Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 10:15   #4321
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ale za to kciuki w górę rozdaję z dużą szczodrością Często nawet zanim obejrzę filmik. Komentuję dość często, jeśli coś mnie wyjątkowo zachwyci lub jeśli mam jakieś pytanie-najczęściej dostaję odp.
Tylko raz dostałam nieprzyjemną odp od MrOlimpi18 (przepraszam pewnie nick przekręciłam) kiedy zrobiła filmik o przerwie od YT- napisałam jej coś wg mnie pomocnego i podnoszącego na duchu a ona odpisała mi dość zgryźliwie odnosząc się do jednego wyrazu w mojej 1000 znakowej wiadomości :P Chciałam pomóc, ale trudno, nie przejęłam się
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:25   #4322
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
przerażają mnie te wszystkie adwokatki. są gotowe odszukiwać kogoś poza dyskusją i atakować go - chore. nie lubie takiego wtrącania się w dyskusje. skoro blogerka jest taka mądra żeby pisać dane rzeczy to chyba sobie sama poradzi z ripostą? i kto tu nie ma własnego życia? one są gotowe oddać swoje własne serio, nie kumam takich akcji.
wejdź sobie na kanał olimpii, tam jest dopiero od groma jej prywatnych adwokatek...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:03   #4323
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Pysia ma nowego bloga.....
http://pasjapiekna.blogspot.com/
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:14   #4324
BabyLightMyFire
Raczkowanie
 
Avatar BabyLightMyFire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 281
GG do BabyLightMyFire
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

po tych warsztatach google spodziewałam się materiałów o lepszej jakości. to co wrzucają dziewczyny na kanał jest jakieś takie... bezpłciowe. to chyba kwestia oświetlenia, wg. mnie zbyt ostrego.
wole je jakoś w domowej scenerii, z biegającym gdzieś to kotem, to psem.
__________________
4.08.2012

I’m beautiful in my way
‘Cause God makes no mistakes!


BabyLightMyFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:32   #4325
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość

słuchajcie, wy zawsze dajecie kciuka w dół, kiedy wam się nie podoba ubiór danej osoby/filmik?


bo ja rzadko. chyba, że strój wygląda okropnie albo ktoś w filmiku mówi głupoty.
ost. dałam minusa lasce, która obrażała na yt w filmiku sarunię.
jeśli mi się film nie podoba, ale nie jakoś tak rażąco, to czasem skomentuję a czasem po prostu go wyłączam.
Ja daje kciuki w dół tylko jak coś mi się wyjątkowo nie spodoba, a komentarze tylko jak chcę o coś zapytać lub coś mnie zachwyci
Kciuki w górę daje rzadko, ale tylko na filmikach, które mi się baaardzo podobają.

Szusz na serio wygląda na babke koło 40, ale ma 30

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

O, na tych warsztatach w Londynie była jeszcze Magda ze skutecznieTV, super, bo bardzo lubię jej kanał i mam nadzieję, że nauczy się tam kilka sztuczek i jej filmy będą lepsze jakościowo Być może to pomoze jej zdobyć większą popularność, bo jej kanał jest wart popularności na miarę kotlettv
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:32   #4326
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Ja daje kciuki w dół tylko jak coś mi się wyjątkowo nie spodoba, a komentarze tylko jak chcę o coś zapytać lub coś mnie zachwyci
Kciuki w górę daje rzadko, ale tylko na filmikach, które mi się baaardzo podobają.

Szusz na serio wygląda na babke koło 40, ale ma 30
Nie no bez przesady, na kobietę blisko 40 letnią to ona nie wygląda, widzę,że ostatnio szusz jest mocno krytykowana,że za chuda,że za nudna,że staro wygląda, też za nią nie przepadam, ale może już trochę jej odpuścić...
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:40   #4327
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez beznadziejniak Pokaż wiadomość
Pysia ma nowego bloga.....
http://pasjapiekna.blogspot.com/
Jak już założyła słitaśnego bloga z diamencikowymi literkami, to mogła zadbać o brak literówek i poprawną pisownię. Teraz co druga panna szczyci się tym, że lubi się pindrzyć przed lustrem i dlatego jest wizażystką, a książek nie ma komu czytać.

