...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::... - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 22:56   #721
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Doradźcie mi Dziewczyny.

Moje włosy są baaardzo kręcone, odrobina wilgoci i już się skręcają, puszą.
Gdy wyprostuję prostownicą (za ok. 100 złotych, średniaczek) to po około godzinie już się wywijają.

Myślicie, że GHD poradzi sobie lepiej?


Baaardzo zaciekawił mnie ten wątek ;d
ja Ci nie gwarantuje że włosy np. po godzinie nie zaczną Ci się skręcać/puszyć po GHD.. zależy to od struktury Twoich włosów.. Ja jestem zadowolona (mam kręcone i puszyste włosy) ale znam osoby, które po GHD mają ten sam efekt co po np. babyliss . Musisz ją po prostu wypróbować przed zakupem, innej rady nie ma.
Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 08:04   #722
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziękuję za odpowiedz
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:08   #723
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

ratuunkuuu kto mi powie jak sprawdzić czy prostownica ghd jest orginalna? bo kupiłam takową na allegro ale jakoś szału nie ma i obawiam się że to jakaś podruba ale może niedbale prostowałam bo się spieszyłam

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

i jeszcze jedno nie znam angielskiego i nie wiem który dokładnie nr na prostownicy to ten hologram
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 18:47   #724
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Na końcu kabla od prostownicy powinien być taki hologram na naklejce, a w środku prostownicy jest date numer - mając te dwa kody wpisujesz je na http://www.ghdhair.com/customer-care...t-registration

jak kupowałaś na allegro to nie obraź się, ale najpewniej to niestety nie będzie oryginał - pełno tam niestety podrób

tu masz dokładnie opisane co musisz wpisać http://www.ghdhair.com/app/product-r...hp?language=uk

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2011-08-27 o 18:49
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:36   #725
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

WPISAŁAM TE KODY i potem przeszłam dalej tam tzreba było wpisać swoje dane jakoś przez to przebrnęłam ale potem dalej znów coś trzeba wpisywać a ja nie wiem co?
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 12:31   #726
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Hej dziewczyny! Przeczytałam ten temat od deski do deski i jestem zdecydowana na zakup tego cudu: http://www.lookfantastic.com/hair/gh...-heat-mat.html
mam tylko pytanie czym różnią się prostownice, np. GHD IV STYLER od GHD GOLD CLASSIC STYLER. Czy bedzie jakas różnica w uzytkowaniu ich lub efektów które dają?
I jeszcze jedno. Chcę zapłacic za pomoca karty VISA. Co dokladnie ozancza pole "security code" chodzi tu o t o, że mam wpisac pin do karty? O.o
moze to pytanie jest glupie, ale pierwszy raz bede robic zakupy takim sposobem. Bede wdzieczna za wszelakie odpowiedzi
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 12:59   #727
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny chcialabym zamowic sobie ta prostownice: http://www.lookfantastic.com/electri...-heat-mat.html
z tym ze juz sie pogubilam czy mozna placic karta debetowa VISA czy musze posiadac karte kredytowa? no i co to jest ten SECURITY CODE? bo to chyba nie jest pin do mojego konta?:P moze to glupie pytania, ale nigdy ni kupowalam w ten sposob i jestem kompletnie skołowana
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 17:07   #728
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Właśnie próbowałam kupic to cudo na lookfantastic i jak wypelnilam juz wsyztskie pola i kliknelam place order to znowu przekierowało mnie do SHIPPING, czyzli do drugiego kroku w zakupie. Czemu? Mam nadzieje ze nie pobralo mi kasy.
To chyab znaczy ze debetówkami nie mozna płacic jestem załamana
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 08:59   #729
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

