Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-14, 20:37   #1201
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Cos mi sie dzieje z telefonem i mi urwalo wiadomosc wiec napisze jeszcze raz. Nie czuje sie wcale gorzej z tym ze dokarmiam. Nie zamierzam rezygnowac z kp ale nie zamierzam tez glodzic mojego dziecka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale ja nie napisałam że ktoś ma się czuć gorzej czy że to jest złe i że trzeba głodzić dzieci nie wiem co takiego jest w tym drażliwego że od razu ktoś ma czuć się gorszy przecież to nic złego karmić mm. każdy podejmuje taką decyzję jaką podejmuje. ja tylko zapytałam o powody po prostu
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 20:51   #1202
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
napisalam to w kolejnym poscie
hm.. wiec tez oslona raz dziennie... nie wiem ....

dokładnie. Nie zwolni,jezeli bedziemy nadal kp. tzn. produkowac bd tyle ile bd karmic piersia... wg uwazam ze kp i mm to temat rzeka


ooo to chyba becikowe dobrze wydane mi sie w pepco te body z baletnicą podobały no ale Kacprowi kupilam w superbohatera

mój dopiero co wrócił ;p
mieliśmy wziąć te z baletnicą ale rozmiaru nie było :P
Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
prawda nie prawda ja raczej przystaję do wersji że prawda u większości kobiet, wszystko też zalezy od maluszka ile je itd ale prędzej czy później laktacja musi zwolnić bo nie podaje piersi tyle razy ile przy samym kp w związku z czym produkcja mleka spada ot taka zależność.

jasne jak nie można karmić piersią to podaje się mm i tyle, nie mówię o sytuacji kiedy maluszek chce jeść i płacze i nic mu nie podajemy... przecież nie chodzi o głodzenie dziecka bez przesady

zastanawiałam się po co podawać mm jeśli ma się mleko i maluszek może jeść z piersi. wtedy chyba nie ma sensu podawać mm które jest na pewno mniej wartościowe niż mleko z cyca tzw. ale konieczne w niektórych sytuacjach. z tego co wiem to większość problemów nie wynika z tego że się ma jakieś mało wartościowe mleko tylko jednak z tego że maluszek np źle ssie i przez to się nie najada itd. wiem że czasem jest walka o kp i że dziewczynom się udaje zejść z mieszanki na rzecz kp.
każdy robi to co uważa za słuszne i karmi tak jak chce, tak jak Ryba napisała.. kp to temat rzeka i ile osób tyle opinii


chciałam zamówić TŻ prezent na allegro bo w końcu zdecydował że chce książki Sapkowskiego, sagę o wiedźminie, i kurde wiece co.. wybrałam 3 książki patrzę a tam przesyłka kurierska 45 zł pogłupieli chyba pojade do Empiku i kupię pff
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 20:52   #1203
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
ale ja nie napisałam że ktoś ma się czuć gorzej czy że to jest złe i że trzeba głodzić dzieci nie wiem co takiego jest w tym drażliwego że od razu ktoś ma czuć się gorszy przecież to nic złego karmić mm. każdy podejmuje taką decyzję jaką podejmuje. ja tylko zapytałam o powody po prostu
u mnie jest na odwrot...choc walcze o kp to na ta chwile moge stwierdzic ze Malego piersia dokarmiam...głownie je noca i w ciagu dniabardziej jako picie i jak chce sie poprzytulac to cos pociągnie a raczej pomemla. w jednej piersi mleka prawie nie mam-pewnie wina zapalenia w drugiej jest ale czasu potrzebuje na odpowiednia ilość.
Mały ma słaby odruch ssania...dzis i wcoraj robiłam testy. smyranie po policzku nie działa-brak odruchu szukania
a palca jak mu wkładam do buzi to tez nie za bardzo ssa albo wrecz zaciska dziąsła i nie da rady....
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:18   #1204
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Cos mi sie dzieje z telefonem i mi urwalo wiadomosc wiec napisze jeszcze raz. Nie czuje sie wcale gorzej z tym ze dokarmiam. Nie zamierzam rezygnowac z kp ale nie zamierzam tez glodzic mojego dziecka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
mieliśmy wziąć te z baletnicą ale rozmiaru nie było :P

