Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 18:01   #541
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

oj widzę, że jakiś weekendowy zastój w wątku....
Dziewczyny się obraziły i nie piszą
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:43   #542
mongan75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 447
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Kawuś, a jak waga? jak cos to odp. na pw
__________________
fucking eating disorders
mongan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:43   #543
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Hej. To moze ja coś napisze.
U mnei jest w miare dobrze po względem ejdzenia.
Dzisiaj pokonywałam rzez pół dnia cheć na napad, wczorja na głodówkę i udało mi sie w obydwu przypadkach.
Tylko niepokoi mnie jedno - ciągle rpzeliczma kalorie bo nie moge uwierzyć ze czujac sie tak opchana ze az rozpinam spodnie gdy siedze mój bilans wynosi ok 1750kcal, wczoraj było ok 2000kcal (trtrudno sobie z tym poradzić)
Ciagle mam lęk rpzed tym ze przytyję zbyt dużo.
Ale powiedzcie - czy jeżeli od trzech tygodni takiego jedzenia utrzymuje wagę w mairę na tym smaym poziomie to czy jets ejszcze możłiwoc że rpzytyję?
Tak szczerze.
Chociaz mi sie wydaje z ejuz zacyznam tyć - to chyba dlatego ze mi biust urósł i jestem rpzed @. Wydaje mi se że juz pryztyłam.
Moze mi ktoś to racjonalnie wytłumaczyć, jakoś uspokoić?

Mówię jakby to było dla mnie najwazniejsze. Ale nie zmylcie się bo nie jest. Wreszcie nabrałam checi do nauki, i chcę zacząc rozwijać swoje przerwane pasje.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2008-12-07 o 18:56
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:59   #544
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Mongan, waga 200g do przodu....
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:06   #545
Angienatelka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Mongan, waga 200g do przodu....
Widzisz, widzisz ?! Jednak juz ruszylo! Potrzeba bylo czasu . Ale ciesze sie, ze w koncu ruszylo i jest lepiej
__________________
` kochać kogoś, a potem stracić,
to jak kupić szczęście, a łzami
zapłacić


silownia,bieganie,plywani e
Angienatelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:08   #546
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Angienatelka Pokaż wiadomość
Widzisz, widzisz ?! Jednak juz ruszylo! Potrzeba bylo czasu . Ale ciesze sie, ze w koncu ruszylo i jest lepiej

Jakoś nie jest mi do śmiechu
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:13   #547
Angienatelka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

ale ja sie nie smieje....
Dlaczego? Czy to cholerne ED w glowie zapiszczalo.... ?
__________________
` kochać kogoś, a potem stracić,
to jak kupić szczęście, a łzami
zapłacić


silownia,bieganie,plywani e
Angienatelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 19:20   #548
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cały czas piszczy, ale daję radę.... Daję i dam !!!!! A co???
Muszę.
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:31   #549
Angienatelka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Cały czas piszczy, ale daję radę.... Daję i dam !!!!! A co???
Muszę.

Przeciez walczysz o normalne zycie!
__________________
` kochać kogoś, a potem stracić,
to jak kupić szczęście, a łzami
zapłacić


