TŻ zawiedziony,zły i smutny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 22:26   #1
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325

TŻ zawiedziony,zły i smutny...


Witajcie. Jestem niedoświadczona w tych sprawach i to mój pierwszy wątek na tym podforum,więc proszę o wyrozumiałość.Otóż, mam 2 problemy.Na wstępie dodam,że jesteśmy osobami całkowicie początkującymi,jeśli chodzi o seks. Ja mam 18,a mój TŻ 20 lat. Od paru miesięcy jesteśmy razem i zaczęliśmy wstępne pieszczoty,jednak na decydujący krok nie jestem jeszcze gotowa. Więc TZ ma ciągłą ochotę.Jak tylko przychodze do niego, to po pewnym czasie jego rączki zaczynaja wędrować.... nawet filmu razem obejrzeć nie możemy, bo kończy się to 2godzinnymi przyjemnościami. Potem M ma do siebie żal, obwinia się,ze nie umie się przy mnie opanować i mnie przeprasza,choć ja wielokrotnie mu powtarzam,że nie ma za co.... Zarzuca sobie,że jest zbyt zboczony i potem cały dzień łazi i w kółko gada jaki to on jest zły...a dla mnie to normalne,po prostu ma swoje potrzeby,jednak nie umiem mu przetłumaczyć,,,,

Druga sprawa.TŻ 'wytryska' podczas moich manewrów ręcznych,a mi zarzuca,ze nie jestem wystarczająco podniecona i pewnie nie czuje tego samego co on. Fakt, mi jego pieszczoty nie sprawiają aż takiej przyjemnośći,ale nie mówię,że jest mi źle.Jest ok, aczkolwiek mogłoby być lepiej.Jednak zawsze mu powtarzam,że było miło,nigdy nie narzekałam.A kiedy on już 'dojdzie', to potem na chama chce mi zrobić taką samą przyjemność,stresuje się,ma ciągle otwarte oczy i patrzy na moją reakcję Tak sie stara,że aż sprawia mi ból. Kończy się jego wielkim rozczarowaniem,żalem,wiel kim smutkiem,że nie potrafi mnie wystarczająco zadowolić...
Chce go jakoś weprzeć,żeby poczuł się przy mnie swobodnie i czerpał z tego przejemnosci,jednak nie wiem jak się w takich sytuacjach zachować. Nie chce udawać,ale też nie chce,by czuł się przez to gorszy.
Poradzicie coś?
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 22:56   #2
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Jemu zależy by Ci sprawić przyjemność ,pokieroj nim albo powiedz co robi źle co może zrobić lepiej oboje na tym skorzystacie ;p
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:02   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Co do pierwszego problemu, to bym chyba cholery dostała gdybym słuchała takiego jojczenia
Nie wiem czy on faktycznie ma takie wyrzuty czy tylko się "kryguje" żeby Ciebie zachęcić.

Co do drugiego - nie pozostaje nic innego jak go nauczyć co Ci sprawia największą przyjemność. Chyba nie chcesz się zadowalać tym co jest teraz do końca życia? Pokaż mu, powiedz jak i co robić żeby było Ci dobrze. I wyjaśnij mu, że kiedy wywiera presję to nie wpływa zbyt dobrze na Twoją przyjemność.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 03:30   #4
whitegirl
Przyczajenie
 
Avatar whitegirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 25
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Co do pierwszego problemu to nie wytrzymala bym takiego narzekania i marudzenia ;/ tym zachowaniem probuje wymusic na tobie presje do tego bys cie zaczeli sie kochac.
Jesli chodzi o drugi problem ewidentnie za bardzo sie stara sprawic Ci przyjemnosc co go za bardzo stresuje i i nie jestw stanie dac Ci przyjemnosci jaka by chcial. Moze porozmawiaj z nim o tym co Ty bys chciala zeby robil i jak pokieruj go dokladniej powiedz mu co ma robic mocniej a co delikatnije moze wtedy nie bedzie sie az tak bardzo denerwowal i w jakims stopniu sprawi Ci przyjemnosc a z czasem napewno dojdzie do takiej wprawy ze nie bedziesz miala na co narzekac a on nie bedzie sie martwi tym ze nie sprawia Ci przyjemnosci powodzenia
whitegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:26   #5
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Co do pierwszego problemu, to bym chyba cholery dostała gdybym słuchała takiego jojczenia
Nie wiem czy on faktycznie ma takie wyrzuty czy tylko się "kryguje" żeby Ciebie zachęcić.

