zostac w blondzie ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-27, 22:05   #61
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: zostac w blondzie ?

No taka delikatna uroda,do poza żerować żeni autora a tak wszystko psujesz Ciemniejszy blond nie oznacza żółtego jak farbowane odrosty,tylko idź do fryzjera bo twoje włoski nie przeżyją eksperymentów
Wiem ze pytałas tylko o włosy ale makijarz i styl ubierania postarza cie a na fotce w bluzce z panterka wygladasz jakbys kończyła prace z pod latarni nad ranem /bez obrazy/

P/s ja za internet niestety płace doładowywaniem ale musiałam przyłączyć się do opinii innych,bo szkoda ze się marnuje taki motylek i może którąś opinia cie zmusi do zmian

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cholercia z tym laptopem i jego słownikiem :-( Miało być w pierwszym zdaniu uroda do pozazdroszczenia
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 07:41   #62
karolaHH
Zadomowienie
 
Avatar karolaHH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 051
Dot.: zostac w blondzie ?

Cytat:
Napisane przez Yoriko 96 Pokaż wiadomość
Jedna osoba wcześniej powiedziała, że Twoja uroda, włoski są charakterystyczne, dla polek/ukrainek/rosjanek i że po tym rozpoznaje się nas za granicą.
Mieszkam w Niemczech i z ręką na sercu, nie wymyślam, niemki nie dbają o siebie kompletnie.... Stawiają na wygodę, niektóre to się naprawdę nawet nie golą brrr....
Ja osobiście mam ciemny brąz (farbowane), ale kusi mnie na rozjaśnienie do jasnego brązu. Mi pasują ciepłe odcienie w chłodnych czuję się źle. Jednak gdybym mogła, to bym zrobiła sobie taką platynkę jaką Ty masz. Bo jest piękna. Fakt, taka kiczowana trochę, ale to jest właśnie piękne. Taki styl chciałąbym mieć, mocno różniocy się od tych niemek.
Ja uważam, że powinnaś zostać taka jaka jesteś, jeśli czujesz się ze sobą bobrze. To jest przecież najważniejsze, a ludzie ZAWSZE będą gadać. Nie ma co się spalać.
Pozdrawiam
Powiem Ci, że też miesdzkalam pare lat w Niemczech i co nieco wiem, jak wyglądają tamtejsze "kobiety" - przykrość czasem patrzec ..
karolaHH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 12:02   #63
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: zostac w blondzie ?

Blond to zdecydowanie Twój kolor, odcień możesz zmienić na bardziej naturalny ale bez przesady .
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:01   #64
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: zostac w blondzie ?

Jesteś bardzo ładną dziewczyną i blond Ci pasuje, ale myślę, że w odrobinę ciemniejszym, bardziej naturalnym odcieniu blondu wyglądałabyś lepiej, z większą klasą. Blond nie musi być aż tak jasny, by być piękny.
Proponowałabym też troszkę subtelniej malować rzęsy, może trochę mniej cukierkowy róż na usta - ten makijaż daje efekt lalki Barbie i moim zdaniem robisz sobie krzywdę.
Pokombinuj z wizerunkiem, pewnie jesteś bardzo przyzwyczajona do obecnego wyglądu i z początku możesz czuć się źle w innym makijażu i odcieniu włosów, ale może warto spróbować?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Przyjrzałam się Twoim zdjęciom i mam kilka uwag...
Ale Twoje pytanie dotyczy włosów i ich koloru, więc najpierw o tym. Myslę, że jestem osobą która może Ci dużo na ten temat powiedzieć, ponieważ noszę platynę aż do pasa Nie ma według mnie blondu, w którym można wyglądać tandetnie.. Taki wygląd mozna sobie "zafundować" jedynie poprzez źle dobrany makijaż i ubiór... Platyna to kolor sam w sobie wyrazisty i gdy dodatkowo chcesz go polepszyć źle dobranym, za mocnym makijażem tworzy sie efekt sztuczności i tandety. Wbrew stereotypom w platynie można wyglądac naprawdę z klasą, lecz trzeba umieć dobrać "resztę". Według mnie masz urodę do jasnych włosów, nie przyciemniałabym ich na Twoim miejscu jakos radykalnie. Pamiętaj, że w przypadku rozjaśniania włosów trzeba wybierać farby troche lepsze, by nie zniszczyć włosów. Ja swoje farbuję serią Loreal Inoa, zamierzam wypróbować również Loreal Luocolor bo ma ciekawe beżowe odcienie. Trzymaj sie z daleka od Paletty i Syossów, bo bardzo przesuszają włosy.
Niestety oglądając Twoje zdjęcia widzę, że całość wygląda sztucznie i według mnie nie z powodu włosów. Ich wyrazisty kolor podkreślasz zbyt mocnym makijażem (firana rzęs i za dużo konturówki). Postaw na wersję Light. Makijaż "Nude" (brązy i beże) byłby świetny. Koniecznie zmień brwi, ich kształt i odcień. Do ich stylizacji polecam Ci kredkę Bourjois, odcień Blonde. Jesteś naprawdę ładną dziewczyną i pamiętaj: WIĘCEJ WCALE NIE ZNACZY LEPIEJ

P.S. Z tym papierosem, nie jest Ci do twarzy
Z tym głosem też się mogę zgodzić
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-28 14:01:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.