Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 04:48   #511
aga_13
Raczkowanie
 
Avatar aga_13
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nie mierzyłam jej nawet ale są fajne


A to moja , nosze ją sobie teraz z rzemyczkiem
Na rzemyku mam tylko jeden klips .
Bardzo fajny zestaw
aga_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:50   #512
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

A aparta kto ma ?
Byłam wczoraj polukałam i ładne te rzeczy mają .
No i promocje fajne , sporo rzeczy teraz po 49 zł
jak się to nosi ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 13:16   #513
aga_13
Raczkowanie
 
Avatar aga_13
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Kupiłam córce 3 charmsy świąteczne z apartu pod choinkę. Będzie skakała z radości pod sufit. Beadsy na razie omijam z daleka. Pandora ma pierwszeństwo. Kupiłam ostatnio łańcuszek a wczoraj drugiego klipsa. Teraz zupełnie nie wiem co dalej, bo za dużo mam chciejstw.
aga_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 14:32   #514
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
A aparta kto ma ?
Byłam wczoraj polukałam i ładne te rzeczy mają .
No i promocje fajne , sporo rzeczy teraz po 49 zł
jak się to nosi ?
Ja mam i murano i srebrne i z kryształkami i stoper. Noszą się świetnie i ja uważam, że są bardzo ładne - pięknie błyszczą i są trwałe, nie rysują się i nie matowieją. No i szkło weneckie tylko w Aparcie. Poza tym uważam, że w brązach Apart ma jedne z najładniejszych beadsów na rynku (aż żałuję, że nie noszę tego koloru ).
Absolutnie nie zgadzam się z opinią, że są "ohydne", choć oczywiście w ofercie Aparta są też paskudne korale, ale przecież żadna z trójcy Pandora-Trollbeads-Chamilia nie jest wolna od paskud.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2013-12-18 o 14:43
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 16:22   #515
Zossia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 50
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Ja od niedawna też noszę apartowe beadsy i charmsy . Nie ukrywam, że głownie kupuję na promocjach tzn . jak są po 30 -parę złotych .Teraz np. dokupiłam sobie tą baletnicę za 29 zł do srebrnego zestawu charmsów.
Zossia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 20:07   #516
Soline
Zadomowienie
 
Avatar Soline
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Just Like Heaven :-)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cześć Dziewczyny

Oficjalnie przyznaję, iż potrzebuję Waszej pomocy!
Od jakiegoś czasu przymierzam się do bransoletek modułowych z racji na tę możliwość "kolekcjonowania wspomnień", które postanowiłam uwiecznić.

No i tu zaczynają się schody - research tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że możliwości są ogromne (a beadsy takie piękne ) i nie ukrywam, że się pogubiłam. Wertowałam wątki, katalogi ze zdjęciami, czytałam posty o dobieraniu rozmiarów i typach bransoletek i... zupełnie zgłupiałam.

Chciałam Was, jako Doświadczone Wizażanki-Zbieraczki, poprosić o pomoc w wyborze odpowiedniego systemu. Otóż zależy mi na tym, żeby bransoletka danej firmy umożliwiła mi zakładanie koralików także z innych marek. Podobno Apart jest dość uniwersalny? Z drugiej strony, zapięcie w Pandorze bardziej mi pasuje, a cena najkorzystniej wychodzi w Kruku.
Waham się między tymi:
1. http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,27,5221
2. http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,27,4230
3. http://www.yes.pl/42791-bransoletka-...18-PAD-59702V1
4. http://wkruk.pl/product-pol-2314896-BRANSOLETA.html

Jakie są między nimi ostatecznie różnice? Czy tylko Pandora się rozciąga? Jak z tymi stoperami (na Pandorze już są? i na stałe?). 1 i 2 - czy różnica to tylko "dzyndzelek" przy zapięciu? Co do czego w końcu pasuje?

Będę Wam wdzięczna za wszelkie rady!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-12-18 o 21.02.17.jpg (27,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-12-18 o 21.02.23.jpg (25,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-12-18 o 21.02.30.jpg (36,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-12-18 o 21.02.37.jpg (29,6 KB, 31 załadowań)
__________________

Do pracy rodacy!

