Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 13:15   #541
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Czemu mi sie wydawalo ze Ty jestes w moim wieku?

Ja tez nie poszlam na spacer dzisiaj bo jest mgla ze swiata nie widac a poza tym tak mnie glowa boli ze wytrzymac nie moge, z reszta codziennie mnie boli

Nela nie zjadla dzisiaj do tej pory ani jednej butli z mm


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje !
A jak Twoje piersi? Bolą kiedy karmisz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:15   #542
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dzień dobry!

Adaśko skończył dziś 4 tygodnie!

Tak na szybko- byłam dziś na wizycie kontrolnej u gina. Z blizną wszystko ok, podwozie chyba też Gorzej, że liczyłam na zielone światło na przytulanki , a tu dr mnie stopuje jeszcze na 4 tygodnie (czyli 8 tyg bez seksu plus pół ciąży- mąż mi uschnie z tęsknoty). Za miesiąc mam się zgłosić po receptę na antykoncepcję.

Czytam Was Dziewczyny na bieżąco, ale czasem brak mi już czasu, żeby napisać, od dwóch dni (i dwóch nocy) byłam w domu sama z Adasiem i Kamilkiem- źle nie było, ale jestem trochę zjechana.

Lecę teraz nadrabiać.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:17   #543
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Nela nie zjadla dzisiaj do tej pory ani jednej butli z mm


Idę prasować
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:21   #544
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Odnośnie wyprzedaży w h&m to jest w tym roku mało w dziale baby!Ja kupiłam Lili parę rzeczy,a dla Filipa nie było kompletnie nic.Ponoc wszedzie tak jest.
oni w tym roku to w ogóle jakos sięopuścili, kiedys to kupiłabym tam prawie wszystko gdybym miała kase a teraz jakoś bez szalu
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Acelinka..przypomniałaś mi że za dwa dni będę miała 27 lat..
A tak się dobrze czułam jako 18-tka

Nigdy nie jadłam
przepraszam już życzę sto lat i spełnienia marzeń bo za 2 dni na bn zapomne albo nie będe miala czasu wejść na wizaż

ja bardzo lubię, ale są różne opinie u mnie na wigilii je się tż zupe właśnie, z grzankami. U tż'ta robią barszcz. Jak byliśmy na wigilii w domu 2 lata temu to robiłam obie
Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić, że paciorkowca ni ma
super!
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:22   #545
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Sorento, to bardzo dobrze!
Niech się nie rodzi przed świętami, przynajmniej skorzystasz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:34   #546
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Kolejne pytanie z cyklu: mam panikować?

Milek ma katar, ale nie biały, tylko gluty pomarańczowo-brązowe, takie jakby "kozy" [wybaczcie obrazowość, cieszcie się, ze foty nie wklejam, bo przeszlo mi to przez mysl ] nie ma gorączki [37,1 aktualnie], lekko charczy. Wzywac TZ z pracy i gnac do lekarza? W akcie despery mogę dzwonic do szwagierki- laryngologa, ale chyba wolałabym juz jechac do pediatry [wiecie- z rodziną najlepiej na zdjęciu]
Ja mysle że moze panikowac nie, ale warto skonsultowac. A to taka pojedyncza kozica czy wyciàgłaś wiecej ?
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
A po 30?
Mój mąż stwierdził że 3 dziecko zrobimy sobie jak już ta dwójka będzie duża, żeby był jakiś rodzyneczek w domu
Hm .. Dwòjke?

A co do kapieli to przydaje sie wizaz nie?
Ja nawet nie chcialam Wam pisac że kapiemy młoda w 38/39 stopni bo pomyslalam że wezmiecie mnie za wariatke


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:39   #547
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

nasturcja nie moge się dogrzebac do tego kuponu z h&m może rzeczywiście był do wczoraj

brat zadzwonił wkurzył mnie mega i sie poryczałam a zaraz musze po natalke jechać i wyglądam jak zombie, nosz
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 13:48   #548
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Gratulacje !
A jak Twoje piersi? Bolą kiedy karmisz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sutki bolą, a jak Mała długo nie je bo śpi to mnie bolą całe piersi
Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Adaśko skończył dziś 4 tygodnie!

