W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-19, 13:46   #4531
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
wiem zawsze wierna matowemu 505 czas wypróbowaæ inne odcienie

moja ulubiona paletka z AVONu ta czwórka Mocha Latte
moja te¿

która¶ tu te¿ jest konsultantk± Avonu?

Ja narazie odpuszczam z w³osami, wszystko mnie szczypie, po matki boskiej pieniê¿nej ide do fryzjera...
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:47   #4532
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 12 127
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
tez sie na nia czaje, podobaja mi sie kolory z niej

Ja bede robic 111 na 12% oksy


:brzyda l:



Ja z rozy uzywam Essence secter it girl nr 40
http://4.bp.blogspot.com/-oFggcD0fE9...s640/efekt.png
to nie ja of course
bardzo polecam jest taniutki i trzyma sie ca³y dzien


ja mam ten srebrny i bardzo jestem zadowolona
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...t-curl-up.html
bardzo wyd³uza i nie skleja przy tym
ma gumowa szczoteczke, taka, jak lubie najbardziej


pierwsza
kolorki bardzo fajne takie naturalne
xLADYx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:54   #4533
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a Wy jako blondynki jaki kolor ró¿u najbardziej lubicie na policzkach?

Lady to wiem, ¿e brzoskwinkê ale mnie ona jako¶ nie pasuje i sama nie wiem jaki teraz spróbowaæ, a muszê kupiæ. My¶la³am w³a¶nie o inglocie bo maj± du¿o kolorów i fajne te ró¿e, odpowiada mi konsystencja, tylko nie wiem jaki kolor

taki ró¿owo typowy odpada zupe³nie
ja u¿ywam w³a¶nie z Avonu pere³ek roz¶wietlaj±cych, rozgniatam je i pêdzlem do ró¿u przeci±gam po policzkach, wtdey mam idealnie.
Nie za ró¿owo nie za br±zowo, w sam raz.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwsza czy druga?
pierwsza, druga skraca sylwetkê

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
novelove
To ja podobnie tak¿e nie ma problemu Tylko da³aby¶ radê dobraæ co¶ za stówkê? Bo przeliczaj±c to co ja chcia³am wychodzi mi 105z³ za ca³o¶æ. No chyba ¿e kto¶ jeszcze siê przy³±czy
edit: to trzeba szukaæ jeszcze jednej, albo dwóch chêtnych, wtedy nawet przesy³ka wyjdzie nam taniej bo bêdzie dzielona na wiêcej osób
a ile przesy³ka?
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 14:03   #4534
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ide æwiczyc
Ewo....nadchodze
Baw siê dobrze

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
a ile przesy³ka?
Kurier do 30kg- 35z³, poczta polska- 25z³ z tego co pamiêtam No i do tej kwoty podzielonej przez ilo¶æ osób zamawiaj±cych trzeba by by³o doliczyæ cenê koperty b±belkowej b±d¼ innej i znaczka ¿eby Wam zamówienie wys³aæ

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Mo¿na by te¿ by³o zamawiaæ st±d: http://hurtowniaawanti.pl/ , te¿ maj± fajne rzeczy
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 14:03   #4535
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Baw siê dobrze



Kurier do 30kg- 35z³, poczta polska- 25z³ z tego co pamiêtam No i do tej kwoty podzielonej przez ilo¶æ osób zamawiaj±cych trzeba by by³o doliczyæ cenê koperty b±belkowej b±d¼ innej i znaczka ¿eby Wam zamówienie wys³aæ

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Mo¿na by te¿ by³o zamawiaæ st±d: http://hurtowniaawanti.pl/ , te¿ maj± fajne rzeczy
To na jedno wyjdzie Koperta z jakim¶ cienkim ciuszkiem wys³ana Poczt± to koszt ok 11 z³- musi byæ rejestrowana, bo lubi zgin±æ.
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 14:27   #4536
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Baw siê dobrze



Kurier do 30kg- 35z³, poczta polska- 25z³ z tego co pamiêtam No i do tej kwoty podzielonej przez ilo¶æ osób zamawiaj±cych trzeba by by³o doliczyæ cenê koperty b±belkowej b±d¼ innej i znaczka ¿eby Wam zamówienie wys³aæ

