Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 20:07   #3391
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez jadwisiamink Pokaż wiadomość
ooooo nie słyszalam nigdy o tym salonie, napisz coś więcej, gdzie to się mieści, jakie ceny itd.
Ja ostatnio bylam u dentystki na katowickiej, przyjaechałam za wczesnie i sobie siedziałam w aucie, akurat zaparkowałam na przeciwko salonu angelo riveri i zaniepokoiła mnie jedna rzecz, pustki, pani fryzjerka się czesała sama,inna wyszła po ciasteczka, widać było że chyba się nudzą, a to nie dobry znak. No i nie była to godzina 8:00 rano.
O Adamie ze SPOTU bylo juz mnostwo postow.Byc moze zmylila Cie nazwa, bo jego salon nazywa sie Czesanka i jest w SPocie
A SPOT jest na Dolnej Wildzie.Ja za kolor i ciecie zaplacilam 230 zl,mam wlosy sredniej dlugosci.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-10-09 o 20:09
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 06:25   #3392
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

To już wszytko jasne, byłam u Adama jak pracowal na Dąbrowskiego, niby wszytko było ok, ale szukam dalej " tego jedynego"
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 09:56   #3393
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez jadwisiamink Pokaż wiadomość
zaparkowałam na przeciwko salonu angelo riveri i zaniepokoiła mnie jedna rzecz, pustki, pani fryzjerka się czesała sama,inna wyszła po ciasteczka, widać było że chyba się nudzą, a to nie dobry znak. No i nie była to godzina 8:00 rano.
ja też byłam zaskoczona tym, że przychodząc bez umówionej wizyty, zastaję trójkę fryzjerów patrzących z nudów w sufit ale dużą winę za to ponosi kumulacja salonów fryzjerskich na polance. wyrosły jak grzyby po deszczu, jeden obok drugiego
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 12:54   #3394
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Polecam panią Asie z 5th Avenue na Dąbrowskiego - przyszłam ze zdjęciem i zrobiła mi DOKŁADNIE to co chciałam, a przy tym potrafiła nienachalnie doradzić. Z długości też ścięła mi dokładnie tyle ile chciałam. Zpłaciłam 60 zł, salon urządzony fantastycznie, w niespotykany sposób, tak romantycznie (Epoka Wiktoriańska???)
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 18:13   #3395
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Wiecie gdzie znajde Piotra Sierpińskiego? Ostatnio pracował u Tomka Bentleja, ale tydzien temu zrezygnowal. Mojej znajomej bardzo zależy na tej informacji.

Czy któraś z Was była kiedys u p. Anieszki Kurkowskiej, z salonu Kurka Modna? Korci mnie, bo kiedyś jej salon brał udział w stylizacji dla programu Piękny Obiekt pożadania dla poznańskiej telewizji.
jednak nie mogę poszukać informacji o jej fachu.. jedyna opinia na jaką trafiłam była tu, na wizazu, ale nie wiem, czy to nie była reklama
EDIT:
Myslicie, ze to ta sama Agnieszka? http://209.85.129.132/search?q=cache...&hl=pl&ct=clnk

nazwa salonu podana jets inna, ale ile może być Agnieszek Kurkowskich w Poznaniu
__________________





Edytowane przez Papryczkaa
Czas edycji: 2009-10-15 o 20:28
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 06:24   #3396
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Wiecie gdzie znajde Piotra Sierpińskiego? Ostatnio pracował u Tomka Bentleja, ale tydzien temu zrezygnowal. Mojej znajomej bardzo zależy na tej informacji.

Czy któraś z Was była kiedys u p. Anieszki Kurkowskiej, z salonu Kurka Modna? Korci mnie, bo kiedyś jej salon brał udział w stylizacji dla programu Piękny Obiekt pożadania dla poznańskiej telewizji.
jednak nie mogę poszukać informacji o jej fachu.. jedyna opinia na jaką trafiłam była tu, na wizazu, ale nie wiem, czy to nie była reklama
EDIT:
Myslicie, ze to ta sama Agnieszka? http://209.85.129.132/search?q=cache...&hl=pl&ct=clnk

