paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 14:34   #31
jenniedesmonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Jeśli chodzi o paski, to po 3 dniach stosowania strasznie bolały mnie zęby, nie mogłam mówić, o jedzeniu czegokolwiek już nie wspomnę. Zatem po moich doświadczeniach odradzam stosowanie pasków, bo efekt niby jest, ale nie jest jakiś powalający. Na dodatek przebarwiły się dziąsła, ogólnie kuracja nie jest przyjemna.
jenniedesmonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 14:11   #32
basiunia31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

.. ja stosuje te paseczki juz 6 dzien... jutro koniec.. troszke miałam nadwrażliwość ale szybko minęło.... jeszcze nie widze efektu..
basiunia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 14:26   #33
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez jenniedesmonde Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o paski, to po 3 dniach stosowania strasznie bolały mnie zęby, nie mogłam mówić, o jedzeniu czegokolwiek już nie wspomnę. Zatem po moich doświadczeniach odradzam stosowanie pasków, bo efekt niby jest, ale nie jest jakiś powalający. Na dodatek przebarwiły się dziąsła, ogólnie kuracja nie jest przyjemna.
dziąsła pewnie przebarwiły Ci się przez to, że paski dotykały dziąseł. Po prostu trzeba dokładnie nakładać paski
Cytat:
Napisane przez basiunia31 Pokaż wiadomość
.. ja stosuje te paseczki juz 6 dzien... jutro koniec.. troszke miałam nadwrażliwość ale szybko minęło.... jeszcze nie widze efektu..
Być może nie pomoże Ci w 100% ale napewno zmniejszy ból płukanka do ust, albo pasta elmex do wrażliwych zębów
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:16   #34
jenniedesmonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Tak, efekt jest. Zęby są białe, ale strasznie wrażliwe na zimne i ciepłe powietrze. Stosuję paski raz dziennie. Odnośnie dziąseł- nie uda się idealnie tego nałożyć, gdyż są zbyt szerokie i musiałabym przyciać paski, by dokładnie pasowały.
jenniedesmonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:29   #35
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez basiunia31 Pokaż wiadomość
.. ja stosuje te paseczki juz 6 dzien... jutro koniec.. troszke miałam nadwrażliwość ale szybko minęło.... jeszcze nie widze efektu..
6 dzień i nic? to coś jest nie tak

Cytat:
Napisane przez jenniedesmonde Pokaż wiadomość
Tak, efekt jest. Zęby są białe, ale strasznie wrażliwe na zimne i ciepłe powietrze. Stosuję paski raz dziennie. Odnośnie dziąseł- nie uda się idealnie tego nałożyć, gdyż są zbyt szerokie i musiałabym przyciać paski, by dokładnie pasowały.
ten ból minie po kilku dniach, przynajmniej u mnie tak było =P
__________________
"\O.o/"

Edytowane przez miyusakoshi
Czas edycji: 2009-01-20 o 17:32
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 14:40   #36
1990sylunia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

odnośnie pytania osoby wcześniej

"czy mozna stosować paski kiedy ktoś ma żłtą kość"

i ktoś odpowiedział na to pytanie

"nie polecam"

i musze sie z tym nie zgodzić!!! jestem po kuracji wybielającej i sama mam pożółkłą kość.. jednak w chwili obecnej zeby mam bialutkie a minelo juz ponad pół roku od chwili zakończenia kuracji!!!

polecam kazdemu te paski!! a na nadwrazliwosc zębó oferuje uzywanie pastu do zebów o nazwie "MERIDOL"

pozdrawiam
1990sylunia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:05   #37
martynavip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

mam plombe miedzy jedynkami od wewnatrz ale troche tez na srodku od zewnetrznej strony czy żel wybieli ja tak samo jak ząbki?? boje sie ze po wybieleniu bedzie sie bardzo odrózniac niby jest malutka ale w widocznym miejscu :/
martynavip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 13:27   #38
juliaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

a ma ktoś może problem z "pojawiającymi się i znikającymi " przebarwieniami na zębach ?
taka mała biała plamka na zębie, pojawia się i znika o.O

