Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 08:33   #721
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

A ja informuję wielbicielki Lolity Lempickiej, że jest w promocji w wersji EDP, 30 ml za 60,50 zł
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 08:45   #722
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Czy ja mam zwidy, czy polska strona Tru jest spolszczona?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 08:46   #723
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Nie masz zwidów, u mnie też
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 08:56   #724
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

U mnie też, ciekawie to wygląda
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:06   #725
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Bardzo miło.
Polecam lekturę warunków zakupów (zwroty!!) itd. Mam wrażenie że się trochę doigraliśmy. Wszystko czarno na białym, ładną polszczyzną.



Bambus przeceniony znów 52 zł
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:07   #726
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Niektorym chyba zrzednie mina po przeczytaniu regulaminu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:12   #727
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czy ja mam zwidy, czy polska strona Tru jest spolszczona?
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Nie masz zwidów, u mnie też

szok
a czy pisać po polsku można do nich tez...?

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Ja również dziękuję za cynk, kliknęło się
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Alkapone dzięki za infoale się cieszę warto było jednak czekać na promocję i się doczekałamLeci...
ju łelkam, dobrze czasem poczekac całe eee cała "lista 20 bestsellerów" jest nowa
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 09:31   #728
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar...te_Polska.html
Ciekawe ile po podwyzce bedzie kosztowa paczka zwrotna do HK
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:36   #729
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czy ja mam zwidy, czy polska strona Tru jest spolszczona?
czy mozecie dac linka do polskiej strony truskawki bo jak przechodze normalnie to mi z niej przeskakuje na angielską
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:39   #730
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
czy mozecie dac linka do polskiej strony truskawki bo jak przechodze normalnie to mi z niej przeskakuje na angielską
http://pl.strawberrynet.com/main.aspx?region=PL

MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:40   #731
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
czy mozecie dac linka do polskiej strony truskawki bo jak przechodze normalnie to mi z niej przeskakuje na angielską
http://pl.strawberrynet.com/faq.aspx#41
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 09:41   #732
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja informuję wielbicielki Lolity Lempickiej, że jest w promocji w wersji EDP, 30 ml za 60,50 zł
Oooo- Lolita Nie wiem czy mnie jeszcze stać...
Ale chyba będę musiała na nią coś uciułać.
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:44   #733
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

dzięki stokrotne za link

bambusów jest na obecną chwilę 2246 takze jesli ktoś się spieszy to spokojnie zdąży .
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...

Edytowane przez Olilili
Czas edycji: 2008-06-30 o 10:51 Powód: .
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:05   #734
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

to nieźle, że piszą już po polsku, tylko najśmieszniejsze jest w tym to, że oni za nic nie ponoszą odpowiedzialności
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:18   #735
Bunia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
to nieźle, że piszą już po polsku, tylko najśmieszniejsze jest w tym to, że oni za nic nie ponoszą odpowiedzialności
A jak sie to ma do warunkow zakupu ze strony hamerykanskiej?

A poza tym przeciez jakby sie kupowalo przez ich sklep ebayowy, to oni MUSZA sie dostosowac do warunkow na ebayu, a nie ichniejszego widzimisie.

Mnie sie wydaje, ze poza Polakami (a wlasciwiePolkami) niewiele osob sprawdza takie rzeczy jak np daty produkcji kosmetykow.
Bunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:19   #736
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

"Wykorzystując w pełni obowiązujące prawo, strona internetowa StrawberryNET.Com nie daje żadnych wyraźnych lub domniemanych gwarancji, w tym między innymi odpowiedzialności z tytułu gwarancji jakości a także z tytułu zgodności rzeczy z umową."
Czyli co? Zamówię krem, dostanę sznurówki a oni nie ponoszą odpowiedzialności????
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:23   #737
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
to nieźle, że piszą już po polsku, tylko najśmieszniejsze jest w tym to, że oni za nic nie ponoszą odpowiedzialności
właściwie, czemu mnie to nie dziwi