I shoot photos not people
Soline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 20:14   #517
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez aga_13 Pokaż wiadomość
Kupiłam córce 3 charmsy świąteczne z apartu pod choinkę. Będzie skakała z radości pod sufit. Beadsy na razie omijam z daleka. Pandora ma pierwszeństwo. Kupiłam ostatnio łańcuszek a wczoraj drugiego klipsa. Teraz zupełnie nie wiem co dalej, bo za dużo mam chciejstw.
Ja bym teraz jakieś szkiełko kupiła chyba że wcale nich nie chcesz . Bo domyślam się że klipsy srebrne , branso srebrna , to teraz ją ożywić trzeba

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Ja mam i murano i srebrne i z kryształkami i stoper. Noszą się świetnie i ja uważam, że są bardzo ładne - pięknie błyszczą i są trwałe, nie rysują się i nie matowieją. No i szkło weneckie tylko w Aparcie. Poza tym uważam, że w brązach Apart ma jedne z najładniejszych beadsów na rynku (aż żałuję, że nie noszę tego koloru ).
Absolutnie nie zgadzam się z opinią, że są "ohydne", choć oczywiście w ofercie Aparta są też paskudne korale, ale przecież żadna z trójcy Pandora-Trollbeads-Chamilia nie jest wolna od paskud.
pewnie wszędzie są ładne i brzydkie korale . zresztą ile nas tyle gustów Zresztą ja tam mam w nosie trole których nie ma gdzie kupić .
Pod wawą w sumie mieszkam a sklep chyba w Wola parku jest , ale jest aż jeden . zaraz pewnie i ten się zamknie i tyle będzie po trolach .

Cytat:
Napisane przez Soline Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Oficjalnie przyznaję, iż potrzebuję Waszej pomocy!
Od jakiegoś czasu przymierzam się do bransoletek modułowych z racji na tę możliwość "kolekcjonowania wspomnień", które postanowiłam uwiecznić.

No i tu zaczynają się schody - research tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że możliwości są ogromne (a beadsy takie piękne ) i nie ukrywam, że się pogubiłam. Wertowałam wątki, katalogi ze zdjęciami, czytałam posty o dobieraniu rozmiarów i typach bransoletek i... zupełnie zgłupiałam.

Chciałam Was, jako Doświadczone Wizażanki-Zbieraczki, poprosić o pomoc w wyborze odpowiedniego systemu. Otóż zależy mi na tym, żeby bransoletka danej firmy umożliwiła mi zakładanie koralików także z innych marek. Podobno Apart jest dość uniwersalny? Z drugiej strony, zapięcie w Pandorze bardziej mi pasuje, a cena najkorzystniej wychodzi w Kruku.
Waham się między tymi:
1. http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,27,5221
2. http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,27,4230
3. http://www.yes.pl/42791-bransoletka-...18-PAD-59702V1
4. http://wkruk.pl/product-pol-2314896-BRANSOLETA.html

Jakie są między nimi ostatecznie różnice? Czy tylko Pandora się rozciąga? Jak z tymi stoperami (na Pandorze już są? i na stałe?). 1 i 2 - czy różnica to tylko "dzyndzelek" przy zapięciu? Co do czego w końcu pasuje?

Będę Wam wdzięczna za wszelkie rady!
Bransoletka pandory nie ma stoperów to są takie miejsca na których korale trzeba przekręcić , a koraliki są w środku nagwintowane .
Mi osobiście średnio podobają się mieszkanki . Jak już mam pandorę , to ją mam , jakbym kupiła bazę apartu , to bym miała na niej tylko korale apartu . Ale to oczywiście tylko i wyłącznie moje prywatne zdania , a każda nosi jak uważa .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 22:05   #518
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Na pandore pasuja koraliki apartu.
Według mnie baza pandory jest najładniejsza.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 08:20   #519
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Soline Pokaż wiadomość
1 i 2 - czy różnica to tylko "dzyndzelek" przy zapięciu?
Tańsza baza Apartu (ta bez przedłużki) jest nierodowana i nie ma stopera na końcu przy karabińczyku.

