Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-24, 10:43   #2491
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII


Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Hej babeczki.
Mnie za wiele nie ma ze wzgledu na przygotowania do swiat. Padam juz na pyszczek a jeszcze mam barszcz i rybe do zrobienia. Ale to juz jutro. Teraz jestem w trakcie robienia sernika ale przez ten smoczek chyba nigdy nie skoncze.zanim Ola zasnie gleboko wyzej wspomniany wypada jej z ust. Mala sie wybudza i jest wrzask. Cholera mnie juz bierze... Juz nie mam pomyslu co robic...podpowiedzi??
Echhh biegam po schodach gora i dol i juz mam serdecznie dosc...
Skąd ja to znam współczuję
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Witam sie
Przygotowania i ostatnie zakupy pochlonely mnie do reszty

No i wczorajsza noc ciezka bo Tymek wieczorem przy przebieraniu tak sie zakrztusil ze nie mogl zlapac oddechu okropne to bylo.Jakby sie zawiesil na chwile.Przestraszylam sie strasznie!Przekrecenie na bok w pionie i klepanie po pleckach nie pomoglo dopiero tz zlapal go i zaczal w koncu plakac biedaczek.Obserwowalismy czy nie jechac na pogotowie bo cos moglo dostac sie do pluc ale wszystko ok.No i czuwanie nocne bylo.

A dzisiejszy dzien pracowity.Idziemy do tesciow na glowna Wigilie potem do rodzicow na chwilke ale jednak trzeba miec cos w domu swiatecznego do jedzenia.
Chata lsni,choinka ubrana,pierniki keks i 3 bit zrobione,salatki przygotowane.
Jutro wpadne zlozyc zyczenia.

RINCO KATRIN Gratulacje!!!!! Witamy nowe dzieciaczki

Jeszcze Sanrio i przenosimy sie na odchowalnie
Ja cie jak to zlecialo.

Wysłane z akacji mobiej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Rany w przeciagu 15 minut przebieram juz 3 raz z ulewania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 02:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Poczytalam wszystko
Dzisiaj Wigilia szkoda ze jakos nie czuc atmosfery.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bym chyba zawału dostala ale czytałam, że jak dziecko nie moe złapać oddechu to mu dmuchnąć w usta trzeba delikatnie...
Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Wpadłam Kochane, żeby życzyć Wam wesołych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym roku spełnienia marzeń i dużo miłości
i trochę prywaty- pochwalę się, dwie godzinki temu zostałam ciocią - moja siostra urodziła córeczkę, więc mamy wigilijny prezent

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale super, wspaniały prezent na Święta
Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
jeszcze ja

wczoraj byliśmy u położnej, potem do domu i kupilismy choinkę i ubraliśmy, upiekłam sernik i koło 00.30 jak już sobie smacznie zasypialiśmy się polało, więc zadzwoniłam do położnej, że część wód z czopem odeszły, to kazała iść spać i czekać co będzie dalej i czy skurcze będą. no to poszliśmy spać z małymi przerwami, skurcze budziły mnie kilka razy i teraz koło 6.00 wziełam sobie kąpiel i czekamy co dalej...

te wody mi się ciaglę sączą razem z czopem... nie wiem czy do wieczora coś się nie rozkręci bo bym sobie uszek zjadła i idziemy do mojej mamy a ona jest panikara straszna :sciana:
o ja, to już niedługo!!!
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Gratulacje dla siostry!







Ale numer sądzę że będziesz miała najpiękniejszy i najcudowniejszy prezent w te świętatrzymam kciuki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czekam na pierwszych gości

Dziewczyny zazdroszcze Wam że możecie się spotkać szkoda że większość z Was mieszka tak daleko ode mnie.
Ja mieszkam blisko

Cała noc przespana!!!! znaczy z budzeniem o 1 i 4 na jedzonko. I o 6 również, a jak ją uśpiłam to Etna ją obudziła bo warczała na psa... -.-.-.- i do 10.30-11 nie spała...

Ale kupiłam ten Esputicon, ponieważ Boboticu nie było. Wczoraj dalam 2x i dzisiaj już raz. Wieczorem nie zauważyłam, ale rano jak poszły bąki to dobre 10 minut szły i płacz przy tym nie z tej ziemi. Ale jak się skończyły to jaka spokojna i zadowolona
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 11:21   #2492
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość


Skąd ja to znam współczuję

Ja bym chyba zawału dostala ale czytałam, że jak dziecko nie moe złapać oddechu to mu dmuchnąć w usta trzeba delikatnie...

