Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM! - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 16:05   #3391
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
biedakuu skąd to to ?




a gdzieeee? bo ja namierzylam ideal (co prawda nie balerinki, ale wszedzie szukam prostych szpilek nude, bez odkrytego palca i bez zadnych zdobien..) - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1299445996

Jako dziecko miałam skazę białkową i chyba mi nie minęło, jak przesadzam z produktami mlecznymi to mam o

Jezu, ja też szukam takich szpilek! Ale wszystkie są takie drogie, że...

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
fajne te okulary musza byc. Wiecie, że ja nigdy okularow przeciwslonecznych nie mialam, nie umiem sobie dobrac do mojej wielkiej glowy nie wiem czy maja byc wieksze czy mniejsze, ale w tym roku kupie na bank!

a bo podgrzewacz do wosku mi wybuchl spiecie jakies no trzeba kupic nowy
Ja chcę też okulary, żebym mogła auto prowadzić Ale ja chcę z filtrem, nie znoszę tych z sieciówek!

winyl, na Karmelickiej, powiadasz? W maju będę u TŻta w Krakowie, to na pewno go tam zabiorę
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 16:35   #3392
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jako dziecko miałam skazę białkową i chyba mi nie minęło, jak przesadzam z produktami mlecznymi to mam o

Jezu, ja też szukam takich szpilek! Ale wszystkie są takie drogie, że...


Ja chcę też okulary, żebym mogła auto prowadzić Ale ja chcę z filtrem, nie znoszę tych z sieciówek!

winyl, na Karmelickiej, powiadasz? W maju będę u TŻta w Krakowie, to na pewno go tam zabiorę
Sklep Kulig Obuwie .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 16:39   #3393
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Dzięki!
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 18:49   #3394
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Ja lubię okulary divers'a. To jedyne okulary w kórych nie boję się prowadzić auta. Fajnie odbijają promienie. Mam kilka par takich zwykłych ale to nie to samo co te z divers'a. W ogóle to ja kocham okulary.
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:52   #3395
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Wiecie jak się wściekłam?!
Nie mam się komu pożalić!
Pożaliłam się TŻow to jeszcze się pokłóciliśmy!

Miałam koncepcję na swój pokój w domu; wszystko zamówiłam, miało być pięknie, wyjątkowo, indywidualnie i co? siostra zerżnęła ode mnie pomysł!
To durne, jak w przedszkolu, ale nawet nie wiecie jak jestem zła :P
Mam jeszcze wiele pomysłów, ale tamten był idealny

wrrrrrrrr
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:16   #3396
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

agnes i jak w domu? ale kiedy TŻ przyjedzie będzie mieszkali u jego rodziców, prawda? Wtedy wszystko na pewno będzie dobrze!

ania, wyrzuć wagę, ja uzwam takiej nieelektrytcznej, więc różnice w wyniku są normalne, dlatego sie nimi nie przejmuję
Siostrę też wyrzuć, to co zrobiła jest mega wredne. W sensie z jednej strony możesz to potraktować jako uznanie dla Twojego projektu, ale ja na Twoim miejscu byłabym strasznie zła.
A jak rozwiązała się kwestia z mieszkaniem z TŻtem? Uspokoił się?

no i chcialabym byc juz w takim miejscu z tym całym odchudzaniem jak ty

winyl, książki bardzo fajne i prawie to zrozumiałam, ale na kolokwium i tak nie poszłam, wymiękłam

Sunday, waga na pewno ruszy! Może to jest brak wody? Owsianka perfekcyjna, pod wpływem opisu poszłam po banana do kuchni A ćwiczysz do tego?

karola, szpilki Ale ja za wysoka do takich jestem, niestety.
Btw, jak długie macie nogi? Bo mi wyszło, że poniżej przeciętnej dla mojego wzrostu, więc tak czy siak obcasy konieczne mam 84 cm (mierzone od kroku) przy 175 cm..

