Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-25, 12:09   #1291
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Phiphigenia Fifi 3 godziny temu
A dlaczego Lew na końcu ma taki agresywny głos do ciebie...? Hans nie rozumie po polsku ale też to tak odjął że brzmi jakoś agresywnie i że do kobiety się takim tonem mówić nie powinno... czy tylko my to tak odjęliśmy? Albo miało to być zabawne i źle zrozumiałam... ? Ale się aż przestraszyłam koło 14:40...
Ale oprócz tego podobał mi się ten vlog. Rest In Peace Szuszotelefon...
Odpowiedz ¡ 3

Teraz film jest krótszy.
Będę się upierać przy swoim: pomyliła się.
Fragment z pizzą zaczyna się od 12:40 i po chwili słychać gniewnego Tomka.
Fifi mogła źle wklepać cyferki z pośpiechu
Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Raczej nie. Pewnie chodziło o tą końcówkę, która teraz jest. Lew cały czas burczy na Szusz
Też mi się wydaje, że nie można przycinać już wrzuconych filmów a ten nie był skasowany i ponownie dodany.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:13   #1292
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Opowiem Wam śmieszno-straszną historyjkę z kategorii 'praca' Pani reprezentująca firmę Miraculum zaprosiła mnie na rozmowę w sprawie pracy w charakterze wizażystki marki Joko. Rozmowa miała się odbyć w galerii. Parę minut po umówionej godzinie pani zadzwoniła, że siedzi w jednej z kawiarni. No to idę. Przywitałam się, pani poprosiła mnie, żebym usiadła, "najlepiej od drugiej strony, bo tu mam kalendarz" - patrzę, a tam czeka świeża kawa z herbatniczkiem. Myślę sobie, miły gest, chociaż zazwyczaj się mnie najpierw pytają, co bym się chciała napić. Dziewoja (bo to w sumie młoda pani była) zagaja, jak sobie wyobrażam pracę w ich firmie, po czym ZAGARNIA do siebie kawę z herbatniczkiem bez zaproponowania z grzeczności choćby wody. Następnie zaczyna wpierdzielać na moich oczach ciasteczko, pomiędzy chrupnięciami mówiąc o pracy za totalnie, jak się okazało, żenującą stawkę. Dalej jestem w szoku
Rozmowa kwalifikacyjna w galerii chyba mówi samo przez się o profesjonaliźmie takiej firmy
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:18   #1293
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Rozmowa kwalifikacyjna w galerii chyba mówi samo przez się o profesjonaliźmie takiej firmy
to też prawda. Ale tak czy siak miałam tam zakupy w planie, więc stwierdziłam, dobra, co mi tam
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:18   #1294
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Rozmowa kwalifikacyjna w galerii chyba mówi samo przez się o profesjonaliźmie takiej firmy
a ja się często spotykam z taka formą rozmów
nie dziwi mnie to.
rekruterzy chcą sprawdzić jak osoba reaguje na stres, pracę i rozmowę w hałasie
w zagryzanie ciasteczka jest po porostu nie kulturalne przez laskę
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:21   #1295
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Użytkowniczko Salix, zaczynam zauważać pewien schemat:
Żenująca stawka/warunki - żenująca rozmowa o pracę

Najbardziej mnie rozwalają młodsze ode mnie rekruterki, a sama wciąż jestem dość młoda. Dziwnie się wtedy czuję. A najbardziej mnie wkurza masa klasycznych pytań i dopiero na końcu dowiaduję się, że stawka jest poniżej mojej godności i że obie strony zmarnowały cenny czas.

U mnie jest lepiej z pracą ale nie chcę jeszcze nic pisać, póki nie będę wszystkiego pewna.




Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Rozmowa kwalifikacyjna w galerii chyba mówi samo przez się o profesjonaliźmie takiej firmy
A może ją strollowali i to nie była przedstawicielka tej firmy tylko jakaś pseudo fanka Użytkowniczki Salix, która chciała ją jakoś poznać?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:23   #1296
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Mam z Fifi podobnie - na początku mój wewnętrzny Pope of Nope krzyczał NIE, a teraz im więcej o niej wiem tym bardziej ją lubię. Bardzo ją polubiłam i nawet niemiecki w jej wykonaniu mi sie podoba, a normalnie język ten budzi we mnie lęk :P
ja z Fifi jak z Nennką.
Najpierw wielkie LOL i NOPE i znowu LOL
a teraz dochodz do wniosku, że spoko babka

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Opowiem Wam śmieszno-straszną historyjkę z kategorii 'praca' Pani reprezentująca firmę Miraculum zaprosiła mnie na rozmowę w sprawie pracy w charakterze wizażystki marki Joko. Rozmowa miała się odbyć w galerii. Parę minut po umówionej godzinie pani zadzwoniła, że siedzi w jednej z kawiarni. No to idę. Przywitałam się, pani poprosiła mnie, żebym usiadła, "najlepiej od drugiej strony, bo tu mam kalendarz" - patrzę, a tam czeka świeża kawa z herbatniczkiem. Myślę sobie, miły gest, chociaż zazwyczaj się mnie najpierw pytają, co bym się chciała napić. Dziewoja (bo to w sumie młoda pani była) zagaja, jak sobie wyobrażam pracę w ich firmie, po czym ZAGARNIA do siebie kawę z herbatniczkiem bez zaproponowania z grzeczności choćby wody. Następnie zaczyna wpierdzielać na moich oczach ciasteczko, pomiędzy chrupnięciami mówiąc o pracy za totalnie, jak się okazało, żenującą stawkę. Dalej jestem w szoku
nie wiem czemu, ale mam wizję jak siedzi przed tobą i mówi, plując ci w twarz okruszkami
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:25   #1297
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Jak ja się wystraszyłam!
Tata zaczął coś na zewnątrz syczeć jakąś psikawą, czy czymś. A ja jak poparzona zerwałam się ratować obiad. Myślałam, że właśnie wszystko wykipiało, mimo małego ognia. : D
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 12:26   #1298
januszewskaola123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 60
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

¡
















cosmeticsandmylife 1 godzinę temu
Szusz, przestań usuwać nieschlebiające Ci komentarze. Myślisz, że nikt tego nie widzi? Naprawdę kiedyś lubiłam Cię oglądać. Niestety teraz robisz wszystko pod publikę, a każdy komentarz, w którym ludzie zwracają Ci uwagę, uważasz za hejt. Takim zachowaniem tylko zmniejszasz swoje grono odbiorców.


Szusz nie zdążyła usunąć
januszewskaola123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:31   #1299
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
j



nie wiem czemu, ale mam wizję jak siedzi przed tobą i mówi, plując ci w twarz okruszkami
Oj, nie tylko ty. A nawet jeśli nie w twarz to na wszelkie inne strony.



Cytat:
Napisane przez januszewskaola123 Pokaż wiadomość
¡


Szusz nie zdążyła usunąć
Spokojnie, jeszcze zdąży.

201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:37   #1300
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Fermina_Daza123 Pokaż wiadomość
Szusz mówi ostatnio tyle o hejcie, a pod filmami same pozytywne komentarze. Mój też usuneła po 10 min, o tym że krytyka to nie zawsze hejt i szkoda ze akceptuje tylko pozytywne komentarze. Jedna dziewczyna napisała coś w stylu:Szusz jaki hejt, przecież w komentarzach wszyscy Cię chwalą ? też juz zniknął ten komentarz
Musi dużo czasu poświęcać na to kasowanie . Ja właśnie subskrybcję usunęłam
no chyba nie na montaż
Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Odnośnie wyciętego fragmentu vloga Szusz. Z tego co pamiętam wołała Lwa na kanapę żeby zaczęli już jeść pizzę (nie obyło się bez zerkania w kamerę czy się nagrywa), Lew poirytowanym tonem i podniesionym głosem zapytał "Ty to znowu nagrywasz?". Potem Szusz zaczęła jojczyć, że tak nagrywa i o co mu chodzi bla bla na co Lew się rozgadał, że nigdy nie mogą czegoś tam, bo ona musi nagrywać. Coś w ten deseń. Nie pamiętam dokładnie. To było chyba przed fragmentem, który został we vlogu, a po akcji z tv. Zmęczony chłopina po pracy pewnie był i chciał sobie wygodnie usiąść i zjeść po ludzku. Nie dziwię się Fifi, że to wyłapała (ale nie demonizowałabym Tomka aż tak), dziwię się, że Szusz nie wycięła tego przy wielodniowym montażu, widać było po jej minie, że takiej reakcji Tomka się nie spodziewała.