Ale super, wspaniały prezent na Święta

o ja, to już niedługo!!!

Ja mieszkam blisko

Cała noc przespana!!!! znaczy z budzeniem o 1 i 4 na jedzonko. I o 6 również, a jak ją uśpiłam to Etna ją obudziła bo warczała na psa... -.-.-.- i do 10.30-11 nie spała...

Ale kupiłam ten Esputicon, ponieważ Boboticu nie było. Wczoraj dalam 2x i dzisiaj już raz. Wieczorem nie zauważyłam, ale rano jak poszły bąki to dobre 10 minut szły i płacz przy tym nie z tej ziemi. Ale jak się skończyły to jaka spokojna i zadowolona
u nas Esputican tez dziś pomogl - takaaaa kupa była

nasza się często zapowietrza, przy przebieraniu/ubieraniu najczęściej. masakra to jest

no i jak wczoraj padla o 21 <w dzień NIC nie spala, oprócz 10 min> to spala do 10:30
z przerwą o 3 i 7:30 na jedzonko
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:

Edytowane przez lusesita23
Czas edycji: 2013-12-24 o 11:23
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 11:40   #2493
niunia_20
Rozeznanie
 
Avatar niunia_20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska południowo-wschodnia
Wiadomości: 925
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kochane życzę Wam wspaniałych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęścia oraz spełnienia marzeń
__________________

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200802080926.png


http://www.przewodnikmp.pl/img-06062009028.png



sercem jestem przy Tobie Michałek 296g, 22cm (19tc)
Zosia 250g, 23cm (19tc)
niunia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 11:53   #2494
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Nemosek współczuję nocnych przygód. Ciekawa jestem jak ja się zachowam w takiej sytuacji. Choć lepiej żebym się nie dowiedziała...

Dizi fajny Wam prezent dzidzia zrobiła. Gratulacje dla mamy i dla cioci

Sanrioo trzymam kciuki. Ale będziesz mieć prezencik. Najlepszy w życiu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 12:18   #2495
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość


Skąd ja to znam współczuję

Ja bym chyba zawału dostala ale czytałam, że jak dziecko nie moe złapać oddechu to mu dmuchnąć w usta trzeba delikatnie...

Ale super, wspaniały prezent na Święta

o ja, to już niedługo!!!

Ja mieszkam blisko

Cała noc przespana!!!! znaczy z budzeniem o 1 i 4 na jedzonko. I o 6 również, a jak ją uśpiłam to Etna ją obudziła bo warczała na psa... -.-.-.- i do 10.30-11 nie spała...

Ale kupiłam ten Esputicon, ponieważ Boboticu nie było. Wczoraj dalam 2x i dzisiaj już raz. Wieczorem nie zauważyłam, ale rano jak poszły bąki to dobre 10 minut szły i płacz przy tym nie z tej ziemi. Ale jak się skończyły to jaka spokojna i zadowolona
No to super, że znalazłyscie haka na kupe mozliwe że teraz Twoje zycie sie zmieni

NEMOSEK - Mya na racje !! Na tych filmikach Od Babku facet mowil że dmuchniecie dziecku w usta jest najsluteczniejsze
Wogole jak wam sie dzieci zapowietrzaja przy przebieraniu? Od płaczu czy jak?
Mi pare razy Majka sie zakrztusila Od mleka . Masakra. O malo na zawał nie zeszłam
Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Kochane życzę Wam wspaniałych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęścia oraz spełnienia marzeń
Dla Ciebie tez wszystkiego najlepszego na Świeta I na kolejne miesiace !!
Jak sie czujesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 12:20   #2496
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII



WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT

Chciałabym każdej z osobna pożyczyć czegoś innego ale choc nie mam czasu to życzenia są szczere i mam nadzieje że się spełnią.


Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dziewczynki, dużo zdrowia, radości, stabilizacji, życiowej, spokoju, cierpliwości, mało kłótni z TŻ-tami, dogadywania sie z każdym członkiem rodziny, zdrowych, kochanych i uroczych dzieci oraz mało problemów wychowawczych.

Właśnie sobie pomyślałam że rok temy to nawet nie pomyślałabym że będę mamą prawie 3 miesięcznej córeczki ale to zleciało.