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Mo¿na by te¿ by³o zamawiaæ st±d: http://hurtowniaawanti.pl/ , te¿ maj± fajne rzeczy
umieram,ale czuje sie swietnie
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 14:49   #4537
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
To na jedno wyjdzie Koperta z jakim¶ cienkim ciuszkiem wys³ana Poczt± to koszt ok 11 z³- musi byæ rejestrowana, bo lubi zgin±æ.
Wiesz, zale¿y te¿ na ile osób dzielona by by³a ta wysy³ka g³ówna
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 14:52   #4538
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
To na jedno wyjdzie Koperta z jakim¶ cienkim ciuszkiem wys³ana Poczt± to koszt ok 11 z³- musi byæ rejestrowana, bo lubi zgin±æ.

Duzo kupuje w sieci i powiem, ze opakowania zakupow czesto maja wiele do zyczenia. Niestety. Jest jeden fajny sklep, gdzie sa dobre kosmetyki i perfumy w cenach outletowych (UK), ale juz 3 raz zamawiam i ta sama jazda z popekanym kartonem. Wystarczy wsunac raczke i wyjac zawartosc. Nawet nie pokusza sie o zaklejenie tasma na krzyz.

Zamawiam do Szwecji, wiec tu kradzieze sa rzadkoscia, mialam szczescia. Ale do PL zdecydowanie bym nie zamawiala. Kiedys maz wyslal mi poczta 1000 zlotych..... Od 6 lat koperta lata po przestworzach , a ja mu stuknelam paluszkiem w glowke. Troche naiwny ten moj slubny czasem
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:03   #4539
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Duzo kupuje w sieci i powiem, ze opakowania zakupow czesto maja wiele do zyczenia. Niestety. Jest jeden fajny sklep, gdzie sa dobre kosmetyki i perfumy w cenach outletowych (UK), ale juz 3 raz zamawiam i ta sama jazda z popekanym kartonem. Wystarczy wsunac raczke i wyjac zawartosc. Nawet nie pokusza sie o zaklejenie tasma na krzyz.

Zamawiam do Szwecji, wiec tu kradzieze sa rzadkoscia, mialam szczescia. Ale do PL zdecydowanie bym nie zamawiala. Kiedys maz wyslal mi poczta 1000 zlotych..... Od 6 lat koperta lata po przestworzach , a ja mu stuknelam paluszkiem w glowke. Troche naiwny ten moj slubny czasem
Ja to w zasadzie tylko wysy³kowo kupujê wszystko. Ubrania, kosmetyki, ksi±¿ki. Czasami rzeczywi¶cie zapakowane jest byle jak, ale zdarza mi siê to bardzo rzadko. Ostatnio powali³a mnie ksiêgarnia prawnicza: ksi±¿ki zapakowali w taki sk³adany karton, ale w taki sposób, ¿e rogi ksi±¿ek by³o widaæ. Kurier mia³ brudny samochód i si³± rzeczy ksi±¿ki siê pobrudzi³y Pó¼niej zamawia³am co¶ jeszcze u nich i tak samo zapakowali - najwidoczniej maj± taki zwyczaj
Innym razem spotka³a mnie niemi³a przygoda ze sklepem fryzjerskim: zamówi³am jakie¶ tam kosmetyki, wys³ano "za pobraniem". Kurier przywióz³ wielk± paczkê i siê zdziwi³am czy to do mnie - ale zgadza³ siê adres i suma pobrania. Zap³aci³am, kurier siê ulotni³. Rozdzieram to pud³o, a tam jeszcze inne kosmetyki. Pomy¶la³am, ¿e za du¿o, jak na gratis Zap³aci³am 60 z³, a towar o warto¶ci 500 z³. Zadzwoni³am do sklepu. Mówiê w czym rzecz, a kobieta do mnie z pyskiem skoczy³a ¿e to pomy³ka, ¿e ja mam to oddaæ, ¿e ona nie bêdzie pokrywaæ strat bla bla bla.
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:18   #4540
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to w zasadzie tylko wysy³kowo kupujê wszystko. Ubrania, kosmetyki, ksi±¿ki. Czasami rzeczywi¶cie zapakowane jest byle jak, ale zdarza mi siê to bardzo rzadko. Ostatnio powali³a mnie ksiêgarnia prawnicza: ksi±¿ki zapakowali w taki sk³adany karton, ale w taki sposób, ¿e rogi ksi±¿ek by³o widaæ. Kurier mia³ brudny samochód i si³± rzeczy ksi±¿ki siê pobrudzi³y Pó¼niej zamawia³am co¶ jeszcze u nich i tak samo zapakowali - najwidoczniej maj± taki zwyczaj
Innym razem spotka³a mnie niemi³a przygoda ze sklepem fryzjerskim: zamówi³am jakie¶ tam kosmetyki, wys³ano "za pobraniem". Kurier przywióz³ wielk± paczkê i siê zdziwi³am czy to do mnie - ale zgadza³ siê adres i suma pobrania. Zap³aci³am, kurier siê ulotni³. Rozdzieram to pud³o, a tam jeszcze inne kosmetyki. Pomy¶la³am, ¿e za du¿o, jak na gratis Zap³aci³am 60 z³, a towar o warto¶ci 500 z³. Zadzwoni³am do sklepu. Mówiê w czym rzecz, a kobieta do mnie z pyskiem skoczy³a ¿e to pomy³ka, ¿e ja mam to oddaæ, ¿e ona nie bêdzie pokrywaæ strat bla bla bla.
Trzeba by³o nie dzwoniæ