Co do drugiego - nie pozostaje nic innego jak go nauczyć co Ci sprawia największą przyjemność. Chyba nie chcesz się zadowalać tym co jest teraz do końca życia? Pokaż mu, powiedz jak i co robić żeby było Ci dobrze. I wyjaśnij mu, że kiedy wywiera presję to nie wpływa zbyt dobrze na Twoją przyjemność.
Zgadzam się w 100%
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:41   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
Witajcie. Jestem niedoświadczona w tych sprawach i to mój pierwszy wątek na tym podforum,więc proszę o wyrozumiałość.Otóż, mam 2 problemy.Na wstępie dodam,że jesteśmy osobami całkowicie początkującymi,jeśli chodzi o seks. Ja mam 18,a mój TŻ 20 lat. Od paru miesięcy jesteśmy razem i zaczęliśmy wstępne pieszczoty,jednak na decydujący krok nie jestem jeszcze gotowa. Więc TZ ma ciągłą ochotę.Jak tylko przychodze do niego, to po pewnym czasie jego rączki zaczynaja wędrować.... nawet filmu razem obejrzeć nie możemy, bo kończy się to 2godzinnymi przyjemnościami. Potem M ma do siebie żal, obwinia się,ze nie umie się przy mnie opanować i mnie przeprasza,choć ja wielokrotnie mu powtarzam,że nie ma za co.... Zarzuca sobie,że jest zbyt zboczony i potem cały dzień łazi i w kółko gada jaki to on jest zły...a dla mnie to normalne,po prostu ma swoje potrzeby,jednak nie umiem mu przetłumaczyć,,,,

Druga sprawa.TŻ 'wytryska' podczas moich manewrów ręcznych,a mi zarzuca,ze nie jestem wystarczająco podniecona i pewnie nie czuje tego samego co on. Fakt, mi jego pieszczoty nie sprawiają aż takiej przyjemnośći,ale nie mówię,że jest mi źle.Jest ok, aczkolwiek mogłoby być lepiej.Jednak zawsze mu powtarzam,że było miło,nigdy nie narzekałam.A kiedy on już 'dojdzie', to potem na chama chce mi zrobić taką samą przyjemność,stresuje się,ma ciągle otwarte oczy i patrzy na moją reakcję Tak sie stara,że aż sprawia mi ból. Kończy się jego wielkim rozczarowaniem,żalem,wiel kim smutkiem,że nie potrafi mnie wystarczająco zadowolić...
Chce go jakoś weprzeć,żeby poczuł się przy mnie swobodnie i czerpał z tego przejemnosci,jednak nie wiem jak się w takich sytuacjach zachować. Nie chce udawać,ale też nie chce,by czuł się przez to gorszy.
Poradzicie coś?
Co do pogrubionego - sorry, ale bardzo podejrzane. Obyś za jakiś czas nie usłyszała, że z Tobą zrywa, bo zasługujesz na kogoś lepszego. Powiedz mu, że koniec z tym całym jojczeniem, bo masz tego dosyć. Głupie to i dziecinne. Skoro ma normalny, zdrowy popęd, a Ty od niego nie uciekasz, to za co przeprasza? Niech skończy z tymi głodnymi kawałkami. Przestań za nim chodzić i tłumaczyć mu oczywiste rzeczy. Jak robi takie pokazówki, to go olej.

