Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-11, 11:24   #451
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

Juz łykam skrzyp polny, samruje paznokcie odzywkami, masłem do rąk i paznokci i czekam na efekty, o zmywacz pytam na przyszłość,bo licze, że kiedyś będe mogła potraktowac paznokcie lakierem, czego dotychczas od bardzo dawna nie robiłam ze względu na łamanie się, rozdwajanie... PS. Znacie jakieś delikatne lakiery? Albo odzywke którą można nałożyć pod lakier? Bo tych avonowskich (strong results, z minerałami) nie można.
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 17:11   #452
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

Cytat:
Napisane przez koculek
i polecam zmywacz constance caroll taki rozowy, to jedyny zmywacz ktory toleruja moje paznokcie
zmywacz Constance Caroll zawiera aceton ktory wysusza paznokcie. obecnie na rynku dostepnych jest wiele zmywaczy, ktore nie zawieraja szkodliwego acetony (np Cree-zapachowe, Inglot, Killys, Essence-tez zapachowy). w sumie nie wiem dlaczego zmywacze acetonowe nadal sa produkowane, ja juz dawno przestalam ich uzywac.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 09:01   #453
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

Z bardzo delikatnych polecam firmy Alessandro niestety bardzo drogi zmywacz.
Drugi jaki polecam to firmy Yves Rocher, super sie nadaje do bardzo delikatnych.
Testowałam tez Sally Hansen i tez nie mam nic jemu do zarzucenia.

Z tańszych to polecam Inglot, Cree zmywacz z zelu (ladnie zmywa i przy tym nawilża panokcie).

Pod lakier lepiej jest nałozyc baze (bazy polecam: profesjonalne ORLY jest kilka i odpowiednia dobiora panie w hurtowni, INGLOT są 2 rodzaje ja wolę diamentową) ale i odzywki tez mozna. Nie wiem jak z Avonowskimi ale ja testowałam na odzywkach: Sally Hansen i Alessandro, Inglot i sie pod lakiery nadają.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 20:24   #454
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

ja sobie chwale zmywacz bez acetonu ziołowy z łopianem z jakiejś taniej firmy zwanej Verona , co prawda pachnie jakby mial aceton ale paznokcie sie juz tak nie rozdwajają
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 07:08   #455
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

mam z rossmana bez acetonu, i drugi firmy barwa, trzeba czytać na opakowaniu czy zmywacz zawiera aceton czy nie.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 12:20   #456
Uni
Przyczajenie
 
Avatar Uni
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

Spróbuj zmywacza w płatkach firmy UNIQUE-Polska. Genialny. Nie wysusza,z witamina e i oliwką. Nie zostawia białych śladów i nawilża skórki.

Bajka
Uni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:15   #457
~Karolina~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 35
Dot.: paznokcie-rozdwajanie

Wiatam wszystkie wizażystki! ;*

No właśnie mi też paznokcie się okropnie rozdwajają ;( zwłaszcza po obcięciu... gdzieś czytałam, że to od kontaktu z metalem... Pomóżcie nam!!! Bo co z tego, że mam ładne pazurki, jak porozdwajane jak nie wiem co...
~Karolina~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 19:16   #458
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Question rozdwajające się paznokcie

Mam problem z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami używam odżywki do paznokci, łykałam też tabletki ze skrzypem polnym, ale bez efektu-a robię to już kilka dobrych miesięcy. Nie moczę też długo rąk, więc ta przyczyna odpada co robić? czy wyżelowanie paznokci pomoże-czy raczej przyniesie więcej szkody?
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:37   #459
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Asiu, temat rozdwajania jest najczęsciej poruszanym na tym forum Zerknij do wyszukiwarki.

