Minetka ;))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 13:45   #1
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Talking

Minetka ;)))


hejka dziewczyny i być może i chłopaki;D mój TŻ ostatnio zaczął robić mi wspaniała minetkę naprawdę było cudownie ale wczoraj jak znowu mi ja robił to już to nie było takie przyjemne jak ostatnio.... i nie wiem dlaczego.... takie dziwne uczucie miałam... było mi dobrze ale mimo to z kazda kolejna chwila to sie coraz bardziej stawało nie do wytrzymania... było przyjemnie nie przecze ale to uczucie było silniejsze i nie mogłam wytrzymac... jak myslicie dlaczego tak sie stało? dziekuje za wszystkie odpowiedzi
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 13:47   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

Po 1 (primo ) nie to forum, po 2 (primo) na sexie jest już meeeega zbiorczy watek nt.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 13:54   #3
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Po 1 (primo ) nie to forum, po 2 (primo) na sexie jest już meeeega zbiorczy watek nt.
Po pierwsze (primo) to jest to forum bo to jest intymna sprawa a o ile sie nie mysle wlasnie na takim forum sie znajduje... po drugie (primo) jesli nie zamierzasz udzielic odpowiedzi na moje pytanie to po co sie udzielasz... a po 3 (primo) nie zamierzam wchodzic w zbiorczy watek o seksie
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 13:58   #4
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Minetka ;)))

Nie o seksie, tylko o minetce.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:02   #5
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
Po pierwsze (primo) to jest to forum bo to jest intymna sprawa a o ile sie nie mysle wlasnie na takim forum sie znajduje... po drugie (primo) jesli nie zamierzasz udzielic odpowiedzi na moje pytanie to po co sie udzielasz... a po 3 (primo) nie zamierzam wchodzic w zbiorczy watek o seksie

Forum nie to, bo na seks nie na intymne z tym pytaniem.
Udzielać sie może każdy, mozesz sie tu nie rządzić. Ja nie pisze na temat a sie udzielam i co mi zrobisz...?
A to że nie zamierzasz wchodzić na zbiorczy... Raaany dziewczyno, marna prowokacja. Bo nie wierze żeby naprawde można był byc tak ograniczonym
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:05   #6
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
jesli nie zamierzasz udzielic odpowiedzi na moje pytanie to po co sie udzielasz...
bo mi sie nudzi w sobotnie popołudnie
Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
nie zamierzam wchodzic w zbiorczy watek o seksie
a szkoda, bo gdyby ci się jednak zachciało, to byś nie zaśmiecała forum bzdetami i dowiedziała się znacznie więcej



http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=minetka
podforum sex
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:14   #7
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny i być może i chłopaki;D mój TŻ ostatnio zaczął robić mi wspaniała minetkę naprawdę było cudownie ale wczoraj jak znowu mi ja robił to już to nie było takie przyjemne jak ostatnio.... i nie wiem dlaczego.... takie dziwne uczucie miałam... było mi dobrze ale mimo to z kazda kolejna chwila to sie coraz bardziej stawało nie do wytrzymania... było przyjemnie nie przecze ale to uczucie było silniejsze i nie mogłam wytrzymac... jak myslicie dlaczego tak sie stało? dziekuje za wszystkie odpowiedzi
A co to, pochwalić się chciałaś doznaniami?

Jak dziewczyny pisały - nie to forum.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 14:15   #8
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
A co to, pochwalić się chciałaś doznaniami?
też o tym pomyślałam
w zbiorczym pewnie by nie było takiego odzewu
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:27   #9
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Minetka ;)))

A dlaczego nie mogłaś wytrzymać w pewnym momencie,gdy tż robi ci minetke??Bolało,czy nie czułaś z tych pieszczot przyjemności????
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:38   #10
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Pokaż wiadomość

Forum nie to, bo na seks nie na intymne z tym pytaniem.
Udzielać sie może każdy, mozesz sie tu nie rządzić. Ja nie pisze na temat a sie udzielam i co mi zrobisz...?
A to że nie zamierzasz wchodzić na zbiorczy... Raaany dziewczyno, marna prowokacja. Bo nie wierze żeby naprawde można był byc tak ograniczonym
Skoro Cie to nie interesuje i Ci sie nie podoba to nie musisz odpowiadac a tym bardziej mnie krytykowac i wlasnie "zasmiecac" niepotrzebnymi nikomu wypowiedziami. Kto jest zainteresowany odpowiedzia na moje pytanie co odpowie a kto nie to wyjdzie i tyle a nie niepotrzebnie sie udziela ze to nie to forum. Nie rozumiem czegos takiego;/
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:40   #11
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
A co to, pochwalić się chciałaś doznaniami?

