Korektor pod oczy - zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 12:00   #1171
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

dziewczyny czy wam też tak ciężko przy pierwszym użyciu wydobyć korektor ?? Kupilam go wczoraj, wiem że przy tego typu korektorach trzeba chwile pokręcić by załapało, ale dziś kręcę i kręce, w obydwie strony, aż mnie ręka boli i nic Gdzie ten korektor
wiecie może jak to ruszyć? moze tu jest jakieś zabezpieczenie o ktróym nie wiem czy co ?:P
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2012-02-28 o 12:05
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 13:43   #1172
may85
Raczkowanie
 
Avatar may85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 45
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Czy któraś z Was ma może Touche Magique w kolorze 3 natural beige? Jaki jest ten kolor? Jasny czy ciemniejszy? Może któraś z Was mogłaby go do czegoś porównac? Mam spore cienie pod oczami, cerę w sumie jasną ale nie bladą, taką...normalną i zastanawiam się czy ten odcień będzie odpowiedni. Pytam bo chciałam zamówić w internecie i jakoś tak mnie właśnie ten odcień zainteresował

Edytowane przez may85
Czas edycji: 2012-03-24 o 15:09
may85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:06   #1173
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Ja też miałam za pierwszym razem z jego wydobyciem problem, delikatnie go przesuwałam do przodu i tyłu i się udało. Jeśli chodzi o odcienie to mam 02 i jest jasny 03 nie miałam.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 09:23   #1174
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Korektor pod oczy, z jakiej firmy??

ja korektora dermacol nie polecam mi nie zakrywa cieni i w dodatku jest strasznie tępy w użyciu oraz naturalnie mega wysusza..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 12:48   #1175
may85
Raczkowanie
 
Avatar may85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 45
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

Kupiłam ten 03 tak w ciemno, na allegro i okazał się strzałem w dziesiątkę. Ładny odcień - nie za jasny, nie za ciemny, idealnie się komponuje z resztą makijażu. Polecam
may85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:37   #1176
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Cool Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

Witam,
Jestem 30+ letnim facetem, poszukuję czegoś co zakryłoby moje szarości pod oczami, rozmowy na forum dotyczą podkładów/korektorów(wogóle to jest jakaś róznica między tymi dwoma) na całą twarz a ja niechcę jej całej malować, poszukuje czegoś specjalnie dedykowanemu pod oczy jeżeli oczywiście coś takiego istnieje żeby nie wyglądać jak głodny zombie
Pozdrawaiam
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 12:00   #1177
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

A wiesz, ze ten korektor bedzie widac? Nawet jesli wedlug Ciebie nalozysz go idealnie, to wprawne oko osoby znajacej sie na makijazu bez problemu go dostrzeze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 13:22   #1178
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

hmmm.. jakieś inne pomysły?

Edytowane przez klode
Czas edycji: 2012-04-16 o 21:52
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 14:33   #1179
gabrielika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

ciężka sprawa...
hmm zainwestuj w jakieś drozsze kosmetyki na pewno, nie wiem, avene, artdeco?

ale ja bym Ci proponowała SEN. i może mniej zmartwień.
gabrielika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 14:54   #1180
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

hehehe, dzięki za komplement
wiem że cieżki przypadek, ale o tym wiem bez zaglądania na forum zmęcznie niema tu nic do rzeczy aczkolwiek gdy jest, wygląda to jeszcze gorzej ja tak już mam szczególnie po zimie gdy skóra jest blada, myślałem nawet kiedyś o operacji plastycznej (dobry pomysł?)
avene, artdeco a coś więcej można na ten temat? bo z tego typu rzeczy to ja tylko śnieżke i dekoral znam
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 15:22   #1181
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

O bez przesady, wcale nie tragedia, u Was facetów to niestety norma

Powiedz, jaką kwotę możesz na to przeznaczyć?
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 15:51   #1182
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

yyy, cięzko powiedzieć jaką... rozumiem że to niejednorazowy wydatek, hmmm, może powiem tak, wole żeby było skutecznie a nie tanio... albo poproszę o jakieś rzędy wielkości żebym się mógł jakoś ustosunkować, ja naprawde niemam pojęcia o tego typu sprawach
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:09   #1183
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

A moze zainwestować w jakis krem?
Sama używam czegoś takiego i faktycznie, tak jak pisza dziewczyny w recenzjach zauważyłam, ze cienie pod oczami mi się rozjaśniają.
Może zamiast używać korektowa spróbować najpierw tego typu kosmetyków?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:25   #1184
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

2 najlepsze z najlepszych to te:
- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...do-twarzy.html
- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...n-retouch.html

Ceny to ok 150, ale są niesamowicie wydajne i starczą Ci na długo, gdyż mają duże pojemności - zwracaj na to uwagę.

