Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effect Color - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 09:29   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effect Color


Szamponetki koloryzujące Multi Color Effect to propozycja dla osób, które chcą odświeżyć swój naturalny kolor włosów lub nadać mu efektowny odcień. Wygodne w użyciu opakowanie zawiera gotową mieszankę koloryzującą, którą wystarczy równomiernie nałożyć na włosy. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 16:46   #2
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effe

miałam odcień hebanowa czerń- efekt na moich ciemnych włosach wyglądał nijak.. trochę przyciemnił włosy a kolor trzymał się do 3 mycia :< kiedyś używałam odcieni czerwieni które bardzo długo się trzymały na włosach
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 10:01   #3
Ladyanabell
Przyczajenie
 
Avatar Ladyanabell
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effe

ja chcę sobie zrobić tą hebanową czerń ale szczerze mówiąc to się boję, bo po kawowym brązie brzydko błyszczały fioletowo czerwonym kolorem , bardzo nieaturalnym :/ jak wygląda dokładnie ten czarny ; >
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby! KLIKAJCIE BŁAGAM(
Ladyanabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:00   #4
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effe

Mam teraz na włosach jasny brąz... Powiedzcie mi, czy jeśli nałożę tę hebanową czerń, to czy ona się na pewno zmyje po paru myciach? Zależy mi na kolorze tylko na sylwestrowy wieczór, potem chcę wrócić do brązów...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 21:00   #5
lilith7
Przyczajenie
 
Avatar lilith7
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effe

ja polubiłam płomienny rudy kolor jest super zero czerwieni miedziany intensywny rudy ale krótko pozostaje na włosach nie 4 i na pewno nie 8 myć a poza tym nawet w dużym mieście - Poznań nie można go dostać, niby są produkty joanny w aptekach superfarm ale tego odcienia brak od kilku miesięcy gratuluję firmie dystrybucji ...
lilith7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:26   #6
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effe

Właśnie, do odświeżenia koloru jak najbardziej!
Do zmiany, nie polecam! Kiedyś z blondu chciałam zrobić szamponetką brązik; wzięłam Joanny jakąś kawą to wyszły mi szaro,fioletowo brązowe włosy. Efekt nie był zachwycający.
Może nowa seria jest inna, ale ja już się nie skuszę. Choć do farb wracam i to w miarę często

Edytowane przez 1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Czas edycji: 2011-02-07 o 20:29
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:47   #7
cebulka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effe

Hey! Chciałabym troche odwieżyć wątek i zapytać sie czy któraś z Was używała szamponetki Hebanowa czern ?
I jak sa efekty ? Jakie kolor wyszedl dokladnie i jak zachowuje sie przy spieraniu czy zostaje jakis odcien, jak to np bylo przy kawowym brazie lekko fioletowy.
Z gory dziekuje. Pozdrawiam !
cebulka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 18:57   #8
skarbeczekxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effe

Używam tej szamponetki od wakacji... z odświeżeniem koloru zgadzam się. kolor zmywa sie juz po 2 myciu... Moim zdaniem nie opłaca się jej kupować.
skarbeczekxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 22:11   #9
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Zimowa metamorfoza ? nowe odcienie szamponetek koloryzujących Joanna Multi effe

Mogę się o nich wypowiedzieć, dawałam im szansę kilka razy.
Nie są tragiczne, ale nie przepadam...

Mam włosy brązowe, fryzjerka określa mianem "złocisty brąz", jak dla mnie jest to średni brąz w stronę ciemnego.

3 razy farbowałam na jasny blond, chciałam dodać swoim włosom blond refleksów. wyglądało to bardzo ładnie, ale po 2 myciach po efekcie śladu nie było.

później zamarzyłam sobie Ognisty Rudy.
i to była masakra. ma głowie wyszła mi obrzydliwa, nierównomierna papka. i jak na złość to się nie chciało zmyć, trzymało się głowy uparcie, musiałam się przefarbować

tak więc polecam do odświeżenia koloru i dla małych dziewczynek, które chcą spróbować swoich sił w koloryzacji włosów... a tak poza tym to nie
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.