Jak dziewczyny pisały - nie to forum.
Nie miałam takiego zamiaru ale jesli oczekuje pomocy i porady to najprawdopodobniej musze opisac jak to wyglada jesli Cie to nie interesuje to nie czytaj i po problemie nara
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 14:41   #12
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
A dlaczego nie mogłaś wytrzymać w pewnym momencie,gdy tż robi ci minetke??Bolało,czy nie czułaś z tych pieszczot przyjemności????
To raczej ból nie był tylko takie dziwne uczucie.... i przyjemnosci jako takiej jak poprzednio nie odczuwałam nie wiem dlaczego
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:42   #13
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

Jeśli już ktoś (Atka ) zadaje Ci pytania - to je ignorujesz.
A tylko warczysz na wszystkich, że mogą się w Twoim samochwalskim wątku nie udzielać.

Nie ten ton. Nie to forum
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:48   #14
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
To raczej ból nie był tylko takie dziwne uczucie.... i przyjemnosci jako takiej jak poprzednio nie odczuwałam nie wiem dlaczego
Hm,no to może użył innej techniki robienia minetki niz wcześniej??To może być przyczyną??? Zawsze możesz go s/kierowac jak ma Ci zrobić dobrze,abyś czuła się jak najlepiej.


Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Jeśli już ktoś (Atka ) zadaje Ci pytania - to je ignorujesz.
A tylko warczysz na wszystkich, że mogą się w Twoim samochwalskim wątku nie udzielać.

Nie ten ton. Nie to forum
Już odpowiedziała na moje pytania/e.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:51   #15
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Już odpowiedziała na moje pytania/e.
no, okay
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:54   #16
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Jeśli już ktoś (Atka ) zadaje Ci pytania - to je ignorujesz.
A tylko warczysz na wszystkich, że mogą się w Twoim samochwalskim wątku nie udzielać.

Nie ten ton. Nie to forum
Bardzo przepraszam ale odpowiedziałam atce nie warcze tylko grzecznie pisze;D ale jesli sie na mnie rzucacie ze nie to forum i ze sie chwale no to przepraszam bardzo ale sie bronie;D to nie jest "samochwalskie" forum. Oczekuje porady i odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie a jesli ktos zamierza napisac ze nie to forum to nie widze tak owego sensu aby to zrobic nie zamierzam sie udzielac w forum grupowym wiec załozyłam wlasny watek i jesli ktos jest zainteresowany i chce odpowiedziec na moje pytanie i byc moze przy okazji podzielic sie wlasnymi doznaniami to serdecznie zapraszam
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:58   #17
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

Dobrze - więc ja Ci jeszcze raz - grzecznie - wytłumaczę, że po to jest forum, jego działy, wyszukiwarka i wątki na poszczególne tematy - żeby nie robić dodatkowego bałaganu.


A co to Twojego problemu to nawet nie wiem jak sie do niego ustosunkować:
Jedna minetka była cudowna, druga była inna ("nie mogłaś wytrzymać" cokolwiek to znaczy) i co mamy Ci doradzić?

Pytanie: "Jak myslicie dlaczego tak się stało"?



*a poprzedniego swojego posta pisałam jak jeszcze nie było Twojej odp. dla Atki tylko wcześniejsze A pisanie "nara" i "jak nie masz nic do napisania o moim problemie to nie pisz" nie sa grzeczne
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 14:59   #18
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Hm,no to może użył innej techniki robienia minetki niz wcześniej??To może być przyczyną??? Zawsze możesz go s/kierowac jak ma Ci zrobić dobrze,abyś czuła się jak najlepiej.



Już odpowiedziała na moje pytania/e.
No wlasnie sama nie wiem... niby było tak samo ale cos tu jest nie tak;> hehe jakos mocniej chyba zaczal lizac i w ogole ciagle w jednym miejscu i byc moze dlatego miałam takie dziwne odczucie....