Jak piszą dziewczyny, warto też zainwestować w pielęgnację, ale zanim ona zacznie działać, o ile zacznie... bo z cieniami różnie bywa, trzeba to czymś przykryć i tak
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:57   #1185
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Thumbs up Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

dzięki! co do sugerowanych korektorów
Cytat:
zawiera odbijające światło drobinki, które optycznie rozświetlają cerę
oraz
Cytat:
rozświetla dzięki delikatnym perłowym drobinkom
czy to oby nie aż zanadto jak dla przeciętnego faceta? niechcę mordować wzrokiem tylko przykryć to co jest pod oczami żeby ludzie niemyśleli że wracam właśnie z jakiejś imprezy
Co do pielęgnacji, jestem w trakcie testowania Loreal men expert VITA LIFT 5 EYE ROLL-ON http://www.hipa.pl/go/_info/?id=5858...f50b319bb8622d
przeszukując allegro natknąłem się na coś takiego jak Kwas hialuronowy http://allegro.pl/delia-serum-do-twa...269151357.html warto?
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:04   #1186
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

spróbuj się troszkę opalać, wtedy koloryt cery się wyrówna i cienie będą mniej widoczne, jeśli zdecydujesz się na korektor to najlepiej jakiś niezbyt mocno kryjący, bo sam korektor na gołej reszcie twarzy, bez mejkapu, będzie się bardzo odznaczał... ja proponowałabym rozsądne opalanie, nie masz tych cieni aż tak tragicznych ( ja mam sino - bure górne powieki i dolne prawie do połowy policzka ) i na szczęście jesteś facetem i nie musisz przejmować się minimalnymi defektami urody tak bardzo jak my - kobiety
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:26   #1187
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

masz racje, opalanie pomaga, ale niejest to rozwiązanie doskonałe bo przecież słońce niezawsze jest dostępne a na solarium niezamierzam chodzić po drugie opalanie postarza skóre
co do moich cieni, powiedzmy że robiąc zdjęcie niebyłem zmęczony ani prosto z łóżka różnie one wyglądaja w zależności od pory dnia, kąta patrzenia czy też fazy księżyca więc niekiedy są drobnym defektem ale czasami też ludzie się mnie pytają co to była za impreza, dlatego ze względu na to chciałbym kupic jakiś specyfik którym mógłbym się czasami zretuszować, i tu powstaje pytanie co...
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:41   #1188
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

Kwas hialuronowy na cienie nie pomoże Świetnie nawilży, pomoże we wchłanianiu innych składników, ale na cienie niestety to nie działa.

A te kwasy z allegro to w ogóle nie są za wiele warte, daruj sobie Dobre kwasy w ogóle nie są w Polsce dostępne, niestety trzeba je zza granicy sprowadzać
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:51   #1189
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

Mam konto na eBay więc z tym niebędzie problemu, właściwie to na eBay chciałem coś kupić. A co z tymi korektorami które mi poleciłaś, nie są one aż za bardzo (ze wzg na te efekty świetlne)?
osobiście znalazłem coś takiego
http://www.ebay.co.uk/itm/2709317618...84.m1438.l2649
i takiego
http://www.ebay.co.uk/itm/2510415684...84.m1438.l2649

Edytowane przez klode
Czas edycji: 2012-04-16 o 20:05
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:03   #1190
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

To polecam armaniego, jest bardzo delikatny, odcień wybierz 2,5 a nawet 3 Świetnie kryje a go nie widać
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:49   #1191
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

w takim razie dżordżio
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 22:09   #1192
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

Będziesz zadowolony z dżordżio
Wszyscy są
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 22:15   #1193
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

ja bym szła jednak na Twoim miejscu w krem tonujący na całą twarz, wiele "męskich kremów" (bo wiem, że są faceci, którzy damskich nie będą używać ale wydajesz się rozsądnym chłopakiem w tej sprawie, brawa z mojej strony, za dbanie o swój wizerunek, wielu facetów bycie męskim przesłania zdrowy rozsądek. stąd nawet irracjonalne jogurty dla mężczyzn ) wydaje się w Azji jako bb kremy i w to bym celowała na Twoim miejscu - połączenie pielęgnacji z wyrównaniem kolorytu cery. Możesz nałożyć taki krem na całą twarz i jeśli nie masz problemów z suchą skórą - rano możesz już sobie odpuścić krem nawilżający tylko na oczyszczoną skórę dać taki krem tonujący. wówczas jeśli wciąż prześwitywałyby Ci cienie, możesz wspomóc się korektorem i nie będzie się on już z kremem tonującym odznaczał(różnica jest taka, że korektor jest produktem dużo mocniej maskującym, z większą ilością pigmentu, przez co jednorazowa mała ilość kryje dużo mocniej niż przeciętny podkład czy krem tonujący, stąd jego struktura jest nieco inna i nie nakłada się go na całą twarz tylko miejscowo).