wiece może jak sie tego pozbyć ?
juliaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:43   #39
jenniedesmonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez juliaa17 Pokaż wiadomość
a ma ktoś może problem z "pojawiającymi się i znikającymi " przebarwieniami na zębach ?
taka mała biała plamka na zębie, pojawia się i znika o.O

wiece może jak sie tego pozbyć ?
wiesz ja miałam przebarwienia, te białe plamki znikają same po jakimś czasie. Ogólnie jestem już po tej kuracji i efekt białych zębów szybko minął... niestety.
jenniedesmonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 17:31   #40
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez martynavip Pokaż wiadomość
mam plombe miedzy jedynkami od wewnatrz ale troche tez na srodku od zewnetrznej strony czy żel wybieli ja tak samo jak ząbki?? boje sie ze po wybieleniu bedzie sie bardzo odrózniac niby jest malutka ale w widocznym miejscu :/

Mam ten sam problem proszę kogoś o odpowiedź. Także chcę wybielić sobie ząbki bo nosiłam aparat ort. i teraz jakoś nie są olśniewająco białe.. A czy po tej kuracji paskami ból utrzymuje się nadal? Czy ta nadwrażliwość to tylko przez tydzień tej kuracji czy później też?

Kiedyś stosowałam płyn Colgate plax whitening i paste blend-a-med ale ostatnio nawet to mi nie pomaga.. :/ Moja mama mi odradza wybielanie (bo na początku chciałam u dentystki ale to podobno mocno niszczy szkliwo) czy wybielanie paskami też tak niszczy ?

Proszę o odpowiedź
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 17:56   #41
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez juliaa17 Pokaż wiadomość
a ma ktoś może problem z "pojawiającymi się i znikającymi " przebarwieniami na zębach ?
taka mała biała plamka na zębie, pojawia się i znika o.O

wiece może jak sie tego pozbyć ?

miałam jedną, ale ona znika po kilku minutach =p

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Katarinka 18 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem proszę kogoś o odpowiedź. Także chcę wybielić sobie ząbki bo nosiłam aparat ort. i teraz jakoś nie są olśniewająco białe.. A czy po tej kuracji paskami ból utrzymuje się nadal? Czy ta nadwrażliwość to tylko przez tydzień tej kuracji czy później też?

Kiedyś stosowałam płyn Colgate plax whitening i paste blend-a-med ale ostatnio nawet to mi nie pomaga.. :/ Moja mama mi odradza wybielanie (bo na początku chciałam u dentystki ale to podobno mocno niszczy szkliwo) czy wybielanie paskami też tak niszczy ?

Proszę o odpowiedź
nie wybielił ci dentysta? o.0 zazwyczaj sami to robią...

"podobno"... w klasie mam dwie koleżanki, które nosiły aparat i miały wybielane zęby u dentysty i mają normalne zęby, żadnych uszkodzeń szkliwa nie mają =p
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 18:33   #42
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Nie wybieliła mi tzn oczyściła je tam po swojemu ale nie wybielała.. Chciałam wybielać (U NIEJ !) ale odradziła mi.. Dlatego jestem ciekawa jak to jest z tymi paskami?? Tylko że właśnie mam tą plombę miedzy jedynkami :/ no i obawiam się troche tej nadwrażliwości nawet po kuracji.. Chciałabym kupić sobie te paski : Whitestrips crest supreme

Ale nie wiem czy to takie bezpieczne <bezradna> Dziewczyny co o tym myślicie ?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Aaaa i czy macie może jakieś zdj. PRZED zastosowaniem pasków I PO ????
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:03   #43
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Hej
Słuchajcie zamówiłam na allegro te paski Blend-a-med whitestrips i nałożyłam dziś je rano i teraz wieczorem.

