Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz. XII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego wątku będzie nosiła nazwę:
Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują 14 40,00%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 5,71%
Jeszcze trochę, jeszcze chwilka i porodów będzie kilka 0 0%
Już ostatnie brzuchatki pakują do szpitala manatki 12 34,29%
ten co teraz. 7 20,00%
Głosujący: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 12:30   #4951
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Ktosiula biedactwo gratulacje!!!

Teraz już będzie coraz lepiej

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

A ja w nocy miałam skurcze dość bolesne takie od krzyża promieniujące ale nad ranem po prysznicu przeszły. na ktg jak zwykle później była cisza. Jutro z samego rana idę na test i lekarz powiedział że czas już to kończyć. To mam nadzieję że już niedługo.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 12:34   #4952
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Trele - ja karmię odciaganym, a i tak jak Milek płacze to mi leci z cyckow wodospad

Lineczka - ja jak Dzidzia - swoje mleko w butelkach tt i termoopakowaniu wożę ;-)

Dziś jadę na zakupy na pól dnia :-D. Mąż z Malym zostaje a ja jadę po sukienkę na święta i buty

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
Czyli nie tylko ja tak mam. Uff .
Juz myslalam że to w mojej głowie cos

Boziu , jak ja Wam zazdroszcze tego wychodzenia
Musze chyba zaczac wychodzic I zostawiac ich samych tylko totalnie nie wiem jak sie do tego zabrac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 12:40   #4953
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Zaraz będę doczytywać.

Pojechałam dziś do Krakowa na uczelnie, na pierwsze ćwiczenia w tym roku. Wstałam przed 5 rano, potem tłukłam sie 1.5 h i jak byłam juz pod salą, to wykładowca zadzwonił do portierni że jeste chory i zajęcia są odwołane. TYlko czas i kase straciła, bo trzeba bedzie w innym temninie odrobić.

Teraz tatuś zabrał Liwkę na spacer. jest 0,5 stopnia. CHyba szybko wrócą, bo TŻ panikę sieje że zimno.

Nadrabiam.

A widze że jak się postaramy to nowy wątek zaczniemy

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------


tak sobie myśle czy to sanie to nie z powodu wcześnaictwa, Liwka ma już ponad 9 tyg i przesypa mi praktycznie cały dzień, z przetwami na jedzenie, i noc przesypa już ładnie po 3,5. 4 h , potem jedzenie i sen. aktywan jest po kąpieli przez jakies 3 h, czasami 4

za porodzik i cycolenie. wracaj do zdrowia





Basiaa zrrowia dla dzieciaków i to dużo

beatka przykro mi z powodu zajec.


ja sie tez wybiore choc na chwile.


Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
u mnie tak było jeszcze przed porodem :/ a teraz dopisali nam jeszcze jeden przedmiot, ja się obawiam, że ten rok zawalę



dziewczyny dacie rade ze studiami!ja w was wierze!


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Prawie za każdym razem



Jaka śliczna



Kolejna śliczna dama


Mam pytanie Co robią Wasi mężowie przy dzieciach? Mój ogranicza się tylko do noszenia, bujania i pomocy przy kąpieli i chyba myśli, że to już i tak dużo Ja praktycznie robię wszystko i momentami nie wyrabiam
Mojego praktycznie nie ma a jak jest to nawet sie stara choc dzis mi na nerwy działa bo śpi dogorywa po pepkowym.Mam bardzo podniesione cisnienie na niego


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Ktosiula najważniejsze że masz przy sobie swojego synka
Teraz tylko wypoczywajcie i cieszcie się sobą nawzajem
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 12:51   #4954
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Miki -mój jak jest w domu robi wszystko lacznie z karmieniem. ;-)

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 13:05   #4955
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
jej,


