Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-04, 13:23   #2551
christina70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wiesz, przejście z blondu rozjaśnianego parę lat baleyagem na brąz to duża zmiana, nie ukrywam, że wpływ na decyzję miała też duża pomoc ze strony fryzjera. Z początku trochę się wahałam bo dziewczyna wyglądała młodo, ale jak zaczęłyśmy rozmowę to wiedziałam że trafiłam na fachowca. Zresztą byłam sama w tym salonie z polecenia, widziałam wcześniejsze owoce jej metamorfoz zawsze byłam nimi zachwycona. Teraz wysyłam do Quattro wszystkie moje koleżanki, jak chcesz to podaj mi @ na prywatnej, wyśle swoje foto przed i po

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Zdecydowałaś się na radykalną zmianę przy pierwszej wizycie w salonie - podziwiam...ja bym się bała i mówisz, że wyszło super...hmmm...kurka, bo sie złamię
christina70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 17:08   #2552
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Muszę się z Wami podzielić wrażeniami po dzisiejszej wizycie u fryzjera. Od tygodni szukałam dobrego fryzjera bo chciałam sciąć moje długie, zapuszczane od dwóch lat włosy bo już mi po prostu przeszkadzały i bardzo się meczyłam. Nie mogłam sie zdecydować i nie chciałam czekać na umówiony termin tylko chciałam to zrobić od razu- wejsc obciać i wyjsc. I tak dzisiaj poszłam do Magnolii i poszłam do Hair Coif. Nie trzeba tam czekać tylko przyjmują od razu. Scinał mnie bardzo miły pan- wysoki blondyn. Bardzo się bałam czy dobrze zetnie moje cienkie włosy ale muszę przyznać że zrobił to doskonale. Włoski super się układają, zrobił mi grzyweczkę w której na prawdę dobrze się czuję. Także polecam tego pana gorąco!!!!
Chciałam też Wam odradzić panią która pracuje w Lord Valium -taka czarna grubsza. Pani pracowała na moim osiedlu w salonie i niestety skrzywdziła mnie kiedyś jak chciałam z brązu przejsc na blond. Zrobiła mi marchewkę wstrętną na głowie i jak jej mówilam że chciałam blond a nie rudy to się ze mną kłóciła że to jest blond!!! Wybiegłam z płaczem i siedziałam w łazience potem godzinę. Tragedia. Miałam dzisiaj pójść obciąć włosy właśnie do LORD VALIUM bo robiłam tam w lutym rekonstrukcję joico(robiła mi ją Marta baaaardzo fajna pani) i byłam mega zadowolona, ale jak weszłam tam dziś i zobaczyłam czarną panią z mojego koszmaru od razu uciekłam...
Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę powodzenia w szukaniu fryzjera
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 18:41   #2553
ae3f7920981872ca8b387c0d23560f7036978c8d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 146
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

