Śluby kwietniowe cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 23:52   #61
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja też w gronie najbliższych. najpierw of korz koleżaneczki z pracy chciały bardzo przyjść a jak przyszło co do czego, wszystkie nagle "nie mogą" ojeju..jak mi przykro, aż się popłaczę:P szkoda, że robią taką sztuczną szopkę, że im zależy. będzie 10 kumpel, z którymi się znamy hohoho i jeszcze dłużej i to są te, które są najważniejsze.
U mnie jak dobrze pójdzie będzie 5 osób. Ale tak to jest, jak wszystko organizuje się na otatnią chwilę, dziewczyny studiują daleko, więc na święta i ślub przyjadą, na niby panieński nie dadzą rady. Ale, żeby tradycji stało się zadość to posiedzimy sobie chociaż w takim małym gronie

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Kochane, zapytalam juz na innym forum ale nie wiem:| Znalazlam piekny bukiet - bardzo mi sie podoba, glowie barwy, takie wiosenne, wesole, ale........ale czy to pasuje do mojej sukni? poczatkowo bylam zakochana w rozowych rozach (zalacznik2) no i nie wiem.... bo sie jakos odkochalam na rzecz tego pierwszego... doradzcie, co lepsze? wrzucam tez suknie.. rozum mowi "roze" a serce "kolorowy"......
Podoba mi sie ten kolorowy bukiet Tylko jak później rozwiążesz resztę dodatków??
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 04:32   #62
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

a ja wybrałam bukiet w tym stylu:
3w.jpg

20110820dominikaiszymon.jpg

bukiet_roz-fiolet.jpg

Schowek02.jpg

oferta2.jpg
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 07:45   #63
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

WitamJa dziś mam w planie załatwić juz ostatecznie kwiaty. Mój wybór padł na wiosenne ,delikatne ,jasne barwy.Coś na wzór tych:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peonna11.jpg (38,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy of peonna2.jpg (40,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ArtistryInBloom7.jpg (33,5 KB, 14 załadowań)
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 07:47   #64
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Ziewdobry

Ja tylko daję znać, że żyję, pamiętam o zestawieniach i walcze z nimi, ale mam tyle roboty, że ledwo wyrabiam. Jak tylko znajdę chwilkę, to tu do was zajrzę i wrzucę co trzeba

Miłęgo dzionka!
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 07:53   #65
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez xp123 Pokaż wiadomość

Wszystkie macie piękne suknie, cudowne dodatki. Ja jednak wciąż waham się z wyborem fryzury. Mam wrażenie, że tendencje w tej dziedzinie są stałe i oklepane. Bez makijażu i sukni to ciągle nie to. Możliwe, że ogarnęła mnie delikatna panika....
.
Ahhhh mam to samo-jakoś te fryzury w internecie to albo koki ulizane(które totalnie do mnie nie pasują) albo loki luzno upiete(piękne ale nie na moje włosy....po godzinie bym miała strąki nie loki).Mam upatrzone 2 fryzuki ale zobaczymy co powie na to fryzjerka jak przyjde na próbe-tydzień przed weselem-już się nie mogę doczekać!!!!
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 09:12   #66
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
dla mnie podpiete treny to masakra, no ale niestety, inaczej sie nie da
Też mi się nie podobają zbytnio podpięte
Ale zawsze mi się marzyła suknia z trenem no i taka jest
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 09:29   #67
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Czytając ten test o nowych restrykcjach cieszę się, że w tym roku biorę ślub chociaż jesteśmy ze sobą już praktycznie 8 lat i pewnie by nas zakwalifikowali do ślubu kościelnego za staż to psychiatra, psycholog...yyy.
ja mam też 8 letni staż a proboszcz na to "matko, dłużej czekać się nie dało?" owszem, można było szybciej, tylko gdzie i za co żyć:/

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez xp123 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane kwietnióweczki:roza : !!!

Dosyć długo się nie odzywałam. Minęło kilka miesięcy od mojego ostatniego posta w wątku kwietniowym. Przepraszam, ale przez ostatnie tygodnie przewracałam moje życie do góry nogami....jednak bacznie obserwowałam jak wspaniale idzie Wam organizowanie i opisywanie ślubnych detali. Nie miałam jednak zbyt dużo czasu na włączenie się w dyskusję, za co najmocniej przepraszam....