Wynajeliśmy to mieszkanie w lipcu, upał był wiec nie sprawdzaliśmy czy grzeje i jak, nikt o tym nie pomyślał. Super cena, okolica i mieszkanie też w miare ok. Wzięliśmy.. no i zaczynają sie schody, najpierw piekarnik, kuchenka, szafki, karnisze.. tak co chwile coś, wczesniej nie widziałam tego, nie zwróciłam uwagi nawet na to... a jak już się "psuło" to po kolei. Potem drzwi do wymiany, rurki nieszczelne od piecyka gazowego! spłuczka nie działa (a jak podpisywaliśmy to mówili, że tak wygląda to wszystko bo 3 miesiace nikt tu nie mieszka a oni mieszkają 400km od nas wiec nie dbali o to.. no ok uwierzyłam-o ja głupia.) co do nich dzwoniliśmy to mówili że jak popsuliśmy to mamy naprawić. no ale w umowie jest, że za szkody my ponosimy koszty.. ale to już było zje.bane......... no nic, nie wykłóciliśmy sie w sumie o nić, choć mąż nadal walczy... i z wszystkim dałoby sie żyć, spłuczke mąż naprawił, rury wymienili, tą elektryke co ostatnio padła też, no ogólnie nie jest źle, choć nie powiem - meble to nowe by sie przydały bo te sie rozsypują, ale kasy nie ma wiec trzeba żyć tak (okazało sie ze póki w szafkach to tylko dla ozdoby były bo jak zaczełąm tam myć to sie rozsypały, jedyne co to duża szafa w korytarzu w zabudowie jest stabilna) i myślałam ze w końcu bedzie spokój z tym mieszkaniem a tu co????? zma przyszła, kaloryfery grzeją ale okna są źle wmontowane bo normalnie u góry są szpary jakby ktoś za małe okno wstawił.. i dopiero jak te wiatry przyszły to zaczeło być zimniej i zimniej... az w końcu dzisiaj rano myślałam ze nogi mi odpadną, szczecie ze Kacper był porządnie okryty i miał niedrapki i czapeczkę ( bo ma odstające uszka, założyłam mu na noc taką cieniutką zeby sprawdzić czy zadziała zeby sobie nie podwijał tego ucha) zaraz wzięłam małego do siebie, mąż posprawdzał i wyszło szydło z worka. Zadzwoniliśmy do włascicieli i oni to zrobią ale latem, bo teraz nie mają jak przyjechać, a my tego nie mamy robić chyba ze bez zwrotu kasy Że ja głupia byłam, że nie sprawdziłam tego wsystkiego wcześniej.. ale kuźwa od 5 lat jestem na wynajmowanych mieszkaniach i NIGDY, ale to NIGDY nie zdarzały mi sie podobne sytuacje.. i teraz jutro musimy jechać kajś kupić jakiś tynk albo cos i to zrobić bo przecież zamarzniemy.. i tylko non stop kasa i kassa. Kuźwa niech mi dają to ieszkanie z miasta bo ja tu nie zdzierżę.
Eh... no to sie wygadałam i mi troche przeszło.
Teraz niby tam zatkał, ale jak długo to wytrzyma..
Współczuję a jak płacicie za ogrzewanie? macie podzielniki na kaloryferach czy w czynszu jest opłata? Bo jak to pierwsze, to przez te dziurawe okna możecie mieć dużą dopłatę.

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
trzymam kciuki

ale duża



Co do szczepionek nam lekazr polecił 6w1 czyli 200 zł za jedną dawkę, a szczepień jest 5- 1000 zł, ja bałam się szczepić tymi zwykłymi bo przy pierwszej wizycie jest 3 czy 4 wkucia, ( my mamy jeszcze pneumo za darmo wiec 4,5). Mąż uparł sie jeszcze na rota czyli 300 zł, a są 2 dawki.
Lekarz rora też polecał ale ja przekonana nie ejstem dalej, bo czy każdą biegunkę będziemy teraz traktować jako tą rotawirusową?

Gdybym nie miała za darmo szczepionki na pneumo to i tak wybrałabym pneumokoki: jakoś bardziej mogą zaszkodzić dziecku :ale to jest kolejna kwota 900 zł, za 3 dawki

Jeśli chodzi o krztusiec to po nim mogą byc jakieś powikłania dlatego ty masz zgodę na to konkretne szczepienie, zbadali małego wiec nic mu nie będzie.

A lekarz powiedział że te szczepionki 5 i 6 w 1 to są takie same z tym że przy 6w1 jest mniej szczepień i jedna dawka na żółtaczkę wiecej.

To aż tyle wychodzi za te szczepionki? nie wiedziałam, toż to idzie w tysiące złotych



Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Mikołaj przyszedł na swiat wczoraj o 23:45 SN. Porród bardzo ciężki, 9,5h zakończony vacuum. Ktosiula nie wie czy bedzie opisywac go. Maly ma 54cm i 3390g. slicznie ciumkal cyca po porodzie. Czekaja az go przywiozą bo o 6 byli, ale nie byla w stanie wstać, ciągle jest w marnym stanie, ale szczesliwa.

Pozdrawia
Gratulacje klask i:

Cytat:
Napisane przez Angie_gg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak walczycie z ulewaniem?

Ja dodaję zagęstnik do pokarmu, ale Majka nadal ulewa, mniej, ale ulewa.