I nic, żadnej nadwrażliwości w ogole nie czułam że je mialam. Jedynie przez chwile smak zelu i nic wiecej ;P I nie wiem czy mam sie cieszyc czy martwic hehe, bo większość z Was pisze tu, że jak bolały to wybieliły i boje sie ze mi nie wybieli ;( heh.
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 06:49   #44
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

uzywałam te paski rok temu i chyba wczesniej też ok 1,5 roku. po pierwszej kuracji nie miałam wrazliwych zębów (no może troche przy samym końcu kuracji bo widocznie juz były tym zmęczone efekt za pierwszym razem trzymał sie właśnie mniej wiecej pól roku. wiec sięgnęłam drugi raz. rok temu to juz miałam problem zeby wytzrymac te poł godziny bo bół byl nieznośny nawet po ściągnięciu ale czego sie nie robi... efekt nadwrazliwości ytzrymywał się ok 2 tyg a potem wszystko było ok ogólnie szczerze polecam
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:13   #45
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja po swoich doswiadczeniach z tymi paskami moge je polecic w 100%. Na mnie dzialaja. Stosuje je co pol roku, a lacznie trwa to juz ze 4 lata.
Zeby na poczatku mialam wyjatkowo wrazliwe, ale teraz na 2 dni przed stosowaniem paskow uzywam pasty Colgate Sensitive Whitening i myje nimi zeby przez ok 2 tyg lub dopoki sie pasta nie skonczy Zeby wogole nie bola. Oczywiscie moze to byc inna pasta, byle by miala napis "sensitive", kiedys mialam Prokudent czy jakos tak i tez byla ok.
Paski naklejam rowno z linia dziasel, a reszte zawijam pod spod. Wtedy dziasla nie sa podrazniane i nie bola.

Przez okres stosowania paskow staram sie nie jesc produktow barwiacych zeby, np buraki itp. Kawe nadal pije, ale po kazdym jedzeniu uzywam gum "orbit white".

I to chyba tyle. Zeby mam biale

Ciekawia mnie te paski Crest. Stosowal ktos? Lepsze od blendamed white strips?
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:36   #46
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja jestem po pierwszym założeniu pasków Crest SUPREME trzymałam 30 min. i szczerze mówiąc nic nie czułam jedynie smak żelu. Jak narazie różnicy nie widzę żadnej ale zobaczymy jak będzie dalej

Btw paski z dołu strasznie mi się "ślizgały" (?) i spadały jakby :/ co zrobić żeby były na swoim miejscu cały czas? :/ aaa i czemu te dolne są takie krótkie? :/ na tylnie zęby już nie starcza.. a górne to tylko do "czwórek" mi sięgają.. Czy to tak ma być? o_O
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:07   #47
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Te blend a med są strasznie krótkie szczególnie te dolne, ale zostaje kawałek paska z tym żelem nie potrzebnym wiec go odcinam i doklejam na dole ząbki a po 4 dniach użytkowania bol jest masakryczny ;/
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:41   #48
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Eventuate to uzywaj past sensitive. One pomagaja

Katarinka 18 te paski, tzn ja akurat mam blendamed zakrywaja tylko te zeby, ktore widac podczas usmiechania sie. Mi te paski tez sie czasami slizgaja, ale to jest wina sliny za duzo czasami gadam jak je mam wiec zeby nie spadaly trzeba je zalozyc i nic nie gadac. Bo ze nie wolno jesc i pic to chyba wiesz
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:33   #49
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

ja właśnie po raz drugi kupiłam sobie te paski jestem z nich strasznie zadowolona
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 20:46   #50
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

a mi one wcale nie pomogły ;(

i pieniądze w błoto wyrzucone ;P
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 21:23   #51
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Eventuate to uzywaj past sensitive. One pomagaja

Katarinka 18 te paski, tzn ja akurat mam blendamed zakrywaja tylko te zeby, ktore widac podczas usmiechania sie. Mi te paski tez sie czasami slizgaja, ale to jest wina sliny za duzo czasami gadam jak je mam wiec zeby nie spadaly trzeba je zalozyc i nic nie gadac. Bo ze nie wolno jesc i pic to chyba wiesz

Tak tak wiem jestem już po kuracji i jestem strasznie zadowolona z efektów !! Moje ząbki są naprawdę bialutkie ^^

A co do problemu ze zsuwającymi się paskami to później przed założeniem suszyłam ząbki (np.wycierałam wacikiem) i później nie spadały