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
mam w nosie trole których nie ma gdzie kupić. Pod wawą w sumie mieszkam a sklep chyba w Wola parku jest , ale jest aż jeden . zaraz pewnie i ten się zamknie i tyle będzie po trolach .
(...)
Ale to oczywiście tylko i wyłącznie moje prywatne zdania , a każda nosi jak uważa.
1) Już się chyba zamknął (kilka miesięcy temu). Został tylko sklep w internecie
2) I to jest właśnie w modułowej biżuterii najlepsze
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2013-12-19 o 08:24
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 10:29   #520
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Witam serdecznie
Też od kilku dni przeglądam internet i gromadzę informację, bo chcę zacząć zbierać beadsy głównie z Apartu, ze względu na ich cenę i dostępność. Dzisiaj TŻ jedzie kupić mi w ramach prezentu kupić tę bazę z Kruka, którą wybrałam ze względu na cenę a do tego i jakies koraliki z Apartu (tu już zdaję się na niego) i mam nadzieję, że jedno będzie pasowało do drugiego. Baza Pandory owszem, podoba mi się najbardziej, ale wiem, że ich koralików raczej nie kupię (cena i brak sklepu) a podobno nie wszystkie Apartowe na nią wchodzą. Nie ukrywam, że pewnie będę kupowała też jakieś sreberka "bezfirmowe". W tej Pandorowej bazie najbardziej podoba mi się zapięcie, widziałam, że podobne miała baza Chamilia
http://wkruk.pl/product-pol-2314902-CHAMILIA-Beads.html
którą znalazałam za 150 zł na stronie Kruka ale z dopiskiem "produkt niedostępny" i się zastanawiam, czy niedostępny tylko w sklepie internetowym, czy stacjonarnym również?
A czy macie jakieś doświadczenie z bazą MAK
http://mak-bizuteria.pl/bizuteria_mo...dki_gwint.html
do sklepu stacjonarnego mam w sumie dosyć blisko, ale w wizazażowym podsumowaniu które beadsy na co pasują, brak informacji na jej temat?
Zastanawia mnie również cena tej z Kruka, bo nawet u lokalnych jubilerów tego typu bransoletki kosztują ponad 150 zł Ten MAK też tani, podobnie cenowo do sprzedawanych na allegro bransoletek o grubości 3mm (szukałam w sprawdzonych sprzedawców - ceny ok 60-90zł)
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 10:30   #521
Fizuma
Raczkowanie
 
Avatar Fizuma
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Hej
warszawskie trolle zamknięto w kwietniu, ale to akurat żaden problem, jest mnóstwo sklepów internetowych, na przesyłkę czeka się jakieś 3 dni i korale są w lepszej cenie

Dla tych co nadal kochają trolle przesyłam link z zajawką nowej wiosennej kolekcji
http://www.charmsaddict.com/2013/11/...on-first-look/
Fizuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 10:45   #522
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość

2) I to jest właśnie w modułowej biżuterii najlepsze
Amen

Cytat:
Napisane przez Fizuma Pokaż wiadomość
Hej
warszawskie trolle zamknięto w kwietniu, ale to akurat żaden problem, jest mnóstwo sklepów internetowych, na przesyłkę czeka się jakieś 3 dni i korale są w lepszej cenie

Dla tych co nadal kochają trolle przesyłam link z zajawką nowej wiosennej kolekcji
http://www.charmsaddict.com/2013/11/...on-first-look/
Ja tam jednak wolę pomacać Zresztą Troli zaczynać nie będę jak już mam tyle z pandory bo to by był strzał cenowy w kolano

Ta baza Mak czy jak jej tam mi się nie podoba , ot podróbka pandory .
Ta z chamili już bardziej
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 16:06   #523
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Fizuma Pokaż wiadomość
Dla tych co nadal kochają trolle przesyłam link z zajawką nowej wiosennej kolekcji
http://www.charmsaddict.com/2013/11/...on-first-look/
Kobra (czy co to za gadzina jest) pierwsza klasa! I ta fasetka czerwono-niebieska ... i turkusowa... Trolle trzymają poziom
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2013-12-19 o 16:12
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 16:27   #524
Fizuma
Raczkowanie
 
Avatar Fizuma
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Kobra (czy co to za gadzina jest) pierwsza klasa! I ta fasetka czerwono-niebieska ... i turkusowa... Trolle trzymają poziom
Mi się ta nowa kolekcja bardzo podoba Kobra jest piękna! i muranka bardzo ładne tym razem Trzymają pozoim to fakt
Fizuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 05:08   #525
aga_13
Raczkowanie
 
Avatar aga_13
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Nowe trolle bardzo mi się podobają, dobrze że ja też jestem z tych co lubią pomagać.

