanie: Czy dzięki takiemu Aplefit'owi można zmniejszyć sobie żołądek?
Bo skoro się je mniej to chyba powinno się tak stać, ale z drugiej strony któraś dziewczyna wcześniej powiedziała, że po odstawieniu miała ataki głodu itp.
Nie chciałabym po prostu mieć efektu jojo...chciałabym zacząć lepiej wyglądać i mniej jeść! Ale to chyba każda z nas
Stokrotka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:06   #167
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: APLEFIT

Ja właśnie dziś kupiłam ten preparat zobaczymy co to będzie dużo dobrego naczytałam się o occie jabłkowym więc może będą jakieś efekty

Dużo z was zauważyło pogorszenie cery to dlatego,że ocet jabłkowy zawarty w tabletkach oczyszcza organizm i wszystko przez skórę wyłazi.

edytuję: biorę ten produkt drugi dzień i wręcz przeciwnie wzrósł mi apetyt hmmm dziwne trochę
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2011-02-26 o 13:46
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 22:28   #168
selah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: APLEFIT

a ja właśnie od jutra mam zamiar spróbować ponieważ jestem zdania, że gdy nie spróbuję to się nie dowiem, czy działa, czy truje, poza tym zdania są mniej więcej podzielone także jest 50/50 szans. ; )
selah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 12:53   #169
gooshua
Przyczajenie
 
Avatar gooshua
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: APLEFIT

Moja ocena - brałam to mniej więcej miesiąc i... pół miesiąca co prawda nie trzymałam żadnej rygorystycznej diety. Problem polegał jednak na tym, że zimą jedząc 600 kcal dziennie spowolniłam metabolizm więc teraz porcje które innych by odchudziły - na mnie działają przeciwnie. Zaczęłam znów się pilnować, ćwiczyć...
jedyny sensowny efekt to częste bieganie do toalety. No i apetyt zamiast zmaleć - WZRÓSŁ ! o_O
Reasumując, przestawiam się teraz na TermLine. Być może gdybym cały czas trzymała dietę i ćwiczyła nie pozwalając sobie na żadne pokusy - może by to coś dało. Tak czy siak - ,,cud tabletki" to na pewno nie są.

PS. Podobno jeśli już ktoś chce się bawić w ocet - lepszy zwykły niż w tabletkach.

Edytowane przez gooshua
Czas edycji: 2012-07-09 o 12:54
gooshua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 18:27   #170
czaryMary5620
Raczkowanie
 
Avatar czaryMary5620
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 99
Dot.: APLEFIT

Witam, to prawda że te tabletki pogarszają cere??? chyba jutro je kupię ale nie chcę żebym miała jakieś wypryski po tych tabletkach :/
czaryMary5620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 11:02   #171
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: APLEFIT

Przeczytalam watek, wiele z Was mialo brac tabletki jakis czas temu. Moze ktos sie wypowie po wzieciu calego opakowania czyli kuracji 4-8 tygodniowej?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 21:39   #172
001basia
Raczkowanie
 
Avatar 001basia
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: APLEFIT

też chciałabym się dowiedzieć co nieco na temat aplefitu
001basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 22:28   #173
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: APLEFIT

osobiście nie skończyłam opakowania - ponoć zmniejszały skuteczność tabletek antykoncepcyjnych (gdzieś było to udowodnione, stąd w to uwierzyłam), wolałam nie ryzykować - dlatego nie wypowiem się na temat skuteczności...
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013

Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 11:26   #174
byDoris
Przyczajenie
 
Avatar byDoris
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Węgierska Górka
Wiadomości: 4
Smile Dot.: APLEFIT

Hej, cześć, witam
Zdaję sobie sprawę, że temat ten był poruszany jakiś czas temu. Nie wiem czy ktoś tutaj jeszcze zagląda ale.. Zakupilam Aplefit i.. chcę schudnąć. Idą wakacje.. Wiadomo dodatkowa motywacja. Ale.. Szukam osoby która również chciałaby zmienić swój wygląd, samopoczucie, podnieść swoją samoocene. Szukam osoby z którą będziemy mogły wzajemnie się motywować, wspierać w czasie odchudzania. Ja zaczynam od jutra. Poniedziałek jako początek tygodnia ma być początkiem nowego, zdrowszego życia. Jest ktoś chętny ?
Pozdrawiam, Dorota.
byDoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 12:26:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.