Tak na szybko- byłam dziś na wizycie kontrolnej u gina. Z blizną wszystko ok, podwozie chyba też Gorzej, że liczyłam na zielone światło na przytulanki , a tu dr mnie stopuje jeszcze na 4 tygodnie (czyli 8 tyg bez seksu plus pół ciąży- mąż mi uschnie z tęsknoty). Za miesiąc mam się zgłosić po receptę na antykoncepcję.

Czytam Was Dziewczyny na bieżąco, ale czasem brak mi już czasu, żeby napisać, od dwóch dni (i dwóch nocy) byłam w domu sama z Adasiem i Kamilkiem- źle nie było, ale jestem trochę zjechana.

Lecę teraz nadrabiać.
dlaczego masz jeszcze zakaz na przytulanki?
za miesiąc Adasia

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Ja mysle że moze panikowac nie, ale warto skonsultowac. A to taka pojedyncza kozica czy wyciàgłaś wiecej ?


Hm .. Dwòjke?

A co do kapieli to przydaje sie wizaz nie?
Ja nawet nie chcialam Wam pisac że kapiemy młoda w 38/39 stopni bo pomyslalam że wezmiecie mnie za wariatke


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
my też w takiej kąpiemy
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
nasturcja nie moge się dogrzebac do tego kuponu z h&m może rzeczywiście był do wczoraj

brat zadzwonił wkurzył mnie mega i sie poryczałam a zaraz musze po natalke jechać i wyglądam jak zombie, nosz
dla brata
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2013-12-11 o 13:42
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:53   #549
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Eluvtus dasz radę , musisz być silna i dać wsparcie mamie. Zobacz jak daleko już zaszłyście dzięki wspólnej walce.

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
O! Dzięki za info - się zapiszę. musze wymyślić prezenty dla 18 osób

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app




Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Pokazywałam Wam jak ostatnio Zuza zasnęła na rękach u tż??? w domu się śmieją że wygląda jak piesek z tymi rączkami i nóżkami
słodko jak jej dobrze u tatusia a Tobie życzę zdrówka

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
cześć mamuśki
po badaniu u mnie 4 cm rozwarcia skurcze zaczynają bolec ale są co 10 min, ordynator mówi że cos się zaczyna. Spaceruję sobie i czekam więc na rozwój. Jak będą częściej to dziś wracam na porodówkę. A jak nie będzie postępu to jutro kroplówka i do skutku już. Trzymajcie kciuki.
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
W ogole to ma do nas przyjechac babka z urzedu ze straza miejska. Ci co znaja moja tesciowa pomysla ze jakas walka na noze byla i tesciowa straz miejska na mnie naslala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To teściowa ma dobrą opinie u sąsiadów

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Hejka!

Witam się z chorym Filipkiem Ma zaczątki zapalenie oskrzeli i antybiotyki Jeszcze mu nie podałam,bo jakoś nie mogę się zmusić,on ma dopiero 1,5 miesiąca Poobserwuje do wieczora i najwyżej podam na noc.

Biedak kaszle okropnie,brak temperatury,za to mega katar.

Mam nadzieję,że do Świąt się wykurujemy!
Zdrówka dla Filipka, niech się Maleńki kuruje

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość

dlaczego masz jeszcze zakaz na przytulanki?
za miesiąc Adasia
dziękujemy, muszą się jeszcze dobrze pozrastać wszystkie wewnętrzne "warstwy" zarówno te świeże jak i po poprzednim cięciu i operacjach. Jak już tyle wytrzymaliśmy to może i te 4 tyg damy radę