Co do cieni - to najczęściej jest kwestia "natury" i raczej cuda-niewidy na to nie pomogą, gdyż to najczęściej prześwitujące naczynia krwionośne sprawiają, że kolor jest taki, a nie inny. Taka uroda i nie ma co wywalać kasy na kosmetyki, które obiecują niemożliwe. Krem może ujędrnić i nawilżyć skórę, nie zmieni jej kolorytu.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana

Edytowane przez villete
Czas edycji: 2012-04-16 o 22:18
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 22:21   #1194
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Talking Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

@kolciag
za tę cenę.. mam nadzieje, bo jak nie
a, i takie pytanie natury technicznej, jak to smarować, palcem rozmaziać czy wklepywać czy może tym pędzelkiem czy.. czy jak

@vilette
hmmm z tym kremem, dlaczego nie, możesz mi więc prosze polecić jakiś, najlepiej gdyby był dostępny na eBay

Edytowane przez klode
Czas edycji: 2012-04-16 o 22:32
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 22:43   #1195
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

a jaki masz typ cery? (wybacz jak złe pytanie ;p ogólnie czy Ci się wysusza czy jest raczej tłusta? masz problemy z trądzikiem/zaskórnikami albo może masz suche placki na twarzy? bb kremy mają poza ładnym wyglądaniem pielęgnować, więc dobrze wybrać coś dla siebie odpowiedniego )sporo bb kremów jest na ebay - różnie z oryginalnością, w razie czego mogę służyć pomocą przy zamawianiu bezpośrednio z Korei - mam tam znajomych i często mi podsyłają paczki, bo sama bb kremów namiętnie używam tylko to z reguły wychodzi drożej, bo ja nie wiem skąd oni wytrzaskują na ebay takie ceny, które z reguły w Korei są 3 razy wyższe (przy czym Korea jest najczęściej krajem produkcyjnym) na ebayu ceny są w różnym przedziale od 30zł do 100kilku, czasem wyżej, zależy jaki krem. Przy czym jak kupują przez znajomych to płacę średnio z wysyłką już 3 razy drożej, ale mi się wciąż opłaca - mam 100% pewności, że oryginał, plus z reguły bb kremy mają większą pojemność (zwykłe podkłady z reguły są sprzedawane w opakowania 30ml, bb kremy bardzo często sprzedawane są nawet w 60gramowych, więc cena wciąż wychodzi niska).

Co do nakładania korektora, ja nie specjalistka jak Kolciag, ale może pomogę najlepiej będzie Ci delikatnie wklepać pacem, pędzle są pomocne, ale w domowych warunkach najlepiej poradzisz sobie palcami, są ciepłe, więc pozwolą wtopić produkt w skórę, by się nie odznaczał. Tylko robić delikatnie, serdecznym palcem (ma mniej siły niż wskazujący, więc nie będzie "bił" powieki ;p) powoli do uzyskania satysfakcjującego obiektu. Jak kupisz pędzel - i tak będziesz pewnie nałożony produkt pędzlem potem lekko wklepywał palcem
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana

Edytowane przez villete
Czas edycji: 2012-04-16 o 22:45
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 22:57   #1196
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

właśnie zdziwiło mnie przeglądając dziś eBay.co.uk że tak wiele rzeczy pochodzi z Korei, pierwsza myśl że podróbki a tu prosze... mój typ cery, hmmm dobre pytanie chyba normalna
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 22:58   #1197
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

Tylko wybierz korektor w kolorze skóry, ma ukrywać a nie rozświetlac, jeżeli masz narawde mocne since moze być ton ciemniejszy od skóry (wiem brzmi absurdalnie ale tak jest ) jeżeli będzie jaśniejszy od skóry będzie go widać pozatym ten efekt zlę wygląda u facetów i nie sprawdza sie na mocne sińce.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 09:04   #1198
klode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

mam nadzieje w razie czego będzie ktoś chętny na armaniego?
klode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 13:58   #1199
gabrielika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Podkład / korektor dla mężczyzny pod oczy

dżordżio zawsze spoko! sama bym chciała, ale pieniędzy brak...
pytałeś o artdeco, znalazłam coś takiego, opis producenta:

1. Korektor Perfect Teint
Concealer

· Tuszuje cienie i linie, nadaje świeży
wygląd.
· Cera wygląda na gładszą i jaśniejszą.
· Nie uwydatnia zmarszczek.
· Dostępny w kilku odcieniach.
· Bardzo łatwa i czysta aplikacja dzięki
specjalnemu pędzelkowi.
· Lekka, przy jemna konsystencja.
· Długo utrzymujący się i bezzapachowy

ale nałóż to na krem, to będzie się lepiej rozprowadzać, no i hmmm wiem, że to może okazać się krępujące, ale może lepiej nie przez internet, musisz dobrze dobrać odcień, a co jak dobierzesz zły? 150 zł przepadnie
gabrielika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 07:36   #1200
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Korektor L'oreal - Touche Magique

ja też kupilam kolor 03 Natural Beige na allegro , jak go otrzymalam to sie przerazilam że za ciemny ale nałożony pod oczy bardzo ladnie sie wtapia

ale mam pytanie do dziewczyn które kupowaly na allgero czy wasz korektor ma gdzies napisany jakis numerek albo nazwe? żeby go wydobyc tez sie musze namęczyc z kręceniem no i wyglada tak jakby byl napelniony pisak do polowy?! też tak macie?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-03 10:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.