Niech przestanie wywierać na Tobie presję, że MA ci być przyjemnie. Kota można dostać i stresów się nabawić. Seksu i przyjemności też się człowiek uczy. Ty się uczysz, reagujesz inaczej, niż on, bo jesteś kobietą. Nie podniecasz się w 5 sekund. Niech on popracuje nad panowaniem nad wytryskiem - nie jest to wcale takie trudne. Przyjemność można przedłużać, przerywać pieszczoty, wznawiać. Z tego co piszesz wynika, że Ty jesteś już mocno dojrzała (pomimo niedoświadczenia), a on to taki króliczek - napalić się i skończyć. A potem dwa ruchy łapką i Ty też MUSISZ mieć orgazm. To tak nie działa.

Zastanów się, czy do siebie pasujecie, skoro takie żale i smutki. Pieszczoty, seks powinien być przyjemny i radosny, a nie kończyć się w ten sposób.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-04-16 o 07:43
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:46   #7
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

ehhh widac ze pocztkujacy bo chlopak powinien miec swiadomosc ze kobiecie neiraz trudniej osiagmnac przyjemnosc niz facetowi, wytlumacz mu ze nie musi starac sie na sile bo to dziala w druga strone;/
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 14:36   #8
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

A mi się wydaje, że:
problem 1: chodzi i smęci tak, ponieważ tak naprawde oczekuje abyś to Ty raz wykazała inicjatywę, żebyś Ty rzuciła się na niego zanim to on rzuci się na Ciebie jak każdy facet... też chce się poczuć pożądany...
problem 2: wystarczy porozmawiać, pokierować nim , mówić co sprawia Ci przyjemność. Pokaż mu jak chcesz być dotykana, i że dotyk może być mega przyjemny nie tylko w jednym miejscu ... Pokaż ,że gra wstępna może być super, wypieść go tak jak Ty chciałabyś zeby on Ciebie wypieścił... nie pozwól się dotykać , a jeśli nie utrzyma rączek przy sobie wystarczy mu je związać pozniej myśle, że odwzajemni wszystko tak jak bedziesz chciała
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 15:18   #9
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Dziękuję Wam
Ja już nie wiem,jak mu to tłumaczyć.Rozmawiałam z nim na ten temat i w pewnym momecie zrobiło mi się go cholernie przykro.On ma do siebie żal,że ja jestem początkująca,a doprowadzam go do takiego stanu,do jakieg on sam mnie nie potrafi.Podczas pieszczot pokazuje mu,w którym momencie jego dotyk mi się podoba,próbuje nawet delikatnie 'zamruczeć', jako oznaka mojej przyjemność A TZ zarzuca mi,że pewnie udaje.
Jego tekst ostatnio powalił mnie na kolana : nie jest Ci w tej chwili dobrze,bo nie jesteś wystarczająco mokra,tylko suchutka ! No ludzie...
Juz sobie nawet nie wyobrażam, jak on się bd zachowywał przy naszym pierwszym razie. Ciągle powtarza : nie chce Ci sprawiać bólu, Ciebie to bd boleć...Łezka Ci poleci Dziewczyny,ja wiem,że on się przejumuje,ale jestem aż w szoku,że to aż tak przeżywa.
Nie jesteśmy ze sobą długo,poznajemy dopiero swoje ciała,a irytujące jest,że on ciągle ma otwarte oczy i wpatruje się we mnie i czeka na reakcje.....
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 15:25   #10
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

to zgaście światło - nie będzie wpatrywania
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 19:25   #11
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Powiedz mu że musi troche podziałac żebyś sie zrobiła mokra :PP
mnie by wkurzał taki choleryk xd urwanie torby
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 09:56   #12
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
(...)Głupie to i dziecinne. Skoro ma normalny, zdrowy popęd, a Ty od niego nie uciekasz, to za co przeprasza? Niech skończy z tymi głodnymi kawałkami. Przestań za nim chodzić i tłumaczyć mu oczywiste rzeczy. (...)

Niech przestanie wywierać na Tobie presję, że MA ci być przyjemnie.