Niunia gratulacje!
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:14   #550
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, melduję się po wizycie, wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie rodzimy Na ktg całe 2 skurcze i nie jakieś mocne. Ale jak już mówiłam, nie obrażę się jak dziecię będzie terminowe


sanrioo szkoda, że nie w domku, na pewno fajnie by było poczytać taki opis
Ale zdrowie Twoje i maluszka najważniejsze więc decyzję popieram w 100%
trochę szkoda ale w tym szpitalu też będzie myślę kameralnie to jest mały szpital

my jedziemy na 17 do anestezjologa i potem do naszej położnej sprawdzić co i jak, mam takie skurcze mało bolesne, brzuchol twardnieje jak chodzę to troche to kłuje ale genralnie nie boli jakoś bardzo i plamię na brązowo, a czuję takie bóle brzucha jak przy okresie trochę ale też nie jakoś mocno powiedziałabym że nie zwracam za bardzo uwagi na to wszytsko

kupiłam kocyk w pepco i zgubiłam w galeri czapkę
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:34   #551
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Witam, poczytam i poodpisuję trochę na raty, bo nie wiem kiedy moje dziecię zechce się obudzić

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Pokazywałam Wam jak ostatnio Zuza zasnęła na rękach u tż??? w domu się śmieją że wygląda jak piesek z tymi rączkami i nóżkami
Ale cudownie Słodkie zdjęcie, aż się miło na serduchu robi

Cytat:
Napisane przez Asist22 Pokaż wiadomość
My juz zaliczamy trzecie karmienie tej doby. Oczywiście w łóżku. Nie wiem czy dobrze robię, ale mały śpi ze mną na łóżku, bo jest mi tak wygodniej.
Mały mi ostatnio w dzień słabo śpi, cały czas na cycu wisi. Nie wiem czy ja coś zle zrobiłam, czy tak musi być.
Dobra idę szybko się muc bo śpi. Mam nadzieje ze uda mi się to zrobić w całości. I może śniadanie jeszcze zdążę.
Buziaki dla Was.
Źle robisz, ale ja robię dokładnie tak samo
Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
cześć mamuśki
po badaniu u mnie 4 cm rozwarcia skurcze zaczynają bolec ale są co 10 min, ordynator mówi że cos się zaczyna. Spaceruję sobie i czekam więc na rozwój. Jak będą częściej to dziś wracam na porodówkę. A jak nie będzie postępu to jutro kroplówka i do skutku już. Trzymajcie kciuki.
4 cm to już sporo, pewnie zaraz doczytam, że już po wszystkim

Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Witam, staram sie podczytywać na bieżąco i cieszę sie z każdego dzieciaczka. Wszystkie sa przesłodkie

Lineczka pytałaś co u mnie.... otóż niedawno przypomniałąm siebie jakie to cudowne uczucie zobaczyć II kreseczki- cudowne a zarazem okropnie stresujące...

TAAAK KOCHANE JESTEM W CIĄŻY


Byłam w poniedziałek na pierwszej wizycie i maluszek miał niecały centymetr i serdudszko biło , teraz jest 7t 4d. Lekarz powiedział że rozważy założenie pessara około 16 tygodnia, tylko nie wiem czy to sie u mnie sprawdzi bo ja miałam skurcze wtedy... Pobrał mi cytologię i wymaz z pochwy. Mówił że tamtym razem to może jakaś infekcja była - ale przecież pobierał mi wymazy przy przyjęciu na szpital w lipcu i badania nic nie wykazały... Mówił też ze tym razem wyśle mnie na genetyczne z krwi tj chyba ten test Pappa.


