Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 17:53   #4981
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A gdzie je testowałas na sklepie koło tej półki z prostownicami czy gdzies indziej? I sama sie obslugiwalas czy ktos musial potem odkladac te nagrzane prostownice w jakies bezpieczne miejsce?
Podłączałam do gniazdek, które były na półką z prostownicami i suszarkami. Nikt z obsługi się nie wtrącał ani nie kręcił wokół.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:10   #4982
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
To znowu ja juz poraz ktorys dzisiaj .Czy z prostownicy powinna leciec para? a dokladniej to z wlosow? Bo jak prostowalam na wiekszej temperaturze, nie wiem jakiej bo nie pisze ale na najnizszej tak sie nie dzialo albo moze nie zauwazylam bo prostowalam w lustrze, a teraz prostowalam siostrze i mnie to zaszokowalo bo temperatura nie byla najwyzsza...To chyba nie dobrze jak paruje, bo to wlos sie odparowuje i traci wilgoc i to nie jest prostownica parowa!

U mnie jest tak samo. Jak chodziłam do fryzjera na prostowanie włosów, takie samo działanie miała i tamta prostownica - Effalock. Przerażało mnie to. Owszem odparowywana jest wilgoć z włosa, ale właśnie tak działa dobra prostownica Im więcej wilgoci pozostaje we włosie, tym krócej włosy utrzymują swoją formę.
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:32   #4983
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez jarmuszka Pokaż wiadomość
U mnie jest tak samo. Jak chodziłam do fryzjera na prostowanie włosów, takie samo działanie miała i tamta prostownica - Effalock. Przerażało mnie to. Owszem odparowywana jest wilgoć z włosa, ale właśnie tak działa dobra prostownica Im więcej wilgoci pozostaje we włosie, tym krócej włosy utrzymują swoją formę.
Tez mi siostra tak mowila ze na pokazach fryzjerskich tak robia Ale to przeciez wlosy sie wysuszaja od tego chyba zwalszcza jak sie prostuje sie codziennie. Wie ktos cos moze na ten temat?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:58   #4984
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Tez mi siostra tak mowila ze na pokazach fryzjerskich tak robia Ale to przeciez wlosy sie wysuszaja od tego chyba zwalszcza jak sie prostuje sie codziennie. Wie ktos cos moze na ten temat?
Kupując prostownicę trzeba się z tym liczyć . Dlatego właśnie są kosmetyki termoochronne. Niestety - albo proste włosy, albo nie przesuszone. A zamierzasz prostować codziennie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:03   #4985
PaT!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cześć dziewczyny
Mogłyśbyście mi doradzić którą prostownice lepiej kupić? Chodzi mi o babylissy pro, ale nie wiem czy wybrać Tourmaline pulse czy new tech =|

Mam kręcone, bardzo puszyste włosy :/ jak jest choc troche wilgotniej od razu sie krącą :/ więc potrzebuje naprawde solidnej prostownicy.
Z góry dzieki za odp
PaT! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:24   #4986
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Tez mi siostra tak mowila ze na pokazach fryzjerskich tak robia Ale to przeciez wlosy sie wysuszaja od tego chyba zwalszcza jak sie prostuje sie codziennie. Wie ktos cos moze na ten temat?
Zgadzam się z tym, co napisała Doris. Albo proste włosy i niestety przesuszone albo... Coś za coś. Tylko nie rozumiem po co prostować je tak często? Chyba, że myjesz włosy codziennie?
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:28   #4987
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez PaT! Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mogłyśbyście mi doradzić którą prostownice lepiej kupić? Chodzi mi o babylissy pro, ale nie wiem czy wybrać Tourmaline pulse czy new tech =|

