Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM! - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 14:54   #3331
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

moją słabością są koszulki uwieeeeelbiam je kupowac
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:28   #3332
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

A ja lubię kupować kolczyki, bo ubrania noszę raczej klasyczne, bluzki bez nadruków, dlatego szaleję z dodatkami A baleriny noszę zwykłe czarne.

U mnie dziś dietowo super, mam nadzieję, że nie zepsuję tego do wieczora
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:47   #3333
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

przed chwilą TŻa mama skonczyla robic naleśniki jadłam z bitą smietana i dzemem truskawkowym
pozniej na mnie czeka salatka z zupek chinskich
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:06   #3334
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Mniam, ale Ci dobrze
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 22:17   #3335
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
No ja się przyznam,że to wiosna w poniedziałek mnie tak natchnęła do działania no i odbicie w lustrze
A znam siebie i wiem,że zawsze na wiosnę się zabieram za siebie,całe lato ciesze się super figurą,a od jesieni i przez zimę znowu utyję 3-4k.g i tak w kółko,od kilku lat
hahahahhaha Monia to jak ja tylko rok temu sie nie udalo jestem zalamana swoim cellulitem, cwiczylam masaz na udzie i stwierdzilam ze ma wielkość plecow

dziewczyny, dzieki za pozytywne mysli, trzymanie kciukow! dzis byl etap II, a we wtorek juz raczej ostateczny sprawdzian. Uda sie, nie moze byc inaczej. Nowoczesny gabinet, sprzet o jakim nie slyszalam () wlascicielka wspaniala, czego chciec wiecej.

Mam 2 rywalki wiec bedzie walka



poza tym, szukalam dzis balerin i nic mi sie nie podobalo. I widzialam w galerii chyba prawdziwe galerianki

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
moją słabością są koszulki uwieeeeelbiam je kupowac
moja koszule i to najczesciej "ciazowe" jak twierdzi rodzinka

ale w to lato chce zaszalec, ma byc kolorowo!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 23:04   #3336
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cześć kochane

Wreszcie dorwałam komputer, dopiero po powrocie do domu W moim laptopie zepsuła się wtyczka od zasilania no i mam nową, którą wystarczy przylutować, ale mam taką masakrę z nauką, że nie mam nawet czasu o tym myśleć A brak komputera ułatwia koncentrację

agnes, fantastycznie, że wszystko się tak dobrze układa, bardzo się cieszę Fajnie, że będziecie wszyscy razem w PL, że fasolka ładnie rośnie Opis usg- bezcenny

agniesikk
, fajny awatar

ania, ja najbardziej lubię proste białe, moim zdaniem do wszystkiego pasują. Generalnie mam dużo balerin, zresztą masz taki wzrost jak ja, więc obcasy są momentami kontrowersyjne Ale chcę jeszcze jakieś czarne lakierowane i białe z czarnymi końcówkami, w stylu chanel, ale jedyne ładne widziałam w clarksie, no i 400 zł za białe baleriny średnio mi się uśmiecha. Zapewne za tydzień je zbrudzę, a reklamacja raczej nie będzie przyjęta

Na wiosnę kupiłam dzisiaj beżowe jazzówki, strasznie mi się podobają W ogóle nie wiem co się ze mną dzieje, ale starzeję się mentalnie, podobają mi się prawie wszystkie ubrania w Camaieau, a kiedyś ten sklep mnie tak strasznie przerażał, że obiecałąm sobie nie wejść tam przed 30

ewelka
, trzymam kciuki, na pewno CI się uda!

dziewczyny, nie mam sił wszystkim odpisywać, bo nie ogarniam już dzisiaj do końca Ale ostatnio pofolgowałam sobie z jedzeniem słodyczy wieczorami (zajadałam stres), nie ćwiczyłam parę dni no i efekty już są, dlatego od jutra wracam do grzecznego jedzenia

Zauważyłam, że kiedy dzień wcześniej przygotowuję sobie jakiś lunch i zjadam na uczelnię, potem wystarczy mi tylko lekka kolacja i nie mam ochoty na podjadanie. Od poniedziałku wracam do tego nawyku

