Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-20, 22:13   #3751
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Słyszałam dobre opinie o Body revolution ale jakoś nie mogłam znaleźć aby zobaczyć jak to wygląda. Jeśli masz może jakiś link to poproszę.
Polecam torrenty, których nikt tu nie poleca ale co jak co najprostsza droga do Jillian na świecie więcej szczegółów jak szukać mogę podać na priv
A tu oficjalna strona body rev https://www.facebook.com/JillianMichaelsBodyRevolution w zakładce 'zdjęcia' są też te przed-po, zaoglądałam się jak nie wiem i gdyby to tak długo nie trwało to sama zdecydowałabym się to trenować
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 22:37   #3752
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Polecam Ci zestawy Cassey (wejdź na jej YT i wpisz 'inner thighs'). One naprawdę męczą i na kanale Fitness Blender też jest zestaw, ale nie pamiętam jego nazwy, wpisz to samo
Ja sobie wymyśliłam, że przez 30 dni będę robiła zestaw Cassey Inner Thighs Insanity (12minut) - to boli. Mam za sobą 5 dzień. Też mi zawsze brakuje ćwiczeń na tę część ciała.

Melduję, że D7 (czyli ostatni) L1 Killer Abs za mną zaraz ściągam L2!
dziekuje
dzisiaj już za późno na cokolwiek, więc wypróbuje jutro
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 23:32   #3753
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Polecam torrenty, których nikt tu nie poleca ale co jak co najprostsza droga do Jillian na świecie więcej szczegółów jak szukać mogę podać na priv
A tu oficjalna strona body rev https://www.facebook.com/JillianMichaelsBodyRevolution w zakładce 'zdjęcia' są też te przed-po, zaoglądałam się jak nie wiem i gdyby to tak długo nie trwało to sama zdecydowałabym się to trenować
To ja może wyjaśnię nieco dlaczego tak się dzieje.
Odpowiednie punkty regulaminu:
8. Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, gry itp..) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji będzie kasowany, a użytkownik notorycznie łamiący ten regulamin i propagujący tego typu informacje podlega procedurze upomnień i banów;

8.1. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i innych utworów stanowiących własność użytkowniczki Wizaż.pl bez jej pisemnej zgody jest zakazane i stanowi przestępstwo. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.


Łamanie praw autorskich jak np.: kradzież programów komputerowych, muzyki, filmów, kopiowanie nośników, prośby o przesłanie kradzionych treści na maila karane są każdorazowo 2 pkt karnymi na 14 dni. Recydywa – 2 pkt na 30 dni.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 05:09   #3754
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziś dzień 3 levelu 3 - dla mnie to wcale nie jest takie proste I paradoksalnie najbardziej czuje ... łydki

Ale zasadniczo widzę efekty shreda właśnie na udach i ramionach (mimo obciążenia ledwo 0,5kg) I jakkolwiek z ud i tak jestem zadowolona to zramion mam co zrzucać

Natomiast odnoszę wrażenie że na brzuch to trochę mało sam Shred. No i musze ogarnąć jedzenie - bo brak efektów na wadze to niestety jedzenie jak popadnie
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 07:50   #3755
sungirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 326
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
shred nastepny dzien zaliczony
I bardzo dobrze tak trzymać. Ja również wznowiłam, narazie za mną łącznie 6 dni.
sungirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 07:56   #3756
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sungirl Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze tak trzymać. Ja również wznowiłam, narazie za mną łącznie 6 dni.
Czyli jesteśmy na tym samym etapie Ja wczoraj 7 dzień zrobiłam. A powiedz mi, dajesz radę zrobić te brzuszki takie na końcu ze zginaniem i prostowaniem nóg? Bo ja z 5 powtórzeń i wymiękam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 08:01   #3757
sungirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 326
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Programy Jilian są na youtubie Co do przerw - nie martwiłabym się specjalnie - lepiej coś robić nawet z przerwami niż wcale ....Ja shreduje już 5 tygodni (a widać gdzie jestem ) i mimo jedzenia w miare normalnego (podobnie jak z cwiczeniami mam tyle samo dni dietetycznych co takich kiedy rózne rzeczy "wpadają") w ciągu tego czasu mam na minusie 2 kg ... Owszem mało - ale zawsze w dół ... No i jest to stabilny spadek - nie jakaś woda czy coś tylko tłuszcz (co wskazuje moja "magiczna" waga

Ja wczoraj skończyłam level 2 Dziś startuje z 3 - przejrzałam go sobie wstępnie i wyglada ciężko
Gratuluję wytrwałości. Patrząc na Twój opis to rezultaty są duże .