każdy robi to co uważa za słuszne i karmi tak jak chce, tak jak Ryba napisała.. kp to temat rzeka i ile osób tyle opinii


chciałam zamówić TŻ prezent na allegro bo w końcu zdecydował że chce książki Sapkowskiego, sagę o wiedźminie, i kurde wiece co.. wybrałam 3 książki patrzę a tam przesyłka kurierska 45 zł pogłupieli chyba pojade do Empiku i kupię pff
a to nie mozesz ze strony empika zamówić? czy oni nie mają takiej usługii :P ?

mój łeb. zaraz wybuchnie.a młody nie śpi ssie reke, jezdzi palucjhami po dziasłach, jakby go swedziały, smoka wypluwa...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:18   #1205
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kochane dzięki za rady. Byłam w szpitalu i narazie nic się takiego nie dzieje... ale tuż tuż bo łożysko dojrzałe, zwapnione
Proponowali mi że jeśli chcę to mogę zostać ale wolałam jeszcze w domku się wyspać .. także czekamy a ja jestem spokojniejsza że pojechałam
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:21   #1206
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
ale ja nie napisałam że ktoś ma się czuć gorzej czy że to jest złe i że trzeba głodzić dzieci nie wiem co takiego jest w tym drażliwego że od razu ktoś ma czuć się gorszy przecież to nic złego karmić mm. każdy podejmuje taką decyzję jaką podejmuje. ja tylko zapytałam o powody po prostu
to jest drażliwego że jest nagonka na kp, ja się zarzekałam że będę karmiła swoim mlekiem i życie zweryfikowało moje plany

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość



a to nie mozesz ze strony empika zamówić? czy oni nie mają takiej usługii :P ?

mój łeb. zaraz wybuchnie.a młody nie śpi ssie reke, jezdzi palucjhami po dziasłach, jakby go swedziały, smoka wypluwa...
można i odbiera się w salonie ale już znalazłam w fajnej cenie i 11 zł przesyłka


nic nie ma w TV ciekawego
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:25   #1207
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

I znów mnie mąż zagadał lewdwo odpisywać zaczęłam Zazdrosny, cy co? A jaki ciekawy, co ja tu piszę

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Najlepsza byla moja ginka która opowiadała ze dowiedziala sie od fryzjerki ze nie mozna farbowac włosow w ciazy


kyte jak tam malutka?? Pospała dziś więcej?

Kociak85 za balkonowanie
Igunia

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Zauwazyłam, że jak Kacper wczesniej sie smiał do mnie, "gaworzył" znaczy cos tam do sieibie, tak teraz robi to coraz rzadziej, martwie sie zeby sie nie okazło ze neurlog ma racje.
Rybko, teraz chorutki maluszek, to może nie ma ochoty na rozmowy?? Pewnie mu wróci jak wyzdrowieje, nie martw się na zapas
za odgruzowanie mieszkania

ola_k11 za nockę, oby takich więcej

Sylwiaaa88 Bartuś
za spokojną podróż, a przede wszystkim za nóżkę maluszka

domii29 Jaś
Leżaczek też fajny
A Jasieniek kocha dziadza więc wie, że musi być grzeczniutki, żeby wszystko na imprezę było na tip top

De28 jest p&c, nawet w naszej krakowskiej galerii. Muszę podskoczyć i zobaczyć, ale to może jak już Tomasz się wykluje, bo teraz i tak ich nie zmierzę jakby były
Dziękuję

Basiaaaaaaaaa zdrówka dla malutkiej dzielna dziewczynka!!!
I najlepszego dla bliźniaków, to już miesiąc za nimi

gabrysiaczek19

coralady piękny mikołajkowy prezent, tylko pod choinkę wsadzić

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
A ja dziś chyba mam jakiś dzień dobroci czy co Hania mi spała w nocy ciągiem 9 godzin- od 22.30 do 7.30 jak wstałam nie mogłam dotknąć cyców potem mąż mi śniadanie do łóżka z jakimiś sercami z keczupu teraz sprząta
A i chyba się wykaraskam z tych zatok bez antybiotyku
Ale fajny dzionek i super, że Ci przeszło bez antybiotyku
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 21:25   #1208
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
to jest drażliwego że jest nagonka na kp, ja się zarzekałam że będę karmiła swoim mlekiem i życie zweryfikowało moje plany