To pora i na moją wypowiedź na temat fryzjerów. Od bardzo dawna wolałam chodzić do dentysty niż do salonu fryzjerskiego, z którego wychodziłam niezadowolona..a w domu płacz..
We Wrocławiu byłam już u Krzyczychy na ścięciu- chciałam wytłumaczyć co chcę mieć na głowie, a fryzjer do mnie, że on wie co ja chcę..okej A efekt? Tragiczny, ja po prostu nie wyglądałam, obciął mnie krótko, krzywo i brzydko, zostałam po prostu oszpecona za duże pieniądze. Nigdy więcej..
Ines- jako blondynka !! poprosiłam o brąz !!- wyszedł kruczoczarny !!, a zapisana byłam do "mistrza fryzjerstwa" w ich salonie..I znowu płacz
Upiększalnia- jakoś wróciłam do jasnego koloru i w tym salonie również poprosiłam o brąz, który oczywiście wyszedł czarny..Tym większy płacz, jak sobie o tym przypominam to aż mnie ciarki przechodzą przez co ja przeszłam i jeszcze za to płaciłam..
Ambiente- poszłam na farbę i podcięcie. I tu tak- fryzjer nałożył mi farbę i mnie zostawił. Okej trzeba czekać jakieś 20-30 min z tym czymś na głowie, ale nie tak długo ile ja czekałam, kiedy on zajmował się innymi klientkami!! Chyba nawet dwoma..Latał od jednej do drugiej..bez przesady. Poczułam się jak w jakiejś fabryce fryzur na produkcji, jak najwięcej, jak najwięcej.. Jak wrócił, podciął włoski, wyszuszył- efekt taki sobie..Po prostu, bez większych emocji...
Gdzieś jeszcze byłam, ale już nie pamiętam.
Teraz chodzę do małego salonu na krzykach- Salon Trend na hallera 9 Powiem Wam, że jestem w stanie dużo wydać na włosy i jak widzicie- chciałam uzyskać dobre efekty chodząc do "prestiżowych" salonów, ale od nich wychodziłam załamana. Gdzieś przeczytałam o ww.salonie, ktoś polecał i się przeszłam..Poszłam na farbę- super super;D Tak jak chciałam. Poszłam na ścięcie- fajnie;D Dziś znów byłam na podcięciu, a niedługo wybieram się na odrosty.. Chodzę do P. Magdy- młodej blondynki, która umie doradzić, wysłuchać i zrobić tak jak chcę I co lubię- nie spieszy się. Pracuje dokładnie i stąd moje zadowolenie, bo mam na głowie to co chcę AA...i duży plus..Ceny Dziś zapłaciłam 30zł!! Gdzie u krzyczychy bylo to 120;D Za farbę zapłaciłam bodajże 70 zł..Co to jest na warunki wrocławskie.. Musiałam ją pochwalić, należy jej się pozdrawiam
ae3f7920981872ca8b387c0d23560f7036978c8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 20:10   #2554
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
To nie jest efekt do pierwszego mycia, ważna oczywiście jest też pielęgnacja w domu, no ale to chyba wiesz
Rekonstrukcja Joico to zabieg złożony, zaczyna się od mycia włosów silnie oczyszczającym szamponem, który otwiera łuskę włosa i wypłukuje z niego zanieczyszczenia, minerały, które się w nim osadziły i spowodowały zmatowienie i obciążenie włosa. Potem nakładana jest odżywka, której zadaniem jest zamknięcie łusek. Potem nakłada się deep penetrating reconstructor, który działa, jak cement, jeżeli trzeba powtórzyć te fazy, bo włosy są mocno zniszczone, to zostają one powtórzone, a na koniec na 5-15minut nakładany jest intense hydrator, który silnie nawilża i uelastycznia włosy. Po rekonstrukcji suszy się i układa włosy, jak zazwyczaj, ale jeśli pytasz, czy modelowanie wchodzi w cenę to bij zabij nie powiem Ci, bo nie wiem :/
Jeżeli chodzi o utrzymanie się efektu - wszystko zależy od tego, jak mocno masz zniszczone włosy i co z nimi robisz w tak zwanym międzyczasie, bo wiadomo, że używanie każdorazowo pianek, żeli, wosków, lakierów do włosów powoduje, że część tych środków osiada na włosie, wnika w niego i suma sumarum włos matowieje i robi się sztywny.
Jeżeli włosy masz mocno zniszczone to na pewno zabieg powinnaś powtarzać częściej na początku, ale to tak jak pisałam, Ania pomaca, popatrzy, podetnie i jeśli zapytasz o rekonstrukcję to na pewno opowie Ci o niej lepiej niż ja.
Wiesz te 150zł to jest cena na moje włosy, a ja mam ich naprawdę dużo, do tego są dość sztywne, więc wymagają specjalnej troski Swoją drogą, rzadko robię tylko rekonstrukcję, właśnie dlatego, że sama w sobie jest droga, jak już idę farbować włosy, a farbuję u Ani zawsze joicowskimi farbami, to wtedy rekonstrukcja kosztuje mnie 50zł...no tylko, że farbowanie dużo więcej
Najlepiej zapytaj o cenę rekonstrukcji dzwoniąc do Ani

AAAAAAAAAA zapomniałam po rekonstrukcji Joico włosy są sypkie, gładkie, lejące się i błyszczące, czuć też, że są bardziej elastyczne, a w dotyku są jedwabiste.
posiadam w domu ten ostatni preparat z joico nawilzajacy i szampon do lwosow zniszczonych. peilegnuje je lorealem absolut repair i matrixem color.smar, glodwellem do zniszczonychi olejwanie
wiec, dbac dbam, bo chce zapuscic, a wlosy mam bardzo zniszczone do dekoloryzacji, dlatego zalezy mi na dobrym scieciu ale nie odrazu 20cm, tylko tyle ile naprawde trzeba, lub czy dzieki rekonstrukcji mozna podciac mniej wlosow? tzn dzieki niej? bo nie ukrywam, zapuszczam wlosy, wiec nie chce isc do takiego fryzjera ktory moje loki zawsze obcina 10cm, nawet gdy prosze tylko o koncowki. To zadzwonie do salonu i zapytam sie. Tylko, ze ja nie bede tam farbowac wlosow, bo jednak koszty mnie zabijaja, a mam w domu jeszcze welle kolestona podjechalabym chetnie do p.Ani i porozmawiala z nia na zywo, ale boje sie ze namowi mnie na farbowanie i poqie, ze zrobi mi ten popielaty braz na wlosach i ja wtedy uwierze i bed emiala pusto w portfelu
jeszcze raz dzieki za odpowiedz

Cytat:
Napisane przez christina70 Pokaż wiadomość
Hej, ja się podpisuje pod opinie o rekonstrukcji, korzystałam z tego niedawno i jestem bardzo zadowolona, to była ta sama o czym piszecie, też paro etapowa i na Joico, ale zapłaciłam mniej. Robiłam włosy gdzie indziej i skorzystałam z promocji, która tam mają, znalazłam ulotkę i wg niej to do końca listopada ważne, że rekonstrukcja jest w cenie koloryzacji, czyli zapłaciłam za farbowanie ze strzyżeniem a rekonstrukcje miałam gratis, razem wydałam ok 260 zł. Jestem bardzo zadowolona, polecam ta rekonstrukcje każdej, a ja na głowie naprawdę miałam co rekonstruować . Na kwiskiej tez byłam kiedyś ale niezbyt byłam zadowolona, przede wszystkim ze strzyżenia, a dobre strzyzenie u fryzjera to dla mnie podstawa.
rozumiem, ze chcesz dobrze, ja chetnie zadzwonie do quattro i zapytam o ceny i terminy, ale najpier pojde do p.Ani, juz sie umowilam a nie lubie odwolywac wizyt na ostatnia chwile