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Ja do¶æ czêsto robiê zakupy przez internet i jeszcze mi siê nie zda¿y³o ¿eby co¶ nie dotar³o albo by³o ¼le zapakowane Zamawiam przewa¿nie na allegro.pl
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:19   #4541
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to w zasadzie tylko wysy³kowo kupujê wszystko. Ubrania, kosmetyki, ksi±¿ki. Czasami rzeczywi¶cie zapakowane jest byle jak, ale zdarza mi siê to bardzo rzadko. Ostatnio powali³a mnie ksiêgarnia prawnicza: ksi±¿ki zapakowali w taki sk³adany karton, ale w taki sposób, ¿e rogi ksi±¿ek by³o widaæ. Kurier mia³ brudny samochód i si³± rzeczy ksi±¿ki siê pobrudzi³y Pó¼niej zamawia³am co¶ jeszcze u nich i tak samo zapakowali - najwidoczniej maj± taki zwyczaj
Innym razem spotka³a mnie niemi³a przygoda ze sklepem fryzjerskim: zamówi³am jakie¶ tam kosmetyki, wys³ano "za pobraniem". Kurier przywióz³ wielk± paczkê i siê zdziwi³am czy to do mnie - ale zgadza³ siê adres i suma pobrania. Zap³aci³am, kurier siê ulotni³. Rozdzieram to pud³o, a tam jeszcze inne kosmetyki. Pomy¶la³am, ¿e za du¿o, jak na gratis Zap³aci³am 60 z³, a towar o warto¶ci 500 z³. Zadzwoni³am do sklepu. Mówiê w czym rzecz, a kobieta do mnie z pyskiem skoczy³a ¿e to pomy³ka, ¿e ja mam to oddaæ, ¿e ona nie bêdzie pokrywaæ strat bla bla bla.
Nin, to normalnie jakis koszmar. Babsko powinno byc wdzieczne, ze uczciwie sie przyznalas do nadwyzki tej dobroci. Podejrzewam, ze to babsko samo by ukradlo, gdytby moglo, bo trudno inaczej wytluaczyc takie wstretne podejscie i podejrzewanie o nieuczciwosc klienta.

Wczoraj zamowilam na ebaju 2 pary skarpetek foliowych z kwasem na peeling stop - bedzie na romantyczny wieczor z mezulkiem - zrobimy sobie spa. No i jeszcze kupilam sobie dluga treske blond kucyk. Mam krotkie wlosy i chce je sobie podrasowac, nim mi odrosna.

