Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 09:25   #1681
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Helou,
oj dzieje się, trzymam kciuki za mamy rozpakowujące się

A propos wczorajszej dyskusji o fotelikach to zaczęłam się zastanawiać jaka właściwie jest różnica między siedzeniem dziecka w foteliku a w leżaczku/bujaczku? Przecież pozycja niby taka sama, i w leżaczku można a w siedzenie w foteliku należy ograniczać ?
Może ktoś się zna i mi wytłumaczy

Trele, gratulacje dla Bułeczki
Masz już ten implant założony?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Nela niedźwiadek

Ale fajne wdzianko, mamy podobną kurteczkę ale poluję jeszcze na taki kombinezon misiowy, ale jeszcze mi się nie udało znaleźć
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:31   #1682
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Hej My sobie w szpitalu siedzimy, na patologii. Rano miałam wizytę i na usg wyszło że nasz wywrotowiec stwierdził: ja nie dam rady??? i znów się przekręcił na boczek W sumie nie wiem czemu mnie usadzili tu, skurczy praktycznie brak, rozwarcie na palec, ktg ok, ale terminu cc nie mamy Bubu, ja chcę do męża

Mya

---------- Dopisano o 03:43 ---------- Poprzedni post napisano o 02:51 ----------

Mojej współlokatorce odeszły wody i się rozbudziłam.I wiecie co? Nadrobiłam
Tak nie lubię z telefonu odpisywać ale się postaram
Agnieszka super, że Ania ma się lepiej, oby tak dalej
Ktosiula wreszcie pokazałaś Mikusia
Taszanta Helenka Jak Ci się udało ją tak długo przed nami ukrywać?
Rybka zapalenie płuc brzmi poważnie ale mam nadzieję że Kacperek pokona chorobę w domu i obejdzie się bez szpitala
Nasturcja zdrówka dla Waszego charczacego duetu!
Rinco za dzisiaj

---------- Dopisano o 03:51 ---------- Poprzedni post napisano o 03:43 ----------

Niunia32 zdrówka dla córeczki
Trele będzie miała Majeczka supersesję
Wracaj do nas
Sylwia dzielny maluszek! Okres gipsowania szybko minie a potem będziecie się sobą cieszyć na spokojnie
Nemosku za odzyskanie zdjęć

Za wszystkie wagi maluszków

---------- Dopisano o 03:55 ---------- Poprzedni post napisano o 03:51 ----------

No ładnie, gdzie wszystkie karmiące mamy??? Mam nadzieję, że dzieciaczki pojadly i spokojnie śpicie
Dobranoc
Trzymaj się kochana w tym szpitalu, pewnie chcą cię i maleństwo troszkę poobserwować.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Sorento, kciuki trzymam zebys miala szybko Tomaszka przy sobie

Mala znowu spala 7,5 godz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
maleńka daje mamusi pospać.
Moja tez na razie aniołek, w nocy 2x cyca i smacznie śpi oczywiście z rodzicami w łóżku. Mąż chce żeby spała z nami bo mówi że ona tak szybko urośnie i chce się nią nacieszyć. A kruszynka z nami taka szczęśliwa. W dzień na razie śpi sobie w łóżeczku lub kołysce.
W ogóle to stwierdziłam ze na razie jest bardzo łatwa w obsłudze.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:35   #1683
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Miss to ściągaj mleko i dawaj w butli. Może nie mieć siły skoro nie przybiera. Tak było z W.
A raz-dwa dziennie przystawiaj do piersi. Jak nie zje-znowu z butla.
Odrobi wage i urosnie to zacznie ssac, tak myślę.
Myślę podobnie. Moja też w dzień często pocyca krócej, tak 6-7 min i za 40 min-godzinę mamy pobudkę żeby dojeść. Ale nie jest aż tak źle jak u Ciebie. A jak je to ją zaczepiasz koło ucha albo pod bródką?
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:38   #1684
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Hej Mamusie!
Przepraszam, że w ogóle się nie odzywam i nie nadrabiam, ale nie daję sobie rady z Małą. Po urodzeniu długo zostałyśmy w szpitalu, bo Zosia miała podwyższone crp i silną żółtaczkę i praktycznie przez dwie doby miała ciągłe naświetlania.
Po powrocie do domu kilka dni było super, Mała ciągnęła pięknie cycka, dużo spała, nie płakała. Ale sielanka nam się skończyła - Zosia zaczęła ryczeć całymi dniami i karmienia nam się rozregulowały w cały świat. Mała nie ciągnie już tak jak wcześniej po 20-40 minut tylko 5 minut i zasypia. Gdy ją pionizuję do odbicia, budzi się i dalej chciałaby cycać, a jeśli jej nie przystawię do cyca to jest niesamowity płacz. Albo się budzi gdy włożę ją do łóżeczka.
Pediatra kazała podawać chociaż raz dziennie mm bo Zosia przez tydzień od wyjścia ze szpitala nie przybrała a nawet schudła. Na razie podaliśmy mm przez dwa dni o północy i Mała przespała po nim 6godz. W dzień nie śpi za wiele, bo może 2 razy po 30minut. Pozostały czas to wisienie przy cycku, płacz, noszenie jej na rękach itd.