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

madziunia mam jeszcze pytanie odnosnie tej rekonstruckji, z teog co wiem to posiadalas juz wczeniej rekonstruktoc z joico, wiec czy w domu osiagalas podobne efekty do salonowych? chodzi mi o to, ze skoro ja mam szampon,odzywke, to moze dokupie rekonstruktor i na lepsze to mi wyjdzie ? wolalabym sama robic takie zbaiegi w domu, ze wzgledu na koszta i to, ze studiuje,pracuje i mieszkam za grunwaldzkim, a dojazd do tego salonu to nie lada wycieczka...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 23:13   #2555
Sloneczko14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez pendlare Pokaż wiadomość
Z tego co udało mi sie ustalić to Tony zwolnił się z Carlo Biani, wiem ze ma zacząć lada chwila prace w Unique we Wrocławiu
Chciałabym, zeby zaczał jak najszybciej ponieważ włoski mi juz odrosły.
Dla mnie jest jedynm fryzjerem, króey rzeczywiscie wie co robi

Czesc,

szukam Toniego, ktory pracowal w Carlo Biani. Naprawde cudownie tnie wlosy!!! Potrafi tez balejaz. Czy ktos wie, gdzie on teraz pracuje??

Dzieki !!!!!
Sloneczko14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 09:26   #2556
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
posiadam w domu ten ostatni preparat z joico nawilzajacy i szampon do lwosow zniszczonych. peilegnuje je lorealem absolut repair i matrixem color.smar, glodwellem do zniszczonychi olejwanie
wiec, dbac dbam, bo chce zapuscic, a wlosy mam bardzo zniszczone do dekoloryzacji, dlatego zalezy mi na dobrym scieciu ale nie odrazu 20cm, tylko tyle ile naprawde trzeba, lub czy dzieki rekonstrukcji mozna podciac mniej wlosow? tzn dzieki niej? bo nie ukrywam, zapuszczam wlosy, wiec nie chce isc do takiego fryzjera ktory moje loki zawsze obcina 10cm, nawet gdy prosze tylko o koncowki. To zadzwonie do salonu i zapytam sie. Tylko, ze ja nie bede tam farbowac wlosow, bo jednak koszty mnie zabijaja, a mam w domu jeszcze welle kolestona podjechalabym chetnie do p.Ani i porozmawiala z nia na zywo, ale boje sie ze namowi mnie na farbowanie i poqie, ze zrobi mi ten popielaty braz na wlosach i ja wtedy uwierze i bed emiala pusto w portfelu
jeszcze raz dzieki za odpowiedz
Ania na pewno nie namówi Cię na farbowanie, jesli nie chcesz, to nie chcesz. Co do podcinania końcówek, nie ufam nikomu innemu tylko jej, jak mówię 1cm to podcina 1cm, nie dodaje sobie zer do jedynki. Ania przede wszystkim słucha, potem doradza. Przy zniszczonych włosach warto je mocno podciąć, nie trzeba, jeśli się nie łamią, rekonstrukcja na pewno pomoże, uelastyczni i nawilży.

Cytat:
madziunia mam jeszcze pytanie odnosnie tej rekonstruckji, z teog co wiem to posiadalas juz wczeniej rekonstruktoc z joico, wiec czy w domu osiagalas podobne efekty do salonowych? chodzi mi o to, ze skoro ja mam szampon,odzywke, to moze dokupie rekonstruktor i na lepsze to mi wyjdzie ? wolalabym sama robic takie zbaiegi w domu, ze wzgledu na koszta i to, ze studiuje,pracuje i mieszkam za grunwaldzkim, a dojazd do tego salonu to nie lada wycieczka...
Szampon i odżywka, które masz to zapewne te z załączonych obrazków, a rekonstrukcja salonowa to zupełnie inne produkty właśnie w fazie I i II, fazę 3 i 4 możesz sobie kupić w regularnej sprzedaży, natomiast (pomijając allegro, gdzie jest wszystko ) szampon (Professional Chelating Shampoo) i pierwsza odżywka, dokładnie rzecz biorąc neutralizator przywracający odpowiednie ph włosom (Cuticle Sealer) to są produkty profesjonalne, najlepiej kiedy nakładane są przez fryzjera, który wie, co i jak
Sam Deep Penetrating Reconstructor nie daje tak spektakularnych efektów, jak cały zabieg, tutaj nie ma co porównywać. Nie mniej wpływa na włosy bardzo dobrze. Myślę jednak, że lepiej zaopatrzyć się w ostatnią fazę, czyli Intense Hydrator.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:51   #2557
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ania na pewno nie namówi Cię na farbowanie, jesli nie chcesz, to nie chcesz. Co do podcinania końcówek, nie ufam nikomu innemu tylko jej, jak mówię 1cm to podcina 1cm, nie dodaje sobie zer do jedynki. Ania przede wszystkim słucha, potem doradza. Przy zniszczonych włosach warto je mocno podciąć, nie trzeba, jeśli się nie łamią, rekonstrukcja na pewno pomoże, uelastyczni i nawilży.



