Szczotka do wlosow Tangle teezer. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 13:46   #271
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
wersja kompaktowa nie ma tego napisu
naprawdę nie podrabia się rzeczy za 12 funtów; wszystkie szczotki są prawdziwe
A i owszem podrabia sie. Temat był poruszony jakiś czas temu. Był sprzedawca na allegro, sprzedający właśnie szczotki bez napisu, będące podróbkami. Żeby rozwiać wątpliwości skontaktowałam się z producentem TT, i potwierdzili, że to podróbka i ze są na drodze sądowej z producentem podróbek.

Także trzeba uważać, bo nie wszystkie są prawdziwe.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2012-02-22 o 13:47
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:02   #272
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A i owszem podrabia sie. Temat był poruszony jakiś czas temu. Był sprzedawca na allegro, sprzedający właśnie szczotki bez napisu, będące podróbkami. Żeby rozwiać wątpliwości skontaktowałam się z producentem TT, i potwierdzili, że to podróbka i ze są na drodze sądowej z producentem podróbek.

Także trzeba uważać, bo nie wszystkie są prawdziwe.
Może orientujesz się, czy ten sprzedawca :

http://allegro.pl/tangle-teezer-szcz...124368026.html

sprzedaje podróbki ? Ja właśnie u niego kupowałam TT compact.
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 16:42   #273
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Może orientujesz się, czy ten sprzedawca :

http://allegro.pl/tangle-teezer-szcz...124368026.html

sprzedaje podróbki ? Ja właśnie u niego kupowałam TT compact.
Nie znam się zupełnie na sprzedawcach na allegro.
Sprzedawca, o którym wspomniałam wstawiał swoje zdjęcia i na nich było widać, ze nie ma napisu i opakowanie było inne.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 16:03   #274
yolly
Przyczajenie
 
Avatar yolly
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Z zakupem tej szczotki się długo ociągałam...odstraszała mnie ta cena....Moja siostra mieszka w Anglii....więc poprosiłam ją aby mi ją kupiła.Za tydzień kiedy przyleciała dostałam od niej tą rewelacyjną szczotkę .Dodatkowy prezent urodzinowy;-)

Po umyciu włosów...nakładałam różne oddżywki...maski do włosów...mmo wszystko włosy się plątały...a na mojej szczotce było widać mnóstwo wytarganych włosów....

-po umyciu...nawet nie wiem kiedy moje włosy są rozczesane...

-na szczotce TT moich włosów jest o wiele mniej

-masuje mi głowę

-są w lepszej kondycji

Zabieram ją wszędzie...taka moja mała torebkowa przyjaciółka;-)


Polecam kompakt...ochrania ząbki szczotki przed wyginaniem....


Naprawdę świetna...teraz uwielbiam rozczesywać włosy....bo mam "ją"..
yolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:58   #275
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

A czy któraś testowała tę szczotkę (ulepszoną wersję TT klasycznej):
http://womanland.blogspot.com/2011/1...-wosy-bez.html
http://kraina-kosmetykow-ewu.blogspo...wa-tangle.html
Dostałam ją dziś w prezencie w moim salonie fryzjerskim gdzie kupuję niektóre kosmetyki i obcinam końcówki