Pozdrawiamy;-)
Dołączyłam zdjęcie z sesji zdjęciowej.
Ale cudne zdjęcie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 13:48   #4956
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

dzieciaki cudne

Ktosiula serdecznie gratuluję szkoda, że Mikuś tak dał popalić , ale grunt, że wszystko szczęśliwie się skończyło

Basia zdrówka dla Córci

Mya oby Lulka tatusia do jakiegoś internatu wcześniej nie wysłała

Trele kurcze licho z tą próbą włamania, ale jak się raz nie udało, to może już dadzą spokój
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 14:00   #4957
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
dzieciaki cudne

Ktosiula serdecznie gratuluję szkoda, że Mikuś tak dał popalić , ale grunt, że wszystko szczęśliwie się skończyło

Basia zdrówka dla Córci

Mya oby Lulka tatusia do jakiegoś internatu wcześniej nie wysłała

Trele kurcze licho z tą próbą włamania, ale jak się raz nie udało, to może już dadzą spokój


zasnął w końcu ten mały potworzak znów dzisiaj dała mi popalic. Nosić się każe Posprzątałam troszku, jeszcze tylko poodkurzać trzeba i wytrzeć podłogi ale to jak tż przybędzie z odsieczą i pranie poskładać

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

ktosiula gratulacje! szkoda, że poród był taki traumatyczny ale najważniejsze że z małym wszystko w porządku
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 14:36   #4958
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko ja tak mam. Uff .
Juz myslalam że to w mojej głowie cos

Boziu , jak ja Wam zazdroszcze tego wychodzenia
Musze chyba zaczac wychodzic I zostawiac ich samych tylko totalnie nie wiem jak sie do tego zabrac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja tam za tydzień wybywam sobie na wieczór, i zostawiam tatę w domu z córą, niech on się troszkę pomęczy
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 14:58   #4959
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Mamusie mam do was pytanko. Jeśli ja jestem zameldowana u siebie, a dziecię urodziłam tutaj tzn. 420 km od domu to w jaki sposób mam odebrać akty urodzenia i pesel? Znaczy wiem, ze nr pesel będzie przybity na akcie urodzenia. Położna mi powiedziała, że akty będą do odebrania tam u mne w domu, a no nie pojade raczej do domu, bo to 2 dniowa wyprawa... była któraś z Was w takiej sytuacji?
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 15:07   #4960
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Mamusie mam do was pytanko. Jeśli ja jestem zameldowana u siebie, a dziecię urodziłam tutaj tzn. 420 km od domu to w jaki sposób mam odebrać akty urodzenia i pesel? Znaczy wiem, ze nr pesel będzie przybity na akcie urodzenia. Położna mi powiedziała, że akty będą do odebrania tam u mne w domu, a no nie pojade raczej do domu, bo to 2 dniowa wyprawa... była któraś z Was w takiej sytuacji?
Tak, ja, pisałam mamie upoważnienie (albo niech napisze sama kto udowodni) i może Ci ktos odebrać. Numer pesel pani z urzedu wysłała mi mailem nawet
A akt urodzenia tż odbierał w mieście gdzie urodziłam w urzędzie.

Edytowane przez kyte
Czas edycji: 2013-12-08 o 15:08
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:07   #4961
Sylwiaaa88
Rozeznanie
 
Avatar Sylwiaaa88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 652
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Przepraszam ale że dopiero teraz, wczoraj o godz 23.45 na świat przyszedł Bartus 3000g 52cm SN, nie było łatwo jak dla mnie chociaż położne stwierdziły że miałam lekki poród, dla mnie to była katorga Martwi mnie tylko to że ma krwiaczka na główce i jedną stópkę skierowana do środka podobno to od tego że miał za mało miejsca w brzuszku, jutro ma to obejrzeć ortopeda i zdecyduje co dalej
Sylwiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 16:14   #4962
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale że dopiero teraz, wczoraj o godz 23.45 na świat przyszedł Bartus 3000g 52cm SN, nie było łatwo jak dla mnie chociaż położne stwierdziły że miałam lekki poród, dla mnie to była katorga Martwi mnie tylko to że ma krwiaczka na główce i jedną stópkę skierowana do środka podobno to od tego że miał za mało miejsca w brzuszku, jutro ma to obejrzeć ortopeda i zdecyduje co dalej
GRATULACJE:ro za:
NA pewno to nic takiego, może zaleci ćwiczenia na stópki. Moja koleżanka miała córeczke właśnie z krwiaczkiem ale sie wchłonął, na pewno bedzie tak samo.
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:23   #4963
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Sylwia gratulacje wszystko będzie dobrze, nie martw się, położne dużo wiedzą o dzieciaczkach przecież, jak mówią, że to przez brak miejsca to z pewnością tak jest i teraz jak będzie miał przestrzeń, to wszystko się naprostuje, może trzeba to tylko rozćwiczyć a krwiaczki się właśnie wchłaniają. nie zamartwiaj się
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:24   #4964
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Sylwiaaa gratulacje !!!