nazwa salonu podana jets inna, ale ile może być Agnieszek Kurkowskich w Poznaniu
ja u niej bylam i bylam zadowolona. ale nie ciela mnie, tylko ukladala wlosy wiec nie wiem jak tnie. no ale jak jest stylista fryzur miasta kobiet, to chyba musi byc dobra
i to jest ona - poznaje po zdjeciach
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:04   #3397
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Papryczkaa jakbyś się wybrała do kurki modnej to daj koniecznie znać co i jak , bo mnie zaciekawiłaś
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 16:23   #3398
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Potrzebuję waszej porady, mam wybrane dwa salony
1.Studia Urody Ekstraktt niejaki Sergiusz
2. Hair Bazaar Studio niejaki Piotr Bocian

jakieś sugestie?
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:23   #3399
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez katkawariatka Pokaż wiadomość
a ja polecam (juz) znajoma www.katarzynastachula.pl Dziewczyna ma oko. fajnie, kiedy przesle jej sie zdjecie, a na spotkanie wowczas przychodzi z kilkoma pomyslami. a sciecia naprawde nie drogie (za krotkie wlosy 35-40zl)
???
__________________
K

Edytowane przez kinesja
Czas edycji: 2009-11-02 o 13:10
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 07:43   #3400
mila kamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Znam obu tych panów bo mój kochany fryzjer wcześniej pracował w hair bazaar studio z Panem Piotrem i Sergiuszem.Jeśli miała bym wybierać pomiędzy tymi Panani to zdecydowanie polecam Piotra Bociana-to jest mistrz,wie co robi i kocha to co robi,natomiast Sergiusz-on kocha tylko siebie i kasę-nie mówię że jest złym fryzjerem ale nie da się wytrzymać w jego towarzystwie-narcyza. Na szczęście nie muszę wybierać bo mam swojego zaufanego fryzjera i to jego gorąco polecam Pan Marek Posh studio fryzur. A co do wcześniejszych wątków odnośnie programu "piękny obiekt porządania" to właśnie Pan Marek brał w nim udział.
mila kamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 20:56   #3401
katemm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Ja też poszukuję pilnie Piotrka Sierpińskiego, stylista genialny, a niestety zdążył zniknąć, zanim ponownie się do niego wybrałam
katemm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 08:13   #3402
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam.....moja fryzjerka wyjechala a ja zostalam sama tylko ryczec
poszlam do innej bo chcialam z blond wrocic do mojego koloru wlosow,a ona mi powiedziala ze nie moze mi tego zrobic bo wyjdą zielone
Tylko sie zabic!!!!!!
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:40   #3403
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kaja40 Pokaż wiadomość
Witam.....moja fryzjerka wyjechala a ja zostalam sama tylko ryczec
poszlam do innej bo chcialam z blond wrocic do mojego koloru wlosow,a ona mi powiedziala ze nie moze mi tego zrobic bo wyjdą zielone
Tylko sie zabic!!!!!!
no ale 1 fryzjerka to nie wyrocznia
ja na razie pozostaje przy moim naturalnym kolorze, wiec niestety nie moge doradzic jakiegos cudotworcy od farb ale na pewno dziewczyny jakiegos znaja
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 09:47   #3404
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kaja40 Pokaż wiadomość
Witam.....moja fryzjerka wyjechala a ja zostalam sama tylko ryczec
poszlam do innej bo chcialam z blond wrocic do mojego koloru wlosow,a ona mi powiedziala ze nie moze mi tego zrobic bo wyjdą zielone
Tylko sie zabic!!!!!!
Hej.
Spróbuj do Tomka z Maestro. Zadzwoń, zapytaj się jak to wygląda, ewentualnie umów się, żeby tylko zerknął i ocenił sytuację. Jest naprawdę dobry. Z tego co już widziałam w swoim życiu, to powrót z blondu do naturalnego koloru nie jest problemem. Gorzej odwrotnie. Wątpliwego talentu ta fryzjerka.
Ostrzegam, tani nie są.
Życzę powodzenia