Cytat:
Napisane przez Bunia77 Pokaż wiadomość



Mnie sie wydaje, ze poza Polakami (a wlasciwiePolkami) niewiele osob sprawdza takie rzeczy jak np daty produkcji kosmetykow.
Nie sądzę abyśmy byli aż TAK wyjątkowi

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
"Wykorzystując w pełni obowiązujące prawo, strona internetowa StrawberryNET.Com nie daje żadnych wyraźnych lub domniemanych gwarancji, w tym między innymi odpowiedzialności z tytułu gwarancji jakości a także z tytułu zgodności rzeczy z umową."
Czyli co? Zamówię krem, dostanę sznurówki a oni nie ponoszą odpowiedzialności????
bez przesady, żółtki honor mają i póki co, sądzę ze i tak długo folgowali klientom.

Teraz albo się z regulaminem zgodzimy albo sephoro witaj znów
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:24   #738
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
"Wykorzystując w pełni obowiązujące prawo, strona internetowa StrawberryNET.Com nie daje żadnych wyraźnych lub domniemanych gwarancji, w tym między innymi odpowiedzialności z tytułu gwarancji jakości a także z tytułu zgodności rzeczy z umową."
Czyli co? Zamówię krem, dostanę sznurówki a oni nie ponoszą odpowiedzialności????
można ich wtedy podać do sądu
ale tylko w HK
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:26   #739
Bunia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

A jak sie to w ogole ma do punktu 41 FAQ:
Cytat:
Q. What happens if I'm not happy with the product I receive?

A. Any problems with items you receive must be reported to us within 14 days of receipt. We guarantee money back refund without question if you are dissatisfied in any way. Items must be returned in the original condition in which they were received.

Our site is aimed at customers who have already purchased and experienced the product, either its use in the case of skincare, or smell in terms of perfume, or color in terms of make up. If you have ordered the wrong product, then you can still return for a full refund but please note that the items must be unopened and unused.

If there is any defect in the product on receipt then it may be returned to us for a refund at that time.

Please contact our orders department at orders@StrawberryNET.com before returning anything so we can inform you where to send and how to arrange the refund.

Returned items will be refunded using the same method used to make payment for the order. Return postage will be reimbursed in case of damaged, defective or incorrectly sent items and will be credited using the same method used to pay for the order, or through store credit in special circumstances.

Important note on returning fragrances:

Please check your fragrance orders carefully, as fragrances can NOT be returned under any circumstances due to international aviation restrictions.
Bunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 11:26   #740
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
"Wykorzystując w pełni obowiązujące prawo, strona internetowa StrawberryNET.Com nie daje żadnych wyraźnych lub domniemanych gwarancji, w tym między innymi odpowiedzialności z tytułu gwarancji jakości a także z tytułu zgodności rzeczy z umową."
Czyli co? Zamówię krem, dostanę sznurówki a oni nie ponoszą odpowiedzialności????
Raczej takich przypadków nie będzie (lub nie było, chyba ze celnicy cos podkradną).Inaczej potraciliby klientów. Truskawka umywa tylko ręce mi.in od dat waznosci kosmetyków.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:32   #741
Bunia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
właściwie, czemu mnie to nie dziwi



bez przesady, żółtki honor mają i póki co, sądzę ze i tak długo folgowali klientom.

Teraz albo się z regulaminem zgodzimy albo sephoro witaj znów
Ale przeciez Strawberry nie jest znow taka wyjatkowa. Przeciez sa inne strony z kosmetykami. Poza tym oni jada na tym, ze w krajach takich jak Polska, Slowacja czy Turcja ceny kosmetykow sa czesto 30% wyzsze niz na zachodzie.

Acha, i mi sie wydaje, ze naprawde statystyczny konsument nie sprawdza daty waznosci, bo nikomu czesto do glowy nie przyjdzie, ze one moga bys 4-5 letnie.
Bunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:35   #742
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Bunia77 Pokaż wiadomość
Ale przeciez Strawberry nie jest znow taka wyjatkowa. Przeciez sa inne strony z kosmetykami. Poza tym oni jada na tym, ze w krajach takich jak Polska, Slowacja czy Turcja ceny kosmetykow sa czesto 30% wyzsze niz na zachodzie.