O nie moja uparta Zosia została ostatnią dziewczynką w dwupaku
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:27   #4965
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale że dopiero teraz, wczoraj o godz 23.45 na świat przyszedł Bartus 3000g 52cm SN, nie było łatwo jak dla mnie chociaż położne stwierdziły że miałam lekki poród, dla mnie to była katorga Martwi mnie tylko to że ma krwiaczka na główce i jedną stópkę skierowana do środka podobno to od tego że miał za mało miejsca w brzuszku, jutro ma to obejrzeć ortopeda i zdecyduje co dalej
Gratulacje!!:bra wa:

Nie martw się, na pewno wszystko będzie z malutkim w jak najlepszym porządku
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:35   #4966
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Sylwiaaa gratulacje !!!


O nie moja uparta Zosia została ostatnią dziewczynką w dwupaku
poczekała aż już wszystkie będą na świecie i zrobi wejście smoka
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:49   #4967
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Witam się niedzielnie

Lubieolowki,Ktosiula,Syli wa gratulację!
No to jeszcze kilka porodzików i uciekamy na odchowalnie... ale ten czas zapitala...

Zdjęcia pociech-śliczne!

Aksberg... czytałam całą Twoją historię z przerażeniem w oczach... jak dla mnie ewidentnie szpital zawinił czekając z tym cięciem...,najważniejsze, że już w domku i dochodzicie pomalutku do siebie

Co do obowiązków Tż, to mój jak jest w domu robi wszystko to co ja.

U Nas dziś ciężki dzień... mały od popołudnia strasznie marudził,brzuszek go bolał i w dodatku katar dostał więc noc też nie ciekawa bo co po chwilę się przebudzałam i słyszałam jak ciężko mu się oddycha, dziewczyny czy oprócz roztworu z soli morskiej/fizjologicznej i odciągania Fridą mogę mu jeszcze jakoś pomóc?

Teraz na szczęście po ciężkiej przeprawie zasnął.. wiec póki mogę to korzystam i idę się położyć.
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:57   #4968
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Sylwiaaa, gratulacje nie martw się na zapas, wszystko będzie w porządku

Głowa mnie boli. Od jutra znowu zaczynam ćwiczyć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
Witam się niedzielnie

Lubieolowki,Ktosiula,Syli wa gratulację!
No to jeszcze kilka porodzików i uciekamy na odchowalnie... ale ten czas zapitala...

Zdjęcia pociech-śliczne!

Aksberg... czytałam całą Twoją historię z przerażeniem w oczach... jak dla mnie ewidentnie szpital zawinił czekając z tym cięciem...,najważniejsze, że już w domku i dochodzicie pomalutku do siebie

Co do obowiązków Tż, to mój jak jest w domu robi wszystko to co ja.

U Nas dziś ciężki dzień... mały od popołudnia strasznie marudził,brzuszek go bolał i w dodatku katar dostał więc noc też nie ciekawa bo co po chwilę się przebudzałam i słyszałam jak ciężko mu się oddycha, dziewczyny czy oprócz roztworu z soli morskiej/fizjologicznej i odciągania Fridą mogę mu jeszcze jakoś pomóc?

Teraz na szczęście po ciężkiej przeprawie zasnął.. wiec póki mogę to korzystam i idę się położyć.
Jak ma katar to do lekarza!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 16:58   #4969
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Witam
Byliśmy na zakupkach a babcia zabrała małą na spacer. Ładna podzia u nas, bo aż 12 stopni
Zaraz zabieramy się za ubieranie choinki

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Mikołaj przyszedł na swiat wczoraj o 23:45 SN. Porród bardzo ciężki, 9,5h zakończony vacuum. Ktosiula nie wie czy bedzie opisywac go. Maly ma 54cm i 3390g. slicznie ciumkal cyca po porodzie. Czekaja az go przywiozą bo o 6 byli, ale nie byla w stanie wstać, ciągle jest w marnym stanie, ale szczesliwa.

Pozdrawia
Gratulacje!! Biedna się wymęczyłaś, ale masz już swojego synusia przy sobie

Cytat:
Napisane przez Angie_gg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak walczycie z ulewaniem?

Ja dodaję zagęstnik do pokarmu, ale Majka nadal ulewa, mniej, ale ulewa.

Pozdrawiamy;-)
Dołączyłam zdjęcie z sesji zdjęciowej.
Nas ten problem na szczęście nie dotyczy. Oby jej to ulewanie całkiem przeszło. Śliczna jest

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
a oto moj skarb maly


Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Zaraz będę doczytywać.