( Tzn. czytamy je zapewne tylko my, zakompleksione wizażanki z wątku , bo co innego nam zostało, skoro nie mamy kamerek internetowych )
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 11:44   #4328
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Nie no bez przesady, na kobietę blisko 40 letnią to ona nie wygląda, widzę,że ostatnio szusz jest mocno krytykowana,że za chuda,że za nudna,że staro wygląda, też za nią nie przepadam, ale może już trochę jej odpuścić...
Ja ją lubię akurat jako osobę, ale, że wygląda dla mnie na 35+ to już nie moja wina... Mówię o najbardziej aktualnych filmikach z Londynu.
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:58   #4329
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Czyli jesteśmy "Mamutami" bo czytamy książki
Też zauważyłam te literówki które z resztą rzucają się okropnie w oczy.
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:00   #4330
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Nie no bez przesady, na kobietę blisko 40 letnią to ona nie wygląda, widzę,że ostatnio szusz jest mocno krytykowana,że za chuda,że za nudna,że staro wygląda, też za nią nie przepadam, ale może już trochę jej odpuścić...
tez uwazam, ze to gruba przesada...
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:04   #4331
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Hmm Szusz na niektórych filmikach faktycznie wygląda dość niekorzystnie, ale gdy tylko pojawi się Adbuster jest niezwykle radosna, co daje efekt -5 lat
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:13   #4332
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Wink Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=gizFhCPWyZQ&feature=plcp
widziałyście ten film? moim zdaniem trafiły w samo sedno
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:24   #4333
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Hmm Szusz na niektórych filmikach faktycznie wygląda dość niekorzystnie, ale gdy tylko pojawi się Adbuster jest niezwykle radosna, co daje efekt -5 lat
chyba efekt - 20 lat.

jest podniecona i wybitnie denerwująca.

i wolę szusz na jej kanale.
filmik razem z karoliną wcale mi sie nie podobał.
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:28   #4334
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
chyba efekt - 20 lat.

jest podniecona i wybitnie denerwująca.

i wolę szusz na jej kanale.
filmik razem z karoliną wcale mi sie nie podobał.
oglądałam filmik z Karoliną i kilka innych szusz z Londynu i w komentarzach jest wiele negatywnych głosów na szusz... rzeczywiście ostatnio się skomulowały, wątpię, aby "wszyscy naraz się na nią uwzięli". coś musi być na rzeczy i ludzie to widzą.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:28   #4335
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=gizFhCPWyZQ&feature=plcp
widziałyście ten film? moim zdaniem trafiły w samo sedno
"O jezu zobacz, piesek!"
jestem za kontynuacją
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:29   #4336
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Red face Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
"O jezu zobacz, piesek!"
jestem za kontynuacją
aż głupio się przyznać, ale baaardzo się odnajduję w tym filmiku
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:37   #4337
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nowy filmik u dziewczyn z loveandgreatshoes -> http://www.youtube.com/watch?v=A81AC...&feature=g-u-u
Ja jestem jak najbardziej na tak - uwielbiam je
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:52   #4338
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=gizFhCPWyZQ&feature=plcp
widziałyście ten film? moim zdaniem trafiły w samo sedno
Jakos mi sie tak przykro zrobilo po obejzeniu teg0 - niby ma byc humorystycznie, lekko i z przymruzeniem oka, ale ....

Nie mój gust... Wolałbym zobaczyć je humorystycznie przedstawiające mężczyzn, albo mówiące o swoim sukcesie na YT, niż tak się samemu pokazywać w roli błazna Jeśli kobiety w Polsce same dobrowolnie ukazują się w rolach emocjonalnie roztrzęsionych i niezrównoważonych, to niech się potem nie dziwią, kiedy awans w pracy zostaje przyznany leniwemu koledze, a one zdegradowane są do społecznie podrzędnych roli (skoro nie przeszkadza im to w takich teatrzykach, to czemu miałoby im przeszkadzać w prawdziwym życiu...)
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:02   #4339
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Jakos mi sie tak przykro zrobilo po obejzeniu teg0 - niby ma byc humorystycznie, lekko i z przymruzeniem oka, ale ....

