Hair Shop - Zabrze, Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 12:02   #1
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550

Hair Shop - Zabrze, Wrocław


Dziewczyny,

podobno otwiera się we wrocławskiej Renomie (DH) sklep pod nazwą Hair Shop - z profesjonalnymi kosmetykami pielęgnacyjnymi do włosów. Ten sklep jest już w Zabrzu, ale nie ma większych informacji nt w necie. Więc pytanie do Ślązaczek - co to za sklep ? Jakie kosmetyki można znaleźć ? Jest coś fajnego ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:07   #2
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Jeśli mowa o sklepie, który otwarto w zabrzańskim platanie, to jest tam w zasadzie większość markowych, profesjonalnych preparatów, w cenach mniej sympatycznych niż te z allegro. Przykładowo, 400ml maski z Welli kosztuje ok 160pln, na allegro ok 80; szampon bonacure schwarzkopf: 39pln (29pln allegro).
Widziałam tam m.in. welle, alfaparf, schwarzkopf, l'oreal, tigi. Pielegnacja i sylizacja, plus jakieś akcesoria kosmetyczne (prostownice, szczotki ceramiczne).
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:14   #3
Mokina
Przyczajenie
 
Avatar Mokina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Ja w tym sklepie byłam w sklepie tylko chwilkę bo zaraz obsługa chciała mnie namówić do kupienia mniej więcej połowy sklepu więc uciekłam :P

ale zdążyłam zauważyć co nieco. mają sporo kosmetyków profesjonalnych, ale dokładnie nie wiem jakich bo ja oglądałam raczej szczotki.

a przy okazji: ceny w tym sklepie są kosmiczne, no ale w końcu kosmetyki profesjonalne nie należą do tanich.
Mokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:19   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Tak, chodziło mi o ten sklep w Platanie. Czyli wychodzi na to, że nawet nie będę tam jechać, bo skoro piszecie, że takie fajne ceny to właściwie nie ma po co. W hurtowniach we Wrocławiu są niższe ceny, a jest ich zatrzęsienie we Wrocławiu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 16:12   #5
zuzkathebest
Przyczajenie
 
Avatar zuzkathebest
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

podobno otwiera się we wrocławskiej Renomie (DH) sklep pod nazwą Hair Shop - z profesjonalnymi kosmetykami pielęgnacyjnymi do włosów. Ten sklep jest już w Zabrzu, ale nie ma większych informacji nt w necie. Więc pytanie do Ślązaczek - co to za sklep ? Jakie kosmetyki można znaleźć ? Jest coś fajnego ?
ja też tam byłam w Platanie
no tanio nie jest ale zawsze to fajniej pogadać z obsługą i sie czegoś ciekawego dowiedzieć o newsach na rynku itp niż na allegro kupować to co wszyscy "bo się opłaca".takie jest moje zdanie. w tym sklepie w zabrzu to jest prawie wszystko, nawet sprzęt typu prostownice
poza tym wcale nie jest drożej niż u fryzjera a niektóre rzeczy tańsze
jest dużo kosmetyków trudniej dostepnych albo niespotykanych
moja siostra kupiła tam coś z Alfaparf za namową ekspedientki właśnie i jest zadowolona
jak któraś już wspomniała: uroda kosztuje
ps. zna któraś na Śląsku salon, który pracuje na tym Alfaparf?
dzięki****
zuzkathebest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 16:19   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Cytat:
Napisane przez zuzkathebest Pokaż wiadomość
sie czegoś ciekawego dowiedzieć o newsach na rynku it
Ja wole się tego dowiedzieć z Wizażu niż od znudzonej pani ekspedientki, która najczęściej pojęcia nie ma o kosmetykach do włosów i ona tu tylko sprzedaje.

Cytat:
na allegro kupować to co wszyscy "bo się opłaca".
Na Allegro najczęściej kupujemy to co działa, a nie to co wszyscy bo się opłaca.

