Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 18:27   #3301
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Ewelka, powodzenia! Ja od kwietnia zaczynam szukać w Krakowie pracy na wakacje.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:10   #3302
Chudzinka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Dobry wieczór wszystkim
Dopiero teraz znalazłam czas żeby coś tutaj napisać.
Tak, jak już pisałam wcześniej mam 170 cm. wzrostu i ważę 51 kg. (jutro rano liczę na 50 z kawałkiem)
Dzisiaj trochę się złamałam z dietą, ale i tak nadal waga ładnie spada a ja czuje się bardzo dobrze. To chyba przez taką piękną pogodę.
Zjadłam trochę Nussbeisera i kilka herbatników kakaowych. Miałam też naprawdę pyszny obiad - grillowanego łososia z cytryną, pycha.
Czytałam poprzednie posty - też w tym roku piszę maturę, ale nie przejmuję się nią zbytnio, myślę, że do podstawowych przedmiotów jestem na tą chwilę bardzo dobrze przygotowana, pozostały mi tylko 2 rozszerzone do nauczenia się (w tym geografia, ktora nie ma znaczenia, jak ją napiszę, bo nie liczy mi się na studia).
Ogólnie dziś był dla mnie bardzo pozytywny dzień, mam nadzieję, że Wam też wspaniale minął. Wiosna wiosna wiosna )
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy
Chudzinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 07:22   #3303
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Ewelka trzymam kciuki
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 07:49   #3304
monika13k
Raczkowanie
 
Avatar monika13k
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 295
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Ewelka ja również życzę powodzenia!
Dopiero wstałam, lecę zrobić śniadanie
monika13k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:08   #3305
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

170cm i 51kg boze dziewczyno czy ty chcesz sie wpedzic w anoreksje???
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:54   #3306
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Hej laseczki
Dziś mam caaaaaaaaaaały dzień WOLNY!
Dzień piękny, a tż śpi. tak myślałam. ech. w dodatku się ode mnie zaraził, więc pewnie dzień spędzimy w domu. Nie lubię tak, ale jednodniowe ponudzenie się - też mi się przyda
Nie wiem ile ważę, bo porzuciłam moją przyjaciółkę wagę :P będę ważyła się co kilka dni, o.

Metabolizm nadal był jedną wielką katastrofą, bardzo źle się czułam, więc sięgnęłam po herbatę figura1, - w akcie desperacji. Czuję się już znacznie lepiej, bo pomogło. Dzisiaj robię dzień grejfruta :P i jakiś lekkich produktów, żeby trochę się oczyścić.
I to chyba tyle
Właśnie zakochuję się w stronie ilewazy.pl :P kiedyś już ją odwiedzałam, ale później o niej zapomniałam. a warto z niej korzystać

Chudzinka - brawo i gratulacje ;]

Adusia, sukienka bardzo ładna elegancka myślę, że klasyczne czarne dodatki będą ok ja lubię eksperymentować z dodatkami
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 11:55   #3307
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

hej dziewczyny
Czytam Was codziennie, ale nie miałam czasu pisać, bo jestem u Tża rodzinki za oknem widok na góry mmmm
słoneczko świecie, ja czuję się świetnie dzisiaj nie miałam takich mdłości, ale za to z pęcherzem oszaleje! ehh...

Na wadze pokazało się 53 kg. Ale teraz się tym nie przejmuje, jem wszystko na co mam ochotę
ciężko mi idzie z obiadami, odrzuca mnie od wszelkich dań gotowanych, smażonych.

Rozmawiałam wczoraj z Tżem, ma mega problemy z pracą, brakuje mu kasy i za 2 tyg wraca do Polski A to oznacza,że ja już tam nie lecę
mam nadzieje,że szybko załatwi wszystkie sprawy i przyleci. Dam Wam znać na pewno

Ewelka - trzymam daj koniecznie znać jak poszło!
Chudzinka - każdy ma prawo czasem zgrzeszyć mam nadzieje,że Twoje marzenie o balecie się spełni 170cm i 50kg. to naprawdę tragedia... jedz ładnie
Adusia - sukienka piekna
Ania - a Ty leż i się grzejcie z Tżem
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 13:25   #3308
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Witam Witam
U mnie po staremu czyli nauka szkoła nauka szkoła. Na wadze dzisiaj 46,7 kg. a chce moje 45

Agnes nasza kochana mamuśko. Widocznie tak miało być że Tż ma problemy z pracą. Po to żebyście już całą rodzinką byli razem A to znaczy że już w ogóle nie wracacie do UK?