Mamusie proszę poradzcie mi co mam zrobić aby to karmienie było normalne, aby Mała nie traktowała mojego cycka tylko jako uspokajacza i usypiacza a porządnie się najadła i spała.
Ja już jestem na skraju załamania, nie wytrzymuję tego i fizycznie i psychicznie. Bardzo dużo pomaga mi mąż, ale widzę, że i on powoli traci cierpliwość.

Przepraszam, że piszę tylko o sobie i nie wiem co u Was słychać, ale Mała daje mi porządny wycisk i nie mam nawet czasu aby ogarnąć siebie i dom.

Dodaję zdjęcie mojej Niuńki gdy miała tydzień.

Serdecznie dziękuję za wszelkie porady, bardzo liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam Was serdecznie i całuję gorąco!
Może malutka tak wisi na cycu bo czuje się przy tobie bezpiecznie, mój pierwszy synuś też tak wisiał na mnie jakiś czas, później się to samo unormowało. ja bym na twoim miejscu uzbroiła się w cierpliwość i pozwoliła cycać. Może ty kochana jesteś nerwowa i dzieciątko to czuje. Spróbuj się zrelaksować, ciepła kąpiel, meliska. A tak w ogóle to ci powiem że moja Zosia jakaś podobna jest do Twojej.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:40   #1685
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Miss, lineczka- śliczne te Wasze Córunie

dzidzia- chcemy naszego 'solenizanta'


gabrysiaczek bedzie mial kroplowke i rodzi w wodzie
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:43   #1686
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

O jest szansa, że Gabrysiaczek będzie parą dla rinco

Lineczka jaki komplet hihi

wg pierwszego USG dzisiaj miałabym TP a tu Natalia ma już prawie 3 tygodnie

Mój psiak ma dzisiaj operację, się denerwuję... a tu trzeba zachować spokój bo położna do nas przychodzi.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:44   #1687
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Miss Triss Pokaż wiadomość
Hej Mamusie!
Przepraszam, że w ogóle się nie odzywam i nie nadrabiam, ale nie daję sobie rady z Małą. Po urodzeniu długo zostałyśmy w szpitalu, bo Zosia miała podwyższone crp i silną żółtaczkę i praktycznie przez dwie doby miała ciągłe naświetlania.
Po powrocie do domu kilka dni było super, Mała ciągnęła pięknie cycka, dużo spała, nie płakała. Ale sielanka nam się skończyła - Zosia zaczęła ryczeć całymi dniami i karmienia nam się rozregulowały w cały świat. Mała nie ciągnie już tak jak wcześniej po 20-40 minut tylko 5 minut i zasypia. Gdy ją pionizuję do odbicia, budzi się i dalej chciałaby cycać, a jeśli jej nie przystawię do cyca to jest niesamowity płacz. Albo się budzi gdy włożę ją do łóżeczka.
Pediatra kazała podawać chociaż raz dziennie mm bo Zosia przez tydzień od wyjścia ze szpitala nie przybrała a nawet schudła. Na razie podaliśmy mm przez dwa dni o północy i Mała przespała po nim 6godz. W dzień nie śpi za wiele, bo może 2 razy po 30minut. Pozostały czas to wisienie przy cycku, płacz, noszenie jej na rękach itd.