No nic pozostaje mi czekać, troche stresuję ale staram sie cały czas mysleć pozytywnie. TP mam ustalony na 25 lipca z OM.
Super, że się odzywasz i to jeszcze z taką wiadomością!!!
Kochana bardzo, bardzo Ci gratuluję i cieszę się jak głupek
dla Ciebie i fasolinki
babku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 14:49   #552
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Rybka pisałaś o tych sleep&play, z własnego doświadczenia powiem, że nie są najgorsze. są cienkie, nie czuć ich na dupce dziecka, ale na noc się nie nadają. przy najmniej u nas

oj normalnie nie mam kiedy nadrobić. mąż jest w ddomu, to do kompa za dużo nie zasiadam. a tu jeszcze trzeba starszą się zająć.
Malina wlazła wczoraj do gondoli

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
cześć mamuśki
po badaniu u mnie 4 cm rozwarcia skurcze zaczynają bolec ale są co 10 min, ordynator mówi że cos się zaczyna. Spaceruję sobie i czekam więc na rozwój. Jak będą częściej to dziś wracam na porodówkę. A jak nie będzie postępu to jutro kroplówka i do skutku już. Trzymajcie kciuki.


Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Witam, staram sie podczytywać na bieżąco i cieszę sie z każdego dzieciaczka. Wszystkie sa przesłodkie

Lineczka pytałaś co u mnie.... otóż niedawno przypomniałąm siebie jakie to cudowne uczucie zobaczyć II kreseczki- cudowne a zarazem okropnie stresujące...

TAAAK KOCHANE JESTEM W CIĄŻY


Byłam w poniedziałek na pierwszej wizycie i maluszek miał niecały centymetr i serdudszko biło , teraz jest 7t 4d. Lekarz powiedział że rozważy założenie pessara około 16 tygodnia, tylko nie wiem czy to sie u mnie sprawdzi bo ja miałam skurcze wtedy... Pobrał mi cytologię i wymaz z pochwy. Mówił że tamtym razem to może jakaś infekcja była - ale przecież pobierał mi wymazy przy przyjęciu na szpital w lipcu i badania nic nie wykazały... Mówił też ze tym razem wyśle mnie na genetyczne z krwi tj chyba ten test Pappa.


No nic pozostaje mi czekać, troche stresuję ale staram sie cały czas mysleć pozytywnie. TP mam ustalony na 25 lipca z OM.
aaaaa super!!!! trzymam z całej siły
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:01   #553
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, melduję się po wizycie, wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie rodzimy Na ktg całe 2 skurcze i nie jakieś mocne. Ale jak już mówiłam, nie obrażę się jak dziecię będzie terminowe
Czyli w sumie wizyta na plus więc
Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Hejka!

Witam się z chorym Filipkiem Ma zaczątki zapalenie oskrzeli i antybiotyki Jeszcze mu nie podałam,bo jakoś nie mogę się zmusić,on ma dopiero 1,5 miesiąca Poobserwuje do wieczora i najwyżej podam na noc.

Biedak kaszle okropnie,brak temperatury,za to mega katar.

Mam nadzieję,że do Świąt się wykurujemy!
Jeszcze raz dużo zdrówka dla Filipka

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Nela nie zjadla dzisiaj do tej pory ani jednej butli z mm
Z dnia na dzień coraz lepiej
Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Adaśko skończył dziś 4 tygodnie!

Tak na szybko- byłam dziś na wizycie kontrolnej u gina. Z blizną wszystko ok, podwozie chyba też Gorzej, że liczyłam na zielone światło na przytulanki , a tu dr mnie stopuje jeszcze na 4 tygodnie (czyli 8 tyg bez seksu plus pół ciąży- mąż mi uschnie z tęsknoty). Za miesiąc mam się zgłosić po receptę na antykoncepcję.
za miesięcznice Miałam pytać czemu jeszcze przedłużył Wam abstynencje, ale już doczytałam. Wytrzymaliście tyle, to dacie radę jeszcze trochę. Ja tak jak Was czytam, to na jakąś oziębłą wychodzę. Nawet mi przez myśl jeszcze nie przeszło, żeby coś teges

Budzę małego i jedziemy na pyzy do mamy. Ciekawe jak po tych pyzach Fifi będzie się zachowywał, ale skoro kapuśniak mu nie zaszkodził, to chyba pyzy tym bardziej

