Piękne i szczupłe do lata 2012! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-08, 20:58   #1
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163

Piękne i szczupłe do lata 2012!


Hej dziewczyny!
Postanowiłam założyć nowy wątek dla osób chcących wyglądać wspaniale podczas przyszłorocznych wakacji... wiem istnieje wiele podobnych, ale bardzo bym chciała, że do tego dołączą tylko osoby pragnące zdrowo schudnąć, bez efektu jojo... Podstawą zdrowe odżywiania i dużo ruchu!
Grupa wsparcia jest dla mnie niezmiernie ważna, ponieważ wiem, że sama nie dam sobie rady...!
Zapraszam wszystkie dziewczynki! Ze swojej strony obiecuję zdawać codzienne relacje zarówno z jadłospisu jak i z wykonanych ćwiczeń!

Pozdrawiam gorąco!
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 21:46   #2
skibkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez Agacik18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Postanowiłam założyć nowy wątek dla osób chcących wyglądać wspaniale podczas przyszłorocznych wakacji... wiem istnieje wiele podobnych, ale bardzo bym chciała, że do tego dołączą tylko osoby pragnące zdrowo schudnąć, bez efektu jojo... Podstawą zdrowe odżywiania i dużo ruchu!
Grupa wsparcia jest dla mnie niezmiernie ważna, ponieważ wiem, że sama nie dam sobie rady...!
Zapraszam wszystkie dziewczynki! Ze swojej strony obiecuję zdawać codzienne relacje zarówno z jadłospisu jak i z wykonanych ćwiczeń!

Pozdrawiam gorąco!
Hejka ja od dziś do Ciebie dołączam. Pewnie nie będzie łatwo ale od jutra rana zaczynam
skibkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 21:52   #3
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

oj Kochana nikt nie mówi, że będzie łatwo!
ale razem damy radę, bo warto!!!
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 21:59   #4
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

jestem już za półmetkiem mojej walki, ale.. .jest coraz trudniej no ale powoli, powoli, po zimie znów podkręcę tempo na najwyższe obroty, żeby w lecie nie wstydzić się swojego ciała i... na trwałe uzyskać 5 z przodu
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 11:30   #5
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

hej mam nadzieję, że tutaj się bedzie dziać....no ja Agacik chciałabym ciut wcześniej niż do wakacji ale przy moim tempie coś czuję to nawet na następne świeta będzie ciężko
pozdrawiam
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 14:15   #6
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
jestem już za półmetkiem mojej walki, ale.. .jest coraz trudniej no ale powoli, powoli, po zimie znów podkręcę tempo na najwyższe obroty, żeby w lecie nie wstydzić się swojego ciała i... na trwałe uzyskać 5 z przodu
Gdzie Ty tam i ja

Mam taki sam cel jak Eldo

Welcomeee everybody! Do lata ba do wiosny trzeba ładnie wyglądać
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 14:48   #7
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

f_ola razem damy radę
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 15:01   #8
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Dołączam do Was, jeśli można Już tyle razy zaczynałam odchudzanie, że aż liczyć mi się nie chcę, ale mam już dość swojego wyglądu, więc działam! jak schudnę 10 kg, to będzie bosko
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 15:15   #9
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Witam wszystkie dziewczyny!
Cicho liczę na to, że uda nam się wcześniej zgubić zbędne kilogramy, ale najważniejsze jest potem utrzymać wypracowany efekt
Cieszę się, że jest nas tak dużo
Wczoraj celowo nie napisałam ile ważę, bo chciałam żeby wynik był wiarygodny (nie uznaję ważenia się w połowie dnia lub wieczorem).
Dzisiaj rano waga pokazała mi 58,5 kg... - mój wzrost to 160cm.
Moim pierwszym celem jest zbicie do 55kg, o kolejnych nie będę mówić dopóki nie osiągnę pierwszego.. ale myślę, że dziewczyny o podobnym wzroście doskonale wiedzą jaka jest moja upragniona masa ciała.
Proszę napiszcie także swoją obecną wagę, upragnioną i wzrost.