Cytat:
w tym sklepie w zabrzu to jest prawie wszystko, nawet sprzęt typu prostownice
Stoisko w Renomie to taki biedniutki stand na środku piętra.

Cytat:
poza tym wcale nie jest drożej niż u fryzjera a niektóre rzeczy tańsze
No zapewne W hurtowni znalazłabyś te rzeczy dużo taniej.

Cytat:
moja siostra kupiła tam coś z Alfaparf za namową ekspedientki właśnie i jest zadowolona
Bo kosmetyki Alfaparf są bardzo dobre i nie ma u nich bubli

Cytat:
jak któraś już wspomniała: uroda kosztuje
Na Wizażu dowiodłyśmy, że tak naprawdę najtańsze i najprostsze kosmetyki są najlepsze
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:24   #7
ita1986
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Ciekawe, że nikt nigdy nie kwestionuje cen w perfumeriach Sephora czy Douglas:confuse d::co nfused::confuse d:

bo pomyślcie dziewczyny, że Hair Shop jest właśnie sklepem takiej rangi, więc nie ma co liczyć na to, że kupimy tam Taft w superpomocji za 10.99 czy szampon za 5 zł.. no litości..

Płacimy za jakość..a tą niezaprzeczalnie te kosmetyki mają, co mogę osobiście potwierdzić, bo sama ich używam.

aaaa i jeszcze jeśli chodzi o Panie ekspedientki.. one tam nie "tylko sprzedają" ale wiedzą nieco więcej o tych kosmetykach.
Zawsze potrafią dobrze doradzić i dobrać odpowiedni kosmetyk..
ita1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 16:30   #8
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Cytat:
Napisane przez ita1986 Pokaż wiadomość
Ciekawe, że nikt nigdy nie kwestionuje cen w perfumeriach Sephora czy Douglas:confuse d::co nfused::confuse d:

bo pomyślcie dziewczyny, że Hair Shop jest właśnie sklepem takiej rangi, więc nie ma co liczyć na to, że kupimy tam Taft w superpomocji za 10.99 czy szampon za 5 zł.. no litości..
W Sephorze czy Douglasie czasem można ustrzelić niezłą promocję, mając pewność, że kupuje się oryginał. Kosmetyki do włosów, w przeciwieństwie do perfum czy też kolorówki, podrabiane nie są.
Cytat:
Napisane przez ita1986 Pokaż wiadomość
Płacimy za jakość..a tą niezaprzeczalnie te kosmetyki mają, co mogę osobiście potwierdzić, bo sama ich używam.
Jakości kosmetyków sprzedawanych w Hair Shop nikt nie kwestionuje. A swoją drogą, testowałaś wszystkie że taka pewna jesteś? Ja znam kilka markowych bubli, co też mogę potwierdzić
Cytat:
Napisane przez ita1986 Pokaż wiadomość
aaaa i jeszcze jeśli chodzi o Panie ekspedientki.. one tam nie "tylko sprzedają" ale wiedzą nieco więcej o tych kosmetykach.
Zawsze potrafią dobrze doradzić i dobrać odpowiedni kosmetyk..
Zawsze? Skąd ta pewność? Wszystkie znasz? Moją osobą się pani sprzedająca jakoś nie bardzo zainteresowała. Ale może to i lepiej, bo ja w kwestii kosmetyków do włosów dość wybredny a zarazem zdecydowany klient jestem

Pozdrawiam

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2009-07-04 o 16:33
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:14   #9
Ginaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Mylisz się mówiąc, że kosmetyki do włosów nie są podrabiane... są podrabiane i to bardzo często... a obecnie najczęściej podrabiają L'oreala i Kerastase !!!! dlatego warto wybrać się do sklepu a nie kupować przez internet..
no chyba, że z jakiś źródeł wiesz, że sprzedający Cię nie oszukuje... co często bywa raczej wątpliwe..
Ginaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 09:42   #10
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Cytat:
Napisane przez ita1986 Pokaż wiadomość
Ciekawe, że nikt nigdy nie kwestionuje cen w perfumeriach Sephora czy Douglas:confuse d::co nfused::confuse d:
Jak to nie ? Na Perfumach jest osobny wątek gdzie pomstujemy na wysokie ceny perfum.