Szampon i odżywka, które masz to zapewne te z załączonych obrazków, a rekonstrukcja salonowa to zupełnie inne produkty właśnie w fazie I i II, fazę 3 i 4 możesz sobie kupić w regularnej sprzedaży, natomiast (pomijając allegro, gdzie jest wszystko ) szampon (Professional Chelating Shampoo) i pierwsza odżywka, dokładnie rzecz biorąc neutralizator przywracający odpowiednie ph włosom (Cuticle Sealer) to są produkty profesjonalne, najlepiej kiedy nakładane są przez fryzjera, który wie, co i jak
Sam Deep Penetrating Reconstructor nie daje tak spektakularnych efektów, jak cały zabieg, tutaj nie ma co porównywać. Nie mniej wpływa na włosy bardzo dobrze. Myślę jednak, że lepiej zaopatrzyć się w ostatnią fazę, czyli Intense Hydrator.
to mam do Ciebie pytanie, jeszcze jedno, bo nie wiem czy dobrze zrobilam, ale ten szampon i odzywka faza I i II to tez nei widzialam na allegro, ja posiadam intense hydrator i szampon joico do wlsoow zniszcoznych i jakos super nie jestem zadowolona, dlatego mam tyle obaw. A dokad masz wlosy ? chyba zaraz zadzwonie do p.Ani i porozmawiam z nia przez telefon, bo podjecha cnie mam jak do salonu

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

okej, zadzwonilam do p.Ani i umowilam sie, ze jak zobaczy moj stan wlosow (oplakany po dekoloryzacji) to razem zadecydujemy co robimy z nimi. Rekonstrukcja kosztuje od 90zl do 190zl. Jezeli bym farbowala, wtedy za calos zapalcilabym 330zl. Czyli to jest najbardziej oplacalna opcja, bo jest strzyzenie,rekonstrukcja i farbowanie, jednak ja chce dac odpoczac moim wlosom i narazie nie farbuje. A i farbowanie to farbami Joico jezeli ma byc znizka, mozecie cos mi powiedziec na przyszlosc na temat tych farb?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 13:07   #2558
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

christina70

podziwiam i chyba wezmę z ciebie przykład

Mam dłuższe włosy, od kilku lat rozjaśniane balejażem i od dłuższego czasu mam ochotę na brąz i włosy do ramion.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 13:31   #2559
christina70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ja po zmianie jestem bardzo zadowolona, grunt żebyś wybrała dobrego fryzjera i nie szła byle gdzie, no i powinnaś sobie przy okazji zrobić rekonstrukcje, to super zabieg


Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
christina70

podziwiam i chyba wezmę z ciebie przykład

Mam dłuższe włosy, od kilku lat rozjaśniane balejażem i od dłuższego czasu mam ochotę na brąz i włosy do ramion.
christina70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 22:34   #2560
Sloneczko14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

---jezeli kogos interesuje: Dzwonilam dzisiaj do salonu Unique i potwierdzono mi, ze Tony Delongu tam juz pracuje
Sloneczko14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:12   #2561
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
to mam do Ciebie pytanie, jeszcze jedno, bo nie wiem czy dobrze zrobilam, ale ten szampon i odzywka faza I i II to tez nei widzialam na allegro, ja posiadam intense hydrator i szampon joico do wlsoow zniszcoznych i jakos super nie jestem zadowolona, dlatego mam tyle obaw. A dokad masz wlosy ? chyba zaraz zadzwonie do p.Ani i porozmawiam z nia przez telefon, bo podjecha cnie mam jak do salonu

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

okej, zadzwonilam do p.Ani i umowilam sie, ze jak zobaczy moj stan wlosow (oplakany po dekoloryzacji) to razem zadecydujemy co robimy z nimi. Rekonstrukcja kosztuje od 90zl do 190zl. Jezeli bym farbowala, wtedy za calos zapalcilabym 330zl. Czyli to jest najbardziej oplacalna opcja, bo jest strzyzenie,rekonstrukcja i farbowanie, jednak ja chce dac odpoczac moim wlosom i narazie nie farbuje. A i farbowanie to farbami Joico jezeli ma byc znizka, mozecie cos mi powiedziec na przyszlosc na temat tych farb?
Są na allegro pełne zestawy rekonstrukcji, koszt to około 600zł za litrowe pojemności. Na pewno tego nie zużyjesz w domowych warunkach, a poza tym istnieje szansa, ze fazą I i II uszkodzisz sobie włosy albo skórę głowy, bo nieumiejętne zastosowanie może źle na nie wpłynąć, ze względu na bardzo kwaśne ph tych kosmetyków.
Caate, ja uwielbiam wszystkie kosmetyki z Joico, których używałam, więc mogę nie być obiektywna Natomiast, pomimo tego, że moje włosy przeszły miliony inwazyjnych zabiegów, szampon i odżywka (te, które masz) K-pak recontruct to dla mnie było za dużo. Włosy miałam obciążone i przetłuszczone. Rekonstrukcja salonowa, wyciąga ten cały syf, który zalega we włosie - to totalnie inny efekt niż po ogólnie dostępnych produktach. Dzięki temu włosy są sypkie i lekkie.

