Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 09:16   #3271
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja zmyłam cieniowanie, pomalowałam na miętowo, zrobiłam kropki- zmyłam. Teraz siedzę z golasami i kompletnie nie mam pomysłu :< W ogóle w nocy wyjeżdżam na lotnisko i wylatuje do Egiptu na tydzień, więc jak wrócę to tutaj ma być więcej paznokci niż cycków!
Moje niespełnione marzenie... jeszcze niespełnione
Ależ Ci zazdroszczę Będziesz coś zwiedzać czy relaksik i lenistwo?

Ja pomalowałam... I jednak za mało spiłowałam.
I jeszcze aparat przekłamuje kolory. Na żywca jest bardziej landrynkowy niż na zdjęciu (wygląda jak w buteleczce), nie zlewa się tak ze skórą.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:24   #3272
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Moje niespełnione marzenie... jeszcze niespełnione
Ależ Ci zazdroszczę Będziesz coś zwiedzać czy relaksik i lenistwo?
Za to ja się boję :P Jestem uczulona na słońce, źle znoszę gorące temperatury ze względu na złe krążenie, więc będę siedziała w cieniu opatulona w kapelusz i suknię do ziemi :P Ale tak- będziemy głównie zwiedzały (z mamą) Ciesze się niezmiernie, że narobię masę zdjęć

Cytat:
Na żywca jest bardziej landrynkowy niż na zdjęciu (wygląda jak w buteleczce), nie zlewa się tak ze skórą.
Mam go i bardzo go lubię Jest delikatny i subtelnie wygląda na paznokciach.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:29   #3273
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


hahaah, pokaż
W klubie Jak zrzucę fotki kiedyś

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Śnieguś, a Ty mi powiedz, co masz fajnego z BU, bo pamiętam, że kiedyś coś chwaliłaś...
Puder. Sama muszę kliknąć

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
moje z zeszłego tygodnia Dutch Tulips
Ten kolor

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
A teraz moje
lakiery:
color club nr 932 i 929
W buteleczkach mi się średnio widzą, ale na pazurkach...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to prosz schrzanione maczki. Ale z daleka sa niezle.
Ja w pierwszym momencie myślałam, że to kokardki Kciuk jest fajny

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

wpadłam okazać moje ale u mnie to jak zwykle nic specjalnego
Smerfy Mam jednego smerfnego, ale to nie moja bajka

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36614968]Hej,Miłego dnia...wszystkim Robaczkom [/QUOTE]

Dziękujemy i nawzajem Ciekawe co Ci lekarz powie, bo to brzmi bardzo nieciekawie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Idę zaraz na poprawkę... Trzymajcie kciuki
: kciuki::k ciuki:

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3661755 2]
Ja pomalowałam... I jednak za mało spiłowałam.
I jeszcze aparat przekłamuje kolory. Na żywca jest bardziej landrynkowy niż na zdjęciu (wygląda jak w buteleczce), nie zlewa się tak ze skórą.[/QUOTE]

Na zdjęciu mi się podoba, a w buteleczce mniej Ale za to 351 jest zacny
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:32   #3274
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Za to ja się boję :P Jestem uczulona na słońce, źle znoszę gorące temperatury ze względu na złe krążenie, więc będę siedziała w cieniu opatulona w kapelusz i suknię do ziemi :P Ale tak- będziemy głównie zwiedzały (z mamą) Ciesze się niezmiernie, że narobię masę zdjęć
Opatulenie to dobry pomysł wbrew pozorom - przewiewne tkaniny fajnie chronią przed upałem

Jeeej, musisz - MUSISZ potem zdać relację (wiem, menda i męczybuła ze mnie )
Uwielbiam takie opowieści z pierwszej ręki i fotki do tego - zupełnie co innego niż z jakichś albumów czy przewodników

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Na zdjęciu mi się podoba, a w buteleczce mniej Ale za to 351 jest zacny
Właśnie wbrew pozorom pasuje mi do karnacji - palce nie wyglądają truposzowato Ale wiadomo, kwestia gustu

A 351 to jeszcze dziewica, czeka do piątku
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:36   #3275
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Opatulenie to dobry pomysł wbrew pozorom - przewiewne tkaniny fajnie chronią przed upałem

