Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-07-26, 22:30   #3001
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczynki kochane a s³ysza³y¶cie mo¿e o nowej odmianie Encanto o nazwie NANOX? podobno to jaka¶ nowo¶æ w Brazylii i nie ma formaldehydów, zastanawiam siê nad przetestowaniem tego najwy¿ej stracê w³osy :P

Edytowane przez elilalu86
Czas edycji: 2015-07-26 o 22:33 Powód: b³±d
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-27, 09:58   #3002
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka¿ wiadomo¶æ
Poczyta³am trochê i zamówi³am Encanto


A to prawda, ze trochê rozjasnia w³osy ?

Mi rozja¶ni³o bardzo w³osy, z 2 tony chyba, co wcale mnie nie ucieszy³o.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-27, 10:53   #3003
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, mija w³a¶nie miesi±c od mojego prostowania keratynowego w Jean Luis David. W³osy z ka¿dym kolejnym myciem s± coraz bardziej pofalowane, coraz mniej g³adkie... trochê jestem zawiedziona, czy to mo¿liwe ¿e efekt po pierwszym prostowaniu na bardzo krêconych w³osach utrzyma³ siê tak krótko?

Pytam, bo trudno mi oceniæ jak wiele keratyny siê wyp³uka³o, a chcia³abym powtórzyæ zabieg tym razem wykorzystuj±c encanto. Obawiam siê tylko czy to nie za wcze¶nie, i czy mo¿na ju¿ po miesi±cu powtarzaæ zabieg? bojê siê te¿, ¿e encanto rozja¶ni mi moje farbowane na czarno w³osy, a potem przez 2 tygodnie bêdê musia³a chodziæ z wyblak³ym nie wiadomo czym :/ ehh, a mia³o byæ tak piêknie :P

Dodam, ¿e najwiêkszym plusem tego zabiegu by³a dla mnie mo¿liwo¶æ ca³kowitego odstawienia prostownicy, bo wcze¶niej katowa³am ni± w³osy codziennie. A teraz dosz³o do tego, ¿e po ka¿dym myciu MUSZÊ je przeprostowaæ, no bo inaczej siê nie da ;(

Co radzicie?
__________________
Nie wolno siê baæ!
_Anusia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-27, 11:51   #3004
moniiiiii
Przyczajenie
 
Avatar moniiiiii
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam wszystkie keratynomaniaczki.
Od jakiego¶ miesi±ca podczytuje Wasz w±tek. Skusi³am siê na Encanto. Dzi¶ kurier dostarczy mi przesy³kê. Zamierzam wykonaæ zabieg samodzielnie. Mam jeszcze parê w±tpliwo¶ci, którymi chcia³abym siê z Wami podzieliæ:

1. nie farbujê w³osów mój naturalny kolor ciemny br±z (prawie czarny) - bojê siê ¿e po zabiegu kolor zja¶nieje i pojawi± siê jakies rude refleksy - czy kto¶ tak mia³?

2. my¶la³am o tym ¿eby porobiæ na g³owie ma³e kucyki, wtedy lepiej mi bêdzie nak³adaæ keratynê i uniknê styczno¶ci keratyny ze skór±. Chyba Miluchova tak robi... Z tym ¿e chyba do³o¿ê sobie przez to roboty... Obawiam siê ¿e mogê przypaliæ prostownic± w³osy przy g³owie, tam gdzie nie bêdzie keratyny Czyta³am te¿ ¿e mo¿na u¿yæ folii aluminiowej ale to zdecydowanie za du¿o roboty...


Postaram siê wrzuciæ foty po pierwszym myciu po zabiegu.
moniiiiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:29   #3005
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniiiiii Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie keratynomaniaczki.
Od jakiego¶ miesi±ca podczytuje Wasz w±tek. Skusi³am siê na Encanto. Dzi¶ kurier dostarczy mi przesy³kê. .
Hej

D³ugo czeka³a¶ na Encanto? Dzi¶ zamówi³am, ciekawa jestem w ile dostarczaj±
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-27, 16:11   #3006
moniiiiii
Przyczajenie
 