Jeśli chodzi o wybór bransoletki, to o jakości kruka słyszałam dużo złego (nie wiem na ile to jest prawda, bo nie posiadam). Kupiłam kiedyś bazę apartu do moich no names i nosiłam wypełnioną w całości. Nic złego się z nią nie działo. Teraz bransoletka poszła w kąt, bo przy pandorze wypada blado. Bransoletka pandory jest świetnej jakości, ale z apartu nie wchodzą sreberka. Nie patrz na rozciągani bransoletki. Ona robi się raczej elastyczna i wiotka,a nie rozciągnięta. Wydaje mi się, że jeśli nie wiesz jeszcze ci będziesz na niej nosić, to lepiej wziąć bardziej uniwersalną z apartu.
aga_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 08:04   #526
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Fizuma a podasz namiary na jakieś sklepy z korzystnymi cenami trolli?

Kupiłam co nieco
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:49   #527
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez aga_13 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wybór bransoletki, to o jakości kruka słyszałam dużo złego (nie wiem na ile to jest prawda, bo nie posiadam).
Szczęście w nieszczęściu TŻ wrócił z pustymi rękoma, okazało się że w KRUKU na stanie nie maja żadnych bazowych bransoletek i mogę sobie jedynie zamówić ze strony, czyli 2 tygodniowe oczekiwanie. No i nie widziałam jej na żywo, więc sobie odpuszczę. Póki co koszt nawet 200 zł na bazowa bransoletkę Apartu to dla mnie trochę za dużo, więc wysyłam dzisiaj TŻ na poszukiwanie bransoletki spełniającej moje minimalne"wymogi" wśród lokalnych jubilerów. A jak się wkręcę w zbieranie to wtedy chyba skuszę się na Pandorę, bo ona rzeczywiście jest piękna Nie wiem nawet czy bardziej ładniejsza od klasycznej nie jest Essence, ale na nią to już chyba tylko koraliki Pandorowe pasują
__________________
7.04.2013 Brunio


Edytowane przez aliś
Czas edycji: 2013-12-20 o 10:50
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 11:26   #528
Fizuma
Raczkowanie
 
Avatar Fizuma
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Fizuma a podasz namiary na jakieś sklepy z korzystnymi cenami trolli?

Kupiłam co nieco
Ten jest najlepszy - ceny ok 20% niższe niż normalnie i darmowa wysyłka na cały świat. Oczywiście to jest przesyłka nieubezpieczona, ale jeszcze nie słyszałam żeby ktoś zamówił na Perlen i nie dostał...
Zdjęcia korali murano podobno wysyłają jak się o to poprosi i można wtedy wybrać konkretny koral. Ja akurat nie prosiłam nigdy o zdjęcia, ale podobno zawsze wysyłają. Realizacja zamówienia trwa ok 3 dni
http://perlenodense.de/produkte/7-trollbeads/

Tutaj ceny są bez zniżki, ale za to widzisz aktualne zdjęcia i czasem jest też podana waga. No i trzeba doliczyć przeyłkę
http://beadsensation.com/shop/trollb...ent-collection

Na ebayu można też trafić coś bardzo ładnego w ciut niższej cenie, ale z przesyłką wychodzi zazwyczaj "normalna" cena

Ale Perlen naprawdę polecam
Fizuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 13:53   #529
Soline
Zadomowienie
 
Avatar Soline
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Just Like Heaven :-)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dzięki Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi co prawda nadal jestem w kropce (Pandora lub Apart), ale przynajmniej wiem, żeby nie brać Kruka.
__________________

Do pracy rodacy!