Jednak na miesiąc przed ceremonią chyba jednak potrzebuję wsparcia i poczucia, że nie jest z tym wszystkim sama. Ze zdecydowanej i pewnej siebie bohaterki (w kwestii ślubu oczywiście) stałam się spłoszoną szarą myszką, która nie daje rady z tą całą organizacją
WItaj Kochana, rzeczywiście nie kojarzę Cię, więc miło Cię poznać Myślę, że stres udziela się nam wszystkim. Kwiecień już za rogiem i aż strach się wynurzyć spod kołdry! Sądzę, że martwimy się na zapas. Czy będzie piękna pogoba - na to nie mamy wpływu niestety, choć wiadomo, że każda PM chciałaby, aby było ślicznie i słonecznie a nie deszczowo czy pochmurno... Prawdą jest, że każdy chce pomóc, dodaje swoje 3 grosze a tak na prawdę wtrąca się i wcale nie ułatwia postępowania swoimi radami. Pamiętaj, że nie wszystkim dogodzisz. Znajdzie się ktoś, komu nie pasuje tort, jedzenie czy muzyka. Ja myślę, że to tylko dodatki do całości jaką jest para młoda. Będzie dobrze i damy radę, bo kto ma dac jak nie my?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez xp123 Pokaż wiadomość
Przesyłam jeszcze kilka ślubnych inspiracji, które moim zdaniem pomogą uświetnić nasz wyjątkowy dzień z kilku z nich postanowiłam skorzystać


---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
U mnie jak dobrze pójdzie będzie 5 osób. Ale tak to jest, jak wszystko organizuje się na otatnią chwilę, dziewczyny studiują daleko, więc na święta i ślub przyjadą, na niby panieński nie dadzą rady. Ale, żeby tradycji stało się zadość to posiedzimy sobie chociaż w takim małym gronie
u mnie będzie, z tego co wiem, 9 dziewczyn. najwierniejszych kolezanek i bardzo dobrze, bo nie lubię jakiś mega spędów i błąkania się po pijaku na mieście.

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Podoba mi sie ten kolorowy bukiet Tylko jak później rozwiążesz resztę dodatków??
wlasnie kurcze nie wiem, niby dodatki mam...nie wiem jakie:/ bizuteria to krysztalki. sala jest taka : http://www.restauracjachorwacka.pl/gallery/4.jpg, http://www.restauracjachorwacka.pl/gallery/47.jpg wiec w sumie nie wiem. koloru przewodniego nie mam. jak kupowalam zaproszenia/podziekowania/ksiege to sa w odcieniacj ecru i zlota...|

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
WitamJa dziś mam w planie załatwić juz ostatecznie kwiaty. Mój wybór padł na wiosenne ,delikatne ,jasne barwy.Coś na wzór tych:
kurde podobaja mi sie takie laczone.......i nie wiem, co zrobic

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Też mi się nie podobają zbytnio podpięte
Ale zawsze mi się marzyła suknia z trenem no i taka jest

ja go chcialam uciac, ale nie pozwolono mi
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 10:28   #68
xp123
Raczkowanie
 
Avatar xp123
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 74
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Ahhhh mam to samo-jakoś te fryzury w internecie to albo koki ulizane(które totalnie do mnie nie pasują) albo loki luzno upiete(piękne ale nie na moje włosy....po godzinie bym miała strąki nie loki).Mam upatrzone 2 fryzuki ale zobaczymy co powie na to fryzjerka jak przyjde na próbe-tydzień przed weselem-już się nie mogę doczekać!!!!
Dokładnie tak jak mówisz. Tylko, że to co sobie wymyślimy w rzeczywistości okazuje się wcale do nas nie pasować.... Coś co pięknie wygląda na zdjęciu, nie koniecznie będzie dobre dla nas.... Loki u mnie to przekleństwo. Po kilku godzinach klapią i wyglądam jakbym wyszła z basenu i nie rozczesała włosów :P

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
WitamJa dziś mam w planie załatwić juz ostatecznie kwiaty. Mój wybór padł na wiosenne ,delikatne ,jasne barwy.Coś na wzór tych:
Są cudowne. Takie delikatne i jaśniutkie. Zdecydowanie w moim guście