No musisz czytać co trzeba wpisać no nikt nie wpisze przecież za Ciebie - jak nie rozumiesz to skopiuj to do translate.google.pl i na pewno dasz radę.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:40   #730
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

dzięki wielkie sprawdziłam . kupiłam podrubę no trudno
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 07:41   #731
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jakiś czas temu też szukałam na allegro i póki co jest tam 1 oryginalna ghd (obecnie do kupienia za ok. 600 zł).
Pozostałe to podróby. Na oficjalnej stronie ghd podają, że prostownice produkowane są w Chinach, jak napisałam do pewnej sprzedającej to odpowiedziała że w Korei. Poza tym gdy pytałam o rejestrację na stronie producenta to dowiedziałam się, że nie można rejestrować w Polsce ponieważ nie ma tu oficjalnej dystrubucji i wiązałoby się to z wykupieniem licencji a to zwiększyłoby koszt prostownicy (nie pytajcie, ja też nie rozumiem ale już nie drążyłam).
Czy możesz podać nazwę sprzedającego (albo na PW) żeby pozostałe dziewczyny nie skusiły się na podróbę?

Może sprawdź jeszcze raz. Może jednak coś źle zrobiłaś (nie bij, chcę pomóc ).

Wejdź tu: http://www.ghdhair.com/customer-care...t-registration
i wejdź sobie w podkreślone pytania obok miejsca gdzie wpisuje się te kody. Dokładnie Ci pokażą co masz wpisać.

Jak tak się nie uda to skopiuj tu co ci wyskoczyło albo skontaktuj się ze mną na PW - przetłumaczę Ci dokładnie co piszą.

Jeszcze mi się przypomniało co nieco z maila sprzedającej: prostownica ma wszystkie certyfikaty i hologramy...ale nie można jej zarejestrować.
No wiadomo...powody podałam już wyżej


Poza tym, odchodząc już od tematu prostownicy, sprzedaż podróbek jest karalna.
Jesli będziesz pewna, że to podróba to domagaj się zwrotu pieniędzy! Pewnie zapłaciłaś z 200 zł - jak za podróbę to gruba przesada!
__________________

Edytowane przez Virginnia
Czas edycji: 2011-08-31 o 08:46
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 23:30   #732
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Napisz do sprzedającego, że jest to podróbka i że odeślesz mu i prosisz o zwrot kasy, w przeciwnym wypadku powiadomisz Allegro i policję. Najczęściej idą na ugodę.

Każdą oryginalną prostownicę GHD można zarejestrować lub jest informacja że jest zarejestrowana już (czyt. ktoś już kiedyś zarejestrował)
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 18:17   #733
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

hej to pewnie ta sama sprzedająca o której pisze virginia bo napisała mi dokładnie to samo o tej licencji i korei itd nie wiem co mam myśleć może to prawda że tych z polski nie można zarejestrowac bez licencji?

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

mam jeszcze pytanko , wiem że gdzieś z przodu rei i inne dodawały fotki przed prostowaniem i po, może mi ktoś powiedzieć dlaczego ja ich nie widzę ? czy coś trzeba wcisnąć?
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:10   #734
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez diablica_db Pokaż wiadomość
nie wiem co mam myśleć może to prawda że tych z polski nie można zarejestrowac bez licencji?

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

mam jeszcze pytanko , wiem że gdzieś z przodu rei i inne dodawały fotki przed prostowaniem i po, może mi ktoś powiedzieć dlaczego ja ich nie widzę ? czy coś trzeba wcisnąć?
to nie są żadne prostownice z Polski/na Polskę. KAŻDA oryginalna (nieważne gdzie zakupiona) powinna dać się zarejestrować!
Poza tym wydaje mi się, że sa wysyłane z UK (więc nadal nie wiem co z tą Polską ). Strona producenta nie wie że jesteś z Polski. Ma się dać zarejestrować i już! Prościej już tego nie wytłumaczę

PS pozytyw? Chociaż neutral mogłaś dać. Pozytywów się nie czyta.

