Półmetek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-16, 19:52   #1
..::Moniś::..
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 83

Półmetek


Heyka dziewczyny!! Bardzo mi sie spodobala ta sukienka, i zamierzam sobie taka uszyc (bo w sklepach zapewne czegos takiego nie znajde ) i wybrac sie w niej na polmetek w LO. Mam pytanka czy jest odpowiednia na polmetek, i co mozna do niej dobrac (zakiet, plaszcz, moze bolerko, buty, torebke) i w jakich kolorach. Zdj mile widziane Za wszystkie porady z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 160283.jpg (71,9 KB, 225 załadowań)
..::Moniś::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 20:40   #2
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Półmetek

Ja tez niedlugo pojde na polmetek. Sukienka bardzo mi sie podoba, ale ja wolalabym, zeby byly ramiaczka... Wsrod nauczycieli czulabym sie naga
W mojej szkole chcemy zrobic sobie dyskoteke jako polmetek i stroj bedzie raczej na luzie. Dopiero na studniówce trzeba wykazac sie jakąśkreacją


pzdr
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 18:37   #3
..::Moniś::..
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 83
Dot.: Półmetek

Dzieki Roxy

U mnie obowiazuja bardziej eleganckie, wieczorowe stroje
Czekam na kolejne odpowiedzi Prosze doradzcie co do tej sukienki dobrac, czy plaszcz,zakiet, jakie buty (wolalabym zakryte ale nie wiem czy do tej sukienki pasuja) i torebka (i w jakim kolorze to wszystko) myslalam o ciemnej czekoladzie ale nie wiem czy to dobry pomysl. Blagam o pomoc pzdr!!
..::Moniś::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 13:43   #4
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Półmetek

Cytat:
Napisane przez ..::Moniś::..
Dzieki Roxy

U mnie obowiazuja bardziej eleganckie, wieczorowe stroje
Czekam na kolejne odpowiedzi Prosze doradzcie co do tej sukienki dobrac, czy plaszcz,zakiet, jakie buty (wolalabym zakryte ale nie wiem czy do tej sukienki pasuja) i torebka (i w jakim kolorze to wszystko) myslalam o ciemnej czekoladzie ale nie wiem czy to dobry pomysl. Blagam o pomoc pzdr!!
SLICZNIE WYGLADALYMY BRAZOWE DODATKI Ja na Twoim miejscu kupilabym brazowe buciki na szpilce, moze nie za duzej, bo bedziesz tanczyc i jakas torebke. A jesli chodzi o cos zeby zarzucic na ramiona, to mysle, ze wystarczy jakies bolerko.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 16:54   #5
Klaudka
Przyczajenie
 
Avatar Klaudka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: Półmetek

ja też za niedługo mam półmetek ale u nas jest to nieoficjalna impreza, którą sobie sami organizujemy,bez nauczycieli i wygląda to bardziej jak typowa dyskoteka. Nie ma żadnych kreacji, tylko każdy idzie w czym chce, i chyba tak naprawde jest to tylko po to żeby sie upić, tak przynajmiej u mnie.

ps. a co do sukienki jest bardzio ładna
Klaudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.