Avatar moniiiiii
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

D³ugo czeka³a¶ na Encanto? Dzi¶ zamówi³am, ciekawa jestem w ile dostarczaj±

Zamówi³am odlewki 3x60 ml przez allegro gdzie¶ w po³owie lipca. Jednak nie mia³am szczê¶cia gdy¿ okaza³o siê ¿e sprzedawca mia³ braki towarów i czeka³ na dostawê od producenta, a ta siê przeci±ga³a ze wzglêdu na okres urlopowy. W sumie 2 tyg. wszystko trawa³o, ale dzi¶ w koñcu mam przesy³kê

Cytat:
Napisane przez echme


Mi rozja¶ni³o bardzo w³osy, z 2 tony chyba, co wcale mnie nie ucieszy³o.
Jakie mia³a¶ w³osy? Farbowane Ci tak rozja¶ni³o?

Edytowane przez moniiiiii
Czas edycji: 2015-07-27 o 16:25
moniiiiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-27, 16:42   #3007
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniiiiii Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie keratynomaniaczki.
Od jakiego¶ miesi±ca podczytuje Wasz w±tek. Skusi³am siê na Encanto. Dzi¶ kurier dostarczy mi przesy³kê. Zamierzam wykonaæ zabieg samodzielnie. Mam jeszcze parê w±tpliwo¶ci, którymi chcia³abym siê z Wami podzieliæ:

1. nie farbujê w³osów mój naturalny kolor ciemny br±z (prawie czarny) - bojê siê ¿e po zabiegu kolor zja¶nieje i pojawi± siê jakies rude refleksy - czy kto¶ tak mia³?

2. my¶la³am o tym ¿eby porobiæ na g³owie ma³e kucyki, wtedy lepiej mi bêdzie nak³adaæ keratynê i uniknê styczno¶ci keratyny ze skór±. Chyba Miluchova tak robi... Z tym ¿e chyba do³o¿ê sobie przez to roboty... Obawiam siê ¿e mogê przypaliæ prostownic± w³osy przy g³owie, tam gdzie nie bêdzie keratyny Czyta³am te¿ ¿e mo¿na u¿yæ folii aluminiowej ale to zdecydowanie za du¿o roboty...


Postaram siê wrzuciæ foty po pierwszym myciu po zabiegu.

Ja przy kucykach myjê w³osy razem z kucykami, wiêc nie przypalisz sobie w³osów, je¶li nie ¶ci±gniesz gumek
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 16:52   #3008
moniiiiii
Przyczajenie
 
Avatar moniiiiii
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja przy kucykach myjê w³osy razem z kucykami, wiêc nie przypalisz sobie w³osów, je¶li nie ¶ci±gniesz gumek
Dziêki za odpowied¼
Te¿ nie bêdê ¶ci±gaæ gumek
moniiiiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-27, 17:03   #3009
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniiiiii Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odpowied¼
Te¿ nie bêdê ¶ci±gaæ gumek

Pochwal siê efektami po prostowaniu
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 08:12   #3010
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki kochane a s³ysza³y¶cie mo¿e o nowej odmianie Encanto o nazwie NANOX? podobno to jaka¶ nowo¶æ w Brazylii i nie ma formaldehydów, zastanawiam siê nad przetestowaniem tego najwy¿ej stracê w³osy :P
Nie slyszalam o tym, ale jestem.mega ciekawa! Niestety moje wlosy chyba.kochaja Formaldehyd na sama mysl oczy mi lzawia :p
Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mija w³a¶nie miesi±c od mojego prostowania keratynowego w Jean Luis David. W³osy z ka¿dym kolejnym myciem s± coraz bardziej pofalowane, coraz mniej g³adkie... trochê jestem zawiedziona, czy to mo¿liwe ¿e efekt po pierwszym prostowaniu na bardzo krêconych w³osach utrzyma³ siê tak krótko?