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
WItaj Kochana, rzeczywiście nie kojarzę Cię, więc miło Cię poznać Myślę, że stres udziela się nam wszystkim. Kwiecień już za rogiem i aż strach się wynurzyć spod kołdry! Sądzę, że martwimy się na zapas. Czy będzie piękna pogoba - na to nie mamy wpływu niestety, choć wiadomo, że każda PM chciałaby, aby było ślicznie i słonecznie a nie deszczowo czy pochmurno... Prawdą jest, że każdy chce pomóc, dodaje swoje 3 grosze a tak na prawdę wtrąca się i wcale nie ułatwia postępowania swoimi radami. Pamiętaj, że nie wszystkim dogodzisz. Znajdzie się ktoś, komu nie pasuje tort, jedzenie czy muzyka. Ja myślę, że to tylko dodatki do całości jaką jest para młoda. Będzie dobrze i damy radę, bo kto ma dac jak nie my?
Ta bezradność mnie przeraża jeśli chodzi o pogodę, boję się o suknię, ponieważ jest z bardzo delikatnego materiału i z trenem. Obawiam się, że zanim dojadę na salę będzie czarna
Co do dogodzenia wszystkim masz 100% racji. Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie smakowało, orkiestra będzie za głośna/cicha lub nie spodoba się wystrój. Ale tak to już jest, że każda z nas chciałaby aby ten jedyny dzień był najpiękniejszy
__________________
Maleństwo przyjdzie na świat: 12.02.2013 r.

Edytowane przez xp123
Czas edycji: 2012-03-27 o 10:21
xp123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 10:37   #69
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez xp123 Pokaż wiadomość


Ta bezradność mnie przeraża jeśli chodzi o pogodę, boję się o suknię, ponieważ jest z bardzo delikatnego materiału i z trenem. Obawiam się, że zanim dojadę na salę będzie czarna
Co do dogodzenia wszystkim masz 100% racji. Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie smakowało, orkiestra będzie za głośna/cicha lub nie spodoba się wystrój. Ale tak to już jest, że każda z nas chciałaby aby ten jedyny dzień był najpiękniejszy
ślubujemy tego samego dnia - zamówiłam piękną pogodę
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:04   #70
xp123
Raczkowanie
 
Avatar xp123
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 74
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ślubujemy tego samego dnia - zamówiłam piękną pogodę
W takim razie ja dołączam się do zamówienia. Im nas więcej tym "podwykonawca" musi się bardziej postarać hihih
__________________
Maleństwo przyjdzie na świat: 12.02.2013 r.
xp123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:54   #71
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

No to na pierwszy ogień lecą suknie, cyferki przy każdym nicku są linkami do zdjęć:

arahjaa 1 2 3
Ewelinka i już 1 2
dziuba85 1 2 3 4 5 6
gosza_m 1 2
karozosia 1 2
LadyWhisper 1 2 3 4
Lubcia 1 2 3
magduś2 1 2 3 4 5 6
maruda80 1
maxwelka 1 2 3 4 5 i 1 2 3
misiak17 1 2 3
nena_milka 1 2 3
Nona10 1 2
nusiekowa 1 2
patiss89 1 2 3 4
tartetka 1 2 3 4 5
tusiamar 1 2
verumka 1
xp123 1 2 3 4

No i to chyba tyle, przynajmniej tyle znalazłam Jeżeli coś się nie zgadza, jakiś link jest podwójnie albo czegoś brakuje, to poprawiajcie mnie! Za chwilę wrzucę zestawienia (pojedynczych obrączek, butów, itp. nie zapisywałam, bo od groma i ciu ciut tego było, więc jak któraś chce cos dorzucić, to TERAZ ).

Edytowane przez maxwelka
Czas edycji: 2012-04-16 o 08:14
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 11:57   #72
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

maxwelka, ale odwalilas robote! wow!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:01   #73
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Nasze zestawienia:

dziuba85
Ewelinka i już i drugie
LadyWhisper
maxwelka
tartetka
tusiamar

Nasze koszty:

dziuba85
Ewelinka i już
LadyWhisper
maxwelka
tartetka
tusiamar
xp123
zabula87

Edytowane przez maxwelka
Czas edycji: 2012-04-20 o 13:50
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:07   #74
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
No to na pierwszy ogień lecą suknie, cyferki przy każdym nicku są linkami do zdjęć:

arahjaa 1 2 3
Ewelinka i już 1 2
dziuba85 1
gosza_m 1 2
karozosia 1 2
LadyWhisper 1 2
Lubcia 1 2 3
magduś2 1 2 3 4 5 6
maxwelka 1 2 3 4 5 i 1 2 3
misiak17 1 2 3
Nona10 1 2
nusiekowa 1 2
patiss89 1 2 3 4
Poemi 1 2
tartetka 1 2 3 4 5
tusiamar 1 2
verumka 1

No i to chyba tyle, przynajmniej tyle znalazłam Jeżeli coś się nie zgadza, jakiś link jest podwójnie albo czegoś brakuje, to poprawiajcie mnie! Za chwilę wrzucę zestawienia (pojedynczych obrączek, butów, itp. nie zapisywałam, bo od groma i ciu ciut tego było, więc jak któraś chce cos dorzucić, to TERAZ ).

