kolorwka kanebo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 21:46   #31
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kussi czy to możliwe, żeby cellular performance kosztował 225 zł wkład? Właściwie chyba nie powinnam zadac pytania czy to możliwe, a dlaczego tak drogo ( bo dokładnie tyle kosztuje wkład w Doglasie)? Co do kasetek to się zgodzę, ale akurat nie mieli tych pudrowych i pani mi poleciła tą od kompaktów - puder też pasuje, a cena o wiele mniejsza, bo kosztował 65 zł. Drogo, chyba, że znacie tańsze miejsce niż Douglas z kolorówką Kanebo ( na pielęgnacje nawet nie patrze, bo cena kremu przyprawiła mnie o zawał).

Ogólnie to tylko douglas posiada kanebo. Słuchaj jutro dokładnie sprawdzę ceny produktu + kasetka (ta większa i mniejsza) Moim zdaniem to co piszesz jest mozliwe. Mysle ze najlepiej jak sprawdze i spisze jak jest Niestety nie mam az tak dobrej pamieci...


Tak kolorowka jest znacznie tansza nic pielegnacja... cena warta zachodu, Kanebo jest oskarem pod wzgledem pielegnacji - dla mnie nikt jej nie dorowna, oczywiscie zalezy w czym

Jutro dam znac co i jak

Dobranoc
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 10:09   #32
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: kolorwka kanebo

Jakaś masakra, przyszła do sklepu dostawa pielęgnacji, a kolorówka niestety nie chyba będę włosy z głowy rwać. Ja już chcę mój fluid finish
Formularz wypisany już ponad 2 tygodnie leży, a podkładu jak nie było, tak nie ma. Kussi czy naprawdę są takie problemy z odcieniem 203, czy ja mam po prostu pecha??
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-12-02 o 11:37
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:01   #33
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kussi czy to możliwe, żeby cellular performance kosztował 225 zł wkład? Właściwie chyba nie powinnam zadac pytania czy to możliwe, a dlaczego tak drogo ( bo dokładnie tyle kosztuje wkład w Doglasie)? Co do kasetek to się zgodzę, ale akurat nie mieli tych pudrowych i pani mi poleciła tą od kompaktów - puder też pasuje, a cena o wiele mniejsza, bo kosztował 65 zł. Drogo, chyba, że znacie tańsze miejsce niż Douglas z kolorówką Kanebo ( na pielęgnacje nawet nie patrze, bo cena kremu przyprawiła mnie o zawał).


Cellural performance kosztuje dokładnie 275 zł + kasetka. Tylko Douglas posiada kanebo.. nigdzie indziej jego nie widziałam. Normalnie masz w kanebo 3 kasetki a raczej 4: Najwieksza za 185 zł, najmniejsza (czyli ta co piszesz) i dwie jeszcze, z nowej serii i tej poprzedniej. Niestey te produkty sa drozsze. Jednak dlaczego akurar CP?? Bez problemu moze miec total finish lub totak matte
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 12:36   #34
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Kussi Pokaż wiadomość
Już wszytko tłumacze. Zamiast cream finish powstał nowy, innowacyjny (i ulepszony) Fluid Finish. Jest to polaczenie obu podkładow (cream i liquid) ma w sobie 55 % wody ktora pochodzi z gorących zrodeł japoni oraz najmniejsza czasteczke jedwabiu Koshimaru. Jak tylko go poznasz zakochasz sie na nowo Smiało mozesz przejsc na niego z cream finish. Nadal swietnie kryje niedoskonałosci, matujac i pozostawiajac skóre gładka i swieza przez calusssski dzien
tak potwierszam, plynny sensai jest rownie dobry jak cream. ten drugi juz wycofano (przynajmniej w polsce w douglasie). jakis czas temu probowalam doweidziec sie na wizazu o co chodzi z ta marka (skad logo sensai w marce / koncernie kanebo), nie uzyskalam odpowiedzi na forum. wydaje sie ze to cos na zasadzie tworzenia odrebnego selektywnego gatunku kosmetykow w marce kanebo, ktora ma jeszcze inne kosmetyki tansze ale nie osiagalne poza Azja. tak to intuicyjnie rozumiem....
jak skonczylam moj podklad cream... musialam kupic liquid, o ktorym pisze Kussi. moim zdaniem jest nawet lepszy. mimo to ze wole kremowe podklady ten jest naprawde dobry. mimo ze plynny to dobrze sie rozprowadza, nie podkresla skorek, nie wysusza, nie schodzi po kilku godzinach, ale tez nie matuje szczegolnie. na tym ostatnim mi nie zalezalo i o ile pamietam producent tego nie obiecuje. mam kolor 202, w wersji poprzedniej cream... mialam 201, mam bardzo jasna cere, ale jednak 202 jest lepszy. zastanawialam sie nad tonacja 100 - ta rozowa, ale jakos nie mam odwagi. moze nastepnym razem.