Pytam, bo trudno mi oceniæ jak wiele keratyny siê wyp³uka³o, a chcia³abym powtórzyæ zabieg tym razem wykorzystuj±c encanto. Obawiam siê tylko czy to nie za wcze¶nie, i czy mo¿na ju¿ po miesi±cu powtarzaæ zabieg? bojê siê te¿, ¿e encanto rozja¶ni mi moje farbowane na czarno w³osy, a potem przez 2 tygodnie bêdê musia³a chodziæ z wyblak³ym nie wiadomo czym :/ ehh, a mia³o byæ tak piêknie :P

Dodam, ¿e najwiêkszym plusem tego zabiegu by³a dla mnie mo¿liwo¶æ ca³kowitego odstawienia prostownicy, bo wcze¶niej katowa³am ni± w³osy codziennie. A teraz dosz³o do tego, ¿e po ka¿dym myciu MUSZÊ je przeprostowaæ, no bo inaczej siê nie da ;(

Co radzicie?
Ja zrobilabym sobie sama encanto. Nie wiem dlaczego uzyskalas taki efekt, ale bardzo czesto dziewczyny po wizycie u fryz tak pisaly. Oni uzywaja pewnie innych preparatow,watpie zeby encanto sobie smrodzili :p

Ja tez mam naturalnie bardzo krecone, a pierwszy zabieg utrzymal mi sie bardzo bardzo dlugo.

A kiedy farbowalas? Teoretycznie po 2 tyg od zafarbowania encanto nie zrobi krzywdy farbie, ja jednak uwazam, ze sciaga troche kolor niezaleznie od czasu. Ale niewydaje mi sie, ze zrobi Ci z wlosow jakas wyblakla masakre.

A ile dalas za zabieg? Zapewniali o trwalosci?
Cytat:
Napisane przez moniiiiii Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie keratynomaniaczki.
Od jakiego¶ miesi±ca podczytuje Wasz w±tek. Skusi³am siê na Encanto. Dzi¶ kurier dostarczy mi przesy³kê. Zamierzam wykonaæ zabieg samodzielnie. Mam jeszcze parê w±tpliwo¶ci, którymi chcia³abym siê z Wami podzieliæ:

1. nie farbujê w³osów mój naturalny kolor ciemny br±z (prawie czarny) - bojê siê ¿e po zabiegu kolor zja¶nieje i pojawi± siê jakies rude refleksy - czy kto¶ tak mia³?

2. my¶la³am o tym ¿eby porobiæ na g³owie ma³e kucyki, wtedy lepiej mi bêdzie nak³adaæ keratynê i uniknê styczno¶ci keratyny ze skór±. Chyba Miluchova tak robi... Z tym ¿e chyba do³o¿ê sobie przez to roboty... Obawiam siê ¿e mogê przypaliæ prostownic± w³osy przy g³owie, tam gdzie nie bêdzie keratyny Czyta³am te¿ ¿e mo¿na u¿yæ folii aluminiowej ale to zdecydowanie za du¿o roboty...

M
Postaram siê wrzuciæ foty po pierwszym myciu po zabiegu.
Mi rozjasnil duzo naturalne wlosy, wyszly mi przerozne refleksy, tez.mam bardzo ciemne. Ale wyszly supwr.
Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja przy kucykach myjê w³osy razem z kucykami, wiêc nie przypalisz sobie w³osów, je¶li nie ¶ci±gniesz gumek
Co to za metoda z kucykami, ile tych kucykow ? ja robie ze dwa, zeby latwiej.mi sie pasma wydzielalo.
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 08:29   #3011
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kurier dzwoni³ ... ma Encanto moje i kole¿anki Ju¿ usiedzieæ w pracy nie mogê )))) Jeden dzieñ oczekiwania... ba³am siê, ¿e bêdzie po kilka tyg czekania jak to siê czasem zdarza
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 08:50   #3012
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja te¿ zamówi³am encanto to bêdzie przeprawa....
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 10:07   #3013
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zrobilabym sobie sama encanto. Nie wiem dlaczego uzyskalas taki efekt, ale bardzo czesto dziewczyny po wizycie u fryz tak pisaly. Oni uzywaja pewnie innych preparatow,watpie zeby encanto sobie smrodzili :p

Ja tez mam naturalnie bardzo krecone, a pierwszy zabieg utrzymal mi sie bardzo bardzo dlugo.

A kiedy farbowalas? Teoretycznie po 2 tyg od zafarbowania encanto nie zrobi krzywdy farbie, ja jednak uwazam, ze sciaga troche kolor niezaleznie od czasu. Ale niewydaje mi sie, ze zrobi Ci z wlosow jakas wyblakla masakre.