Aniabania zazdroszczę ci tego wolnego dnia spędzonego z TżTEM, Ja to bym chciala taki jeden dzień zakupowy, tyle teraz nowych wiosennych kolekcji tymczasem mój portwel świeci pustką
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:46   #3309
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Milusia - a no nie wracamy bo po co?
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:15   #3310
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Agnes, mojego TŻta ojciec mieszka w UK i mówi, że słabo tam teraz z pracą, bo dopadł ich kryzys. Niewiarygodne, ale prawdziwe Zawsze mi się wydawało, że Wielka Brytania jest krajem, który omijają tego typu kryzysy, a ludzie zaczynają narzekać na zarobki i pracę...

Kiedyś czytałam, że w ciąży powinno przytyć się od 8-13kg, w tym 3kg dziecko, 1-2kg piersi, ok. 2-3kg płyny ustrojowe i woda płodowa, 3 kg tkanka tłuszczowa i coś tam jeszcze Nie wiem, czy o tym pisałam.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:27   #3311
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Niedobrze u mnie bo podjadam musze sie pilnować.
Na śniadanie zjadłam 2 łyżeczki otrąb, kromke razowca z jajecznica i czerwona herbatę.
Na II pół pomarańczy (ohydnie sucha) + wieśniak lekki z pomidorem
W międzyczasie podjadam paluszki serowo-cebulowe i pieguski z czekoladą (z 3-4)

Dobija mnie to podjadanie, bo takie g...o, a kcal ma sporo, i niby nic nie zjem, ale bilans kaloryczny spory. Lepiej już raz na tydzień zjeść słodkiego batona, zamiast tak podżerać, jeszcze takie niedobre paluszki, ale leżą mi przed nosem i na mnie patrzą
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 14:42   #3312
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Właśnie ja też z podjadaniem walczę jak... z wiatrakami I obiecałam sobie, że muszę głupie 10 dni wytrzymać bez takiego przegryzania czegoś, bo normalnie siara
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:00   #3313
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

agnesikk nowy awatar ładny
Chyba muszę wziąć z ciebie przykład z tym podjadaniem
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:25   #3314
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Aaa, senk ju, znudziło mi się już zdjęcie Anki Hathaway
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:00   #3315
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Agniesik - no racja, racja tragedia w UK teraz. Dobrze niech wraca już do mnie

fajnie że napisałaś o tych kg. ja mam nadzieje,ze przytyje tylko 8 haha
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:01   #3316
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja pierdziele mam jutro rozmowe o pracę i już dygam. Ale cienias, nie wolno tak
I jak i jak?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Właśnie zakochuję się w stronie ilewazy.pl :P kiedyś już ją odwiedzałam, ale później o niej zapomniałam. a warto z niej korzystać
Też tak miałam z tą stroną,a teraz wchodzę i widzę,że jest wiele produktów,których kiedyś nie było,fajnie przyda się

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Agnes, mojego TŻta ojciec mieszka w UK i mówi, że słabo tam teraz z pracą, bo dopadł ich kryzys. Niewiarygodne, ale prawdziwe Zawsze mi się wydawało, że Wielka Brytania jest krajem, który omijają tego typu kryzysy, a ludzie zaczynają narzekać na zarobki i pracę...

Kiedyś czytałam, że w ciąży powinno przytyć się od 8-13kg, w tym 3kg dziecko, 1-2kg piersi, ok. 2-3kg płyny ustrojowe i woda płodowa, 3 kg tkanka tłuszczowa i coś tam jeszcze Nie wiem, czy o tym pisałam.
To zależy od stanowiska,jak ktoś pracuje fizycznie albo w jakiejś fabryce itp. to pewnie,że tak. Ale u nas też w takich branżach często są zwolnienia.
Też czytałam,że w ciąży powinno się tyle przytyć,książkowo



Wczoraj znowu biegałam z koleżanką,do domu wracałam pieszo bo już nie dałam rady biec :P
A dzisiaj dietka wzorowo i znowu biegamy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 07:20   #3317
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cześć
U mnie jakoś waga stoi w miejscu, od ponad tygodnia prawie codziennie w granicach 54,8-54,9 Ale lepsze to niż jej wzrost. Z taką wagą jak mam obecnie czuję o wieeeele lepiej niż z 59
Dietkę dalej kontynuuję, coś wreszcie kiedyś ruszy.
Dzisiaj na śniadanie czerwona herbata + kromka razowca z pastą z makreli. Na II mam kromkę z sałatą, serem, szynką i ogórkiem + 2 kiwi w ramach przegryzek innych niż paluszki i ciastka
Dziś wraca TŻ
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 09:19   #3318
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj znowu biegałam z koleżanką,do domu wracałam pieszo bo już nie dałam rady biec :P
A dzisiaj dietka wzorowo i znowu biegamy
Moniaaa - świetnie Ci idzie


Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Cześć
U mnie jakoś waga stoi w miejscu, od ponad tygodnia prawie codziennie w granicach 54,8-54,9 Ale lepsze to niż jej wzrost. Z taką wagą jak mam obecnie czuję o wieeeele lepiej niż z 59
Dziś wraca TŻ
może niedługo waga skoczy nie przejmuj się i dietkuj dalej
Ale Ci zazdroszczę Tża w domu Ja już się nie mogę doczekać, kiedy mój przyleci, aaah
Najbardziej cieszy mnie fakt,że będzie na święta i na usg
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 09:30   #3319
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Agnesuk ciesze sie ze TŻ przyleci do Ciebie wczesniej, bedziecie rodzinka w komplecie
Wreszcie wczoraj biegałam bez zakwasów. Coraz lepiej mi idzie. Kondycja sie poprawia Od poniedziałku rano jeszcze będę robiła 60 brzuszków(30skośnych i 30 prostych) oraz 30 min rowerem stacjonarnym rano. I wreszcie bede dobrze w swieta wygladac
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 09:38   #3320
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Hej *
Aliś! Bardzo ładny spadek już 4 kg za Tobą, ekstra
A jak TŻowi podoba się w stolicy? Bo on Ci ucieka do Warszawki, dobrze pamiętam?
Agnesuk,świetna wiadomość
Adusia,podziwiam za chęci ja namówiłam już sis do wspólnego biegania. jednak musiałybyśmy wstawać o 5
więc nie wiem jak to będzie

U mnie w porządku, choć nadal jestem chora. Wczorajszy dzień z TŻem bardzo udany byliśmy na spacerze, achh... tak długo nie mieliśmy okazji na wspólny spacer. masakra. w ogóle to w planach był shopping, no i wpadłam w kompleksy, że moja szafa jest jedną wielką tragedią ;p ech. No i nie znalazłam również żadnych balerinek.

Zaraziłam TŻa i siostrę. nie wiem, czy jakaś epidemia panuje, czy ja jestem głównym źródłem wszelkich zarazków.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:11   #3321
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Moniaaa - świetnie Ci idzie
No niestety deszcz się na wieczór rozpadał, ale pokreciłam hula hop, zrobiłam 8 min legs, brzuszki i trochę tradycyjnych ćwiczeń. Tylko hh mi pękło,cały pokój musiałam odkurzać,muszę je skleić

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Adusia,podziwiam za chęci ja namówiłam już sis do wspólnego biegania. jednak musiałybyśmy wstawać o 5
więc nie wiem jak to będzie

U mnie w porządku, choć nadal jestem chora. Wczorajszy dzień z TŻem bardzo udany byliśmy na spacerze, achh... tak długo nie mieliśmy okazji na wspólny spacer. masakra. w ogóle to w planach był shopping, no i wpadłam w kompleksy, że moja szafa jest jedną wielką tragedią ;p ech. No i nie znalazłam również żadnych balerinek.
Może to nie głupi pomysł z porannym wstawaniem, wtedy ma się energię na cały dzień,a jeszcze jak słoneczny poranek to w ogóle pięknie
W sieciówkach sa brzydkie balerinki i co 2 dziewczyna będzie je nosiła wiosną zajrzyj na modowe podforum na zamówienia z Sigmy,tak można upolować oryginalne wzory w tamtym roku widziałam dziewczynę w takich balerinach jak moje to chciałam podejść i przybić piątkę bo to na bank była wizażanka
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:23   #3322
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

w banku pracujesz? znajomego ojciec pracuje w wbk, jesli dobrze pamietam ale kolo browara, i 2 razy byl taki telefon , pamietam jak opowiadal. Co za psychole zeby tak dzwonic.
Cały czas w tej samej firmie inwestycyjnej, w Andersii, tuż obok WBK Podobno jakaś dziewczyna zadzwoniła, 18 lat, była w szkole i nie miała co robić. Teraz grożą jej 3 lata (w zawiasach podejrzewam).

Ja cały czas wzorowo, przedwczoraj nawet przywitały mnie w pracy czekoladki na biurku i oddałam swoje )) Trzymam się i jakoś nie ciągnie mnie do słodyczy i niezdrowego żarcia, ale waga nie drgnęła (( Ale nie dam się zdemotywować, bo jem zdrowo, niewiele i regularnie, więc na efekty będę musiała pewnie poczekać trochę dłużej. Muszę myśleć pozytywnie bo znowu się wpędzę w głodówkę, ale tak ciężko czekać na efekty
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:49   #3323
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

TŻ pracuje na obrzeżach Warszawy i raczej mu się tam nudzi. Siedzi w pracy w nowo otwartym oddziale i trochę się nudzi