z kanebo uzywalam kiedys dawno bazy (taka przezroczysta pod podklad, ale tez solo) i bylam z niej zadowolona. obecnie uzywam jeszce korektora nr 2. (wczesniej mialam jasniejszy i byl zbyt jasny). korektor nie ma dzialania rozswietlajacego ale typowo kryjace. bardzo ladnie sie stapia ze skora i podkladem. uzywam na cienie pod oczami, czasami na piegi
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 12:48   #35
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: kolorwka kanebo

.....chcialam jeszcze dodac ze mimo ze cena kolorowki moze troche odstraszac, inne gornopolkowe sa jednak tansze, to kanebo sprawia ze skora wyglada ladniej takze gdy zmyje makijaz. kiedys mialam DW i bylam przerazona ze po jednej aplikacji moja cera dochodzila do siebie przez kilka dnia (a uzywalam naprawde okazjonalnie), podobnie niektore lancome (photogenetic jest tu wyjatkiem ale nie wiem czy jeszcze jest osiagalny). dlatego zachecam dziewczyny do dolozenia tych kilkudziesieciu zlotych i zakupienia kosmetyku kolorowego ktory ma takze dzialanie pielegnacyjne.
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:03   #36
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Kussi Pokaż wiadomość
Cellural performance kosztuje dokładnie 275 zł + kasetka. Tylko Douglas posiada kanebo.. nigdzie indziej jego nie widziałam. Normalnie masz w kanebo 3 kasetki a raczej 4: Najwieksza za 185 zł, najmniejsza (czyli ta co piszesz) i dwie jeszcze, z nowej serii i tej poprzedniej. Niestey te produkty sa drozsze. Jednak dlaczego akurar CP?? Bez problemu moze miec total finish lub totak matte
Nie uparłam się na CP, ale po prostu chyba jest najlepszy. Nie chcę kompaktów, bo póki co uzywam podkładów z Clinique lub Diora, choc pomyślałam sobie, że chętnie wypróbuje w przyszłości podkłady Kanebo. A jeszcze chciałam dodac, że w Poznaniu Cellural performance kosztuje 225.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:11   #37
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: kolorwka kanebo

Nareszcie udało mi się kupić fluid finish 203. Wczoraj dorwałam w douglasie, oczywiście nie w tym, w którym złożyłam formularz zamówieniowy. Stamtąd w dalszym ciągu nie ma odzewu, wiec bojkotuję go i więcej tam nawet nie wejdę Oooo
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 11:49   #38
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: kolorwka kanebo

Czy ktoś używał maskary Kanebo? Jak odczucia?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:55   #39
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: kolorwka kanebo

uzywalam kilka lat temu - nie pamietam jaka dokladnie, bylam srednio zadowolona , chyba szybko mi wyschla...
akurat -moim zdaniem- maskary sa lepsze u YSL, lancome.
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 13:48   #40
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Nie uparłam się na CP, ale po prostu chyba jest najlepszy. Nie chcę kompaktów, bo póki co uzywam podkładów z Clinique lub Diora, choc pomyślałam sobie, że chętnie wypróbuje w przyszłości podkłady Kanebo. A jeszcze chciałam dodac, że w Poznaniu Cellural performance kosztuje 225.

Jakbys nie zauwazyła poprawiłam sie w innym poscie na temat ceny Ja tobie nic nie sugeruje, To watek kanebo - Dziele sie z wami wiedza na ten temat. W koncu o to tu chodzi??



Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Nareszcie udało mi się kupić fluid finish 203. Wczoraj dorwałam w douglasie, oczywiście nie w tym, w którym złożyłam formularz zamówieniowy. Stamtąd w dalszym ciągu nie ma odzewu, wiec bojkotuję go i więcej tam nawet nie wejdę Oooo
Jej jak sie ciesze! udało ci sie co prawda nie tam gdzie składałas zamowienie ale jednak.
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 14:07   #41
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: kolorwka kanebo

stoję przed dylematem - co jest zdrowsze dla skóry - dobry fluid - kanebo sensai soft finish czy podkład mineralny np artdeco lub tbs?
stoję przed dylematem, mam się zdecydować do Gwiazdki
mam tester kanebo i jest bardzo delikatny, ale tydzień wcześniej znacznie pogorszyła mi się cera i nie mogę ocenic jak kanebo wpływa na cerę.

teoretycznie zimą jest zdrowszy fluid, ponieważ to ochrona skóry...z drugiej strony u mnie konieczny jest wtedy puder - teraz mam oriflame i czuje że szkodzi.

a wy Wizażanki jak uważacie? Czy Kanebo Sensai nie będzie skzodził cerze wrażliwej, mieszanej, przesuszonej i zanieczyszczonej? Jak Wasza cera reaguje na ten podkład i czy miałyście porównanie z mineralnymi podkładami?
pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 17:48   #42
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez natalie25 Pokaż wiadomość
.....chcialam jeszcze dodac ze mimo ze cena kolorowki moze troche odstraszac, inne gornopolkowe sa jednak tansze, to kanebo sprawia ze skora wyglada ladniej takze gdy zmyje makijaz. kiedys mialam DW i bylam przerazona ze po jednej aplikacji moja cera dochodzila do siebie przez kilka dnia (a uzywalam naprawde okazjonalnie), podobnie niektore lancome (photogenetic jest tu wyjatkiem ale nie wiem czy jeszcze jest osiagalny). dlatego zachecam dziewczyny do dolozenia tych kilkudziesieciu zlotych i zakupienia kosmetyku kolorowego ktory ma takze dzialanie pielegnacyjne.


A czy jakis Kanebo daje taki efekt krycia i matu jak DW? Ja bym chetnie zamienila ale chyba nie znajde odpowiednika.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:07   #43
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez natalie25 Pokaż wiadomość
uzywalam kilka lat temu - nie pamietam jaka dokladnie, bylam srednio zadowolona , chyba szybko mi wyschla...
akurat -moim zdaniem- maskary sa lepsze u YSL, lancome.
Dziękuje za Twoją opinie

Cytat:
Napisane przez Kussi Pokaż wiadomość
Jakbys nie zauwazyła poprawiłam sie w innym poscie na temat ceny Ja tobie nic nie sugeruje, To watek kanebo - Dziele sie z wami wiedza na ten temat. W koncu o to tu chodzi??
Oj chyba źle mnie zrozumiałaś.
Nie znam dobrze firmy Kanebo, mam już teraz 3 produkty- sypańca, brązer i prasowany Cellular performance. Uważam, że to bardzo dobre pudry - chyba najlepsze jakie miałam, szczególnie kocham sypańca. Nie wiedziałam jaki prasowaniec kupic, pani mi poleciła właśnie ten, to tez brałam, bo kompakty póki co mnie nie interesują. Jak skończy mi się korektor pod oczy i podkład też właśnie skusze się na Kanebo. Zawsze jestem wdzięczna za rady

Może jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenia związane z mascarami Kanebo?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 16:02   #44
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: kolorwka kanebo

Używał ktoś tego podkładu : http://www.allegro.pl/item512576164_...m_polecam.html albo tych cieni http://www.allegro.pl/item509886559_...o_4kolory.html będę wdzięczna za wszelkie opinie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 16:21   #45
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: kolorwka kanebo

czy ktoś wie, gdzie w Warszawie można kupić puder sypki Translucent?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:35   #46
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorwka kanebo

mam male pytanko: czy ktoras z Was posiada podklad Kanebo i moglaby sie podzielic ?
chodzi mi o malutka odlewke
oczywiascie moge zaoferowac cos w zamian
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:04   #47
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
czy ktoś wie, gdzie w Warszawie można kupić puder sypki Translucent?
Kolorówka Kanebo jest niemal w każdym Douglasie, ja ostatnio ten puder kupiłam w Złotych Tarasach.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:09   #48
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: kolorwka kanebo

i jeszcze w Galerii Centrum na Marszalkowskiej
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:50   #49
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: kolorwka kanebo

