Kupujemy BB Creamy cz. V - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 20:43   #4561
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Dziewczyny,
szczególnie te "gorączkujące się" i/lub/oraz będące na forum b. krótko (do 100 wpisów). Przepraszam bardzo, ale Wy sobie chyba nie zdajecie sprawy co to jest rozbiórka i ile ona zajmuje czasu . To są godziny, dziesiątki godzin, które Wy poświęcacie na swoje sprawy, a ten ktoś siedzi i dłubie - przy zamówieniu, przy rozdzielaniu, przy pakowaniu, przy adresowaniu (szczególnie jak polecone), a największy problem jest z ogarnięciem wszystkich wpłat i do tego jeszcze arkusz rozbiórkowy. TO ISTNY SAJGON.
Z tego co obserwuję, to Estelle zajmuje się rozbiórkami od co najmniej roku, i w sumie dziwię się, że nadal chce jej się to robić. Co chwila dochodzą nowe dziewczyny, myślą że to takie hop siup. A to jest kawał roboty za friko. I teraz jak dziewczyna zrobiła sobie urlop, uprzedziła o tym wcześniej, to podniósł się niepotrzebny szum. Niektóre z Was zawaliły wpłaty i to tu trzeba szukać winnych. Przecież laska nie będzie zamawiać całego towaru za własne pieniądze, licząc że "łaskawie" się w końcu ogarniecie. Na jej miejsu zamawiałbym tylko te rzeczy, które zostały zapłacone na 100%, a reszta niech tupie nogami ze złości. I coś mi się widzi, że losy tego wątku są przesądzone. Padnie taką samą naturalną śmiercią, jak wątki z zamówieniami mineralnymi. Owszem, są one nadal, ale nie w takich ilościach i natężeniu jak jeszcze 2-3 lata temu.

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2013-09-11 o 21:21
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 18:49   #4562
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
szczególnie te "gorączkujące się" i/lub/oraz będące na forum b. krótko (do 100 wpisów). Przepraszam bardzo, ale Wy sobie chyba nie zdajecie sprawy co to jest rozbiórka i ile ona zajmuje czasu . To są godziny, dziesiątki godzin, które Wy poświęcacie na swoje sprawy, a ten ktoś siedzi i dłubie - przy zamówieniu, przy rozdzielaniu, przy pakowaniu, przy adresowaniu (szczególnie jak polecone), a największy problem jest z ogarnięciem wszystkich wpłat i do tego jeszcze arkusz rozbiórkowy. TO ISTNY SAJGON.
Z tego co obserwuję, to Estelle zajmuje się rozbiórkami od co najmniej roku, i w sumie dziwię się, że nadal chce jej się to robić. Co chwila dochodzą nowe dziewczyny, myślą że to takie hop siup. A to jest kawał roboty za friko. I teraz jak dziewczyna zrobiła sobie urlop, uprzedziła o tym wcześniej, to podniósł się niepotrzebny szum. Niektóre z Was zawaliły wpłaty i to tu trzeba szukać winnych. Przecież laska nie będzie zamawiać całego towaru za własne pieniądze, licząc że "łaskawie" się w końcu ogarniecie. Na jej miejsu zamawiałbym tylko te rzeczy, które zostały zapłacone na 100%, a reszta niech tupie nogami ze złości. I coś mi się widzi, że losy tego wątku są przesądzone. Padnie taką samą naturalną śmiercią, jak wątki z zamówieniami mineralnymi. Owszem, są one nadal, ale nie w takich ilościach i natężeniu jak jeszcze 2-3 lata temu.
dokładnie. i jeszcze, nawet nie poświęcając czasu na czytanie wątku na bieżąco czy wyszukanie sobie ostatnich wiadomości od Estelle robicie aferę. pewnie, najlepiej, żeby ktoś zrobił wszystko za was, a wy tylko będziecie siedzieć z założonymi rękami i postukiwać paznokciami w stół "w oczekiwaniu na". może minimum minimalne wysiłku byście chociaż w to włożyły, czyli doczytywały informacje? ktoś wam w końcu robi uprzejmość zamawiając te kosmetyki, dziewczyna na tym nie zarabia w końcu, więc...może trochę się zastanówcie nad swoim podejściem.
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2013-09-14 o 15:34
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 09:55   #4563
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Wrocilam z urlopu ) nie mialam dostepu do netu zupelnie (same platne hotspoty :-/). Wlasnie odpalilam GMarket i bede buszowac za nowosciami Szykujcie sie na kuszenie (w koncu mam rajskie imie, ktore zobowiazuje )