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Czyli jesteśmy na tym samym etapie Ja wczoraj 7 dzień zrobiłam. A powiedz mi, dajesz radę zrobić te brzuszki takie na końcu ze zginaniem i prostowaniem nóg? Bo ja z 5 powtórzeń i wymiękam
Brzuszki robię ale mam problem jeszcze z takimi przysiadami z podnoszeniem ciężarków do góry i następnymi przed siebie. Ja mam ręce dosyć słabe i dlatego postanowiłam ćwiczyć z ciężarkami 1,5 kg i może dlatego tak się męczę. A jak Tobie idą takie przysiady? Z jakim obciążeniem ćwiczysz?
sungirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 08:05   #3758
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sungirl Pokaż wiadomość
Brzuszki robię ale mam problem jeszcze z takimi przysiadami z podnoszeniem ciężarków do góry i następnymi przed siebie. Ja mam ręce dosyć słabe i dlatego postanowiłam ćwiczyć z ciężarkami 1,5 kg i może dlatego tak się męczę. A jak Tobie idą takie przysiady? Z jakim obciążeniem ćwiczysz?
Ja mam obciążenie 1kg. Hantle pożyczałam i miałam do wyboru 1kg albo 3kg, więc wiadomo, że wybrałam lżejsze Ale nie wiem czy nie kupię za jakiś czas 2kg. Chodzi Ci o te ćwiczenia w 14 i 20 minucie? Ja je spokojnie wykonuję, choć przyznam, że w tych w 20minucie już przy drugiej nodze ciężko mi zrobić do końca powtórzenia, ale daję radę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 08:25   #3759
sungirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 326
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o te ćwiczenia w 14 i 20 minucie? Ja je spokojnie wykonuję, choć przyznam, że w tych w 20minucie już przy drugiej nodze ciężko mi zrobić do końca powtórzenia, ale daję radę
Tak, właśnie o tych ćwiczeniach pisałam. Ja najsłabsze mam ręce a właśnie ćwiczenia na brzuch mnie nie męczą aż tak.
Jesteśmy na tym samym etapie więc będziemy się mobilizować .
sungirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 09:03   #3760
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja mam obciążenie 1kg. Hantle pożyczałam i miałam do wyboru 1kg albo 3kg, więc wiadomo, że wybrałam lżejsze Ale nie wiem czy nie kupię za jakiś czas 2kg. Chodzi Ci o te ćwiczenia w 14 i 20 minucie? Ja je spokojnie wykonuję, choć przyznam, że w tych w 20minucie już przy drugiej nodze ciężko mi zrobić do końca powtórzenia, ale daję radę
Ja mam jedną parę hantelków - 1,5kg. Dla mnie są ok. Zrobiłam z nimi całego shreda, a teraz killer abs. One tam zmieniają obciążenie, ja robię z tym co mam. Do niektórych ćwiczeń są lekkie, do niektórych (jakieś skakanie z tymi hantlami, albo pajacyki) - ciężkie.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 09:15   #3761
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sungirl Pokaż wiadomość
Tak, właśnie o tych ćwiczeniach pisałam. Ja najsłabsze mam ręce a właśnie ćwiczenia na brzuch mnie nie męczą aż tak.
Jesteśmy na tym samym etapie więc będziemy się mobilizować .
No ja myślę

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja mam jedną parę hantelków - 1,5kg. Dla mnie są ok. Zrobiłam z nimi całego shreda, a teraz killer abs. One tam zmieniają obciążenie, ja robię z tym co mam. Do niektórych ćwiczeń są lekkie, do niektórych (jakieś skakanie z tymi hantlami, albo pajacyki) - ciężkie.
Ja też mam jedne -1kg i nie będę specjalnie kupować cięższych
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 09:25   #3762
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduję wreszcie powrót do Jillian po maturze i rozpoczęty W3 Ripped Bardzo mi się podobał, ale zmęczył znacznie mniej niż W2, po którym pływałam w pocie, a koszulkę mogłam wykręcać, a dzisiaj tylko trochę się spociłam Ale w cardio 3 były jumping lunges których nie znoszę Plusem jest też to, że wszystkie ćwiczenia mogłam wykonać z ciężarkami 4,5 kg więc nie musiałam ciągle zmieniać
Do tego Mel B pośladki i nie wykluczam że wieczorem będzie jeszcze rower
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 12:48   #3763
19katarzynka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Od jakiegoś czasu łączę ćwiczenia z Jillian z bieganiem. Jednego dnia robię jej trening, a drugiego biegam.
Niestety w niedziele obudziłam się z silnym bólem szyi :/ chyba mnie przewiał, bo ledwo ruszam szyją. Dlatego od 3 dni tylko biegam - tutaj nie potrzebuje za bardzo ruszać głową. Wystarczy, że patrzę do przodu. Mam nadzieję, że zaraz mi przejdzie bo mam ochotę na NMTZ.
__________________
30 day shred - done!
Ripped in 30 - done!
19katarzynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 13:41   #3764
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