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

I jeszcze Nasturcja (coś mi Ciebie ciągle nie cytuje ) dla Was też dużo zdrówka Już poradziłaś się specjalisty, więc nie będę tu tworzyć odpowiedzi tym bardziej, że pewnie nic mądrego bym nie stworzyła
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:08   #554
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Witam, poczytam i poodpisuję trochę na raty, bo nie wiem kiedy moje dziecię zechce się obudzić


Ale cudownie Słodkie zdjęcie, aż się miło na serduchu robi


Źle robisz, ale ja robię dokładnie tak samo

4 cm to już sporo, pewnie zaraz doczytam, że już po wszystkim


Super, że się odzywasz i to jeszcze z taką wiadomością!!!
Kochana bardzo, bardzo Ci gratuluję i cieszę się jak głupek
dla Ciebie i fasolinki

a kochana nie ma tak lekko, właśnie mi odszedł do końca czop ale taki już podkrwiony bardziej. Skurcze się nie nasilają. Obawiam się ze bez drugiej kroplówki nie ruszy.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:09   #555
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Mamy problem z mlodym... Dostawiam do cyca bardzo czesto, mleko niby leci ale mlody sie nie najada, niesamowicie placze i musimy go dokarmiac mm. Mysle ze moze mam za rzadkie mleko ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:12   #556
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Jak taki łasuch jak rodzice to może się chce uszków z grzybkami i barszczykiem i pierogów z kapuchą najeść za moim pośrednictwem, bo potem to dłuuuuuugo nie dostanie

Dobry tok myślenia !
Czeka na moje urodziny heloł

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Hejka!

Witam się z chorym Filipkiem Ma zaczątki zapalenie oskrzeli i antybiotyki Jeszcze mu nie podałam,bo jakoś nie mogę się zmusić,on ma dopiero 1,5 miesiąca Poobserwuje do wieczora i najwyżej podam na noc.

Biedak kaszle okropnie,brak temperatury,za to mega katar.

Mam nadzieję,że do Świąt się wykurujemy!
Biduleniek..
Duzo zdrówka. Niech te chorobsko szybko odpusci
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Acelinka..przypomniałaś mi że za dwa dni będę miała 27 lat..
A tak się dobrze czułam jako 18-tka

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------


dużo zdrówka dla Filipka oby szybko wyzdrowiał

Nigdy nie jadłam
Ileee ?? Nie powiedzialabym
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Cora mocne za Fifiego

Moj maz wlasnie wszedl do pokoju i takim "ciotowatym" glosikiem mi powiedzial zebym slonczyla mu dogryzac. Biedaczek myslalam ze sie mi tutaj poplacze wiem, wiem nie mam serca a meza sama sobie wybralam - przyznaje moj blad

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Moze Cię tu podczytuje ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:16   #557
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Mamy problem z mlodym... Dostawiam do cyca bardzo czesto, mleko niby leci ale mlody sie nie najada, niesamowicie placze i musimy go dokarmiac mm. Mysle ze moze mam za rzadkie mleko ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ze wszytskich znzanych mi źródeł mleko jest ok... raczej młody źle ssie, nie potrafi dobrze się przyssać, jak będziesz dokarmiała to laktacja na pewno zwolni może Twoja położna pomoże?

z co do męża... smutno się robi jak się czyta to wszytsko, może warto porozmawiać? przecież coś musiało być skoro jesteście małżeństwem... to szkoda życia i nerwów i maluszka
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:33   #558
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
za miesięcznice Miałam pytać czemu jeszcze przedłużył Wam abstynencje, ale już doczytałam. Wytrzymaliście tyle, to dacie radę jeszcze trochę. Ja tak jak Was czytam, to na jakąś oziębłą wychodzę. Nawet mi przez myśl jeszcze nie przeszło, żeby coś teges
ja Ci powiem tak do tej pory też mi przez myśl nie przechodziło o przytulankach, nie miałam kompletnie ochoty, dopóki TŻ nie zaczął mnie "zaczepiać" i potem już kaput no nie wytrzymałam
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Mamy problem z mlodym... Dostawiam do cyca bardzo czesto, mleko niby leci ale mlody sie nie najada, niesamowicie placze i musimy go dokarmiac mm. Mysle ze moze mam za rzadkie mleko ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a istnieje coś takiego jak za rzadkie mleko? może faktycznie źle ssie i źle łapie brodawkę?