dzięki dziewczyny, wtedy kiedy go szukałam, to akurat go nie było
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 12:44   #50
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: kolorwka kanebo

a jak radzi sobie fluid finish z rozszerzonymi porami?
czy podkresla je jeszcze bardziej?
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 08:13   #51
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorwka kanebo

hej - czy u was tez jest problem z sypancem Kanebo?
jestem z Pomorza i praktycznie w zadnym douglasie na dzien dzisiejszy nie ma pudru
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:08   #52
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hej - czy u was tez jest problem z sypancem Kanebo?
jestem z Pomorza i praktycznie w zadnym douglasie na dzien dzisiejszy nie ma pudru
Ranko, z tego co mówiła mi ostatnio pani w Douglasie był problem z dostępnością Kanebo, bo zmieniali oni wygląd produktów i standy - teraz prawie cała kolorówka ma czarne opakowania ( bądź z domieszką czarnego ) i już się nazywa SENSAI. W Poznaniu wprowadzają powoli właśnie nowe standy i puder się pojawił, a nie było go też jakiś czas.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 09:36   #53
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: kolorwka kanebo

dziewczyny, ile kosztuje podkład Sensai Fluid Finish?
na KWC jest podana cena 145 zł, a w jednej z recenzji ktoś podał cenę 165zł...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:54   #54
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile kosztuje podkład Sensai Fluid Finish?
na KWC jest podana cena 145 zł, a w jednej z recenzji ktoś podał cenę 165zł...
Na początku roku płaciłam koło 160.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:03   #55
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Na początku roku płaciłam koło 160.
dzięki...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 16:01   #56
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: kolorwka kanebo

ja testuje baze pod cienie... i musze przyznac chyba najlepsza z tych co do tej pory spotkalam... ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 22:01   #57
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: kolorwka kanebo

Kurcze, mam ich baze pod cienie i nie radze sobie z nia Nie wiem co robie zle, nauczona doswiadczeniami z baza Art Deco nakladam minimalna ilosc a i tak kazdy cien sie roluje.
Ale ogolnie Kanebo lubie, zwlaszcza transparentny puder sypany, w duecie z Fluid Finish jest elegancko. Natomiast sam podklad wyglada na mnie srednio, nie matuje, nie kryje, moja skora wyglada na tlusta.
Mam tez roz, ktory oceniam raczej pozytywnie, oraz prasowana wersje transparentnego sypanca ktora na mojej bladej twarzy nie jest wcale transparentna- a wrecz ciemna.
Posiadam tez pomadki, dwie w wersji long lasting oraz jedna nawilzajaca. O dziwo imo te pierwsze nawilzaja lepiej.
Mam ochote na ich rozswietlacz i moze jakis kompakt
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 11:34   #58
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: kolorwka kanebo

Witam wielbicielki Kanebo.

Nabyłam właśnie róż Kanebo Sensai CH 03 Usukurenai i mam problem z doborem szminki, czy błyszczyku. Zwykle, bowiem używałam róży do policzków w odcieniu czystego/chłodnego różu, ten zaś jest wyraźnie z domieszką beżu. Jeśli ktoś posiada ten odcień , to bardzo proszę o poradę jaką dobrać kolorówkę do ust. Pewnie odpowiedni byłby kolor różowo- beżowy. Nigdy takiej nie miałam stąd prośba.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez 2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Czas edycji: 2009-12-02 o 11:36
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 21:30   #59
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cześć dziewczątka!

Podbijam temat bo już od jakiegoś czasu jestem wielką fanką zarówno kosmetyków pielęgnacyjnych KANEBO jak i kolorówki. Jeśli chodzi o pielęgnację to używam serię SENSAI SILK (polecam wszystkim, które maja problemt z cerą), a z kolorówki- podkładu fluid finish (nr 203) i puder sypki.
No, odzywajcie się!
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:58   #60
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: kolorwka kanebo

Ostatnio slysze sporo dobrych opinii o Fluid Finish i chetnie bym go kupila, ale nie mam mozliwosci sprawdzenia odcieni na wlasnej skorze Stad moja pytanie - jaki odcien? Mam jasna cere w cieplym odcieniu, wiec najodpowiedniejszy podklad dla mnie to taki z zolta pigmentacja. (Obecnie uzywam podkladow MAC NC20) Mam nadzieje, ze ktoras z Was mi pomoze
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.