Teraz mam włosy do ramion, a jaką Ty masz długość?
Zniżka na rekonstrukcje jest tylko przy farbach joico...pisałam o tym wcześniej
Ja farbuję Joico od zeszłego oku chyba albo od początku tego roku, no nieważne, prawie rok
Farby Joico są mniej inwazyjne niż wszystkie inne, włosy nigdy nie są po nich szorstkie. Znasz to uczucie, kiedy zmywasz farbę i przed nałożeniem odzywki dotykasz włosów i są one takie tępe w dotyku?? Tego nie ma po joico Farbę joico można nakładać z bardzo delikatnym utleniaczem, co nie wpływa na ich trwałość, natomiast każda inna farba nałożona np. z 1,5% utleniaczem będzie się wymywać tak, jak szampon.
Ja polecam każdemu Joico, natomiast zdaję sobie sprawę, że to chyba najdroższa koloryzacja na rynku.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-11-06 o 09:15
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 22:17   #2562
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Cam Pokaż wiadomość
Muszę się z Wami podzielić wrażeniami po dzisiejszej wizycie u fryzjera. Od tygodni szukałam dobrego fryzjera bo chciałam sciąć moje długie, zapuszczane od dwóch lat włosy bo już mi po prostu przeszkadzały i bardzo się meczyłam. Nie mogłam sie zdecydować i nie chciałam czekać na umówiony termin tylko chciałam to zrobić od razu- wejsc obciać i wyjsc. I tak dzisiaj poszłam do Magnolii i poszłam do Hair Coif. Nie trzeba tam czekać tylko przyjmują od razu. Scinał mnie bardzo miły pan- wysoki blondyn. Bardzo się bałam czy dobrze zetnie moje cienkie włosy ale muszę przyznać że zrobił to doskonale. Włoski super się układają, zrobił mi grzyweczkę w której na prawdę dobrze się czuję. Także polecam tego pana gorąco!!!!
Chciałam też Wam odradzić panią która pracuje w Lord Valium -taka czarna grubsza. Pani pracowała na moim osiedlu w salonie i niestety skrzywdziła mnie kiedyś jak chciałam z brązu przejsc na blond. Zrobiła mi marchewkę wstrętną na głowie i jak jej mówilam że chciałam blond a nie rudy to się ze mną kłóciła że to jest blond!!! Wybiegłam z płaczem i siedziałam w łazience potem godzinę. Tragedia. Miałam dzisiaj pójść obciąć włosy właśnie do LORD VALIUM bo robiłam tam w lutym rekonstrukcję joico(robiła mi ją Marta baaaardzo fajna pani) i byłam mega zadowolona, ale jak weszłam tam dziś i zobaczyłam czarną panią z mojego koszmaru od razu uciekłam...
Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę powodzenia w szukaniu fryzjera
Cam, ta czarna pojawiła się wraz ze zmianą miejsca salonu. Ja i tak tam chodze tylko do Marty. Ona jest wlascicielka tego salonu. Zawsze umawiam sie telefonicznie tylko do niej
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 23:09   #2563
decayed
Raczkowanie
 
Avatar decayed
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A czy ktoś wie gdzie przeniosła się Weronika z Lord Valium? Taka szczupła blondynka. Była genialną fryzjerką i moje włosy szalenie za nią tęsknią.
decayed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:53   #2564
maria81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Podpinam się pod pytanie o blondynkę z LordValium.

Ostatnio poprawiałam u Niej cieniowanie po innej pseudo-fryzjerce i muszę powiedzieć, że uratowała mi fryzurę.
maria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 21:48   #2565
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziekuje Madziunia za polecenie mi p.Ani z Kwiskiej
kobieta cud, fakt ceny odstraszaja, ale pierwszy raz wiedzialam, ze moje wlosy sa w dobrych rekach. Za rekonstrukcje zaplacilam 190zl, strzyzenie 78zl. Owszem, wiem ze p.Ani scielaby mi te 5cm gdybym chciala, ale przekonala mnie ze po zabiegu bedzie dla wlosa zdrowiej jednak jezeli wiecej zetnie. Pokazala mi ile, wiec wiedzialam co bedzie robic i tak bylo jak mowila!
Po 1 mam piekne ciecie, wlosy nabraly ladu, TZ zakochal sie wnich i mowi, ze sexy wygladal i sie pyta czy p.Ani strzyze rowniez dobrze mezczyzn
Po 2, rozmowa z p.Ania, wytlumaczenie co dokladnie robi, jaki ma cel, udzielenie rad jak zapobiegac przed tarciem, kruszeniem sie wlosa, zdiagnozowanie i dobranie kosmetykow do wlosow, wielkie brawa
Po 3, rekonstrukcje mialam powtarzana 3x, efekt jest, wlosy gladkie,lejace sie, blyszczace jak z reklamy
Po 4, mily gest otrzymania wiecej niz 2probki jak to w innych salonach
nie tylko tych, ktore byly w rekonstrukcji uzyte, ale rowniez serum i inne kosmetyki na nawilzenie wlosow