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



można i odbiera się w salonie ale już znalazłam w fajnej cenie i 11 zł przesyłka


nic nie ma w TV ciekawego
na TVN fajny film
bosz dzisiaj jakbym dziecka nie miała
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:33   #1209
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Mya że jej brzuszek lepiej, jeszcze twój ząb by mógł dołączyć do tego szanownego grona
dla sąsiadki strasznie nie lubię takich ludzi, co się tak szarogęszą, jakby mieli do tego prawo

newtrend super że już w domku, czekamy na Ciebie i zdjęcie maleńkiej

Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Sorento kiedy sie rozpakowujemy, co?
yyyy, sama bym chciała wiedzieć Termin na 28, tż obstawia 30, ja bym chciała wigilię i 1 dzień świąt spędzić jednak poza szpitalem-bo 1 raz będziemy mieć kolację dwurodzinną-i mama tż i moi rodzice do nas zjeżdżają, do tej pory zawsze albo u jednych albo u drugich... Więc byle święta w domu, czy w dwupaku czy z Tomciem na zewnątrz-obie opcje mają swoje plusy (mój wewnętrzny żarłok krzyczy, że po wigilii jednak byłoby lepiej )
A maluch planów nie chce zdradzić, łobuziak

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
widzę że sporo Naszych TŻ ma wychodne z domu
a mój uziemiony Ale już mu obiecałam wychodne, jak maluch wyskoczy, bo dziś się dowiedzieliśmy, że tż najlepszy kumpel z poprzedniej pracy będzie tatą
A, co do książek-zobacz tu, my często od nich zamawiamy, bo mają ceny w porządku:
http://bonito.pl/szukaj/sapkowski/1,0,1/0

Antibia86 dla Patryczka za miesiąc
Oby kolki odeszły z tej okazji

sanrioo ciekawe czy będziemy dla siebie parą

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Dziś mi się śniło, że urodziłam w domu, nic mnie nie bolało, tż spał, obudził się dopiero jak mały zapłakał A potem przyszła moja mama patrzy na mój brzuch i mówi, że zmalał od ostatniego razu i gdzie mi się ten Tomasz mieści. A ja jej na łóżeczko pokazuję - o tam

gabrysiaczek najważniejsze, że wszystko ok, a noc w domu to noc w domu
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:38   #1210
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dobry wieczór
Miałam dzisiaj zagladnac rano ale to karmienie później sprzatanie i gotowanie,zakupy itd

Pieluchowalismy dzisiaj po raz pierwszy,nie za bardzo mi to wychodzi
No i musimy zakladac wieksze pajace bo sie dupcia nie miesci
Nastapil tymczasowy koniec strojenia

Oglądnelśmy własnie film z mezulem i zabrałam sie za wizaz

Dzisiaj sie dowiedziałam ze w wyniku wybuchu gazu zginął brat szwagierki mojego tzta Mial 19 lat. Razem bawilismy sie na weselu 3 lata temu.Przykre....pamietam go jak przez mgle ale jednak dobralam sobie do glowy.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:40   #1211
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
ryba i sanrio moja mala plakala i marudzilam i zastanawialam sie czy sie najada i chcialam sprawdzic xczy jak dam jej mm bedzie spokojniejsza ale widze nie nie ma roznicy.chcialam tez na moje np wypady na miastpo na zakupy nie sciagac mleka bo przyznam ze nie mam nawt laktatora zeby maz sobie zrobil mieszank i wgl....wi ze niektore to burzy .... nie wiem sama co myslec czy ona sie przestawi bo jak narazie to je ladie z cycka i ciagnie.martwilo mnie glownie jej marudzenie...

ktoras pytala o kupy..przy antybiotuku takie sa,wodniste ze sluzem i ogolnie bardzo czesto..trzeba dawac oslonowe...