I tak sobie myślę co ja bym bez was zrobiła wsparcie jakie od was mam i miałam dużo dla mnie znaczy

Jutro chrzciny. I impreza swiąteczna. Pewnie nie nadrobie wczorajszego dnia i dopiero nadrobię po świętach. Ale kuknąć nie zaszkodzi.


__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 12:51   #2497
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Nemosek to przeżyliście chwilę grozy, dobrze że wszystko jest w porządku

Dizi a to Wam dzidzia prezent zrobiła Gratulacje dla Twojej siostry

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
jeszcze ja

wczoraj byliśmy u położnej, potem do domu i kupilismy choinkę i ubraliśmy, upiekłam sernik i koło 00.30 jak już sobie smacznie zasypialiśmy się polało, więc zadzwoniłam do położnej, że część wód z czopem odeszły, to kazała iść spać i czekać co będzie dalej i czy skurcze będą. no to poszliśmy spać z małymi przerwami, skurcze budziły mnie kilka razy i teraz koło 6.00 wziełam sobie kąpiel i czekamy co dalej...

te wody mi się ciaglę sączą razem z czopem... nie wiem czy do wieczora coś się nie rozkręci bo bym sobie uszek zjadła i idziemy do mojej mamy a ona jest panikara straszna :sciana:
Trzymamy z Jasiem mocne

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
No to super, że znalazłyscie haka na kupe mozliwe że teraz Twoje zycie sie zmieni

NEMOSEK - Mya na racje !! Na tych filmikach Od Babku facet mowil że dmuchniecie dziecku w usta jest najsluteczniejsze
Wogole jak wam sie dzieci zapowietrzaja przy przebieraniu? Od płaczu czy jak?
Mi pare razy Majka sie zakrztusila Od mleka . Masakra. O malo na zawał nie zeszłam


Dla Ciebie tez wszystkiego najlepszego na Świeta I na kolejne miesiace !!
Jak sie czujesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Co do tego dmuchania, rzeczywiście to najskuteczniejsza metoda Robię tak od początku a muszę przyznać że mój Jaś strasznie się zapowietrzał (teraz od jakichś 3 tygodni spokój) najczęściej zapowietrzał się podczas płaczu
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 12:55   #2498
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
No to super, że znalazłyscie haka na kupe mozliwe że teraz Twoje zycie sie zmieni

NEMOSEK - Mya na racje !! Na tych filmikach Od Babku facet mowil że dmuchniecie dziecku w usta jest najsluteczniejsze
Wogole jak wam sie dzieci zapowietrzaja przy przebieraniu? Od płaczu czy jak?
Mi pare razy Majka sie zakrztusila Od mleka . Masakra. O malo na zawał nie zeszłam


Dla Ciebie tez wszystkiego najlepszego na Świeta I na kolejne miesiace !!
Jak sie czujesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u nas raz od mleka,bo sie zakrztusila,a tak to od placzu.nienawidzi byc przebierana...czasem tylko pokweka a czasem az sie zanosi
szczegolnie bodziakow nie lubi. denerwuje sie strasznie.choc nie wiem czy to typowe zapowietrzenie: po prostu w chwili tego mega placzu pozostaje z,otwarta buzia i nie slychac by brala odde h,dopiero po chwili.straszne!!!!!
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 13:09   #2499
Basiaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dziewczyny poratujcie, co mój mały ma na twarzy, mial to juz kilka dni ale dzisiaj to juz mega, dodatkowo na brwiach ma to szorstkie

Edytowane przez Basiaaaaaaaaa
Czas edycji: 2014-03-15 o 21:47
Basiaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 13:15   #2500
niunia_20
Rozeznanie
 
Avatar niunia_20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska południowo-wschodnia
Wiadomości: 925
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość

Dla Ciebie tez wszystkiego najlepszego na Świeta I na kolejne miesiace !!
Jak sie czujesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziekuję

Ogólnie jest dobrze. Czasem tylko jak robię się głodna to zaczyna robić mi sie niedobrze. Piersi już troche mniej bolą.