A co do zakupow: kupuje. buty, plaszcze, kurtki, ksiazki, kosmetyki, leki (apteki uk i pl), drobne prezenty, perfumy, farby do wlosow, akcesoria.... wszystko. Mam sprawdzone sklepy i kupuje wszystko, czego potrzebuje - w sieci, bo w sklepie szwedzkim maly wybor i do tego ceny zaporowe nawet dla Szwedow. Profesjonalny fioletowy szampon do wlosow, ten sam, - UK 35 zlotych, Szwecja -100 zlotych.... A w Pl go nie ma
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 15:30   #4542
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja mam ró¿ Bell 2 skin, kupi³am kiedy¶ na szybko i siê paciam ale bardzo rzadko, te¿ wypada³oby kupiæ jaki¶ porz±dny albo mo¿e lepiej bronzer bo czê¶ciej u¿ywam... Poleæcie mi jaki¶ aksamitny bronzer bez tych drobinek które doprowadzaj± mnie do sza³u
Wstawi³am zdjêcia zakupów na bloga, wiêc zapraszam.
Same wydatki teraz, bronzer, powinnam kupiæ lustrzankê, op³aty za nowe auto a tu jeszcze nowej torebki mi siê zachcia³o...
Jeszcze ten ¶nieg... ju¿ te¿ chcê wiosnê!
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:38   #4543
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hej kochane

ja mam dzisiaj jakiego¶ konkretnego do³a, wiêc nawet nie wychodzê z ³ó¿ka, wszystko mnie dzisiaj wkurza i smuci od rana i chcê przespaæ ten dzieñ, a najlepiej do wiosny
no u mnie zupe³nie tej wiosny nie widaæ, dzisiaj strasznie zasypa³o ¶niegiem a na koniec lutego zapowiadaja jeszcze gorsza pogode

idz sobie na solarium ja dzisiaj posz³am z³apaæ sztuczne promienie s³oneczka i odrazu mi lepiej serio

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny na all jest outlet i maj± firmowe ciuszki przecenione W³a¶nie przegl±dam sobie i fajne rzeczy s±
wow rzeczywiscie fajne przeceny dziêki

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a Wy jako blondynki jaki kolor ró¿u najbardziej lubicie na policzkach?

Lady to wiem, ¿e brzoskwinkê ale mnie ona jako¶ nie pasuje i sama nie wiem jaki teraz spróbowaæ, a muszê kupiæ. My¶la³am w³a¶nie o inglocie bo maj± du¿o kolorów i fajne te ró¿e, odpowiada mi konsystencja, tylko nie wiem jaki kolor

taki ró¿owo typowy odpada zupe³nie
ja uwielbiam brzoskwiniowe odcienie najlepiej sprawdzi³ sie u mnie ró¿ z bur¿ujka

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
moja te¿

która¶ tu te¿ jest konsultantk± Avonu?

Ja narazie odpuszczam z w³osami, wszystko mnie szczypie, po matki boskiej pieniê¿nej ide do fryzjera...
ja jestem oriflame'u

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ide æwiczyc
Ewo....nadchodze

powodzonka

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwsza czy druga?
pierwsza zdecydowanie !!
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:14   #4544
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
no u mnie zupe³nie tej wiosny nie widaæ, dzisiaj strasznie zasypa³o ¶niegiem a na koniec lutego zapowiadaja jeszcze gorsza pogode

idz sobie na solarium ja dzisiaj posz³am z³apaæ sztuczne promienie s³oneczka i odrazu mi lepiej serio

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------



wow rzeczywiscie fajne przeceny dziêki

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------



ja uwielbiam brzoskwiniowe odcienie najlepiej sprawdzi³ sie u mnie ró¿ z bur¿ujka

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------



ja jestem oriflame'u

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------




powodzonka

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------



pierwsza zdecydowanie !!
Jaki tam masz opust na kosmetyki?
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 16:21   #4545
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Jak narazie widzê ¿e wygrywa pierwsza sukienka Zobaczymy jak bêdzie dalej

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
wow rzeczywiscie fajne przeceny dziêki
Nie ma za co
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:05   #4546
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
no u mnie zupe³nie tej wiosny nie widaæ, dzisiaj strasznie zasypa³o ¶niegiem a na koniec lutego zapowiadaja jeszcze gorsza pogode

idz sobie na solarium ja dzisiaj posz³am z³apaæ sztuczne promienie s³oneczka i odrazu mi lepiej serio

