Nieśmiały chłopak - co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-16, 22:27   #1
Malinkaa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3

Nieśmiały chłopak - co zrobić?


Witam. Dd pewnego czasu coraz bardziej podoba mi się mój kolega z którym znam się parę dobrych lat, nigdy nie patrzyłam pod kątem czegoś więcej niż "kolega" ale ostatnio koleżanka coraz częściej mnie na niego nakręca. Widujemy się codziennie w szkole i praktycznie co weekend, wiadomo jakieś dyskoteki, domówki i zawsze razem, sam dzwoni proponując to czy tamto. Piszemy, gadamy, dzwonimy do siebie. Zdarzyła się też taka sytuacja że gdy byliśmy "pod wpływem" całowaliśmy sie i coś takiego miało miejsce już z 3x, ale nigdy o tym nie gadaliśmy bo jakoś tak dziwnie. Od pewnego czasu sam proponuje że wpadnie na herbatkę i o dziwo przyjeżdża sam, bez kolegów.. Wiem że on jeżeli chodzi o "coś więcej" jest strasznie nieśmiały, wgl każdy tak mówi że chyba musiała by dziewczyna nim pokierować żeby było coś więcej. Myślicie ze te "herbatki" mogą coś znaczyć? Co ja mam zrobić żeby dać mu do zrozumienia że mi się podoba? Bo przecież mu nie powiem " słuchaj podobasz mi sie ". Pomóżcie
Malinkaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 22:51   #2
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

no toć idź na tę herbatkę

problem z nieśmiałymi osobami jest taki, że również i inne nieśmiałe osoby wcale ich zachowania dobrze nie umieją przejrzeć, ich intencji poznać, kiedy nie są czytelne - wiec co mówić o tych, którzy nei są nieśmiali
mówiąc w skrócie: nie, forum po takim poście ci nie napisze, jakie są jego intencje

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-03-16 o 22:53
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 05:59   #3
zuzia_zuzia
Raczkowanie
 
Avatar zuzia_zuzia
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 359
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Spotkaj sie z nim, to sie przekonasz
A skoro jest niesmialy, to musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Za szybko nic z tego nie bedzie, musisz dac mu czas
__________________
http://www.next-stop-adventure.com

اذا ضحك لك الزمان فكن على حذر... لأن الزمان لا يضحك طويلا
zuzia_zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 08:59   #4
Tedd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 91
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Na bank mu się podobasz, skoro chce się spotykać sam na sam to znaczy że chce czegoś więcej. Pewnie jest nieśmiały i trochę mu niezręcznie tak wprost powiedzieć. Pomóż mu trochę i myślę że będzie ok.
Tedd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 10:29   #5
Kentsfield
Przyczajenie
 
Avatar Kentsfield
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 15
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Skoro tak dobrze się znacie, chodzicie na melanże, na których się całujecie i spędzacie tyle czasu ze sobą , to chyba proste, że warto rzeźbić w takiej relacji ile się da.
Kentsfield jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 10:32   #6
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Fajnie sie spotykać na herbatki ale jeżeli chłopak jest nieśmiały jak twierdzisz to może ty powinnaś wyjść z inicjatywą tak sam na sam przy herbatce co ci szkodzi przekonasz sie czego chce tak naprawde
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 10:52   #7
DoktorRamox
Raczkowanie
 
Avatar DoktorRamox
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 142
Send a message via Skype™ to DoktorRamox
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Jestem zdania, że żyjemy w takich szalonych czasach to żaden wstyd wyjść z inicjatywą. Może sprawisz, że chłopina się odblokuje i okaże się być porządnym facetem bardziej niż się tego spodziewałaś? Cóż... to Ty znasz go kilka lat... Więc może jednak podświadomie lepiej wiesz czego się spodziewać.
__________________
Nic nie jest na tyle idealne, aby nie uznać tego za spier....ne.
DoktorRamox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 11:30   #8
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Zgaduję, że chodzicie do liceum, ewentualnie początki studiów. Serio, jakbym miał, w takim wieku, byle jakiej dziewczynie proponować herbatę to czasu by mi nie starczyło.

Koleś czuje do Ciebie miętę (zaprasza, przychodzi sam, kręci się wokół Ciebie od lat, całowaliście się), ale jest nieśmiały, no i może Ty jakoś nie za bardzo pokazałaś coś więcej. Pewnie nie dałaś mu żadnego (rozpoznawalnego jemu ;p) sygnału i myśli, że jest kumplem.
Twoja sprawa czy coś z tym zrobisz.