4 dzien poziomu 3 Shreda
+
inner thigh


a co do hantli ja robie shreda teraz z 3kg hantlami (zaczynalam od 1kg).
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 13:56   #3765
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Dzieki kochana, wiem, ze na Ciebie zawsze moge liczyc
Juz ktorys raz sluzysz mi tutaj pomoca
Aaaaa, wiec to sie nazywa russian twist jak ja tego nienawidze
Ale te cwiczenia izometryczne mi sie podobaja- faktycznie mozna sobie samemu regulowac obciazenie- to w moim przypadku kluczowa sprawa (niektore cwiczenia musialabym i tak pominac).
Raz jeszcze dzieki. Ale dzis na pewno nie dam rady cwiczyc, mam mroczki przed oczami przy wysilku po tych 3 dniach na ketonalu, shit
Co do mel- owszem , obciazenie jest, ale chyba niewielkie bo nie czuję kolan przy tym cwiczeniu- najbardziej doskwieraja mi przy wykrokach lub przysiadach, albo przysiadopodobnych kombinacjach co prawda coraz mniej, ale jednak niech sie zregeneruja nie wiem czy nie sprobowac 6w6p- chyba nie obciazaja tak bardzo kola, ktos sie wypowie????
Zaraz zrobie pupe i brzuch z mel, bo tesknie do wysilku, chociazby tego minimalnego

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Oj nie nie nie nie nie. Dzisiaj jednak nic z tego nie bedzie. Zamulilo mnie juz przy pierwszej minucie brzucha z mel
Czekam az przejdzie, moze juz jutro
A brzuch z tiffany to nie taka oczywista sprawa- kolana pracują, az milo- wiec i to musi poczekac
Nie ma sprawy!

Uważaj na siebie, bo ja już nie raz i nie dwa śledziłam wątki fitnessowe, gdzie na str.23 dziewczyna pisała "-Oj boli mnie noga, ale co tam, poćwiczę", na str.26 było już "Laaaaski, pęknięta torebka stawowa" i tyle ze sportowej przygody...

Także myślę, że już na pewno sama czujesz, które pozycje w gimnastyce (rym niecelowy ) mogą obciążać staw kolanowy, a które będą dostatecznie łagodne.

Aha, ale zawsze możesz robić ćwiczenia BEZ ćwiczeń- czyli jedząc 100% poprawnie. To ma wielkie znaczenie! Głowa do góry
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender

Edytowane przez werty
Czas edycji: 2013-05-21 o 13:57
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 14:39   #3766
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Odp: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Wiecie co? Jestem straszliwie oburzonani muszę tutaj o tym napisać. Byłam dzisiaj u szkolnej pielęgniarki i pytała mnie jak jem, schudłam itp. I ta daje mi rady, żebym nie jadła po 18 i jadła mało oraz żebym nie jadla na obiad miesa, ziemniakow i warzyw. Zebym lacczyla tylko mieso z warzywami i mieso z ziemniakami. Ja nie wiem skad sie biora tacy ludzie i podziekuję za takie rady. Wolę doksztalcic sie sama i na lepiej mi to wyjdzie. Ale szkoda mi innych osob, ktore swoje odchudzanie wlasnie zaczeli i padli porada tak doswiadczonej pielegniarki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 16:05   #3767
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

No niestety, ale masa takich mitów krąży po świecie Nawet tu na wizażu prężnie działają wątki, gdzie dziewczyny jedzą po 1000 kcal, na przekąskę jogurty 0% i nie jedzą po 17 lub 18. Najgorsze jest to, że robiąc takie rzeczy się chudnie i tylko o tym myślą te dziewczyny. Bo już do jojo mało która się przyznaje
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 16:21   #3768
Alicja z Krainy Czarów
utknęła w Króliczej Norze
 
Avatar Alicja z Krainy Czarów
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: bliżej dołu niż środka
Wiadomości: 273
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

niejedzenie po 18.00 to jeszcze nic. Teraz w modzie jest picie hektolitrów wody z cytryną najlepiej w proporcji 1:1 no i owszem, może trawienie się zwiększa za to śluzówka żołądka podrażniona, jelita to samo. A zęby! ach jak cudownie się niszczy szkliwo od kwasu... ale schudnięcie najważniejsze...