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------



wow rzeczywiscie fajne przeceny dziêki

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------



ja uwielbiam brzoskwiniowe odcienie najlepiej sprawdzi³ sie u mnie ró¿ z bur¿ujka

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------



ja jestem oriflame'u

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------




powodzonka

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------



pierwsza zdecydowanie !!
dzieki
Tez my¶le ¿eby na solarium smign±æ
ostani raz jak by³am to tak spali³am sobie ty³ek ,¿e T¿ musia³ mi po¶ladki butelk± ¯ubra prosto z ldowki wa³kowaæ
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:10   #4547
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej wszystkim

Dzisiaj tylko was podczytuje bo mam chole****o do³aPok³óci³am siê z TZ i przez tydzieñ nie bêdzie go w domu.Ostatnio mam wra¿enie ¿e mnie nie rozumie:mad :czemu to wszystko musi byæ czasem takie trudne...
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:11   #4548
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki tam masz opust na kosmetyki?
kiedy¶ by³o -30% teraz ju¿ tylko -23%
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:14   #4549
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim

Dzisiaj tylko was podczytuje bo mam chole****o do³aPok³óci³am siê z TZ i przez tydzieñ nie bêdzie go w domu.Ostatnio mam wra¿enie ¿e mnie nie rozumie:mad :czemu to wszystko musi byæ czasem takie trudne...
Widze jakis "sezon" na problemy z T¿-tami
Nie pozostaje mi nic innego jak powiedziec,¿eby¶ sie trzyma³a.
To nawet lepiej ,¿e go nie bedzie.
Moze taka roz³aka pozwoli Wam sie doceniæ na nowo
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 17:24   #4550
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki
Tez my¶le ¿eby na solarium smign±æ
ostani raz jak by³am to tak spali³am sobie ty³ek ,¿e T¿ musia³ mi po¶ladki butelk± ¯ubra prosto z ldowki wa³kowaæ
ja dzisiaj te¿ jestem buraczkiem ale za to jakim szczê¶liwym i rozpromienionym

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim

Dzisiaj tylko was podczytuje bo mam chole****o do³aPok³óci³am siê z TZ i przez tydzieñ nie bêdzie go w domu.Ostatnio mam wra¿enie ¿e mnie nie rozumie:mad :czemu to wszystko musi byæ czasem takie trudne...
Ja wczoraj tez sie ze swoim po¿ar³am bo zobaczy³am ¿e sobie ze swoim kumplem zdjêcia jaki¶ lasek wysy³aja jaki¶ swoich kole¿anek a ¿e jeszcze jestem przed @ to mia³ awanti

Trzymaj sie bedzie dobrze macie teraz oboje czas na przemy¶lenia....
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:25   #4551
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzisiaj te¿ jestem buraczkiem ale za to jakim szczê¶liwym i rozpromienionym
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:30   #4552
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzisiaj te¿ jestem buraczkiem ale za to jakim szczê¶liwym i rozpromienionym

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------



Ja wczoraj tez sie ze swoim po¿ar³am bo zobaczy³am ¿e sobie ze swoim kumplem zdjêcia jaki¶ lasek wysy³aja jaki¶ swoich kole¿anek a ¿e jeszcze jestem przed @ to mia³ awanti

Trzymaj sie bedzie dobrze macie teraz oboje czas na przemy¶lenia....
Awanti Kupuje to
Ja akurat dzisiaj po treningu zrobi³am sobie pelingca³ego cia³ka wiec jestem przygotowana na promieniowanie

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

http://kwejk.pl/obrazek/1674323/mezc...#9760;ane.html
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:46   #4553
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Awanti Kupuje to
Ja akurat dzisiaj po treningu zrobi³am sobie pelingca³ego cia³ka wiec jestem przygotowana na promieniowanie

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

http://kwejk.pl/obrazek/1674323/mezc...#9760;ane.html
jakbym widziala mnie i mojego T¿ta czasami chocia¿ nie no a¿ taka to chyba nie jestem
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:49   #4554
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Mi sie mega podoba
Kurde,¿e ja tak nie umiem kombinowac z farbami