Fotek nie widzisz bo początek wątku jest sprzed 2 lat.
__________________
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:13   #735
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez diablica_db Pokaż wiadomość
hej to pewnie ta sama sprzedająca o której pisze virginia bo napisała mi dokładnie to samo o tej licencji i korei itd nie wiem co mam myśleć może to prawda że tych z polski nie można zarejestrowac bez licencji?


no proszę Cię...
sama chyba nie wierzysz w to co napisałaś...
jak nic Cię oszukała...

tak jak napisała Ci Astro. zwróć jej tą prostownicę, wołaj zwrot pieniędzy. jak nic nie da - pisz do allegro, że bubel sprzedaje i strasz policją. nie daj się wrobić!

nie wierz w bujdy, ze nie można zarejestrować prostownicy.
jak jest ghd to na stronie ghd ją zarejestrujesz bez problemu.

trzymam kciuki żebyś odkręciła tą sytuację i odzyskała kasę.
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:21   #736
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość

trzymam kciuki żebyś odkręciła tą sytuację i odzyskała kasę.
wystawiła pozytyw - raczej nic nie zdziała (niezależnie od jego treści sprzedający nie będzie miał motywacji do uznania reklamacji. Poza tym już użyła tej prostownicy a to pogarsza sprawę)
__________________
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:30   #737
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Virginnia Pokaż wiadomość
wystawiła pozytyw - raczej nic nie zdziała (niezależnie od jego treści sprzedający nie będzie miał motywacji do uznania reklamacji. Poza tym już użyła tej prostownicy a to pogarsza sprawę)
aha... no to podejrzewała, że podróba i wystawiła pozytywny komentarz? dziwne... no nic... straciła tylko kasę...
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:44   #738
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

powiem wam dziewczyny że nie chce mi się zgłaszać reklamacji bo szkoda mi nerwów jakoś chyba przeboleję te 2 stówy i będę miała nauczkę na przyszłoć. wystawiłam pozytywa bo chciałam być uczciwa a faktem jest to że nie pytałam przed zakupem czy to oryginał. sama sprzedaję na allegro i wiem jak to jest kiedy ktoś wystawia ci negatywa . swojądrogą to skąd ona to sobie tak ładnie wymyśliła z tą licencją itd tak z palca wyssała?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

zastanawia mnie jeszcze to ze babka ma wszystkie komentarze pozytywne a jak patrze to sprzedaje tylko prostownice
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:49   #739
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez diablica_db Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

zastanawia mnie jeszcze to ze babka ma wszystkie komentarze pozytywne a jak patrze to sprzedaje tylko prostownice
poprzednio była tylko kupującą

Masz jakąś gwarancję? Na jak długo? Co masz zrobić w razie usterki?
__________________
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 19:53   #740
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez diablica_db Pokaż wiadomość
powiem wam dziewczyny że nie chce mi się zgłaszać reklamacji bo szkoda mi nerwów jakoś chyba przeboleję te 2 stówy i będę miała nauczkę na przyszłoć. wystawiłam pozytywa bo chciałam być uczciwa a faktem jest to że nie pytałam przed zakupem czy to oryginał. sama sprzedaję na allegro i wiem jak to jest kiedy ktoś wystawia ci negatywa . swojądrogą to skąd ona to sobie tak ładnie wymyśliła z tą licencją itd tak z palca wyssała?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

zastanawia mnie jeszcze to ze babka ma wszystkie komentarze pozytywne a jak patrze to sprzedaje tylko prostownice
wiesz, szkoda że tak się to kończy... piszesz, że szkoda Ci nerwów - ok rozumiem, Twoja decyzja. ja bym sobie na takie zachowanie nie pozwoliła.

a myślałaś, ze napisze Ci wprost że sprzedaje podróby? no musi coś wymyślić, pewnie łudzi się że trafi na kogoś naiwnego, kto w to uwierzy i tak ciągnie swój "biznes".

a co do pozytywów, na swoim przykładzie widzisz jak je zdobywa.

tyle w temacie.
co tu dużo gadać, masz nauczkę. szkoda.