Pojechałam dziś do Krakowa na uczelnie, na pierwsze ćwiczenia w tym roku. Wstałam przed 5 rano, potem tłukłam sie 1.5 h i jak byłam juz pod salą, to wykładowca zadzwonił do portierni że jeste chory i zajęcia są odwołane. TYlko czas i kase straciła, bo trzeba bedzie w innym temninie odrobić.

tak sobie myśle czy to sanie to nie z powodu wcześnaictwa, Liwka ma już ponad 9 tyg i przesypa mi praktycznie cały dzień, z przetwami na jedzenie, i noc przesypa już ładnie po 3,5. 4 h , potem jedzenie i sen. aktywan jest po kąpieli przez jakies 3 h, czasami
Masakra, niepotrzebnie się fatygowałaś

Może i coś w tym jest, bo Majka ostatnio po kąpieli fisiuje i nie chce spać, ale to dopiero ostatio jej się tak wkręciło, wcześniej ładnie spała. W dzień średnio śpi i zabawiamy ją, trochę na macie się bawi, trochę w bujaczku

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Mam pytanie Co robią Wasi mężowie przy dzieciach? Mój ogranicza się tylko do noszenia, bujania i pomocy przy kąpieli i chyba myśli, że to już i tak dużo Ja praktycznie robię wszystko i momentami nie wyrabiam
Mój przygotowuje mleko zawsze jak jest w domu, nosi, zabawia, pomaga w kąpieli, czasem przewija i karmi. Ogólnie nie mogę narzekać.

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
A ja w nocy miałam skurcze dość bolesne takie od krzyża promieniujące ale nad ranem po prysznicu przeszły. na ktg jak zwykle później była cisza. Jutro z samego rana idę na test i lekarz powiedział że czas już to kończyć. To mam nadzieję że już niedługo.
Jutro już pewnie utulisz Zosieńkę

Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale że dopiero teraz, wczoraj o godz 23.45 na świat przyszedł Bartus 3000g 52cm SN, nie było łatwo jak dla mnie chociaż położne stwierdziły że miałam lekki poród, dla mnie to była katorga Martwi mnie tylko to że ma krwiaczka na główce i jedną stópkę skierowana do środka podobno to od tego że miał za mało miejsca w brzuszku, jutro ma to obejrzeć ortopeda i zdecyduje co dalej
Gratuluję Na pewno krwiaczek się wchłonie a i ze stópką będzie wszystko dobrze

Aksbarg Cieszę się, że się wszystko dobrze skończyło i wierzę, że Pola będzie zdrowiutka

Niunia za szybki porodzik
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 17:01   #4970
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale że dopiero teraz, wczoraj o godz 23.45 na świat przyszedł Bartus 3000g 52cm SN, nie było łatwo jak dla mnie chociaż położne stwierdziły że miałam lekki poród, dla mnie to była katorga Martwi mnie tylko to że ma krwiaczka na główce i jedną stópkę skierowana do środka podobno to od tego że miał za mało miejsca w brzuszku, jutro ma to obejrzeć ortopeda i zdecyduje co dalej
Nie martw się jutro będzie lepiej mały okaże się zdrowy,
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 17:36   #4971
niunia_20
Rozeznanie
 
Avatar niunia_20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska południowo-wschodnia
Wiadomości: 925
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Mikołaj przyszedł na swiat wczoraj o 23:45 SN. Porród bardzo ciężki, 9,5h zakończony vacuum. Ktosiula nie wie czy bedzie opisywac go. Maly ma 54cm i 3390g. slicznie ciumkal cyca po porodzie. Czekaja az go przywiozą bo o 6 byli, ale nie byla w stanie wstać, ciągle jest w marnym stanie, ale szczesliwa.

Pozdrawia
Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale że dopiero teraz, wczoraj o godz 23.45 na świat przyszedł Bartus 3000g 52cm SN, nie było łatwo jak dla mnie chociaż położne stwierdziły że miałam lekki poród, dla mnie to była katorga Martwi mnie tylko to że ma krwiaczka na główce i jedną stópkę skierowana do środka podobno to od tego że miał za mało miejsca w brzuszku, jutro ma to obejrzeć ortopeda i zdecyduje co dalej
GRATULACJE
__________________

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200802080926.png


http://www.przewodnikmp.pl/img-06062009028.png



sercem jestem przy Tobie Michałek 296g, 22cm (19tc)
Zosia 250g, 23cm (19tc)
niunia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 17:43   #4972
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Eluvtus z katarem nie idzie się do Lekarza dopóki nie jest zolty lub zielony. Pobyt w przychodni może tylko zaszkodzić.

Dzastin madc majerankowa, podniesc łóżeczko od strony glowy.

Ktosiula nareszcie . Na pewno byłas bardzo dzielna.
Sylwia również Gratuluję

Beatko tylko my juz 12 tygodni kończymy. To jest trochę meczace. Z drugiej strony nic prawie przy nim robić nie trzeba .