Mam kręcone, bardzo puszyste włosy :/ jak jest choc troche wilgotniej od razu sie krącą :/ więc potrzebuje naprawde solidnej prostownicy.
Z góry dzieki za odp
Czytając ten post czułam się, jakbym czytała o swoich włosach
PaT, ja mam Babyliss Pro New Tech 35 mm i jestem zachwycona. Pisałam o tym w moich postach powyżej - możesz poczytać jeśli masz ochotę Prostownica spełniła wszelkie moje oczekiwania, a nawet je przerosła. Zero skrętu, zero siana i puchu czy baranka na głowie. Włosy przetrzymują każdą wilgoć. Pozdrawiam
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 13:58   #4988
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kupując prostownicę trzeba się z tym liczyć . Dlatego właśnie są kosmetyki termoochronne. Niestety - albo proste włosy, albo nie przesuszone. A zamierzasz prostować codziennie?
Tak bo niestety myje wlosy codziennie Jak prostuje na najmniejszej temeraturze, ktora mi narazie wystracza to nic nie paruje (raczej...) ale jak juz na odrobine wiekszej to sie dymi Powinni zrobic lepiej ta regulacje bo moze nie kazdy potrzebuje az takiego dlugiego efektu a woli miec zdrowsze wlosy z ktorych az tak bardzo nie "ucieka" wilgoc. A te kosmetyki to zabezbieczaja przed utrata wilgoci,z eby az tak bardzo nie parowalo czy to jest to jakby osłonka przed goracymi plytkami żeby bezprsrednio nie dzialaly na wlosy?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 14:04   #4989
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez jarmuszka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, co napisała Doris. Albo proste włosy i niestety przesuszone albo... Coś za coś. Tylko nie rozumiem po co prostować je tak często? Chyba, że myjesz włosy codziennie?
No niestety codziennie A uzywasz jakis kosmetykow do prostowania, ktore zabezpieczja przed utrata wilgoci (nie jestem pewna czy takie wogule sa)?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 20:47   #4990
ŁUKASIEWICZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

czy ktos z was ma te prostownice???http://allegro.pl/item203145697_prof...at_master.html
Mam teraz prostownice pbm profesjonalną (kupuje w hurtowni profesjonalnej akcesoria do włosów) i chyba sie zepsuła i nierówno grzeje bo kiedys włosy były idealne a teraz po kilku godzinach wygladaja okropnie,zastanawiam sie nad tą prostownica z linka i interesuje mnie wasze zdanie
ŁUKASIEWICZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 07:43   #4991
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Angry Jaka prostownica i odżywki.

Hej, moim problemem są moje włosy. Mam już je troche długie i strasznie kręcone. Chciałbym je prostować, ale nie wiem jaką kupić żeby nie stracić na marne kasy. Mam taką zwykłą prostownice, ale ona jest za słaba bo nie daje sobie z nimi rady, włosy wyprostują się lecz po pół godziny już są pozawijane. Czytałem, że dobrymi prostownicami są Wigo i nawet nie taki drogie. Na prostownice mógłbym przeznaczyć jakieć 160 zeta więc w tych granicach możeci przysyłać propozycje i jeszcze jakieś balsamy lub odżywki obojętnie co, co wspomaga prostowanie dzięki pa pa
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 07:50   #4992
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Jaka prostownica i odżywki.

Nie będę oryginalna, ale przekop się przez inne prostownicowe wąki na forum a znajdziesz odpowiedzi na swe pytania.
I pamiętaj- so jednemu pasuje, innemu niekoniecznie. Jakby tak było, wszyscy tutaj mieliby na półce w łazience to samo ;-)
Nastaw się, że poszukiwania moga potrwać ;-)

PS i wątek na fryzjerskie miał trafic, pewnie Ci go przeniosą... Tam też szukaj info o prostownicach (wątek o najlepszych prostownicach).
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 07:55   #4993
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Dot.: Jaka prostownica i odżywki.

ok dzięki wielkie a co myslicie o tej prostownicy, bo taką właśnie chce kupić http://www.allegro.pl/item203461363_..._hurtowa_.html

Edytowane przez szymuskotek
Czas edycji: 2007-06-15 o 11:14
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 19:45   #4994
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Jaka prostownica i odżywki.

dowiedz sie do jakiej temp ta prostownica sie nagrzewa. Ja prostowalam na 200st i wlosy byly idealnie proste. Zadbaj tez o kosmetyki termochronne. Wazne by prostownica byla ceramiczna.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 20:13   #4995
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaka prostownica i odżywki.

ja kupilam wlasnie na allegro prostownice remington CS5001 i jestem zachwycona bo wloski proste baardzo dlugo zaplacilam 118 zl z przesylka a co do wspomagaczy to jedwab
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 21:03   #4996
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Jaka prostownica i odżywki.

