Za miesiąc wyjdzie na wolność groźny zabójca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 20:27   #1
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359

Za miesiąc wyjdzie na wolność groźny zabójca


http://www.wykop.pl/ramka/1806816/ma...zi-na-wolnosc/ Wg mnie nie powinni go wypuszczac, tym bardziej po tej deklaracji. Za 3 lata na wolność ma wyjść również Leszek Pękalski zwany równiez "Wampirem z Bytowa". Oby tych ludzi zamknięto w szpitalu psychiatrycznym....
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:52   #2
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
http://www.wykop.pl/ramka/1806816/ma...zi-na-wolnosc/ Wg mnie nie powinni go wypuszczac, tym bardziej po tej deklaracji. Za 3 lata na wolność ma wyjść również Leszek Pękalski zwany równiez "Wampirem z Bytowa". Oby tych ludzi zamknięto w szpitalu psychiatrycznym....
Nie ma podstaw, żeby go nie wypuszczać, odsiedział cały wyrok. Nie można komuś przedłużyć kary pozbawienia wolności czy też skazać go ponownie za ten sam czyn

Poza tym to deklaracja sprzed 25 lat, facet będzie miał teraz 52 lata, może swoje przemyślał. A resocjalizacja też czasami przynosi skutki Kwestia nadzoru i tyle. Nie przesadzajmy, media specjalnie szerzą panikę
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:52   #3
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Nie jestem prawnikiem, ale jestem prawie pewna, że jakiekolwiek zmiany wprowadzane w tym momencie niewiele dadzą. Bo niby dlaczego koleś miałby teraz nie wychodzic na wolność, tylko iść np na przymusowe leczenie, skoro w czasie kiedy zapadł jego wyrok nie było (była?) takiej opcji, a przynajmniej nic takiego mu nie zasądzono?
Nie bronie go i nie chce, zeby wychodził. Najchętniej każdego morderce bym usadziła dożywotnio, ale akurat w przypadku zabójców wychodzących po moratorium niewiele można juz zrobić.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:53   #4
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Oglądałam 'jednym okiem' program "Państwo w państwie" o tej sprawie. Wiem, że prowadzący mówił, że wiedzą w jakim mieście ten facet dostanie mieszkanie, ale nie dosłyszałam, wiesz może?
Aż mnie ciarki przechodzą, nawet jak on na drugim końcu Polski będzie mieszkał to co to za problem w dzisiejszych czasach tak sobie jeździć po kraju, już nie wspomnę o tym, że granice w Europie otwarte. Facet otwarcie mówi, że będzie robił to nadal. Dla mnie to jest jakiś horror.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:58   #5
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

No właśnie, nie oglądałam tego odcinka Państwa w Państwie i nie wiem w jakim mieście go umieszczą. Nie wiadomo co takiemu osobnikowi chodzi po głowie i czy nie zrobi tego faktycznie poraz kolejny
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:00   #6
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Nie ma podstaw, żeby go nie wypuszczać, odsiedział cały wyrok. Nie można komuś przedłużyć kary pozbawienia wolności czy też skazać go ponownie za ten sam czyn

Poza tym to deklaracja sprzed 25 lat, facet będzie miał teraz 52 lata, może swoje przemyślał. A resocjalizacja też czasami przynosi skutki Kwestia nadzoru i tyle. Nie przesadzajmy, media specjalnie szerzą panikę
Dokladnie.
Poza tym też nie ma podstaw, by go w szpitalu psychiatrycznym zamykać.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:00   #7
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

no powiem szczerze, gdybym miala kilkuletniego synka i wiedzialabym, ze Trynkiewicz przeprowadzi sie gdzies w moją okolice, to chyba bym to dziecko do ciebie przyspawała, żeby 24/h miec na nie oko
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 21:02   #8
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Pękalski się nie zmieni, psychol do końca życia pozostanie psycholem.
takich seryjnych morderców jak on było wielu, ci co wyszli szybko zabili po raz kolejny, bo dla nich to jest jak dla niektórych papieros, to nałóg oni muszą bo inaczej źle się czują, tym bardziej że on gwałcił, więc może chcieć seksu a skoro go nie dostanie to co zrobi? sam sobie weźmie.

mogę tylko współczuć mieszkankom miasta do którego on trafi.
to jest właśnie przykład na słabość państwa Polskiego, seryjny morderca wychodzi na wolność bo mu się kara skończyła.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:08   #9
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Jakiś czas temu mówiono o ustawie, która pozwalałaby na umieszczenie seryjnych morderców w szpitalu psychiatrycznym, którzy teraz, po 25 latach wyjdą na wolność. Jak widać nie weszła w życie, ale także nie ma podstaw, by trzymać ich w więzieniu po odbyciu kary.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:10   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Nie ma podstaw, żeby go nie wypuszczać, odsiedział cały wyrok. Nie można komuś przedłużyć kary pozbawienia wolności czy też skazać go ponownie za ten sam czyn

