makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-21, 13:04   #301
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Śląsk Górny czy Dolny?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 13:18   #302
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: makijaż permanentny brwi

Górny - moga byc okolice Katowic
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 13:45   #303
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja robiłam w Czechowicach-Dziedzicach w salonie Vini (brwi), bo znalazłam w tym właśnie wątku dobre opinie na jego temat. I potwierdzam. Wszystko super!! Niebawem sama wybieram się na poprawkę brwi i już nie mogę się doczekać To po drodze na Bielsko. Warto!! Innych salonów niestety nie znam więc nie mogę polecić, ale przejrzyj na spokojnie cały wątek, napewno znajdziesz też jakieś namiary na Katowice.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 20:04   #304
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja rowniez polecam salon Vini w Czechowicach-Dziedzice
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:08   #305
porcelanka
Raczkowanie
 
Avatar porcelanka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny brwi

Mam do was pytanie. Widziałam makijaż permanentny brwi tylko na zdjęciach:prawidłowo wykonany wygląda naturalnie. Ale zastanawiam sie jak to wygląda na żywo z bliska? Czy widać że to makijaż permanentny, widać że brwi są narysowane?? Pytam ponieważ już od dłuższego czasu zastanawiam sie czy go sobie nie zrobić, rozważam wszystkie "za" i "przeciw"..
porcelanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 12:53   #306
jelonek27
Raczkowanie
 
Avatar jelonek27
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
GG do jelonek27
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja robie kontur ust z wyplenieniem bo nie mam czasu na poprawianie urody w pracy..poza tym jestem typem blondynki rozmytej która wygląda bez makijażu jakby dopiero co sie przebudziła najpierw usta potem kreski na powiekach lekko uniesione bo mam spanielowate oczy
__________________
Marietka
jelonek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 23:15   #307
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Porcelanko wszystko zależy od tego jak wykonany został makijaż, od dobranego barwnika ale także i od tego jak aktualnie wyglądają Twoje brwi. Powiem na moim przykładzie. Mam kolorek naturalny taki beżowo-brązowy, bardzo zbliżony do koloru brwi. Tam gdzie mam włoski makijażu nie widać wcale! Natomiast tam gdzie miałam rzadkie brwi i takie "prześwity" to widać, jakby było po prostu coś lekko domalowane ale tylko kiedy się ktoś dokładnie przypatrzy! Ogólnie efekt naprawde jest fajny! Napisz może w jakim stanie są Twoje brwi i co chcesz z nimi konkretnie zrobić? Zagęścić? Przedłużyć? Pogrubić?? Pozdrawiam!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 09:12   #308
jelonek27
Raczkowanie
 
Avatar jelonek27
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
GG do jelonek27
Dot.: makijaż permanentny brwi

witam'! dziewczny za tydzien ide na makijaz ust, klurcze boje sie by mi zle nei wyszly...podobno mozna samameu pokazac jakie sie cce miec usta moze pojechac poo mojej linni...chcialam sie zapytac jak wyglada cienioweanie? to jest zabarwianie caluch ust czy tylko przy robionej kresce ?tak jak robimy konturówka??? i znacie moze jakie galerie kolorystki? jakies nazwy? ktore polecacie?
__________________
Marietka
jelonek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 15:47   #309
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez jelonek27 Pokaż wiadomość
witam'! dziewczny za tydzien ide na makijaz ust, klurcze boje sie by mi zle nei wyszly...podobno mozna samameu pokazac jakie sie cce miec usta moze pojechac poo mojej linni...chcialam sie zapytac jak wyglada cienioweanie? to jest zabarwianie caluch ust czy tylko przy robionej kresce ?tak jak robimy konturówka??? i znacie moze jakie galerie kolorystki? jakies nazwy? ktore polecacie?
Jeżeli idziesz do doświaczonej osoby to nie ma obawy, myślę że sama narysuje Ci kontur i pokaże w lusterku, a Ty zaakceptujesz bądź będziecie korygować dotąd aż będziesz zadowolona. Generalnie cieniowanie jest w obrębie konturu, nie po całych ustach, a gamy kolorystyczne każda firma ma inne i dla każdej osoby indywidualnie dobierany jest barwnik.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 11:22   #310
beatarur1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
To ja zalączam fotki moich brwi przed makijazem permanentnym i zaraz po.Na pierwszej fotce widać resztki barwnika ,ktory miałam wprowadzany 4 lata temu,został lekko rozowy kolor-brąz zbladł do takiego odcienia,ale po pomalowaniu lekko cieniem(co robilam przy zwykłym makijazu) nie było tego wcale widać.Na drugiej fotce "błyszcze" się niemiłosiernie,bo brwi i okolice miałam posmarowane linomagiem-zalecenia kosmetyczki,zaraz po zabiegu.
witaj jestem z gubina i chcialabym wykonac taki makijaz czy mogłabys mi dac namiary do tej kosmetyczki pozdrawiam
beatarur1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 12:13   #311
jelonek27
Raczkowanie
 