A ile dalas za zabieg? Zapewniali o trwalosci?
W salonie u¿yli INOARA, fryzjerka ostrzega³a mnie ¿e czasem klientki przychodz± po 3 tygodniach ¿eby poprawiæ ale mówi³a ¿e to zale¿y od w³osów... Poza tym to by³a czerwcowa promocja - za zabieg p³aci³am 299 z³ zamiast 450 z³ wiêc obawiam siê ¿e im jest bardziej na rêkê ¿eby klientka wróci³a po miesi±cu, poprawia³a i zostawi³a kolejn± kasê, ni¿ ¿eby jej siê utrzyma³o pó³ roku.

Farbowa³am 3 tygodnie temu. Najbardziej chodzi mi o to, czy jak na³o¿ê teraz encanto, to nie "rozsadzi" mi w³osów je¶li np. keratyna z inoara jeszcze w pe³ni siê nie wyp³uka³a?

Naczyta³am siê, ¿e mo¿na przekeratynowaæ i wtedy bêd± siê puszyæ My¶lisz, ¿e miesi±c po keratynowym prostowaniu mo¿na wykonaæ kolejne i nic mi siê nie stanie z w³osami?
__________________
Nie wolno siê baæ!
_Anusia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 11:10   #3014
moniiiiii
Przyczajenie
 
Avatar moniiiiii
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja wczoraj po raz pierwszy zrobi³am Encanto. 4 godziny siê mêczy³am.. Pierwsze odczucia po zabiegu: w³osy sta³y siê grubsze, l¶ni±ce no i s± proste, moje wcze¶niejsze obawy co do koloru siê nie sprawdzi³y, pozosta³ bez zmian Nie zrobi³am foty bo by³am padniêta My¶la³am ¿e dzi¶ pójdê do pracy w rozpuszczonych w³osach ale spiê³am je w kucyk bo s± strasznie obci±¿one. Mam przyklap, ogólnie w³osy wygl±daj± na strasznie przylizane. Dzi¶ wieczorem umyjê w³osy i postaram siê wrzuciæ zdjêcie.

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ

Co to za metoda z kucykami, ile tych kucykow ? ja robie ze dwa, zeby latwiej.mi sie pasma wydzielalo.
Po umyciu szamponem i wytarciu rêcznikiem porobi³am na g³owie kucyki. W sumie wysz³o ich 6 + grzywka luzem, mam cienkie w³osy. Pó¼niej ju¿ do koñca zabiegu nie ¶ci±ga³am tych kucyków. Przez te kucyki d³u¿ej musia³am suszyæ w³osy pokryte keratyn±, a pó¼niej od¿ywk±. Wiadomo.. gdyby by³y luzem szybciej schn±, ni¿ w takich kitkach. Koñczy³a mi siê cierpliwo¶æ, ale dziêki tym kucykom ³atwiej nak³ada³o mi siê produkty, prostowanie sz³o sprawniej no i mia³am pewno¶æ ¿e nie je¿d¿ê prostownic± po w³osach bez keratyny.


Mam jeszcze jedno pytanko. Nie mam w okolicy ¿adnej drogerii pod rêk±, a musia³am kupiæ jaki¶ szampon. Wybór mia³am nie wielki
By³ tylko jeden który nie zawiera³ w sk³adzie Sodium chloride. Wrzucam ca³y sk³ad:

Sk³ad: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein and Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Laureth-7 Citrate, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Parfum, Trimethylolpropane Trioleate (and) Laureth-2, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Urea, Disodium Phosphate, Biotin, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-14 M, CI 75810 (27.08.2010)

Chyba ma du¿o SLSów Co my¶licie o tym szamponie?
moniiiiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 11:40   #3015
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniiiiii Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wczoraj po raz pierwszy zrobi³am Encanto. 4 godziny siê mêczy³am.. Pierwsze odczucia po zabiegu: w³osy sta³y siê grubsze, l¶ni±ce no i s± proste, moje wcze¶niejsze obawy co do koloru siê nie sprawdzi³y, pozosta³ bez zmian Nie zrobi³am foty bo by³am padniêta My¶la³am ¿e dzi¶ pójdê do pracy w rozpuszczonych w³osach ale spiê³am je w kucyk bo s± strasznie obci±¿one. Mam przyklap, ogólnie w³osy wygl±daj± na strasznie przylizane. Dzi¶ wieczorem umyjê w³osy i postaram siê wrzuciæ zdjêcie.