(...) Z tego co piszesz wynika, że Ty jesteś już mocno dojrzała (pomimo niedoświadczenia), a on to taki króliczek - napalić się i skończyć. A potem dwa ruchy łapką i Ty też MUSISZ mieć orgazm. To tak nie działa.


znalam juz takich. gdyby chociaz jęczenie przekładało się na czyny - czyli zastosowanie się do moich wskazówek, stosowanie innowacji... COKOLWIEK! (bo w tym stanie doceniłabym już każdy gest ). a jęczenie sobie, a rutyna sobie. każde zbliżenie wyglądało tak samo. (podkreślam - KAŻDE). buzi, buzi, w usta, szyjke, dekolt, już jest na dole. a ja mam się zwijać z rozkoszy
na nic były moje tłumaczenia, rady, lekcje pokazowe ()

mam nadzieję, że po rozmowie Twoj TŻ zmieni podejście i zrozumie pewne sprawy. jak nie, to nie wróżę wam świetlanej przyszłości. choć jestem pełna nadziei, w końcu jesteście bardzo młodzi
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 11:02   #13
buulina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 337
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam
Ja już nie wiem,jak mu to tłumaczyć.Rozmawiałam z nim na ten temat i w pewnym momecie zrobiło mi się go cholernie przykro.On ma do siebie żal,że ja jestem początkująca,a doprowadzam go do takiego stanu,do jakieg on sam mnie nie potrafi.
To nie ma znaczenia, ze oboje jesteście początkujący bo Ty jesteś kobieta inaczej reagujesz i nie wiem dlaczego nie potrafi zrozumieć tak oczywistej roznicy
Cytat:
Podczas pieszczot pokazuje mu,w którym momencie jego dotyk mi się podoba,próbuje nawet delikatnie 'zamruczeć', jako oznaka mojej przyjemność A TZ zarzuca mi,że pewnie udaje.
Jego tekst ostatnio powalił mnie na kolana : nie jest Ci w tej chwili dobrze,bo nie jesteś wystarczająco mokra,tylko suchutka ! No ludzie...
Juz sobie nawet nie wyobrażam, jak on się bd zachowywał przy naszym pierwszym razie. Ciągle powtarza : nie chce Ci sprawiać bólu, Ciebie to bd boleć...Łezka Ci poleci Dziewczyny,ja wiem,że on się przejumuje,ale jestem aż w szoku,że to aż tak przeżywa.
Nie jesteśmy ze sobą długo,poznajemy dopiero swoje ciała,a irytujące jest,że on ciągle ma otwarte oczy i wpatruje się we mnie i czeka na reakcje.....
no tak jak jest lepiej to pewnie udaje
niech on juz najlepiej nic nie mówi
nie wiem jak temu chłopu przemówisz do rozumu jak zadne tłumaczenie nie pomaga. A jak tak sie strasznie boi, że Ci sprawi ból to po co w ogole zaczyna przejmowanie się swoja drogą no, ale bez przesady..

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
to zgaście światło - nie będzie wpatrywania
no jest to na pewno jakies rozwizanie ale czy takie skuteczne..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość


znalam juz takich. gdyby chociaz jęczenie przekładało się na czyny - czyli zastosowanie się do moich wskazówek, stosowanie innowacji... COKOLWIEK! (bo w tym stanie doceniłabym już każdy gest ). a jęczenie sobie, a rutyna sobie. każde zbliżenie wyglądało tak samo. (podkreślam - KAŻDE). buzi, buzi, w usta, szyjke, dekolt, już jest na dole. a ja mam się zwijać z rozkoszy
na nic były moje tłumaczenia, rady, lekcje pokazowe ()
ciekawe skad sie przyjął taki schemat
__________________
similia similibus curantur.
"Racjonalizacje, to kłamstwa, które mówimy, by samemu poczuć się lepiej."
buulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 11:46   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

To zdumiewające, że mimo dawanych wskazówek faceci jakoś nie potrafią często nic zmienić Rozumiem że można na początku nie być "zgranym", że można nie wiedzieć co lubi druga osoba, ale kiedy już ta druga osoba mówi jasno co by chciała albo pokazuje, to dla mnie już nie ma wytłumaczenia