Avatar jelonek27
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
GG do jelonek27
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziwczyny ide juz za 2 dni na makijaz ust z cieniowanie. kurcze najlepsze jest to ze moje chlopak z ktorym mieszkam nic niewie on jedzie do siebie d rodzicow do innego miasta i ma wrocic w niedziele popoludniu a ja w piatek ide na ten makijaz jak bede wygladala w 3 dniu? a w sobote ide kupic dodatkowo psa o tym tez niewie hahaha ale jestem zołaza ale wiem ze jak postawie go przed faktem dokonanym to nic nie bedzie mogl juz zrobic
__________________
Marietka
jelonek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 15:39   #312
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez jelonek27 Pokaż wiadomość
dziwczyny ide juz za 2 dni na makijaz ust z cieniowanie. kurcze najlepsze jest to ze moje chlopak z ktorym mieszkam nic niewie on jedzie do siebie d rodzicow do innego miasta i ma wrocic w niedziele popoludniu a ja w piatek ide na ten makijaz jak bede wygladala w 3 dniu? a w sobote ide kupic dodatkowo psa o tym tez niewie hahaha ale jestem zołaza ale wiem ze jak postawie go przed faktem dokonanym to nic nie bedzie mogl juz zrobic

Mysle ze bedziesz miala jeszcze delikatnie opuchniete usta,ale to zalezy wszystko od organizmu bo kazdemy sie inaczej goi
Jakiego pieska chcesz kupic?Ale sie zdziwi twoj TZ
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 19:06   #313
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: makijaż permanentny brwi

a możecie polecić kogoś w Poznaniu?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 19:39   #314
jelonek27
Raczkowanie
 
Avatar jelonek27
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
GG do jelonek27
Dot.: makijaż permanentny brwi

chciałam kupic pekińczyka pieska moja mama ma suczke ale dzisiaj nie wiedzac ze mam zamiar kupic psa oświadczyła ze dopuszcza suczke w styczniu i beda szczeniak oczywiście jak suka da)) wiec popsuła mi plany"))))i poczekam na szczeniaka od Daysi))

jutro juz ide na makijaż jak jest ktos ciekawy jak bylo prze jak bedzie zaraz po to wstawię fotki

TZ sie zdziwi makijażem a i będzie zawiedziony ze na basen sie znim nie zapisze;(
__________________
Marietka
jelonek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 21:56   #315
Kasienkaaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Wink Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam!
Interesuje mnie makijaż permanentny brwi. I chciałam sie zapytać czy ktoś może polecić mi kogoś w Trójmieście??
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Kasienkaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 20:47   #316
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

słuchajcie, w końcu i ja zdecydowałam się na makijaz permanentny brwi i kreski - przekonały mnie zdjęcia Misi oraz Pewnej Wizażanki, która napisała do mnie na priva
jestem mega zadowolona, rano patrzę w lustro i mam brwi, do tej pory miałam słabe, rzadkie, jasne i nie chciały rosnąć tam gdzie powinny, musiałam je ciągle domalowywać (paletka z Sephory), a ponieważ moja cera ma skłonności do przetłuszczania, w połowie dnia brwi mi spływały... teraz jest super, co prawda mam ten makijaz dopiero od 3 dni, i jeszcze kolor pewnie nie jest do końca taki jaki będzie, ale już mi się podoba, zresztą załączam fotki
aha, i nic a nic nie bolało - przy oczach byłam troszkę zestresowana, ale przy brwiach to już pełen relaks ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy bez brwi.jpg (63,1 KB, 760 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi1.jpg (21,8 KB, 1094 załadowań)
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 07:01   #317
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