Nowy film Szusz to reklama depilatora Braun gdyby ktoś pytał :P
serio, da się wyciąć wstawiony film? Nie wydaje mi się Mi się wydaje, ze Fifi się machnęła w cyferkach i miała na myśli 12:40.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
powiem ci, ze tak jak na początku mi nie podeszła to teraz tez zaczynam sie do niej przekonywac fajny powiew świeżości na yt


U Doncze vlog z wycieczki w góry
nie jestem fanką gór, ale po tych widokach zachciało mi się weekendowego wypadu
Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Po tym filmiku odnoszę takie dziwne wrażanie, że ktoś wymyślił boga, religię, tylko po to by nas poniżyć >>jestem druga<< Wut? Nigdy nie zrozumiem, jak rzekomy bóg może być taki miłosierny, cudowny a zarazem zapatrzony w siebie >>módlcie się do mnie, chwalcie mnie, jestem najważniejszy<<. To jest tak jak ja widzę tę dziwną wiarę. Dla kogoś to co piszę może być głupotą. Może.

yyy... chyba miałaś na myśli ludzkie wyobrażenie boga. Abstrahując od tego czy istnieje czy nie, cały PR boga tworzą ludzie

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Przynajmniej tym razem obeszło się bez wibratorów
Krteka chyba nagrała openbox pudełeczka z bielizną z większą klasą. U Madzika czułam się zażenowana. W sumie nawet nie wiem dlaczego
może dlatego, że założyła sobie stringi na głowę na pół filmiku? Nie wiem, tak tylko głośno myślę
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Opowiem Wam śmieszno-straszną historyjkę z kategorii 'praca' Pani reprezentująca firmę Miraculum zaprosiła mnie na rozmowę w sprawie pracy w charakterze wizażystki marki Joko. Rozmowa miała się odbyć w galerii. Parę minut po umówionej godzinie pani zadzwoniła, że siedzi w jednej z kawiarni. No to idę. Przywitałam się, pani poprosiła mnie, żebym usiadła, "najlepiej od drugiej strony, bo tu mam kalendarz" - patrzę, a tam czeka świeża kawa z herbatniczkiem. Myślę sobie, miły gest, chociaż zazwyczaj się mnie najpierw pytają, co bym się chciała napić. Dziewoja (bo to w sumie młoda pani była) zagaja, jak sobie wyobrażam pracę w ich firmie, po czym ZAGARNIA do siebie kawę z herbatniczkiem bez zaproponowania z grzeczności choćby wody. Następnie zaczyna wpierdzielać na moich oczach ciasteczko, pomiędzy chrupnięciami mówiąc o pracy za totalnie, jak się okazało, żenującą stawkę. Dalej jestem w szoku
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:41   #1301
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość


A tak przy okazji dodatkowych kilogramów - lepiej zjeść pizzę mrożoną czy w McDonald? głosujcie!
Zdecydowanie mrozona. Jedzenie z McDonka jest obrzydliwe
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 12:43   #1302
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Zdecydowanie mrozona. Jedzenie z McDonka jest obrzydliwe
Dla mnie w pytkę. Bardzo lubię. Za pizzą ogólnie średnio przepadam.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:44   #1303
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

yyy... chyba miałaś na myśli ludzkie wyobrażenie boga. Abstrahując od tego czy istnieje czy nie, cały PR boga tworzą ludzie

No tak tak, to miałam na myśli. Nie potrafię się jasno wyrażać.