Edytowane przez KONICZYNKA 47
Czas edycji: 2012-03-05 o 20:07
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:04   #276
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
A czy któraś testowała tę szczotkę (ulepszoną wersję TT klasycznej):
http://womanland.blogspot.com/2011/1...-wosy-bez.html
http://kraina-kosmetykow-ewu.blogspo...wa-tangle.html
Dostałam ją dziś w prezencie w moim salonie fryzjerskim gdzie kupuję niektóre kosmetyki i obcinam końcówki
Bardzo fajna Jak się sprawuje ?
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:47   #277
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
A czy któraś testowała tę szczotkę (ulepszoną wersję TT klasycznej):
http://womanland.blogspot.com/2011/1...-wosy-bez.html
http://kraina-kosmetykow-ewu.blogspo...wa-tangle.html
Dostałam ją dziś w prezencie w moim salonie fryzjerskim gdzie kupuję niektóre kosmetyki i obcinam końcówki
Podoba mi się kształt. Ciekawe czy tak dobra jak oryginał.
Bo osobiście ja wolałabym coś z rączka do trzymania.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 22:59   #278
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Bardzo fajna Jak się sprawuje ?
Ma ciut dłuższe igiełki od TT więc dla gęstych włosów jest idealna, poza tym faktycznie dzięki wyprofilowanej rączce wygodnie się jej używa aczkolwiek kształt jest dla osób praworęcznych, nie wiem jak by sobie radziły osoby leworęczne.
Kolorystyka mi się podoba (czerwono-czarna), oczywiście ponarzekam trochę na to, że jest ze znienawidzonego przeze mnie plastiku - dość solidny, ciężar trochę większy niż TT compact, ale darowanemu koniowi w zęby zaglądać nie będę - dawali darmo to wziełam (pomyślałam jak nie dla mnie to dla psa), normalnie sprzedają ją za 45 zł.
Ciekawe po ile "chodzą" te szczoty na all.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Podoba mi się kształt. Ciekawe czy tak dobra jak oryginał.
Bo osobiście ja wolałabym coś z rączka do trzymania.
Tak szczerze to nie rozpatrywałabym tych dwóch szczotek (TT i TUFT) w kategoriach oryginał-podróbka. Na pewno producent TUFT wzorował się na TT, tym niemniej jednak sam ma większa renomę i uznanie na rynku od twórcy TT, czyli tego fryzjera. Poszperałam w necie i wyszukałam szereg ich produktów skierowanych do salonów fryzjerskich w dość wysokich cenach. Hmm nawet się zdziwiłam bo początkowo sądziłam, że to "bezmarkowa" szczotka, ot podróbka bo pierwszy raz słuszę o jakimś tam TUFT-cie
Jednak to po prostu udoskonalona wersja istniejącej szczotki, coś jak nowy model samochodu.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 23:11   #279
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Tak szczerze to nie rozpatrywałabym tych dwóch szczotek (TT i TUFT) w kategoriach oryginał-podróbka. Na pewno producent TUFT wzorował się na TT, tym niemniej jednak sam ma większa renomę i uznanie na rynku od twórcy TT, czyli tego fryzjera. Poszperałam w necie i wyszukałam szereg ich produktów skierowanych do salonów fryzjerskich w dość wysokich cenach. Hmm nawet się zdziwiłam bo początkowo sądziłam, że to "bezmarkowa" szczotka, ot podróbka bo pierwszy raz słuszę o jakimś tam TUFT-cie
Jednak to po prostu udoskonalona wersja istniejącej szczotki, coś jak nowy model samochodu.
Sama marka oczywiście że nic nie zmienia. Napis i co więcej. Ale może być na przykład inna twardość ząbków i działanie będzie zupełnie inne. Jak ząbki będą twarde, to szczotka będzie szarpać. Jak będą za miękkie to nie będzie dobrze rozczesywać. Wiec o takie różnice mi chodzi. Czy tylko wygląda podobnie czy działa też tak dobrze jak TT.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 23:41   #280
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Napis i co więcej. Ale może być na przykład inna twardość ząbków i działanie będzie zupełnie inne. Jak ząbki będą twarde, to szczotka będzie szarpać. Jak będą za miękkie to nie będzie dobrze rozczesywać. Wiec o takie różnice mi chodzi. Czy tylko wygląda podobnie czy działa też tak dobrze jak TT.
TUFT ma solidniejsze igły, dłuższe, a więc i grubsze od TT (compact bo tylko taką mam do porównania, poproszę koleżankę by przyniosła mi TT classic to wtedy porównam ją z compactem i TUFTem), co do elastyczności to wg TT są elastyczniejsze ale tylko dlatego, że są cieńsze, rodzaj plastiku jest identyczny (łudziłam się, że TUFT nie będzie miał tak chropowatych igieł jak TT, ale ma takie same - ja jakbym wypuszczała swoją wersję szczotki to zrobiłabym je jak najbardziej gładkie by nie ocierały o strukturę włosa, ale jak widać nikomu to do tej pory nie wpadło do głowy). Wygląda na to, że wyprodukowano je w tej samej fabryce, w Chinach - a propos, wyrzuciłam kartonik TT, ale o ile mnie pamięć nie myli to też na nim było napisane made in China (bądź P.R.C.).
Czesze podobnie do compactu TT, ale zasięga więcej włosów stąd lepsza dla gęstowłosych.
Radzę zachować plastikową przezroczystą nakładkę z opakowania - świetnie sprawdzi się w podróży i przechowywaniu - ja opasuję dodatkowo frotką by nie spadła i jest ok, ząbki się nie wygną przedwcześnie, a widać, że szczota ma do tego wybitne skłonności z uwagi na miękki plastik.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 00:09   #281
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
TUFT ma solidniejsze igły, dłuższe, a więc i grubsze od TT (compact bo tylko taką mam do porównania, poproszę koleżankę by przyniosła mi TT classic to wtedy porównam ją z compactem i TUFTem), co do elastyczności to wg TT są elastyczniejsze ale tylko dlatego, że są cieńsze, rodzaj plastiku jest identyczny (łudziłam się, że TUFT nie będzie miał tak chropowatych igieł jak TT, ale ma takie same - ja jakbym wypuszczała swoją wersję szczotki to zrobiłabym je jak najbardziej gładkie by nie ocierały o strukturę włosa, ale jak widać nikomu to do tej pory nie wpadło do głowy). Wygląda na to, że wyprodukowano je w tej samej fabryce, w Chinach - a propos, wyrzuciłam kartonik TT, ale o ile mnie pamięć nie myli to też na nim było napisane made in China (bądź P.R.C.).
Czesze podobnie do compactu TT, ale zasięga więcej włosów stąd lepsza dla gęstowłosych.
Radzę zachować plastikową przezroczystą nakładkę z opakowania - świetnie sprawdzi się w podróży i przechowywaniu - ja opasuję dodatkowo frotką by nie spadła i jest ok, ząbki się nie wygną przedwcześnie, a widać, że szczota ma do tego wybitne skłonności z uwagi na miękki plastik.
No właśnie ciekawi mnie dlaczego kompakt ma chropowate igły. Ja mam wersje klasyczną, kupioną ponad rok temu i ząbki są zupełnie gładkie. Piszę kiedy kupiona, bo może coś się od tamtego czasu zmieniło.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 00:26   #282
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
No właśnie ciekawi mnie dlaczego kompakt ma chropowate igły. Ja mam wersje klasyczną, kupioną ponad rok temu i ząbki są zupełnie gładkie. Piszę kiedy kupiona, bo może coś się od tamtego czasu zmieniło.
No mnie też.
Tutaj mam zdjęcie moich szczot (z wątku o maskach) i te pierwsze IDEAL Professional (kupione w SP 18zł za 2 szt, używam do rozprowadzania oleju na włosach) mają idealnie gładkie igły, ślisgie - super gdyby TT miał takie też:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1328205827