Czekam jak na szpilkach na poniedziałkową wizytę
__________________

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200802080926.png


http://www.przewodnikmp.pl/img-06062009028.png



sercem jestem przy Tobie Michałek 296g, 22cm (19tc)
Zosia 250g, 23cm (19tc)
niunia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 13:32   #2501
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
jeszcze ja

wczoraj byliśmy u położnej, potem do domu i kupilismy choinkę i ubraliśmy, upiekłam sernik i koło 00.30 jak już sobie smacznie zasypialiśmy się polało, więc zadzwoniłam do położnej, że część wód z czopem odeszły, to kazała iść spać i czekać co będzie dalej i czy skurcze będą. no to poszliśmy spać z małymi przerwami, skurcze budziły mnie kilka razy i teraz koło 6.00 wziełam sobie kąpiel i czekamy co dalej...

te wody mi się ciaglę sączą razem z czopem... nie wiem czy do wieczora coś się nie rozkręci bo bym sobie uszek zjadła i idziemy do mojej mamy a ona jest panikara straszna :sciana:
Trzymam kciuki kochana piękna data na porodzik. Tylko uważaj z tym jedzeniem bo ja jak się przed porodem chińszczyzny najadłam to pół porodu w toalecie spędziłam.

Wesołych Świąt dziewczyny!!!

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Wesołych świat dkabwas wszystkich!

Nie mam czasu na forum. W kolko tylko karmie, odciagam, przewijam, usypiam, sprzątam, przebieram, pomagam zrobić kupkę itd.. Myślę o was ciągle, mam nadzieje ze uda mi się tu wrócić.

Super tytuły!

Pochwale się ze mi został 1 kg i brzuch mam super A co
ja mam tak samo - ciężko mi ogarnąć całą trójkę dzieciaków. Dobrze że malutka to aniołek jak na razie.
A i chwalę się też że mam tylko +1kg i płaski brzuch . /myślałam że po 3 ciąży to mi flaczek już zostanie.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 13:51   #2502
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość


WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT

Chciałabym każdej z osobna pożyczyć czegoś innego ale choc nie mam czasu to życzenia są szczere i mam nadzieje że się spełnią.


Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dziewczynki, dużo zdrowia, radości, stabilizacji, życiowej, spokoju, cierpliwości, mało kłótni z TŻ-tami, dogadywania sie z każdym członkiem rodziny, zdrowych, kochanych i uroczych dzieci oraz mało problemów wychowawczych.

Właśnie sobie pomyślałam że rok temy to nawet nie pomyślałabym że będę mamą prawie 3 miesięcznej córeczki ale to zleciało.

I tak sobie myślę co ja bym bez was zrobiła wsparcie jakie od was mam i miałam dużo dla mnie znaczy

Jutro chrzciny. I impreza swiąteczna. Pewnie nie nadrobie wczorajszego dnia i dopiero nadrobię po świętach. Ale kuknąć nie zaszkodzi.


Beatko dla Ciebie tez wszystkiego Najlepszego !! I oby te chrzciny odbyly sie mimo wszystko w rodzinnej atmosferze

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie, co mój mały ma na twarzy, mial to juz kilka dni ale dzisiaj to juz mega, dodatkowo na brwiach ma to szorstkie
Niestety nie pomoge, nie widze na tel
Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Dziekuję

Ogólnie jest dobrze. Czasem tylko jak robię się głodna to zaczyna robić mi sie niedobrze. Piersi już troche mniej bolą.

Czekam jak na szpilkach na poniedziałkową wizytę
Daj znac koniecznie co tam u Was )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 13:52   #2503
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Wesołych Świąt


Moje niestety nie będą wesołe Nie wiem czy nie wyląduję dzisiaj na IP. Wczoraj na wieczór złapał mnie potworny ból brzucha zlokalizowany gdzieś pod prawym żebrem Straszne to było. Bujałam małą na kolanach i za moment nie mogłam się ruszyć. Mąż się mył, a ja zwijałam się z bólu na kanapie i nie mogłam wydusić z siebie słowa Próbowałam go wołać, ale tak cicho, nie mogłam głośniej. Po chwili na szczęście wyszedł. Wzięłam Paracetamol i nieco puściło, ale boli mnie nadal w tym miejscu. Mam tam taki spięty brzuch i boli przy dotykaniu Nie wiem co jest grane, czy ma to wpływ z porodem, czy to zupełnie od czegoś innego. Od jakiegoś czasu coś tam mnie pobolewa, ale to co było wczoraj to jakaś masakra Boję się ...
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 14:06   #2504
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dziewczyny, Maluszki, TŻci i całe Rodziny!
Życzymy Wam zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt!
Spokoju ducha, pięknych chwil RAZEM.
Niech będą wyjątkowe - w końcu to pierwsze z naszymi Maluszkami
Najedzcie się (te, które mogą) lub nacieszcie oko (np. ja ) wszystkimi pysznościami
Bogatego Gwiazdora i spełnienia marzeń na dziś, jutro, zawsze
Ninka i spółka
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 14:10   #2505
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Zdjęć niestety nie widzę, więc nie pomogę.
Swoją drogą mogli by coś z tym zrobić, bo to wkurzające jest.