ewelka, też uważałam, że mam za dużą głowę do wszystkich, a w tym roku znalazłam pierwsze pasujące mi okulary- duże, prawie zupełnie okrągłe. tak oszalałam, że z 5 par kupię
jutro będzie decyzja co z pracą?

monia, jest dobry dzień, ja dzisiaj zablokowałam coś w komputerze na uczelni i uciekłam dobrze, że nic Ci się nie stało

Z Tżtem lepiej, nie chce mi się nawet na niego wnerwiać, odpuszczam No i naprawił mi wtyczkę do laptopa, więc będę Was męczyła częściej

dietetycznie nawet nie wiem ostatnio ile ważę, boję się
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 23:31   #3397
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
agnes i jak w domu? ale kiedy TŻ przyjedzie będzie mieszkali u jego rodziców, prawda? Wtedy wszystko na pewno będzie dobrze!

ania, wyrzuć wagę, ja uzwam takiej nieelektrytcznej, więc różnice w wyniku są normalne, dlatego sie nimi nie przejmuję
Siostrę też wyrzuć, to co zrobiła jest mega wredne. W sensie z jednej strony możesz to potraktować jako uznanie dla Twojego projektu, ale ja na Twoim miejscu byłabym strasznie zła.
A jak rozwiązała się kwestia z mieszkaniem z TŻtem? Uspokoił się?

no i chcialabym byc juz w takim miejscu z tym całym odchudzaniem jak ty

winyl, książki bardzo fajne i prawie to zrozumiałam, ale na kolokwium i tak nie poszłam, wymiękłam

Sunday, waga na pewno ruszy! Może to jest brak wody? Owsianka perfekcyjna, pod wpływem opisu poszłam po banana do kuchni A ćwiczysz do tego?

karola, szpilki Ale ja za wysoka do takich jestem, niestety.
Btw, jak długie macie nogi? Bo mi wyszło, że poniżej przeciętnej dla mojego wzrostu, więc tak czy siak obcasy konieczne mam 84 cm (mierzone od kroku) przy 175 cm..

ewelka, też uważałam, że mam za dużą głowę do wszystkich, a w tym roku znalazłam pierwsze pasujące mi okulary- duże, prawie zupełnie okrągłe. tak oszalałam, że z 5 par kupię
jutro będzie decyzja co z pracą?

monia, jest dobry dzień, ja dzisiaj zablokowałam coś w komputerze na uczelni i uciekłam dobrze, że nic Ci się nie stało

Z Tżtem lepiej, nie chce mi się nawet na niego wnerwiać, odpuszczam No i naprawił mi wtyczkę do laptopa, więc będę Was męczyła częściej

dietetycznie nawet nie wiem ostatnio ile ważę, boję się
Cieszę się, że pomogły . Na pewno i tak Cię będą z tego męczyć to przynajmniej coś już umiesz .

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Wiecie jak się wściekłam?!
Nie mam się komu pożalić!
Pożaliłam się TŻow to jeszcze się pokłóciliśmy!

Miałam koncepcję na swój pokój w domu; wszystko zamówiłam, miało być pięknie, wyjątkowo, indywidualnie i co? siostra zerżnęła ode mnie pomysł!
To durne, jak w przedszkolu, ale nawet nie wiecie jak jestem zła :P
Mam jeszcze wiele pomysłów, ale tamten był idealny

wrrrrrrrr
Uuu znam ten ból, doskonale Cię rozumiem! Niecierpię jak ktoś tak robi ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 06:04   #3398
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
agnes i jak w domu? ale kiedy TŻ przyjedzie będzie mieszkali u jego rodziców, prawda? Wtedy wszystko na pewno będzie dobrze!

ania, wyrzuć wagę, ja uzwam takiej nieelektrytcznej, więc różnice w wyniku są normalne, dlatego sie nimi nie przejmuję
Siostrę też wyrzuć, to co zrobiła jest mega wredne. W sensie z jednej strony możesz to potraktować jako uznanie dla Twojego projektu, ale ja na Twoim miejscu byłabym strasznie zła.
A jak rozwiązała się kwestia z mieszkaniem z TŻtem? Uspokoił się?