Kate25 - super. Masz ładny łuk tych brwi. Ja taki chciałam ale w konsekwencji mam bardziej łagodny -mniej złamany. Chyba po nowym roku pojdę na poprawkę (już zaraz będzie rok jak jr robiłam) i chciałabym je przyciemnić i własnie bardziej je "złamać" , żeby były bardziej drapieżne.
__________________
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.
Oskar Wilde

instagram: https://instagram.com/klaudyjkaluna/
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:52   #318
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

dzięki Klaudyjko! bardzo się cieszę, że Tobie też takie się podobają
sama jestem przeszczęśliwa i ciągle zaglądam w lustro czy brwi są na miejscu )))
jak wybiore się na poprawke w grudniu to tez wezme chyba troszkę ciemniejszy kolor, bo boję się, że taki jasny szybko wyblaknie
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 18:10   #319
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

kate25 bardzo ladnie wykonane brwi i oczka
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 18:46   #320
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
kate25 bardzo ladnie wykonane brwi i oczka

Dziękuję Misiu! robiłam oczywiście u naszej Mistrzyni w Czechowicach Dziedzicach jestem pod wrażeniem i żałuję, że wczesniej się nie zdecydowałam - te brwi i oczy (ale szczególnie brwi) to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić i pomyśleć, że tyle lat się męczyłam!
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 18:49   #321
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Dziękuję Misiu! robiłam oczywiście u naszej Mistrzyni w Czechowicach Dziedzicach jestem pod wrażeniem i żałuję, że wczesniej się nie zdecydowałam - te brwi i oczy (ale szczególnie brwi) to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić i pomyśleć, że tyle lat się męczyłam!

Skad ja to znam te meczarnie codzienne z kredka do brwi oj nie nigdy wiecej Ciesze sie ze jestes zadowolona
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:25   #322
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: makijaż permanentny ust

Cytat:
Napisane przez lucky_m1 Pokaż wiadomość
Witam Elliz
Nie jest to problem tylko jednej osoby w Polsce... Zawodu linergisty nie powinno się wykonywać po 2 dniowym szkoleniu, a później wykonywać raz na miesiąc! A co jeszcze gorsze po 2 dniowym szkoleniu samemu szkolić innych- w imię zasady, że to się opłaca O ZGROZO!!! I w POLSCE nie jest to sprawdzane i karane!
Po przejściu wnikliwych szkoleń z wizażu, makijażu, rysunku, analizy kształtów i doboru kolorystycznego, prób na sztucznych "skórkach", można dojść do perfekcji i zacząć (z dużą dozą pokory i odpowiedzialności za czyjeś piękno) wykonywać makijaż permanentny. W Niemczech szkolenia z makijażu trwałego LTL i praktyki trwają ok pół roku!!! Jednak tego zawodu uczy się bez przerwy, każda twarz to nowe doświadczenie. Im więcej praktyki tym większa znajomość tematu.!!! Ale są też osoby, które osiadają na laurach i przez pewien okres się starają a później "lecą"na opinii skracają czas zabiegu i twierdzą, że są nieomylni a to klient źle widzi....

Obserwowałam Twoje usta już wcześniej i byłam ciekawa jaki będzie efekt końcowy... I czy będziesz zadowolona... Niestety na pierwszy rzut oka nie jest to makijaż trwały Long Time Liner tylko permanentny niedokładnie wykonywany kilkoma igłami, który wnika głębiej i trudniej jest go skorygować lub zamalować... A czekanie na całkowite wyłuszczenie może trwać nie 5, a 10 lat... Jest możliwość usunięcia pigmentu laserem, albo rozjaśniania kwasami, złuszczania mikrodermabrazją, ale efekty mogą być słabe jeśli pigment tkwi mocno.
Ale nawet tak mocno wyjechane usta mogą wyglądać ładnie. (Nie wiem ile miałaś zabiegów i jak teraz wyglądają . Jeśli mogła byś wkleić zdjątko.) Muszą być jednak bardzo precyzyjnie zarysowane i dokładnie wypełnione kolorystycznie, by nie było odmiennego nasycenia kolorów na czerwieni wargowej i ponad jej naturą... Ważne jest też stosowanie błyszczyków, by ujednolicić strukturę skóry. Można jeszcze dla nadania trójwymiarowości rozświetlić linię ponad wargą górną białym pigmentem, co będzie wyglądało jak naturalna wypukłość ponad - tzw. LIP LIGHT, który często jest wykonywany przez niemieckie linergistki do optycznego powiększenia (jednak uwaga bo źle zrobione może wyglądać jak osad pod nosem po wypiciu mleka...)