PS. bede chciala zamowic cos z meskich kosmetykow, bo moj TŻ zostal zarazony przeze mnie koreanskim wirusem i mowi ze teraz zostanie metrosem

PS2. ten zel aloeosowy co bralysmy w probkach swietnie sie sprawdzil na lekkie oparzenia sloneczne. Od reki przestalo piec i zaczerwienienia znikly

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2013-09-14 o 10:01
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 08:05   #4564
hajdiss
Zadomowienie
 
Avatar hajdiss
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 218
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Dostałam informację od Estelle.
Za kilka dni powinna się pojawić w wątku. Po przeprowadzce ma problem z siecią, i dopiero jak zostanie jej przeniesione stałe łącze na nowe mieszkanie odzyska pełną możliwość korzystania z forum.

W takim razie pozostaje nam czekać cierpliwie.

Miłego dnia wszystkim
__________________
"A photograph is a secret about a secret. The more it tells you the less you know."
hajdiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 14:58   #4565
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Wrocilam z urlopu ) nie mialam dostepu do netu zupelnie (same platne hotspoty :-/). Wlasnie odpalilam GMarket i bede buszowac za nowosciami Szykujcie sie na kuszenie (w koncu mam rajskie imie, ktore zobowiazuje )

PS. bede chciala zamowic cos z meskich kosmetykow, bo moj TŻ zostal zarazony przeze mnie koreanskim wirusem i mowi ze teraz zostanie metrosem

PS2. ten zel aloeosowy co bralysmy w probkach swietnie sie sprawdzil na lekkie oparzenia sloneczne. Od reki przestalo piec i zaczerwienienia znikly
jeśli będzie można płacić w październiku to ja się piszę w tym miesiącu jestem okropnie spłukana :/ Eveczku a czy bierzesz pod uwagę ponowne zamówienie jakiegoś kosmetyku. Bo mam dwa hity z poprzedniej rozbiórki , które z wielką chęcią powtórzę
Co do żelu aloesowego , potwierdzam. Jest genialny na lato. Też go miałam ze sobą na urlopie i sprawdził się super.
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 13:26   #4566
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Myśle ze wcześniej niż w październiku nie ruszenz zamówieniem. a jakie hiciory?
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 15:30   #4567
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Myśle ze wcześniej niż w październiku nie ruszenz zamówieniem. a jakie hiciory?
październik mi pasi
moje hiciory :
The History Of Whoo Jinyulhyang Wrinkle Essential Cream
The History of Whoo Jinyullhyang Essential Massage Mask
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 14:05   #4568
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Jest nowa seria z su:m. http://http://www.ebay.com/itm/Dabin...item338568b4fe

Pojawił sie nowy Cc z THOW i primery i finiszery, jakaś essence ale in one dla mężczyzn z sum. Ohui tez wypuściła jakiś cc. Jest nowy peeling z sum. Dzieje sie

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dinven Pokaż wiadomość
Su:m37 i THOW biorę od ręki, co będzie
Uśmiecha mi się cc od su:m, ten sam, który był w ostatniej rozbiórce. Miłość. cc od Re:NK też był mega.
nowy cc od whoo - Gong Jin Hyang Mi Essential CC Cream
Zużyłam ostatnio miniaturki THOW In Yang lotion i balancer, są absolutnie cudowne. Jedyne kosmetyki do tej pory, które sprawiają że skóra nie wysycha mi w pracy na pieprz w tej paskudnej klimie. Pewnie zamówię kolejne z ebaya, ale jakby załapały się do rozbiórki (są też w opakowaniach po 6 ml), byłoby rewelacyjnie.

Kuszą też podkłady od Sulwhasoo i Hery, jako, że zbliżają się chłodniejsze dni, warto wypróbować by też coś cięższego od bb i cc kremów

Naprawdę, nie wiem, co wypisać, takiego olbrzymiego chcieja mam
Cc z sum jest teraz w pakietach nawet po 40 szt. Więc taniej ten nowy z THOW tez mnie kusi. Z sum jest jakiś nowy podklad z finiszerem bodajże. Można spróbować

Cc od renk chyba jeszcze mam w zapasach buteleczki z jin hyang można zamówić ( to ten z serii wybielajacej?)
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 21:45   #4569
dinven
Raczkowanie
 