no i chcialabym byc juz w takim miejscu z tym całym odchudzaniem jak ty

winyl, książki bardzo fajne i prawie to zrozumiałam, ale na kolokwium i tak nie poszłam, wymiękłam

Sunday, waga na pewno ruszy! Może to jest brak wody? Owsianka perfekcyjna, pod wpływem opisu poszłam po banana do kuchni A ćwiczysz do tego?

karola, szpilki Ale ja za wysoka do takich jestem, niestety.
Btw, jak długie macie nogi? Bo mi wyszło, że poniżej przeciętnej dla mojego wzrostu, więc tak czy siak obcasy konieczne mam 84 cm (mierzone od kroku) przy 175 cm..

ewelka, też uważałam, że mam za dużą głowę do wszystkich, a w tym roku znalazłam pierwsze pasujące mi okulary- duże, prawie zupełnie okrągłe. tak oszalałam, że z 5 par kupię
jutro będzie decyzja co z pracą?

monia, jest dobry dzień, ja dzisiaj zablokowałam coś w komputerze na uczelni i uciekłam dobrze, że nic Ci się nie stało

Z Tżtem lepiej, nie chce mi się nawet na niego wnerwiać, odpuszczam No i naprawił mi wtyczkę do laptopa, więc będę Was męczyła częściej

dietetycznie nawet nie wiem ostatnio ile ważę, boję się
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Cieszę się, że pomogły . Na pewno i tak Cię będą z tego męczyć to przynajmniej coś już umiesz .

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------


Uuu znam ten ból, doskonale Cię rozumiem! Niecierpię jak ktoś tak robi ...
Dziewczyny, kochane jesteście
Już myślałam, że to ja jestem nienormalna że wściekam się o taką pierdołę.
No i nie wiem co teraz zrobić, ech.

BŚ, czemu za wysoka na szpile! ja już nauczyłam się je nosić. Nie wiem, czy wyglądam śmiesznie, czuję się świetnie

Co nie zmienia faktu, że wolałabym być z 8 cm niższa :P też tak masz ?
I jeszcze natchnęłaś mnie do zmierzenia długości nóg Wyszło 85 cm
MI się wydaje,że mam nieproporcjonalnie krókie nogi, w stosunku to wysokości :P
Nie można mieć wszystkiego

A teraz się zbieram, piszę podania i inne pierdoły i idę do pana dziekana

Nienawidzę tego W nagrodę kupię sobie coś, mam nadzieje, że będą to baleriny!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 07:06   #3399
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cześć dziewczyny przy was to ja się czuję jak kurdupel
U mnie waga stoi nadal, rano nawet 55 pokazała, niedobrze, a diety pilnuję.
Dzisiaj na śniadanie zjadłam kromkę razowca z sałatą, ogórkiem i papryka + parówkę. Na II mam serek wiejski i 2 pomidorki. Na obiad makaron z tuńczykiem.
Miłego dnia
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 07:09   #3400
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cześć wam U mnie wszystko układa się ostatnio na prawdę super! Z TŻ jest dobrze, z mamą jest dobrze... poza tym finansowo nie jest najgorzej Ale oczywiście z wagą mogłoby być lepiej. Dzisiaj rano miałam 48,2 kg. Fakt faktem że jestem po wycieczce na Jasną Górę i tam wpadły dwa batony, krakersy, dwa ciastka, drożdżówka, i hamburger z MAka. Rozepchałam sobie trochę żołądek ostatnio i szybko czuję sie głodna.

Przeczytałam was wszystkie. Miałam trochę zaległości.

