Donatan & Cleo-My słowianie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 12:17   #1
malyna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Czasoprzestrzeń
Wiadomości: 186

Donatan & Cleo-My słowianie


Hey, niewątpliwie hitem ostatnio jest piosenka My słowianie, na yt ma już prawie 29mln. wyświetleń, piosenka jest fajna, super połączenie folku i hip hopu. Teledysk też super, jak myślicie skąd się zrobił taki szum wokół tej piosenki? Tekst piosenki również daje do myślenia opowiada o tym że słowianki są piękne a nie żeby się daleko oglądać za jakąś divą muzyki lub coś tam. dobre bo polskie nie ma co wybrzydzać skoro nawet brytole chcą nagrać swoją wersje tej piosenki tyle że po angielsku co na pewno nie będzie fajne. Przeglądając ostatnio pewien sklep internetowy natknęłam się na czapki (skejtówy) które promuje nie kto inny jak Doatan i Cleo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 36504.706856.L.boop-nasze_jest_nasze_czerwona.jpg (55,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36506.706865.L.boop-nasze_jest_nasze_czarna.jpg (42,3 KB, 36 załadowań)
__________________
Denerwować się to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych !!!
malyna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 12:38   #2
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Słyszę ją radiu od pewnego czasu bardo dużo. Dla mnie piosenka w rodzaju rytmicznych gangsta rapowych „shejk dad ass” .No i obowiązkowo teledysk z wdzięczącymi się lalami , a to laska w łózku z raperem, a to kobieta schyla się zamiatając i zbliżenie na dekolt .To takie prymitywne że aż śmieszne.
Szkoda że do nas do przeszło bo te raperskie teledyski to jest bardzo przedmiotowy sposób ukazywania kobiet,maja się wieszak na raperze obowiązkowo być młode i pokazywać ciało

No i muzyka jest typowo „czarna” wiec gdzie tu słowianie

Choć wpada w ucho no i ten tekst 'budujący ' Choć na mnie jakoś nia działa takie farmazony nasze najlepsze bo jest najlepsze- każdy może coś takiego napisac (jak chociazby California Gurls z Snoop Dogiem)
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 13:33   #3
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Podobno o gustach się nie dyskutuje Dla mnie ta piosenka to przykład upadku polskiej muzyki. Niby słowiańskie, ale i bardzo amerykańskie. Do tego prymitywny tekst i cycki. To recepta na dużą liczbę wyświetleń.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 13:48   #4
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Miałam niebywałą przyjemność obejrzeć teledysk i posłuchać tesktu, i jeśli to "dobre bo polskie" w przypadku Polek obiera się na:
- cyckach, cyckach, cyckach (teledysk i cały sens tekstu. "Takie z tych Polek niezłe dżagi z wywalonym biustem".),
- fajnym materiale na żony (coś tam było w tekście u szukaniu idealnych żon u nas. No bo po co innego kobiety po ziemi chodzą - żeby po przejściowym okresie dzieciństwa w końcu dobrymi żonami zostać. Najlepiej dla obcokrajowców, niech przyjeżdżają i przebierają w towarze.),

to ja dziękuję...



A dajcie spokój. Tekst denny, teledysk żenujący, muzyka - . Czyli kwintesencja tego co leci w TV. Oczywiście, ze numer zrobi karierę.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 13:55   #5
Kurakin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 22
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Dla mnie jest to bardzo kiepski numer hip-hopowy. Jestem fanką tego rodzaju muzyki i nawet w polskim hip-hopie można odnaleźć muzyczne perełki. Ten utwór jest słaby w mojej opinii.
Kurakin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 16:48   #6
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez malyna19 Pokaż wiadomość
Hey, niewątpliwie hitem ostatnio jest piosenka My słowianie, na yt ma już prawie 29mln. wyświetleń, piosenka jest fajna, super połączenie folku i hip hopu. Teledysk też super, jak myślicie skąd się zrobił taki szum wokół tej piosenki? Tekst piosenki również daje do myślenia opowiada o tym że słowianki są piękne a nie żeby się daleko oglądać za jakąś divą muzyki lub coś tam. dobre bo polskie nie ma co wybrzydzać skoro nawet brytole chcą nagrać swoją wersje tej piosenki tyle że po angielsku co na pewno nie będzie fajne. Przeglądając ostatnio pewien sklep internetowy natknęłam się na czapki (skejtówy) które promuje nie kto inny jak Doatan i Cleo.


świetnie przeprowadzona interpretacja tego jakże skomplikowanego i wieloznacznego tekstu
dobre bo polskie, tak, co tam takiego dobrego jest poza cyckami? ;> ja się nie utożsamiam z taką 'polskością'.