Ale zażelowanie polecam jak najbardziej
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 16:06   #460
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: rozdwajające się paznokcie

cóż ....tylko pozazdrościć takich paznokci
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:14   #461
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Mysle, ze najlepszym rozwiazaniem byloby jesc codziennie galaretke, ktora wzmocni Twoje paznokcie. Dodatkowo powinnas jesc preparaty witaminowe, pilowac paznokcie bardzo delikatnym pilniczkiem tylko w jednym kierunku oraz stosowac odzywki do skorek i paznokci. Rowniez polecam przeszukanie forum, prawie identyczny watek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=3351
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 18:19   #462
Levander
Raczkowanie
 
Avatar Levander
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szukajcie a znajdziecie ;)
Wiadomości: 71
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Asia1004
Mam problem z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami używam odżywki do paznokci, łykałam też tabletki ze skrzypem polnym, ale bez efektu-a robię to już kilka dobrych miesięcy. Nie moczę też długo rąk, więc ta przyczyna odpada co robić? czy wyżelowanie paznokci pomoże-czy raczej przyniesie więcej szkody?
Witaj !
Miałam ten sam problem co Ty. Rozdwajały mi się paznokcie nawet do połowy płytki Jednak kupiłam sobie zestaw Killys : olejek do paznokci i skórek, odzywke witaminową bombę, szklany pilnik i jeszcze taki "odpychacz" do skorek z olejkiem. Robiłam tak, że najpierw tym markerem doprowadzałam skórki "do porządku", wcierałam ten olejek na odłuszczone paznokcie, potem jeszcze raz aplikowałam olejek i na to smarowałam odżywką. Jeszcze łykałam szkypowitę albo silice. Wcześniej mi nic nie pomagało - stosowałam wieeele preparatow, a teraz mogę się cieszyć ładnymi, zdrowymi paznokciami Wcześniej zażelowałam pazurki - myślałam, że coś pomoże, rozczarowałam się bo skutek był odwortny.
Pozdrawiam !
Levander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:18   #463
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Witajcie ponownie

Jestem po miesiacu stosowania Nail Teka Xtra i musze przyznac, ze ta odzywka jest naprawde extra Zrobilam tak jak radzilyscie - zrobilam fotki przed stosowaniem i dzis, gdy minal miesiac - zaraz zobaczycie efakty . Kondycja moich paznokietkow polepszyla sie znacznie i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Pazurki staly sie twarde i mocne a plytka zrobila sie bielsza jak przy frenchu - rewelacja Swojego Nail Teka kupilam na Allegro, wiec moge powiedziec, ze mam juz sprawdzonego sprzedawce ze 100% oryginalnym towarem (towar jest sprowadzany z USA)
Dodatkowo targnelam sie na swoj portfel i kupilam szklany pilniczek (rowniez na Allegro) i tez jest rewelacyjny
Teraz chyba na jakis czas odstawie Nail Teka xtra i dam troche odpoczac pazurkom od tak intensywnej terapii i wroce na jakis czas do Bomby witaminowej, myslicie, ze to dobry pomysl??

Poznizej fotki: pierwsza przed kujacja, druga po miesiacu stosowania, trzecia to ilosc jaka zuzylam przez ten miesiac Na dwoch pierwszych fotkach paznokcie tylko raz pociagniete Nail Tekiem.

Pozdrowionka dla wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przed.JPG (69,3 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Po.JPG (57,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000_0866.JPG (79,5 KB, 58 załadowań)
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:49   #464
mrs_e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 68
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

A mogłabyś podac nick tego sprzedawcy? Jeśli ta odżywka daje takie rewelacyjne efekty, to i ja bym się na nią skusiła
mrs_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 20:07   #465
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Cytat:
Napisane przez mrs_e
A mogłabyś podac nick tego sprzedawcy? Jeśli ta odżywka daje takie rewelacyjne efekty, to i ja bym się na nią skusiła
Nie chce podawac nickow tu na forum, bo mogloby to byc odebrane jako reklama. Podaj mi swoj e-mail to wysle Ci nicka tego sprzedawcy
Pozdrowionka
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 20:25   #466
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Tereska - super
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:52   #467
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: paznokcie-rozdwajanie