Niunia kciuki za poniedziałkową wizytę.

Miki jedź na ta IP, bo brzmi to poważnie. Oby okazało się, że nic strasznego się nie dzieje i nie zostaniesz w szpitalu na święta. Zdrowie jednak najważniejsze, więc lepiej to sprawdzić.

Powoli zaczyna brakować mi czasu, a mały je i je i je. A co tam jemu się nigdzie nie śpieszy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 14:16   #2506
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Witam wigilijnie

Nemosku - ojej współczuję nocnych przeżyć oby się nikomu taka akcja nie powtórzyła.

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
jeszcze ja

wczoraj byliśmy u położnej, potem do domu i kupilismy choinkę i ubraliśmy, upiekłam sernik i koło 00.30 jak już sobie smacznie zasypialiśmy się polało, więc zadzwoniłam do położnej, że część wód z czopem odeszły, to kazała iść spać i czekać co będzie dalej i czy skurcze będą. no to poszliśmy spać z małymi przerwami, skurcze budziły mnie kilka razy i teraz koło 6.00 wziełam sobie kąpiel i czekamy co dalej...

te wody mi się ciaglę sączą razem z czopem... nie wiem czy do wieczora coś się nie rozkręci bo bym sobie uszek zjadła i idziemy do mojej mamy a ona jest panikara straszna :sciana:
No to zaciśnięte!! Może będzie świąteczny dzieciaczek Ladne by było zakończenie listy i poczekalni

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Wesołych świat dkabwas wszystkich!

Nie mam czasu na forum. W kolko tylko karmie, odciagam, przewijam, usypiam, sprzątam, przebieram, pomagam zrobić kupkę itd.. Myślę o was ciągle, mam nadzieje ze uda mi się tu wrócić.

Super tytuły!

Pochwale się ze mi został 1 kg i brzuch mam super A co
Super Ktosiula
Czekamy na Ciebie

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Kiedys , jak nasze dzieciaczki bede juz bardziej mobilne I " łatwiejsze w obsłudze " wybierzemy jakis punkt w środku Polski I sie umówimy na drinka

Załapałam sie na mycie okien
Ciesze sie bo z racji tego że otwieraja sie na zewnatrz , to te na pietrze nie byly myte juz rok


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale by było super

Ja mam u góry nie pomyte, bo od dwóch tygodni leje i wieje

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość


WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT

Chciałabym każdej z osobna pożyczyć czegoś innego ale choc nie mam czasu to życzenia są szczere i mam nadzieje że się spełnią.


Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dziewczynki, dużo zdrowia, radości, stabilizacji, życiowej, spokoju, cierpliwości, mało kłótni z TŻ-tami, dogadywania sie z każdym członkiem rodziny, zdrowych, kochanych i uroczych dzieci oraz mało problemów wychowawczych.

Właśnie sobie pomyślałam że rok temy to nawet nie pomyślałabym że będę mamą prawie 3 miesięcznej córeczki ale to zleciało.

I tak sobie myślę co ja bym bez was zrobiła wsparcie jakie od was mam i miałam dużo dla mnie znaczy

Jutro chrzciny. I impreza swiąteczna. Pewnie nie nadrobie wczorajszego dnia i dopiero nadrobię po świętach. Ale kuknąć nie zaszkodzi.


Piękne życzenia Beatko

Udanych chrzcin w rodzinnej atmosferze

Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Dziekuję

Ogólnie jest dobrze. Czasem tylko jak robię się głodna to zaczyna robić mi sie niedobrze. Piersi już troche mniej bolą.