Edytowane przez Pat7
Czas edycji: 2009-10-22 o 09:55
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 10:43   #3405
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez martappp Pokaż wiadomość
Gorąco polecam salon na ul. Żydowskiej 30 Pani Kasia świetnie ścina i układa wlosy, widziałam fryzurę ślubną mojej przyjaciolki PIĘKNA bardzo polecam zwłaszcza że dla studentek i studentów mają niesamowite rabaty na wszystkie uslugi. Mają bardzo tanie nawilzanie włosów ampólka pod jakimś nawilzaczem jestem umówiona na sobotę ponoć rewelacja kiedyś robilam sobie rytuały ale płaciłam 60 zl oszaleli sprubuje tego napisze jaki rezultat bo mysle ze 20 zł to juz ok mogę podac tel 691 069 691 jest super a jeszcze jedna jest tam rewelka poczęstunek lampką wina to daje naprawdę świetny klimat

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

dopiszę jeszcze szybko ja nie reklamuje poprostu znalazłam to czego szukałam jak jesteście ciekawe to zobaczcie co pisałam od 2006r
Mam nadzieję że one same nie raczą się ową lampką zanim przystąpią do dzieła z nożycami w rękach

Byłam jakiś czas temu u Roberta Pieczyńskiego na Bukowskiej . Myślę, że można ten salon polecić. Mają masę klientek, ceny jak na Poznań naprawdę niewygórowane (170 zł za farbę i strzyżenie długich włosów- w GAWW np płaciłam zwykłe 100 zł więcej). Obsługa bardzo miła, sam salonik malutki i sprawia wrażenie troszkę ciasnego, za to jest bardzo ładnie wykończony i czyściutki. Aha no i najważniejsze -bardzo jestem zadowolona ze strzyżenia (pierwszy raz od daaawna )
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 10:47   #3406
X-LADY
Przyczajenie
 
Avatar X-LADY
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
GG do X-LADY
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Byłam jakiś czas temu w Atelier Arlekinada u p. Mirki i szczerze odradzam. Za 300zł spodziewałam się miłej obsługi i zainteresowania klientem a nie dość że nikt mnie nie spytał jaki chce mieć kolor na włosach i nałożyła mi farbę bez pytania to fryzura była na poziomie "saloniku na rogu " Bardzo nie uprzejma kobieta, powiem szczerze pierwszy raz trafiłam na tak nie miłą fryzjerkę, ton pretensjonalny, totalna olewka klienta.
Na szczęście wróciła moja fryzjerka i teraz do niej idę żeby mi doprowadziła włosy do ładu bo w tej chwili jest gorzej niż przed.
Nie polecam!!!
X-LADY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 14:19   #3407
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

A ja byłam wczoraj razem z mamą u Tomka Betleja i wyszłyśmy bardzo zadowolone Tomek jest bardzo sympatyczny, kompetentny i umie doradzić, a przede wszystkim widać, że to co robi, robi z ogromną pasją. Fryzurki są super, wszyscy mi mówią, że świetnie wyglądam-bardziej kobieco Bardzo się cieszę, że zaryzykowałam pomimo ostatnich niezbyt pochlebnych opinii na jego temat.
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:44   #3408
Martynka 558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez X-LADY Pokaż wiadomość
Byłam jakiś czas temu w Atelier Arlekinada u p. Mirki i szczerze odradzam. Za 300zł spodziewałam się miłej obsługi i zainteresowania klientem a nie dość że nikt mnie nie spytał jaki chce mieć kolor na włosach i nałożyła mi farbę bez pytania to fryzura była na poziomie "saloniku na rogu " Bardzo nie uprzejma kobieta, powiem szczerze pierwszy raz trafiłam na tak nie miłą fryzjerkę, ton pretensjonalny, totalna olewka klienta.
Na szczęście wróciła moja fryzjerka i teraz do niej idę żeby mi doprowadziła włosy do ładu bo w tej chwili jest gorzej niż przed.
Nie polecam!!!
Brzmi jakbys opisywala inny salon ...
Ja sie nie zgadzam rowniez tam zawitalam ostatnio i wszystko bylo dobrze z fryzury zadowolona bo zdecydowalam sie na skrocenie, obsluga w porzadku a sama P.Mirka bardzo mila
Wlosy ukladaja mi sie i nic z nimi po umyciu nie musze robic, kolor taki sam jaki mialam wiec tu nie bylo zmiany. Polecam ja zdecydowanie wroce tam.
Martynka 558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:36   #3409
mariana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez X-LADY Pokaż wiadomość
Byłam jakiś czas temu w Atelier Arlekinada u p. Mirki i szczerze odradzam. Za 300zł spodziewałam się miłej obsługi i zainteresowania klientem a nie dość że nikt mnie nie spytał jaki chce mieć kolor na włosach i nałożyła mi farbę bez pytania to fryzura była na poziomie "saloniku na rogu " Bardzo nie uprzejma kobieta, powiem szczerze pierwszy raz trafiłam na tak nie miłą fryzjerkę, ton pretensjonalny, totalna olewka klienta.
Na szczęście wróciła moja fryzjerka i teraz do niej idę żeby mi doprowadziła włosy do ładu bo w tej chwili jest gorzej niż przed.
Nie polecam!!!
A JA POLECAM JĄ OD DAWNA.WĘDROWAŁAM ZA NIĄ OD KENZO PO LE GRAND I NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA HA POWIEM TYLKO ,ŻE COŚ ZA DUŻO TEGO NARZEKANIA JAKIE OLEWANIE KLIENTA?JA SIĘ Z TYM NIE ZGADZAM ,ALE SKORO TAK TWIERDZISZ TO CO TY MASZ NA GLOWIE BO JESTEM CIEKAWA?
mariana22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 22:43   #3410
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