Mamusie proszę poradzcie mi co mam zrobić aby to karmienie było normalne, aby Mała nie traktowała mojego cycka tylko jako uspokajacza i usypiacza a porządnie się najadła i spała.
Ja już jestem na skraju załamania, nie wytrzymuję tego i fizycznie i psychicznie. Bardzo dużo pomaga mi mąż, ale widzę, że i on powoli traci cierpliwość.

Przepraszam, że piszę tylko o sobie i nie wiem co u Was słychać, ale Mała daje mi porządny wycisk i nie mam nawet czasu aby ogarnąć siebie i dom.

Dodaję zdjęcie mojej Niuńki gdy miała tydzień.

Serdecznie dziękuję za wszelkie porady, bardzo liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam Was serdecznie i całuję gorąco!
U nas wygladalo to tak samo.Dopiero od dwoch tygodni jest lepiej.Moj tez to byl straszny przylepa.Nic nie moglam w domu zrobic.Teraz troche lepiej.Maly spal w caly swiat.Dopiero od paru dni ostatnie jedzonko jest ok 21 i o 21 30 spi do 5 okolo, czasem sie obudzi jeszcze o 1. Spi do 8 30.O 10 juz zmeczony i spi sobie, obudzi sie na jedzonko i dalej w kime do tej pory spal mi na rekach,teraz juz w lozeczku, uff. My czasem damy 30-60 ml butli na noc.Tak to cycek.

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Coś długo trwa..... juz nie wiem co mam na noc zrobic jak cyce puste
U mnie niestety to norma. Zmeczenie i stres robia swoje, bo jak sie przespie godzinke, to wszystko znow dziala jak nalezy.I z tego powodu wieczorkiem dokarmiam,nie zawsze ale w razie potrzeby.Bo jak maly mi wisi po dwie godziny na cycu a po wazeniu widze ze zjadl tylko 20-30 ml to troche za malo na kolacje.

Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Piszę dopiero teraz bo wczoraj późno wróciliśmy a dziś jakoś nie miałam chwili, przepraszam że znowu tak o sobie, Bartus ma założony gipsik i zmiany zaplanowane co tydzień, bidulek był dzielny,ja chyba bardziej przezywalam, on troszkę płakał, a wieczorem plakalismy my z Tż, tak jakoś przykro się nam zrobiło
Basia czy twoja corcia też ma do uda ten gips?
Najgorzej że nie wiemy ile młody waży i teraz się nie dowiemy, mam nadzieję że najada się moim mlekiem
Male dzieci regeneruja sie szybko,bedzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Kurde , zapomnialam co miałam napisac

No tak . Wygrałyśmy! Dziekujemy bardzo za lajki cioteczki !! Pierwszy raz w zyciu wygrałam cos co nie jest długopisem czy tuszem do rzęs ! ;D
Jeszcze raz dziękujemy! Juz nie moge sie sesji doczekac, choc boje sie że Majka rozniesie babce studio

RYBKA - duzo zdrówka dla Kacperka . Dobrze , że odsypia, regeneruje sie I zbiera siły. Obu nocka była spokojna!

Widzialam że byla dyskusja na temat fotelika.
Ja chodze z Majka na zakupy jak jest pogoda wlasnie w foteliku. Nie sa to długie wypady i nie za kazdym razem ale sa. Oczywiscie nie twierdze że jest to super extra dla małego kregosłupa , ale tez nie popadajmy w paranoje .

A co z rodzinami, ktore duzo podrozuja ? Z UK do PL jest 24h ?
De ?
A co np z matka dwojki dzieci , ktorej maz calymi dniami jest w pracy a ta jezdzi miedzy szkola, sklepami, urzedami z maluchem w foteliku?
To sie liczy jakos inaczej? Bo ona wozi w sanochodzie a inne na stelazu wozka?