Czekam jak na szpilkach na poniedziałkową wizytę
za wizytę, daj nam znać co i jak

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt


Moje niestety nie będą wesołe Nie wiem czy nie wyląduję dzisiaj na IP. Wczoraj na wieczór złapał mnie potworny ból brzucha zlokalizowany gdzieś pod prawym żebrem Straszne to było. Bujałam małą na kolanach i za moment nie mogłam się ruszyć. Mąż się mył, a ja zwijałam się z bólu na kanapie i nie mogłam wydusić z siebie słowa Próbowałam go wołać, ale tak cicho, nie mogłam głośniej. Po chwili na szczęście wyszedł. Wzięłam Paracetamol i nieco puściło, ale boli mnie nadal w tym miejscu. Mam tam taki spięty brzuch i boli przy dotykaniu Nie wiem co jest grane, czy ma to wpływ z porodem, czy to zupełnie od czegoś innego. Od jakiegoś czasu coś tam mnie pobolewa, ale to co było wczoraj to jakaś masakra Boję się ...
ale Cię dopadlo na same święta...oby to nic poważnego!!

Zbieram się nakarmić małą i się ogarnąć a potem czas na kolację wigilijną
__________________
Calineczka

Edytowane przez paulinaizabela
Czas edycji: 2013-12-24 o 14:18
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 16:46   #2507
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Wesolych Swiat kochane. Pelne radosci I mislosci. W tym roku te swieta beda wyjatkowe bo spedzicie je z cudownym dodatkiem do swojej malej rodzinki
Wszystkiego co nalepsze ztcza Agnieszka z tzem, Zuzolkiem I Olusiasta :-*
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 20:49   #2508
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dziewczyny!

Życzę wam szybkiego powrotu do formy, braku zakwasów, kochanych tżów którzy nie będą denerwować, dużo czasu dla siebie i najważniejsze - morza miłości i szczęścia dla całej rodziny, a w tym zdrowych i zdrowo rozwijających się pociech caluję was wszystkie gorąco i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 21:27   #2509
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dziewczęta!!
Wszystkiego najlepszego w tym wspaniałym dniu! Pociechy z pociech(), zdrowia, szczęścia, pomyślności, kupy kasy itp itdnie jestem dobra w składaniu życzeń Buziole
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 23:14   #2510
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Dziewczęta!!
Wszystkiego najlepszego w tym wspaniałym dniu! Pociechy z pociech(), zdrowia, szczęścia, pomyślności, kupy kasy itp itdnie jestem dobra w składaniu życzeń Buziole
Dobrze Ci poszło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 00:12   #2511
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Wszystkiego dobrego na Swieta i Nowy Rok.Przede wszystkim zdrowia zdrowia zdrowia szczegolnie dla naszych pociech.A reszta na pewno sie ulozy.
Swietowac czas zaczac!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

DIZI gratulacje dla cioci.Fajnie miec dzieciaki z jednego roku.Ja ciocia bede za 5miesiecy -nie moge sie doczekac nastepnego bobasa w rodzinie
SANRIO Trzymam kciuki za Was.
MYA TRELE DOMI Nawet nie pomyslalam o tych dmuchnieciach a przeciez gadali o tym na SR.Dzieki za przypomnienie.Zazwyczaj zachowuje zimna krew ale wtedy mnie zamurowalo.Dobrze ze tz byl w poblizu.
A Tymek krztusi sie tylko przy ulewaniu.Nie zapowietrza sie przy placzu wlasciwie to bardzo malo placze.No jak bardzo glodny to uruchamuia syrene.
MIKI mam nadzieje ze to nic powaznego.
KTOSIULA no sexi mama
Moja waga jakby stoi na razie a pasowaloby zrzucic jeszczcze poprzednia zime
BEATKA Udanych chrzcin,mam nadzieje ze wszystko sie uda.Robicie w domu?

Podalam dzisiaj Bobotic.
Troche mnie ponioslo na Wigilii wiec mam nadzieje ze mlody to jakos zniesie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 01:37   #2512
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Witam się po karmieniu i w trakcie kolek.
Ale jest znośnie, bo nie płacze dużo. Albo ja już bardziej "dojrzałam" do tych kolek.
Wigilia u nas super, pierwszy raz podobało mi się u rodziny tż Wyszlam do ludzi to od razu mi lepiej. Muszę częściej, bo z Ulką dostaję fisia a teraz tatunio ją nosi :P

Ulka dostała pod choinkę nosidełko, które bodajże mao polecała (dziękuję, super jest!) , szkoda tylko, że Ulka nie podziela mojego zdania ale może się przyzwyczai:P
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 03:31   #2513
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

I zdjęcie Kokoska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CameraZOOM-20131223200101004.jpg (97,0 KB, 25 załadowań)
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 03:52   #2514
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

A ja spoznione teoche zyczenia,ale rowniez chcialabym Wam zyczyc najwspanialszych swiąt z nowym nabytkiem oby były niezapomniane!
Młoda wisiała wczoraj co godzinę na cycku a pozniej to juz musialam pomoc szykowac i nie miałam chwili żeby wejść.