,,,,,,,,,,,,,,,,,- proszę, używaj do woli.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 16:54   #7
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

A mnie się podoba Może nie aż tak, żeby non-stop oglądać teledysk, albo ściągnąć piosenkę na telefon, ale jak gdzieś usłyszę, to nie zgrzytam zębami.

Takie oburzenie na cycki w teledysku, ale kto nie lubi sobie popatrzeć na ładną kobietę. Ja tam lubię
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 17:15   #8
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Podobno o gustach się nie dyskutuje Dla mnie ta piosenka to przykład upadku polskiej muzyki. Niby słowiańskie, ale i bardzo amerykańskie. Do tego prymitywny tekst i cycki. To recepta na dużą liczbę wyświetleń.
Zgadzam się Do mnie też to nie przemawia.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 17:32   #9
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Jestem neandertalem ale mi się PODOBA.
nie słucham takiej muzyki ale te dziewczyny są piękne piękne i jeszcze raz piękne. Te rumiane policzki, te buźki, duże oczka, pełne piersi i warkocze - no kurcze to jednak jest takie ładne i te suknie kolorowe. Mi się bardzo podoba.
A cycki były są i będą, jeśli ktoś uważa że cycki to wyraz amerykanizacji i komercjalizacji muzyki, to się tylko ośmiesza. Cycki sprzedawały się już w jaskini Lascaux
Co do piosenki - nie znam się, nie moje rytmy, w stylu hopsa hopsa zjadłam klopsa, rytmiczna owszem, fajnie że mówią o czymś naszym, o jakiejś tam kolorowej narodowej dumie, o wódce i o pięknych kobietach a nie o nienawiści do homoseksualistów (bo niestety "patrioci" często tak mają ) do tego kolorowy fajny teledysk z "rumianym cycem" i drabineczka jest na tak. Wolę takie wydanie nagości i seksualności niż disco inferno 50 centa które wygląda tak


są seksowne młode dziewuszki smaczne i niesmaczne, cleo i donatan - coś co jest miłe dla mojego oka, coś powyżej - niezbyt

http://i1.ytimg.com/vi/rpbccx8HF0M/maxresdefault.jpg
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 17:44   #10
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

jeżu, jakie znowu oburzenie przeca oczywiste, że piękne kobiety są piękne i jak najbardziej lubię sobie popatrzeć (nie tylko popatrzeć przecież).
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:29   #11
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Myśle " że ładne fajnie sobie popatrzyć " nie obejmuje całości tego teledysku Co drugi teledysk pokazuje piekne skąpo ubrane panie iczęsto same wokalistki tak występują (chociaz mam duże poważanie dla tych które tego ni robia jak Adele )
Trudno żeby na teledysku którym sa kobiety nie bylo widocznego biustu w końcu to cześc ciała Niech i maja dekolty, To nie biusty są oburzające Tylko to że tutaj są bezosobowe lale pokazane jako zabawki ,do popatrzenia do zabawy i do posprzątania :/
co tam widzimy ;
-jedna kobieta w łozku z raperem
- tipsiary rodem z podmiejskiej dyskoteki
-przychodzi jakaś lasencja juz wyprawiona przebiera je ( niby jest strój ludowy ale chodzi o gorset żeby kreska była , kamera prawie nurkuje w dekolt)
- pokazuje im jak wykonywac prace domowe - urabianie masła, zamiatanie -prace domowe stworzone dla kobiet bo wtedy wyglądają jeszcze bardziej seksi
-wymowna mimika przy ubijaniu masła polewanie się śmietana itp
-siedzi jakies jury i wystawia im oceny

Czy to nie jest seksisitowskie ? Ładne młode i chętne i wydekoltowane siedzą w chacie,szopie i robia znaczące miny

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Co do piosenki - nie znam się, nie moje rytmy, w stylu hopsa hopsa zjadłam klopsa, rytmiczna owszem
rytmy sa murzyńskie.
Mnie to sie jakos dziwne widzi że piosenka o słowianach ma rytmikę i przakaz teldysku rodem z ghetta
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 20:45   #12
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Myśle " że ładne fajnie sobie popatrzyć " nie obejmuje całości tego teledysku Co drugi teledysk pokazuje piekne skąpo ubrane panie iczęsto same wokalistki tak występują (chociaz mam duże poważanie dla tych które tego ni robia jak Adele )
Trudno żeby na teledysku którym sa kobiety nie bylo widocznego biustu w końcu to cześc ciała Niech i maja dekolty, To nie biusty są oburzające Tylko to że tutaj są bezosobowe lale pokazane jako zabawki ,do popatrzenia do zabawy i do posprzątania :/
co tam widzimy ;
-jedna kobieta w łozku z raperem
- tipsiary rodem z podmiejskiej dyskoteki
-przychodzi jakaś lasencja juz wyprawiona przebiera je ( niby jest strój ludowy ale chodzi o gorset żeby kreska była , kamera prawie nurkuje w dekolt)
- pokazuje im jak wykonywac prace domowe - urabianie masła, zamiatanie -prace domowe stworzone dla kobiet bo wtedy wyglądają jeszcze bardziej seksi
-wymowna mimika przy ubijaniu masła polewanie się śmietana itp
-siedzi jakies jury i wystawia im oceny