I shoot photos not people
Soline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 19:15   #530
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Szczęście w nieszczęściu TŻ wrócił z pustymi rękoma, okazało się że w KRUKU na stanie nie maja żadnych bazowych bransoletek i mogę sobie jedynie zamówić ze strony, czyli 2 tygodniowe oczekiwanie. No i nie widziałam jej na żywo, więc sobie odpuszczę. Póki co koszt nawet 200 zł na bazowa bransoletkę Apartu to dla mnie trochę za dużo, więc wysyłam dzisiaj TŻ na poszukiwanie bransoletki spełniającej moje minimalne"wymogi" wśród lokalnych jubilerów. A jak się wkręcę w zbieranie to wtedy chyba skuszę się na Pandorę, bo ona rzeczywiście jest piękna Nie wiem nawet czy bardziej ładniejsza od klasycznej nie jest Essence, ale na nią to już chyba tylko koraliki Pandorowe pasują
Jeśli myślisz, że w końcu i tak zaczniesz zbierać Pandorę, to ja wolałabym poczekać i kupić po uzbieraniu wymaganej kwoty Wiadomo, że będziesz wolniej zbierać koraliki niż zbierając te z Apart, ale też nie chodzi o to, by szybko całą zapełnić, tylko celebrować każdy koralik (przynajmniej ja tak mam )

Poza tym Pandora całkiem często ma akcje promocyjne (np. 3 za 2)

Essence jest śliczna Jak zapełnię bangle to kolejna będzie albo potrójna skórka albo właśnie Essence

Na Essence pasują tylko korale z Pandory, do tego nie wszystkie - tylko te z kolekcji Essence.
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 20:10   #531
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Szczęście w nieszczęściu TŻ wrócił z pustymi rękoma, okazało się że w KRUKU na stanie nie maja żadnych bazowych bransoletek i mogę sobie jedynie zamówić ze strony, czyli 2 tygodniowe oczekiwanie. No i nie widziałam jej na żywo, więc sobie odpuszczę. Póki co koszt nawet 200 zł na bazowa bransoletkę Apartu to dla mnie trochę za dużo, więc wysyłam dzisiaj TŻ na poszukiwanie bransoletki spełniającej moje minimalne"wymogi" wśród lokalnych jubilerów. A jak się wkręcę w zbieranie to wtedy chyba skuszę się na Pandorę, bo ona rzeczywiście jest piękna Nie wiem nawet czy bardziej ładniejsza od klasycznej nie jest Essence, ale na nią to już chyba tylko koraliki Pandorowe pasują
Essence to już taki raczej dodateczek . Na nią się nakłada max do pięciu korali więcej już raczej zepsuje efekt No i tylko z tej kolekcji pasują .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 14:56   #532
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Do mnie w tym roku Gwiazdor/Mikołaj/Aniołek zawitał nieco wcześniej i mam pierwszego klipsa
Poniżej kompozycja fasetkowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-22 14.54.54.jpg (105,6 KB, 158 załadowań)
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 16:30   #533
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Do mnie w tym roku Gwiazdor/Mikołaj/Aniołek zawitał nieco wcześniej i mam pierwszego klipsa
Poniżej kompozycja fasetkowa.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 17:05   #534
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Do mnie w tym roku Gwiazdor/Mikołaj/Aniołek zawitał nieco wcześniej i mam pierwszego klipsa
Poniżej kompozycja fasetkowa.
Pięknie
Ja niemam nic świątecznego
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 17:10   #535
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Pięknie
Ja niemam nic świątecznego
Dzisiaj w Lilou było czarno tylu ludzi nigdy tam nie widziałam. Nie mieli ani jednej torebki wszystkie sie sprzedały
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 17:58   #536
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Do mnie w tym roku Gwiazdor/Mikołaj/Aniołek zawitał nieco wcześniej i mam pierwszego klipsa
Poniżej kompozycja fasetkowa.
bardzo ładna kompozycja
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 20:28   #537
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Do mnie w tym roku Gwiazdor/Mikołaj/Aniołek zawitał nieco wcześniej i mam pierwszego klipsa
Poniżej kompozycja fasetkowa.
Bardzo ładnie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 22:16   #538
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

I jak tam prezenty?
ja dzisiaj dostałam 6 nowych koralikow i 3 separatory do pandorki
w zwiazku z czym mojej pandorze brakuje juz tylko 2 koralikow do konca jutro wrzuce zdjecie
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 06:36   #539
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4428390 2]I jak tam prezenty?
ja dzisiaj dostałam 6 nowych koralikow i 3 separatory do pandorki
w zwiazku z czym mojej pandorze brakuje juz tylko 2 koralikow do konca jutro wrzuce zdjecie [/QUOTE]

__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 07:57   #540
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Oto ona na razie z komorki ale jak dorwe aparat to bedzie z aparatu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Czas edycji: 2013-12-25 o 07:59
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-17 22:53:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.