fajnie byłoby jakby temat p.Mirki pociągnął się*trochę dłużej, bo zastanawiam się czy nie skorzystać z jej usług a opinie są skrajne...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 23:12   #3411
marychna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

w Poznaniu mieszkan od urodzenia i uwierz mi byłam w niejednym salonie fryzjesrkim stąd z pełna odpowiedzialnoscią mogę powiedzieć,iż w tym mieście liczy się tylko dwoje fryzjerów Mirka z Arlekinady i Marek z salonu Posh.

Zarówno Mirka jak i Marek bardzo dbają o swoich Klientów ,ale co najważniejsze są profesjonalistami,którzy zanim do czegokolwiek przystąpią ocenią swoim fachowym okiem nie tylko stan Twoich włosów,ale zwrócą uwagę np. na kolor Twoich oczu ,cerę i dopiero na tej podstawie dokonają najlepszego dla Ciebie doboru koloru włosów i fryzury.

To właśnie odróźnia tę fantastyczna dwójkę od pozostałej szarej masy,która nic sama nie zaproponuje i jedynie wykonuje to co według Ciebie będzie pasowało.

Kiedy idziesz do Mirki lub Marka to Oni propnują co według nich będzie dla Ciebie najlepsze,a co wazniejsze jest to poparte nie tylko konkretnymi argumentami,ale również fantastycznym efektem .
Naprawdę warto posłuchać czasami opini osób bestronnych.

pozdrawiam
marychna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 23:46   #3412
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

a co myslicie o http://www.stylab.best.net.pl/?

ceny calkiem calkiem, ale zastanawiam sie nad ich umiejetnosciami :P
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 08:08   #3413
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

no właśnie ceny są jak najbardziej ok, ale jakoś reszta nie zachęca. szkoda, że w galerii zamieścili takie chaotyczne zdjęcia ( i ten manekin w peruce )
stronka jest bardzo niedopracowana co działa na ich niekorzyść..
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 09:21   #3414
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

dokładnie manekit w peruce zrobił na mnie takie samo wrażenie
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 14:25   #3415
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
fajnie byłoby jakby temat p.Mirki pociągnął się*trochę dłużej, bo zastanawiam się czy nie skorzystać z jej usług a opinie są skrajne...
ja bym jednak nie ryzykowala. moze to zbieg okolicznosci, ale dobre opinie [zachwycajace wrecz] maja od Wizazanek zarejestrowanych niedawno, z kilkoma postami, a negatywne od tych, ktore maja wiekszy staz..
mimo wszystko wole nie ryzykowac na moich wlosach
tym bardziej, ze jest tylu innych sprawdzonych fryzjerow
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 14:44   #3416
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja bym jednak nie ryzykowala. moze to zbieg okolicznosci, ale dobre opinie [zachwycajace wrecz] maja od Wizazanek zarejestrowanych niedawno, z kilkoma postami, a negatywne od tych, ktore maja wiekszy staz..
mimo wszystko wole nie ryzykowac na moich wlosach
tym bardziej, ze jest tylu innych sprawdzonych fryzjerow
zauważyłam, ale (wydaje mi się,że Ruda), osoba neutralna, bardzo pozytywnie wypowiadała się o tej całej p.Mirce
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 19:22   #3417
marychna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
zauważyłam, ale (wydaje mi się,że Ruda), osoba neutralna, bardzo pozytywnie wypowiadała się o tej całej p.Mirce
rzeczywiscie jestem na tym forum od niedawna,ale biorąc pod uwage,iż pozytywnie wypowiadam sie nie tylko o Mire,ale również o Marku ,a to osoby,które pracuję w dwóch różnych salonach stad raczej nielogiczne jest mówienie,że działam na korzysć jednej strony.