Łukasz jak juz wczesniej mówiłam robi przy młodym az za dużo.

Od jakiegoś czasu mam zaparcia. Nie wiem ile to już dni ale zaczyna mnie od tego mdlić :/. Za to jak ograniczylam słodycze to waga zaczęła dalej spadać.

Ł. mnie znowu wkurza. Jestem nienormalna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Mya akt urodzenia dostaniesz w miejscu gdzie ją zgłosicie (miasto gdzie się urodziła). Pesel tam gdzie zameldowana a możesz meldować z tatą. Nie musi być z Tobą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 17:58   #4973
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Zaraz będę doczytywać.

Pojechałam dziś do Krakowa na uczelnie, na pierwsze ćwiczenia w tym roku. Wstałam przed 5 rano, potem tłukłam sie 1.5 h i jak byłam juz pod salą, to wykładowca zadzwonił do portierni że jeste chory i zajęcia są odwołane. TYlko czas i kase straciła, bo trzeba bedzie w innym temninie odrobić.

Teraz tatuś zabrał Liwkę na spacer. jest 0,5 stopnia. CHyba szybko wrócą, bo TŻ panikę sieje że zimno.

Nadrabiam.

A widze że jak się postaramy to nowy wątek zaczniemy

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------


tak sobie myśle czy to sanie to nie z powodu wcześnaictwa, Liwka ma już ponad 9 tyg i przesypa mi praktycznie cały dzień, z przetwami na jedzenie, i noc przesypa już ładnie po 3,5. 4 h , potem jedzenie i sen. aktywan jest po kąpieli przez jakies 3 h, czasami 4

za porodzik i cycolenie. wracaj do zdrowia





Basiaa zrrowia dla dzieciaków i to dużo
eh.. wspólczuje tj drogi namarne ;/
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Prawie za każdym razem



Jaka śliczna



Kolejna śliczna dama


Mam pytanie Co robią Wasi mężowie przy dzieciach? Mój ogranicza się tylko do noszenia, bujania i pomocy przy kąpieli i chyba myśli, że to już i tak dużo Ja praktycznie robię wszystko i momentami nie wyrabiam
moj ma cala kapiel i kosmetyke po kapieli- oliwki,czesanie ubieranie; jak jest w domu to bawi, nosi lula i karmi. wychodzi na spacer. a jak go niema to wszystko robie ja. on z pracy wraca kolo 18 wiec spacer odpada w tygodniu, ale reszte staramsie mu przekazywac obowiazkow
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko ja tak mam. Uff .
Juz myslalam że to w mojej głowie cos

Boziu , jak ja Wam zazdroszcze tego wychodzenia
Musze chyba zaczac wychodzic I zostawiac ich samych tylko totalnie nie wiem jak sie do tego zabrac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
powoli, malymi kroczkami dacie rade. wyjdź na 15 minut, 30, 45.. gdzies niedaleko, zebys mogla w razie czego szybko wrocic..
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Współczuję a jak płacicie za ogrzewanie? macie podzielniki na kaloryferach czy w czynszu jest opłata? Bo jak to pierwsze, to przez te dziurawe okna możecie mieć dużą dopłatę.




To aż tyle wychodzi za te szczepionki? nie wiedziałam, toż to idzie w tysiące złotych





Gratulacje klask i:



Ale cudne zdjęcie
ogrzewanie na podzielniki;/ aleee.. w umowie widnieje zapis ze ogrzewanie wliczone w czynsz wiec jak cos to bedziemy sie kłócić
Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Mamusie mam do was pytanko. Jeśli ja jestem zameldowana u siebie, a dziecię urodziłam tutaj tzn. 420 km od domu to w jaki sposób mam odebrać akty urodzenia i pesel? Znaczy wiem, ze nr pesel będzie przybity na akcie urodzenia. Położna mi powiedziała, że akty będą do odebrania tam u mne w domu, a no nie pojade raczej do domu, bo to 2 dniowa wyprawa... była któraś z Was w takiej sytuacji?
mi mowilize akt urodzenia bedzie w urzedzie odpowiednim do miejsc porodu- bytom-bytom, katowice-katowice.. wiec nie pomogę...
Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale że dopiero teraz, wczoraj o godz 23.45 na świat przyszedł Bartus 3000g 52cm SN, nie było łatwo jak dla mnie chociaż położne stwierdziły że miałam lekki poród, dla mnie to była katorga Martwi mnie tylko to że ma krwiaczka na główce i jedną stópkę skierowana do środka podobno to od tego że miał za mało miejsca w brzuszku, jutro ma to obejrzeć ortopeda i zdecyduje co dalej
GRATULUJĘ! A o krwiaczka sie nie martw i stópkę- będzie dobrze

Wróciliśmy, z kinA nici,... za tydzien idziemy, akurat rocznice mamy..