Ania a ja wyśmiłabym na twoim miejscu siostrę że sama nie potrafi na nic wpaść tylko zrzyna od ciebie.
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 10:05   #3401
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Hej Laski. No wreszcie się ruszyło 0,5kg w dół po zastoju to dobrze.
Ania omg ja też bym się wkurzyła na siostrę Ale Milusia dobrze mówi wyśmiej ją że sama nie potrafi wpaść na swój własny pomysł, w końcu to jej pokój.
BŚ trzeba było iść na tego kolosa może by się udało
Milusia to wszystko przez te drożdżówki należy ci się
Agnes jak tam w domu??
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 12:41   #3402
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

O masakra z taką siostra, chociaż taki pokój to by mnie średnio ruszył, no chyba, że pomysł miałaś genialny.
Moja mama ma takie siostrzyczki, co od niej małpują, to jest normalnie do porzygania. Jak kupi sobie jasny trencz na wiosnę i do tego apaszkę w kwiatki to wszystkie też zaczynają takie nosić. Wiecie jak to wygląda tym bardziej, że one wszędzie z moją mamą jeźdzą, na zakupy, do kościoła (bo tylko ona ma prawo jazdy więc je zabiera przy okazji). Masakra. Ja raz byłam z tymi ciotkami na zakupach, normalnie jak podeszłam do jakiegoś wieszaka zaraz były za mną i wyciągały to samo i mówią "nie złość się, bo ja to nie mam pomysłu a ty zawsze coś fajnego znajdziesz". Koszmar w biały dzień. Dobrze, że to moja mama się musi z nimi użerać a nie ja
Nie wiem chyba dopadło mnie przesilenie, bo jakoś senna jestem a chodzę spać o 21:30 a wstaję 6:30 i ciągle zmęczona, tylko za tym biurkiem i kompem siedzę
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:45   #3403
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

hej dziewczyny
przeczytałam Was wszystkie, ale ciężko mi każdej odpisać, wybaczcie

u mnie jakoś leci... jestem w domu i od razu nie czuję się fajnie, tzn. chodzę rozdrażniona i każdy powód jest dobry,żeby mnie sprowokować do kłótni. Wczoraj jak przyjechałam w domu była tylko siostra. Rodzice przyjechali później, pokazałam im zdjęcia USG i nie było jakiejś wielkiej radości itp. trochę się zawiodłam, ale na szczęście będę tutaj jeszcze do soboty
muszę poprzeglądać swoje rzeczy i zdecydować co zabieram ze sobą do domu Tża ahhh
nie mogę się już doczekać!

A tak poza tym.. u mnie piękna pogoda, mam ochotę wyciągnąć balerinki i iść ale nie wiem czy nie jest za zimno jeszcze?

Adusia - gratulacje ze spadku!
Milusia - oj nie ładnie, nie ładnie bierz się teraz ładnie do roboty, bo znowu Nam się załamiesz
Aliś - Ja też czuję się jak kurdupel haha ja mam tylko 166cm wzrostu! i na dodatek widzę po sobie,że trochę mi przybyło, ale fasolka ciągle głodna i głodna
czasami przed snem muszę się najeść, bo nie mogę usnąć, tak mi burczy w brzuchu ^^
Aniu - oj z tą Twoją siostrą ehh.. Ja bym chyba swoją zabiła
znajdź sobie dzisiaj i kup balerinki, humor od razu lepszy
aaaaa jak uważasz,że masz za dużo cm, to możesz się podzielić ze mną
- tak, tak jak TŻ wróci będziemy mieszkać tam ufff na szczęście!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:36   #3404
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Wiecie jak się wściekłam?!
Nie mam się komu pożalić!
Pożaliłam się TŻow to jeszcze się pokłóciliśmy!

Miałam koncepcję na swój pokój w domu; wszystko zamówiłam, miało być pięknie, wyjątkowo, indywidualnie i co? siostra zerżnęła ode mnie pomysł!
To durne, jak w przedszkolu, ale nawet nie wiecie jak jestem zła :P
Mam jeszcze wiele pomysłów, ale tamten był idealny

wrrrrrrrr
Oooomg Nie dziwię się, że się wściekłaś, bo ja zrobiłabym to samo! Moja siostra zresztą jest podobna pod tym względem, czasem myślę, że jestem jej ikoną i jakąś swojego rodzaju wyrocznią Jak sobie coś kupię do ubrania, to ona kupuje to samo. Porażka Dobrze, że już nie mieszka w domu, bo mnie doprowadzała z tym do szewskiej pasji.