A teraz idę spać, dobranoc!
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 05:53   #3337
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A do tych nalesników jeszcze dodać kakao do ciasta,a do sera zmiksowane truskawki i pyyychotaaa
Ja właśnie lubię prostotę,ale w ubraniach,dodatki i biżuterię lubię mieć oryginalną. A buty to moja mała słabość :P
Mam tak samo! lubię mieć jakiś turbo element, który zwraca uwagę

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
hahahahhaha Monia to jak ja tylko rok temu sie nie udalo jestem zalamana swoim cellulitem, cwiczylam masaz na udzie i stwierdzilam ze ma wielkość plecow

dziewczyny, dzieki za pozytywne mysli, trzymanie kciukow! dzis byl etap II, a we wtorek juz raczej ostateczny sprawdzian. Uda sie, nie moze byc inaczej. Nowoczesny gabinet, sprzet o jakim nie slyszalamwlascicielka wspaniala, czego chciec wiecej.

Mam 2 rywalki wiec bedzie walka


poza tym, szukalam dzis balerin i nic mi sie nie podobalo. I widzialam w galerii chyba prawdziwe galerianki

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------



moja koszule i to najczesciej "ciazowe" jak twierdzi rodzinka

ale w to lato chce zaszalec, ma byc kolorowo!
Ja myślę, że Ty wygrasz tę bitwę

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Cześć kochane

Wreszcie dorwałam komputer, dopiero po powrocie do domu W moim laptopie zepsuła się wtyczka od zasilania no i mam nową, którą wystarczy przylutować, ale mam taką masakrę z nauką, że nie mam nawet czasu o tym myśleć A brak komputera ułatwia koncentrację

agnes, fantastycznie, że wszystko się tak dobrze układa, bardzo się cieszę Fajnie, że będziecie wszyscy razem w PL, że fasolka ładnie rośnie Opis usg- bezcenny

agniesikk
, fajny awatar

ania, ja najbardziej lubię proste białe, moim zdaniem do wszystkiego pasują. Generalnie mam dużo balerin, zresztą masz taki wzrost jak ja, więc obcasy są momentami kontrowersyjne Ale chcę jeszcze jakieś czarne lakierowane i białe z czarnymi końcówkami, w stylu chanel, ale jedyne ładne widziałam w clarksie, no i 400 zł za białe baleriny średnio mi się uśmiecha. Zapewne za tydzień je zbrudzę, a reklamacja raczej nie będzie przyjęta

Na wiosnę kupiłam dzisiaj beżowe jazzówki, strasznie mi się podobają W ogóle nie wiem co się ze mną dzieje, ale starzeję się mentalnie, podobają mi się prawie wszystkie ubrania w Camaieau, a kiedyś ten sklep mnie tak strasznie przerażał, że obiecałąm sobie nie wejść tam przed 30

ewelka
, trzymam kciuki, na pewno CI się uda!

dziewczyny, nie mam sił wszystkim odpisywać, bo nie ogarniam już dzisiaj do końca Ale ostatnio pofolgowałam sobie z jedzeniem słodyczy wieczorami (zajadałam stres), nie ćwiczyłam parę dni no i efekty już są, dlatego od jutra wracam do grzecznego jedzenia

Zauważyłam, że kiedy dzień wcześniej przygotowuję sobie jakiś lunch i zjadam na uczelnię, potem wystarczy mi tylko lekka kolacja i nie mam ochoty na podjadanie. Od poniedziałku wracam do tego nawyku

A teraz idę spać, dobranoc!
Też miałam w swoim laptopie coś z wtyczką, też trzeba było przylutować (najlepsze było to, że reklamacja tego nie uwzględniała, za naprawę krzyknęli 3 stówki, a w pan fachowiec zrobił mi to za 2 dychy ).
Problem się niestety powtórzył; jest już bardziej poważny i kosztowny Także laptop od roku leży na szafie Mam nadzieję, że Twój nie będzie aż tak chory
No i też mam jazzówki beżowe
Tylko do czego je nosić? nie w moim stylu. ale nie mogłam się opanować :P A cammaieu też odkryłam jakiś czas temu, jak jedna z wizażanek poleciła te portki za 4 dychy :P od tamtej pory lubię ten sklep :P