Kwas hialuronowy jest bezpieczną opcją delikatnego powiększenia i nawilżenia ust na ok.6 miesięcy, jednak ten kto wykonuje ostrzykiwanie musi być estetą i czuć jak usta powinny wyglądać, jak wypukłość powinna przebiegać by wyglądały naturalnie, z pięknym serduszkiem, a nie jak dwie parówki...
Sądząc po wcześniejszych twoich wypowiedziach nie radziłabym iść ponownie do tej pani, ponieważ skoro unika Ciebie, nie może znaleźć terminu i nie widzi swoich błędów to rozwścieczona lub bezradna może tylko jeszcze popsuć.

Dobra ręka wiele może zrobić jeśli wie jak... Można rozjaśnić, przyciemnić, skorygować, ale poprawianie błędów szczególnie cudzych jest trudne i ma wiele etapów... Trzeba sobie zdać sprawę, że usta i ciało to nie kartka papieru (jak myślą niektóre początkujące rządne kasy, źle przeszkolone posiadaczki sprzętu do makijażu permanentnego), nie da się tak po prostu zamalować pigmentem, skóra rządzi się własnymi prawami i ma swoje tajemnice, które trzeba poznać...
Prześlij zdjęcia jak teraz wyglądają Twoje ustka...
Serdecznie pozdrawiam
Przepraszam,ze tak dlugo sie nie odzywalam,ale mam nadzieje,ze jeszcze tu zagladasz
Mialam robiony jedna igla,ale i tak jakos plamiasto i nie rowno jej to wychodzi mimo juz 3/4/ poprawek.Juz nie pamietam ile ich bylo dokladnie,bo ciagle cos bylo nie tak z kolorem.Za pierwszym razem nic sie nie przyjal.Drugim razem ledwo ledwo i dlatego tez uzywala coraz to ciemniejszych barwnikow do mieszania.
Co do kwalifikacji tej Pani,to sadzilam ze trafilam do profesjonalistki.Z reszta ilosc albumow byla spora z klientkami i jak ogladalam bylo ok wszystko w sumie.Z reszta jak z nia wstepnie rozmawialam to mowilam i zreszta za pierwszym razem sie nawet tak pomalowalam jak chce miec zrobione...cieniowane usta.Brwi tez mowilam ze chce miec takie przykurzony braz/grafit,bo mam dosc ciemne swoje...prawie czarne i metoda kreseczkowa z cieniowaniem.Twierdzila ze wie o co chodzi i tak zrobi.Niestety zrobila tak jak pomalowane kredka i w kolorze czekoladowym,ktory rozjasnial sie potem do rudego.Owszem po wielkich negocjacjach drugim razem zrobila kolor pieprz mieszany z szarym i jakos to dzis po rozjasnieniu wyglada lepiej.Choc i tak jeszcze te moje wloski sie odrozniaja.Dlatego tez nie wiem czy bardziej przyciemniac?Czy nie?Boje sie ze juz wtedy beda za ciemne.No ale z drugiej strony wkurza mnie jak patrze z bliska i widze rozniceTo poteguje, ze jeszcze bardziej widac jakby byly pomalowane pisakiem.Z daleka moze byc,ale z bliska..ech

Co do poprawki u tej Pani.Wiem,ze moze tak zrobic i sama nie chetnie bym do niej juz szla,ale popierwsze nie chce mi zwrocic kasy,bo twierdzi,ze dala mi duza znizke .Dwa...nie mam juz kasy by wybulic tak od razu znow.Z drugiej strony zaplacilam,wiec niech teraz naprawia swoje bledy.
Mam pytanie:Czy moge sie ubiegac na jakiejs podstawie zwrotu kasy skoro zrobila zupelnie niz chcialam?Jak ja wywalczyc od takiej osoby ktora nie czuje sie winna nawet spieprzenia czyjegos wizerunku.Czy sa jakies kodeksy,paragrafy?