Czy to nie jest seksisitowskie ? Ładne młode i chętne i wydekoltowane siedzą w chacie,szopie i robia znaczące miny

Jest. I co z tego? Mnie, jako kobiecie, to nie uwłacza, że czasami patrzy się na nas pod kątem naszej seksualności.
A te tipsiary są tylko dla kontrastu i natychmiast zamieniają się w ''słowiańskie dziołchy'', które
(tak na marginesie) są bardzo ładne, a taka blondynka to już w ogóle przepiękna
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 21:59   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez dionre
Czy to nie jest seksisitowskie ?
pokaż mi nieseksistowski teledysk
pharrel i jego blurred lines z modelkami pięknymi - seksizm jak nic
50 cent i jego mokre fotki - co jak nie seksizm
my słowianie - seksizm

who caaaaaaaaaaaaaaaaareeeeee eeeeees?

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez dione
- tipsiary rodem z podmiejskiej dyskoteki
na fajne dyskoteki chodzisz, gdzie to?


---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

ps nie wiem, może jestem ślepa, ale nie widzę tu ani jednego cycka w tle
ani jednego


---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

I teraz UWAGA NAGOŚĆ


Teledyski gdzie są piękne i roznegliżowane kobiety niestety często są seksistowskie, wręcz zawsze. Choćby te blurred lines, spójrzmy
http://64eiffel19.files.wordpress.co...n-e2808f-4.jpg
http://cdn-static.hiphoplead.com/wp-...on-620x377.jpg
http://www.link2party.com/nl/userfil...rred_Lines.jpg
http://www.pagesdigital.com/wp-conte...rred-Lines.png
babeczki cudek miodek jak je bozia stworzyła - a o czym jest piosenka? trzeba doczytać
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 22:37   #14
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
pokaż mi nieseksistowski teledysk
to że takie teldyski powstaja to nei znaczy że należy sie na nich wzorować i je kopiowac .Możnato zrobić tak tak ze są pokazane jako piękne i jednoczesnie z szacunkiem
Tak samo jak mo samo jak mozna odpowiadać wypoowiadac bez zlośliwości i przekąsu

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
[/COLOR]
na fajne dyskoteki chodzisz, gdzie to?
widizlas pocztąk teledysku w ogóle ?




btw na il lat one wam wyglądają na tych zdjeciach ?

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2013-12-22 o 22:54
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 23:10   #15
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

A ty rozumiesz ten motyw w teledysku w ogóle xD?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 09:45   #16
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Ja myślałam, że pokazanie tych tipsiar to jasny zabieg z oczywistym celem, one miały tam przeszkadzać, nie pasować, zniechęcać itp.
Coś jak pokazanie brzydkiego kaczątka, zanim stało się łabędziem
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2013-12-23 o 09:46
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 11:14   #17
malyna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Czasoprzestrzeń
Wiadomości: 186
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cycki są wszędzie, nie da się tego uniknąć, wiadomo że nagość, seksualność człowieka są dźwignią showbiznesu. Są jeszcze bardziej seksistowskie teledyski niż ten, "zapoznajcie się ze słowem ironia" , "jeżeli cierpisz na uwiądz starczy nie oglądaj tego teledysku"

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

[QUOTE=olenkasz;44261878]świetnie przeprowadzona interpretacja tego jakże skomplikowanego i wieloznacznego tekstu
dobre bo polskie, tak, co tam takiego dobrego jest poza cyckami? ;> ja się nie utożsamiam z taką 'polskością'.