babeczki pomóżcie - dziś zaliczyłam 4 workout Body Rev i po pewnym czasie zaczęłam odczuwać ból w kostce. Raczej nic poważnego, bo chodzę normalnie ale chyba musiałam tam coś naciągnąć, czy coś w tym stylu, bo czuję lekki ból przy podskokach czy kręceniu stopą. Przeszukałam apteczkę i mam w niej: ketoprom, voltaren i uzarin (wszystkie na obrzęki). Myślice że mogę któryś z nich zastosować? Chciałabym wydobrzec do jutra, cobym nie musiała rezygnować z treningu
__________________
Most people never show up in their own lives

Edytowane przez Alicja z Krainy Czarów
Czas edycji: 2013-05-21 o 16:24
Alicja z Krainy Czarów jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 16:32   #3769
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Możesz spróbować ten voltaren, ale uważaj na siebie. Werty ma świętą rację odnośnie bóli i kontuzji
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 16:41   #3770
Alicja z Krainy Czarów
utknęła w Króliczej Norze
 
Avatar Alicja z Krainy Czarów
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: bliżej dołu niż środka
Wiadomości: 273
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

chyba macie racje, lepiej dmuchać na zimne. Posmaruję sobie, owinę czymś i zobaczymy jak będzie jutro. Fakt, lepiej się nie przeforsować bo jak mam sobie krzywdę zrobić...
__________________
Most people never show up in their own lives
Alicja z Krainy Czarów jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:08   #3771
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
To ja może wyjaśnię nieco dlaczego tak się dzieje.
Odpowiednie punkty regulaminu:
8. Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, gry itp..) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji będzie kasowany, a użytkownik notorycznie łamiący ten regulamin i propagujący tego typu informacje podlega procedurze upomnień i banów;

8.1. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i innych utworów stanowiących własność użytkowniczki Wizaż.pl bez jej pisemnej zgody jest zakazane i stanowi przestępstwo. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.


Łamanie praw autorskich jak np.: kradzież programów komputerowych, muzyki, filmów, kopiowanie nośników, prośby o przesłanie kradzionych treści na maila karane są każdorazowo 2 pkt karnymi na 14 dni. Recydywa – 2 pkt na 30 dni.
A polecanie tego samego przez wrzutę czy chomika to nie to samo?
Czytałam regulamin i jakoś tego nie zauważyłam

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
No niestety, ale masa takich mitów krąży po świecie Nawet tu na wizażu prężnie działają wątki, gdzie dziewczyny jedzą po 1000 kcal, na przekąskę jogurty 0% i nie jedzą po 17 lub 18. Najgorsze jest to, że robiąc takie rzeczy się chudnie i tylko o tym myślą te dziewczyny. Bo już do jojo mało która się przyznaje
Też tyle kiedyś jadłam, jogurty 0% akurat nie, i jojo mnie nie dopadło
Nie mówię że to dobrze, ale jeśli jest się bardzo zdesperowanym i ma się dużo tłuszczu to lepiej by męka odchudzania trwała krócej niż dłużej.
Dla tych dziewczyn z kolei przerażające jest jedzenie anorektycznych 400-600kcal, chociaż tyle dobrze.
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:17   #3772
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja tam jestem za tym, żeby szanować swoje ciało i nauczyć się dla niego cierpliwości Wiadomo, ja też bym chciała schudnąć moje wymarzone 10 kg w 2 miesiące, ale będę szczęśliwa jak uda mi się to osiągnąć w 5 miesięcy, bo moje ciało na tym zyska, a nie straci. Wolę też mieć zabezpieczenie na przyszłość w postaci rozbujanego metabolizmu, a nie spowolnionego na maksa
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:23   #3773
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja tam jestem za tym, żeby szanować swoje ciało i nauczyć się dla niego cierpliwości Wiadomo, ja też bym chciała schudnąć moje wymarzone 10 kg w 2 miesiące, ale będę szczęśliwa jak uda mi się to osiągnąć w 5 miesięcy, bo moje ciało na tym zyska, a nie straci. Wolę też mieć zabezpieczenie na przyszłość w postaci rozbujanego metabolizmu, a nie spowolnionego na maksa
Ja jakoś miałam szczęście i mój metabolizm wciąż jest 4 lata wstecz.. Może temu że byłam wówczas dość młoda, miałam dużo szczęścia, łączyłam dietę z ćwiczeniami albo jakoś udało mi się dobrze przerzucić na te 1000 i spowrotem
Teraz jem 1200.. eh wciąż za mało?
Myślałam o tym tak, że jak moja podstawa to 1500 to jedząc od tego 200-300 mniej, to odrobię to co za dużo pofoglowałam przez zimę :P
Potem stopniowo zwiększę do normalnej wartości kcal
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:54   #3774
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