Z drugiej strony ... nie kumam bab. Znasz gościa kilka lat, można by rzec na wylot, jest wam dobrze i ... nie potrafisz nic zrobić, wyciągnąć ręki po szczęście ? W końcu trafi taką co będzie to potrafiła zrobić, a Tobie za to przypadnie dyskotekowy podrywacz bo "on potrafi poderwać". Serio, warto milczeć ?

No chyba, że Ty też jesteś strasznie nieśmiała...
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 12:33   #9
DoktorRamox
Raczkowanie
 
Avatar DoktorRamox
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 142
Send a message via Skype™ to DoktorRamox
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Bez obrazy dla autorki, ale jak wspomniała poprzedniczka istnieje duże prawdopodobieństwo, że taki podrywacz Cię zrani i potem nie będziesz w stanie dostrzec, że miałaś fajnego faceta na wyciągnięcie reki tylko trzeba było coś zrobić...

Nie chcę generalizować, ale czy tak się często nie zdarza?
__________________
Nic nie jest na tyle idealne, aby nie uznać tego za spier....ne.
DoktorRamox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 12:34   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Dobry numer jak dla mnie.
Calowaliscie sie i nie gadaliscie o tym bo dziwnie..
Tylko zyczyc,zebyscie nie poszli do lozka i o tym przypadkiem zapomnieli.. "bo dziwnie o tym porozmawiać"...........

Ciekawe jak ktos z boku moze to ocenić..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 13:34   #11
Malinkaa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Zgaduję, że chodzicie do liceum, ewentualnie początki studiów. Serio, jakbym miał, w takim wieku, byle jakiej dziewczynie proponować herbatę to czasu by mi nie starczyło.

Koleś czuje do Ciebie miętę (zaprasza, przychodzi sam, kręci się wokół Ciebie od lat, całowaliście się), ale jest nieśmiały, no i może Ty jakoś nie za bardzo pokazałaś coś więcej. Pewnie nie dałaś mu żadnego (rozpoznawalnego jemu ;p) sygnału i myśli, że jest kumplem.
Twoja sprawa czy coś z tym zrobisz.

Z drugiej strony ... nie kumam bab. Znasz gościa kilka lat, można by rzec na wylot, jest wam dobrze i ... nie potrafisz nic zrobić, wyciągnąć ręki po szczęście ? W końcu trafi taką co będzie to potrafiła zrobić, a Tobie za to przypadnie dyskotekowy podrywacz bo "on potrafi poderwać". Serio, warto milczeć ?

No chyba, że Ty też jesteś strasznie nieśmiała...

Jesteśmy w 4 klasie technikum. I w sumie nie dałam mu żadnego znaku, bo mój były gdy dowiedział się że sie całowaliśmy mówił mu " zostaw ją, ja ją kocham" i takie tam głupoty. Może dlatego nie chce sie pchać na siłe.. Wgl to jest dziwna sytuacja dla mnie, bo ja nie jestem nieśmiała ale zawsze to ja wychodziłam z inicjatywą, ciągnełam go za ręke, przytulałam sie do niego - fakt faktem, byłam pijana no ale to chyba powinien być dla niego wystarczający znak.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez DoktorRamox Pokaż wiadomość
Bez obrazy dla autorki, ale jak wspomniała poprzedniczka istnieje duże prawdopodobieństwo, że taki podrywacz Cię zrani i potem nie będziesz w stanie dostrzec, że miałaś fajnego faceta na wyciągnięcie reki tylko trzeba było coś zrobić...

Nie chcę generalizować, ale czy tak się często nie zdarza?

Z takimi właśnie podrywaczami miałam najwięcej do czynienia i zawsze w takich "frajerach" sie zakochiwałam. A wiem że ten "nieśmiały" jest strasznie w porządku, ale dla mnie dziwne też jest to że ja mam pierwsza podejmować jakieś kroki.. Chyba przyzwyczaiłam się do tego że to facet zabiega o dziewczynę i daje jakieś znaki. Nie wiem jak mam wybadać teren z tą jego nieśmiałościa.
Malinkaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 14:45   #12
DoktorRamox
Raczkowanie
 