Druga sprawa zastanawiam sie na pogrubieniem brwi,bo te sa jak dla mnie jednak za cienkie.Przy nich musze moje rosnace w dol brwi prawie depilowac do zera i jak tak dalej pojdzie to zostane niedlugo bez brwi wogle.A mowilam jej wlasnie ze chce tez taka linie bym mogla juz wczesniej za mocno wydepilowane latami brwi skorygowac by mogly sobie spokojnie odrastac i zagescic sie...a zrobila mi takie cienkie,ze aby nie bylo widac ,ze cos nie tak musze wyrywac prawie do zera.
Nie wiem moze sie juz czepiam i brwi sa w sumie ok,ale przeraza mnie jak w niektorych miejscach juz sa takie zadkieNo i mysle,ze jak bym pogrubila troche ta linie brwi to jakby zaroslo i ladnie wydepilowac to by troche zakrylo ten efekt flamastra.No i chyba lepiej mi pasuje taka grubsza linia.Bardziej naturalnie chyba wyglada.A moze wrecz odwrotnie?Co o tym myslicie?Poradzcie,bo nie wiem co robic,a niedlugo sie wybieram do Polski no i chcialbym cos z tym zrobic.

Wklejam kilka fotek dla porownia w roznych efektach i sytuacjach.Nie dlatego ze wpadam w samo zachwyt/zeby nikt przypadkiem tak nie napisal,ze jakas narcystyczna jestem/

Pierwsze to moje obecne z cienkimi...Pozniej,gdy pogrubione zostalo tylko od gory i minimalnie pod linia luku od dolu/te z lusterkiem/...No a ostanie to juz na maksa
Ktore lepiej pasuja do mnie i jakie zrobic?
A i nie zrazajcie sie kolorem brwi,bo malowalam dosc ciemna kredka brazowa

I jeszcze jedno pytanie:Czy to normalne ,ze w permamentnym tak szybko barwnik schodzi? Bo ja mam od 4 miesiecy,a juz na ustach jest go o 60% mniej niz po zejsciu naskorka.W sumie to sie ciesze,bo byly za ciemne,a teraz sa coraz bardziej naturalne jesli chodzi o kolorA ta gdzie mialam rozbilene to juz wogle nic nie widac,ze bylo cos przyciemniane.Jak tak dalej pojdzie to za rok nic juz nie zostanie.To normalne? Czy moze moje tak szybko jasnieja,bo ciezko na poczatku barwnik sie przyjmowal?

A no i wklejam moje usta.Teraz sa juz jasniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1742 kadr sama ja_glowa.jpg (86,8 KB, 1111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0569.jpg (77,3 KB, 878 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0548.jpg (66,2 KB, 857 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0548 kadr brwi_tylko od gory.jpg (22,1 KB, 748 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0663 kadr pom..jpg (98,0 KB, 847 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0732pom..jpg (113,8 KB, 605 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:42   #323
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: makijaż permanentny brwi

jeszcze wycinek brwi tych ostatnich z blska i usta do oceny tak jak prosila Lucky_m1

Przepraszam,ze tak dlugo i tyle fotek, ale chcialm byscie mialy do rzetelnej oceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0622kadr brwi.jpg (21,6 KB, 818 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0520.jpg (55,5 KB, 647 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:44   #324
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny ust

Eliz,moim zdaniem najlepsze są te "w lusterku" i ostatnie.Do Twoich rysow i długości twarzy nie pasują za cienkie brwi bo wyglądają nienaturalnie.U mnie jest podobnie.
Ciągle coś mi się nie podoba w tych Twoich ustach...(makijazu permanentnym).hm...chyba linia górnej wargi-kreska górna,zbyt zaokrąglona i nienaturalna.

Wiem,ze się nie obrazisz
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:50   #325
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: makijaż permanentny ust

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Eliz,moim zdaniem najlepsze są te "w lusterku" i ostatnie.Do Twoich rysow i długości twarzy nie pasują za cienkie brwi bo wyglądają nienaturalnie.U mnie jest podobnie.
Ciągle coś mi się nie podoba w tych Twoich ustach...(makijazu permanentnym).hm...chyba linia górnej wargi-kreska górna,zbyt zaokrąglona i nienaturalna.