Po umyciu szamponem i wytarciu rêcznikiem porobi³am na g³owie kucyki. W sumie wysz³o ich 6 + grzywka luzem, mam cienkie w³osy. Pó¼niej ju¿ do koñca zabiegu nie ¶ci±ga³am tych kucyków. Przez te kucyki d³u¿ej musia³am suszyæ w³osy pokryte keratyn±, a pó¼niej od¿ywk±. Wiadomo.. gdyby by³y luzem szybciej schn±, ni¿ w takich kitkach. Koñczy³a mi siê cierpliwo¶æ, ale dziêki tym kucykom ³atwiej nak³ada³o mi siê produkty, prostowanie sz³o sprawniej no i mia³am pewno¶æ ¿e nie je¿d¿ê prostownic± po w³osach bez keratyny.


Mam jeszcze jedno pytanko. Nie mam w okolicy ¿adnej drogerii pod rêk±, a musia³am kupiæ jaki¶ szampon. Wybór mia³am nie wielki
By³ tylko jeden który nie zawiera³ w sk³adzie Sodium chloride. Wrzucam ca³y sk³ad:

Sk³ad: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein and Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Laureth-7 Citrate, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Parfum, Trimethylolpropane Trioleate (and) Laureth-2, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Urea, Disodium Phosphate, Biotin, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-14 M, CI 75810 (27.08.2010)

Chyba ma du¿o SLSów Co my¶licie o tym szamponie?
Mówi±, ¿e powinno siê unikaæ w³a¶nie soli i mocnych detergentów. Dopóki sama nie sprawdzisz to siê nie dowiesz. jednym to wyplukuje, drudzy mówi±, ¿e wcale nie wp³ywa to na keratynê.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 11:53   #3016
samikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zrobi³am to, i kocham swoje w³osy!
samikaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:14   #3017
Anna_Mo
Przyczajenie
 
Avatar Anna_Mo
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja planujê encanto po wakacjach, na prze³omie wrze¶nia i pa¼dziernika

I chcê Was ostrzec, bo robi³am zabieg w lutym, ale niestety... Nie uda³ siê Prawdopodobnie ka¿dy element zabiegu by³ nie taki, jaki powinien byæ. Otó¿ - do pomocy poprosi³am swoj± mamê, która, jak siê okaza³o, nie ma smyka³ki do takich rzeczy, wiêc keratyna by³a niezbyt dobrze na³o¿ona. Suszy³am w³osy moj± zwyk³± suszark± - ciep³ym nawiewem. Potem, okaza³o siê, ¿e moja prostownica nagrzewa siê do temperatury 180'C A na dodatek, nie jestem pewna, czy produkty by³y oryginalne, bo dosta³am je z allegro w przezroczystych pojemniczkach. Generalnie - brawo ja!

Teraz, poczyta³am trochê ten w±tek i czujê siê wtajemniczona Ju¿ wybra³am now± prostownicê oraz suszarkê i znalaz³am kole¿anki do pomocy.

Ku przestrodze, wysy³am zdjêcia:
1- przed zabiegiem, w³osy sztywne, twarde, dziwnie falowane, pusz±ce siê
2- po zabiegu, w³osy w miarê proste, ale... nadal twarde, nadal pusz±ce siê, sztywne i twarde, znaczy siê - nie wysz³o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,6 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (69,8 KB, 63 za³adowañ)
__________________
Razem od 14.02.2009
Zarêczeni 14.02.2019
Aparatka 27.04.2015-20.07.2017
Fotografujê od 01.2017
Nauczycielka od 09.2018
Anna_Mo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:47   #3018
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniiiiii Poka¿ wiadomo¶æ
. Pierwsze odczucia po zabiegu: w³osy sta³y siê grubsze,?
??