Hmm no wlasnie... mam podobny problem, po tym jak jakis czas temu "zarylam" pazurkami o sciane (nie zlamaly sie ale rozdwoily) ten proces ciagle i ciagle mi sie powtarza, kiedy jest juz ok (rozdwojonej czesci juz sie pozbywam, sam normalny pazurek), 2-3 dni i znowu sie rozdwaja...
Wczesniej mi sie pazurki nie rozdwajaly...:/ i powiem szczerze ze mi sie to nie podoba... uzywam regularnie odzywek i olejku odzywczego do pazurkow...ogolnie dbam o nie. Nie odchudzlam sie, nie chorowalam i inne takie. Wszystko zwalam na to bliskie sportkanie ze sciana...
Aaa dodatkowo pojawiaja sie takie cieniutke, czarne kreseczki pod paznokciem...
Co mi jest???
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 08:29   #468
b-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: rozdwajające się paznokcie

tak, ja też zaopatrzyłam się w szklany pilnik, do tego kremy do rąk i paznokci. smarowałam po kilka razy dziennie te paznokcie, a też miałam porozdwajane do połowy. trwało to raczej, więcej niż miesiąc, ale jest efekt. Pozdowienia!!!
b-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:17   #469
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: paznokcie-rozdwajanie

czy ktos jest w stanie powiedziec mi co to za pierdzieelone kreseczki?
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 13:40   #470
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: rozdwajajšce się paznokcie

bardzo dziękuję! bedę walczyć
czytałam też, że witamina A+E jest bardzo pomocna-można nakłuć kapsułkę i wetrzeć zawartoœć. Czy wszystkie szklane pilniczki sš drogie?-te które widziałam trochę kosztowały
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:12   #471
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: rozdwajające się paznokcie

widziałam je nawet za 12zł - więc nie dużo
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:44   #472
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: paznokcie-rozdwajanie

Ja jestem w stanie powiedzieć czym są te pierdzielone kreseczki

Są to po prostu krwiaczki powstałe na skutek uderzenia To malutkie wylewy, przypominające małe drzazgi pod pazurkami. Magą wystąpić także gdy masz problem z krzepliwoscią krwi - jednak Twoje uderzenie o ścianę całkowicie tłumaczy ich pojawienie się. Nie martw się - zejdą.

A rozdwajanie się - może być jak najbardziej skutkiem spotkania I stopnia ze ścianą nośną budynku Ale skoro wczesniej nie miałas tego problemu, nowo wyrastające pazurki powinny być wolne od tego mankamentu..choć niewykluczone,że 'siłą rozpędu' będą się rozwarstwiać za uszkodzoną koncówką . Musisz po prostu dbać o nie jeszcze porzadniej niz wczesniej
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:12   #473
mycha447
Przyczajenie
 
Avatar mycha447
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 22
GG do mycha447
Dot.: paznokcie-rozdwajanie

też tak miałam ..... I szczerze mówiąc nie wiedziałam co robic....Ale przez jakiś czas smarowałam ręce zwykłym glicerynowym kremem....I pomogło teraz juz mi sie nie rozdwajaja .... co prawda nie jest bardzo bardzo dobrze ale wiele lepiej juz mi sie nie łamia i wogole naprawde polecam Pozdrawiam
mycha447 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:29   #474
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Cytat:
Napisane przez Agoosia
Tereska - super
Dzieki Agoosia
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 22:57   #475
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: paznokcie-rozdwajanie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ja jestem w stanie powiedzieć czym są te pierdzielone kreseczki

Są to po prostu krwiaczki powstałe na skutek uderzenia To malutkie wylewy, przypominające małe drzazgi pod pazurkami. Magą wystąpić także gdy masz problem z krzepliwoscią krwi - jednak Twoje uderzenie o ścianę całkowicie tłumaczy ich pojawienie się. Nie martw się - zejdą.