Ja mam dwie prostownice bo jedna kiedys sie popsula i myslalam ze juz sie jej nie naprawi a jednak sie udalo

jedna - babyliss, druga - SalonStraight jakos tak. obydwie ceraminczne. obydwie nagrzewaja sie do ok200stopni.

kiedys fryzjerka polecila mi 'dwufazowy lotion do wlosow' welli, stosowala go jak mi wlosy prostowala, i kupilam od niej to. to typowy kosmetyk stosowany w zakladach fryzjerskich.
rzeczywiscie,bardzo dobrze dziela...
ale niestety jest bardzo drogi (ok 60-70zl) i nie starcza na dlugo bo na jakies 1-1,5 miesiaca (przy codziennym stosowaniu).
stosowalam go przez troche ale sobie odpuscilam
pozniej stosowalam go tylko jak mi bardzo zalezalo na gladkich prostych wlosach,np przed impreza

oprocz tego stosowalam jeszcze wiele innych wspomagaczy do prostowania.
czesto kupowalam w sklepach fryzjerskich.

ale ostatnio,od dluzszego czasu nie stosuje nic takiego, i zauwazylam ze bez tych wszystkich 'kosmetykow do idealnego prostowania wlosow' mam bardziej proste wlosy niz podczas ich uzywania ;p a te kosmetyki tylko obciazaly moje wlosy przez co jeszcze bardziej niezdrowo wygladaly.. :p

wiec naprawde nie wiem czy warto...

jedynie jeszcze jedwabiu do wlosow nie stosowalam... :P
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 09:46   #4997
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Unhappy Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny przedwczoraj dotarla do mnie prostownica TONDEO Eco cerion z regilacja temp. i rzeczywiscie slicznie prostuje jednak mam pewne watpliwosci czy wszystko jest z nia w porzadku, gdyz zauwazylam ze podczas skladania prostownicy slychac taki dzwiny dzwiek (jakby skrzypanie) i plytki grzejne stykaja sie glownie na dole, a o gory widac taka szpare między nimi, i niestety trzeba mocno docisnac zeby u gory byly zlaczone, i już sama nie wiem czy wszystko jest z nia w porzadku czy trafilam na jakis wadliwy egzemplarz
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 10:31   #4998
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

znalazłem jeszcze jedną prostownicę WIGO, ale o większej mocy ta na allegro miała tylko 36W a ta http://www.armod.pl/product_info.php...roducts_id=452 ma 70W więc na pewno uzyskuje większą temperaturę i lepsze prostowanie. Może na ktoś taką prostownice i mógłby napisać coś o niej?? Z góry dzięki. Aha do utrwalenia fryzury używacie lakieru?? Mam nadzieję, że bez tego dodatku włosu są proste przez długi czas.
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 11:34   #4999
zuzia821
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

dzisaj kupiłam sobie prostownice babyliss pro 2555te i na razie jestem rozczarowana bo włosy nadal są napuszone. być może to wina małej temperatury jaką nastawiłam. Mam średniej grubości włosy ale napuszone jaka jest najlepsza temperatura?
zuzia821 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 11:42   #5000
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez zuzia821 Pokaż wiadomość
dzisaj kupiłam sobie prostownice babyliss pro 2555te i na razie jestem rozczarowana bo włosy nadal są napuszone. być może to wina małej temperatury jaką nastawiłam. Mam średniej grubości włosy ale napuszone jaka jest najlepsza temperatura?
jeśli włosy są napuszone to nastaw większą temperature, jeśli to nie pomaga zastosuj jakąś odżywke wygładzjącą czy coś
a moge wiedzieć ile ta prostowniczka kosztowała??
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 11:45   #5001
zuzia821
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

kupiłam ją w sklepie fryzjerskim za 200zł. większość osób ją chwali koże jej jeszcze nie wyczułam
zuzia821 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 19:38   #5002
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Philips czy Remington

No więc własnie... chcę sobie kupić prostownicę, ale nie wiem ktora firma jest lepsza. Wiem, ze jest kupaaa tematów o prostownicach, jednak zajęłoby mi wieki znalezienie odpowiednich informacji.