MAO - dziekuje, u mnie lepiej , a raczej roznie z przewaga tych lepszych dni )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
My nie jezdzimy do Polski, nie mamy do kogo ale do tesciow czy do Francji, ale jeszcze nie bylismy z malym.
Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
hej

Nadrobiłam. Cały czas trzymałam kciuki za Anulkę Agnieszki i doczytałam, ze sie udało, super

Nie doczytałam, czy Sylwia sie odzywała od wizyty u ortopedy?

Rybko za Kacperka i w ogóle za wszystkie maluchy, zeby katary, kaszele, gile, poszły w las

Dziewczyny, powoli wymiękam, karmię srednio co godzinę i powoli się łamię nad butlą, juz którys dzień z rzędu to trwa, w nocy przerwy co dwie trzy godziny.....

powiedzcie jak wygladaja Wasze popołudni i wieczory z maluchami, o której kapiel i potem pierwsza pobudka?
Przerwy co 2-3 godziny moga miec nawet dzieci na butli
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 09:45   #1688
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
gabrysiaczek jest w szpitalu. mieli zalozyc jej balonik rano,ale powoli odchodza jej wody, ma nadzieje ze obedzie ie bez balonika:) leca jej zajrwawione wod, czeka na lekRZY
O to trzymam kciuki i czekam na dobre wieści.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:45   #1689
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Miss, lineczka- śliczne te Wasze Córunie

dzidzia- chcemy naszego 'solenizanta'


gabrysiaczek bedzie mial kroplowke i rodzi w wodzie
Ciekawa jestem jej wodnej relacji

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:46   #1690
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Nela niedźwiadek
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:49   #1691
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
O jest szansa, że Gabrysiaczek będzie parą dla rinco

Lineczka jaki komplet hihi

wg pierwszego USG dzisiaj miałabym TP a tu Natalia ma już prawie 3 tygodnie

Mój psiak ma dzisiaj operację, się denerwuję... a tu trzeba zachować spokój bo położna do nas przychodzi.
A co sie dzieje pieskowi?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 09:58   #1692
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
A co sie dzieje pieskowi?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miał problemy z wypróżnianiem i okazało się że to przepuklina i bez operacji się nie obejdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:00   #1693
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

w nastepna srode mala bedzie miala rowny miesiac a ja mialam ja w domu przez dwa tyg....oby byly i lata nastepne w domu, wiadomo iz ania wyjdzie ze szpitala dopiero w polowie stycznia, lub na koniec stycznia....dzis sprobuja odlaczyc jej respirator,...oby sama oddychala. tak tesknie za nia chcialabym ja przytulic, pocalowac...
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:03   #1694
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
gabrysiaczek jest w szpitalu. mieli zalozyc jej balonik rano,ale powoli odchodza jej wody, ma nadzieje ze obedzie ie bez balonika:) leca jej zajrwawione wod, czeka na lekRZY


Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Piszę dopiero teraz bo wczoraj późno wróciliśmy a dziś jakoś nie miałam chwili, przepraszam że znowu tak o sobie, Bartus ma założony gipsik i zmiany zaplanowane co tydzień, bidulek był dzielny,ja chyba bardziej przezywalam, on troszkę płakał, a wieczorem plakalismy my z Tż, tak jakoś przykro się nam zrobiło
Basia czy twoja corcia też ma do uda ten gips?
Najgorzej że nie wiemy ile młody waży i teraz się nie dowiemy, mam nadzieję że najada się moim mlekiem


Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Hej My sobie w szpitalu siedzimy, na patologii. Rano miałam wizytę i na usg wyszło że nasz wywrotowiec stwierdził: ja nie dam rady??? i znów się przekręcił na boczek W sumie nie wiem czemu mnie usadzili tu, skurczy praktycznie brak, rozwarcie na palec, ktg ok, ale terminu cc nie mamy Bubu, ja chcę do męża

Mya

---------- Dopisano o 03:43 ---------- Poprzedni post napisano o 02:51 ----------