Zapisalam sie juz na nastepna wizyte ale z farbowaniem Joico

Polecam z czystym sumieniem!
Kobieta uratowala moje wlosy i mam nadzieje, ze efekt zabiegu bedzie trwal min.2tyg tak jak p.Ania obiecala
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 07:44   #2566
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dziekuje Madziunia za polecenie mi p.Ani z Kwiskiej
kobieta cud, fakt ceny odstraszaja, ale pierwszy raz wiedzialam, ze moje wlosy sa w dobrych rekach. Za rekonstrukcje zaplacilam 190zl, strzyzenie 78zl. Owszem, wiem ze p.Ani scielaby mi te 5cm gdybym chciala, ale przekonala mnie ze po zabiegu bedzie dla wlosa zdrowiej jednak jezeli wiecej zetnie. Pokazala mi ile, wiec wiedzialam co bedzie robic i tak bylo jak mowila!
Po 1 mam piekne ciecie, wlosy nabraly ladu, TZ zakochal sie wnich i mowi, ze sexy wygladal i sie pyta czy p.Ani strzyze rowniez dobrze mezczyzn
Po 2, rozmowa z p.Ania, wytlumaczenie co dokladnie robi, jaki ma cel, udzielenie rad jak zapobiegac przed tarciem, kruszeniem sie wlosa, zdiagnozowanie i dobranie kosmetykow do wlosow, wielkie brawa
Po 3, rekonstrukcje mialam powtarzana 3x, efekt jest, wlosy gladkie,lejace sie, blyszczace jak z reklamy
Po 4, mily gest otrzymania wiecej niz 2probki jak to w innych salonach
nie tylko tych, ktore byly w rekonstrukcji uzyte, ale rowniez serum i inne kosmetyki na nawilzenie wlosow

Zapisalam sie juz na nastepna wizyte ale z farbowaniem Joico

Polecam z czystym sumieniem!
Kobieta uratowala moje wlosy i mam nadzieje, ze efekt zabiegu bedzie trwal min.2tyg tak jak p.Ania obiecala
Cieszę się, że mogłam pomóc Tobie, Twoim włosom i oczom Twojego TŻeta Na Ani nie zawiodłam się nigdy, więc mogę śmiało polecać. A rekonstrukcja Joico tak, jak pisałam - systematycznie powtarzana- ratuje włosy.
I oczywiście, że Ania strzyże również mężczyzn
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 09:36   #2567
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mogłam pomóc Tobie, Twoim włosom i oczom Twojego TŻeta Na Ani nie zawiodłam się nigdy, więc mogę śmiało polecać. A rekonstrukcja Joico tak, jak pisałam - systematycznie powtarzana- ratuje włosy.
I oczywiście, że Ania strzyże również mężczyzn
wlasnie pytalam sie o Ciebie
to potwierdzilo sie to co mowilas
a jak twoje wloosy zyja, to moje tez niebawem odzyja
chodzi mi o to czy facetow tez tak dobrze scina jak kobiety?
roznie fryzjerzy maja, jedni mezczyzn lepiej scinaja inni kobiety dlatego pytam, bo glupio mi bylo pytac
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 10:15   #2568
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
wlasnie pytalam sie o Ciebie
to potwierdzilo sie to co mowilas
a jak twoje wloosy zyja, to moje tez niebawem odzyja
chodzi mi o to czy facetow tez tak dobrze scina jak kobiety?
roznie fryzjerzy maja, jedni mezczyzn lepiej scinaja inni kobiety dlatego pytam, bo glupio mi bylo pytac
Z tego, co widziałam, a widziałam, jak Ania strzygła kilku panów, to wychodzi jej to dobrze, ale ręczyć nie mogę, bo ja nie facet
Oj, moje włosy przeszły ze mną wiele, na głowie miałam już chyba każdy kolor, zmieniam kolor diametralnie w krótkich odstępach czasu i rekonstrukcja Joico mnie ratuje, choć muszę powiedzieć, że i moje włosy są naprawdę odporne. Nie mniej co drugie farbowanie zawsze robię rekonstrukcję, bo widzę efekty.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 10:21   #2569
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Z tego, co widziałam, a widziałam, jak Ania strzygła kilku panów, to wychodzi jej to dobrze, ale ręczyć nie mogę, bo ja nie facet
Oj, moje włosy przeszły ze mną wiele, na głowie miałam już chyba każdy kolor, zmieniam kolor diametralnie w krótkich odstępach czasu i rekonstrukcja Joico mnie ratuje, choć muszę powiedzieć, że i moje włosy są naprawdę odporne. Nie mniej co drugie farbowanie zawsze robię rekonstrukcję, bo widzę efekty.
dzieki za info
wlasnie cos slyszalam, ze w ostatnim czasie dwa razy robilas dekoloryzacje
ja mam wlosy cienkie, kruche,krecone dlatego juz zaklepalam miejsce na nastepna rekonstrukcje
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 18:57   #2570
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam wszystkie
wybieram sie niedługo do Jean Louis David w renomie i mam prosbe kogo poleciłybyście mi tam na strzyżenie?
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:30   #2571
Klientka Angela
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Na Placu Solidarności Ania Stelmaszyk, dobra fryzjerka, mogę ją polecić z czystym sumieniem.Od 2 lat jestem tylko jej klientką tel.791-40-44.W końcu nosze wymarzoną fryzurę i jest mi w niej dobrze
Klientka Angela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 10:35   #2572
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mogę polecić panią Basię z Fryzjerni na ul. Kruszwickiej 8a. Jeśli chodzi o ścięcie włosów wg mnie jest świetna. Pierwsza fryzjerka, u której byłam już 4 razy i zamierzam tam wracać. Zawsze wysłucha co chcę mieć na głowie i doradzi co pasuje. I najważniejsze, że zawsze wiem co robi z moimi włosami. Nie spieszy się i w trakcie konsultuje wszelkie zmiany. Nie wiem jak wygląda u niej prawa z farbowaniem, bo tego nie robiłam. Co do innych fryzjerek - z jednej, ale nie wiem, z której Narzeczony był bardzo niezadowolony.