Jeeej, musisz - MUSISZ potem zdać relację (wiem, menda i męczybuła ze mnie )
Uwielbiam takie opowieści z pierwszej ręki i fotki do tego - zupełnie co innego niż z jakichś albumów czy przewodników
Nie ma najmniejszego problemu, mogę opowiedzieć o każdym dniu Nawet o mojej panice przed lotem, bo pierwszy raz będę leciała i już zapowiadałam mamie, że chyba się upiję
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:39   #3276
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3661789 2]

Właśnie wbrew pozorom pasuje mi do karnacji - palce nie wyglądają truposzowato Ale wiadomo, kwestia gustu

A 351 to jeszcze dziewica, czeka do piątku [/QUOTE]

Ja średnio przepadam za różem, to pewnie dlatego w buteleczce mnie trochę zniechęca. Ale już kilka razy go miałam w ręce i odkładałam



Układacie lakiery kolorami czy buteleczkami/firmami? Swoje poukładałam kolorami i przeżyłam mały szokens

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nie ma najmniejszego problemu, mogę opowiedzieć o każdym dniu Nawet o mojej panice przed lotem, bo pierwszy raz będę leciała i już zapowiadałam mamie, że chyba się upiję
Nie ma się czego bać Fajnie będzie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:42   #3277
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3661755 2] Moje niespełnione marzenie... jeszcze niespełnione
Ależ Ci zazdroszczę Będziesz coś zwiedzać czy relaksik i lenistwo?

Ja pomalowałam... I jednak za mało spiłowałam.
I jeszcze aparat przekłamuje kolory. Na żywca jest bardziej landrynkowy niż na zdjęciu (wygląda jak w buteleczce), nie zlewa się tak ze skórą.[/QUOTE]

Czemu za mało?

Jak nudziak wygląda. Ładnie.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Za to ja się boję :P Jestem uczulona na słońce, źle znoszę gorące temperatury ze względu na złe krążenie, więc będę siedziała w cieniu opatulona w kapelusz i suknię do ziemi :P Ale tak- będziemy głównie zwiedzały (z mamą) Ciesze się niezmiernie, że narobię masę zdjęć


Mam go i bardzo go lubię Jest delikatny i subtelnie wygląda na paznokciach.
Rossmanowe filtry są dobre. Tanie i stabilne. (50+ dziecięcy za kilkanaście PLNów)
Szukałam na ten temat, jak Młoda na Fuertę leciała.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Układacie lakiery kolorami czy buteleczkami/firmami? Swoje poukładałam kolorami i przeżyłam mały szokens
Ja nie układam.
Młoda to robi. Buteleczkami, wtedy więcej się mieści w pudełkach.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 09:42   #3278
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Układacie lakiery kolorami czy buteleczkami/firmami? Swoje poukładałam kolorami i przeżyłam mały szokens
Firmami i wielkością buteleczek Po kilku dniach to i tak się miesza.

Cytat:
Nie ma się czego bać Fajnie będzie
Mama mi to samo mówi, ale mimo wszystko ja uwielbiam panikować i mam "wizje"
Cytat:
Rossmanowe filtry są dobre. Tanie i stabilne. (50+ dziecięcy za kilkanaście PLNów)
Szukałam na ten temat, jak Młoda na Fuertę leciała.
Ja mam z Pharmaceris 50 Nigdy mnie nie zawiodła, ale niestety troszkę kosztuje...
W ogóle pamiętam jak raz byłam z Ukochanym w zoo i zapomniałam posmarować dłoni filtrem- wysypało mi całą rękę Po 3 dniach smarowania i brania tabletek na alergię zeszło.

Cytat:
Ja nie układam.
Młoda to robi. Buteleczkami, wtedy więcej się mieści w pudełkach.
Fanka lakierów po mamusi

Edytowane przez ameljja
Czas edycji: 2012-09-19 o 09:46
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:47   #3279
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nie ma najmniejszego problemu, mogę opowiedzieć o każdym dniu Nawet o mojej panice przed lotem, bo pierwszy raz będę leciała i już zapowiadałam mamie, że chyba się upiję
Trzymam za słowo
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Układacie lakiery kolorami czy buteleczkami/firmami? Swoje poukładałam kolorami i przeżyłam mały szokens
Czemu szok? Za dużo powtórzonych
Moje się poniewierają w sporej kosmetyczce... tak, jeszcze się mieszczą, choć powoli przestają...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czemu za mało?
A nie? Tak mi się wydawało... będę dążyć do migdałków ale to muszą rosnąć i już będę stopniowo piłować/wysmuklać.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:49   #3280
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Trzymam za słowo
Obiecuję