silownia,bieganie,plywani e
Angienatelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:40   #550
mongan75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 447
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Jakoś nie jest mi do śmiechu
nie jest Ci do śmiechu? przejełas sie tymi 200g ?! to strasznie malutko przeciez, biorac pod uwage Twoje P !! w ogole trudno powiedziec zeby to było cokolwiek... tylko ani mi sie waż cokolwiek ucinać w jadlospisie !!
__________________
fucking eating disorders
mongan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 20:21   #551
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Kawa: eek: yyy... Ty się przestraszylas tych 200g?! jak mi napisalas o tym na pw, to zrozumialam, że jestes wkurzona, ze tak malo, ale ... okazuje sie, ze... zwariowalas?! jak ja tylam 200g na tydzien to sie cieszylam, ze wolno tyje! Kawa, kup sobie nutridrinki lub cos, bo moze Twoj organizm jest tak wycienczony, ze nie przyswaja tego pokarmu, bo to naprawde dziwne, ze w ogole nie przybierasz na wadzeproponuje isc do lekarza - cos moze byc nie tak, powaznie. jesz duzo, nie cwiczysz po 8h dziennie, powinnas juz przytyc minimum nieszczesny 1kg. MINIMUM. to nie jest troche oszukiwane P Monganale P z prawdziwego zdarzenia. Zastanow sie... walczysz o zdrowie a takie syndromy sa niepokojace...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 20:36   #552
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Do lekarza się wybieram , tylko jakoś mi nie po drodze.
A tak poważnie mam wolny piątek i jutro umówię się na wizytę.
W sumie to przytyłam 300g, przez prawie 2 miesiące.
Mongan oczywiście, że nie zamierzam ucinać kcal.
Iza, na pw pisałam Ci czy powinnam się cieszyć? Właśnie, same wiecie jak to jest, podświadomość mówi co innego niż rozsądek
Dlatego też nie wiem czy śmiać się czy płakać, chyba pozostaje mi się tylko śmiać ze swojej głupoty I dalej robić swoje czyli jeść, jeść i jeść.
Jednakże proces tycia już się zaczął, więc może teraz jakoś pójdzie.
A wracając do lekarza to kurcze... na początku października miałam robione wszystkie badania. Może jakieś tablety mi przepisze...?
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 21:00   #553
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Do lekarza się wybieram , tylko jakoś mi nie po drodze.
A tak poważnie mam wolny piątek i jutro umówię się na wizytę.
W sumie to przytyłam 300g, przez prawie 2 miesiące.
Mongan oczywiście, że nie zamierzam ucinać kcal.
Iza, na pw pisałam Ci czy powinnam się cieszyć? Właśnie, same wiecie jak to jest, podświadomość mówi co innego niż rozsądek
Dlatego też nie wiem czy śmiać się czy płakać, chyba pozostaje mi się tylko śmiać ze swojej głupoty I dalej robić swoje czyli jeść, jeść i jeść.
Jednakże proces tycia już się zaczął, więc może teraz jakoś pójdzie.
A wracając do lekarza to kurcze... na początku października miałam robione wszystkie badania. Może jakieś tablety mi przepisze...?
ale mialas badania pod innym katem, teraz przedstaw mu te sprawe dokladnie - ze jesz duzo i nie tyjesz, nic a nic... to nie jest smieszne
"podświadomość mówi co innego niż rozsądek"? proszę Cię... nie nazywajmy tego Twoje przytycia przytyciem, zwlaszcza, ze wczoraj zjadlas na noc pizzę... Nie masz 12 lat, żeby uważać że 300gramów w 2miesiace to naprawde duzo. wg mnie cos moze byc nie tak, nie zwlekaj, ale lec do lekarza!!!!!!

ja przytylam w dwa miesiace (10 beda dwa...) 2,2-2,5 kg i mowilas mi ze to wolno. Twoje "przytycie" to NIC! nie masz sie kompletnie z czego cieszyc, Kawus, ja bym sie zaczela powaznie martwic kurczę...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 21:20   #554
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Martwię się i to bardzo
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 21:23   #555
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

ale mam nadzieje, ze nie tym ze "proces tycia sie zaczal" bo wg mnie sie nie zaczal... Kawus, ja tez sie o Ciebie martwie, przepraszam za wczesniejszy ostry ton !
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 21:32   #556
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Iza, nie przepraszaj bo to ja powinnam Ci za to podziękować.
Już tak mam... muszę dostać po d***e żeby przejrzeć na oczy
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:10   #557
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Kawa ja Ci radzę oprócz do lekarza od spraw fizycznych pójść jeszcze do psychologa. Nie mówię tego jako złośliwość, ale będzie Ci łatwiej zaakceptować zmiany w twoim ciele. Nie będziesz się skupiać na tych kg tylko na tym co jest przyczyną tego, że się ich boisz. Wiesz to 300 gram to jest naprawdę tylko co kot napłakał!!!!! Ja mam takie wahania wagi, że jednego dnia ważę 500 gram więcej niż poprzedniego i co? Też powinnam się bać?
A tak btw to weźcie mi dziewczyny nakopcie w tyłek bo coś się złego ze mną dzieje :/ Dzisiaj mam wyrzuty sumienia, bo zjadłam 1800 kcal i to z jakiegoś śmieciowego jedzenia i jestem przejedzona, a przecież w ogóle się nie ruszam (jestem chora) i boje się że przytyję
Właściwie od 5 dni jem więcej niż wtedy jak miałam dużą aktywność fizyczną, a nie ruszam się w ogóle. Boże znowu te cholerne wymówki. Miałam jeść normalnie. Ale ja nie chcę przytyć
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 07:38   #558
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Ja przytyłam w miesiąc 4 kg, i to jest względnie normalne. Iza przytyła 2,2 w dwa, to też jest normalne (choć korzystniejsze przy oswajaniu się ze zmianami i akceptowaniu siebie), natomiast Twoje 300 to jest nawet nie tyle, ile kot napłakał, ale ktoś nasikał . Serio, ja po opróżnieniu pęcherza ważyłam 400g mniej^^. Idź do lekarza i nie tłumacz sobie tego w żaden sposób. Jesteś mądra więc poświęć moment i zainwestuj w zdrowie, raczej Ci się przyda . I nie waż mi się załamywać tymi gramami! Potrzebujesz ich przecież (więc martwiące jest to, że ich nie nabywasz) .
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 15:33   #559
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Zarejestrowałam się na piątek do lekarza... Ale nie wiem czy nie wyląduję u niego wcześniej, bom chora
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 15:40   #560
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Oj nie martw się. Mogę cię pocieszyć, też jestem chora :P Leze juz tydzien w łózku i NIC :/ Znaczy sie jest jakas poprawa, ale to chyba dlatego, ze zaczelam jesc, bo wczesniej mysle ze nie mogl sobie organizm poradzic bo byl oslabiony i nie mial skad brac energii