Mojej współlokatorce odeszły wody i się rozbudziłam.I wiecie co? Nadrobiłam
Tak nie lubię z telefonu odpisywać ale się postaram
Agnieszka super, że Ania ma się lepiej, oby tak dalej
Ktosiula wreszcie pokazałaś Mikusia
Taszanta Helenka Jak Ci się udało ją tak długo przed nami ukrywać?
Rybka zapalenie płuc brzmi poważnie ale mam nadzieję że Kacperek pokona chorobę w domu i obejdzie się bez szpitala
Nasturcja zdrówka dla Waszego charczacego duetu!
Rinco za dzisiaj

---------- Dopisano o 03:51 ---------- Poprzedni post napisano o 03:43 ----------

Niunia32 zdrówka dla córeczki
Trele będzie miała Majeczka supersesję
Wracaj do nas
Sylwia dzielny maluszek! Okres gipsowania szybko minie a potem będziecie się sobą cieszyć na spokojnie
Nemosku za odzyskanie zdjęć

Za wszystkie wagi maluszków

---------- Dopisano o 03:55 ---------- Poprzedni post napisano o 03:51 ----------

No ładnie, gdzie wszystkie karmiące mamy??? Mam nadzieję, że dzieciaczki pojadly i spokojnie śpicie
Dobranoc
Ale Tomcio Wam numer wywinął za dobrą decyzje lekarza i żebyś jak najszybciej maluszka tuliła
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:03   #1695
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Nemosek- nopowiedziala to z przejeciem, zreszta jak do niej wchodze to mówi: o mój najmłodszy dzisiaj pacjent, jak sie ma?i jak go bada to z nim gada;p pediatra jest dobra tak mi sie wydaje, ale w sumie chodzimy do niej b. krotko wiec zobaczymy

trele- zakupy, wyjazd- ok nie popadajmy w skrajność, alejak jezdzi sie duzo to powinno sie robić przerwy po bodajze 2-3h. wiec dla mnie bez sensu jest specjalne wożenie dziecka na spacer w foteliku, po to jest gondola.\

Antibia- dzieki

sorento- za szybki powrót do domu;p

mam od wczoraj wieczorem takie potworne bóle głowy ze eksploduje

GRATULACJE ZA 3 MIESIACE DLA WITKA oraz wczoraj dla JASIA - to jeszcze chwilke i marchew, jablko pójdzie w ruch
Dziękujemy

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Rybko, biedny Kacperek !! utul go od Ulki

Uleńka dzisiaj zaśmiała się głośno słysze jakiś dziwny odgłos, patrzę a tu bezzębny uśmiech czekam z utęsknieniem na świadome

Dzisiejszy dzień super, mała spała w sumie rano 4h, potem do lekarza, potem 4h snu, potem 3h aktywne, sen i aktywne i sen. Prawie nie płakała mam nadzieje, że w nocy będzie spać mój kokosek

dziewczyny, co poradzić jak Ulka ma kłopoty z kupką? bo widzę jak się pręży, wygina i nie może wycisnąć:<

i pytanie do mamuś cesarskich - ile po cesarce bungałyście się z tż bo chyba skumulowała mi się cała ochota, której nie miałam w ciąży na okres po i nie mogę wytrzymać a tu jeszcze 3 tygodnie połogu

ogolnie zauważyłam, że oprócz gabrysiaczka to się coś brzuchatki słabo odzywają sorento się opuszcza, może na porodówce jest
Ja po 3 tygodniach się bungałam z tżtem

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Wpadłam się chwilowo pożegnac - jutro jadę rodzic
Trzymajcie kciuki!!!
Odezwę się jak wrócimy do domu.
trzymam mocne
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:27   #1696
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kurcze co wchodzę chcę poodpisywać to mi malutka nie pozwala...aaaaaaaaaaa
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:35   #1697
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Miss, lineczka- śliczne te Wasze Córunie

dzidzia- chcemy naszego 'solenizanta'


gabrysiaczek bedzie mial kroplowke i rodzi w wodzie
Ojej ojej bedzie Laurunia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:37   #1698
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