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

A tak poza tym.. u mnie piękna pogoda, mam ochotę wyciągnąć balerinki i iść ale nie wiem czy nie jest za zimno jeszcze?
U mnie zimno, wszyscy na mnie o tak , że chodzę w płaszczu, ale w nocy są przymrozki, to co mam ubierać cienką kurtkę? Zimno mi i tyle
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:10   #3405
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Oooomg Nie dziwię się, że się wściekłaś, bo ja zrobiłabym to samo! Moja siostra zresztą jest podobna pod tym względem, czasem myślę, że jestem jej ikoną i jakąś swojego rodzaju wyrocznią Jak sobie coś kupię do ubrania, to ona kupuje to samo. Porażka Dobrze, że już nie mieszka w domu, bo mnie doprowadzała z tym do szewskiej pasji.


U mnie zimno, wszyscy na mnie o tak , że chodzę w płaszczu, ale w nocy są przymrozki, to co mam ubierać cienką kurtkę? Zimno mi i tyle
Oj, może rzeczywiście jesteś Jej idolką . Moja siostra dla mnie zawsze była i pewnie zawsze będzie taką osobą . Aczkolwiek szybko dorosłam do "nie chcę żeby ktoś miał coś takiego jak ja" . Ale nie ukrywam, za młodu to chciałam mieć wszystko jak Ona! Mimo to nie kupowałam, bo wiedziałam, że Ją to wkurzy, bo mnie takie rzeczy straszliwie denerwują :P.

Oficjalnie stwierdzam, że dzisia był/jest dzień DDD - dietowo do d **** :P.
Ale przynajmniej słoneczko świeci i ładna pogoda jest!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:21   #3406
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Hmm u mnie całkiem nieźle dietowo, na pewno lepiej niż wczoraj.

Śniadanie: 2 kromki wasa: z twarogiem i miodem, a druga z połową trójkącika sera topionego
II Śniadanie: kanapka z chleba razowego z sałatą i drugą połówką sera topionego
Obiad: ryż+warzywa na patelnię z przyprawą orientalną (pycha)
Podwieczorek: jabłko
Kolacja: serek homogenizowany+łyżka otrąb i siemienia lnianego

Nie mogę się doczekać, aż wrócę do jedzenia wieśniaków
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:18   #3407
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Wiecie jak się wściekłam?!
Nie mam się komu pożalić!
Pożaliłam się TŻow to jeszcze się pokłóciliśmy!

Miałam koncepcję na swój pokój w domu; wszystko zamówiłam, miało być pięknie, wyjątkowo, indywidualnie i co? siostra zerżnęła ode mnie pomysł!
To durne, jak w przedszkolu, ale nawet nie wiecie jak jestem zła :P
Mam jeszcze wiele pomysłów, ale tamten był idealny

wrrrrrrrr
Szkoda nerwów

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
BŚ, czemu za wysoka na szpile! ja już nauczyłam się je nosić. Nie wiem, czy wyglądam śmiesznie, czuję się świetnie

Co nie zmienia faktu, że wolałabym być z 8 cm niższa :P też tak masz ?
I jeszcze natchnęłaś mnie do zmierzenia długości nóg Wyszło 85 cm
MI się wydaje,że mam nieproporcjonalnie krókie nogi, w stosunku to wysokości :P
Nie można mieć wszystkiego

Nienawidzę tego W nagrodę kupię sobie coś, mam nadzieje, że będą to baleriny!
Jutro zmierzę swoje nogi,postanowione :P
Pochwal się jak kupisz jakieś baleriny