Ja mia³am æwiczyc z Ewa ale w Walentynki dosta³am @ i to jakies takie bolesne,¿e nie mog³am cwiczyc, i jakby ktos kran odkreci³ tak ze mnie lecia³o
ale to pierwszy miesiac na tabsach to sie musi jakos uregulowac.
Poza tym mam wrazenie,ze mimo tabsow troszke przychud³am...nawet Tz mi to powiedzia³[COLOR="Silver"]
Dzieki

Ja z Ewa w koncu nie zaczelam cwiczyc. Ale musze powiedziec ze po 4 porzadnych treningach na silowni, mój cellulit sie zmniejszy³ spokojnie o jakies 60-70%
Waga co prawda z pocz±tku idzie w góre ale to normalne, zobaczymy jak bedzie dalej
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to malo rok temu mialam 84 w biodrach co wam mowilam ze nienawidze spodni bo mam plaska dupe i boczki
w tym roku jak tz sie wzial za mnie mam juz... 92! i wreszcie kocham swoj tylek tz zawsze gada- wez ten swoj sliczny tylek i sie przesun,myslisz ze wszystko ci z nim wolno? i wreszcie dzinsy leza, choc musialam zmienic na rozmiar wieksze




zrobilam nowe szpony, susze lakier
Ja sie najlepiej czuje jak mam tak 87-88. Teraz juz czuje ze mi za duzo. Ale ja nigdy plaskiego ty³ka nie mialam, a teraz nie tyle ze mi sie wydaje ze mam wielki tylek bo przeciez nie mam Ale cala sie jakas czuje taka ciezsza, tymbardziej ze u mnie to o o kant ty³ka takie przytycie. Posz³o mi w brzuch, boczki, uda, i w biodra troche i to nie równomiernie, tylko sie po prostu ot³usci³am i mam fa³dy
Wiec o wiele lepiej sie czuje z mniejsza waga
Tyle dobrego ze troche w cycki posz³o
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hej kochane
ja mam dzisiaj jakiego¶ konkretnego do³a, wiêc nawet nie wychodzê z ³ó¿ka, wszystko mnie dzisiaj wkurza i smuci od rana i chcê przespaæ ten dzieñ, a najlepiej do wiosny


Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a Wy jako blondynki jaki kolor ró¿u najbardziej lubicie na policzkach?

Lady to wiem, ¿e brzoskwinkê ale mnie ona jako¶ nie pasuje i sama nie wiem jaki teraz spróbowaæ, a muszê kupiæ. My¶la³am w³a¶nie o inglocie bo maj± du¿o kolorów i fajne te ró¿e, odpowiada mi konsystencja, tylko nie wiem jaki kolor

taki ró¿owo typowy odpada zupe³nie
Ja mam z elfa ca³kiem fajny, bo to taki ch³odny ro¿ opalizuj±cy na z³oto. No ale nie ma co ukrywac - to raczej taki b³yszczacy ró¿


Kurcze nie chce mi sie nic po pracy, na dworzu pogoda okropna, sniegu pe³no, nawet wychodzic sie nie chce

Kolor po Joa¶ce ok Tylko spód mnie momentami dra¿ni bo sie wydaje sporo ciemniejszy i cieplejszy.
No ale nic. Bede miala teraz znowu dylemat z farba, czy c10, joa¶ka czy moze londa 12/89

Pazury w koncu za¿elowa³am, zabezpieczylam ten wolny brzeg mega dokladnie. Jak mi cos odlezie za 2 dni to ja juz nie wiem

O mam zdjecia teg0 spodu cieplejszego, nie wiem czemu to tak wysz³o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0522.jpg (95,8 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0523_BURST002_COVER.jpg (118,8 KB, 27 za³adowañ)
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:50   #4555
Jekielowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kêty
Wiadomo¶ci: 2
Question Rozja¶niaæ, czy zastosowaæ dekoloryzator?

Witam, drogie Wiza¿anki!