Poza tym to deklaracja sprzed 25 lat, facet będzie miał teraz 52 lata, może swoje przemyślał. A resocjalizacja też czasami przynosi skutki Kwestia nadzoru i tyle. Nie przesadzajmy, media specjalnie szerzą panikę
bawi mnie taki optymizm. ile wiesz o seryjnych mordercach i resocjalizacji w polsce? chyba niewiele
Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Nie jestem prawnikiem, ale jestem prawie pewna, że jakiekolwiek zmiany wprowadzane w tym momencie niewiele dadzą. Bo niby dlaczego koleś miałby teraz nie wychodzic na wolność, tylko iść np na przymusowe leczenie, skoro w czasie kiedy zapadł jego wyrok nie było (była?) takiej opcji, a przynajmniej nic takiego mu nie zasądzono?
Nie bronie go i nie chce, zeby wychodził. Najchętniej każdego morderce bym usadziła dożywotnio, ale akurat w przypadku zabójców wychodzących po moratorium niewiele można juz zrobić.
prawo nie działa wstecz, więc nie ma opcji, jak piszesz.
__________________
-27,9 kg


Edytowane przez skazana_na_bluesa
Czas edycji: 2014-01-07 o 21:36
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:11   #11
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Pękalski się nie zmieni, psychol do końca życia pozostanie psycholem.
takich seryjnych morderców jak on było wielu, ci co wyszli szybko zabili po raz kolejny, bo dla nich to jest jak dla niektórych papieros, to nałóg oni muszą bo inaczej źle się czują, tym bardziej że on gwałcił, więc może chcieć seksu a skoro go nie dostanie to co zrobi? sam sobie weźmie.

mogę tylko współczuć mieszkankom miasta do którego on trafi.
to jest właśnie przykład na słabość państwa Polskiego, seryjny morderca wychodzi na wolność bo mu się kara skończyła.
Zazwyczaj czlowiek wychodzący z więzenia po tylu latach nie do czego lub kogo wrócić. A jak sie nie ma nic do stracenia, to jest sie zdolnym do wszystkiego
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 21:13   #12
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Ten facet ostatnich zbrodni dokonał będąc na przepustce (!!!) z powodu choroby matki. Zmienił nazwisko. Źródło wikipedia.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:18   #13
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
Ten facet ostatnich zbrodni dokonał będąc na przepustce (!!!) z powodu choroby matki. Zmienił nazwisko. Źródło wikipedia.
Nie zmienił. Źródło wikipedia.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:19   #14
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
bawi mnie taki optymizm. ile wiesz o seryjnych mordercach i resocjalizacji w polsce? chyba niewiele
Akurat całkiem sporo. Choć nie przeczę, że mój post ma dość optymistyczny wydźwięk, to tak dla zrównoważenia paniki, czyli przegięcia w drugą stronę
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:20   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Przecież w tych latach będą sami tacy wychodzić co im zamienili na 25 lat...

ja się zmywam

z reszą po takich deklaracjach z jego strony powinni go wsadzić do czubków. sory jak ktoś tak gada, nie wyraża żadnej skruchy no i uważa to za swój niezbywalny instynkt to gdzie tu mowa o resocjalizacji? nie, w naszym kraju to nie działa... tak jak nadzór itd... po prostu nie działa.

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2014-01-07 o 21:22
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:20   #16
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

FAKTYCZNIE, nie doczytałam, tylko zerknęłam.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:23   #17
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
to jest właśnie przykład na słabość państwa Polskiego, seryjny morderca wychodzi na wolność bo mu się kara skończyła.
Nie znam państwa, w którym morderca nie wychodzi na wolność, gdy skończy mu się kara

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
ci co wyszli szybko zabili po raz kolejny
A to już jest nieuprawniony wielki kwantyfikator Nie wszyscy, choć oczywiście nie żaden

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj czlowiek wychodzący z więzenia po tylu latach nie do czego lub kogo wrócić. A jak sie nie ma nic do stracenia, to jest sie zdolnym do wszystkiego
Niestety, ale to często prawda
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2014-01-07 o 21:26
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:26   #18
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

takim to by trzeba było zrobić lobotomię żeby się zmienili. Oni mają tak zbudowany mózg - jak pedofila. No nie zmienisz tego. To tak jakby próbowali na siłę zrobić z kobiety hetero lesbijkę. NIE DA RADY.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

tylko jak oni mają zamiar takie paskudztwa wypuszczać to ja chcę prawo do posiadania broni
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:41   #19
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
takim to by trzeba było zrobić lobotomię żeby się zmienili. Oni mają tak zbudowany mózg - jak pedofila. No nie zmienisz tego. To tak jakby próbowali na siłę zrobić z kobiety hetero lesbijkę. NIE DA RADY.
ci seryjni mordercy mają nasrane w głowach, Pękalski jest o tyle groźny że on ma jakąś obsesję na punkcie seksu i nawet w więzieniu chciał dostać dmuchaną lalkę ale nie dostał zgody na jej otrzymanie, a to już zapowiada że z jego popędem dość szybko może napaść na nową kobietę, tym bardziej że ONE ZAWSZE CHCIAŁY...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 22:04   #20
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

wiadomo do jakiego miasta on trafi?
podobno gdzies to było mówione, ale niestety nie wiem jakie, a jednak warto wiedziec..
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:05   #21
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Tacy ludzie sie nie zmieniaja...Co innego jednorazowa zbrodnia a co nnego seryjne zabojstwa..
Ostatnio ogladalam ciekawy wywiad z Kuklinskim.
http://youtu.be/yMF92cf20mM