D1/L2 Killer Abs za mną. Podobało mi się, za wyjątkiem rundy trzeciej, wyjątkowo głupkowate ćwiczenia ale ostatnia mi się podobała, fajnie, że na końcu jest coś fajnego i miło się kończy
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:03   #3775
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Odp: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

No tak wiem, ze duzo osob tak sie odchudza, ale to byla pielegniarka, mysle ze powinna miec chociaz troche wiedzy na ten temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:10   #3776
Alicja z Krainy Czarów
utknęła w Króliczej Norze
 
Avatar Alicja z Krainy Czarów
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: bliżej dołu niż środka
Wiadomości: 273
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja tam jestem za tym, żeby szanować swoje ciało i nauczyć się dla niego cierpliwości Wiadomo, ja też bym chciała schudnąć moje wymarzone 10 kg w 2 miesiące, ale będę szczęśliwa jak uda mi się to osiągnąć w 5 miesięcy, bo moje ciało na tym zyska, a nie straci. Wolę też mieć zabezpieczenie na przyszłość w postaci rozbujanego metabolizmu, a nie spowolnionego na maksa
masz 100% racji, a nawet 110%
ja kiedyś byłam "młoda i głupia" i robiłam sobie takie świństwo jak życie na samych warzywach plus męczące ćwiczenia. jasne waga leciała że ho ho ale to jak mi włosy wypadały garściami to inna sprawa. Teraz mądrzejsza, z doświadczeniem zamierzam do tego wszystkiego podejść o wiele bardziej rozsądnie. Tym bardziej że moja Mała Kobietka bardzo wnikliwie mi się przygląda kiedy tylko zaczynam ćwiczyć to i ona rozkłada swój kocyk, bo "ja chcę z tobą ćwiczyć mamusiu" a ze jest teraz w tak uroczym wieku (niedługo "stuknie" nam 3 latka) we wszystkim mnie naśladuje, także w jedzeniu, bo ona też chce jogurt, bo mama je, ona zje mięsko bo mama je itd. i wieze że jeśli teraz wpoję jej odpowiednie nawyki żywieniowe to wyjdzie jej to zdecydowanie na zdrowie.
__________________
Most people never show up in their own lives
Alicja z Krainy Czarów jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:06   #3777
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Fajnie że tak Cię naśladuje, może właśnie uda Ci się jej wpoić zdrowe nawyki i nie będzie miała w przyszłości problemów z sylwetką

Natomiast odnośnie kaloryczności powiem jedno - każda dieta poniżej BMR spowalnia metabolizm i powoduje spalanie mięśni. Przykładowo - ważę ok. 68 kg, mam 161 cm wzrostu i moje BMR wynosi 1492 kcal (mierzone na specjalnym urządzeniu) i tyle mój organizm zużywa dziennie na utrzymanie mięśni, mózgu, oddychanie, pracę serca itp. Jedząc poniżej BMR organizm pozbywa się najgorszego balastu, czyli mięśni, bo na ich utrzymanie potrzeba masę energii, a tłuszcz zostawia bo utrzymanie jest prawie za darmo i trzeba coś mieć na ciężkie czasy. Mi robi różnicę czy chudnę z mięśni czy z tłuszczu. Jeśli komuś nie - niech nadal będzie na diecie poniżej BMR. Dziękuję za uwagę

A wieczorową porą włączyłam endomondo (jeee wreszcie mi się udało ) i pojechałam rowerem. Zrobiłam ponad 19 km w niemal równą godzinę i jestem z siebie naprawdę dumna Świetne cardio
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:32   #3778
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dzisiaj pierwszy dzień Ripped week 3.. myślałam, że padnę
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:40   #3779
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

dzisiaj juz sie praktycznie nie meczyłam przy shredzie , juz sie nie moge doczekac az zaczne nastepny level bo ten zaczyna mnie juz nudzic
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 21:01   #3780
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Boże ominęłam dziś cwiczenia i zjadłam batona. Ostatnio jem jak świniak... Bożee cwiczenia jeszcze w miare, ale taki apetyt na słodycze. Wiem, że jedząc te świństwo nie schudnę, ale dalej to robię... OBIECUJE TUTAJ WSZYSTKIM ZE JUTRO NIE TKNE NIC SLODKIEGO....
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.