Jest to niewielki salon na osiedlu, więc ceny są niskie. Ścięcie długich włosów to koszt 38zł. Plusem jest też to, że nie trzeba długo czekać. Dzwoniąc wcześniej można spokojnie umówić się np. na następny dzień Tel. 794-375-735
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 08:54   #2573
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez KamillaRu Pokaż wiadomość
Z renomy znam Anię, ale jest tam jeszcze parę osób. Generalnie nie wiem czemu chcesz tam iść. Jedna tnie gorzej od drugiej. Salony typu Jean Louis David, Hair Coif, czy Broadway to biedronki wśród salonów fryzjerskich, pracują tam ludzie o bardzo niskich umiejętnościach. To, że takie salony funkcjonują wynika z tego, że dają naiwnym ludziom wrażenie profesjonalizmu i jakości. Ładna aranżacja wnętrza, markowe kosmetyki na półkach, pracownicy w uniformach. To wygląda profesjonalnie, ale tylko wygląda. Pracownicy to osoby przypadkowe, często po krótkich szkoleniach, zamiast farb loreal pod lada wciskają farby tanich firm fryzjerskich. Nie wierzysz? Sprawdź sama pójdź do renomy zapytaj się o farbę na pewno przyniosą paletę kolorów "Artego" bo na tych farbach pracują, kiedy zgodnie ze standardem firmy powinni używać loreal, za który fizycznie płacisz i który stoi u nich na półkach. Zastanów sie nad wizyta tam, byłam w wakacje i poprostu katastrofa to jak mnie pocieli. Jedna robiła, druga poprawiała, czułam się jakbym trafiła do jakiejś szkoły dla fryzjerów, a oni na mnie praktykowali.
dostałam w prezencie kupon na strzyżenie kuracje i modelowanie tam
czytałam własnie opinie dlatego chciałabym sie wybrać do kogoś w miarę dobrego
Mowisz zeby zapisac sie do Ani tak?
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 14:12   #2574
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam raz w Brodwayu, gdyż zależało mi na czasie. Niestety, skasowali jak za zboże a jakość obsługi gorzej niż przeciętna! pani fryzjerka nic nie umiała doradzić czy wytłumaczyć...włosy miaąłm już ze sporym odrostem i mówiłam jej, że z 5 mieś nie farbowałam bo były bardzo zniszczone i chciałam, by odżyły...nałożyła mi farbę...Efekt- jaśniejsza góra, ciemny dół...Gdy zwróciłam jej uwagę, powiedziała, że nie wiedziała,że końce w zasadzie 3/4 moich włosów były wcześniej farbowane bo kolor był sprany...masakra normalnie!A przecież poinformowałąm na początku co i jak...To wszystko za takie cięzkie pieniądze, bez mrugnięcia powieką za odwalenei fuszerki...To było ok rok temu, teraz niedawno wybrałam się do Ani z Kwiskiej tak tu szeroko polecanej...Wrażenia bardzo pozytywne.Po raz pierwszy fryzjer, a zaznaczam, że doświadczenie mam w tym temacie spore, nałożył mi aż 3 odcienie tego samego koloru na włosy, gdyż miałam spory odrost choć w kolorze moich włosów, ponieważ przez jakiś czas chciałam wrócić do swoich naturalnych...Po raz pierwszy uzyskana barwa była równa, bez ciemniejszych czy jaśniejszych miejsc...Strzyżenie było zachowawcze, ponieważ tylko końcówki...ale co do podejścia do klienta i zadania, pełen profesjonalizm...Na pewno na 1 wizycie się nie skończy,a inna fryzjerka czesząc mnie do ślubu zachwycała się moim nowym kolorem
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 23:50   #2575
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Tyle czasu mieszkałam na Kwiskiej i nie miałam pojęcia o salonie fryzjerskim...
Ja osobiście polecam Bartka, który przyjmuje w BODY-FIT przy ul. Pretficza - chłop złoto
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:51   #2576
ja_717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam mam bardzo wazne pytanie . Zawsze chodzilam do p.Andrzeja z Broadway w Magnolia Park tylko ze on juz tam nie pracuje czy zna moze ktoras z Was Go i wie gdzie moze pracowac bardzo prosze o odpowiedz. z gory dziekuje i pozdrawiam Aska
ja_717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 07:16   #2577
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ja_717 Pokaż wiadomość
Witam mam bardzo wazne pytanie . Zawsze chodzilam do p.Andrzeja z Broadway w Magnolia Park tylko ze on juz tam nie pracuje czy zna moze ktoras z Was Go i wie gdzie moze pracowac bardzo prosze o odpowiedz. z gory dziekuje i pozdrawiam Aska
Dobry fryzjer w Broadway'u? Nie wierzę... No tak, ale on już tam nie pracuje... Wydaje mi się, że ktoś kiedyś o nim pisał w tym wątku, spróbuj przejrzeć trochę starszych postów.
Ktoś wyżej chwalił Hair Coif w Magnolii. Nie polecam!!! Zdarzało mi się tam zajrzeć parę razy na podcięcie grzywki i raz na balejaż (dawno temu, zanim odkryłam Anie z Kwiskiej), ale teraz omijam szerokim łukiem. Balejaż jak od osiedlowego fryzjera, po prostu jasne paski na włosach, z tyłu głowy niedorobione (spod warstwy balejażu wyłaziła przy każdym ruchu głową ciemna plama moich naturalnych włosów), fryzjerzy zmieniają się tam chyba co miesiąc. Do tego są niechlujni, łażą w brudnych ciuchach i butach a za pazurami metr ziemi i stary. Może to nie jest najistotniejsza sprawa u fryzjera, ale jak widzę taką osobę, to jakoś nie wierzę w jej profesjonalizm i dbałość o klienta, poza tym po prostu mnie odrzuca
Z sieciówek polecam tylko Berendowicza - pracują tam te same osoby chyba od 2 lat, podejście do klienta jest ok, prowadzą archiwum klientów i zapisują, kto co miał robione, żeby wiedzieć następnym razem. Byłam parę razy, moje koleżanki też i zawsze byłyśmy zadowolone
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:11   #2578
kaszti123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a ja mam pytanie o fryzjerkę z ulicy Poniatowskiego byłam tam jakieś 2 lata temu i wiem, że gdzieś się przeniosła, ale głupia wykasowałam jej nr bo za dużo mi ścięła włosów (choć wyglądały ślicznie i teraz tylko tak się chcę ścinać).. teraz w tym miejscu jest http://www.pasja.wroclaw.pl/fryzjer/
ale to chyba nie jej..
A i zastanawiam się nad przefarbowaniem wlosów z ciemnego brązu na rudy marchewkowy;p i nie wiem do kogo iść żeby być zadowolona z efektu i nie zniszczyć za bardzo włosów- to by była moja pierwsza koloryzacja i się boję..
Poradzicie mi coś?
kaszti123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:02   #2579
kaszti123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