Jak komus nie chce sie ogladac calego to polecam od 38:30 gdzie specjalista opisuje mechanizm jakim kieruje umysl seryjnego mordercy.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:15   #22
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

A jak to wyglada w innych krajach? Czy seryjni mordercy i gwalciciele siedza dozywotnio?

I faktem jest ze psychopaci sie nie zmieniaja. Maja patologie mozgu, to nie depresja, czy nerwica, z ktorej da sie wyleczyc.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:20   #23
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Też jestem ciekawa w jakim mieście mają go umieścić... Chociaż i tak się przeprowadzi pewnie, jak tylko będzie miał okazję być anonimowy gdzieś.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:22   #24
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A jak to wyglada w innych krajach? Czy seryjni mordercy i gwalciciele siedza dozywotnio?

I faktem jest ze psychopaci sie nie zmieniaja. Maja patologie mozgu, to nie depresja, czy nerwica, z ktorej da sie wyleczyc.
teraz nawet w Polsce siedzą dożywotnio. Po prostu 25 lat temu znosząc karę śmierci, groźni przestępcy uniknęli jej i dostali najwyższy wówczas wymiar kary, czyli 25 lat. A jak wiadomo prawo nie działa wstecz i nie można im przedłużyć tej kary.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:25   #25
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A jak to wyglada w innych krajach? Czy seryjni mordercy i gwalciciele siedza dozywotnio?

I faktem jest ze psychopaci sie nie zmieniaja. Maja patologie mozgu, to nie depresja, czy nerwica, z ktorej da sie wyleczyc.

Zależy od kraju. W Norwegii długo nie siedzą
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:30   #26
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Zależy od kraju. W Norwegii długo nie siedzą
Ale teoretycznie mają możliwość nieograniczonego przedłużania kary pozbawienia wolności. Przy okazji procesu Breivika była o tym mowa Dostał 21 lat, a będą mu mogli karę przedłużyć jeśli będzie nadal stanowił zagrożenie dla społeczeństwa. No ale tam nie ma dożywocia.
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:42   #27
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Zwyrodnialców pełno na świecie...to, że akurat ta sprawa została nagłośniona, nie znaczy, że Wasz sąsiad z bloku obok nie robi czegoś podobnego. Tylko o tym nie wiecie... A potem jak wyjdzie na jaw, to będą opinie "On zawsze taki spokojny był...".

Trafić na takiego - loteria. Jeden trafi, drugi nie.
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:43   #28
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

we wloszech za morderstwo jednej osoby i wyrazenie skruchy mozna dostac MAKSYMALNIE 21 lat.
Wiem, ze byl tez jeden morderca co zostal skazany na 131 lat wiezienia za zabojstwo dziesieciu kobiet.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 23:34   #29
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
Zwyrodnialców pełno na świecie...to, że akurat ta sprawa została nagłośniona, nie znaczy, że Wasz sąsiad z bloku obok nie robi czegoś podobnego. Tylko o tym nie wiecie... A potem jak wyjdzie na jaw, to będą opinie "On zawsze taki spokojny był...".

Trafić na takiego - loteria. Jeden trafi, drugi nie.
ej no spoko ja mam świadomość, że gdzieś tam jest człowiek, który robi te rzeczy, myśli o nich, zrobił itd.
Ale to co innego niż facet mówiąc "lubię to, nie powstrzymam się, chcę to robić, zrobię to", który mówi to otwarcie wszystkim ludziom, w sądzie a oni chcą go puścić do domku

Przecież to co innego nie wiedzieć o kimś - policja itd to nie jasnowidze nie znajdą tego kogoś o kim mówisz przykładowo. A tego mają i mogą czemuś zapobiec. Nie robią tego.
Przecież można go wsadzić do szpitala. Ale gdzie tam.
Takie śmiecie jak on są lepiej utrzymywane niż dzieci w domach dziecka. Absurd. Ma jeszcze czelność prosić o zmianę nazwiska. Najlepiej niech w ogóle się zakamufluje. Biedny on, napiętnowany jeszcze będzie. Nie nie, w polsce nikt się nie odezwie choćby wiedział. Polak tylko w internecie ma gębę, pan z wątku nie ma się czego bać...

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2014-01-07 o 23:37
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 23:54   #30
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Za miesiąc wyjdzie na wolnośc grozny zabójca

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
Wiem, że prowadzący mówił, że wiedzą w jakim mieście ten facet dostanie mieszkanie, ale nie dosłyszałam, wiesz może?
mam nadzieję, że gdzieś daleko w Syberii.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 12:18:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.