A dzisiaj mam ochotę zrobić coś złego. Wypić piwo, albo zjeść tosty... hm
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 07:18   #3338
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Witam witam Dzisiaj u mnie niestety deszczowo Już tak od wczoraj się zbierało na deszcz. Mam tak samo jak ty ANIA. Nie jem jakos inaczej niz zwykle a strasznie tyje. Zastanawiam się co się stało... eh
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 07:43   #3339
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A z jakiej to okazji tak Wam dogadzają?:P
tak w zasadzie bez okazji, może za to że robimy jak mróweczki :P Wczoraj były ciasteczka i nie tknęłam ANI JEDNEGO! <proud of myself>

Wczoraj jedzeniowo - strasznie malutko. Śniadanie dopiero o 13 w pracy bo jakoś mi się pospało (duża kanapka chlebka pełnoziarnistego z szynką drobiową + pomidor), później trochę migdałów, o 17.00 obiadek - makaron pełnoziarnisty z sosem pomidorowym (własnej roboty ) a na kolację jogurt naturalny i jabłko. Wiem, mało, aż się dzisiaj obudziłam i mnie ssie okropnie.

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

dziewczyny, dzieki za pozytywne mysli, trzymanie kciukow! dzis byl etap II, a we wtorek juz raczej ostateczny sprawdzian. Uda sie, nie moze byc inaczej. Nowoczesny gabinet, sprzet o jakim nie slyszalam () wlascicielka wspaniala, czego chciec wiecej.

Mam 2 rywalki wiec bedzie walka
Trzymam kciuki ))

Czy któraś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym śniegiem??? Ktoś sobie żarty robi, przysięgam. Zaraz wstaję, mam górę rzeczy do wyprasowanie, pojadę sobie na zakupy (jest wypłata ) i na siłownię )
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:29   #3340
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

U mnie tez deszczowo cholerka Wczoraj przez to nie biegałam bo lało
Ewelka musisz wygrac ta walke. Trzymam kciuki
Głodna jestema nie wiem na co mam ochotę na sniadanie
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:36   #3341
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

e no z takim wizazowym wsparciem napewno sie uda! jeszcze zaraz siostra przyjezdza na weekend ze swoja mała coreczka, to juz w ogole naładują mnie optymizmem kochane jestescie

ja szybko potrzebuje balerin, pewnie kupie jakieś proste z hm, ale z sigmy chetnie bym sie zalapala na zmowienie.

milusia jak to tyjesz? napewno nie jest tak źle, moze dalej jesz bulki drozdzowe?

karola, snieg, no co Tyyy! u mnie chlodno, deszczowo, ale on poniedzialku ma byc ladnie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 11:00   #3342
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
przed chwilą TŻa mama skonczyla robic naleśniki jadłam z bitą smietana i dzemem truskawkowym
pozniej na mnie czeka salatka z zupek chinskich
Ale Cie rozpieszczaj

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
hahahahhaha Monia to jak ja tylko rok temu sie nie udalo jestem zalamana swoim cellulitem, cwiczylam masaz na udzie i stwierdzilam ze ma wielkość plecow

dziewczyny, dzieki za pozytywne mysli, trzymanie kciukow! dzis byl etap II, a we wtorek juz raczej ostateczny sprawdzian. Uda sie, nie moze byc inaczej. Nowoczesny gabinet, sprzet o jakim nie slyszalam () wlascicielka wspaniala, czego chciec wiecej.

Mam 2 rywalki wiec bedzie walka



poza tym, szukalam dzis balerin i nic mi sie nie podobalo. I widzialam w galerii chyba prawdziwe galerianki
Spoko, podaj nam dane tych dziewczyn,a sprzątniemy je z Twojej drogi do kariery
Jak wyglądały te prawdziwe galerianki?
Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Na wiosnę kupiłam dzisiaj beżowe jazzówki, strasznie mi się podobają W ogóle nie wiem co się ze mną dzieje, ale starzeję się mentalnie, podobają mi się prawie wszystkie ubrania w Camaieau, a kiedyś ten sklep mnie tak strasznie przerażał, że obiecałąm sobie nie wejść tam przed 30
Tez chciałam bezowe,ale nie było mojego rozmiaru i kupiłam czarne,trochę szkoda :P bezowe miałam z futerkiem na jesień,z Sigmy oczywiście,tylko podeszwa pękła w pół
Kurde,mam takie samo myślenie o Camaieau wiec może przy najbliższej okazji wpadnę i zobaczę czy coś się zmieniło.
Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Czy któraś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym śniegiem??? Ktoś sobie żarty robi, przysięgam. Zaraz wstaję, mam górę rzeczy do wyprasowanie, pojadę sobie na zakupy (jest wypłata ) i na siłownię )
Właśnie wczoraj o 22:00 wychodze z psem,a tutaj bialo,ja w szoku,pies w szoku ale dzisiaj już ciepło,słoneczko,po śniegu ani śladu




Mam takiego powera,ze wstalam o 9 i wysprzatalam caly pokoj :P Teraz robie frencha na pazurkach
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:34   #3343
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
,ja w szoku,pies w szoku
Pies to pewnie taką minę miał: Zgadłam?