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
U mnie zimno, wszyscy na mnie o tak , że chodzę w płaszczu, ale w nocy są przymrozki, to co mam ubierać cienką kurtkę? Zimno mi i tyle
A na mnie tak patrzą bo chodzę w wiosennym płaszczu i nie noszę już kozaków. Zrozum ludzi :P



Wiecie co ... jakaś taka radość mnie rozpiera!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:49   #3408
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Monia, dokładnie :P Nie dogodzisz nikomu. Moja koleżanka była najlepsza na pierwszy dzień wiosny. 13 stopni na zewnątrz, a ona w letniej bluzeczce na ramiączkach i jeansowej kurtce.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 21:49   #3409
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
U mnie zimno, wszyscy na mnie o tak , że chodzę w płaszczu, ale w nocy są przymrozki, to co mam ubierać cienką kurtkę? Zimno mi i tyle
przecież nikt nie każe Ci chodzić w cienkiej kurtce
ja chodzę w skórze i w trampkach i jakoś wisi mi zdanie innych ludzi.


aha! dziewczyny! udało się, udało - jestem brązowa!
nie mam już czarnych włosów!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 07:11   #3410
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Oj ja też muszę pomalować włosy, ale boje się, między innymi prze to wypadanie. A poza tym podoba mi się mój naturalny kolor, tylko, że ja mam coraz więcej siwych włosów po tatusiu, który w wieku 30 lat był już biały, jego siostry tez szybko zbielały masakra z tymi genami, mogłabym mieć jego przemianę materii, a nie włosy
A kiedyś szalałam z kolorami, rudy, brąz, czarny, blond
Ale marzy mi się taki jasny brązik, taka mleczna czekoladka, karmelek
Rano waga pokazała 55,5, to jest niemożliwe, przecież jestem grzeczna. Jak wy kopiecie tę wagę, że wam zaczyna pokazywać tak jak chcecie.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 07:40   #3411
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Oj ja też muszę pomalować włosy, ale boje się, między innymi prze to wypadanie. A poza tym podoba mi się mój naturalny kolor, tylko, że ja mam coraz więcej siwych włosów po tatusiu, który w wieku 30 lat był już biały, jego siostry tez szybko zbielały masakra z tymi genami, mogłabym mieć jego przemianę materii, a nie włosy
A kiedyś szalałam z kolorami, rudy, brąz, czarny, blond
Ale marzy mi się taki jasny brązik, taka mleczna czekoladka, karmelek
Rano waga pokazała 55,5, to jest niemożliwe, przecież jestem grzeczna. Jak wy kopiecie tę wagę, że wam zaczyna pokazywać tak jak chcecie.
Haahaha! Boska jesteś Apropo wagi -moja się zepsułaOdpadło to co przytrzymuje baterię, ten mały dzyndzel. no i lipa. Myślę nad jakąś lepszą

Dziwna sprawa, czemu tyle Ci wykazała;/ Alenie poddawaj się !


U mnie geny podobne. mamie b. szybko zaczęły pojawiać się siwe włosy.
Ja zafarbuję, to nie problem, ale zal mi TŻa którego ojciec był już całkiem siwy - przed 30! xD

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
przecież nikt nie każe Ci chodzić w cienkiej kurtce
ja chodzę w skórze i w trampkach i jakoś wisi mi zdanie innych ludzi.


aha! dziewczyny! udało się, udało - jestem brązowa!
nie mam już czarnych włosów!
Dokładnie Ja tam też nie zważam na konwenanse i innych :P
Fajnie z tymi włosami! Btw,w Anglii też jest taki boom na czarnowłose panienki? Mam wrażenie że u nas farbują tylko na czarno
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 09:55   #3412
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Hej dziewczynki. U mnie ok. Dietowo też.
Agnes pokaż włosy. Ja też chodzę w skórze i albo w adidasach albo w balerinach
Ania na czarno?? U mnie są same rude. I co najlepsze dla 80% dziewczyn ten kolor w ogole nie pasuje. No ale cóż przecież taka moda.
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 10:04   #3413
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. U mnie ok. Dietowo też.
Agnes pokaż włosy. Ja też chodzę w skórze i albo w adidasach albo w balerinach
Ania na czarno?? U mnie są same rude. I co najlepsze dla 80% dziewczyn ten kolor w ogole nie pasuje. No ale cóż przecież taka moda.
Hehehe. serio?! A ja chciałam sobie walnąć rudy, bo myślałam,że to wyjątkowy i niespotykany kolor:P
pozostanę więc przy moim brązie - robi się coraz bardziej niespotykany :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 10:24   #3414
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Hej!