Pozdrawiam
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie


Edytowane przez Katarinka 18
Czas edycji: 2009-03-16 o 21:26
Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:12   #52
essijoj
Raczkowanie
 
Avatar essijoj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 53
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Jakies 3 lata temu stosowala paski blend-a-med i efekt byl nawet nawet, jakies 3 tony utrzymywal sie przez ponad rok , zeby byly bardzo wrazliwe na teperature troche bolaly ale dopiero gdzies w 5 dniu stosowania.
wczoraj kupilam ten sam produkt i dzis zalozylam pierwszy raz paski, po czym nie moge juz wytrzymac z bolu!!!
Bola mnie wszystkie zeby, i czuje sie poddenerwowana, wrazliwa na szelesty swisty, w dotyku szrstich sychych przedmiotow. czy ktos wie co zrobic zeby ten bol ustal???
__________________
essijoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:04   #53
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Odstaw paski na kilka dni (1/2) jeśli nadwrażliwość nie przejdzie niestety musisz zrezygnować z pasków całkowicie
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:08   #54
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

dziewczyny macie zdjęcia, żeby pokazać zmiane po paseczkach?
bo zastanawiam się czy nie spróbować
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:22   #55
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

a co powiecie jeśli ktoś ma naturalnie nadwrażliwe zęby? tylko na zimno co prawda ale zawsze wybielanie u dentysty to nie..mamusia by zawału dostała używam na co dzień elmexu albo sensodyne (ale tylko raz dziennie, potem inna pasta) i tak sie wlasnie zastanawiam...bo widzialam efekty na kolezance...niebo a ziemia
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:35   #56
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

paski są super. wybielają ząbki ale nie niszczą szkliwa. Trzeba tylko pamietac ze wszystkie srodki wybielajace wpływaja na nadwrazliwosc i trzeba sie liczyc z tym ze zeby beda bolaly. polecam stosowanie pasty na nadwrazliwosc przed w trakcie i po wybielaniu. Uzywanie past wybielajacych tez wpływa przeciez na nadwrazliwosc. Wiec jesli ktos wybiela zęby na siłe pastami a potem stosuje paski to naprawde sie nie dziwie ze umeira z bólu
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:08   #57
bety88
Raczkowanie
 
Avatar bety88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

zawsze miałam bardzo zdrowe zęby i chciałam je delikatnie wybielić-kupiłam te paski i co się stało... po 3 dniach był już widoczny efekt-może nie powalający ale był potem dalej stosowałam paski, mimo że nie zjaśniały ani o ton. Bardzo żałuję że w dalszym ciągu katowałam zęby paskami bo do tej pory (2lata temu to się działo) moje zęby są niesamowicie wrażliwe, szczególnie na zimno-nawet jak rowerem jadę z zamkniętą buzią to mi wieje łatwo jest coś zniszczyć a potem się pokutuje latami ogólnie- nie polecam
__________________
"... i keidy przyjdą dni deszczowe naucz sie przechodzić między kroplami"

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/index.php?new=4895d82f0617a
bety88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 05:18   #58
hahahaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 68
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Hej Od 3 dni używam pasków Whitestrips i tak samo od trzech dni boli mnie brzuch - czuję jakbym miała "spuchnięty żołądek".. Moja mama twierdzi, że to może byc od pasków, tzn od tego żelu.. Niby go nie jem :P ale zawsze się trochę tego połyka.. Nie chcę odstawiać pasków, myślicie, że to ma związek? I że to coś groźnego, czy mogę to po prostu przetrzymać?
hahahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:29   #59
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

ja tez od 3 dni dzisiaj czwarty. powiem Ci, że mnie tez brzuch boli....ale ja biore antybiotyk i ja jego podejrzewałam. mnie dzis zaczely troche bolec zeby...ale juz widac efekty
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:07   #60
dlaczegoniemoge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

zestaw zawiera 28 pasków do 7 dniowej kuracji. Czyli używamy tylko przez tydzień i zostaje nam na jeszcze kolejny tydzień na powtórzenie kuracji?
dlaczegoniemoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 13:07:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.