Acha, i mi sie wydaje, ze naprawde statystyczny konsument nie sprawdza daty waznosci, bo nikomu czesto do glowy nie przyjdzie, ze one moga bys 4-5 letnie.
No więc, korzystaj z innych stron, nie widzę przeciwskazań Wobec powyższego nie wiem po co to zamieszanie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 12:00   #743
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Bunia77 Pokaż wiadomość
A jak sie to w ogole ma do punktu 41 FAQ:
Tak to sie ma:
Cytat:
Zwroty Pyt.: Nie jestem zadowolony/zadowolona z produktów, które otrzymałem/łam. Czy mogę je zwrócić ?

Odp.: Klient ma prawo do zwrotu towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki. Gwarantujemy zwrot pieniędzy. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, nie może być otwierany, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu. Towar nie spełniający powyższych zasad nie zostanie przyjęty do zwrotu.

Nasza strona jest skierowana do klientów, którzy zakupili już wcześniej i znają dany produkt (wypróbowali produkty do ciała, znają zapachy perfum czy kolory produktów do makijażu). W przypadku zamówienia złego produktu jego wymiana może nastąpić tylko wtedy, gdy towar nie był otwierany i używany.

Zakupiony towar, uszkodzony w trakcie przesyłki, może zostać zwrócony.

Jednak przed odesłaniem do nas uszkodzonego towaru, należy skontaktować się z naszym działem zamówień orders@StrawberryNET.com, który poinformuje Państwa, na jaki adres należy wysłać dany towar i uzgodni, w jaki sposób możemy zwrócić Państwu nadpłatę.

Zwrot pieniędzy za towar uszkodzony odbędzie się w tej samej formie jakiej użyli Państwo do płatności za zamówienie. Koszt przesyłki zostanie Państwu zwrócony tylko w przypadku produktów uszkodzonych, wadliwych lub błędnie przez nas wysłanych oraz w tej samej formie jakiej użyli Państwo do płatności za zamówienie. W wyjątkowych przypadkach, jeżeli zwrot kosztów jest niemożliwy, powstała w ten sposób nadpłata zostanie przelana na Państwa konto w naszym sklepie i może być wykorzystana przy następnych zakupach.

Ważna informacja dotycząca zwrotu perfum, wód toaletowych, wód kolońskich:

Prosimy o dokładne sprawdzenie zamówień na perfumy, wody toaletowe i kolońskie, ponieważ w żadnym przypadku NIE MOGĄ być one zwrócone ze względu na międzynarodowe ograniczenia lotnicze.
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 12:29   #744
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