P.S. Za godzine mam korki z matmy :mysli:
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:12   #561
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Unhappy Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Hej dziewczyny!Jestem tutaj "nowa".Bardzo chciałbym się z wami podzielić moimi doświadczeniami,bo szczerze sama nie potrafię sobie z nimi poradzić. Od 4 lat choruje na kompulsywne objadanie się.Choroba ta przełozyła mi sie na wszystko:zycie prywatne,emocjonale,pojaw iła się depresja,która z resztą trwa do dziś! Chodziłam kiedyś do psychologa,żażywałam fluoksetynę ale gdy poczyłam się lepiej zrezygnowałam-wiem że to była głupota! Od czerwca znów chodzę do psychlogola,ale wizyty są raz na miesiąc albo i mniej a do tego tak bardzo wstydzę sie tego,mojego zachowania,sposobu postepowania,żę nie do końca potrafię się przed nim otworzyć i powiedziećo wszystkich problemach! Nie wiem już co mam robić! Dotego ciągle tyję i borykam sie z odchudzaniem,ograniczanie m jedzenia,ale nic nie wychodzi tylko jeszcze bardziej przygnębia!
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 10:24   #562
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Dawno nie pisałam co u mnie słychać. Jest coraz lepiej od strony prywatnej - kontakty z innymi ludźmi. Mam dozgonnego przyjaciela - czyt. Maciek. I kilku znajomych - i z mojego roku i z kulturoznastwa. Więc jest dobrze od tej strony, ale wciąż nie ciekawie w domu. Nie wiem jak z wagą - wizyta 18 grudnia.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:33   #563
mongan75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 447
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dawno nie pisałam co u mnie słychać. Jest coraz lepiej od strony prywatnej - kontakty z innymi ludźmi. Mam dozgonnego przyjaciela - czyt. Maciek. I kilku znajomych - i z mojego roku i z kulturoznastwa. Więc jest dobrze od tej strony, ale wciąż nie ciekawie w domu. Nie wiem jak z wagą - wizyta 18 grudnia.
Weroniczko to świetnie, że wychodzisz do ludzi i masz z nimi coraz lepszy kontakt a w jakims sensie w domu nieciekawie ? z rodzicami sie nie układa? osiągnełas juz minimalna wage? czy caly czas jestes na P? jak w ogole z jedzonkiem Ci idzie?

u mnie tez coraz lepiej idzie ku lepszemu
__________________
fucking eating disorders
mongan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:11   #564
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Błagam wytłumaczcie mi łopatologicznie, że skoro kupiłam spodnie lekko przyciasne ważąc 57 kg, to ważąc 64 też muszą być conajmniej przyciasne
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:18   #565
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
Błagam wytłumaczcie mi łopatologicznie, że skoro kupiłam spodnie lekko przyciasne ważąc 57 kg, to ważąc 64 też muszą być conajmniej przyciasne
no więc, droga Annie, skoro spodnie był już przyciasne przy tragicznie niskiej jak na Twój wzrost wadze, to chyba nie spodziewałaś się,że przy wadze nieco wyższej, acz wciąż niziutkiej, spodnie będą luźne?