To "wpatrywanie się" które autorka tu opisała - tak sobie pomyślałam, że mże chłopak chce obserwować jej reakcje, żeby rozpoznawać kiedy jest jej przyjemnie...? Ale z drugiej strony twierdzi że jakieś jej reakcje mające mu właśnie pokazać kiedy jest fajnie - są udawane (to już szczyt wszystkiego )

Ja myślę, dziewczyny, że po prostu musicie wziąć trochę sprawy we własne ręce. On ma swój schemacik, ok, ale Wy nie musicie tylko leżeć i czekać aż schemacik się skończy. Jak on za szybko idzie "na dół" to mu zwyczajnie nie pozwólcie. Weźcie jego rękę i przełóżcie gdzieś, wykażcie inicjatywę, przełamcie schemat. Więcej śmiałości w dążeniu do zaspokojenia własnych potrzeb.

To jest w ogóle przeidiotyczny tekst: "bo ty jesteś taka suchutka!". A czyja to "zasługa", do licha

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-04-17 o 11:47
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 13:59   #15
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

nie wiem jakies dzine to jest
znaczy sie rozumiem ze moze sie stresowac ze jemu jest dobrze a Tobie nie no ale bez przesady to okresl;enie ze jestes sucha albo Ci to nie sprawia przyjemnosci...
nastepnym raze po prostu jak bedzie chcial Ci sprawic przyjemnosc to po prostu pokaz mu jak ma to robic a jak bedzie to robil to daj mu wkazowki czy dobrze czy moze troche bardziej tak czy tak to sie nauczy moze w koncu
naprawde polecam bo sama tak robilam i teraz jest mi naprawde milo jak moj tz sprawia mi przyjemnosc ale musze powiedziec ze na poczatku nie bylo tak do konca...
facetowi to trzeba jasno czarno na bialym bo inaczej nie zrozumieja
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:18   #16
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

ma 20 lat...ja sie nie dziwie ze nie moze wytrzymac................ ......................... ...........
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:27   #17
buulina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 337
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To "wpatrywanie się" które autorka tu opisała - tak sobie pomyślałam, że mże chłopak chce obserwować jej reakcje, żeby rozpoznawać kiedy jest jej przyjemnie...? Ale z drugiej strony twierdzi że jakieś jej reakcje mające mu właśnie pokazać kiedy jest fajnie - są udawane (to już szczyt wszystkiego )
No to mnie najbardziej powaliło wiec na to wychodzi, że zawsze będzie coś nie tak
Cytat:
Napisane przez a taka sobie Pokaż wiadomość
nastepnym raze po prostu jak bedzie chcial Ci sprawic przyjemnosc to po prostu pokaz mu jak ma to robic a jak bedzie to robil to daj mu wkazowki czy dobrze czy moze troche bardziej tak czy tak to sie nauczy moze w koncu
Tylko jak pisze autorka narazie to pokazywanie na nic sie nie zdało
Mam wrazenie, że on właśnie ma jakis swoj schemat.. co jak powinno byc i jak powinno wyglądać i to co widzi nie pasuje do tego obrazka..schematu jaki się przyjął.. Ze to poprostu jest sprawa indywidualna. I jak widać takiemu trudno do rozumu przemówić..
__________________
similia similibus curantur.
"Racjonalizacje, to kłamstwa, które mówimy, by samemu poczuć się lepiej."

Edytowane przez buulina
Czas edycji: 2009-04-18 o 09:29
buulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:36   #18
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