P.S dziekuje Ci za porady;*
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 15:04   #19
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Dobrze - więc ja Ci jeszcze raz - grzecznie - wytłumaczę, że po to jest forum, jego działy, wyszukiwarka i wątki na poszczególne tematy - żeby nie robić dodatkowego bałaganu.


A co to Twojego problemu to nawet nie wiem jak sie do niego ustosunkować:
Jedna minetka była cudowna, druga była inna ("nie mogłaś wytrzymać" cokolwiek to znaczy) i co mamy Ci doradzić?

Pytanie: "Jak myslicie dlaczego tak się stało"?



*a poprzedniego swojego posta pisałam jak jeszcze nie było Twojej odp. dla Atki tylko wcześniejsze A pisanie "nara" i "jak nie masz nic do napisania o moim problemie to nie pisz" nie sa grzeczne
Ale chyba po to tez to jest abym mogla załozyc wlasny watek i nie uwazam ze zasmiecam forum a jesli Tobie sie to nie podoba to tylko i wylacznie twoj problem bo ten watek juz powstał i nic tego nie zmieni

Nie musisz mi doradzac skoro nie rozumiesz i nie wiesz o co chodzi Jesli sie nie wie co doradzic to najlepiej sie nie udzielac (przynajmniej ja tak zawsze robie)

Atka mnie rozumie ;*
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 15:05   #20
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Dobrze - więc ja Ci jeszcze raz - grzecznie - wytłumaczę, że po to jest forum, jego działy, wyszukiwarka i wątki na poszczególne tematy - żeby nie robić dodatkowego bałaganu.

....że się nie będę powtarzać
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 15:10   #21
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
Ale chyba po to tez to jest abym mogla załozyc wlasny watek i nie uwazam ze zasmiecam forum a jesli Tobie sie to nie podoba to tylko i wylacznie twoj problem bo ten watek juz powstał i nic tego nie zmieni

Nie musisz mi doradzac skoro nie rozumiesz i nie wiesz o co chodzi Jesli sie nie wie co doradzic to najlepiej sie nie udzielac (przynajmniej ja tak zawsze robie)

Atka mnie rozumie ;*
nie mam do ciebie cierpliwości. Czy Twoje ograniczenia dotyczą wyłącznie rozumienia słów pisanych, czy też innych sfer życia?
To TY masz problem z tak elementarną umiejętnością jak zadawanie pytań - a skoro zadajesz je tak (przepraszam) durne i nieprecyzyjne to może najpierw nad tym popracuj

No i nie zarzucaj mi, że się nie znam, skoro sama nie masz podstawowej wiedzy nt. chociażby orgazmów (podejrzewam) - bo chyba o to Ci chodzi , tylko nie umiesz sie sprecyzować.

Eot.
Za kulurę i poziom Twojej dyskusji.
I poczytaj sobie Bravo, bo samo forum chyba Cie przerasta.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 15:35   #22
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
nie mam do ciebie cierpliwości. Czy Twoje ograniczenia dotyczą wyłącznie rozumienia słów pisanych, czy też innych sfer życia?
To TY masz problem z tak elementarną umiejętnością jak zadawanie pytań - a skoro zadajesz je tak (przepraszam) durne i nieprecyzyjne to może najpierw nad tym popracuj

No i nie zarzucaj mi, że się nie znam, skoro sama nie masz podstawowej wiedzy nt. chociażby orgazmów (podejrzewam) - bo chyba o to Ci chodzi , tylko nie umiesz sie sprecyzować.

Eot.
Za kulurę i poziom Twojej dyskusji.
I poczytaj sobie Bravo, bo samo forum chyba Cie przerasta.
A Ty chyba masz dzis zły dzien bo potrafisz tylko naskoczyc na mnie a nie pomoc a o to wlasnie chodziło;/ skoro nie amsz do mnie cierpliwosci to po co tu wchodzisz? ;p nikt Cie tu nie potrzebuje tylko zasmiecasz niepotrzebnymi wypowiedziami;p to nie jest durne pytanie tylko Ty masz durne odpowiedzi;D (zupelnie nikomu do szczescia nie potrzebne) a tym bardziej mi;D ;p akurat nie o orgazm mi chodziło i to Ty poczytaj sobie bravo a pozniej wejdz na forum i sie udzielaj;D ;p sprecyzowałam sie dosc jasno bo ATKA mnie zrozumiała a jesli Ty nie potrafisz to nie pisz z laski swojej
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 15:42   #23
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

faktycznie - jak cos mi nie pasuje to może zmienimy technikę
Nie mieszając do tego Atki, bo nie o to chodzi, to tylko ona Ci cos napisała na temat - i to tez dość oczywista rzecz (na którą mogłabyś nota bene sama wpaść )

i w czym Ci (na litość Boska ) pomóc - ze jedna minetka różni sie od drugiej?