czesc

ryba
zdrowka dla Kacperka,

Sylwia
rozumiem ze Wam przykro ale to dla dobra dziecka,

agnieszka cały czas trzymam za Was kciuki,

serento trzymaj sie,

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Mala znowu spala 7,5 godz
niezle,

rinco, garbrysiaczek powodzenia,

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Nela niedźwiadek
cudna

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Moja tez na razie aniołek, w nocy 2x cyca i smacznie śpi oczywiście z rodzicami w łóżku. Mąż chce żeby spała z nami bo mówi że ona tak szybko urośnie i chce się nią nacieszyć. A kruszynka z nami taka szczęśliwa. W dzień na razie śpi sobie w łóżeczku lub kołysce.
W ogóle to stwierdziłam ze na razie jest bardzo łatwa w obsłudze.
takiej to dobrze

Miss Triss to u nas podobnie z karmieniem, mlody najchetniej caly czas wisial by na cycu a ja juz sil nie mam, tym bardziej ze w domu jeszcze drugi dziec ktory potrzebuje zainteresowania,
dzis wygotowalam butelke ,

Anoula kciuki za operacje psiaka,

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
U nas wygladalo to tak samo.Dopiero od dwoch tygodni jest lepiej.Moj tez to byl straszny przylepa.Nic nie moglam w domu zrobic.Teraz troche lepiej.Maly spal w caly swiat.Dopiero od paru dni ostatnie jedzonko jest ok 21 i o 21 30 spi do 5 okolo, czasem sie obudzi jeszcze o 1. Spi do 8 30.O 10 juz zmeczony i spi sobie, obudzi sie na jedzonko i dalej w kime do tej pory spal mi na rekach,teraz juz w lozeczku, uff. My czasem damy 30-60 ml butli na noc.Tak to cycek.
to moze rzeczywiscie trzeba byc cierpliwym i w koncu jakos to wszystko sie unormuje,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:38   #1699
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Pytanie dziewczyny. Dzwonie dziś żeby na szczepienie się umówić i okazuje się ze punkt szczepień będzie działał dopiero od 14 stycznia a mały będzie miał akurat 2 mies czy to nie za późno?
A drugie na to usg bioderek bo terminy u nad na luty...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 10:43   #1700
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Udało mi sie uspać małego

Miss Ale Zosia podobna do mojego Tipiego jak śpi
Lineczka Jaki fajny niedźwiadek

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
w nastepna srode mala bedzie miala rowny miesiac a ja mialam ja w domu przez dwa tyg....oby byly i lata nastepne w domu, wiadomo iz ania wyjdzie ze szpitala dopiero w polowie stycznia, lub na koniec stycznia....dzis sprobuja odlaczyc jej respirator,...oby sama oddychala. tak tesknie za nia chcialabym ja przytulic, pocalowac...
To silna babeczka!Da radę!!!!!

Anula za pieska

Lineczka Nela spała 7 godzin po butli czy piersi?
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:43   #1701
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Sorento ale numer, może znów wywinie taki sam w drugą stronę

Agnieszka trzymajcie się

Trele czekamy na foty

Dzieciaki śliczne

Kciuki za porody

Sylwia wiem, że przykro, ale będzie dobrze

Miss moja też miała taki początek, ale z czasem coraz lepiej

niunia zdrówka dla Was
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:58   #1702
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Anula za pieska
dzięki
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:58   #1703
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
Pytanie dziewczyny. Dzwonie dziś żeby na szczepienie się umówić i okazuje się ze punkt szczepień będzie działał dopiero od 14 stycznia a mały będzie miał akurat 2 mies czy to nie za późno?
A drugie na to usg bioderek bo terminy u nad na luty...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wydaje mi sie ze to nie przeszkadza az tak, przeciez czasami dzieci choruja i terminy szczepien sie przesuwaja,

a my kurcze na bioderka skierowania nie dostalismy (wczoraj byla lekarka) tzn z szymkiem najpierw szlismy do ortopedy a potem na usg a teraz wychodzi na to ze trzeba sobie prywatnie zrobic, chociaz podobno wszystko jest ok
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:07   #1704
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Lineczka Nela spała 7 godzin po butli czy piersi?
Po butli a w dzien jak dostanie butle to spac nie chce wcale

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:15   #1705
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
Pytanie dziewczyny. Dzwonie dziś żeby na szczepienie się umówić i okazuje się ze punkt szczepień będzie działał dopiero od 14 stycznia a mały będzie miał akurat 2 mies czy to nie za późno?
A drugie na to usg bioderek bo terminy u nad na luty...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Raczej nie za pózno tydzien w ta czy tamta ta nie robi roznicy-tak mi sie wydaje.
Moja kumpela szczepiła jak mały miał 2 miesiace z hakiem taki jej termin wyznaczyli.