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

a ja czysciłam dzisiaj Kacprowi noseki wyciągłam gilki z krwią mam nadzieje ze to jednorazowe było

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

nasturcjo- jestes slawna Twoj post t blizajacego sie porodu jest tez na styczniówkach...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:11   #4974
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Mamusie co kupujecie TZtom pod choinke?
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:21   #4975
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Kiedy odciągasz? po karmieniu? przed?
Staram się odciągać godzinę po karmieniu i dwie przed następnym karmieniem, ale różnie mi to wychodzi. Rano mam zdecydowanie więcej pokarmu niż wieczorem. W nocy jeszcze nie próbowałam z lenistwa, ale wydaje mi się, że ściągnęła bym najwięcej.

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mam pytanie Co robią Wasi mężowie przy dzieciach? Mój ogranicza się tylko do noszenia, bujania i pomocy przy kąpieli i chyba myśli, że to już i tak dużo Ja praktycznie robię wszystko i momentami nie wyrabiam
Robi wszystko prócz karmienia piersią Czasem wydaje mi się nawet, że robi więcej ode mnie. Z tym, że mój cały czas na urlopie.
Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale że dopiero teraz, wczoraj o godz 23.45 na świat przyszedł Bartus 3000g 52cm SN, nie było łatwo jak dla mnie chociaż położne stwierdziły że miałam lekki poród, dla mnie to była katorga Martwi mnie tylko to że ma krwiaczka na główce i jedną stópkę skierowana do środka podobno to od tego że miał za mało miejsca w brzuszku, jutro ma to obejrzeć ortopeda i zdecyduje co dalej
Sylwia mnie też mówiono, że miałam lekki poród, a dla mnie to była katorga. Nie chce chyba wiedzieć jak wyglądają te trudne porody
Nasz też miał krwiaczka, a nawet dwa, z czego jeden już się wchłonął.
Mam nadzieje, że z nóżką wszystko będzie w porządku

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ł. mnie znowu wkurza. Jestem nienormalna.
Czym Cie wkurza? Wyrzuć to z siebie
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:21   #4976
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
eh.. wspólczuje tj drogi namarne ;/

moj ma cala kapiel i kosmetyke po kapieli- oliwki,czesanie ubieranie; jak jest w domu to bawi, nosi lula i karmi. wychodzi na spacer. a jak go niema to wszystko robie ja. on z pracy wraca kolo 18 wiec spacer odpada w tygodniu, ale reszte staramsie mu przekazywac obowiazkow

powoli, malymi kroczkami dacie rade. wyjdź na 15 minut, 30, 45.. gdzies niedaleko, zebys mogla w razie czego szybko wrocic..

ogrzewanie na podzielniki;/ aleee.. w umowie widnieje zapis ze ogrzewanie wliczone w czynsz wiec jak cos to bedziemy sie kłócić

mi mowilize akt urodzenia bedzie w urzedzie odpowiednim do miejsc porodu- bytom-bytom, katowice-katowice.. wiec nie pomogę...

GRATULUJĘ! A o krwiaczka sie nie martw i stópkę- będzie dobrze

Wróciliśmy, z kinA nici,... za tydzien idziemy, akurat rocznice mamy..

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

a ja czysciłam dzisiaj Kacprowi noseki wyciągłam gilki z krwią mam nadzieje ze to jednorazowe było

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

nasturcjo- jestes slawna Twoj post t blizajacego sie porodu jest tez na styczniówkach...
O... Patrzcie, patrzcie. :-D autografy zacznę rozdawać ;-)

Nie kupiłam nic nic mi się nie podobało, albo nie bylo rozmiaru

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:24   #4977
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
Witam się niedzielnie

Lubieolowki,Ktosiula,Syli wa gratulację!
No to jeszcze kilka porodzików i uciekamy na odchowalnie... ale ten czas zapitala...

Zdjęcia pociech-śliczne!

Aksberg... czytałam całą Twoją historię z przerażeniem w oczach... jak dla mnie ewidentnie szpital zawinił czekając z tym cięciem...,najważniejsze, że już w domku i dochodzicie pomalutku do siebie

Co do obowiązków Tż, to mój jak jest w domu robi wszystko to co ja.

U Nas dziś ciężki dzień... mały od popołudnia strasznie marudził,brzuszek go bolał i w dodatku katar dostał więc noc też nie ciekawa bo co po chwilę się przebudzałam i słyszałam jak ciężko mu się oddycha, dziewczyny czy oprócz roztworu z soli morskiej/fizjologicznej i odciągania Fridą mogę mu jeszcze jakoś pomóc?