To nie jestem ja Moja sukienka była w linku. http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/files/userslib...nessa_1119.jpg
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:13   #75
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
A racja, to misiak, nawet jest podpisana Zaraz poprawię. Co prawda link się zacenzurował, ale chodzi o model Vanessa 1119, tak?

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
maxwelka, ale odwalilas robote! wow!
No to teraz idę nadrabiać, bo nieprzyzwoicie się nagadałyście!
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:20   #76
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

maxwelko dokładnie tak Dziękuję

A co do zestawienia, to Muszę swój spis dodać, a co do aranżacji dodatków ślubnych, to jeszcze trochę poczekam.
Koszta mniej więcej mogę dopisać, ale jak znajdę czas.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:51   #77
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Kochana jak znajdę chwilkę to na podstawie mojej listy, stworzę ogólną, ok???
No to teraz Twoja kolej: sprawy do załatwienia, takie odpoczątku do końca

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
cześć moje Kwietniówki!
fajnie, że udało Wam się założyć nowy wątek
jestem po dwóch dniach pracy (po 12godz) i padam... do tej pory odmówiło nam ponad 50 osób na 200 zaproszonych:/ nadal 20 się nie odzywa:/ wczoraj miałam doła z tego powodu ale dziś nabrałam już dystansu i stwierdzam, że nic na siłę, Ci co są dla nas najważniejsi będą i to się liczy!
miłego weekendu

ps. 4 tygodnie
Dokładnie! Niech z naszego szczęścia cieszą się z nami Ci, którzy naprawdę tego chcą

U mnie jutro równo miesiąc!

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
a za tydzień mam panieński! ale będzie zabawa!! moja świadkowa wszystko trzyma w wielkiej tajemnicy, znam tylko miejsce- wynajęłyśmy domek nad jeziorem...już się nie mogę doczekać. Skorzystałam z okazji, że mam tą imprezę i właśnie w sobotę jadę na próbny makijaż, tego też jestem mega ciekawa.
dobranoc;P
Wyjazdowy panieński, ale fajnie U mnie raczej będzie stacjonarnie, ale jeszcze nic mi na ten temat nie wiadomo wiem tylko, że moja świadkowa już się spotkała ze wszystkimi uczestniczkami i się poznały. Zadzwoniła do mnie w trakcie tego spotkania, usłyszałam harmider w tle, i tylko mnie zapytała, czy gdybym miała do wyboru dom lub klub, to co wolę (powiedziałam, że dom), ale czy gdyby była opcja dom + klub to czy to chce najbardziej, to powiedziałam, że tak i tyle

Cytat:
Napisane przez Myszeczek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ci co nie umieją się określić po prostu nie chcą przyjść ale grają na zwłokę. My mamy potwierdzenia do 1 kwietnia, zaczekamy do 7 ewentualnie i bede wprost mowila takim osobnikom ze jesli potwierdza a nie przyjda, to musze zaplacic za puste krzesla. Moim zdaniem lepiej nawet wprost powiedziec "Sorry, nie chce mi sie, nie mam kasy" czy cokolwiek niz potwierdzic i olac :/
Ja muszę się Wam pochwalić Wczoraj kupiłam kieckę na poprawiny, dziś zrobiłam dekorację na auto- jutro wstawię fotki, potem pojedziemy chyba po szampany do Biedry i po wina do carrefoura (kupimy El Sol- chyba dobre?). I zakochałam się w takich jednych szpilach, chyba na zabój na poprawiny. N mówi że wieczorem po nie jedziemy ale jeszcze sie zastanawiam nad nimi
Foty foty foty!!!

Co do tłumaczeń gości, to szczyt osiągnęła chrześnica mojego taty, która się na niego obraziła i napisała mi w smsie, że nie będzie ani na slubie, ani na weselu, bo jej i jej mamy "nie ma wtedy w Warszawie". Trzeba przy tym wiedzieć, że zaproszenie dawałam im na początku grudnia, więc jeżeli ten wyjazd jest prawdziwy, to został zorganizowany z premedytacją, a po drugie całe życie jedyne miejsce, do jakiego wyjeżdżały poza Warszawę to była działka... pod Warszawą

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja bym niekupowala piwa.. chyba, ze jakies miejscowe. np u kolezanki w Ciechanowi bylo regionalne piwo Ciechan - ale tylko takie.