z rekonstrukcją to ponad 2 stówki to minimum, a ja jak nie farbowałam nigdy to mnie boli taki wydatek;p a co ile trzeba robić kolor- znaczy kiedy pojawią mi się odrosty widoczne..

Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2010-11-23 o 13:01
kaszti123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:44   #2580
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No nie! nie mogłam nie zareagować.
KamillaRu- niedawno zarejestrowana , jej aktywność na forum ogranicza się praktycznie do zachwalania salonu Quarto , naganianiu mu klientów i oczerniania konkurencji oraz wypisywania bredni typu , że farbowanie w Quattro poprawi kondycję włosów ( co najwyżej wizualnie i chwilowo). W związku z powyższym uznaję to za kryptoreklamę i zgłaszam do moderatora. Bardzo proszę o nie zaśmiecanie forum autoreklamą salonu QUATTRO.

Byłam w QUATTRO i odniosłam bardzo negatywne wrażenie z bytności tamże. Szukałam fryzjera który zrobiłby mi farbowanie mojego rozjaśnianego blondu do naturalnego brązu. Weszłam do Quattro , godzina około 16.30 dzień pracujący a w salonie zero klientów za to 3 osoby z personelu , 2 włączone laptopy na ladzie w których ekrany namiętnie wpatrywały się 2 osoby z personelu ( wnioski niech każdy wysnuje sobie sam).
Rozmawiałam z facetem, brunetem, który w trakcie około 30 minutowej rozmowy głównie koncentrował się na zachwalaniu swojego salonu i swoich kosmetyków i krytykowaniu konkurencyjnych fryzjerów i konkurencyjnych kosmetyków. Zaserwowano mi najbardziej prymitywną socjotechnikę rodem ze sprzedaży obwoźnej a posty KamillaRu są wypisz wymaluj w ten sam deseń.
Usłyszałam od pana , ze cacy są tylko kosmetyki które oni stosują ( np. Joico – znam , używałam i nie polecam ) a be są kosmetyki których oni nie stosują ( np. Kerastase- znam , używam i polecam). Pan mianujący się stylistą wmawiał mi, że powinnam zafarbować włosy na ciemny , ciepły brąz , podczas gdy ja jestem typową zimą , której pasują tylko zimne , jaśniejsze odcienie. Przy okazji uraczył mnie rozmaitymi „mądrościami” typu „ solarium jest zdrowe dla skóry” oraz ich „wyjątkowa , jedyna w swoim rodzaju regeneracja” spowoduje, ze będę miała zdrowe i piękne włosy , podczas gdy każdy laik wie, że włos jest martwy i nie da się go naprawić, można co najwyżej chwilowo poprawić ich wygląd. Usługa u nich miała mnie kosztować 400 zł , jednak uciekłam zniesmaczona stosowaną tam technikami marketingowymi . Zabieg wykonałam w salonie BEM za 200 zł i jestem bardzo zadowolona.
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.