wow!!! Truskawka po polsku az dziwnie sie czuje...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:18   #745
aghash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Szkoda, ze opisy poszczegolnych kosmetykow nie sa po polsku. Ale moze niedlugo beda A mam dwa pytania bo kupilam sobie jakis czas temu cienie dior 5 kolorow i wszedzie czytam ze sa super trwale nie zbieraja sie itd no a u mnie niestety sie zbieraja w zalamaniach-czy moga byc przeterminowane?
Drugie pytanie: dzisiaj wyslalam maila do Bytomia bo niestety zlapali dwie moje paczki kazda wartosc 71$ Ile sie czeka na paczke ? Kiedy oni ja odsylaja a i czy ten vat sie laci na poczcie czy trzba do urzedu celnego jak niektorzy tutaj pisza? POzdrawiam!
aghash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:20   #746
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aghash Pokaż wiadomość
Szkoda, ze opisy poszczegolnych kosmetykow nie sa po polsku. Ale moze niedlugo beda A mam dwa pytania bo kupilam sobie jakis czas temu cienie dior 5 kolorow i wszedzie czytam ze sa super trwale nie zbieraja sie itd no a u mnie niestety sie zbieraja w zalamaniach-czy moga byc przeterminowane?
Drugie pytanie: dzisiaj wyslalam maila do Bytomia bo niestety zlapali dwie moje paczki kazda wartosc 71$ Ile sie czeka na paczke ? Kiedy oni ja odsylaja a i czy ten vat sie laci na poczcie czy trzba do urzedu celnego jak niektorzy tutaj pisza? POzdrawiam!
Na paczke poczekac możesz długo, min tydzień, jednak najczęściej trzymaja dłużej nawet miesiąc.
Vat zapłacisz przy odbiorze paczki
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:28   #747
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Na paczke poczekac możesz długo, min tydzień, jednak najczęściej trzymaja dłużej nawet miesiąc.
Vat zapłacisz przy odbiorze paczki
A ja dostałam paczkę dzisiaj a maila do Bytomia wysyłałam w czwartek. Więc róznie to bywa
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:31   #748
gaga66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
A ja dostałam paczkę dzisiaj a maila do Bytomia wysyłałam w czwartek. Więc róznie to bywa
a musialas zaplacic clo? jak wartosc przesylki? mam nadzieje ze moja paczka tez tak szybko przyjdzie bo sie dzis dowiedzialam ze mi zatrzymali pierwszy raz do tej pory sie udawalo.
gaga66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:35   #749
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
"Wykorzystując w pełni obowiązujące prawo, strona internetowa StrawberryNET.Com nie daje żadnych wyraźnych lub domniemanych gwarancji, w tym między innymi odpowiedzialności z tytułu gwarancji jakości a także z tytułu zgodności rzeczy z umową."
Czyli co? Zamówię krem, dostanę sznurówki a oni nie ponoszą odpowiedzialności????
to znaczy wiesz, nie jest tak źle Guari, bo w sumie oni nie mają sznurówek w ofercie. Najwyżej zamówisz krem pod oczy, a dostaniesz do stóp, nie? ale wiesz, wykorzysta się i na stopy. Zresztą krem, to krem
moim zdaniem to, co oni napisali to jest jedna wielka lipa, pamiętajcie, że zapisy umowne, które są sprzeczne z prawem obowiązującym na danym terenie są nieważne. Może być tak, że oni żerując na naiwnym, nieświadomym swoich praw kliencie - konsumencie, wprowadzają w błąd umieszczając takie informacje na stronie, ale części reklamacji przynajmniej się pozbędą. Nie wiadomo, jakie regulacje cywilno-prawne obowiązują w HK, ale tamte rejony są bardziej rozwinięte technologicznie niż cała Europa razem wzięta, na tej podstawie wnioskuję zatem, że to, co napisali to jedna wielka lipa i przejmować się tym nie trzeba. poza tym zapisy zapisami, a praktyka - praktyką. Dopóki jesteśmy tutaj razem - nie zginiemy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Na paczke poczekac możesz długo, min tydzień, jednak najczęściej trzymaja dłużej nawet miesiąc.
Vat zapłacisz przy odbiorze paczki
czyli na moje pędzle poczekam miesiąc?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:39   #750
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
"Wykorzystując w pełni obowiązujące prawo, strona internetowa StrawberryNET.Com nie daje żadnych wyraźnych lub domniemanych gwarancji, w tym między innymi odpowiedzialności z tytułu gwarancji jakości a także z tytułu zgodności rzeczy z umową."
Czyli co? Zamówię krem, dostanę sznurówki a oni nie ponoszą odpowiedzialności????
Hmmm, może jeszcze oryginalności ?

Myślę jednak, że póki co nie ma co się stresować i działać jak dotychczas. Jesli zaczną nam inaczej odpisywać niż dotychczas, wymigiwać się itd. to bedziemy mogły zacząć się martwić. Nie ma co za wczasu tym się przejmować. Może to tylko taki pisanie, a w praktyce będziemy obsługiwane jak dotychczas i reklamacje przyjmowane na tych samych zasadach.

Edit:
Widze, że Layla pomyślała o tym samym, więc pewnie intuicja nas nie myli i nic się nie zmieni

Dostałam dzisiaj laurkę z UC na perfumy. Pierwsze, które szły przez Szwecję. Tą drogą idą jak burza, kilka dni, jak kolorówka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.