Cytat:
A nie? Tak mi się wydawało... będę dążyć do migdałków ale to muszą rosnąć i już będę stopniowo piłować/wysmuklać.
Jak piłujesz na migdałki to nic pochopnie Niech sobie rosną i stopniowo je wysmuklaj
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:04   #3281
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja mam z Pharmaceris 50 Nigdy mnie nie zawiodła, ale niestety troszkę kosztuje...
Mnie nie posłużył Pharmaceris. Lepiej podziałała 20 Rosmanowa niż 50 Pharma- pomijam już fakt, że po jednym użyciu przypominałam biedronkę- tak mnie pozapychała.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3661838 3]
A nie? Tak mi się wydawało... będę dążyć do migdałków ale to muszą rosnąć i już będę stopniowo piłować/wysmuklać.[/QUOTE]
Jest OK.

Jeśli dążysz do migdałków, to tak zgadza się. Powolutku.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 10:38   #3282
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Mnie nie posłużył Pharmaceris. Lepiej podziałała 20 Rosmanowa niż 50 Pharma- pomijam już fakt, że po jednym użyciu przypominałam biedronkę- tak mnie pozapychała.
Oj, na każdego widocznie inaczej działa
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:43   #3283
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Oj, na każdego widocznie inaczej działa
Ależ oczywiście, że tak.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:21   #3284
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ala, Lolli, Malinka, Pilar - takie różne, a wszystkie ładne

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
U Was też tak pada? pogoda okropna
A skąd! Jakbym nie miała zaplanowanego dnia, to poszłabym się opalać Może jeszcze uskutecznię przed końcem września

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Idę zaraz na poprawkę... Trzymajcie kciuki


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3661755 2]Ja pomalowałam... I jednak za mało spiłowałam. [/QUOTE]
Mam ten różyk - uwielbiam go! A wydanie na twoich paznokciach bardzo mi się podoba
Co do kształtu: z moimi teraźniejszymi nawet nie mam prawa się wypowiadać, ale nie wiedzę w nim nic złego (w twoim, znaczy)

Stanikowe Dzewczyny () - Przy okazji małych zakupów wstąpiłam do butiku z bielizną. Staniki nie były drogie (tzn nie w porównaniu z tym, co mówiłyście - 150+zł), rozmiarówka fajna (rozległa, że się tak wyrażę), nie było zatrzęsienia fasonów, ale i to mi niepotrzebne, bo szukam czegoś prostego. No ale do rzeczy, ceny: 40(promocja)-70zł (to, co mnie interesowało) pytanie: da się kupić w takiej cenie dobry stanik czy jednak w tym temacie cena = jakość? A może chodzi o jakąś konkretną, sprawdzoną firmę?
Na razie się tylko przyglądałam, bo wiedzę intensywnie zgłębiam (blogi są meega wciągające).
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:28   #3285
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Stanikowe Dzewczyny () - Przy okazji małych zakupów wstąpiłam do butiku z bielizną. Staniki nie były drogie (tzn nie w porównaniu z tym, co mówiłyście - 150+zł), rozmiarówka fajna (rozległa, że się tak wyrażę), nie było zatrzęsienia fasonów, ale i to mi niepotrzebne, bo szukam czegoś prostego. No ale do rzeczy, ceny: 40(promocja)-70zł (to, co mnie interesowało) pytanie: da się kupić w takiej cenie dobry stanik czy jednak w tym temacie cena = jakość? A może chodzi o jakąś konkretną, sprawdzoną firmę?
Na razie się tylko przyglądałam, bo wiedzę intensywnie zgłębiam (blogi są meega wciągające).
Tańsze bywaja nasze marki- ja na przykład dwie śliczne Avy kupiłam w wakacje. Niestety pod względem konstrukcji to nie ideał- mają zbyt długie ramiączka (ale to nie problem obciąć) i trochę, jak dla mnie zbyt rozciągliwe są. Ja jednak należę do totalnych frików, i lubię bardzo bardzo ścisłe. Nie wiem jak to z trwałością będzie. Antośkę na przyklad wrzucam spokojnie do pralki, mam od ponad roku i nic się nie dzieje. Zobaczymy jak tutaj.
Na początek myślę, ze spokojnie dadzą radę.