Dziękuję z góry
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 21:06   #5003
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

REMINGTON na 100%!! Wiele dziewczyn ktore maja Philipsa skarża sie ze jest badziewny (tak srednio to co druga). O remingtonie słyszalam wiele pozytywnych opini, sama jestem posiadaczka modelu S2002 i musze powiedziec ze jest naprawde dobry co prawda wlosy szybko sie po nim kreca na dworzu ale jak sie ma takie specyficzne wlosy to co poradzic
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 08:18   #5004
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dzięki ;*

W którą lepiej kupić? 2002? czy 2003?
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 08:18   #5005
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dzięki
A którą lepiej kupić? 2002? czy 2003?
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:05   #5006
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Dzięki
A którą lepiej kupić? 2002? czy 2003?
Zadajesz pytania na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jak tu już pisały dziewczyny: każdy ma inne włosy, wymagania i wyobrażenia. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od prostownicy. Nie prościej pójść do któregoś dużego sklepu ze sprzętem RTV/AGD i obejrzeć sobie wybrane modele? Poza tym skorzystanie z wyszukiwarki tego wątku - opcja w górnej części "Przeszukaj ten wątek" (wystarczy wpisać hasło "Remington") naprawdę pomaga. Kilka prostownic, które po opisie, recenzjach i opiniach innych kupiłabym bez wahania, "na żywo", gdy oglądałam je w sklepie, wcale mnie nie przekonało - miały inne płytki, niż chcę, nie były wg poręczne, za ciężkie/za lekkie, niefajnie ślizgały się po włosach. Możesz tu dostać radę "jasne, bierz model ..." a potem być rozczarowana. Obejrzyj sprzęt na żywo. Przynajmniej wyrobi Ci się zdanie jakiej prostownicy szukasz - że np. ma mieć wyświetlacz LCD/ nie zależy Ci aby miała wyświetlacz LCD; ma być lekka/ wolisz cięższą, solidniejszą; zwykłe płytki/ sprężynujące płytki; wystarczy 185 stopni C/ przynajmniej 200 stopni C...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:45   #5007
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Wie może ktos gdzie znajduje się sklep fryzjerski w Bydgoszczy??
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 11:24   #5008
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez szymuskotek Pokaż wiadomość
Wie może ktos gdzie znajduje się sklep fryzjerski w Bydgoszczy??
Hurtownia Polwell http://company.yellowpages.pl/Polska...969/index.html

Nie wiem czy detal też, ale pewnie Ci powiedzą o sklepach z wyposażeniem dla fryzjerów, bo pewnie wszystkie takie sklepy w Bydgoszczy się u nich zaopatrują.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 12:08   #5009
oOEwelinaOo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Smile Jaka prostownice kupic?

Witam! Mam pytanie ktora prostownica była by lepsza do cienkich i poddatnycha na wilgoc włosow? Remington z ceramika i teflonem czy z samymi zółtymi płytkami ceramicznymi? Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam!
oOEwelinaOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 12:54   #5010
Angela219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja mam prostownice ,ktora ma ok.3 cm grubosci.Przy moich sredniej dlugosci,wycieniowanych,s klonnych do puszenia sie wlosow ,nie sprawdza sie Czasami gdy wyprostuje nia wlosy ,sa blyszczace,,a czasem nie widac efektu prostych wlosow.Czy ktos moze mi jakas polecic? Czytam wasze odpowiedzi i nieco sie pogubilam :P
Angela219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.