W ogóle -
Kwiecień plecień...
Pierwszy tydzień nadchodzącego miesiąca zacznie się nieprzyjemnie - ciepło nie będzie, ale im bliżej Wielkanocy, tym wyższe wartości na termometrach całej Polski.
Same święta będą słoneczne, a pogoda będzie wręcz wakacyjna.
Temperatury wzrosną nawet do 23 st. C - tak będzie w niedzielę 8 kwietnia.
W poniedziałek 9 kwietnia pogoda będzie jednak już bardziej wiosenna niż letnia - ma być maksymalnie 18 st. C. Kolejne dni kwietnia przyniosą ochłodzenie.


Kochane, zapytalam juz na innym forum ale nie wiem:| Znalazlam piekny bukiet - bardzo mi sie podoba, glowie barwy, takie wiosenne, wesole, ale........ale czy to pasuje do mojej sukni? poczatkowo bylam zakochana w rozowych rozach (zalacznik2) no i nie wiem.... bo sie jakos odkochalam na rzecz tego pierwszego... doradzcie, co lepsze? wrzucam tez suknie.. rozum mowi "roze" a serce "kolorowy"......
U nas też nie będzie piwa.

No to wygląda na to, że nasza gosza będzie miała piękną pogodę!

moim zdaniem też żółte różyczki są rewelacyjne A jaka jest Twoja suknia? Śnieżnobiała czy ecru / ivory?

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
hej kobietki!!! Jakże miło was widzieć po małej przerwie i to na nowym wątku!!!
maxwelka czekamy na zestawienie hihi
tartetka - ja też Cię kocham wyglądasz zjawiskowo!!!

a ja miałam panieńskie w grudniu i nawet o nim nie wiedziałam!!! Dziewczyny przygotowały wszystko, nawet mnie porwały z pracy wszystko było w klimacie Piratów z Karaibów(jestem obrzydliwą fanką Jacka Sparrowa ) więc byłyśmy wszystkie przebrane za piratki, w klubach leciała muza z piratów z karaibów, no po prostu zorganizowały przegenialnie to panieńskie!!! W życiu go nie zapomnęi jeszcze raz bym chciała!!!

ja dzisiaj jadę do florystki, umówić się na kwiaty i dekorację kościoła dajecie swoim świadkom kwiaty??? W sensie u nas będą dwie świadkowe, więc się tak zastanawiam.... Moja mówi, że ona nie chce, ani bransoletki ani kwiatków, więc w sumie nie będę zmuszać, ale fajnie by było, jakby się wyróżniały od gości, prawda...? Jak myślicie???

Mój jedzie jakoś w czwartek chyba na spotkanie z krawcową, żeby dobrać musznik i butonierkę pod kolor moich butów ahh jak to blisko!!!

My się martwić nie musimy o ciasta, bo tort z ciastami bierzemy na sali, będą pieczone przez teściową właścicielki, podobno są za je bi ste jak sama powiedziała :P a dopłacamy tylko 10 zł od talerzyka i do tego mamy jeszcze kaczkę na każdy stół, więc generalnie się bardzo opłaca. Gdzie ja mam to menuuuuuuu

33 dni!!!!!!! )))))))))))

chciałam iść pobiegać, ale siostra przyjeżdża i idziemy na solarium
Ale super panieński!

Co do florystki, cały czas muszę zadzwonić do hotelu w sprawie kwiatów, ceny pokoi i czegoś jeszcze, ale nie mogę sobie przypomnieć czego
U mnie świadkowa będzie miała bransoletkę z kwiatów, a TŻ, świadek i mój tata kwiaty w butinierce

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
wlasnie nie widze nigdzie. generanie pogode da sie przewidziec na 5 dni max, wiec srednio w to wierze, ale snieg nie napawa optymizmem:/



o, znalazłam inna

Pogoda na kwiecień 2012

„Kwiecień – plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata”.
W 2012 roku to przysłowie się nie sprawdzi, bowiem będzie tylko wiosna, bez wtrętów w postaci śniegu czy ujemnych temperatur. I o to chodzi. Będziemy mogli cieszyć się słoneczną aurą i – jak na tę porę roku – wysokimi temperaturami. W połowie miesiąca słupki rtęci na termometrach wskażą 20 st. C, a w 3 dekadzie – nawet 25 st. C, czyli prawdziwie letnia pogoda. Niestety, końcówka kwietnia nie będzie sprzyjać wiosennym spacerom. Temperatura spadnie, pojawią się opady deszczu, a w Tatrach spadnie śnieg.


--
Aaaaaaaaa, to wcale nie jest dobra prognoza Jaki deszcz?! Ja nie chcę deszczu!