Avatar dinven
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

jak wspomniałam - fluidy i cc biorę jak leci, a za cc od renk byłabym baaardzo wdzięczna i popieram KoralM co do Jinyul Wrinkle Essential Cream - moje mimiczne zmarszczki go nienawidzą
Lotion i Balancer od In Yang - nie ta wybielająca, chociaż też bym spróbowała. Chodzi mi o "żółtą" serię, Gongjinhyang nawilżającą.
dinven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 23:30   #4570
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Jest nowa seria z su:m. http://http://www.ebay.com/itm/Dabin...item338568b4fe

Pojawił sie nowy Cc z THOW i primery i finiszery, jakaś essence ale in one dla mężczyzn z sum. Ohui tez wypuściła jakiś cc. Jest nowy peeling z sum. Dzieje sie

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



Cc z sum jest teraz w pakietach nawet po 40 szt. Więc taniej ten nowy z THOW tez mnie kusi. Z sum jest jakiś nowy podklad z finiszerem bodajże. Można spróbować

Cc od renk chyba jeszcze mam w zapasach buteleczki z jin hyang można zamówić ( to ten z serii wybielajacej?)

Bym chciala to cc z Ohui i z Sum...no i jeszcze coś na zmarchy pod oko, zwlaszcza na jedną...nie wiem, ale to jakis szatan, nic sobie nie radzi z nią ...jedna krecha jest i chyba będzie już zawsze
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 10:23   #4571
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Bym chciala to cc z Ohui i z Sum...no i jeszcze coś na zmarchy pod oko, zwlaszcza na jedną...nie wiem, ale to jakis szatan, nic sobie nie radzi z nią ...jedna krecha jest i chyba będzie już zawsze
o tak , coś pod oczy też bym chciała , popieram wniosek
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 10:47   #4572
marchewka333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 95
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

evek, tak się zastanawiam, czy przy okazji jakiejs rozbiórki z gmarket mogłabyś wrzucić też do koszyka dla mnie taki jeden gadżecik do włosów? Nie wiem, jak się to to nazywa
Jakiś czas temu widziałam chyba u azjatyckiego cukra filmik, na którym robiła sobiez długich włosów "boba" za pomocą czegoś takiego, co widać na głownym zdjęciu w poniższym linku:
http://item2.gmarket.co.kr/English/d...ir+accessories
Przeglądałam ebay i allegro, ale nie znalazłam tej pierdółki nigdzie, a na gmarket są
marchewka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 11:00   #4573
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez marchewka333 Pokaż wiadomość
evek, tak się zastanawiam, czy przy okazji jakiejs rozbiórki z gmarket mogłabyś wrzucić też do koszyka dla mnie taki jeden gadżecik do włosów? Nie wiem, jak się to to nazywa
Jakiś czas temu widziałam chyba u azjatyckiego cukra filmik, na którym robiła sobiez długich włosów "boba" za pomocą czegoś takiego, co widać na głownym zdjęciu w poniższym linku:
http://item2.gmarket.co.kr/English/d...ir+accessories
Przeglądałam ebay i allegro, ale nie znalazłam tej pierdółki nigdzie, a na gmarket są
Ja to kupiłam w hurtowni katherine. Na allegro też jakiś czas temu widziałam. I powiem Ci, że dla mnie to jest tragedia. Próbowałam kilkanaście razy to założyć, ale za każdym razem gdzieś mi ciągnęło włosy albo po chwili wszystko rozlatywało się. I jeszcze te metalowe sprzączki strasznie zaplątują się we włosy, że nie mogłam tego normalnie wyciągnąć. Masakra.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 11:13   #4574
marchewka333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 95
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Ja to kupiłam w hurtowni katherine. Na allegro też jakiś czas temu widziałam. I powiem Ci, że dla mnie to jest tragedia. Próbowałam kilkanaście razy to założyć, ale za każdym razem gdzieś mi ciągnęło włosy albo po chwili wszystko rozlatywało się. I jeszcze te metalowe sprzączki strasznie zaplątują się we włosy, że nie mogłam tego normalnie wyciągnąć. Masakra.
A no widzisz Ja właśnie też zobaczyłam przed chwilą że w katherine to mają. I na allegro się nagle też znalazły....
A po tym, co piszesz, że to takie badziewie to znaczy, że powinnam się cieszyc, że wczesniej tego nie kupiłam
Czyli jednak zrezygnuję z takiego "cuda". Evek, przepraszam za zamieszanie
marchewka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:21   #4575
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Ewuś, fajnie że wróciłaś