A jednak wykipiało. Ale nie przez wizaż. Odwróciłam się tylko by wyjąć coś z lodówki i woda na makaron poleeeeciaaaała. Dobrze, że kuchenka indukcyjna, bo tylko przetarłam i mogę dalej pichcić.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-08-25 o 12:46
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:48   #1304
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dziewczyny, polecicie jakiś ładny złoty cień? Taki żeby można go było stopniować i pasował do dziennego makijażu i do bardziej wieczorowego. Miałam jakiś z Inglota, ale miał ciut za duże drobinki i mi się pokruszył sam z siebie :/
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:50   #1305
Fermina_Daza123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 87
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez januszewskaola123 Pokaż wiadomość
¡
















cosmeticsandmylife 1 godzinę temu
Szusz, przestań usuwać nieschlebiające Ci komentarze. Myślisz, że nikt tego nie widzi? Naprawdę kiedyś lubiłam Cię oglądać. Niestety teraz robisz wszystko pod publikę, a każdy komentarz, w którym ludzie zwracają Ci uwagę, uważasz za hejt. Takim zachowaniem tylko zmniejszasz swoje grono odbiorców.


Szusz nie zdążyła usunąć
Zobacz za kilka godz, raczej tego komentarza juz sie bedzie
Fermina_Daza123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:51   #1306
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecicie jakiś ładny złoty cień? Taki żeby można go było stopniować i pasował do dziennego makijażu i do bardziej wieczorowego. Miałam jakiś z Inglota, ale miał ciut za duże drobinki i mi się pokruszył sam z siebie :/
Ale takie złoto-złoto czy może stare złoto, brudne złoto?
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:56   #1307
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Zdecydowanie mrozona. Jedzenie z McDonka jest obrzydliwe

Popieram Twe odczucia Ostatni raz jadłam coś z Maka ok 12 lat temu (jeszcze wtedy nie miałam zdiagnozowanego uczulenia) i może raz mój ogranizm nie "odrzucił" i zwrócił tego jedzenia. Pamietam, ze Wszystko poza lodami było dla mnie żołądkową i smakową traumą
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:57   #1308
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Dla mnie w pytkę. Bardzo lubię. Za pizzą ogólnie średnio przepadam.
Ja też kocham Maka, chociaż taka typowa wyżera bez opamiętania to raz na długi okres czasu (jak wracałam znad morza w czwartek w zeszłym tygodniu to sobie zajechaliśmy ze znajomymi w ramach obiadu i to było piękne ) Jak miałabym wybierać pizza czy mak to ja osobiście mak.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:00   #1309
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Poświęciłam się i obejrzałam kawałek vloga Susz. Około 2 minut śpiącego kota... nieumiejętność ściszenia telewizora...potem akcja z pizzą. Moim zdaniem jej partner nie krzyczał na nią, to było żartobliwie, ale też bardzo głośno.
Więc chyba rychłego rozstania nie będzie.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 13:01   #1310
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Poświęciłam się i obejrzałam kawałek vloga Susz. Około 2 minut śpiącego kota... nieumiejętność ściszenia telewizora...potem akcja z pizzą. Moim zdaniem jej partner nie krzyczał na nią, to było żartobliwie, ale też bardzo głośno.
Więc chyba rychłego rozstania nie będzie.
Ja też obejrzałam kilka minut i ten jej Tomek ma mega dziwny głos, aż się wystraszyłam
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:02   #1311
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Przynajmniej tym razem obeszło się bez wibratorów
Krteka chyba nagrała openbox pudełeczka z bielizną z większą klasą. U Madzika czułam się zażenowana. W sumie nawet nie wiem dlaczego
A potem jest zdziwko dlaczego do niej

Moze dlatego ze Kretka posługuje sie troche innym slownictwem.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:03   #1312
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja też obejrzałam kilka minut i ten jej Tomek ma mega dziwny głos, aż się wystraszyłam
Zrobiłam najgłupszą rzecz jaką można wtedy było zrobić. Akurat sekundę przez kwestią Tomasza...





PODGŁOŚNIŁAM.


;C
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:10   #1313
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja też kocham Maka, chociaż taka typowa wyżera bez opamiętania to raz na długi okres czasu (jak wracałam znad morza w czwartek w zeszłym tygodniu to sobie zajechaliśmy ze znajomymi w ramach obiadu i to było piękne ) Jak miałabym wybierać pizza czy mak to ja osobiście mak.
Ja ostatnio jadłam maka 9lipca z dwoch najbardziej konkurencyjnch " śmieciodajni", jak to mój tata mawia, wolę KFC. Jadam sporadycznie i lubię. Gdy miałam czas w życiu, że jadłam praktycznie codziennie, to miałam już wstręt.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:14   #1314
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez januszewskaola123 Pokaż wiadomość
¡
















cosmeticsandmylife 1 godzinę temu
Szusz, przestań usuwać nieschlebiające Ci komentarze. Myślisz, że nikt tego nie widzi? Naprawdę kiedyś lubiłam Cię oglądać. Niestety teraz robisz wszystko pod publikę, a każdy komentarz, w którym ludzie zwracają Ci uwagę, uważasz za hejt. Takim zachowaniem tylko zmniejszasz swoje grono odbiorców.