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

moja mala nie bierze antybiotyku a te kupy tez sa ze sluzem i z grudkami...i co kp i nie wiem czmu tak..chyba tak ma byc..z lena juz nic niepamietam co zle sie szybko zapomina;/ \

a wlasnie mam pytanie czy na kazde siku doslownie przebieracie maluchow? bo ja po tym odparzeniu doslownie co 5 min przebieralam nie wyrabiam na pamprsy..
u mnie podobnie i też się zastanawiałam od czego... już nie pamiętam czy to normalne.
my pampki po każdym śnie zmieniamy i jak nie śpi to co chwilę. on dużo sika i po każdym spaniu kupa jest.


Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
U nas jak mala pospi to pampek spuchniety od siuskow. Mala duzo siusia. Jak nie spi pampki zmieniam co chwila. Jak spi to czekam az wstanie bo inaczej soe wybudza.
u nas też

Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Coraladyfotki cudne

Mya ale sasiadka :-/ znam ten typ grrrrrr

Co do smoczka - ja nie chcialam dawac, ale mala choc jutro konczy dopiero 4 tyg ma bardzo silna potrzebe ssania. Po najedzeniu sie, przed snem dalej szuka, wklada paluszki i mocno ciumka...ja nawet nie mialam smoczka bo moje zalozenie bylo nie dawac. Dostalam kilka dni temu w prezenicie z innymi drobiazgami dla malej. No i dzis sie przydal bo caly dzien nie spala, tylko te paluszki w buziaku i placz... I ja sie tez poryczalam, bo nie poszlo tak jak chcialam.
Starsza miala smoczek tylko do zasypiania...
jeśli chodzi o smoka, to ja też nie chciałam alemały ma silny odruch ssania. mimo, że najedzony to nadal łapki ssie i szuka cycka.
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 03:32   #1212
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Heloooooł, dziewczyny co sie dzieje? Jak ja jeszcze nie miałam do kogo w nocy wstawać to tutaj rozmowy noca się odbywały a teraz taka cisza?

Tak się zastanawiam kiedy przestać pućkę wybudzać w nocy... położna coś mówiła o przyszłym tyg ale trochę się boję że jak jej w nocy nie będę budzić to nockę prześpi ale później w dzień będzie nadrabiać i caly dzień na cycku wisieć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 03:52   #1213
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Dzisiaj sie dowiedziałam ze w wyniku wybuchu gazu zginął brat szwagierki mojego tzta Mial 19 lat. Razem bawilismy sie na weselu 3 lata temu.Przykre....pamietam go jak przez mgle ale jednak dobralam sobie do glowy.
Przykro mi ;(
A z pieluchowaniem bedzie coraz lepiej

Mala jak na razie obudzila sie raz teraz spi i ide i ja
Na noc mialam tyle mleka ze nie dawalam butli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 04:44   #1214
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Taszanta gdybyś czytała czasem po zadaniu pytania odpowiedzi to zauważyłabyś, że dziewczyny już dawno pisały Ci o mieszance (gdy mówiłaś, że musisz jechać do PL).

Byłam dziś z Alisą na wigilii w pracy. Dowiedziałam się, że dziewczyna którą zastępowałam po pól roku znów zaciążyła i w ogóle do pracy nie wróciła. A żona kolegi miała termin na luty. Ale urodzila w październiku martwą córeczkę .
Wstrząsnęło to mną :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013

Edytowane przez dzidziadziumdzia
Czas edycji: 2013-12-15 o 04:50
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 04:49   #1215
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Taszanta gdybyś czytała czasem po zadaniu pytania odpowiedzi to zauważyłabyś, że dziewczyny już dawno pisały Ci o mieszance (gdy mówiłaś, że musisz jechać do PL).

Byłam wzywają z Alisą na wigilii w pracy. Dowiedziałam się, że dziewczyna którą zastępowałam po pól roku znów zaciążyła i w ogóle do pracy nie wróciła. A żona kolegi miała termin na luty. Ale urodzila w październiku martwą córeczkę .
Wstrząsnęło to mną :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokladnie nie chce mi sie wierzyc ze Taszanta na prawde nie wiedziala o mm tym bardziej ze ten temat przewija sie codziennie..