A rozdwajanie się - może być jak najbardziej skutkiem spotkania I stopnia ze ścianą nośną budynku Ale skoro wczesniej nie miałas tego problemu, nowo wyrastające pazurki powinny być wolne od tego mankamentu..choć niewykluczone,że 'siłą rozpędu' będą się rozwarstwiać za uszkodzoną koncówką . Musisz po prostu dbać o nie jeszcze porzadniej niz wczesniej
hmm dziekuje
to biore sie do pielegnacji pazurkow ze zwojona sila
z ta krzepilowoscia krwi... nie wiem czy to ma cos wspolnego ale np. rany jak mi sie goja (kazde malenkie zadrapanie) zabliznia sie mimo ze strupow nie zrywam... :/ Chyba juz stara jest i sie sypac zaczynam
Dziekuje bardzo Dodalas mi otuchy
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 07:19   #476
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa
Hej dziewczyny
Mam problem z moimi pazurkami. Sa miekkie, kruche, rozdwajają sie i w ogole jak tylko troche podrosna to zaraz sie lamia i robia sie takie zadziorki Probowalam juz zarowno domowych sposobow jak i odzywek juz gotowych, ale nic nie pomoglo. Moze troszke napisze czego probowalam na swoich pazurkach..... z tych domowych sposobow to moczenie w cieplej oliwie z oliwek, smarowanie olejem z kapsulek witaminy A+E, jedzenie zelatyny . A preparaty jakich uzywalam to..... "Bomba witaminowa" Kyllis, "aktywny utwardzacz doi paznokci" Kyllis, Odżywka z pylem diamentowym Avonu.
Zastanawiam sie nad kupnem Nail Teka albo odzywki Sally Hansen, tylko nie wiem czy warto w nie inwestowac, bo ich ceny sa dosc wysokie (jak na kieszen studentki). Moze ktoras z Was tez miala takie problemy ze swoimi pazurkami i moze cos dobrego polecic??
Bylabym bardzo wdzieczna
Po żelach będziesz miała tak zniszczone paznokcie, że wogóle nie dojdziesz z nimi do ładu. kup sobie Nail Teka napewno nie będą to dla Ciebie źle wydane pieniądze, wejdż na temat "Nail Tek -jak wam pasuje i wszystko się dowiesz na temat tych odżywek i jakie są opinie na ich temat > pozdrawiam arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 07:53   #477
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Cytat:
Napisane przez arwenes
Po żelach będziesz miała tak zniszczone paznokcie, że wogóle nie dojdziesz z nimi do ładu. kup sobie Nail Teka napewno nie będą to dla Ciebie źle wydane pieniądze, wejdż na temat "Nail Tek -jak wam pasuje i wszystko się dowiesz na temat tych odżywek i jakie są opinie na ich temat > pozdrawiam arwenes
Dzieki arwens za rade....... Nail Tek jest rzeczywiscie swietny, kupilam go miesiac temu i bardzo pomogl, powyzej wklejam fotki moich paznokci przed i po Nail Teku. Chyba nigdy nie zdecyduje sie na zele, z dwoch przyczyn - niszcza naturalne paznokcie i to jest tak jak z wlosami - ciagle sa "odrosty" i trzeba te braki uzupelniac
Pozdrawiam
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 09:28   #478
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, plizzzz

fajnie ze ci pomogl, ja tez mam drobne problemy z moimi paznokciami, ale wole stosowac kuracje witaminowa i odzywki z joko, niestety nie bylabym w stanie wydac tyle kasy na nail teka, swietnie ze ci pomogl
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:18   #479
Martella55
Raczkowanie
 
Avatar Martella55
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krakoof
Wiadomości: 48
GG do Martella55
Dot.: paznokcie-rozdwajanie

a czy ktos moze mi poradzic jakies domowe metody na rozdwajajace sie paznokcie ? zjadlam juz chyba wszystkie preparaty witaminowe, uzywalam odzywek itd., ale nic nie pomaga. od dzisiaj zaczynam moczenie paznokci w oliwie z oliwek, ale co, jak to tez nie bedzie skutkowac? jakies inne miksturki? slyszalam cos o jajkach, ale nie wiem za bardzo o co chodzi :P
HEELP!!
Martella55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:30   #480
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: paznokcie-rozdwajanie

Jak dla mnie najlepsza metodą na zaprzestanie rozdwajanie sie pazurkow jest dwutygodniowa kuracja złotą sally hansen.. wzmocnia sie na jakis czas a jak znowu zaczne zauwazac dziwne objawy i checi rozdwajania sie to to samo... mi pomaga ale to tez kwestia indywidualna...

Co do mikstur i innego typu specyfikow.. to olejek rycynowy ( zapobiega rozdwajaniu + zbawinie na skorki) oraz galaretki...

Polecam jescze Inneov - gestość włosów... moje znajoma miala straszny problem z pazurkami a po 2 m-chach problem zniknął... nie wiem dokladnie czy to ta nazwa ale moge sie wywiedziec, jesli to bedzie potrzebne

Ooo!! i jescze pilniczek szklany - cudowne zjawisko a jak nie szklany to chociaz papierowy...

Pozdrawiam
__________________
solo quedate en silencio...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.