Edytowane przez KONICZYNKA 47
Czas edycji: 2012-03-06 o 00:29
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 09:59   #283
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
TUFT ma solidniejsze igły, dłuższe, a więc i grubsze od TT (compact bo tylko taką mam do porównania, poproszę koleżankę by przyniosła mi TT classic to wtedy porównam ją z compactem i TUFTem), co do elastyczności to wg TT są elastyczniejsze ale tylko dlatego, że są cieńsze, rodzaj plastiku jest identyczny (łudziłam się, że TUFT nie będzie miał tak chropowatych igieł jak TT, ale ma takie same - ja jakbym wypuszczała swoją wersję szczotki to zrobiłabym je jak najbardziej gładkie by nie ocierały o strukturę włosa, ale jak widać nikomu to do tej pory nie wpadło do głowy). Wygląda na to, że wyprodukowano je w tej samej fabryce, w Chinach - a propos, wyrzuciłam kartonik TT, ale o ile mnie pamięć nie myli to też na nim było napisane made in China (bądź P.R.C.).
Czesze podobnie do compactu TT, ale zasięga więcej włosów stąd lepsza dla gęstowłosych.
Radzę zachować plastikową przezroczystą nakładkę z opakowania - świetnie sprawdzi się w podróży i przechowywaniu - ja opasuję dodatkowo frotką by nie spadła i jest ok, ząbki się nie wygną przedwcześnie, a widać, że szczota ma do tego wybitne skłonności z uwagi na miękki plastik.
aż z ciekawości poszłam po mój kartonik od TT classic żeby sprawdzić czy była produkowana w Chinach i nic takiego nie znalazłam kupiłam jakoś ponad tydz temu i moje opakowanie jest takie jak na zdjęciu (z netu). aż się przestraszyłam że jakąś podróbkę mam czy coś bo mnie się wydawało że oni je tylko w Uk produkują