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
pamietam, ze lało

lol, poczytajcie http://supersluby.pl/szykuja-sie-zmi...ych-a2258.html
No całe szczęście, że nas to ominie My byśmy w takim razie nie mogli wziąć slubu, bo pewnie trochę ponad dwa lata związku to za mało Ale co do ciąży to popieram! Aczkolwiek w takim przypadku moi rodzice nie byliby dziś małżeństwem

Cytat:
Napisane przez xp123 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane kwietnióweczki!!!

Dosyć długo się nie odzywałam. Minęło kilka miesięcy od mojego ostatniego posta w wątku kwietniowym. Przepraszam, ale przez ostatnie tygodnie przewracałam moje życie do góry nogami....jednak bacznie obserwowałam jak wspaniale idzie Wam organizowanie i opisywanie ślubnych detali. Nie miałam jednak zbyt dużo czasu na włączenie się w dyskusję, za co najmocniej przepraszam....

Jednak na miesiąc przed ceremonią chyba jednak potrzebuję wsparcia i poczucia, że nie jest z tym wszystkim sama. Ze zdecydowanej i pewnej siebie bohaterki (w kwestii ślubu oczywiście) stałam się spłoszoną szarą myszką, która nie daje rady z tą całą organizacją

Coraz bardziej zaczynam zastanawiać się, czy uda mi się wszystko zapiąć na ostatni guzik, czy o niczym nie zapomnę, jaka będzie pogoda, jakie wybrać kwiaty, ile rodzajów ciast zamówić, czy buty,które kupiłam nie będą za wysokie, jaka forma oczepin i poprawin, gdzie kogo usadzić i jak rozmieścić gości w pokojach itp. itd. Pytań w mojej głowie nasuwa się ze sto na minutę. Aaaaaaa....... to jest jakiś koszmar....
Mam wrażenie, że ludzie, którzy mają mnie wspierać w organizacji tego jedynego dnia, rzucają mi tylko dodatkowe kłody pod nogi.

Wszystkie macie piękne suknie, cudowne dodatki. Ja jednak wciąż waham się z wyborem fryzury. Mam wrażenie, że tendencje w tej dziedzinie są stałe i oklepane. Bez makijażu i sukni to ciągle nie to. Możliwe, że ogarnęła mnie delikatna panika....

Czy macie wybrane już kwiaty? Na moim weselu będą okrągłe stoły i oprócz wiązanki dla PM oraz butonierki na każdym z nich będą wiązanki dopasowane stylem. Nie wiem wciąż jednak jakie wybrać. Chciałabym aby nawiązywały do wiosny, lecz ich cena nie była porażająca. Myślałam o tulipanach, ale w połączeniu z jakimiś jeszcze kwiatkami. Kolory przeważające to biel, pudrowy jasny róż oraz limonkowa zieleń.
Oto bukiety, znalezione na google, które wpadły mi w oko, lecz czekam na waszą opinię.

Witam, już Cię dopisałam do naszej listy
nena_milka, ciebie też zaraz dopiszę!

A na czym polegało przewracanie do góry nogami, jeśli to nie tajemnica?

Spokojnie, wszystko będzie dobrze! Każda z nas ma takie chwile

Cudne te bukiety, które wrzuciłaś, chcę bardzo podobny! Taki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1332791648 lub taki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1332791648 Zapisuję je sobie!
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:54   #78
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
maxwelko dokładnie tak Dziękuję

A co do zestawienia, to Muszę swój spis dodać, a co do aranżacji dodatków ślubnych, to jeszcze trochę poczekam.
Koszta mniej więcej mogę dopisać, ale jak znajdę czas.

o matko, skad ja wzielam te koszta?! teraz sa o wiele wyzsze
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:57   #79
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
o matko, skad ja wzielam te koszta?! teraz sa o wiele wyzsze
Moje też są od czapy, nie martw się ale to tylko tak orientacyjnie, dla przyszłych pokoleń
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 13:44   #80
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
o matko, skad ja wzielam te koszta?! teraz sa o wiele wyzsze
moje też się CIUT zmieniły

maxwelka genialna robota

a my z Tusią jeszcze 25 dni...
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:48   #81
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
moje też się CIUT zmieniły

maxwelka genialna robota

a my z Tusią jeszcze 25 dni...
Czyżby każdej się lekko namnożyły i dodały?

Dzięki

Coraz bliżej, tum tum tum tum!

