napuszone... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-30, 12:59   #1
monika.rosinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 37

napuszone... :(


hej, sluchajcie mam pewien problem... mam dosc geste wlosy, ale przy czubku glowy i nie tylko, w zasadzie na calej dlugosci sa jakby pourywane(ale nie zniszczone) moze nawet pourywane to zle slowo, efekt jest taki ze wlosy nie sa gladkie tylko takie napuszone wrrr... ale np. jak umyje wlosy wiecozrem, poczekam az wyschna i pojde w takich spac to rano wygladaja rewelacyjnie, tzn. sa gladkie no moze nie super gladkie ale do przyjecia co byscie mi poradzily kochane wizazanki, zeby taki efekt byl od razu po wysuszeniu wlosow ( czyli po prostu gladkie wlosy), a nie po nocy jeszcze dodam, ze prawie nigdy nie susze wlosow suszarka, nie uzywam zadnych srodkow do stylizacji itd. i mam wlosy poldlugie!

pozdrawiam
monika.rosinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 17:50   #2
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Re: napuszone... :(

krysiu, ja mialam to samo- do polowy wlosow-od czubka glowy nastroszone (po umyciu) ...zalamka normalnie, ale od jakiegos czasu uzywam "henna wax" - i jest troche lepiej. sprobuj moze ci pomoze..
p.s moze dobrym rozwiazaniem bedzie kupienie dobrej prostownicy?
buzka
iza
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 18:23   #3
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: napuszone... :(

Mam to samo. Moje koleżanki nazywają to "misiem". Pomaga mi, jeśli na całkiem suche włosy zaaplikować trochę dobrego wosku do stylizacji (może być też serum wygładzające). Bierze się tylko odrobinę (żeby nie obciążyć włosów) na dłonie, rozciera się tak, aby pokryło cienkim filmem wewnętrzną stronę dłoni i delikatnie przeciąga się po włosach z wierzchu, aby je przygładzić. Ja obecnie mam wosk Revlon Professional z serii Hair Days i uważam, że jest bardzo dobry.
Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 12:03   #4
vazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 114
GG do vazka
Re: napuszone... :(

Witam. Dołączam się do opinii Agny, czasami troche żelu lub wosku (z woskiem bez przesady bo włosy będą aż tłuste).
Ostatnio używam szamponu i odżywki Garnier Fructis, z serii NUTRI-GŁADKI i przyznam szczerze że jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawaiam
__________________
...
vazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.