Np u nas lekarka powiedziała że dobrze że przyszlismy tak wcześnie(skończone 5 tyg.) a nie czekalismy.
Najpierw byliśmy u ortopedy który zasugerował ze cos sie dzieje więc nie było na co czekac.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:23   #1706
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
w nastepna srode mala bedzie miala rowny miesiac a ja mialam ja w domu przez dwa tyg....oby byly i lata nastepne w domu, wiadomo iz ania wyjdzie ze szpitala dopiero w polowie stycznia, lub na koniec stycznia....dzis sprobuja odlaczyc jej respirator,...oby sama oddychala. tak tesknie za nia chcialabym ja przytulic, pocalowac...
Już niedługo! Wszystko będzie w porządku!

Spałam łącznie około 9 godzin z dwiema przerwami, czyli moja norma. Tylko te przerwy no
Ale fajnie mieć energię dzisiaj z Geraldem pójdziemy po jakieś gałązki od choinki i trochę dekoracji zrobimy. Nie opadna igły do sylwestra albo chociaż wigilii?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:46   #1707
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

RINCO , GABRYSIACZEK - trzymamy kciuki

MISS TRIS- mi sie tez wydaje że czestotliwosc karmien sie unormuje. Majka tez mnie uziemiała na kanapie na poczatku na całe dnie, teraz pociumka 7 minut I spokoj na 2/3h .
Z tym , że nadal nie spi za duzo

TASZANTA - jeszcze sie nie wybrałam po ten implant. Nie mam jak małej zostawić komus nawet na godzine, bo to by była godzina ryku. Podejrzewam, że nie zalatwic wcześniej jak po Nowym Roku.

LINECZKA - Nela jest cudna , jej grzywa I chyba tez robi sie z niej bułeczka co ?

O czyms napewno zapomniałam

Aha. Najlepszego dla Naszych trzymiesięczniaków buziole Od cioci


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:55   #1708
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

dziewczynki kiedy wyjsc z łucja na pierwszy spacer..mala jutro skonczy 3 tyg a od wczoraj ja"weranduje "krotko...

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

agnieszka trzyam kciuki!!! super ze operacja sie udalaa
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 12:05   #1709
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
LINECZKA - Nela jest cudna , jej grzywa I chyba tez robi sie z niej bułeczka co ?
mi się wydaje że jest taka nie bułowata
Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
dziewczynki kiedy wyjsc z łucja na pierwszy spacer..mala jutro skonczy 3 tyg a od wczoraj ja"weranduje "krotko...
ja jak Nela miała tyle co Łucja to byłyśmy na godzinnym spacerze a pierwszy spacer i werandowanie [5-10 min] było tydzień po porodzie, więc wg mnie możesz już iść spokojnie
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 12:08   #1710
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
dziewczynki kiedy wyjsc z łucja na pierwszy spacer..mala jutro skonczy 3 tyg a od wczoraj ja"weranduje "krotko...

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

agnieszka trzyam kciuki!!! super ze operacja sie udalaa
mi położna mówiła, że o 2gim tygodniu można zacząć werandowanie i tak kilka dni a później pierwszy spacer. Więc jeśli dopiero zaczęłaś werandowanie to ja bym jeszcze ze 2 dni powystawiała do okna i dopiero wyszła. Ponoć przy takich temperaturach jak są teraz to werandowanie jest jak najbardziej wskazane. My już werandowaliśmy i jutro idziemy na pierwszy spacer przy okazji wizyty w przychodni.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.