Nie mój gust... Wolałbym zobaczyć je humorystycznie przedstawiające mężczyzn, albo mówiące o swoim sukcesie na YT, niż tak się samemu pokazywać w roli błazna Jeśli kobiety w Polsce same dobrowolnie ukazują się w rolach emocjonalnie roztrzęsionych i niezrównoważonych, to niech się potem nie dziwią, kiedy awans w pracy zostaje przyznany leniwemu koledze, a one zdegradowane są do społecznie podrzędnych roli (skoro nie przeszkadza im to w takich teatrzykach, to czemu miałoby im przeszkadzać w prawdziwym życiu...)
:conf used:
nie tylko dla Polski jest to typowe.
ale wiem ,w Azji tak nie ma. W Azji są school girls i inne mające swoją odrebną kategorię na redtube Asian girls.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2012-09-10 o 14:03
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:15   #4340
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
:conf used:
nie tylko dla Polski jest to typowe.
ale wiem ,w Azji tak nie ma. W Azji są school girls i inne mające swoją odrebną kategorię na redtube Asian girls.
Ciekawe, na ile taka dywersja tematyczna, pomoże Ci kiedy sama staniesz się ofiara szowinizmu i lekceważenia, tylko dlatego, ze jesteś kobieta...
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:27   #4341
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Ciekawe, na ile taka dywersja tematyczna, pomoże Ci kiedy sama staniesz się ofiara szowinizmu i lekceważenia, tylko dlatego, ze jesteś kobieta...
Co oni Ci w tej Polsce dziewczyno zrobili???
Trzeba umieć się śmiać z siebie, ze stereotypów, nie można brać wszystkiego na poważnie. Nie wydaje mi się, żeby ten filmik propagował szowinizm i lekceważenie
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:43   #4342
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Shilpo, od dłuższego czasu Twoje komentarze mnie dziwią, bo są oderwane przynajmniej od mojej rzeczywistości, ale tym to już pojechałaś po bandzie. Pluj dalej w swoje gniazdo, proszę bardzo... Tylko jak zaczną się problemy, to będziesz do tej swojej znienawidzonej, zaścianowej, zaplutej Polski spie.przać jak długie nogi. Czytać się nie da tego Twojego jadu. Masz ewidentnie problem z percepcją Polski, bo ja tu żyję od 24 lat i takiego gó.wna, jak Ty nie widziałam i nie doświadczyłam. I z tego, co widzę, nie tylko ja. Zastanów się nad sobą....
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:54   #4343
Skamander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Jakos mi sie tak przykro zrobilo po obejzeniu teg0 - niby ma byc humorystycznie, lekko i z przymruzeniem oka, ale ....

Nie mój gust... Wolałbym zobaczyć je humorystycznie przedstawiające mężczyzn, albo mówiące o swoim sukcesie na YT, niż tak się samemu pokazywać w roli błazna Jeśli kobiety w Polsce same dobrowolnie ukazują się w rolach emocjonalnie roztrzęsionych i niezrównoważonych, to niech się potem nie dziwią, kiedy awans w pracy zostaje przyznany leniwemu koledze, a one zdegradowane są do społecznie podrzędnych roli (skoro nie przeszkadza im to w takich teatrzykach, to czemu miałoby im przeszkadzać w prawdziwym życiu...)
Szanuję to, że masz swoje zdanie, ale na Twoim miejscu nie generalizowałabym tak. Poza tym ten filmik powstał na potrzeby warsztatów YT. Podejdź do życia czasami z przymrużeniem oka.....
Skamander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:54   #4344
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Shilpo, od dłuższego czasu Twoje komentarze mnie dziwią, bo są oderwane przynajmniej od mojej rzeczywistości, ale tym to już pojechałaś po bandzie. Pluj dalej w swoje gniazdo, proszę bardzo... Tylko jak zaczną się problemy, to będziesz do tej swojej znienawidzonej, zaścianowej, zaplutej Polski spie.przać jak długie nogi. Czytać się nie da tego Twojego jadu. Masz ewidentnie problem z percepcją Polski, bo ja tu żyję od 24 lat i takiego gó.wna, jak Ty nie widziałam i nie doświadczyłam. I z tego, co widzę, nie tylko ja. Zastanów się nad sobą....
Nigdy nie doświadczyłaś nietolerancji i szowinizmu? Super, może w ostatnie 4 lata Polska magicznie zmieniła się w kraj równych szans, gdzie kobiety za tą samą pracę dostają równie wysokie pensje jak mężczyźni, gdzie kobiety zajmują stanowiska dyrektorskie i kiedy zwracają pracownikowi uwagę, że kiepsko pracuje, to nie mają PMS, tylko rację. Może w świecie w którym TY żyjesz nikt nigdy nie powiedział Ci, że jesteś zbyt słaba i nie stworzona do niczego innego, jak rodzenia dzieci. Nigdy w szkole Twój kolega nie dostał forów z przedmiotów ścisłych, bo Ty jako dziewczynka nie byłaś w opinii nauczycielki predestynowana do tak ambitnych rzeczy. Może żaden profesor nie dogadywał CI, że "kobietki nie umieją panować nad emocjami". Być może nigdy nie dotknie Cię szowinizm i z całego serca Ci tego życzę.