A według mnie to świadczy o tym, że to jeszcze nie ten etap związku.. I dlatego nie możecie porozumiec się w tym obszarze. Na pewno wiele jeszcze przed wami, najpierw trzeba przejsc wiele innych etapów, seks jest duużo później.
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 18:05   #19
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Szczerze? Trudno wam coś poradzić bo sądząc z opisu oboje macie zbyt mało doświadczenia w sferze seksu (twój partner nawyraźniej ma niski poziom kontroli nad własnym ciałem i popędem) , żeby jedno mogło spokojnie wprowadzić drugie w tę sferę.Prawda jest taka,że twój TŻ musi się jeszcze sporo nauczyć bo od mężczyzny dużo zależy jeśli chodzi o rozpoczęcie współżycia z niedoświadczoną partnerką. Albo oboje stopniowo się dotrzecie podejmując współżycie i dochodząc do wszystkiego metodą prób i błędów albo co jak sądzę jest bardziej prawdopodobne pod wpływem frustracji, obaw i wzajemnych pretensji rozstaniecie się w poszukiwaniu bardziej doświadczonych partnerów.
Mogłabyś dodać mu pewności siebie wiedząc co robisz i czego oczekujesz czyli zdobywając jakieś doświadczenie w sferze seksu, choćby masturbując się lub poprzez kontakty z kimś bardziej doświadczonym ale pewnie tego nie bierzesz pod uwagę więc trudno wam doradzić.Nie jesteście małżeństwem więc wspólna wizyta u seksuologa też pewnie nie wchodzi w rachubę.Czyli masz problem i sytuacja jest raczej patowa.
Sama miałam na początku niedoświadczonego partnera ale mnie nie brakowało pewności siebie i doświadczenai w seksie więc po pewnym czasie jakoś to się ułożyło ale nie było najłatwiej.
Nie wyobrażam sobie co by to było gdybyśmy oboje byli w tym kompletnie zieloni. Podejrzewam,że bym uciekła przed takim partnerem.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 19:05   #20
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Eee, bez przesady, wiele par się "uczy" seksu razem, bo oboje niedoświadczeni. No i jakoś im się udaje. Tylko najpierw trzeba się nauczyć KOMUNIKACJI, która jest tu kluczowa. Albo dziewczyna nie umie zakomunikować, albo facet nie słucha, albo obydwa, albo jeszcze inaczej. Po komunikacji trzeba jeszcze mieć szacunek i chęć zadbania o drugą osobę a nie tylko o siebie. Wtedy można pracować nad seksem.
Niestety tutaj chyba tej komunikacji na wstępie zabrakło.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 19:06   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Eee, bez przesady, wiele par się "uczy" seksu razem, bo oboje niedoświadczeni. No i jakoś im się udaje. Tylko najpierw trzeba się nauczyć KOMUNIKACJI, która jest tu kluczowa. Albo dziewczyna nie umie zakomunikować, albo facet nie słucha, albo obydwa, albo jeszcze inaczej. Po komunikacji trzeba jeszcze mieć szacunek i chęć zadbania o drugą osobę a nie tylko o siebie. Wtedy można pracować nad seksem.
Niestety tutaj chyba tej komunikacji na wstępie zabrakło.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 22:23   #22
9kini0
Rozeznanie
 
Avatar 9kini0
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 974
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Odnośnie pierwszego problemu...
Jeśli ty też masz ochotę zawsze wtedy kiedy on to świetnie. Ale jak robisz coś za każdym razem tylko po to żeby mu zrobić przyjemność (czasem ok, ale nie cały czas) a sama nie masz ochoty, albo z łaski bo cię już męczy to to się źle może skończyć. Przyzwyczai się chłopak że zawsze cie ma kiedy mu tylko przyjdzie ochota i będzie cie zmuszał do seksu nawet jak w ogóle nie będziesz tego chciała. Będziesz jego laleczką do orgazmów...
Przechodziłam przez to i zaręczam ci, że nie jest fajnie.
Więc czasem jednak warto powiedzieć NIE. To że się zadręcza to nic nie znaczy. Jakby naprawdę był zły na siebie to by się zmienił a nie gadał tylko. Ma 20 lat a nie 15 więc może się opanować.
__________________

"jesteś własnością tego, co posiadasz" FC


9kini0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 00:41   #23
Kationa
Raczkowanie
 