Mój naturalny kolor w³osów, to br±z, jednak dwa lata temu zafarbowa³am je na czarno.
W listopadzie zamarzy³ mi siê jasny blond, tak¿e podjê³am siê rozja¶niania, które wykonywa³a mi znajoma, która jest fryzjerk±. U¿ywa³a zwyk³ych rozja¶niaczy, z " Joanny ".
- w grudniu na moich w³osach mo¿na by³o dostrzec br±z, rudy, i czarny.
- w styczniu od czubka g³owy, do po³owy d³ugo¶ci w³osów mia³am jasny br±z, a na koñcówkach ciemny br±z.
- na pocz±tku tego miesi±ca wyszed³ mi w miarê jednolity kolor, jednak nadal górna czê¶æ w³osów jest ja¶niejsza, od koñcówek.
Ogólnie moje w³osy na pocz±tku by³y bardzo zniszczone, jednak¿e po odpowiedniej pielêgnacji, wróci³y do dobrej kondycji.

Moje pytanie jest takie: czy lepiej by³oby u¿yæ w tej sytuacji dekoloryzatora, aby przyspieszyæ wymarzony efekt, czy nadal co miesi±c rozja¶niaæ w³osy, a¿ do uzyskania jednolitego, jasnego blondu?
Jekielowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:53   #4556
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim

Dzisiaj tylko was podczytuje bo mam chole****o do³aPok³óci³am siê z TZ i przez tydzieñ nie bêdzie go w domu.Ostatnio mam wra¿enie ¿e mnie nie rozumie:mad :czemu to wszystko musi byæ czasem takie trudne...
Oj wspó³czujê Macie teraz czas na przemy¶lenia i och³oniêcie, miejmy nadziejê ¿e za tydzieñ bêdzie lepiej
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:58   #4557
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim

Dzisiaj tylko was podczytuje bo mam chole****o do³aPok³óci³am siê z TZ i przez tydzieñ nie bêdzie go w domu.Ostatnio mam wra¿enie ¿e mnie nie rozumie:mad :czemu to wszystko musi byæ czasem takie trudne...
ja siê ze swoim nie pok³óci³am, ale te¿ my¶lê, ¿e ostatnio mnie nie rozumie nie chce mi siê gadaæ
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwsza czy druga?
ja nieobiektywna, bo mam drug± i jest fajna bra³abym obie



kupi³am z³oty tusz L'Oreala, chcia³am ten czarny ze z³ot± zakrêtk± ale by³y tylko br±zowe, wiêc poszed³ ten na pierwszy ogieñ. I bazê pod cienie z Gosha, tylko tego... nie mam cieni oprócz tego matowego Waszego ulubionego
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:59   #4558
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kylie, Lavia dziêkujê za wsparcieOstatnio czujê siê bardzo samotna .W miejsu w którym mieszkam obecnie nie mam ¿adnej przyjació³ki i nie mam siê komu wygadaæ.A mój Tz nie rozumie ¿e te¿ mam swoje potrzeby tak jak ka¿da kobieta.Pozostaje mi wyp³akaæ siê w poduszkê jak ju¿ córka ¶pi

Ex ,Kitka mam nadziejê ¿e mi siê wszystko z czasem pouk³ada....

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-02-19 o 18:01
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 18:19   #4559
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Wszystkie oceny ju¿ mam w elektronicznym indeksie wiêc meldujê, ¿e ju¿ kolejn± sesjê zaliczy³am bez ¿adnej poprawki

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Buahhot a po ile kupujesz w Inglocie cienie do powiek? te pojedyncze?
Chcia³am kupiæ Sleeka ale ja w ¿yciu nie zu¿yjê tylu cieni mi ze 3 kolory, neutralne s± potrzebne i tyle, póki co.

Jakie kolory s± najlepsze do niebieskich oczu?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-19, 18:24   #4560
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny, my¶licie, ¿e gdybym do Joanny Srebrnego py³u lub Szlachetnej per³y doda³a odrobinê Soczystej maliny, to wyszed³by tzw. ró¿any blond? Wiem, ¿e kiedy¶ Joanna produkowa³a tak± ró¿an± farbê, ale oczywi¶cie jak mi siê zachcia³o takich w³osów, to ju¿ jej nie ma. Dodam, ¿e mam w³osy praktycznie bia³e.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.