Ale czy w tym wszystkim jesteś aż tak święcie przekonana, że inne kobiety nie borykają się z problemem szklanego sufitu, "gaslightingu" i lekceważenia, że jesteś gotowa twierdzić, że tego problemu NIE MA? Czy sam fakt, że Ciebie to nie spotkało, świadczy, że nie spotkało nikogo innego i należy publicznie wyśmiewać się z kobiet? Jest tyle innych tematów z których można robić sobie żarty, a Ty będziesz się mimo wszystko upierać, że jest OK?
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:55   #4345
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Jakos mi sie tak przykro zrobilo po obejzeniu teg0 - niby ma byc humorystycznie, lekko i z przymruzeniem oka, ale ....

Nie mój gust... Wolałbym zobaczyć je humorystycznie przedstawiające mężczyzn, albo mówiące o swoim sukcesie na YT, niż tak się samemu pokazywać w roli błazna Jeśli kobiety w Polsce same dobrowolnie ukazują się w rolach emocjonalnie roztrzęsionych i niezrównoważonych, to niech się potem nie dziwią, kiedy awans w pracy zostaje przyznany leniwemu koledze, a one zdegradowane są do społecznie podrzędnych roli (skoro nie przeszkadza im to w takich teatrzykach, to czemu miałoby im przeszkadzać w prawdziwym życiu...)
mam poglądy feministyczne, naprawdę, ale ten filmik... to był żart. ŻART!
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:57   #4346
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Shilpa, żartujesz czy to prowokacja mająca na celu przyciągnięcie widzów do Ciebie? Kobietom nie wolno śmiać się ze słabości niektórych przedstawicielek swojej płci? Uważam, że inteligentny widz zrozumie charakter tego filmu. A pisanie, że potem awanse lecą do rąk "leniwych kolegów" jest w ogóle z kosmosu. Jak można być tak pozbawioną dystansu? I kto tu jest niewolnikiem stereotypów?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:59   #4347
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Nigdy nie doświadczyłaś nietolerancji i szowinizmu? Super, może w ostatnie 4 lata Polska magicznie zmieniła się w kraj równych szans, gdzie kobiety za tą samą pracę dostają równie wysokie pensje jak mężczyźni, gdzie kobiety zajmują stanowiska dyrektorskie i kiedy zwracają pracownikowi uwagę, że kiepsko pracuje, to nie mają PMS, tylko rację. Może w świecie w którym TY żyjesz nikt nigdy nie powiedział Ci, że jesteś zbyt słaba i nie stworzona do niczego innego, jak rodzenia dzieci. Nigdy w szkole Twój kolega nie dostał forów z przedmiotów ścisłych, bo Ty jako dziewczynka nie byłaś w opinii nauczycielki predestynowana do tak ambitnych rzeczy. Może żaden profesor nie dogadywał CI, że "kobietki nie umieją panować nad emocjami". Być może nigdy nie dotknie Cię szowinizm i z całego serca Ci tego życzę.