A zapomniałam wam powiedzieć o moim mini zakupie ślubnym Skorzystałam sobie z promocji w Sephorze, oddałam swój mega stary błyszczyk i kupiłam za pół ceny ichniejszy, koloru nude, tak jak poleciła mi moja makijażystka I jest super, nie wiedziałam, że Sephora robi takie fajne błyszczyki - ma świetny, naturalny kolor i taką kleistą konsystencję jak lubię
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:56   #82
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość

a my z Tusią jeszcze 25 dni...








---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość

A zapomniałam wam powiedzieć o moim mini zakupie ślubnym Skorzystałam sobie z promocji w Sephorze, oddałam swój mega stary błyszczyk i kupiłam za pół ceny ichniejszy, koloru nude, tak jak poleciła mi moja makijażystka I jest super, nie wiedziałam, że Sephora robi takie fajne błyszczyki - ma świetny, naturalny kolor i taką kleistą konsystencję jak lubię

ja to jetem dupa bo zaraz mam blyszczyk na zebach:|

dziewuszki, powiedzcie mi - jaki dezodorant? ja na codzien uzywam dove na zmiane z soraya. ale...na ten dzien musi byc super trwaly i swiezy... poleciacie jakis?



http://img1.demotywatoryfb.pl/upload...er1231_500.jpg

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2012-03-27 o 13:59
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:00   #83
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość








---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------




ja to jetem dupa bo zaraz mam blyszczyk na zebach:|

dziewuszki, powiedzcie mi - jaki dezodorant? ja na codzien uzywam dove na zmiane z soraya. ale...na ten dzien musi byc super trwaly i swiezy... poleciacie jakis?
Przecież dupa nie ma zębów

Ja różnie używam - raz antyperspirantu, a raz alkoholowego typu Gosh, z takich ciut droższych (ale to jak mi mama kupi ). No i na ślub pewnie kupię sobie coś w tym stylu, żeby nie pobrudzić sukni proszkiem (często białe bluzki robią się od antyperspirantu żółte pod pachami). Poza tym mam wrażenie, że taki zwykły dezodorant, alkoholowy, lepiej mnie chroni niż antyperspirant No i ładniej pachnie!
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:03   #84
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Cudne te bukiety, które wrzuciłaś, chcę bardzo podobny! Taki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1332791648 lub taki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1332791648 Zapisuję je sobie!
mmmmm, ładny!

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Przecież dupa nie ma zębów

Ja różnie używam - raz antyperspirantu, a raz alkoholowego typu Gosh, z takich ciut droższych (ale to jak mi mama kupi ). No i na ślub pewnie kupię sobie coś w tym stylu, żeby nie pobrudzić sukni proszkiem (często białe bluzki robią się od antyperspirantu żółte pod pachami). Poza tym mam wrażenie, że taki zwykły dezodorant, alkoholowy, lepiej mnie chroni niż antyperspirant No i ładniej pachnie!
hehe, może niektóre mają zeby

takie coś masz na myśli:http://www.twenga.pl/dir-Zdrowie-i-U...ezodorant-8476 ?
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:05   #85
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
mmmmm, ładny!

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------



hehe, może niektóre mają zeby

takie coś masz na myśli:http://www.twenga.pl/dir-Zdrowie-i-U...ezodorant-8476 ?
Dokładnie U mnie koło pracy jest drogeria, gdzie mają takie dezodoranty, chyba się wybiorę jak przyjdzie pensja
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:07   #86
xp123
Raczkowanie
 
Avatar xp123
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 74
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Witam, już Cię dopisałam do naszej listy
nena_milka, ciebie też zaraz dopiszę!

A na czym polegało przewracanie do góry nogami, jeśli to nie tajemnica?

Spokojnie, wszystko będzie dobrze! Każda z nas ma takie chwile
Musiałam zweryfikować to czym się w życiu zajmuję i ile czasu mi to zajmuje oraz jakie są tego efekty.
Postanowiłam odejść z dotychczasowej pracy i zacząć działalność na własną rękę
No cóż...czasami trzeba podjąć taką decyzję, tym bardziej dopóki jeszcze nie mam dzieci i kredytów na głowie do spłacania. Decyzję podjęłam przy pełnym wsparciu TŻ i rodziny, także mam nadzieję, że będzie dobrze.
Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Cudne te bukiety, które wrzuciłaś, chcę bardzo podobny! Taki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1332791648 lub taki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1332791648 Zapisuję je sobie!
Cieszę się, że jeśli chodzi o gust w kwestii kwiatków, nie jestem sama
__________________
Maleństwo przyjdzie na świat: 12.02.2013 r.
xp123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:13   #87
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Dokładnie U mnie koło pracy jest drogeria, gdzie mają takie dezodoranty, chyba się wybiorę jak przyjdzie pensja

a one sa drogie takie?
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:31   #88
xp123
Raczkowanie
 