Avatar DoktorRamox
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 142
Send a message via Skype™ to DoktorRamox
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Cytat:
Z takimi właśnie podrywaczami miałam najwięcej do czynienia i zawsze w takich "frajerach" sie zakochiwałam. A wiem że ten "nieśmiały" jest strasznie w porządku, ale dla mnie dziwne też jest to że ja mam pierwsza podejmować jakieś kroki.. Chyba przyzwyczaiłam się do tego że to facet zabiega o dziewczynę i daje jakieś znaki. Nie wiem jak mam wybadać teren z tą jego nieśmiałościa.
Wydaje mi się, że próbując czegoś innego możesz tylko wygrać. Bo co masz do stracenia? To szalone czasy i czasem kobieta też musi wykazać inicjatywę, aby związać się z wartościowym facetem. Wielu porządnych mężczyzn staje się nieśmiałych z powodu patrzenia jak tacy dyskotekowi "bohaterzy". Schemat jest zawsze podobny Kobieta przejedzie się kilka razy na takich bohaterach, a potem porządni faceci są dla niej przeźroczyści. Ale nikogo tu nie obwiniam, tylko w moich oczach tak to wygląda.
__________________
Nic nie jest na tyle idealne, aby nie uznać tego za spier....ne.
DoktorRamox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 14:47   #13
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Jestem w podobnej sytuacji. Chłopak jest naprawdę wartościowym facetem, ale chyba trochę nieśmiałym. Długo czekałam aż do mnie zagada. A stało się to w klubie, spoglądałam dłuższy czas na niego i uśmiechałam się prosto do niego - podziałało- podszedł.
Poszliśmy na randkę, było jak najbardziej w porządku. Zjedliśmy pizzę, rozmawialiśmy, po czym odwiózł mnie grzecznie do domu całując w policzek
Później spotkaliśmy się z cztery razy - przypadkiem wpadliśmy na siebie na mieście. Z tym, że każde takie spotkanie do niczego nie prowadziło, rozmawialiśmy i tyle. A jak proponowałam jakiekolwiek wyjście, to zawsze miał jakąś wymówkę: to był zmęczony po siłowni, to już obiecał koledze wyjście... I tak już kilka miesięcy. Gdy się spotkamy przypadkiem zamieniamy parę słów i tyle... :/
Ciężko mi jest go rozgryźć. Wiem, że ma za sobą dwa długie i poważne związki, w których to dziewczyny go zostawiały. Myślę, że po prostu boi się zaangażować...
Co o tym sądzicie?
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 20:49   #14
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez kiwi123kiwi123 Pokaż wiadomość
Jestem w podobnej sytuacji. Chłopak jest naprawdę wartościowym facetem, ale chyba trochę nieśmiałym. Długo czekałam aż do mnie zagada. A stało się to w klubie, spoglądałam dłuższy czas na niego i uśmiechałam się prosto do niego - podziałało- podszedł.
Poszliśmy na randkę, było jak najbardziej w porządku. Zjedliśmy pizzę, rozmawialiśmy, po czym odwiózł mnie grzecznie do domu całując w policzek
Później spotkaliśmy się z cztery razy - przypadkiem wpadliśmy na siebie na mieście. Z tym, że każde takie spotkanie do niczego nie prowadziło, rozmawialiśmy i tyle. A jak proponowałam jakiekolwiek wyjście, to zawsze miał jakąś wymówkę: to był zmęczony po siłowni, to już obiecał koledze wyjście... I tak już kilka miesięcy. Gdy się spotkamy przypadkiem zamieniamy parę słów i tyle... :/
Ciężko mi jest go rozgryźć. Wiem, że ma za sobą dwa długie i poważne związki, w których to dziewczyny go zostawiały. Myślę, że po prostu boi się zaangażować...
Co o tym sądzicie?
Po czym wnioskujesz, że jest nieśmiały? Myślę, że nieśmiały facet nie odważyłby podejść do Ciebie i zaprosić na randkę, no i nie szukałby wymówki na spotkanie.
Mi się wydaje, że on po prostu jednak on nie chce się już z Tobą spotykać.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 19:04   #15
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Nieśmiały chłopak - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Po czym wnioskujesz, że jest nieśmiały? Myślę, że nieśmiały facet nie odważyłby podejść do Ciebie i zaprosić na randkę, no i nie szukałby wymówki na spotkanie.
Mi się wydaje, że on po prostu jednak on nie chce się już z Tobą spotykać.
O tym, że jest nieśmiały powiedziała mi jego dobra znajoma, która zna go ponad 5 lat. Mówiła też, że jest to typ faceta, którego jak się kobieta postara to może sobie owinąć wokół palca w pozytywnym tego sensie
Też właśnie myślę, że może on już nie jest mną zainteresowany, dlatego przez te kilka miesięcy nie chciałam być nachalna i cierpliwie czekałam aż sam coś zaproponuje... ale bez skutku niestety, a szkoda, bo to świetny facet
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-08 20:04:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.