Ja dzisiaj ubrałam sweterek, w którym jakieś pół roku temu wyglądałam tragicznie, a teraz super Zleciał mi 1cm w talii, 0,5cm w udach i chyba 1,5cm w pasie. A na wadze 0,5kg mniej Działam dalej, bo mam mobilizację.

TŻ mnie wczoraj wkurzył Jakieś fochy tu na mnie stroi i fuka. Wkurzyłam się i nie odzywałam się do niego. Napisał mi smsa z przeprosinami, ale nie mam kasy, żeby odpisać Poza tym jestem na niego zła, więc może i dobrze, bo znając siebie, to bym odpisała coś wrednego i znowu byśmy się pokłócili.

Dzisiaj na śniadanie 2 kromki Wasa z pastą jajeczną + 2 ogórki konserwowe.
Na obiad zupa jarzynowa i może odrobina sałatki gyros. A na kolację jogurt naturalny+musli.

Ale mam dzisiaj nauki, spadam dziewuszki do książek

PS Też lubię Camaieu, bo mają fajne spódniczki, tank topy z dobrego materiału i fajne legginsy były rok temu w czerwcu. To taki sklep dla pokoleń, w sumie każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-03-26 o 11:36
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:33   #3344
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

ania, no ja muszę kupić nowy zasilacz za prawie 200 zł, ale na razie co jakiś czas wymieniam wtyczki, jedna kosztuje 3,40, więc wybór jest prosty, skoro i tak działa (przynajmniej przez pewien czas)

ja chcę nosić je do jeansów, prostych koszulek, takie cichobiegi na codzień. Ostatnio na zeberce było mega zdjęcie Keiry Knightley w jazzówkach do spódniczki i teraz będę szukać takiej kiecy

weekend jest, można zgrzeszyć

milusia, może mało wody? albo wystarczy wprowadzić 5 regularnych posiłków?

karola_plm
jestem pod wrażeniem Twojego oporu wobec słodyczy, ja bym zapewne znalazła jakiś pretekst, żeby je pochłonąć

ewelka
, pisz potem koniecznie czy się udało!

monia
, zobacz, mi się ostatnio nic nie podoba w hm, vero modzie, promodzie czy innych, a camaieau ma klasyczne wzory i fajne kolory

agniesikk
, co przeskrobał? Gratuluję spadku, takie efekty są najfajniejsze

no a teraz ruszam tyłek do nauki, bo mam do pokonania całki i logarytmy, a także asymptoty i ciągi oraz parę innych wyrażeń, które do poniedziałku muszę zacząć ogarniać, a na razie chce mi się płakać kiedy to widzę

dzisiaj na śniadanie jajecznica, na obiad kurczak z warzywami, a potem zobaczę... mam nadzieję ładnie się trzymać ()
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:51   #3345
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Pies to pewnie taką minę miał: Zgadłam?

Ja dzisiaj ubrałam sweterek, w którym jakieś pół roku temu wyglądałam tragicznie, a teraz super Zleciał mi 1cm w talii, 0,5cm w udach i chyba 1,5cm w pasie. A na wadze 0,5kg mniej Działam dalej, bo mam mobilizację.