czekamy zatem na foty
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:27   #3019
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anna_Mo Poka¿ wiadomo¶æ
:A na dodatek, nie jestem pewna, czy produkty by³y oryginalne, bo dosta³am je z allegro w przezroczystych pojemniczkach.
No na Allegro podobno to loteria, jednak dzi¶ przysz³y do mnie tak¿e w prze¼roczystych buteleczkach, kolorowych etykietkach. Kole¿anka która uwielbia ten zabieg obejrza³a i powiedzia³a ¿e jest super, ze zestaw jest dobry

Keratyna dziwnie pachnie i jest p³ynna ale to podobno dobrze ?? (wg mojej kolezanki, a chce sie upewnic czy to na pewno dobrze??)
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 20:32   #3020
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
No na Allegro podobno to loteria, jednak dzi¶ przysz³y do mnie tak¿e w prze¼roczystych buteleczkach, kolorowych etykietkach. Kole¿anka która uwielbia ten zabieg obejrza³a i powiedzia³a ¿e jest super, ze zestaw jest dobry

Keratyna dziwnie pachnie i jest p³ynna ale to podobno dobrze ?? (wg mojej kolezanki, a chce sie upewnic czy to na pewno dobrze??)
od jakiego sprzeadwcy zamawia³a¶?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:42   #3021
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

beauty_sin

... to jak z ta keratyna??

Kole¿anka mi podsunê³a aukcje to tam kupi³am.

A jak my¶licie jak zrobiê zabieg i w tym samym dniu mam wyj¶cie na randkê (rocznica z T¯ ^^) to bêdê jako¶ wygl±da³a (wiecie ulizane w³osy?)? Czy lepiej prze³o¿yæ zabieg na inny dzieñ?

Edytowane przez SylwCia9114
Czas edycji: 2015-07-28 o 20:44
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-28, 21:37   #3022
moniiiiii
Przyczajenie
 
Avatar moniiiiii
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka¿ wiadomo¶æ
??

czekamy zatem na foty
Za³±czam fotê w³osów, które by³y pierwszy raz myte po wykonaniu zabiegu. Nie suszy³am ich suszark±, same wysch³y. Jestem zadowolona z efektu bo osi±gnê³am swój zamierzony cel - moje w³osy s± proste. Mo¿e nie s± to druty.. ale wcze¶niej po umyciu mia³am fale i koñcówki wywija³y siê we wszystkie strony. W koñcu je ujarzmi³am!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osyyyy.jpg (25,4 KB, 79 za³adowañ)

Edytowane przez moniiiiii
Czas edycji: 2015-07-28 o 21:49
moniiiiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-29, 08:00   #3023
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
beauty_sin

... to jak z ta keratyna??

Kole¿anka mi podsunê³a aukcje to tam kupi³am.

A jak my¶licie jak zrobiê zabieg i w tym samym dniu mam wyj¶cie na randkê (rocznica z T¯ ^^) to bêdê jako¶ wygl±da³a (wiecie ulizane w³osy?)? Czy lepiej prze³o¿yæ zabieg na inny dzieñ?
My¶lê, ¿e lepiej zabieg zrobiæ wcze¶niej, w inny dzieñ przed randk± Nie wiem w sumie jak d³ugie masz w³osy i jak± metod± zrobisz, ale zabieg jest mêcz±cy i dusz±cy. Poza tym nie chcesz pój¶æ na randkê zap³akana z czerwonymi oczyma Moja rada - zrobiæ zabieg wcze¶niej
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-29, 21:52   #3024
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniiiiii Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±czam fotê w³osów, które by³y pierwszy raz myte po wykonaniu zabiegu. Nie suszy³am ich suszark±, same wysch³y. Jestem zadowolona z efektu bo osi±gnê³am swój zamierzony cel - moje w³osy s± proste. Mo¿e nie s± to druty.. ale wcze¶niej po umyciu mia³am fale i koñcówki wywija³y siê we wszystkie strony. W koñcu je ujarzmi³am!
£adne
Ale daj efekt przed i po
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-29, 22:31   #3025
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniiiiii Poka¿ wiadomo¶æ
Zamówi³am odlewki 3x60 ml przez allegro gdzie¶ w po³owie lipca. Jednak nie mia³am szczê¶cia gdy¿ okaza³o siê ¿e sprzedawca mia³ braki towarów i czeka³ na dostawê od producenta, a ta siê przeci±ga³a ze wzglêdu na okres urlopowy. W sumie 2 tyg. wszystko trawa³o, ale dzi¶ w koñcu mam przesy³kê



Jakie mia³a¶ w³osy? Farbowane Ci tak rozja¶ni³o?