Avatar xp123
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 74
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

To ja w takim razie, aby dopasować się do zestawienia również przedstawię mój kosztorys:
ślub na 80 osób
sala- 190 zł/os. z poprawinami
kamerzysta- 4000zł (to jest troszkę moja fanaberia, wiem że można o wiele taniej ale zakochałam się w ich produkcjach)
fotograf- 2100 zł
zespół- 4700 zł (w moim mieście są tylko dwa dobrze grające zespoły i niestety aż tak się cenią)
noclegi- 4260 zł (nie mam wyboru, praktycznie wszyscy są dojezdni)
suknia ślubna- 3000 zł (szyta na wzór)
buty na ślub- 360 zł, balerinki na zmianę- 300 zł i butki na poprawiny- 199 zł
sukienka na poprawiny- 300 zł
dodatki (welon, bolerko)-
obrączki- 2600 zł (zrobiliśmy je na zamówienie już prawie rok temu, od razu po wybraniu daty ślubu, więc zbytnio nie zwracaliśmy uwagi na koszty- dzisiaj już bym takich drogich nie kupiła)
garnitur i dodatki dla TŻ- do 2000 zł
zaproszenia- 490 zł (dużo więcej osób zapraszaliśmy- sporo osób odmówiło)
prezenty dla rodziców- ok. 1000 zł (i moi i TŻ nie są razem, więc trzeba było dla każdego kupić osobno)
alkohol- 3500 zł (wódka, wino i szampany)
wiejski stół- 1600 zł
dekoracje sali i kościoła-
kościół- 100 zł (dane na zapowiedzi w parafiach), 50 zł nauki, 50 zł poradnia, ślub+organista+kościelny-
USC- ok. 80 zł
fryzura- 120 zł
makijaż- 120 zł
ciasta- 700 zł
tort- 800 zł
samochód- 0 zł (na szczęście użyczą nam znajomi)
__________________
Maleństwo przyjdzie na świat: 12.02.2013 r.
xp123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:39   #89
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Cudne te bukiety, które wrzuciłaś, chcę bardzo podobny! Taki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1332791648 lub taki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1332791648 Zapisuję je sobie!
Ja mam zamówiony ten pierwszy na ślubny

A co do dezodorantu to z miesiąc temu zaczęłam używać etiaxilu a w dniu ślubu też planuję jakiś alkoholowy

xp123 podziwiam... Ja cąły czas się waham... Chętnie bym zrobiła to samo...
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:53   #90
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez xp123 Pokaż wiadomość
To ja w takim razie, aby dopasować się do zestawienia również przedstawię mój kosztorys:
ślub na 80 osób
sala- 190 zł/os. z poprawinami
kamerzysta- 4000zł (to jest troszkę moja fanaberia, wiem że można o wiele taniej ale zakochałam się w ich produkcjach)
fotograf- 2100 zł
zespół- 4700 zł (w moim mieście są tylko dwa dobrze grające zespoły i niestety aż tak się cenią)
noclegi- 4260 zł (nie mam wyboru, praktycznie wszyscy są dojezdni)
suknia ślubna- 3000 zł (szyta na wzór)
buty na ślub- 360 zł, balerinki na zmianę- 300 zł i butki na poprawiny- 199 zł
sukienka na poprawiny- 300 zł
dodatki (welon, bolerko)-
obrączki- 2600 zł (zrobiliśmy je na zamówienie już prawie rok temu, od razu po wybraniu daty ślubu, więc zbytnio nie zwracaliśmy uwagi na koszty- dzisiaj już bym takich drogich nie kupiła)
garnitur i dodatki dla TŻ- do 2000 zł
zaproszenia- 490 zł (dużo więcej osób zapraszaliśmy- sporo osób odmówiło)
prezenty dla rodziców- ok. 1000 zł (i moi i TŻ nie są razem, więc trzeba było dla każdego kupić osobno)
alkohol- 3500 zł (wódka, wino i szampany)
wiejski stół- 1600 zł
dekoracje sali i kościoła-
kościół- 100 zł (dane na zapowiedzi w parafiach), 50 zł nauki, 50 zł poradnia, ślub+organista+kościelny-
USC- ok. 80 zł
fryzura- 120 zł
makijaż- 120 zł
ciasta- 700 zł
tort- 800 zł
samochód- 0 zł (na szczęście użyczą nam znajomi)

ło matko! strasznie dużo! jednak ja tak dużo nie wydałam jak widzę
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 22:55:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.