Edytowane przez MallaMi
Czas edycji: 2013-08-08 o 10:45
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:26   #284
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
No mnie też.
Tutaj mam zdjęcie moich szczot (z wątku o maskach) i te pierwsze IDEAL Professional (kupione w SP 18zł za 2 szt, używam do rozprowadzania oleju na włosach) mają idealnie gładkie igły, ślisgie - super gdyby TT miał takie też:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1328205827
Łał, ale kolekcja.
Ja mam tylko 3 szczotki i 1 grzebień obecnie. Reszta w śmietniku.
Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
aż z ciekawości poszłam po mój kartonik od TT classic żeby sprawdzić czy była produkowana w Chinach i nic takiego nie znalazłam kupiłam jakoś ponad tydz temu i moje opakowanie jest takie jak na zdjęciu (z netu). aż się przestraszyłam że jakąś podróbkę mam czy coś bo mnie się wydawało że oni je tylko w Uk produkują
Producent jest z Anglii, ale fizycznie szczotka jest wykonywana w Chinach. Gdyby była produkowana w UK to musiałaby kosztować ze 200zł.
W UK niewiele rzeczy się produkuje. Większość brytyjskich firm w UK mają tylko biura. A produkcja w Chinach, Indiach, Polsce. Wszędzie gdzie jest dostępna tania siła robocza.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:40   #285
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Witajcie dostałam dziś przesyłkę ze szczotką w wersji kompaktowej, muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jej działania. Użyłam jej na mokrych i na suchych włosach i rzeczywiście bardzo łatwo się je rozczesuje (chociaż nie miałam wcześniej dużych problemów z tym).
Włosy teraz jakby bardziej lśniły i mam nadzieję, że przestaną się tak łamać .
__________________