Annie. Co u Ciebie? dlaczego wciaz jesz mniej niz 2000 kcal a jesli zdarzy Ci sie przekroczyc te liczbe, traktujesz to jak 'szalenstwo'? no, dlaczego? dlaczego, tak sie krzywdzisz, mimo ,ze masz tyle ruchu?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:23   #566
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Hmmm w sumie staram się walczyć z tym, tylko te głupie myśli czasem przewiercają mi mózgoczaszkę. Do tego chłopak nie odzywa się tak często jakbym chciała a ja robię z tego wszechtragedię. Do tego każde jego słowo bardzo nadinterpretuję, co jest przyczyną mojego doła (widzimy się rzadko różnica odległości) Staram sobie wszystko racjonalnie wytłumaczyć, ale ciągle dochodzę do wniosku że mnie olewa i jestem do niczego. Taka ot niska samoocena. A wiem, że:
1. ma problemy w szkole i musi je nadrobić
2. jego siostra będzie rodzić na dniach
3. popsuł mu się głośnik w telefonie i nie słyszy jak dzwonię
4. gdyby naprawdę mnie olewał to by dawno mnie rzucił, bo mieszkamy 250 km od siebie, a jednak ma wobec mnie plany na przyszłość
5. mówi że nie jest tak jak mówię, czemu miałabym mu nie wiierzyć...
6. nie odbiera gdy jest zły, bo nie chce sie ze mną kłócić ani zrobić mi przykrości

wiem to wszystko a jednak panikuję. ciuchy ciasne co mnie dobija, a wiem, że nie ma fizycznego prawa by były dobre...
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 19:42   #567
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Morgan skarbie, minimalnej wagi jeszcze nie ma (i nie widać póki co ).
W domu, dalej z rodzicami... mam tego serdecznie dosyć. Ale dzięki Maćkowi to wszystko znoszę dzielnie. Bo dzięki niemu moje życie ma sens.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 15:03   #568
puniasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

weszłam tu przypadkowo! Jeju nikt mnie nie potrafi zrozumiec... a tu jest tyle osob które ja czytajaać wydaje mi się ze czytam swoje myśli... Też jestem chora ale chce z tego wyjść, udało mi się przytyć do 49 ale znowu zaczełam ograniczać i już jest 47... ale od wczoraj znowu zaczynam jesc wiecej, w koncu chce juz miec okres i wygladac jak kobieta a nie zeby dalej wszyscy mysleli ze jestem chora... jest ciezko ale skoro dalam rade tyle schudnac to dam radę tyle przytyc.
puniasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 21:26   #569
Agg77
Zadomowienie
 
Avatar Agg77
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 092
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Mam dokładnie taki sam probem jak Ty. Schudłam strasznie i obecnie waże 53 kg i mam 170 cm. Nie mam ojresu i to mnie skłoniło do przytycia. Ale moja blokada mi to uniemożliwa. Jem normalnie, ale równie szybko próbuje to spalić. Jednym słowem jestem w rozsypce. Co robić ?
__________________

Zmiana na lepsze.

Bo wiem, że mi się uda !


Agg77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 21:41   #570
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

witam serdecznie dziewczęta.
Pisze kolejny optymistyczny post.
Wydaje mi sie ze jem już normalnie - znaczy sie normalnie na co mam ochote ale zdrowo, a granicahc rozsądku, słucham swojego organizmu.
Czasme ejszcze mam ochote sie najesc i zwymiotowac ale to jets juz coraz słabsze - wystarcyz mi ze powiem sobie "stop!' to był tylko ejden cukierke nie musis sie teraz opchac kilogramem ciastek i zwymiotowac, albo po prostu po bardzije obfitym posiłku kiedy mam ochotę dopchać i zwrócić wystarcyz, ze powiem - stop, jesteś juz najedzona, połóż sie,i mija!
Tak samo z ochota na głodzenie która mnei czasem dopada, wystarczy tylko prypomnienie sobie, zę jak nei będe jadła to nie urosne i sie nie będe rozwijać. Na ograniczanie jedzenia będe mogla sobie pozwolić jak dorosne (jeślib edzie taka potrzeba) a nie teraz kiedy jeszcze sie rozwijam - yten proces juz sie nie powtorzy.
Zazwyczaj oscyluje od 1600 - 2000kcal. Kilka dni temu było wiecej bo @ - ale wcale sie nie rpzejmowałam.
Nawet jem białe pieczywo - az sie koleżanki dziwiły ze nie mam jak codzien grahamki w szkole tylko białą bułeczke!
jeszcze 2 miesiace temu bym sie cieszyła ze "nie musze" nic jeść bo nie mam grahamki w domu a zwykłej bułki bym nie tknęła.
Nawet jem już rzeczy "niezaplanowane" np rpzed chwilą serek z płatkami.
I wcale nie mam wyrzutów cyz coś.
czasme sobie ćwiczę jak mam ochote, troche tańczę.
Pod wzgledem jedzenia wszystko jest SUPER!
Każdej z Was zycze tego , aby mogła rpzeżywać takie chwile jak ja!
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.