O rajciu, wspolczuje tym Twoim znajomym, niewyobrazam sobie tego ;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 04:56   #1216
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Lineczko a ty zanim podasz butle z mm dajesz też pierś?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 05:30   #1217
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Lineczko a ty zanim podasz butle z mm dajesz też pierś?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pewnie ze tak tylko to nie jest tak ze dostaje piers i od razu butle tylko odczekujemy troche poza tym teraz tulko dostaje rano i wieczorem wczoraj tylko jak pojechalismy z TZ na zakupy to dostawala sama butle.
Dzisiaj eksprymentujemy i przez caly dzien sprobujemy byc na samej piersi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 05:42   #1218
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Moje dziecko czasem mnie wkurzama dziś halo i cycka niet....a mi pekna zaraz a laktator chyba sue zepsuł bo nie wytwarza podcisnienia.....
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:09   #1219
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

reka mi zaraz odpadnie.juz jie mam sily. Nikt mi nie pomaga w nocy i doslownie odlatuje. Nawet jak to pisze to mi sie oczy kleja..
Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
Moje dziecko czasem mnie wkurzama dziś halo i cycka niet....a mi pekna zaraz a laktator chyba sue zepsuł bo nie wytwarza podcisnienia.....
Spoko, nie jestes sama. Ja mam kija ochotę przez okno wyrzucić. .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 07:09   #1220
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Taszanta gdybyś czytała czasem po zadaniu pytania odpowiedzi to zauważyłabyś, że dziewczyny już dawno pisały Ci o mieszance (gdy mówiłaś, że musisz jechać do PL).

Byłam dziś z Alisą na wigilii w pracy. Dowiedziałam się, że dziewczyna którą zastępowałam po pól roku znów zaciążyła i w ogóle do pracy nie wróciła. A żona kolegi miała termin na luty. Ale urodzila w październiku martwą córeczkę .
Wstrząsnęło to mną :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o żesz straszna wiadomość ;(


Ale mnie mój syn rano ładnie zaskoczył. ;p Slysze ze wstał, a ze to już 7:30 stwierdzilam ze na pewno głodny, wiec poszlam po mleko , zagęściłam, wracam a on patrz na rybke z karuzelki i sie do niej usmiecha i wymachuje łapkami jakby chcial zlapać (wiem, za wczesnie zebylapac ale tak wygladalo;p) piszczy tym swoim głosikiem a jak go wyciagnelam zeby pampersa przebrac to jaki ryk i wrzask... zostawilam go tam z ty pampersem i do za 5 osma leżał... : love:

Ale zeby nie bylo takpieknie, kicha coraz czesciej, katarek znów ma ciemno zielony,i mam wrazenie ze bardzo dużo odkrztusza ale to akurat chyba dobrze
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:14   #1221
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

panna Zosia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,7 KB, 41 załadowań)
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:31   #1222
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kurczaki Musze wejść na kompa aby zobaczyc zdjecia Zosienki!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:41   #1223
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Muszę was troszkę ponadrabiać a to dość trudne. Cholernie mnie boli brzuch i obkurczająca się macica. jestem na przeciwbólowych jeszcze a i tak boli. Pierwsza nocka bardzo udana mała jadła co 3,5h. Jedynie przy kąpieli były stresy. Myślałam że będzie łatwiej ale to się już zapomina i trzeba sobie od nowa przypomnieć.
Ale brak szwów to jest komfort nie do opisania. Normalnie nic nie boli, mogę normalnie funkcjonować.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:44   #1224
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
panna Zosia
Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Muszę was troszkę ponadrabiać a to dość trudne. Cholernie mnie boli brzuch i obkurczająca się macica. jestem na przeciwbólowych jeszcze a i tak boli. Pierwsza nocka bardzo udana mała jadła co 3,5h. Jedynie przy kąpieli były stresy. Myślałam że będzie łatwiej ale to się już zapomina i trzeba sobie od nowa przypomnieć.
Ale brak szwów to jest komfort nie do opisania. Normalnie nic nie boli, mogę normalnie funkcjonować.


będzie czas na nadrabianie
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:45   #1225
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Heloooooł, dziewczyny co sie dzieje? Jak ja jeszcze nie miałam do kogo w nocy wstawać to tutaj rozmowy noca się odbywały a teraz taka cisza?