nie mniej jednak każdy ocenia po sobie motywy działań innych . Szkoda tylko,abyś przez nieuzasadnione podejżenia straciła szansę na fantastyczą fryzurę i poznanie świetnych ludzi ;-)

mam nadzieję,ze mimo wszystko zdecydujesz się na wizytę u Pani Mirki
marychna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 21:25   #3418
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

marychna22 - Myslę,że pomylilas posty w cytowaniu.
Slowa Bejjki ,byly o mnie ,nie o Tobie.


Tak tak Bejjko, pisalam jakis czas temu w wątku, o salonie AA i pani Mirce. czy ja wiem czy to bylo bardzo pozytywnie? rzeklabym , że pozytywnie,bez 'bardzo.'
Jak na razie to żaden fryzjer nie zachwycil mnie mocno ,tak ,zebym byla wierna do konca.
A bylam tydzien temu bodajze w kolejnym salonie, i tam musze powwiedziec, juz prawie prawie blisko do szczęscia ale...

Nie będę się powtarzać bo to zbyteczne, i nikogo naklaniac do wizyty w jakimkolwiek salonie ,ktore wymienilam, bo forum jest po to żeby na sucho opisywac pracę ktorą wykona fryzjer na naszych wlosach,a nie ochać i achać ,że ten to jest super, mily i przystojny ,a tamta to w ogole najlepsza na swiecie, i ma najlepsze produkty etc .

Jesli dany salon mnie interesuje ,to po prostu pisze priva z zapytaniem o szczegóły do osoby ktora się wypowiada w wątku i tyle.
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2009-10-24 o 21:28
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 07:12   #3419
mariana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

JEŻELI JEST SIĘ ZADOWOLONYM TO POLECA SIĘ TAKĄ OSOBĘ (NIEKONIECZNIE FRYZJERA)WSZYSTKIM -ZNAJOMYM ,MAMIE,SIOSTRZE,NO I WAM BO TU KAŻDA Z NAS WYRAŻA SWOJĄ OPINIĘ ,A CZY ROBIĘ TO NA PRIV CZY NIE TO DLA MNIE NIE MA ZNACZENIA. A JEŻELI KOMUŚ NIE ODPOWIADA OSOBA ,KTÓRĄ POLECAM TO ZAWSZE PYTAM DLACZEGO, CO I JAK .
NIEKTÓRE Z WAS MAJĄ DZIWNĄ MANIĘ -ODNOŚNIE POLECANIA FRYZJERÓW , TO PRZECIEŻ ZROZUMIAŁE, TE KTÓRE ZNALAZŁY FRYZJERA ,KTÓRY SPROSTAŁ ICH WYMAGANIOM BĘDĄ GO POLECAĆ, A TE KTÓRE NIE ZNALAZŁY BĘDĄ SIĘ WYMIENIAŁY TYLKO OPINIAMI I GDYBAŁY.
mariana22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 07:30   #3420
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
marychna22 - Myslę,że pomylilas posty w cytowaniu.
Slowa Bejjki ,byly o mnie ,nie o Tobie.



Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Tak tak Bejjko, pisalam jakis czas temu w wątku, o salonie AA i pani Mirce. czy ja wiem czy to bylo bardzo pozytywnie? rzeklabym , że pozytywnie,bez 'bardzo.'
wybacz za to bardzo
przesadziłam
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.