czuję jakąś niemoc dzisiaj, nic mi się nie chce i nie mam na nic natchnienia, dobrze że zajmowanie dzieckiem nie sprawia mi problemu
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:42   #559
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Lekarz mi tlumaczyl ze rzadkie mleko jest w dzien a geste w nocy (jakos to tak bylo) tak sobie mysle ze moze z tym moim mlekiem cos nie w porzadku jest to tylko takie moje domysly :p


W koncu maluje wlosy juz nie moglam patrzec na te moje odrosty na pol glowy

Sent from my GT-S6310N using Wizaz Forum mobile app
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 15:49   #560
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Lekarz mi tlumaczyl ze rzadkie mleko jest w dzien a geste w nocy (jakos to tak bylo) tak sobie mysle ze moze z tym moim mlekiem cos nie w porzadku jest to tylko takie moje domysly :p


W koncu maluje wlosy juz nie moglam patrzec na te moje odrosty na pol glowy

Sent from my GT-S6310N using Wizaz Forum mobile app
a to pierwsze słyszę o tym wiedziałam że w nocy jest bardziej wartościowe ale że gęściejsze, no nie wiem ja sie nie znam niech Dzidzianasza skarbnica wiedzy się na ten temat wypowie

a ja się właśnie zastanawiam co zrobić z moimi włosami w sensie z kolorem i nie wiem


dziewczyny, macie jakieś postanowienia na nowy rok?
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:51   #561
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Ej

mąż mi powiedział, żebym sobie wybrała telefon jaki chcę z t-mobile, to on mi weźmie umowę, bo do tej pory miałam na kartę... I wybraliśmy wspólnie, fajny fonik, z oferty wyprzedażowej. Abonament 49,99, 400minut, więc super. Taryfa ta, co ma mąż. Myślałam, że super, minuty wymienne na sms/mms. I co się okazało dziś? Że w ramach wyprzedaży minuty nie są wymienne na smsy.. I za każdego smsa muszę zabulić 20groszy.. Niby niewiele, ale same wiecie ile smsów schodzi w miesiącu..

Normalnie aż się poryczałam z własnej głupoty.. Mogłam to wcześniej sprawdzić, o ja głupia...
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:57   #562
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dziewczynly jak leczyc pleśniawki? Chyba jutro skoczę do lekarza
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:57   #563
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Ej

mąż mi powiedział, żebym sobie wybrała telefon jaki chcę z t-mobile, to on mi weźmie umowę, bo do tej pory miałam na kartę... I wybraliśmy wspólnie, fajny fonik, z oferty wyprzedażowej. Abonament 49,99, 400minut, więc super. Taryfa ta, co ma mąż. Myślałam, że super, minuty wymienne na sms/mms. I co się okazało dziś? Że w ramach wyprzedaży minuty nie są wymienne na smsy.. I za każdego smsa muszę zabulić 20groszy.. Niby niewiele, ale same wiecie ile smsów schodzi w miesiącu..