Nie mam pomysłu na dzisiejszy obiad, robię porcję tylko dla siebie więc musi być coś szybkiego
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:58   #3324
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

u mnie dzis na obiad na zyczenie TŻta zupa warzywna (duzo warzyw) i pelnoziarniste nalesniki z serem
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:38   #3325
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
No niestety deszcz się na wieczór rozpadał, ale pokreciłam hula hop, zrobiłam 8 min legs, brzuszki i trochę tradycyjnych ćwiczeń. Tylko hh mi pękło,cały pokój musiałam odkurzać,muszę je skleić


Może to nie głupi pomysł z porannym wstawaniem, wtedy ma się energię na cały dzień,a jeszcze jak słoneczny poranek to w ogóle pięknie
W sieciówkach sa brzydkie balerinki i co 2 dziewczyna będzie je nosiła wiosną zajrzyj na modowe podforum na zamówienia z Sigmy,tak można upolować oryginalne wzory w tamtym roku widziałam dziewczynę w takich balerinach jak moje to chciałam podejść i przybić piątkę bo to na bank była wizażanka
Tak zrobię, bo lubię wyjątkowe rzeczy, a ta masówka mnie przeraża. wszyscy chodzą w tym samym
Niezła historia z hh ładnie musiałaś wywijać

No nic. zjadłam przed chwilą 1? ,..2?... 3?... chyba 4 śniadanie :P tak skubię od rana a później dziwię się,że waga stoi w miejscu
Dziś kupię sobie coś do włosów, o!
Chyba będzie to odżywka aloesowa Mypa miała która?

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
u mnie dzis na obiad na zyczenie TŻta zupa warzywna (duzo warzyw) i pelnoziarniste nalesniki z serem
fajnie masz! mój by nie tknął
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:53   #3326
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Ja cały czas wzorowo, przedwczoraj nawet przywitały mnie w pracy czekoladki na biurku i oddałam swoje ))
A z jakiej to okazji tak Wam dogadzają?:P
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Tak zrobię, bo lubię wyjątkowe rzeczy, a ta masówka mnie przeraża. wszyscy chodzą w tym samym
Niezła historia z hh ładnie musiałaś wywijać
Oj hh było napełnione już jakieś 3 lata temu,więc dłuuugo nim kręciłam zanim padło
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:02   #3327
monika13k
Raczkowanie
 
Avatar monika13k
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 295
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
u mnie dzis na obiad na zyczenie TŻta zupa warzywna (duzo warzyw) i pelnoziarniste nalesniki z serem
mogłabyś podać przepis na te naleśniki?

a ja dziś rano kanapki z szynka drobiową i razowcem. a potem zjadłam serek homogenizowany a na obiad nie mam pomysłu.
monika13k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:19   #3328
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Monika ja robie zawsze na oko. Do miski wlewam mleko 1,5% używam, łyżkę wody mineralnej gazowanej, wbijam jajko, dodaję szczyptę soli i mąki tyle żeby ciasto miało konsystencje takiego lejącego, ubijam trzepaczka i już. Wiem że niektórzy dają proszek do pieczenia ale ja nie daję. Smażę na teflonie z odrobinką oleju (dosłownie kropelka).
A nadzienie: chudy twaróg rozwalam widelcem dodaję trochę jogurtu naturalnego do tego daję cukier waniliowy i krople olejku pomarańczowego. Smaruję naleśniki zwijam w rulon i polewam odrobiną roztopionej gorzkiej czekolady. Można dodać jakieś owoce. Nie podam ci proporcji bo ja zawsze wszystko na oko robię.
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:24   #3329
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Adusia - na samą myśl o takich naleśnikach leci mi
Ania - Ja mam zwykłe, proste czarne balerinki, więc niczym szczególnym nie będę się wyróżniać ale ja uwielbiam taką prostotę

Moniaaa - ile ćwiczeń, wow

dziewczyny widzę,że ostro się wzięłyście! niezłe laski z Was będą na święta
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:37   #3330
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
Adusia - na samą myśl o takich naleśnikach leci mi
Ania - Ja mam zwykłe, proste czarne balerinki, więc niczym szczególnym nie będę się wyróżniać ale ja uwielbiam taką prostotę

Moniaaa - ile ćwiczeń, wow

dziewczyny widzę,że ostro się wzięłyście! niezłe laski z Was będą na święta
A do tych nalesników jeszcze dodać kakao do ciasta,a do sera zmiksowane truskawki i pyyychotaaa
Ja właśnie lubię prostotę,ale w ubraniach,dodatki i biżuterię lubię mieć oryginalną. A buty to moja mała słabość :P

No ja się przyznam,że to wiosna w poniedziałek mnie tak natchnęła do działania no i odbicie w lustrze
A znam siebie i wiem,że zawsze na wiosnę się zabieram za siebie,całe lato ciesze się super figurą,a od jesieni i przez zimę znowu utyję 3-4k.g i tak w kółko,od kilku lat
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.