Tak, mia³am farbowane sprany rudy a rozja¶ni³o mi do blondu.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-30, 12:05   #3026
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie slyszalam o tym, ale jestem.mega ciekawa! Niestety moje wlosy chyba.kochaja Formaldehyd na sama mysl oczy mi lzawia :p
Dzisiaj do mnie przyszed³ ten nanox, robiê próbê uczuleniow± i w weekend jadê z koksem mam nadziejê, ¿e moje w³osy wyjd± z tego ca³o ju¿ siê naczyta³am, ¿e zamiast formaldehydu zawiera jaki¶ inny kwas , no i jest tylko 1 etap ja to kiedy¶ wy³ysiejê przez te eksperymenty
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-30, 13:54   #3027
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny, jakie¶ 4 mies temu prostowa³am w³osy u fryzjera nie wiem czym bo to tajemnica s³u¿bowa- tak mi powiedziano ale efekt by³ super, a¿ do odrostu w³osów, które siê pusz± i faluj±, na koñcach za¶ s± nadal proste.
Przejrza³am wiêkszo¶æ tego w±tku i postanowi³am zrobiæ sobie sama zabieg z u¿yciem Encanto, tylko mam do was kochane pytanie- jakiego sprawdzonego u¿ytkownika polecacie, od którego mogê kupiæ szampon, keratynê i od¿ywkê, tak ¿ebym osi±gnê³a zadowalaj±cy efekt?
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-30, 13:56   #3028
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ





Co to za metoda z kucykami, ile tych kucykow ? ja robie ze dwa, zeby latwiej.mi sie pasma wydzielalo.

Robiê dwa, ale ja mam ma³o w³osów. Przy gêstszych robi³abym wiêcej:P
Wszystkie spinam gdzie¶ mniej wiêcej pod uszami, ¿eby widzieæ, co robiê (wy¿ej w³osów nie mia³am potrzeby prostowaæ)
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:09   #3029
moniiiiii
Przyczajenie
 
Avatar moniiiiii
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, mia³am farbowane sprany rudy a rozja¶ni³o mi do blondu.
Ojj to do¶æ du¿± zmianê zafundowa³o Ci Encanto. Mi na szczê¶cie koloru nie ruszy³o.


Cytat:
Napisane przez konspiracja
£adne
Ale daj efekt przed i po
Dziêki Niestety nie mam zdjêcia przed.. wszystkie jakie mam s± z w³osami wyprostowanymi prostownic±.

Cytat:
Napisane przez elilalu86
Dzisiaj do mnie przyszed³ ten nanox, robiê próbê uczuleniow± i w weekend jadê z koksem mam nadziejê, ¿e moje w³osy wyjd± z tego ca³o ju¿ siê naczyta³am, ¿e zamiast formaldehydu zawiera jaki¶ inny kwas , no i jest tylko 1 etap ja to kiedy¶ wy³ysiejê przez te eksperymenty
POWODZENIA!
moniiiiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-30, 17:08   #3030
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Przejrza³am wiêkszo¶æ tego w±tku i postanowi³am zrobiæ sobie sama zabieg z u¿yciem Encanto, tylko mam do was kochane pytanie- jakiego sprawdzonego u¿ytkownika polecacie, od którego mogê kupiæ szampon, keratynê i od¿ywkê, tak ¿ebym osi±gnê³a zadowalaj±cy efekt?

Ja kupowa³am od Beauty_sin dla siebie i kole¿anki. Bardzo szybko przesy³ka dosz³a, buteleczki nienaruszone. A kole¿anka stwierdzi³a, ¿e dobra jest (czêsto robi keratynowe prostowanie w³osów)... Sama jestem przed zabiegiem i chcia³abym w sobotê zrobiæ
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.