Izotek 0,75mg/kg a Doping - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 17:43   #1
Chami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 40
GG do Chami

Izotek 0,75mg/kg a Doping


Witam serdecznie wszystkich. Borykam się z bardzo ważnym dla mnie problemem od wielu miesięcy przygotowuje się do zawodów kulturystycznych które są dla mnie bardzo ale to bardzo ważne wyczerpujacy trening bieganie ścisła dieta itd które pochłoneły wiele czas oraz duzo pracy... Ja wiecie doping w sportach kulturystycznych jest rzeczą normalna... Co ja pisze we wszystkich spotach doping jest stosowany o czym świadczą statystyki... Od kilku ładnych miesięcy przygotowuje się na cykl 3 msc na dopingu w celu zdobycia tkanki mięśniowej przed zawodami więc wybrałem następujące środki
Deca-Durabolin która należy stoswac 10 tygodni dawka oczywiście rozsądna
Enantan Testosteronu który należy stosowac 12 tygodni dawka oczywiście rozsądna
Na przywrócenie organizmu do normy hormon HCG + Clomid
Wszystkie środki nie licząc Clomidu który bedzie stosowany jedynie 2 tyg reszta w formie iniekcji domięsniowej.
Łączny czas cyklu około 15 tygodni...
Lecz od 20 grudnia biorę Izotek w dawce 0,75 na kg masy poprawił mi cere, jestem z niego bardzo zadowolony, mało jest informacji na ten temat łączenia izotoku z dopingiem jedynie pojednyncze przypadki, Izotek obecnie walczy z moim tradzikiem ale dodatkowo doping może lecz nie misi stymulowac mocniejszy trądzik poprzez kilkukrotnie większy testosteron itd, Czy podczas takiej siły trądzikowej wypadało by zwiększyc dawke do 80mg/kg? Oczywiście będę stosował takie środki jak liver longer oraz essentiale forte aby zminimalizowac toksycznosc dopingu + wszystkie minerały witaminy itd które znajdę w animal pak także organizm będzie miał minerału tłuszcze wszystko ponieważ będę na ścisłej diecie Białka około 3g/kg węglowodanów 6g/kg tłuszczy 1g/kg. Robie maxylanie bezpieczny z małymi dawkami cykl ... ! Proszę mnie nie oceniac oraz nie pisac komentarzy nie dotyczacych tematów. w 90% podjąłem takie ryzyko ponieważ kocham ten sport, warto przerzucać tany na treningu dla tych kilku minut na scenie!! Jeszcze raz proszę o zrozumienie! Wiem ze temat był poruszany na forum ale mi chodzi o konkretne sprecyzowane środki jak i moja dake izotoku , generalnie pytania tycza sie raczej do Pani dermatolog lecz z przyjemnoscia wezme pod uwagę rady innych użytkowników. Proszę jedynie o wyczerpujące i uzasadnione wypowiedzi. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Chami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 00:08   #2
Chami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 40
GG do Chami
Dot.: Izotek 0,75mg/kg a Doping

oj nikt mi nie pomoże?
Chami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:50   #3
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Izotek 0,75mg/kg a Doping

zapytaj się tutaj -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176316
tam dziewczyny sa bardziej doświadczone i zorientowanie w sprawach izoteku
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 16:52   #4
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Izotek 0,75mg/kg a Doping

Zapytaj lepiej na forum izoteku, w dziale pytania do dermatologa
tutaj: http://www.izotek.pl/index.php?PHPSE...fce&board=48.0
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.