ja bym chciała jakiś peeling i coś nawilżającego z pielęgnacji, na pewno czymś ciekawym nas znowu pokusisz

a przewidujesz pełne wymiary np. Mizonków?
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 06:55   #4576
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelko ok 20 lipca wpłaciłam Ci pieniążki za zielona baze EH i do dnia dzieijszego (a minęły już 2 mce) nie otrzymałam jej ani żadnej wiadomości.... daj prosze znac w tej sprawie. (ok 20 lipca masz też ode mnie wiadomość pw)
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 12:21   #4577
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość

a przewidujesz pełne wymiary np. Mizonków?
wyjdzie w praniu nie chce jakiegos mega duzego zamowienia, bo teraz ciagne dwa etaty i jestem w przededniu poczatkow rozprawy sadowej karnej a pozniej odszkodowawczej wiec mam malo czasu. Ale musze w ramach zajecia czyms innym mysli zajac sie przegladaniem mazidel

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dinven Pokaż wiadomość
jak wspomniałam - fluidy i cc biorę jak leci, a za cc od renk byłabym baaardzo wdzięczna i popieram KoralM co do Jinyul Wrinkle Essential Cream - moje mimiczne zmarszczki go nienawidzą
Lotion i Balancer od In Yang - nie ta wybielająca, chociaż też bym spróbowała. Chodzi mi o "żółtą" serię, Gongjinhyang nawilżającą.
OK. przeciwzmarszkowca zamowie, znam jeszcze jedna chetna na niego
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:04   #4578
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
dokładnie. i jeszcze, nawet nie poświęcając czasu na czytanie wątku na bieżąco czy wyszukanie sobie ostatnich wiadomości od Estelle robicie aferę. pewnie, najlepiej, żeby ktoś zrobił wszystko za was, a wy tylko będziecie siedzieć z założonymi rękami i postukiwać paznokciami w stół "w oczekiwaniu na". może minimum minimalne wysiłku byście chociaż w to włożyły, czyli doczytywały informacje? ktoś wam w końcu robi uprzejmość zamawiając te kosmetyki, dziewczyna na tym nie zarabia w końcu, więc...może trochę się zastanówcie nad swoim podejściem.
No nie do końca tak jest. Te "nowe Wizażanki"może się gorączkowały ale te "stare" pamiętają wielką aferę z pewną Organizatorką która zniknęła z naszą kasą. Więc niektóre mają prawo się gorączkować.
Ale fakt, śledzić wątek trzeba.

Evciu zorientowałabyś się przy okazji szukania cud nowości po ile by wychodził puder brzoskwiniowy czy tym podobne, nie pamiętam jak się nazywa.Może kojarzysz?
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2013-09-23 o 16:06
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 17:01   #4579
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Dziewczyny, niepotrzebnie wytworzyła się jakaś wroga atmosfera, wszystkim przecież zależy na tym samym, więc wyluzujmy. Ja osobiście na wątku rozbiórek azjatyckich pierwszy raz brałam udział w rozbiórce Estelle, ale wcześniej brałam udział w innych rozbiórkach i też pomagałam organizatorce w ważeniu, dzieleniu i pakowaniu przesyłek, wiem, że jest to żmudna i niewdzięczna praca, więc naprawdę ukłony dla każdej która podejmuje się organizowania rozbiórki. Jednak ja tak naprawdę mam pretensje do osób, które zdecydowały się wziąć udział w rozbiórce i zaraz po tym jak Estelle dała sygnał do wpłat, nic nie zrobiły. W rozbiórkach w których brałam udział wszystkie uczestniczki w ciągu max kilku dni wpłacały pieniążki na konto organizatorki, a dzięki temu kosmetyki były u każdej z nas raz dwa. Dziewczyny robiły co mogły żeby wpłacić kasę, szły na pocztę, korzystały z kont rodziny czy znajomych, ale dawały radę. Dlatego to jak ta rozbiórka się ciągnie jest dla mnie szokiem i też nie dziwię się osobom, które proszą o zwrot pieniążków gdy po dwóch miesiącach od info od Estelle żeby wpłacać nadal jesteśmy daleko w lesie. Tak więc z jednej strony ok, rozumiem, że Estelle nie ma i nie ma dostępu do neta, są różne zrządzenia losu i bywa różnie, a z drugiej, no cholera, ileż można wpłacać kasę?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 21:04   #4580
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