TŻ mnie wczoraj wkurzył Jakieś fochy tu na mnie stroi i fuka. Wkurzyłam się i nie odzywałam się do niego. Napisał mi smsa z przeprosinami, ale nie mam kasy, żeby odpisać Poza tym jestem na niego zła, więc może i dobrze, bo znając siebie, to bym odpisała coś wrednego i znowu byśmy się pokłócili.
Gratuluj spadku
Pies był raczej zmieszany i zastanawiał się czy iść połazić czy w tył zwrot i do domu
Co tam tz przeskrobał?
Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
ja chcę nosić je do jeansów, prostych koszulek, takie cichobiegi na codzień. Ostatnio na zeberce było mega zdjęcie Keiry Knightley w jazzówkach do spódniczki i teraz będę szukać takiej kiecy

monia
, zobacz, mi się ostatnio nic nie podoba w hm, vero modzie, promodzie czy innych, a camaieau ma klasyczne wzory i fajne kolory
O co to za kieca była? bo właśnie jazzowki do spódnicy mi się nie widza,wiec jestem ciekawa zestawienia. Tym bardziej,ze jak slonce za oknem to czlowieka od razu ciagnie w strone spodnic i sukienek
A ja teraz w sklepach w ogóle się nie odnajduje w orsayu jeszcze coś dla siebie znajdę (ale tylko taki duuuzym,na drugim końcu miasta) i to wszystko a w h&m mam wrażenie,ze są same workowe kroje i szmaciane materiały. Na prawdę muszę się wybrać do Camaieau



Idę się trochę ogarnąć bo na razie siedzę z waxem na włosach. Wychodzimy potem z tz na mała posiadowe. A potem intuicja mi podpowiada,ze coś kombinuje :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:29   #3346
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Gratuluj spadku
Pies był raczej zmieszany i zastanawiał się czy iść połazić czy w tył zwrot i do domu
Co tam tz przeskrobał?

O co to za kieca była? bo właśnie jazzowki do spódnicy mi się nie widza,wiec jestem ciekawa zestawienia. Tym bardziej,ze jak slonce za oknem to czlowieka od razu ciagnie w strone spodnic i sukienek
A ja teraz w sklepach w ogóle się nie odnajduje w orsayu jeszcze coś dla siebie znajdę (ale tylko taki duuuzym,na drugim końcu miasta) i to wszystko a w h&m mam wrażenie,ze są same workowe kroje i szmaciane materiały. Na prawdę muszę się wybrać do Camaieau



Idę się trochę ogarnąć bo na razie siedzę z waxem na włosach. Wychodzimy potem z tz na mała posiadowe. A potem intuicja mi podpowiada,ze coś kombinuje :P

taka, chcę szukać podobnej, lubię takie kujonkie zestawy, odpowiadają mojej naturze:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=12265
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 14:20   #3347
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Mam 2 rywalki wiec bedzie walka
ale w to lato chce zaszalec, ma byc kolorowo!
nic się nie bój bądź twarda ba!
ja też zainwestuje w sukienki na lato. Ładnie brzuszek zakryje i dodatkowo marzy mi się sukienka Jak nigdy!
Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

agnes, fantastycznie, że wszystko się tak dobrze układa, bardzo się cieszę Fajnie, że będziecie wszyscy razem w PL, że fasolka ładnie rośnie Opis usg- bezcenny
Na wiosnę kupiłam dzisiaj beżowe jazzówki, strasznie mi się podobają W ogóle nie wiem co się ze mną dzieje, ale starzeję się mentalnie, podobają mi się prawie wszystkie ubrania w Camaieau, a kiedyś ten sklep mnie tak strasznie przerażał, że obiecałąm sobie nie wejść tam przed 30
Zauważyłam, że kiedy dzień wcześniej przygotowuję sobie jakiś lunch i zjadam na uczelnię, potem wystarczy mi tylko lekka kolacja i nie mam ochoty na podjadanie. Od poniedziałku wracam do tego nawyku
Fasolka rośnie i daje popalić! ciągle muszę coś jeść, bo inaczej biegnę do kibla i czekam czy coś się wydarzy czy nie TŻ zwolnił się już z pracy, załatwia referencje żeby w Polsce mieć co wpisać do cv dzisiaj załatwia busa i wraca do Nas dzisiaj mi się śniło,że przyleciał po mnie prywatnym odrzutowcem i zabrał mnie do domu
te butki też mi się podobają, ale tylko podobają nigdy bym ich nie załozyła, bo to kompletnie nie mój styl i nie mam takich ciuchów żeby to fajnie skomponować
a co do sklepu byłam tam raz i nic dla siebie nie znalazłam. Będę musiała iść znowu i zobaczyc czy coś się zmieniło na plus


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ale Cie rozpieszczaj
Mam takiego powera,ze wstalam o 9 i wysprzatalam caly pokoj :P Teraz robie frencha na pazurkach
i to za bardzo czasem
szalejesz od rana ja wstałam o 12:23
zjadłam i znowu mi każą jeść!
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Zleciał mi 1cm w talii, 0,5cm w udach i chyba 1,5cm w pasie. A na wadze 0,5kg mniej Działam dalej, bo mam mobilizację.