chca to Was dołaczyc poraz kolejny, w zeszłym roku też "walczyłam" ale odpuściłam sobie .
Mam nadzieje że w tym roku bedzie lepiej.

Przygarniecie mnie?
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:26   #3415
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
Hej!

chca to Was dołaczyc poraz kolejny, w zeszłym roku też "walczyłam" ale odpuściłam sobie .
Mam nadzieje że w tym roku bedzie lepiej.

Przygarniecie mnie?
Hej! Kurcze, kojarzę ten av :P Ale Ciebie nie pamiętam Może mnie nie było jeszcze na wątku kiedy walczyłaś

Jasne że przyjmujemy Przypomnij, jaki wzrost, jaka waga, jaki cel? Napisz coś o sobie!

I Witamy


Tymczasem ja zjadłam serek wiejski z bananem i jabłkiem + herbata (pyszna )
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:53   #3416
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Dokładnie Ja tam też nie zważam na konwenanse i innych :P
Fajnie z tymi włosami! Btw,w Anglii też jest taki boom na czarnowłose panienki? Mam wrażenie że u nas farbują tylko na czarno
powiem Ci szczerze,że mało widziałam dziewczyn w czarnych włosach większość ma blond, brązowe. Jejku, One mają tyle włosów na głowie....

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
Agnes pokaż włosy. Ja też chodzę w skórze i albo w adidasach albo w balerinach
włosy pokaże jak będę wyglądać jak człowiek na razie mi odrastają i wyglądam jak głupek. ale obiecuje,że jak doprowadzę się do porzadku na pewno dodam

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Tymczasem ja zjadłam serek wiejski z bananem i jabłkiem + herbata (pyszna )
mmmm też dzisiaj zjadłam banana na śniadanie
najpierw dwa tosty, a później banan + jabłko.