Tak się zastanawiam kiedy przestać pućkę wybudzać w nocy... położna coś mówiła o przyszłym tyg ale trochę się boję że jak jej w nocy nie będę budzić to nockę prześpi ale później w dzień będzie nadrabiać i caly dzień na cycku wisieć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja nie wybudzam małej karmię na żądanie, z chłopcami tez tak robiłam i 1,5 roku karmiłam.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:12   #1226
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Miałam dzisiaj zagladnac rano ale to karmienie później sprzatanie i gotowanie,zakupy itd

Pieluchowalismy dzisiaj po raz pierwszy,nie za bardzo mi to wychodzi
No i musimy zakladac wieksze pajace bo sie dupcia nie miesci
Nastapil tymczasowy koniec strojenia

Oglądnelśmy własnie film z mezulem i zabrałam sie za wizaz

Dzisiaj sie dowiedziałam ze w wyniku wybuchu gazu zginął brat szwagierki mojego tzta Mial 19 lat. Razem bawilismy sie na weselu 3 lata temu.Przykre....pamietam go jak przez mgle ale jednak dobralam sobie do glowy.
chodzi o tych 2 chłopaków co wykopali jakieś butle z gazem? szkoda chłopaka i przykro sie robi że tak sie dzieje

Dzidzia straszna wiadomość, nie wyobrażam sobie tego
Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
panna Zosia
Zosieńka

a ja włąśnie wstałam a Liwia z tatusiem śpią, zaraz sie pewnie obudzi ale śpi z nami w łóżku od rana wiec pewnie dlatego
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:02   #1227
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Kochane dzięki za rady. Byłam w szpitalu i narazie nic się takiego nie dzieje... ale tuż tuż bo łożysko dojrzałe, zwapnione
Proponowali mi że jeśli chcę to mogę zostać ale wolałam jeszcze w domku się wyspać .. także czekamy a ja jestem spokojniejsza że pojechałam
czekamy

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
to jest drażliwego że jest nagonka na kp, ja się zarzekałam że będę karmiła swoim mlekiem i życie zweryfikowało moje plany
myślę, że nagonka jest dlatego że niektóre mamy jak Twoja szwagierka np traktują dzieci jako dodatek do życia i najchętniej wcisneły by je nianiom i dały butle a same ograniczyły się do urodzenia...

wiadomo że zrobi się wszytsko żeby dzieć był najedzony i zadowolony dlatego nie piszę że mm jest złe, tak jak napisałaś życie weryfikuje plany

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość

yyyy, sama bym chciała wiedzieć Termin na 28, tż obstawia 30, ja bym chciała wigilię i 1 dzień świąt spędzić jednak poza szpitalem-bo 1 raz będziemy mieć kolację dwurodzinną-i mama tż i moi rodzice do nas zjeżdżają, do tej pory zawsze albo u jednych albo u drugich... Więc byle święta w domu, czy w dwupaku czy z Tomciem na zewnątrz-obie opcje mają swoje plusy (mój wewnętrzny żarłok krzyczy, że po wigilii jednak byłoby lepiej )
A maluch planów nie chce zdradzić, łobuziak




sanrioo ciekawe czy będziemy dla siebie parą

[/COLOR]Dziś mi się śniło, że urodziłam w domu, nic mnie nie bolało, tż spał, obudził się dopiero jak mały zapłakał A potem przyszła moja mama patrzy na mój brzuch i mówi, że zmalał od ostatniego razu i gdzie mi się ten Tomasz mieści. A ja jej na łóżeczko pokazuję - o tam
niezły sen!