to odnosnie tematu minetki.

Cała reszta dot. zwrócenia Twojej uwagi, że piszesz nie w tym temacie.
Wystarczyło napisać "przepraszam, nie wiedziałam" i po sprawie
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 15:58   #24
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Minetka ;)))

moja droga 17rescueme17, forum Intymnie po to ma podforum seks, aby tam zakldac takie tematy. Nie rozumiem czemu nie chcesz przyjac tego do wiadmosci. I nie dziw sie, ze ktos jak widzi Twoj teamt to go krew zalewa, bo po to sa wyszukiwarki itp, zeby nie zasmiecac, i tak juz rozrosnietegop forum, niepotrzebnymi 'dublami'.
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 16:07   #25
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Minetka ;)))

Tak rozumiem rescueme cię,alee z Ptysiem też się zgadzam.Na podforum seks jest wątek minetkowy i tam powinnaś napisać.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 17:35   #26
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
faktycznie - jak cos mi nie pasuje to może zmienimy technikę
Nie mieszając do tego Atki, bo nie o to chodzi, to tylko ona Ci cos napisała na temat - i to tez dość oczywista rzecz (na którą mogłabyś nota bene sama wpaść )

i w czym Ci (na litość Boska ) pomóc - ze jedna minetka różni sie od drugiej?




to odnosnie tematu minetki.

Cała reszta dot. zwrócenia Twojej uwagi, że piszesz nie w tym temacie.
Wystarczyło napisać "przepraszam, nie wiedziałam" i po sprawie
Nie zmienimy techniki bo nie mam zamiaru z toba dłuzej konwersowac;D ten portal po to jest aby zakładac watki wiec bede to robic czy ci sie to podoba czy nie;p wiec nie pisz juz wiecej;p daruj sobie;D papa
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 17:46   #27
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
Nie zmienimy techniki bo nie mam zamiaru z toba dłuzej konwersowac;D
ty naprawdę jesteś zabawna

pisałam o zmienieniu techniki minetki, jeśli Ci nie odpowiada - nie konwersacji

a na to czy będę tu pisać czy nie to naprawde nie masz za wielkiego wpływu
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 17:46   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
Po pierwsze (primo) to jest to forum bo to jest intymna sprawa a o ile sie nie mysle wlasnie na takim forum sie znajduje... po drugie (primo) jesli nie zamierzasz udzielic odpowiedzi na moje pytanie to po co sie udzielasz... a po 3 (primo) nie zamierzam wchodzic w zbiorczy watek o seksie
Po pierwsze (primo), po drugie (secundo), po trzecie (tertio) - to tak na przyszłość mała uwaga.

A co do wątku: takich pytań, jak Twoje (nie umniejszając jego wagi ) jest wiele i z tego właśnie powodu powstają wątki zbiorcze (bo inaczej przeciętny użytkownik utonąłby w morzu jednakowych wątków, kilka dziennie podobnych i forum się zaśmieca). Skoro nie zamierzasz wchodzić na wątek o seksie (a o seks oralny przecież pytasz), to już Twój problem (zresztą dlaczego tam nie wejdziesz? przecież szybciej się czegoś dowiesz).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 17:49   #29
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Minetka ;)))

Doris - to walka z wiatrakiem
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 17:53   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Minetka ;)))

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Doris - to walka z wiatrakiem
Możliwe . Chciałam tylko grzecznie wytłumaczyć, że się tu nikt nie czepia autorki wątku, a takie są zasady. Żeby nie myślała, że tu same czepiające się baby są. Bo to może znacząco wpłynąć na samopoczucie a w efekcie na odczucia podczas tego, o co pyta w wątku .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.