.Bardzo pasują mi kremy pod oczy i pomyślałam,że może są jakieś bardziej "treściwe" tylko po czym je rozpoznać
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 15:35   #4581
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
Jednak ja tak naprawdę mam pretensje do osób, które zdecydowały się wziąć udział w rozbiórce i zaraz po tym jak Estelle dała sygnał do wpłat, nic nie zrobiły. W rozbiórkach w których brałam udział wszystkie uczestniczki w ciągu max kilku dni wpłacały pieniążki na konto organizatorki, a dzięki temu kosmetyki były u każdej z nas raz dwa. Dziewczyny robiły co mogły żeby wpłacić kasę, szły na pocztę, korzystały z kont rodziny czy znajomych, ale dawały radę.
Zwłaszcza że przesyłka tutaj idzie naprawdę długo.
U Agi jest inaczej bo pomimo że ma sklepy głównie w PL to tam dziewczyny uwijają się z wpłatami prawie zaraz po zrobieniu rozliczenia.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2013-09-30 o 15:37
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 17:15   #4582
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez hajdiss Pokaż wiadomość
[I]Dostałam informację od Estelle.
Za kilka dni powinna się pojawić w wątku. Po przeprowadzce ma problem z siecią, i dopiero jak zostanie jej przeniesione stałe łącze na nowe mieszkanie odzyska pełną możliwość korzystania z forum.
:
Masz jakiś kontakt pozaforumowy z Estelką?


Przyznaję,że i ja zaczynam się powoli niecierpliwić....
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 00:48   #4583
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Masz jakiś kontakt pozaforumowy z Estelką?


Przyznaję,że i ja zaczynam się powoli niecierpliwić....
Witam.

Wreszcie jestem.
Na początku kilka słów wyjaśnienia odnośnie mojej nieobecności.
Jak zapewne kilka z Was zauważyło - pod sam koniec sierpnia wyjechałam na trzytygodniowy urlop. Przerwa zbiegła się również w czasie z przeprowadzką, co pociągnęło za sobą różne niedogodności, w tym również brak dostępu do internetu. Co prawda mam do niego dostęp w pracy, ale wszystkie czynności są monitorowane i wolałam nie logować się do stron nie związanych z obowiązkami zawodowymi.

Tyle tytułem wstępu, a teraz pozwolę sobie odnieść do Waszych postów...

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
Estellko, a czy uguisu już może jest u Ciebie? zamawiałam tylko to i tak się cichutko zapytuję
Nie ma Uguisu, bo nie wszystkie uczestniczki zrobiły opłaty.
Wspólna rozbiórka polega na tym, że chodzi nie tylko o podział danego opakowania, ale i o wspólne zamówienie do jednej paczki, żeby oszczędzić na kosztach wysyłki. I nawet jeśli jedno opakowanie się rozbierze, to brak wpłat za inne ze wspólnej paczki wstrzymuje całe zamówienie. Tak stało się i tym razem. Miały być zamówione dwa opakowania, ale dwie osoby nie zapłaciły i cała paczka przez to wstrzymana. Moglabym zamówić jednostkowo, ale placenie każdorazowo 6$ za polecony to nie najlepszy wybór.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Przyznaję bez bicia, że jakąś kwotę zalegam. Byłam na urlopie wypoczynkowym, teraz kolejnym, więc jutro będę ogarniać wątek dokładnie i przeleję kasę (chociaż po tych wszystkich rezygnacjach już sama nie wiem za co płacić).

Mój przelew (chyba sprzed miesiąca na maski) nie został uwzględniony w arkuszu


Ja też nie wiem
Widzisz Aniu, deklarowałaś wpłatę za bieżącą rozbiórkę i ani widu ani słychu.
Za maseczki też wpłaciłaś dopiero po upomnieniu, jako ostatnia z rozbiórki. Na tyle późno, że dwa rodzaje sprzedawca zdążył wycofać z oferty.
W ten sposób ucierpiałaś nie tylko Ty ale i osoba, z którą zostalaś sparowana, bo do pakiety potrzeba było 10 szt, a sama zamawiałaś tylko 7 i trzeba było "niedobór" uzupełnić. Z pakietu 10 szt zrobiło się 8, co uniemożliwia zakup. Myślałam, że sprzedający uzupełni braki, ale moje monity w tej sprawie nic nie dały. Choć sprzedający zapewniał mnie dwukrotnie, że lada dzień się pojawią. Teraz to wiem, ale na tamtą chwilę byłam gotowa na zamówienie, jk tylko maseczki wrócą do sprzedaży.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą.
Moja wpłata sprzed prawie 2 miesięcy nie została wpisana do arkusza nawet
Estelle udziela się na włosowym wątku, ma czas jak widać. Przypomnienie o wpłatach widziałam bodajże raz wcześniej różne osoby opóźniały rozbiórki, ale dało się jakoś w miarę sprawnie zebrać pieniądze...no, ale trzeba wątku pilnować.
Jak może zauważyłaś, na włosowym wątku też pojawiałam się sporadycznie. Za to skrzętnie sprawdzałam stan wpłat na koncie