Szusz nie zdążyła usunąć
Spokojnie zdazy
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:15   #1315
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Salix, co do żenujących rozmów i stawek. Jak szukałam dorywczej pracy to nie bawiłam się w śmieszne "nie mogę podać pani stawki, umówmy się najpierw na rozmowę"- od razu się rozłączałam. Wielokrotnie zasuwałam na drugi koniec miasta, siedziałam 1,5h minimum zanim pani opowie jak cudownie jest w danej firmie i jak wiele można osiągnąć, po czym rzucała mi ochłap 6zł/h Poczucie zmarnowanego czasu.
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:16   #1316
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecicie jakiś ładny złoty cień? Taki żeby można go było stopniować i pasował do dziennego makijażu i do bardziej wieczorowego. Miałam jakiś z Inglota, ale miał ciut za duże drobinki i mi się pokruszył sam z siebie :/
Ja uzywam rozswietlacza z Wibo
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:16   #1317
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Co do moich dylematów jedzeniowych.

Pizzę kocham miłością czystą i obok czipsów to moja największa słabość, ale od kiedy naoglądałam się tego całego Szafy z Mocny Vlog, to zaczęłam podwjrzewać, że zabójcze właściwowści masy makdonaldowej to mit - propaganda jutuba ;(

Ciekawa jestem po prostu, co byłoby gorsze dla mojego żołądka - pełna chemii i wzmacniaczy pizza mrożona, czy pelen spulchniaczy i chemii także hambik. Hmmm ciekawostka


Co do tematy jedzenia - wczoraj jadłam loda OREO, tego na patyku... o b ł ę d. Mistrzostwo. Wspaniałość. Dzisiaj idę zrobić zapasy do domu
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:18   #1318
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Vlog Fifi naprawdę fajny . W porównaniu do vlogów Szusz.... nie nie, w ogóle nie da się tego porównać.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Użytkowniczko Salix, zaczynam zauważać pewien schemat:
Żenująca stawka/warunki - żenująca rozmowa o pracę

Najbardziej mnie rozwalają młodsze ode mnie rekruterki, a sama wciąż jestem dość młoda. Dziwnie się wtedy czuję. A najbardziej mnie wkurza masa klasycznych pytań i dopiero na końcu dowiaduję się, że stawka jest poniżej mojej godności i że obie strony zmarnowały cenny czas.
Przeszłam już w swoim życiu przez wiele rozmów i ciesze się jak w ogóle na pierwszym etapie dowiem się o stawkę. Niestety, często jest tak że nawet jak się zapyta wprost to rekruterzy odpowiadają " to już będzie ustalane na kolejnym etapie, z zarządem/kierownikiem".
Także można się nałazić, naprodukować, nadenerwować żeby ostatecznie dowiedzieć się że szukają frajera a nie pracownika...
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:18   #1319
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Popieram Twe odczucia Ostatni raz jadłam coś z Maka ok 12 lat temu (jeszcze wtedy nie miałam zdiagnozowanego uczulenia) i może raz mój ogranizm nie "odrzucił" i zwrócił tego jedzenia. Pamietam, ze Wszystko poza lodami było dla mnie żołądkową i smakową traumą
Ja bylam w Donku 2 razy w zyciu; raz jak mialam 4 latka i jakos 2 lata temu. Po tym jedzeniu czuje sie okropnie, nie dosc ze sie nie najem, to jeszcze boli mnie brzuch i jest mi niedobrze.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:19   #1320
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ale takie złoto-złoto czy może stare złoto, brudne złoto?

hm, niezbyt kurczaczkowo-żółte i nie jasno-szampańskie. Mam ciemnobrązową tęczówkę, szukam czegos na srodek powieki do łączenia z brązami.

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-08-25 o 13:30
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.