Avatar Kationa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 105
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Kup mu jakąś książkę o seksie, jeśli Tobie nie wierzy i nie chce Cię słuchać, to może chociaż uwierzy w to co tam będzie napisane
Przykre jest to, że faceci wierzą w jakieś mity zaczerpnięte z pornoli, a nie słuchają swojej dziewczyny
__________________
Treść wypowiedzi jest wynikiem chwilowego stanu, w którym znajduje się autorka w momencie pisania, i nie może być wykorzystana przeciwko niej w innym terminie.
Kationa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:32   #24
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
Witajcie. Jestem niedoświadczona w tych sprawach i to mój pierwszy wątek na tym podforum,więc proszę o wyrozumiałość.Otóż, mam 2 problemy.Na wstępie dodam,że jesteśmy osobami całkowicie początkującymi,jeśli chodzi o seks. Ja mam 18,a mój TŻ 20 lat. Od paru miesięcy jesteśmy razem i zaczęliśmy wstępne pieszczoty,jednak na decydujący krok nie jestem jeszcze gotowa. Więc TZ ma ciągłą ochotę.Jak tylko przychodze do niego, to po pewnym czasie jego rączki zaczynaja wędrować.... nawet filmu razem obejrzeć nie możemy, bo kończy się to 2godzinnymi przyjemnościami. Potem M ma do siebie żal, obwinia się,ze nie umie się przy mnie opanować i mnie przeprasza,choć ja wielokrotnie mu powtarzam,że nie ma za co.... Zarzuca sobie,że jest zbyt zboczony i potem cały dzień łazi i w kółko gada jaki to on jest zły...a dla mnie to normalne,po prostu ma swoje potrzeby,jednak nie umiem mu przetłumaczyć,,,,

Druga sprawa.TŻ 'wytryska' podczas moich manewrów ręcznych,a mi zarzuca,ze nie jestem wystarczająco podniecona i pewnie nie czuje tego samego co on. Fakt, mi jego pieszczoty nie sprawiają aż takiej przyjemnośći,ale nie mówię,że jest mi źle.Jest ok, aczkolwiek mogłoby być lepiej.Jednak zawsze mu powtarzam,że było miło,nigdy nie narzekałam.A kiedy on już 'dojdzie', to potem na chama chce mi zrobić taką samą przyjemność,stresuje się,ma ciągle otwarte oczy i patrzy na moją reakcję Tak sie stara,że aż sprawia mi ból. Kończy się jego wielkim rozczarowaniem,żalem,wiel kim smutkiem,że nie potrafi mnie wystarczająco zadowolić...
Chce go jakoś weprzeć,żeby poczuł się przy mnie swobodnie i czerpał z tego przejemnosci,jednak nie wiem jak się w takich sytuacjach zachować. Nie chce udawać,ale też nie chce,by czuł się przez to gorszy.
Poradzicie coś?

no to tylko się cieszyć, że on chce, żeby Tobie też było dobrze. Spokojnie, dajcie sobie czas, powoli nauczycie się dawać sobie nawzajem przyjemność. Rzeczywiście możesz mu pokazać co ci sprawia przyjemność, poprowadzić jego rękę. Będzie dobrze, najważniejsze to nie stresować się. Trzymam kciuki i powodzenia
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:03   #25
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

a może po prostu zacznijcie od tego, że TY będziesz pierwsza, tzn najpierw on zrobi dobrze Tobie, albo wymiana: buziak za buziaka- sami pokazujecie miejsce,, które mam być pocałowane, polizane, gryzione...nie dłużej niż 5 sekund...taki trening dla niego a Ty pokażesz co lubisz
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 14:40   #26
buulina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 337
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
albo wymiana: buziak za buziaka- sami pokazujecie miejsce,, które mam być pocałowane, polizane, gryzione...nie dłużej niż 5 sekund...taki trening dla niego a Ty pokażesz co lubisz
hm.. tak mi sie przypomniało.. pamietam, że był wątek w którym dziewczyny wymyślały grę i strasznie sobie zachwalały wiec może coś w tym stylu..
__________________
similia similibus curantur.
"Racjonalizacje, to kłamstwa, które mówimy, by samemu poczuć się lepiej."
buulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.