Na zakończenie dodam, że cały dzisiejszy dzień starałam się jeść posiłki mało kaloryczne, zdrowe i bogate w owoce i warzywa...

za chwilę zabieram się za ćwiczenia...
co u Was moje drogie ?
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 15:54   #10
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

u mnie tak dziwnie jem pomarańcze i jem i oprzeć się nie mogę...ale są takie pachnące i soczyste...
a co do reszty pogodaa strasznaaa pada i wogóle beznadzieja...
buziaczki
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 16:33   #11
skibkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Witam!Właśnie wróciłam z pracy. To mój pierwszy dzień .Do wieczora nie było to trudne, ale teraz aż się boję .Wieczor taki długi i miły aż srach pomyśleć o pokusach z lodówki . Ciekawe jak dam radę. Moja wyjściowa waga to 61 kg.Wzrost159cm.
skibkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 16:47   #12
skibkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Witam!!
Właśnie wróciłam z pracy tam nie było dużego problemu bo ciągle zajęcie ale teraz długi wieczór przed nami a lodówka będzie kusić .Oj ciężko będzie.
skibkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:02   #13
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

no lodówkę wieczorem powinni zabierać gdzieś daleko bo kusi i to jak mimo, że czasem się nie chce jeść..ale chyba jak się napatrzymy to apetyt się pojawia i buszujemy w niej bez opamiętania
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:16   #14
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

ja tam będe w nocy jadła kolacje - idę spać nad ranem więc należy mi się koło pólnocy kolacja
wróciłam z fitnessu, zaraz simpsonowie, kawa i nauka

mam ciągoty na słodkieeeeeeeeeeeeeeee

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2011-12-09 o 20:18
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:20   #15
Asia_199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Także się dołączam Mi dzisiaj minął 1 tydzień od diety... Ale powiem Wam, że myślałam że będzie gorzej. Miałam tam jakieś grzeszki, ale ogólnie nie zjadłam żadnej czekolady całej ani pół opakowania( tylko 4 kostki):P, co uważam za sukces. Najgorsze to chyba to, że pieczywa białego nie mogę, a ono smaczne... taka bułeczka z szyneczka i pomidorkiemmniam!

No i minus jest taki, że przygotowanie tych posiłków dużo czasu zajmuje;/ tak to kanapka i cyk, a zanim się sałatkę zrobi..


Wagi swojej nie podaje, bo się wstydze ale po tygodniu -1,6
Asia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:25   #16
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez Asia_199 Pokaż wiadomość
Także się dołączam Mi dzisiaj minął 1 tydzień od diety... Ale powiem Wam, że myślałam że będzie gorzej. Miałam tam jakieś grzeszki, ale ogólnie nie zjadłam żadnej czekolady całej ani pół opakowania( tylko 4 kostki):P, co uważam za sukces. Najgorsze to chyba to, że pieczywa białego nie mogę, a ono smaczne... taka bułeczka z szyneczka i pomidorkiemmniam!

No i minus jest taki, że przygotowanie tych posiłków dużo czasu zajmuje;/ tak to kanapka i cyk, a zanim się sałatkę zrobi..
Wagi swojej nie podaje, bo się wstydze ale po tygodniu -1,6
zmierz sobie czas. Zrobienie sałatki zajmuje chwile- z niegotowanych składników- koło 3-5 minut. A te gotowane- tyle ile trwa ugotowanie danego produktu wtym czasie zrobisz wszystko, naczynia pomyjesz i masz jedzonkooo
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:34   #17
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Dziewczyny można się przyłączyć?

W Andrzejki urodziłam córkę Teraz mam do zrzucenia 15 kg. Wiem, że minął dopiero tydzień od porodu, ale już nie mogę się doczekać, aż pozbędę się tych kilogramów. Męczy mnie psychicznie, że mam tyle ciuchów i w żadne nie wchodzę

Chciałabym wrócić do wagi sprzed obu ciąż tj. 50 kg.

Nie wiem, czy będę mieć czas przy dwójce maluchów na regularne czytanie, ale muszę gdzieś wpisywać co zjadłam, a na kartce nie zawsze mam natchnienie Jakoś komp. mi bliższy

Dodam, że gotuję sama, baaardzo zdrowo i smacznie, z "prawdziwych" produktów (czyli żadne fixy, sosy w proszkach, itp.), prawdziwy chleb z piekarni, prawdziwe wędliny i mięso.

Nie mogę jeść samego nabiału i dietę muszę mieć urozmaiconą, bo karmię piersią. Problem, że dzisiaj nie mam ciemnego pieczywa i nie ma mi kto wyskoczyć.