Cytat:
bo pomyślcie dziewczyny, że Hair Shop jest właśnie sklepem takiej rangi, więc nie ma co liczyć na to, że kupimy tam Taft w superpomocji za 10.99 czy szampon za 5 zł.. no litości..
We wrocławskiej renomie tzw. Hair Shop to biedny STAND - nie sklep - czyli taki duży regał i krzesełko dla ekspedientki na środku KORYTARZA Renomy. Więc to nie jest sklep takiej rangi jak międzynarodowe koncerny Sephora czy Douglas ale biedniutka, polska tragedia.

Cytat:
Płacimy za jakość..a tą niezaprzeczalnie te kosmetyki mają, co mogę osobiście potwierdzić, bo sama ich używam.
Tiaaa, jasne. powtarzam - świetne jakościowomożna też kupić za grosze.

Cytat:
aaaa i jeszcze jeśli chodzi o Panie ekspedientki.. one tam nie "tylko sprzedają" ale wiedzą nieco więcej o tych kosmetykach.
Zawsze potrafią dobrze doradzić i dobrać odpowiedni kosmetyk..
Zapomniałabym. Podchodzimy z koelżanką do stoiska, mówię do pani ekspedientki "dzień dobry", biorę coś Alfaparfu z półki i zaczynam tłumaczyć koleżance skład. podchodzi pani i pyta czy może w czymś pomóc. Wtedy ja pytam "a czy pani zna się na kosmetykach do włosów", a wtedy ona: "Szczerze ? Nie." Na świadka mam koleżanką i obcą Panią, która stała obok nas i tez przeglądała kosmetyki, iskwitowała to stwierdzeniem : "no cóż, przynajmniej jest pani szczera."

Więc serdecznie pozdrawiam tę ekspedientke przy standzie Hair Shop w Renomie; na nudę - bo klientów w Renomie jak na lekarstwo, więc do roboty nie ma zazwyczaj nic - polecam czytanie tego forum, przydałoby się chociaż podtsaw nauczyć ...
Edit: acha, tam są chyba dwie dziewczyny na zmianę, więc mnie obsługiwała taka z krótszymi, lekko falowanymi brązowymi włosami.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-07-10 o 09:43
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 12:30   #11
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ginaaa Pokaż wiadomość
Mylisz się mówiąc, że kosmetyki do włosów nie są podrabiane... są podrabiane i to bardzo często... a obecnie najczęściej podrabiają L'oreala i Kerastase !!!! dlatego warto wybrać się do sklepu a nie kupować przez internet..
no chyba, że z jakiś źródeł wiesz, że sprzedający Cię nie oszukuje... co często bywa raczej wątpliwe..
Dlatego kupować nalezy od sprawdzonych, zaufanych sprzedawców, prowadzących normalną działalność gospodarczą, dołączających paragon, podchodzących profesjonalie do klienta. Niejednokrotnie są to hurtownie fryzjerskie. Mam wtedy taka samą pewność co do oryginalności produktu, jakbym kupiła w takim Hairshopie. Dla mnie wiarygodność jest tu identyczna.

Spotkałam się(a raczej: słyszałam o ) co najwyżej z rozcieńczaniem biosilku. Swoją drogą, jak poczytasz wizaż, to się dowiesz, że można w zwykłym sklepie dostać jego lepsze odpowiedniki.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 10:40   #12
kasiczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Zapomniałabym. Podchodzimy z koelżanką do stoiska, mówię do pani ekspedientki "dzień dobry", biorę coś Alfaparfu z półki i zaczynam tłumaczyć koleżance skład. podchodzi pani i pyta czy może w czymś pomóc. Wtedy ja pytam "a czy pani zna się na kosmetykach do włosów", a wtedy ona: "Szczerze ? Nie." Na świadka mam koleżanką i obcą Panią, która stała obok nas i tez przeglądała kosmetyki, iskwitowała to stwierdzeniem : "no cóż, przynajmniej jest pani szczera."