Niestety, po moim poście z 18 sierpnia, zaledwie jedna osoba poczuła się w obowiązku do uregulowania płatności za deklarowane zakupy.
Evek przelała nadpłaty, ale to wraz o 8 osób za mało do zamknięcia potrzebnej kwoty.

To nie przedszkole, żebym musiała pilnować wszystkich i każdorazowo się upominać. Jesteście dorosłe, więc bierzcie odpowiedzialność za swoje deklaracje. Ja nie mam czasu na wysyłanie PW do każdej uczestniczki zalegającej z rozbiórką. Czasu było aż nadto.

Fakt, że rozbiórka nie doszła do skutku zawdzięczacie koleżankom.
Najpierw ciągłe zmiany, wycofywanie się z "zamkniętych" opakowań co powodowało konieczność szukania kogoś do kompletu, co bardzo przeciągało rozbiórkę.
A potem cała sprawa z regulowaniem należności...
Gdyby sytuacja wyglądała inaczej, to pewnie poczuwałabym się do winy, ale obecnie, sorry, może uznacie to za bezczelność, ale uważam że konto mam czyste. Nie będę nikomu robiła prezentu za 200 zł w dodatku bez grama gwarancji, że dana osoba potem odkupi zamówione próbki.

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
jak tam sprawa z moim serum i resztą kosmetyków, bo minął kolejny miesiąc, a zamawiałam w kwietniu/maju
Olu, dokładnie 14 sierpnia puściłam przesyłkę. Awizowana 20 i 28 sierpnia, potem zwrócona do mnie, już ją odebrałam po powrocie z urlopu. Jeśli Sobie życzysz, wstawię zdjęcia opieczętowanej koperty.


Podsumowując - na dzień dzisiejszy przestałam mieć ochotę na organizowanie rozbiórek. Przepraszam osoby, które tak dlugo czekały, jednak w sytuacji, kiedy niektóre z Was kompletnie olewają zobowiązania wynikające z uczestnictwa nie widzę możliwości dalszej współpracy.
Może kiedyś wrócę do tego zajęcia, ale nie na taką skalę i chyba na innych zasadach.
Tymczasem dziękuję za cierpliwość i za to, że niesktóre z Was zechiały wziąć mnie w obronę podczas mojej nieobecności.

Tym z Was, które wpłaciły, pieniądze oczywiście zwrócę, a osobom, które swego czasu dostały niekompletne paczki doślę pozostałe rzeczy lub zrekompensuję braki. Mam nadzieję, że calość uda mi się zakończyć w tym tygodniu.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 01:35   #4584
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelle, puściłam Ci pw
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 05:35   #4585
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

szkoda że rozbiórek nie będzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 08:40   #4586
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Oj wielka szkoda
Ale i tak podziwiam Twoją cierpliwość, rozumiem że nie chce Ci się poganiać dorosłych ludzi żeby zrobili to do czego się zobowiązali.
Tylko szkoda bo chciałam przetestować te kosmetyki
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 09:04   #4587
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Oj, wielka szkoda
Ale rozumiem Cię
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 10:57   #4588
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Na przyszlosc powinny byc chyba o wiele ostrzejsze zasady, typu np jak wszyscy nie wplaca za dany produkt w ciagu tygodnia, czy do konkretnej daty, to rozbiorka przepada.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:02   #4589
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Na przyszlosc powinny byc chyba o wiele ostrzejsze zasady, typu np jak wszyscy nie wplaca za dany produkt w ciagu tygodnia, czy do konkretnej daty, to rozbiorka przepada.
Albo zrobić na takich zasadach jak odbywają się zakupy np. na wątku hurtowni obuwniczych. Nie ma wpłaty/rezygnacja SZL/CZL. Najwyżej nastąpiłaby eliminacja jednostek niewywiązujących się z umowy
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:54   #4590
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Szkoda...
Estelle, w takim razie czekam na pieniążki
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 18:43:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.