Edytowane przez calliope86
Czas edycji: 2012-03-30 o 18:59
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:52   #286
Tirurir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Dziewczyny, pomóżcie!
Wybrać wersję klasyczną czy kompaktową? Jestem w stanie znieść mniejszą wygodę przy wersji kompaktowej (łatwiej wyślizguje się z ręki?) ale co z działaniem? Jest równie dobra jak jej większa siostra? :P Czy któraś z Was posiada obie i może się wypowiedzieć?
Tirurir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:30   #287
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Tirurir Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie!
Wybrać wersję klasyczną czy kompaktową? Jestem w stanie znieść mniejszą wygodę przy wersji kompaktowej (łatwiej wyślizguje się z ręki?) ale co z działaniem? Jest równie dobra jak jej większa siostra? :P Czy któraś z Was posiada obie i może się wypowiedzieć?
Moja mama ma wersje klasyczną, a ja kompaktową Zdecydowanie polecam ta drugą, lepiej leży w dłoni i moim zdaniem jest lepiej wykonana niż wersja klasyczna
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 16:41   #288
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Czy któraś z Was posiada różową wersję Tangle dłużej niż rok?
Zauważyłam ostatnio, że moja zaczyna tracić kolor... Wygląda to tak, jak niektóre przedmioty trzymane w kiosku za szybką na wielkim słońcu przez dłuuuugi czas Tyle, że ja moją TT trzymam non stop w łazience albo w torebce, więc nie ma dostępu do światła poza chwilami, gdy wieczorem przeczesuję nią włosy przed snem...
Odbarwia się wyłącznie część z włosiem, jest wyraźnie jaśniejsza od reszty
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 17:26   #289
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada różową wersję Tangle dłużej niż rok?
Zauważyłam ostatnio, że moja zaczyna tracić kolor... Wygląda to tak, jak niektóre przedmioty trzymane w kiosku za szybką na wielkim słońcu przez dłuuuugi czas Tyle, że ja moją TT trzymam non stop w łazience albo w torebce, więc nie ma dostępu do światła poza chwilami, gdy wieczorem przeczesuję nią włosy przed snem...
Odbarwia się wyłącznie część z włosiem, jest wyraźnie jaśniejsza od reszty
Ja mam wersję złotą, więc nie pomogę
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 19:28   #290
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Ja mam wersję złotą, więc nie pomogę
Wielka szkoda, ale dzięki za reakcję. Tangle mi brzydnie w oczach
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 19:45   #291
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada różową wersję Tangle dłużej niż rok?
Zauważyłam ostatnio, że moja zaczyna tracić kolor... Wygląda to tak, jak niektóre przedmioty trzymane w kiosku za szybką na wielkim słońcu przez dłuuuugi czas Tyle, że ja moją TT trzymam non stop w łazience albo w torebce, więc nie ma dostępu do światła poza chwilami, gdy wieczorem przeczesuję nią włosy przed snem...
Odbarwia się wyłącznie część z włosiem, jest wyraźnie jaśniejsza od reszty
Ja mam i moja też straciła kolor. Tylko moja odbarwiła się nagle , po zetknięciu z farbą venita.
Wygląda okropnie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 20:52   #292
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja mam i moja też straciła kolor. Tylko moja odbarwiła się nagle , po zetknięciu z farbą venita.
Wygląda okropnie.
A moja odbarwia się stopniowo... Ok, wyczesywałam nią puder dla niemowląt z włosów, wykorzystywałam ją do masażu po naniesieniu na włosy przeróżnych olejków, ale nie wiązałam jej ze zmianą koloru
No i te zabiegi wykonuję od września, a odbarwia się od ok. miesiąca
Trudno, będę się czesała taką paskudą. Chociaż kusi mnie pomarańczowa...
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 22:47   #293
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
A moja odbarwia się stopniowo... Ok, wyczesywałam nią puder dla niemowląt z włosów, wykorzystywałam ją do masażu po naniesieniu na włosy przeróżnych olejków, ale nie wiązałam jej ze zmianą koloru
No i te zabiegi wykonuję od września, a odbarwia się od ok. miesiąca
Trudno, będę się czesała taką paskudą. Chociaż kusi mnie pomarańczowa...
Mi też się marzy pomarańczowa
Albo czarna z brokatem ale takiej nie ma


Weszłam na stronę i pojawił się jeszcze jeden model. Salon Elite. Ma trochę inny kształt.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 23:13   #294
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

mi też różowa lekko wypłowiała ale myślę że to od częstego mycia (ta połówka która ma ząbki jest jaśniejsza od tej drugiej połówki)
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 23:19   #295
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

W mojej ząbki od dawna nie są już różowe. Bardziej żółte.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 10:47   #296
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
mi też różowa lekko wypłowiała ale myślę że to od częstego mycia (ta połówka która ma ząbki jest jaśniejsza od tej drugiej połówki)
Dokładnie to samo stało się z moją
Trzeba było kupić czarną...

Ma któraś z Was tego kwiatuszka? Chciałam siostrzenicy nabyć

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2012-04-20 o 10:50
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:45   #297
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

I ja również zamówiłam. Zbawienie przy rozczesywaniu długich włosów. Jestem bardzo zadowolona
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 00:47   #298
_______
Przyczajenie
 
Avatar _______
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

jestem wielka fanka tej szczotki juz nic innego w sumie nie uzywam do czesania sie. no i do tylu innych rzeczy sie przydaje, rozprowadzania kosmetykow, farby itd.!

tez mam rozowa i niestety mi tez plowieje ale to nic, i tak ja uwielbiam. niedlugo planuje zakup kolejnek bo ta ma troche wygryzione zabki juz, wiec nie przeszkadza mi kolor (a zabki ma wygryzione bo kot sie dorwal -.- jak kupie nowa to ja dostanie bo wrecz szaleje na jej widok)
_______ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:05   #299
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cześć
zachęcona opiniami chciałabym zakupić TT
czy możecie polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro ? (nie chciałabym kupić podróbki)
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 20:13   #300
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

A nie lepiej kupić u autoryzowanego sprzedawcy w Polce bez kosztów wysyłki: http://sklep.tangle-teezer.pl/ ?
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-11 21:47:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.