Więc serdecznie pozdrawiam tę ekspedientke przy standzie Hair Shop w Renomie; na nudę - bo klientów w Renomie jak na lekarstwo, więc do roboty nie ma zazwyczaj nic - polecam czytanie tego forum, przydałoby się chociaż podtsaw nauczyć ...
Edit: acha, tam są chyba dwie dziewczyny na zmianę, więc mnie obsługiwała taka z krótszymi, lekko falowanymi brązowymi włosami.
Przyznam szczerze, ze po przeczytaniu tej wiadomosci zniechęciłam się troszkę do odwiedzenia Hairshopu w Renomie, ale na szczęście się miło zaskoczyłam. Mnie obsługiwała pani w warkoczykach, szukałam szamponu i odżywki na zniszczone włosy a ona poleciła mi bardzo skuteczny zestaw z Alfaparf Midollo di bamboo. Wszystko wyglądało tak jak powinno, więc chyba jednak ekspedientki mają jakieś pojęcie o tym co sprzedają
A tak poza tym to polecam gorąco te kosmetyki!!! Juz po pierwszym umyciu właściwie widze efekty. Co prawda podejrzewam, że na wymarzony efekt bede musiala jeszcze sporo poczekać, ale jedno jest pewne - juz nigdy nie zaryzykuje kupnem na allegro (koleżanka poleciła, bo taniej) tylko wysłucham profesjonalnej porady kogos, kto się na tym zna.
kasiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:56   #13
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Cytat:
Napisane przez kasiczek Pokaż wiadomość
A tak poza tym to polecam gorąco te kosmetyki!!! Juz po pierwszym umyciu właściwie widze efekty. Co prawda podejrzewam, że na wymarzony efekt bede musiala jeszcze sporo poczekać, ale jedno jest pewne - juz nigdy nie zaryzykuje kupnem na allegro (koleżanka poleciła, bo taniej) tylko wysłucham profesjonalnej porady kogos, kto się na tym zna.
Ja bardziej ufam opiniom wizażanek co do jakości kosmetyków niż pani w sklepie. A na allegro czy też w sklepach internetowych po prostu kupuję taniej to, o czym na wizaży przeczytałam.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 21:03   #14
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

szugarbejb - ja do ciebie
Nieco odgrzeje wątek.

Bo szukam i szukam, wpisuje na wszystkie sposoby i nic.
Masz, znasz może jakąś sprawdzoną hutrownią albo sklep z profesjonalnymi kosmetykami do włosów ? Chodzi mi konkretnie o profesjonalne farby.

Próbuję już na wszystkie sposoby zaoszczędzić na fryzjerze i chciałabym chodzić tylko na ścięcie a farbować sobie sama albo za pomocą maminych rąk. Co wizytę to większego pieniążka zostawiam
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 20:08   #15
lois
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Shop - Zabrze, Wrocław

Brak profesjonalnego podejścia do klienta.
Dziewczyny zachęcają do kupna produktów,których nie mają aktualnie na sklepie, po czym umawiają się z klientem,że sprowadzą dany towar.
Po dwóch dniach informują telefonicznie, że towar już jest i został odłożony, można przyjechac po odbiór.Na miejscu okazuje się jednak,że towar był i już go nie ma bo koleżana sprzedała komuś innemu.Wówczas proponują zastępczy artykuł.W taki sposób traci się klientów.Czas to pieniądz,a dziewczyny nawet nie raczą poinformowac telefonicznie o ich pomyłce,cytat:bo niepomyślałyśmy.
lois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.