Jak będziesz mierzyć, warto zrobić kilka podskoków, i wymachów- zobaczyć jak się stanik w ruchu zachowa. Z Ava'mi nie jest źle.

Masz rację te blogi sa niesamowite. Szczególnie notki z cyklu "dobierz stanik" i zdjęcia przed i po. Szok.

Jaką Ty markę wypatrzyłaś?

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-09-19 o 11:29
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:31   #3286
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Jak będziesz mierzyć, warto zrobić kilka podskoków, i wymachów- zobaczyć jak się stanik w ruchu zachowa. Z Ava'mi nie jest źle.
Wiem, że to dobry sposób, ale rozbroiło mnie wyobrażenie jak sobie skaczę w przymierzalni i robię wymachy w podskoku a kobitka za kotarą widzi u góry ręce Hahaha
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:45   #3287
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wiem, że to dobry sposób, ale rozbroiło mnie wyobrażenie jak sobie skaczę w przymierzalni i robię wymachy w podskoku a kobitka za kotarą widzi u góry ręce Hahaha
Tak. Ucieszny widok
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:57   #3288
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3661838 3]

Czemu szok? Za dużo powtórzonych
Moje się poniewierają w sporej kosmetyczce... tak, jeszcze się mieszczą, choć powoli przestają...
[/QUOTE]

Zdziwiło mnie to, których kolorów mam najwięcej. Myślałam, że czerwienie i beże/nudziaki. A okazuje się najwięcej mam wszelkich zieleni, niebieskości, fioletów A dopiero na 4 miejscu czerwienie. Najmniej bieli (aż 2 szt.) i szarości (zawrotna ilość 1 szt.)

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wiem, że to dobry sposób, ale rozbroiło mnie wyobrażenie jak sobie skaczę w przymierzalni i robię wymachy w podskoku a kobitka za kotarą widzi u góry ręce Hahaha
Też to sobie wyobraziłam, ale jeśli miałabym wybrać dobrze dobrany egzemplarz to mogę i stepować z parasolka w kałuży
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:57   #3289
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Wiem, że kolory ciężko przyswajalne, ale zmalowałam na szybciora przed wyjazdem Wybaczcie skórki, to przez pośpiech.



ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 12:00   #3290
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

amelja piękny róż
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:01   #3291
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Też to sobie wyobraziłam, ale jeśli miałabym wybrać dobrze dobrany egzemplarz to mogę i stepować z parasolka w kałuży
W samym staniku..?

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wiem, że kolory ciężko przyswajalne, ale zmalowałam na szybciora przed wyjazdem Wybaczcie skórki, to przez pośpiech.


Amelka, ładnie jest, ale nie zapuszczaj więcej.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:05   #3292
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
amelja piękny róż
Dziękuję

Cytat:
Amelka, ładnie jest, ale nie zapuszczaj więcej.
Dziękuje Nawet wczoraj troszkę je przypiłowałam Chyba zostanę przy takiej długości.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:07   #3293
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wiem, że kolory ciężko przyswajalne, ale zmalowałam na szybciora przed wyjazdem Wybaczcie skórki, to przez pośpiech.
Kolor mi się średnio podoba Ale mnie się mało róży podoba Wzorek fajny, podoba mi się

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W samym staniku..?
I w pelerynie przeciwdeszczowej
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:08   #3294
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
I w pelerynie przeciwdeszczowej
Bez gatek?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:16   #3295
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Kolor mi się średnio podoba Ale mnie się mało róży podoba Wzorek fajny, podoba mi się
Rozumiem, mi tez się mało który róż podoba, ten od biedy ujdzie Zawsze chodzę na ciemno ubrana, więc niech chociaż paznokcie będą wyraziste
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:02   #3296
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jaką Ty markę wypatrzyłaś?
Dziękuję za porady
Nie pamiętam co to za marka
Ale nawiedzę ten butik jeszcze w piątek, z mamą - może nie najlepszy z niej doradca w kwestii stanikowej, ale zawsze jeszcze jakieś punkt widzenia
Znalazłam - to butik z bielizną Esotiq
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:13   #3297
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przerzedzę troszkę tę pornografię i pokażę Wam lakier
BlingBling


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to prosz schrzanione maczki. Ale z daleka sa niezle.
Ja dałabym bez tych kropek
Ale i tak piekne