oby inne dziewczyny nie trafiły na tą sprzedającą.
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:45   #741
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny, dostałam dzisiaj to cudo i od razu postanowiłam wypróbowac. Wlosy rzeczywiscie straciły na objętości (na czym mi zalezało, ale chyba az za bardzo ta objetosc stracily :P ). Po za tym wlosy jak druty i co najwazniejsze, wyprostowalam na igiełkę jeden kosmyk włosów, który zawsze zył własnym zyciem i nie reagował na żadne kosmetyki i zabiegi wykonywane prostownicą Jedna rzecz mnie tylko martwi. Dym. Czy Wam tez podczas prostowania dymia sie włosy? :P W poprzednich prostownicach nigdy nie miałam czegos takiego. Mam wrazenie, ze GHD ma troche zbyt wysoka temperature...
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:04   #742
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Hej dziewczyny , mam pytanie kupiłam ghd od osoby prywatnej, która dostała prostownicę w prezencie i jej nie używa, z tego co widzę to nie orientuje się w prostownicach i ich oryginalności ale przed zakupem poprosiłam o kody, bez problemu je dostałam. zarejestrowałam na te kody prostownice , ktora dopiero do mnie przyjdzie i tutaj proszę o odpowiedź jesli prostownica jest oryginalna dostanę e mail potwierdzający tak? a jeśli nie jest to dostanę jakąs odpowiedź?
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 14:50   #743
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jeżeli prostownica jest oryginalna dostaniesz e-mail z potwierdzeniem. Ja pierwsze co zrobiłam po dostaniu przesylki to rejestracja. Odpowiedz z potwierdzeniem otrzymalam wlasciwie od razu na maila. Po jakis 10-20 min.
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 09:54   #744
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Czyli jeśli w sobotę rejestrowałam na podany przez sprzedawcę kod i nie dostałam żadnej odpowiedzi mam rozumieć, że niestety jest to kolejna podróba?...ehh
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:18   #745
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Nie znam się na tym, ale chyba niekoniecznie. jeżeli udało Ci się przejść przez wszystkie 3 kroki rejestracji prostownicy to chyba powinno być ok. Wydaje mi się, ze jakby kody były złe to nie mogłabyś przejść do kolejnego etapu rejestracji sprzętu. Tak sadze, ale jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:25   #746
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

No własnie spróbowałam raz jeszcze i na stronie GHD wyskoczył jjuż po całej rejestracji komunikat ,że kody nie zostały rozpoznane, sprzedawca upiera sie ,że prostownica jest oryginalna bo dostała ją od siostry , która z kolei kupiła ją w "salonie ghd " ...
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 08:11   #747
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Czyli wychodzi na to, że jednak podróbka. Nie ma co wierzyć sprzedawcom na słowo, ze mają oryginały. Jeżeli zapłaciłaś już pieniądze to domagaj się ich zwrotu.
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 14:53   #748
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny, czy moglaby któras powiedziec czy macie przy prostowaniu włosów ten dym tak jak pisałam kilka postów wyżej?
W ogole włączacie prostownice i odkładacie ja dopóki nie zaczie pikac ze jest gotowa do uzycia, czy po właczeniu od razu dokladacie do wlosow zeby "dopasowala" temperature do struktury wlosa? Moze to glupie ale pomyslalm, ze moze ona nagrzewa sie do maxa jak odkladam ja podczas włącznia i dlatego pozniej mi sie wlosy dymią i są mega gorące. Nigdy czegos takiego nie mialam przy innych prostownicach.
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:59   #749
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Ten dym to najczęsciej odparowująca z włosów woda niestety...widoczny jest przy bardzo wysokich temperaturach.
Co do mojego wątku wyżej sprzedawca nie przyjmuje i nie chce przyjąc zwrotu nadal zapiera się ,że prostownica jest oryginalna a jak mi nie pasuje moge ją odsprzedać.
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 09:10   #750
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jeżeli kody są nierozpoznane to albo źle je przepisałaś - spróbuj jeszcze raz (ja tak miałam za pierwszym razem jak pomyliłam cyfrę), albo to podróbka i nie ma innej opcji. Ja po rejestracji dostałam maila od GHD z potwierdzeniem. Przykre, że sprzedawcy nie dość że sprzedają podróbki to jeszcze usilnie wciskają że to oryginał.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.