TŻ mnie wczoraj wkurzył Jakieś fochy tu na mnie stroi i fuka.
gratulacje

Co ten Tż wyprawia?
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 14:57   #3348
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Dzięki

Aaa, TŻ wczoraj miał migrenę, to już się musiał na mnie wyżyć, burczał itp. Rozumiem, że miał gorszy dzień, no ale... Niemiły był.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 18:07   #3349
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

oj skąd ja znam takie pretensje

co tu tak cicho?
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 18:32   #3350
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
ania, no ja muszę kupić nowy zasilacz za prawie 200 zł, ale na razie co jakiś czas wymieniam wtyczki, jedna kosztuje 3,40, więc wybór jest prosty, skoro i tak działa (przynajmniej przez pewien czas)

ja chcę nosić je do jeansów, prostych koszulek, takie cichobiegi na codzień. Ostatnio na zeberce było mega zdjęcie Keiry Knightley w jazzówkach do spódniczki i teraz będę szukać takiej kiecy

weekend jest, można zgrzeszyć

milusia, może mało wody? albo wystarczy wprowadzić 5 regularnych posiłków?

karola_plm
jestem pod wrażeniem Twojego oporu wobec słodyczy, ja bym zapewne znalazła jakiś pretekst, żeby je pochłonąć

ewelka
, pisz potem koniecznie czy się udało!

monia
, zobacz, mi się ostatnio nic nie podoba w hm, vero modzie, promodzie czy innych, a camaieau ma klasyczne wzory i fajne kolory

agniesikk
, co przeskrobał? Gratuluję spadku, takie efekty są najfajniejsze

no a teraz ruszam tyłek do nauki, bo mam do pokonania całki i logarytmy, a także asymptoty i ciągi oraz parę innych wyrażeń, które do poniedziałku muszę zacząć ogarniać, a na razie chce mi się płakać kiedy to widzę

dzisiaj na śniadanie jajecznica, na obiad kurczak z warzywami, a potem zobaczę... mam nadzieję ładnie się trzymać ()

świetny pomysł na sobotę

Ja też wkuwałam. teraz chill przed laptopem i seksem w wielkim mieście, a tsooo!
niech żyje weekend
Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
nic się nie bój bądź twarda ba!
ja też zainwestuje w sukienki na lato. Ładnie brzuszek zakryje i dodatkowo marzy mi się sukienka Jak nigdy!


Fasolka rośnie i daje popalić! ciągle muszę coś jeść, bo inaczej biegnę do kibla i czekam czy coś się wydarzy czy nie TŻ zwolnił się już z pracy, załatwia referencje żeby w Polsce mieć co wpisać do cv dzisiaj załatwia busa i wraca do Nas dzisiaj mi się śniło,że przyleciał po mnie prywatnym odrzutowcem i zabrał mnie do domu
te butki też mi się podobają, ale tylko podobają nigdy bym ich nie załozyła, bo to kompletnie nie mój styl i nie mam takich ciuchów żeby to fajnie skomponować
a co do sklepu byłam tam raz i nic dla siebie nie znalazłam. Będę musiała iść znowu i zobaczyc czy coś się zmieniło na plus



i to za bardzo czasem
szalejesz od rana ja wstałam o 12:23
zjadłam i znowu mi każą jeść!

gratulacje

Co ten Tż wyprawia?
Hehehe, styl Ci się zmienia, nie lubiłaś wcześniej kiecek? Można się w nich zakochać! Ja noszę od jakiegoś roku. ach, achhhh ... )
a z TŻem - oczywiście super
Ja stale czekam, aż w końcu znów będziecie razem! Tacy z Was szczęściarze, ach. Dobrze, że Wam się układa


Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Dzięki

Aaa, TŻ wczoraj miał migrenę, to już się musiał na mnie wyżyć, burczał itp. Rozumiem, że miał gorszy dzień, no ale... Niemiły był.
taaaaaaaaaaaaa........bo faceci zawsze mają prawo do tego, żeby zachowywać się jak buraki ech i tłumaczą to, że to jakiś niby gorszcy dzień
gałganki z nich.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 19:40   #3351
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Hehehe, styl Ci się zmienia, nie lubiłaś wcześniej kiecek? Można się w nich zakochać! Ja noszę od jakiegoś roku. ach, achhhh ... )
a z TŻem - oczywiście super
Ja stale czekam, aż w końcu znów będziecie razem! Tacy z Was szczęściarze, ach. Dobrze, że Wam się układa
Ogólnie nie lubię kobiecego stylu ubierania się wolę taki inny styl, ciężko mi to wytłumaczyć dlatego sukienki, buty na obcasie nie są dla mnie. Nawet moj Tz mowi,że dziwnie wyglądam tak kobieco ubrana zresztą ja wtedy się czuję jak debil, więc jakos nie mam zamiaru szybko tego zmienić

TŻ juz wszystko załatwił, teraz tylko czekam
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!



Edytowane przez agnesuk
Czas edycji: 2011-03-26 o 19:41
agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 19:55   #3352
monika13k
Raczkowanie
 
Avatar monika13k
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 295
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

agniesikk uła! gratuluję!
Dziewczyny nawet nie mam co napisać na temat dzisiejszego dnia, bo jadłam byle co, bo miałam szkołę jakaś taka markotna i zdemotywowana jestem.... . chyba nic z tego mojego odchudzania nie będzie, jak to tak ma wyglądać to szkoda słów. Pewnie odezwę się do Was w pon. bo jutro szkoła. może jak pogoda się poprawi to i moja motywacja wróci, póki co jest nieciekawie. Ale Wy dietkujcie dalej
udanej niedzieli
monika13k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 20:11   #3353
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Monia - nie załamuj się i od pon. zacznij jeszcze raz!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 21:10   #3354
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

aniabaniaa, a co studiujesz?

TŻ już grzeczny, normalnie rozmawiamy. No
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 21:38   #3355
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

już mu migrena przeszła?
i dobrze, masz spokoj już

ja lece spac, dobranoc
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 22:30   #3356
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Twierdzi, że już, chociaż jak na moje to jutro będzie powtórka z bólu głowy, bo on ma kilkudniowe ataki, a potem spokój na jakiś czas.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 12:01   #3357
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

hej dziewczyny

a co tu taka cisza?
Ja już wstała, zjadłam i właśnie załatwiałam z Tżem ost sprawy. W piątek wyjeżdża z Anglii
w sobotę będę mogła juz go wyściskać
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 12:53   #3358
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Agnesuk to na pewno jesteś przeszczęśliwa i możesz odliczać dni do konkretnej daty
Wczoraj wieczorem u mnie znów pruszył śnieg, normalnie mam tego dość. Dzisiaj słonecznie, ale zimno jak diabli i wieje. Wczoraj robiłam spaghetti bolognese, a co mi tam nie jadłam chyba z 2 miesiące i TŻ mnie namawiał. Chcialam zrobic z mięsa z inyka ale jakies takie niefajne było no i nigdy nie robiłam z takim mięsem (zawsze brałam wieprzowe albo wołowe).
Kupiłam więc mięso z szynki w Biedronce, miało 7% tłuszczu (wieprzowe miało 17%) i 99% mięsa, więc spoko Usmażyłam je na łyżce oleju z pestek winogron + pomidory i mały serek topiony dla gęstości. Ostatnio coś mnie naszło na czytanie i analizowanie składów naoglądałam się tych programów w tv i świruję, ale przynajmniej "wiem co jem"
U mnie waga standardowo stoi w miejscu. Postaram się w tym tygodniu wytrwać i unikać węgli i przekąsek, to powinno coś ruszyć
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 12:57   #3359
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Super Agnes że juz wraca do Ciebie. A ja lubię camaieu. Bo mój styl jest taki kobiecy. Choć sukienki i spódnice lubię od jakiś 1,5roku dopiero
Wczoraj caly dzien u rodziców i oczywiście klapa dietowa. Zjadłam tyle cannelonii ze az wstyd sie przyznac ale bez tej warstwy na górze z serem. Nie przepadam za serem:bllee:
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 13:18   #3360
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

A ja dostałam jakiejś skazy białkowej i muszę na kilka dni zrezygnować z owsianki i serka wiejskiego Lipa.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.