Także zaczynam od dzisiaj: waga 64 kg
Śniadanie:
- owsianka na mleku z jabłkiem,
Obiad:
- 3 zraziki z szynki z sosem pomidorowym + 3 kromki chleba (białego ),
Podwieczorek:
- kefir,
- jogurt bananowy,
- crunchy,
- rodzynki
Kolacja:
- resztka owsianki,
- bułeczka (biała )z szynką i żółtym serem.

1 grzech:
- kinderjajko
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:56   #18
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Dziewczyny można się przyłączyć?

W Andrzejki urodziłam córkę Teraz mam do zrzucenia 15 kg. Wiem, że minął dopiero tydzień od porodu, ale już nie mogę się doczekać, aż pozbędę się tych kilogramów. Męczy mnie psychicznie, że mam tyle ciuchów i w żadne nie wchodzę

Chciałabym wrócić do wagi sprzed obu ciąż tj. 50 kg.

Nie wiem, czy będę mieć czas przy dwójce maluchów na regularne czytanie, ale muszę gdzieś wpisywać co zjadłam, a na kartce nie zawsze mam natchnienie Jakoś komp. mi bliższy

Dodam, że gotuję sama, baaardzo zdrowo i smacznie, z "prawdziwych" produktów (czyli żadne fixy, sosy w proszkach, itp.), prawdziwy chleb z piekarni, prawdziwe wędliny i mięso.

Nie mogę jeść samego nabiału i dietę muszę mieć urozmaiconą, bo karmię piersią. Problem, że dzisiaj nie mam ciemnego pieczywa i nie ma mi kto wyskoczyć.

Także zaczynam od dzisiaj: waga 64 kg
Śniadanie:
- owsianka na mleku z jabłkiem, mam nadzieje że z minimum 3łyżek
Obiad:
- 3 zraziki z szynki z sosem pomidorowym + 3 kromki chleba (białego ), zamiast chleba mozna by bylo kasze,makaron pełnoziarnisty, ryż brązowy,ziemniaka z wody warzywa?
Podwieczorek:
- kefir,- jogurt bananowy,
- crunchy,
- rodzynki
nie za fajnie-duży ten podwieczore
Kolacja:
- resztka owsianki,
- bułeczka (biała )z szynką i żółtym serem.
nunu białe pieczywo i taka kanapkaaaa ten żólty serek light? mozna sobie było odpuścić
1 grzech:
- kinderjajko nunu razy 5 karmisz a co jak wysypka małej wskoczy po czeko?
Córy gratuluje! Nie ma to jak mały strzelec!
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 21:34   #19
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Robiła już może któraś z was ABS z tym panem w obcisłych, niebieskich spodenkach?
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 22:26   #20
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

F_ola, mała miała dzisiaj dzień płaksy i nie miałam kiedy nic ugotować do zrazów A kinderjajko porażka Przy karmieniu starszej córki nie zjadłam nigdy ani grama!!! A teraz normalnie byłam taka głodna Owsianki nagotowałam sporo, bo na 3 osoby, więc poszło kilka porządnych łyżek Żółty ser light Hochland. Takiego zwykłego dziecku nie dam

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Aha i 15 minut ćwiczyłam ramiona Zapomniałam dopisać + noszenie 4 kg bobasa po kilkanaście minut po każdym karmieniu, czyli co jakieś 3 godziny

Ćwiczyć na razie nie mogę jeszcze, bo krocze dokucza i połóg. Ale jak się tylko skończy to zaczynam intensywne ćwiczenia. O ile mi dzieci pozwolą
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 23:08   #21
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Udzielam sie juz w innym watku, ale jak by nie bylo, moim celem jest boska figura na wakacje 2012. Oczywiscie w gre wchodzi jedynie zdrowa dieta, bez katowania sie (pozwalam sobie czasem namale grzeszki, a co mi tam) i oczywiscie ruch. Juz 3 kg za mna, do pelni szczescia brakuje mi jeszcze jakies 5... Mam nadzieje, ze wspolnym silami osiagniemy nasze cele
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 07:35   #22
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Seona Gratuluje córeczek
a od dziś naprawdę bez migania biorę się za siebie...ostatni miesiąc nie był najgorszy ale wiem,że stać mnie na coś więcej...
a dzisiaj jak wstałam przywitało mnie słonko więc dzień zapowiada się suuuper ...dość miałam tego deszczu i wiatru

pozdrawiam i życzę miłej soboty a jak znajdziecie chwilkę to wpadajcie i piszcie coś
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 08:29   #23
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Aha i 15 minut ćwiczyłam ramiona Zapomniałam dopisać + noszenie 4 kg bobasa po kilkanaście minut po każdym karmieniu, czyli co jakieś 3 godziny
Ramionka to będziesz miała bajeczne przy takim wysiłku