Normalnie aż się poryczałam z własnej głupoty.. Mogłam to wcześniej sprawdzić, o ja głupia...
a nie możesz wykupić pakietu sms? no niestety tak motają w tych sieciach że nigdy nic nie wiadomo

ja mam abonament za 89,90 i na całe szczęście nie muszę się martwić o minuty i smsy
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:58   #564
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Dziewczynly jak leczyc pleśniawki? Chyba jutro skoczę do lekarza
Antybiotykiem. Jesteś pewna, ze to pleśniawka a nie nalot z mleka?
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:59   #565
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Dziewczynly jak leczyc pleśniawki? Chyba jutro skoczę do lekarza
Dzastin albo Beatka pisała o jakimś preparacie na pleśniawki, ale niestety nie pamiętam [bo oczywiście jak większość z Was tutaj jak jakaś informacja mi nie potrzebna to nie koduję :P]
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:59   #566
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Domi najwyżej Jaśko zaczął wiecej potzrebowac niż Ty wytwarzasz, z jakością mleka bankowo ok

Sorento za wizytę i brak paciora

Dizi brawo dla Adaśka

Cora zdówka dla Filipka dużo, dużo. A ja myślałam, że takim maluchom to antybiotyk podaje się tylko w warunkach szpitalnych dobrze, że nie

Nasturcja a ja mam chyba zapalenie zatok i się wkurzałam, że mnie nie na dziś zapisali a na jutro, cofam wszystko co mówiłam- poniedziałek ja to bym chyba na złość jutro zadzwoniła, że chcę wizytę domową, bo sama jestem w domu, a po cesarce nie doszłam do siebie i nie dotrę i tyle, toż wyjścia nie mają, muszą przyjechać, a chociaz byś ten przybytek zarazków ominęła i spokojna była, że nic innego nie złapiecie. Jak zmuszają do żebrania o wizyty, to niechby mieli
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 16:00   #567
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
a nie możesz wykupić pakietu sms? no niestety tak motają w tych sieciach że nigdy nic nie wiadomo

ja mam abonament za 89,90 i na całe szczęście nie muszę się martwić o minuty i smsy
Mogę raz w miesiącu pakiet 100sms za 5zł.. Yeah..
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 16:04   #568
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Ej

mąż mi powiedział, żebym sobie wybrała telefon jaki chcę z t-mobile, to on mi weźmie umowę, bo do tej pory miałam na kartę... I wybraliśmy wspólnie, fajny fonik, z oferty wyprzedażowej. Abonament 49,99, 400minut, więc super. Taryfa ta, co ma mąż. Myślałam, że super, minuty wymienne na sms/mms. I co się okazało dziś? Że w ramach wyprzedaży minuty nie są wymienne na smsy.. I za każdego smsa muszę zabulić 20groszy.. Niby niewiele, ale same wiecie ile smsów schodzi w miesiącu..

Normalnie aż się poryczałam z własnej głupoty.. Mogłam to wcześniej sprawdzić, o ja głupia...
Nasturcja tez mam problem z ta siecia. Po porodzie wzielam sobie telefon i abonament za 50zl (zaokraglam) i mialam miec 10 000smsow do wszystkich sieci co sie okazuje za wszystkie smsy place normalnie. Mialam dostac smsa ze mi ten pakiet aktywowali minely 3 miesiace a pakietu jak nie bylo tak nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 16:07   #569
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Mogę raz w miesiącu pakiet 100sms za 5zł.. Yeah..
ale lipnie mój TŻ w Play mógł wykupić 1000 smsów za 10 zł bodajże
ja pamiętam w t-mobile zawsze lipe dawali znaczy jeszcze jak Era była jestem teraz w Orange już od lat X i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Nasturcja tez mam problem z ta siecia. Po porodzie wzielam sobie telefon i abonament za 50zl (zaokraglam) i mialam miec 10 000smsow do wszystkich sieci co sie okazuje za wszystkie smsy place normalnie. Mialam dostac smsa ze mi ten pakiet aktywowali minely 3 miesiace a pakietu jak nie bylo tak nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zadzwoń do BOA i zapytaj się dlaczego nie masz tego pakietu
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2013-12-11 o 16:08
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 16:09   #570
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Najlepsze jest to, że nigdzie nie ma napisanego, ze warunki tej oferty się różnią... Przez najbliższe 2 lata uwiązała mnie umowa o jakości niczym bagno...
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.