Wiem,ze się nie obrazisz
No ja tez sie lepiej czuje w takich grubszych A te ostatnie to juz nie zabardzo przesadzone?
Co do ust,to masz racje...mi tez to wlasnie sie nie podoba i to najbardziej spieprzyla
Mam nadzieje,ze jakos to naprawi i zrobi w koncu tak jak powinno byc i chcialam

Oczywiscie,ze sie nie obrazamPo to sie Was radze i podaje ocenie by uslyszec szczera opinie


Dziekuje
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:01   #326
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny ust

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
No ja tez sie lepiej czuje w takich grubszych A te ostatnie to juz nie zabardzo przesadzone?
Co do ust,to masz racje...mi tez to wlasnie sie nie podoba i to najbardziej spieprzyla
Mam nadzieje,ze jakos to naprawi i zrobi w koncu tak jak powinno byc i chcialam

Oczywiscie,ze sie nie obrazamPo to sie Was radze i podaje ocenie by uslyszec szczera opinie


Dziekuje
Te grubsze wcale nie są "przesadzone" Na tej fotce z cudnym dzieciaczkiem brwi są najlepsze,czyli najbardziej Ci pasują.

Wiem juz jaki błąd zrobiła lingeristka w tych ustach.Kreska na górnej wardze powinna być poprowadzona po wewnętrznej a nie jak u Ciebie po zewnętznej.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:13   #327
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: makijaż permanentny ust

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Te grubsze wcale nie są "przesadzone" Na tej fotce z cudnym dzieciaczkiem brwi są najlepsze,czyli najbardziej Ci pasują.

Wiem juz jaki błąd zrobiła lingeristka w tych ustach.Kreska na górnej wardze powinna być poprowadzona po wewnętrznej a nie jak u Ciebie po zewnętznej.
To sa te same co na ponizszych fotkach tylko tak inaczej wyszly A nie wygladam jakos w takich bardziej zolzowato? Bo z natury tak wygladam jesli chodzi o twarzMam jak widac dosc mocne rysy twarzy.

Co do ust...tak miala zrobic tuz na granicy konczacej warge,a zrobila wiecej z milimetr i to sie odznacza jak cholerka mimo,ze tuszowala ciemniejszym kolorem by zrownac.Mimo to jak barwnik zeszedl to i tak pozostalo jasniejsze duzo/prawie biale jak naskorek/I tak mam teraz dwie linie.Bo cieniowanie to tez zrobila...niech jaW zasadzie zamalowala tylko ta roznicze na gornej wardze jak pisakiem.

Najgrosze jest w tym,ze teraz ciezko jest dokladnie zobaczyc gdzie koncza sie usta moje prawdziwe,bo ta druga linia jest nieco nizej.Ja to sama ledwo widze,gdzie sa moje naturalne usta...musze sie dobrze przypatrzec,a co dopiero Ona.Jak ona nawet nie widzi,ze krzywo zrobila zarys...szkoda slow

A jak myslisz przyciemnic je jeszcze bardziej?Czy zostawic?Teraz mam mniej wiecej takie jak na drugiej fotce.Jak pisalam kolor w miare moze byc..prawie taki jak moje wlosy naturalne.Tylko,ze ja mam brwi naturalnie jeszcze ciemniejsze i to widac z bliska,ze jest cos namalowane.Jak maluje cieniem ciemno grafitowym to juz lepiej,bo tak nie widac wloskow...tylko czy juz wtedy nie bedzie za ciemno?hmm..
No i jeszcze jeden plus jakbym pogrubila brwi...nie musialbym juz ich tak do zera depilowac i by moze w kocnu wychodowala idealna gesta linie
A Dzieciaczek,to moj urwis kochany
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:21   #328
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

Eliz ja rowniez na twoim miejscu troche bym pogrubila brwi.Mnie rowniez podobaja sie te w lusterku i z dzieciaczkiem
Apropo ust to tez mi sie nie podobajasa takie duze,no i widac te dwie linie
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:28   #329
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: makijaż permanentny brwi

Bardzo Wam dziekuje za szczera oraz rzetelna ocene
To pogrubie je jednak...mam nadzieje,ze zrobi je tak jak namalowalam.Tylko boje sie ze to bedzie tak wygladalo jak od pisaka jak teraz te cienkie

Moze juz ktos wie gdzie robia ladnie i naturalnie oraz w miare tanio brwi w Szczecinie?...najchetnie metoda kreseczkowa...tak by wygladlo jak naturalne ,a nie jak od kredki
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 01:00   #330
marta2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

A czy ktoś osobiście robił w salonie Sharley w Wwie? Wydają mi się profesjonalni, bardzo dobrze opisywani w gaazetach, ale czytałam kilka wypowiedzi, że robią "hurtowo", strasznie szybko (1h) i każdej klientce takie same, nie modelują brwi. Sama nie wiem co myśleć, proszę o pomoc.
marta2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.