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wpadłam okazać moje ale u mnie to jak zwykle nic specjalnego
Świetny kolor. I pięknie spiłowane kwadraty

Dzień dobry. Poczytałam o stanikach, pooglądałam paznokcie i idę pracować
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:15   #3298
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Zdziwiło mnie to, których kolorów mam najwięcej. Myślałam, że czerwienie i beże/nudziaki. A okazuje się najwięcej mam wszelkich zieleni, niebieskości, fioletów A dopiero na 4 miejscu czerwienie. Najmniej bieli (aż 2 szt.) i szarości (zawrotna ilość 1 szt.)
Aaa, takie buty
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wiem, że kolory ciężko przyswajalne, ale zmalowałam na szybciora przed wyjazdem Wybaczcie skórki, to przez pośpiech.
Ładniutki
Ja może nie szaleję za różami, ale toleruje i czasem sama się odważę... jak choćby dziś
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam ten różyk - uwielbiam go! A wydanie na twoich paznokciach bardzo mi się podoba
Co do kształtu: z moimi teraźniejszymi nawet nie mam prawa się wypowiadać, ale nie wiedzę w nim nic złego (w twoim, znaczy)

Wypowiadać zawsze się można, to że nasze paznokcie mają słabszy okres to nie znaczy, że straciłyśmy poczucie estetyki
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:25   #3299
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mieszkanie już mam zaklepane z tą dziewczyną, 25 podpisuję umowę i mogę się wprowadzać.
Pierwsze co zrobię, to rozniosę CV po sklepach w Marino (bo blisko) i w Skytower (bo podobno szukają ludzi). A nuż mi się jakiś kosmetyczny trafi
Ooooo no to fajnie, ze chociaz mieszkanie znalazłaś, oby się dobrze mieszkało A za pracę trzymam kciuki.
Ale nie wiem czy aby na pewno chcesz pracować w kosmetyczny... przeciez ja bym pół sklepu wykupiła prędzej cz6y później

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
A teraz moje
lakiery:
color club nr 932 i 929
aleeee ślicznie Jeja jakie masz te pazurki smukłe

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
da sie ale nie na wszystkich kierunkach, ja wiem że nie dałabym rady i właśnie zastanawiam się czy i jak dam rade z technikiem i uczelnią...
nooo czy ja wiem, wiadomo że nie da się studiując dwóch kierunków, ale jeden + praca, zwłaszcza taka jak moja. Owszem bywa cięzko jak po nocce 12 godzinnej trzeba iść prosto na zajęcia.. ale tak tylko kilka razy w ciągu studiów miałam. Poza tym chodziłam jak chciałam i kiedy miałam czas..

A ty z tym technikum to sama się zastanawiam jak dasz radę.. bo moją pracę to chociaż można było w nocy zrobić albo późnym popołudniem...a do szkoły raczej na wieczór nie pójdziesz..

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
OO tak- mam 2 przykłady. Jeden z Młodą- mierzyła dwstaniki w tym samym modelu i matowy był super, a satynowy leżał fatalnie. Oraz moja Mama- posiada dwa tango. Biały nie do zdarcia, turkus.... szkoda gadać.
Swoją drogąna mojej mamie tango leży jak marzenie. Sliczne jabłuszka. A na mnie... płaskie stożki. Ble.
noooo niesttey... trochę to niefajne.. bo już taka firma co staniki za 200zł robi mogłaby je chociaż robić takie same w tym samym modelu..

Cytat:
I o to chodzi.
Mało tego- juz na emeryturę pracujesz.
nooo nie ja to akurat nie, jako pracujący student na umowie zlecenie nie miałam odprowadzanych żadnych składek.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:28   #3300
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziękuję za porady
Nie pamiętam co to za marka
Ale nawiedzę ten butik jeszcze w piątek, z mamą - może nie najlepszy z niej doradca w kwestii stanikowej, ale zawsze jeszcze jakieś punkt widzenia
Znalazłam - to butik z bielizną Esotiq

Nie znam tego niestety.
Może niech mama też poczyta te blogi

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3662418 1]Wypowiadać zawsze się można, to że nasze paznokcie mają słabszy okres to nie znaczy, że straciłyśmy poczucie estetyki [/QUOTE]


To jest tekst który powinno się w 1 poście umieszczać.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-09-19 o 13:31
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.