Ja mam swoje zdanie na temat tej piosenki, co osobowość to inne gusta, nie spodobała mmi się ta piosenka z powodu cycków, jeżeli kwestionujesz mój gust muzyczny okey, polskie produkcje trzeba wspierać.
__________________
Denerwować się to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych !!!
malyna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 12:53   #18
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Podobno o gustach się nie dyskutuje Dla mnie ta piosenka to przykład upadku polskiej muzyki. Niby słowiańskie, ale i bardzo amerykańskie. Do tego prymitywny tekst i cycki. To recepta na dużą liczbę wyświetleń.
bardzo płtka interpretacja - chyba nie zastosowalś się do zaleceń słowa sarkazm - świetnie by bylo, gdyby polska tak była sprzedawana za granicą - połaczenie tradycji z nowoczesnością i jednocześnie dystansem do siebie!
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 12:58   #19
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
pokaż mi nieseksistowski teledysk
pharrel i jego blurred lines z modelkami pięknymi - seksizm jak nic
50 cent i jego mokre fotki - co jak nie seksizm
my słowianie - seksizm

who caaaaaaaaaaaaaaaaareeeeee eeeeees?

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------


na fajne dyskoteki chodzisz, gdzie to?


---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

ps nie wiem, może jestem ślepa, ale nie widzę tu ani jednego cycka w tle
ani jednego


---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

I teraz UWAGA NAGOŚĆ


Teledyski gdzie są piękne i roznegliżowane kobiety niestety często są seksistowskie, wręcz zawsze. Choćby te blurred lines, spójrzmy
http://64eiffel19.files.wordpress.co...n-e2808f-4.jpg
http://cdn-static.hiphoplead.com/wp-...on-620x377.jpg
http://www.link2party.com/nl/userfil...rred_Lines.jpg
http://www.pagesdigital.com/wp-conte...rred-Lines.png
babeczki cudek miodek jak je bozia stworzyła - a o czym jest piosenka? trzeba doczytać
to jest oficjalna wersja tego klipu?

Nie wiedziałam, że tyle w nich cycków.


co do piosenki donatana... Tekst denny, ale piosenka jest chwytliwa i lubię jej słuchać.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 13:00   #20
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Słaba to produkcja jest niestety.
Czapy też słabe
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 17:08   #21
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

piosenka może nie jest najwyższych lotów, ale wpada w ucho, ja ją bardzo lubie
teledysk...ok, są piersi, nawet dużo, ale jakoś mnie nie zniesmacza i w przeciwienstwie do wielu innych produkcji, zwłaszcza zagranicznych, mi jako kobiecie ogląda sie go przyjemnie i nie jest wulgarny.
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 17:22   #22
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez Hayley__ Pokaż wiadomość
piosenka może nie jest najwyższych lotów, ale wpada w ucho, ja ją bardzo lubie
teledysk...ok, są piersi, nawet dużo, ale jakoś mnie nie zniesmacza i w przeciwienstwie do wielu innych produkcji, zwłaszcza zagranicznych, mi jako kobiecie ogląda sie go przyjemnie i nie jest wulgarny.
o matko aż strach pomyslęć wobec tego co twoim zdaniem jest
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 17:37   #23
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

nieoficjalna wersja blurred lines (nie wiem czy dobrze to pisze) gdzie latają kompletnie gołe panienki, albo zagraniczne hiphopowe piosenki gdzie murzynki trzęsą posladkami na zbliżeniu, w stringach, które nie zakrywaja praktycznie nic. to jest dla mnie wulgarne, nie duże dekolty..
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 17:40   #24
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez Hayley__ Pokaż wiadomość
nieoficjalna wersja blurred lines (nie wiem czy dobrze to pisze) gdzie latają kompletnie gołe panienki, albo zagraniczne hiphopowe piosenki gdzie murzynki trzęsą posladkami na zbliżeniu, w stringach, które nie zakrywaja praktycznie nic. to jest dla mnie wulgarne, nie duże dekolty..
aha. widać mamy inną granicę
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 18:25   #25
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

wiadomo, każdy z nas ma inną .
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 21:40   #26
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Dla mnie blurred lines są śliczne
ale masz rację 50 centy itp dla mnie są bardzo wulgarne.
aaa ta cała luxuria w teledysku jest po prostu mocno erotyczna
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 22:55   #27
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dla mnie blurred lines są śliczne
ale masz rację 50 centy itp dla mnie są bardzo wulgarne.
aaa ta cała luxuria w teledysku jest po prostu mocno erotyczna
Dokładnie. Ja z chęcią zaciągnęłabym ją do łóżka W tym teledysku nie ma takiej czystej nagości, jest tylko dużo erotyzmu.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:48   #28
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Uwielbiam tą piosnkę i teledysk
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:59   #29
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

Piosenka ogólnie średnia choć wpadająca w ucho, a sam teledysk jest zrobiony całkiem ze smakiem, bardzo ładne głębokie dekolty, wiele lepiej to wygląda niż murzynki trzęsące wszystkim co mają
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:39   #30
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Donatan & Cleo-My słowianie

utworek pokazuje mentalność coponiektórych młodych ludzi dla których się liczy tylko lans bauns i dupcie
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 22:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.