u Was też taka piekna pogoda? u mnie tak gorące na dworze,że szok!!
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:06   #3417
Eside
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 117
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cześć.To ja może opowiem ,od początku jak to było z moim odchudzaniem.Zaczęłam sie odchudzać,bo po wakacjach przytyło mi się3 kg,no i dla mnie to była tragedia,jedni mowili,ze nie widać ,jedno,ze teraz wyglądam chociaz normalnie i dobrze,ale mi nie pasowalo to 'normalnie' .No i odchudzałam sie.Jadłam 2 kanapki male z czarnym chlebem ,potem do szkoly brałam takie 2 złączone ,bo wiadomo,na 16 sie przyjeżdza to jest sie glodnym i sie spala jeszcze w ciągu dnia,no i przychodzilam do domu to znowu kanapki 3 te male ,lub jakiśserek,potem juz nic.Do tergo piłam 3 dziennie herbatki czerwone i cwiczyłam(15 min na skakance i 100 brzuszków)Nie ważyłam sie,bo wagi nei miałam,ale czułam ze mniej jem ,no i odrzucilam słodycze,czarnej herbaty nie pije do teraz ,odzwyczaiłam sie,nei slodze,nei pije napojów ,z tym nie mam problemów,Ale nei jadłam jakeis 2 tyg slodyczy,a jak misie chcialo to jakiegos lizaka i tyle. Ale potem czasem strasznie glodna wracałam do domu i 1-2 razy w tyg zaczęły mi się napady na lodówke,Doslownie,NAPADy! potrafiłam zjesc z 12 ciasteczewk ,2 male kanapki i jeszcze coś zjeśc,innym razem miske płatek ,potem jogurt i zapiekanke z makaronem! I coraz czesciej mialam wyrzuty sumienia,coraz czesciej do tej pory mysle nad jedzeniem,wczoraj mialam tez taki napad,najadlam sie jak 'swinia' nie moglam juz sie ruszac,potem jakos zwymiotowalam,bo juz nei moglam wytrzyamc z tego objadania.Chce sie odchudzać,ale racjonalnie,No i chyba albo powroce do normalnego jedzenia jak kiedys,ale boje sie ze przytyje i nei wiem czy juz umiem wrocic,bo nadal mysle o jedzeniu .to nie jest normalne...Nie wiem pomóżcie mi,pomozcie ulozyc normalny jadlospis jakis plan,abym nie myslala nad jedzeniem,w szkole mysle tez czesto,ja nawet jem gdy glodna nie jestem,nie wiem co sie ze mna dzieje. W szkole jestem zmeczona,nie hcce mi sie z nikim gadac,zaczelam tydz temu liczyc kalorie jak głupia. potem juz nei musialam wracac do domu glodna,nawet jak tak nie bylam,to sie rzucałam...Pomózcie mi wrocic do tej normalnosci,brakuje mi tego . : < zdarza mi sie,ale boje sie ,ze bd coraz czesciej,chce normalne odchudzanie,zdrowe,po czym nie bd miala wyrzutów.jutro kupie sobie chrom,bd pila nadal hebatki,cwiczyla,no i chyba jak bd miala ochote na slodkie to to zjem,ale nie duzo,musze byc siln,alae czasem brakuje mi silnej woli i wytrwalosci,Proszę o radę małą,z odchudzaniem tez jakies dobre wzkazówki,byłabym wdzięczna

Edytowane przez Eside
Czas edycji: 2011-03-30 o 12:16
Eside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:15   #3418
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Eside - witamy pewnie,że pomożemy
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:17   #3419
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Hej! Kurcze, kojarzę ten av :P Ale Ciebie nie pamiętam Może mnie nie było jeszcze na wątku kiedy walczyłaś

Jasne że przyjmujemy Przypomnij, jaki wzrost, jaka waga, jaki cel? Napisz coś o sobie!

I Witamy


Tymczasem ja zjadłam serek wiejski z bananem i jabłkiem + herbata (pyszna )



bardzo możliwe.
Wszytskie dokładnie dane o sobie napisze ja wróce do domu bo jak narazie jestem w pracy i nie mam takie mozliwości... a na wage to juz nie wchodziłam aż sie wstyd przyznać ale to tylko dlatego że sie bałam

może co jadłam naśniadanie to nie bede mowiła bo wstyd a w pracy zjadłam jogobelle z musli i potem sałatke Cezara ... i zaczynam saczyć wode ale bardzo opornie mi to idzie bo nie lubie wody FUJ!
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:58   #3420
Eside
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 117
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

No,mam nadzieje,ze uzyskam jakąś pomoc
Może miał ktoś podobny przypadek do mojego? WIem,ze nie jestem sama,ale czytałam w google o tym objadaniu sie,ale juz nie bd,bo bardziej sie załamałam,jak niektorzy napisali ze jedzenie to ich zycie i potrzebuja pomocy psychiatry,bo to nawet lata trwa A ja jestem na poczatku odchudzania,mysle,ze daleko tak jeszcze nei zaszłam,wiec licze na pomoc ;];];] Wskazówki,ułożenie jadłospisu jakiegoś dobrego,oczywiscie nie chce kalorii mniej niz 1000 ,bo wiem jak to sie skonczy. I nie myslenia ciągle o JEDZENIU! ( :
dodam,że moja waga 58 lub teraz 59,w grudniu byla 58 .A wzrost 174 ,moja wymarzona 55-54 <3
Eside jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.