Teraz na szczęście po ciężkiej przeprawie zasnął.. wiec póki mogę to korzystam i idę się położyć.
Maść majerankowa i Euphorbium - tak położna mi mówiła.
A do lekarza to położna mi powiedziała, że idzie się po 2 dniach od wystąpienia dolegliwości, chyba że to piątek wtedy od razu
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Eluvtus z katarem nie idzie się do Lekarza dopóki nie jest zolty lub zielony. Pobyt w przychodni może tylko zaszkodzić.

Dzastin madc majerankowa, podniesc łóżeczko od strony glowy.

Ktosiula nareszcie . Na pewno byłas bardzo dzielna.
Sylwia również Gratuluję

Beatko tylko my juz 12 tygodni kończymy. To jest trochę meczace. Z drugiej strony nic prawie przy nim robić nie trzeba .

Łukasz jak juz wczesniej mówiłam robi przy młodym az za dużo.

Od jakiegoś czasu mam zaparcia. Nie wiem ile to już dni ale zaczyna mnie od tego mdlić :/. Za to jak ograniczylam słodycze to waga zaczęła dalej spadać.

Ł. mnie znowu wkurza. Jestem nienormalna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Mya akt urodzenia dostaniesz w miejscu gdzie ją zgłosicie (miasto gdzie się urodziła). Pesel tam gdzie zameldowana a możesz meldować z tatą. Nie musi być z Tobą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie tak myślałam, położna mnie w błąd wprowadziła jutro chyba zacznę werandować małą...
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:27   #4978
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

kyte-skorzany porfel, bokserki, ksiazke na plycie.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:31   #4979
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

Cześć Nadrobiłam

lubieolowki Kubuś

aaby
za jak najwięcej snu w nocy dla Was obu to i samopoczucie się poprawi
Dla męża , choć mam nadzieję, że się opamiętał od wczoraj

Kociak85 za cycolenie i wyjście jutro

kyte dziękuję, dziś lepiej
A Ty byłaś na tej imprezie, co to miałaś iść w piątek?

NEWTREND za jutro!!
dobrze, że malutka ma się dobrze !
Fajnych masz synków, od razu nastrój lepszy

aksbarg
Z przerażeniem czytałam Twój opis porodu, nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co przeżyliście Z czekaniem na wyschnięcie sali kompletnie nie rozumiem, może jakby Cię wzięli wcześniej, to malutka byłaby w lepszym stanie?Teraz to tylko gdybać można, najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze i jesteście już w domku
Kontrolujcie maluszka u neurologa, ale z całego serducha życzę Wam, żeby te wizyty to była tylko formalność i żeby córeczka rosła pięknie i zdrowo

De28 ale macie zimę
Jak Ci zazdrościłam tego ogrodu pięknego, to odśnieżania nie zazdroszczę
żeby nocki były lepsze i żeby mąż więcej w domu był i pomagał Ci duuuużo

weronisiek za bezbolesne karmienie i więcej snu
Oleńka się jeszcze nie przestawiła, że mama już nie tylko dla niej, a mały szkrab taki wymagający, ale to z czasem przyjdzie-oby szybko

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja nawet to chciałabym mieć te sutki pogryzione. Bo do tej pory czuję się gorsza tym, ze moje dziecie mojej piersi nie akceptuje.
Nasturcja
Sama pisałaś, że jesteś mamą, która stara się jak tylko może dla swojego dziecka, to co to za teksty??
Może maluszek ma faktycznie złe wspomnienia ze szpitala z tego przystawiania na siłę(a to nie Twoja wina), może potrzebuje czasu jak Wituś i Kacperek?
Przytulaj się do niego gołą klatą może poczuje zew natury i sam złapie cycusia?
zdrówka dla męża!!!
Fajny Mikołaj u Was chodził

niunia32 siostrzyczki
za opis!

xxxMikixxxAmelka

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
ale sie wkurzylam! rozszedl mi sie jeden szew w kroczu! no rzesz ku...wa. wietrze teraz i w rozkroku siedze i karmie.

Oby ospa trzymała się od Was z daleka
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 18:35   #4980
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Ręce składam, modły wznoszę - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK Mamy XI-XII 2013. cz

sorento-mialam ci juz dawno napisac.Nie wiem dlaczego, ale bije z twoich postow taki sympatyczny fluid, taka mi sie sympatyczna wydajesz, choc cie nigdy nie widzialam Odsniezanie na szczescie mam wtedy kiedy meza nie ma na noc, tak to sie on tym zajmuje. Ja odsniezam po poludniu.

Maz na szczescie w nocy wstaje i przebiera. Nagadalam mu do sluchu a rano przejmuje starszaka.Dzis spalam do 9 30 I mialam tyle sily ze nawet na godzine na steper weszlam.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.