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Udzielam sie juz w innym watku, ale jak by nie bylo, moim celem jest boska figura na wakacje 2012. Oczywiscie w gre wchodzi jedynie zdrowa dieta, bez katowania sie (pozwalam sobie czasem namale grzeszki, a co mi tam) i oczywiscie ruch. Juz 3 kg za mna, do pelni szczescia brakuje mi jeszcze jakies 5... Mam nadzieje, ze wspolnym silami osiagniemy nasze cele
Witaj Kochana!
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 08:34   #24
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

co tam u Was ja zbieram się do sprzątania i zebrać się nie mogę
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 08:51   #25
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

ja też zaraz zabieram się za sprzątanie...
zaczęłam wczoraj ćwiczyć ten ABS i ćwiczenia na pupę z tym panem w niebieskich spodenkach... zamierzam codziennie... planuję dołożyć do tego ćwiczenia na ramiona i nogi...
na wieczór zaplanowałam sobie basen lub łyżwy, się jeszcze okaże..
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 09:09   #26
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
F_ola, mała miała dzisiaj dzień płaksy i nie miałam kiedy nic ugotować do zrazów A kinderjajko porażka Przy karmieniu starszej córki nie zjadłam nigdy ani grama!!! A teraz normalnie byłam taka głodna Owsianki nagotowałam sporo, bo na 3 osoby, więc poszło kilka porządnych łyżek Żółty ser light Hochland. Takiego zwykłego dziecku nie dam
Aha i 15 minut ćwiczyłam ramiona Zapomniałam dopisać + noszenie 4 kg bobasa po kilkanaście minut po każdym karmieniu, czyli co jakieś 3 godziny
Ćwiczyć na razie nie mogę jeszcze, bo krocze dokucza i połóg. Ale jak się tylko skończy to zaczynam intensywne ćwiczenia. O ile mi dzieci pozwolą
Zazwyczaj bym krzyczała, ale masz wytłumaczenie
Rany dwoje dzieci w domu. Szacuuuuuuuun!
Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
co tam u Was ja zbieram się do sprzątania i zebrać się nie mogę
Ja też musze ogarnąć w pokojuuu. Dopiero wstałam-odsypiałam tydzień. Kminie co zjeść na śniadanie, obejrzę wiem co jem, pokolenie XXL, wyskocze po ananasa, zrobię pierś z kuraka na obiad,pouczeeee się i pomyśle co kupić na prezenty
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 10:48   #27
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

no ja już pokój mam za sobą jeszcze tylko kuchnia zrobienie obiadu i reszta domku..no i będę pewnie wykończona ale wtedy będą mogła opocząć...dobra biorę się za obiadek...u mnie dzisiaj pierś z kurczaka z warzywami...
i chyba później na spacer wyjdziemy z Szkrabikiem bo pięknie jest więc trzeba korzystać...

a wam jak idzie????
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 13:14   #28
paulina0512
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina0512
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 179
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Hej dziewczyny
Można?

Ja też sobie postawiłam taki cel, żeby na wakacje być piękna i szczupła , jeśli uda się wcześniej to się nie obrażę
kilogramów do zrzucenia parę jest ale odchudzam się powoli, bo po ostatnim efekcie jojo mam gdzieś drastyczne diety
__________________
Nowy rok - nowe wyzwania


paulina0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 13:55   #29
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez paulina0512 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Można?

Ja też sobie postawiłam taki cel, żeby na wakacje być piękna i szczupła , jeśli uda się wcześniej to się nie obrażę
kilogramów do zrzucenia parę jest ale odchudzam się powoli, bo po ostatnim efekcie jojo mam gdzieś drastyczne diety
Witaj Kochana, cieszę się, że jest nas już tak dużo
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 13:58   #30
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość

a wam jak idzie????
obijamy się ;D
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.