Ale czy w tym wszystkim jesteś aż tak święcie przekonana, że inne kobiety nie borykają się z problemem szklanego sufitu, "gaslightingu" i lekceważenia, że jesteś gotowa twierdzić, że tego problemu NIE MA? Czy sam fakt, że Ciebie to nie spotkało, świadczy, że nie spotkało nikogo innego i należy publicznie wyśmiewać się z kobiet? Jest tyle innych tematów z których można robić sobie żarty, a Ty będziesz się mimo wszystko upierać, że jest OK?
Tak wiele z tych rzeczy dzieje się w Polsce, ale nie tylko w Polsce, chociaż przyznam, że długa droga przed nami do realnego równouprawnienia. Ale powtarzam filmik był żartem, uważasz, że z powodu takich filmików kobiety są dyskryminowane? Bo równie dobrze można stwierdzić, że przez Twoje filmiki na tematy urodowe też, bo pokazują kobietę, jako tę próżną istotkę, która nie zajmuje się niczym innym, a wyglądem, kremami BB, usuwaniem przebarwień,by być piękną, a w głowie ma pustkę :/
A o nietolerancji to rzeczywiście masz duże pojęcie, bo tak uprzedzonej do Polski osoby dawno nie słyszałam.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:03   #4348
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nie, nigdy się nie spotkałam z takim zachowaniem, z tego co wiem, żadna z moich koleżanek również. Wręcz przeciwnie, moi nauczyciele, profesorowie i grono kolegów nigdy negatywnie nie odnieśli się do żadnej kobiety, nigdy nie zauważyłam nawet najmniejszego przejawu szowinizmu z ich strony. I tak żyję w świecie, w którym kobiety odnoszą sukcesy i zajmują wysokie stanowiska. Dziwne? Nie. Problem ewidentnie leży w Twojej głowie, takiego zjawiska, jak dyskryminowanie LATA DŁUGIE już nie widziałam, a Ty jesteś po prostu przewrażliwona na swoim punkcie. Poza tym, kobieta, która zna swoją wartość i ceni swoją pracę zawsze odniesie sukces, to tylko kwestia czasu. Nic w życiu nie ma za darmo, cel osiąga się tylko i wyłącznie ciężką pracą bez względu na płeć.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:06   #4349
Skamander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Nigdy nie doświadczyłaś nietolerancji i szowinizmu? Super, może w ostatnie 4 lata Polska magicznie zmieniła się w kraj równych szans, gdzie kobiety za tą samą pracę dostają równie wysokie pensje jak mężczyźni, gdzie kobiety zajmują stanowiska dyrektorskie i kiedy zwracają pracownikowi uwagę, że kiepsko pracuje, to nie mają PMS, tylko rację. Może w świecie w którym TY żyjesz nikt nigdy nie powiedział Ci, że jesteś zbyt słaba i nie stworzona do niczego innego, jak rodzenia dzieci. Nigdy w szkole Twój kolega nie dostał forów z przedmiotów ścisłych, bo Ty jako dziewczynka nie byłaś w opinii nauczycielki predestynowana do tak ambitnych rzeczy. Może żaden profesor nie dogadywał CI, że "kobietki nie umieją panować nad emocjami". Być może nigdy nie dotknie Cię szowinizm i z całego serca Ci tego życzę.

Ale czy w tym wszystkim jesteś aż tak święcie przekonana, że inne kobiety nie borykają się z problemem szklanego sufitu, "gaslightingu" i lekceważenia, że jesteś gotowa twierdzić, że tego problemu NIE MA? Czy sam fakt, że Ciebie to nie spotkało, świadczy, że nie spotkało nikogo innego i należy publicznie wyśmiewać się z kobiet? Jest tyle innych tematów z których można robić sobie żarty, a Ty będziesz się mimo wszystko upierać, że jest OK?
A tak na marginesie to sama mówiłaś, że ciężko o pracę w SG, zwłaszcza dla obcokrajowców- to nie jest dla Ciebie dyskryminujące? No ludzie.... Kawy już nie wypiję, bo ciśnienie już mam podniesione....
Skamander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:07   #4350
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Tak wiele z tych rzeczy dzieje się w Polsce, ale nie tylko w Polsce, chociaż przyznam, że długa droga przed nami do realnego równouprawnienia. Ale powtarzam filmik był żartem, uważasz, że z powodu takich filmików kobiety są dyskryminowane? Bo równie dobrze można stwierdzić, że przez Twoje filmiki na tematy urodowe też, bo pokazują kobietę, jako tę próżną istotkę, która nie zajmuje się niczym innym, a wyglądem, kremami BB, usuwaniem przebarwień,by być piękną, a w głowie ma pustkę :/
A o nietolerancji to rzeczywiście masz duże pojęcie, bo tak uprzedzonej do Polski osoby dawno nie słyszałam.
Uważam, że można żartować na inne tematy. I bycie kobietą i interesowanie się kosmetykami nie dyskredytuje moich umiejętności, siły woli czy umiejętności skupienia uwagi. Mogłabym się równie dobrze interesować kolarstwem i robić o tym filmiki. Ale nie wywalałabym zawartości torebki aby zademonstrować, jaka to ze mnie nieporadna, zagubiona, zdezorganizowana istotka, która musi zrobić wielki cyrk, aby odebrać telefon.

Jest tyle innych, lepszych, dużo przyjaźniejszych tematów do robienia tego typu filmików.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.