ja mam podobne odczucia jak Ty jestśli chodzi o poród, na razie nic się nie dzieje a połowica moja nie chce za bardzi przyśpieszać bo jednak woli żeby się urodziła w styczniu. tylko puchną mi nogi i ręce i już tochę nie daję z tym rady... do świąt jeszcze tydzień więc zobaczymy

może będziemy parą to wiedzą tylko nasze dzieci
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:08   #1228
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Cześć, witamy się wieczornie i chwalimy, że zaczęliśmy dziś 39 tydzień
Oj, czuję tą końcówkę coraz bardziej-w nocy ciężko się ułożyć, chodzić też nie za dużo bo brzuch się spina...a w połowie schodów na nasze 3 piętro mam dość

Lecę Was poczytać
jak urodzisz będziesz się od razu czuła lekka jak motylek /no może z początku jak ćma/ ale i tak czeka cię wielka nagroda.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:55   #1229
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Taszanta gdybyś czytała czasem po zadaniu pytania odpowiedzi to zauważyłabyś, że dziewczyny już dawno pisały Ci o mieszance (gdy mówiłaś, że musisz jechać do PL).


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzidzia, a skąd wniosek że odpowiedzi nie czytam?

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Dokladnie nie chce mi sie wierzyc ze Taszanta na prawde nie wiedziala o mm tym bardziej ze ten temat przewija sie codziennie..



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziewczyny, ale przecież ja to napisałam z przekąsem chodziło mi o to że przez tę nagonkę na karmienie piersią nawet nie pomyślałam, żeby mm kupić i pewnie gdyby nie nagły wyjazd i brak zapasów mleka męczyłabym się długo z laktatorem, którego nie znoszę. A Malinka po prostu poszła do sklepu i kupiła mleko, śmiać mi się chce, że ja sobie tak skomplikowałam życie, zamiast zrobić to samo

Przecież do żadna krzywda dla dziecka, że dostaje mleko z piersi i mm, a wręcz przeciwnie, chyba ma przewagę nad dzieckiem karmionym jednym rodzajem, bo dostaje bardziej urozmaicone jedzonko dobrze, że w końcu mnie oświeciło
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:08   #1230
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
panna Zosia
o boziuniu wszytskie te nasze dzieciaczki takie kudłate są
Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
myślę, że nagonka jest dlatego że niektóre mamy jak Twoja szwagierka np traktują dzieci jako dodatek do życia i najchętniej wcisneły by je nianiom i dały butle a same ograniczyły się do urodzenia...

wiadomo że zrobi się wszytsko żeby dzieć był najedzony i zadowolony dlatego nie piszę że mm jest złe, tak jak napisałaś życie weryfikuje plany
moja szwagierka to ewenement i nie ma co jej brac pod uwagę w jakiej kolwiek kwestii
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzidzia, a skąd wniosek że odpowiedzi nie czytam?



Dziewczyny, ale przecież ja to napisałam z przekąsem chodziło mi o to że przez tę nagonkę na karmienie piersią nawet nie pomyślałam, żeby mm kupić i pewnie gdyby nie nagły wyjazd i brak zapasów mleka męczyłabym się długo z laktatorem, którego nie znoszę. A Malinka po prostu poszła do sklepu i kupiła mleko, śmiać mi się chce, że ja sobie tak skomplikowałam życie, zamiast zrobić to samo

Przecież do żadna krzywda dla dziecka, że dostaje mleko z piersi i mm, a wręcz przeciwnie, chyba ma przewagę nad dzieckiem karmionym jednym rodzajem, bo dostaje bardziej urozmaicone jedzonko dobrze, że w końcu mnie oświeciło
nie zabrzmiało to z przekąsem, ale jeżeli tak to spoko

wiecie że nawet nie ma promocji na mm 1, ani nie można w Rossmannie mieć rabatu z kartą Rossnę na własnie mleko 1 bo to odgórnie "zakazane" przez państwo, tak rozmawiałam tu któregoś razy z kasjerką w Ross

tatuś poszedł spać to i dziecko też a wydawała dziwne dźwięki dzisiaj tak jakby piszczałą i wciągała powietrze do płuc nigdy tak nie słyszałam żeby robiła


już mam skompletowany strój na Wigilię dla dzieciątka mojego chciałam sobie coś kupić do ubrania na święta ale stwierdziłam że wolę kupić coś dziecku a nie sobie
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.