Jak tam pierogi z kapustą? Ja zjadłam jednego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 04:27   #2515
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Kochane, zdrowych, spokojnych świąt dla Was i całych rodzinek
Żeby wszelkie choroby, kolki, bóle brzuszków omijały dzieciaczki z daleka.
Żeby tz byli kochani i cudowni, zawsze stali za Wami murem i nie zapominali, że nadal jesteście ich seksownymi kobietami, a nie tylko nianiami do dzieci. I oczywiście sprawdzali się w roli tatusiów dając Wam trochę czasu dla siebie.
Żeby rodziny zrozumiały, że teraz wszelkie decyzje dotyczące Was i dzieciaczków podejmujecie we własnym małym gronie, a nie pod ich dyktando.
Żeby pieniążków nie brakowało na codzienne życie i odrobinę szaleństwa od czasu do czasu
I żeby Wam się marzenia spełniły wszelkie, od najbardziej prywatnych po zawodowe.

---------- Dopisano o 05:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:20 ----------

__________________
My

nasz synek

Edytowane przez sorento
Czas edycji: 2013-12-25 o 04:23
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 04:55   #2516
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Z okazji Świat Bożego Narodzenia życzę Wam siły, wytrwałości, a także cierpliwości, aby noce były przesłane, a przede wszystkim dużo radości z maluszków. Wesołych Świat.

Mam nadzieje, ze napisałam zrozumiale bo jestem nieprzytomna.
__________________
30.07.2011r Mąż i żona
27.11.2013 - Moje serce zabiło mocniej bo się pojawiłeś. Kocham Cię nad życie i już nigdy nie przestanę
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 06:12   #2517
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

A witam, witam, witam

Ja tez jadlam wczoraj wszystko i moje dziecko zyje wiec koniec z tym wszystkim- jem juz calkiem normalnie

Nela miala wczoraj tyyyyyyyyle wrazen ze jak usnela o 23 tak spala do 7 dzisiaj tych wrazen bedzie jeszcze wiecej bo jedziemy do rodziny TZ, do mojego brata i do tesciowej

Polozylismy wczoraj kolo siebie Nele i Majke, dziewczyny jaka jest kolosalna roznica miedzy nimi :O Nela od Majki jest wieksza sporo i duzo bardziej drobniejsza a Maja? Poliki jeszcze bardziej chomikowate glowka wieksza, a ona sama to taka tlusciutka jest ze ja myslalam ze to Nelka jest mocno okraglutka dopoki nie zobaczykam Majki dzisiaj cykne fote to Wam pokaze
Ale Maja przez caly wczas wczoraj spala a Nelka caly czas balowala- jak impreza to co bedzis spac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 06:32   #2518
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Tak w ogóle to cześć Stesknilam się za Wami
Od poniedziałku jesteśmy w domku i się siebie uczymy nawzajem Nie jest najgorzej Trochę mieliśmy problemów z karmieniem, ale już jest ok. I cycolimy się pięknie, przez osłonki póki co, bo ssak już na sali porodowej wymeczyl każdą po pół godziny i chyba doznały szoku
Poza tym ja śmigam w miarę bezproblemowo, czasem się zapomnę i klapne na szybcika na czymś twardym to od razu się wzbijam do góry
Na wadze 8 kg mniej, nie wiem czemu bo apetyt mam jak smok na dziewice
Dzieć się budzi, idziemy jeść
Przeczytalam tylko, że ostatni porodzik już tuż tuż.. A może już po...?
Sanrioo mam nadzieję, że zdazylas zjeść kolację wigilijną a teraz rodzisz bądź już tulisz maluszka
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 06:38   #2519
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Wtam

U nas maly ladnie spal w nocy. Przy wieczerzy marudzil ale w dzie duzo sam soba sie zajmowal i co dziwne od wczoraj ulal tylko raz . a ja mimo snu w nocy jestem padnieta n
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 07:21   #2520
Sylwiaaa88
Rozeznanie
 
Avatar Sylwiaaa88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 652
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Mamuski też wam chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia na te święta! Dużo zdrówka, miłości, szczęścia i spełnienia marzeń!

Wczoraj mały był tak nieznośny że nie mogliśmy się uszykowac do kolacji. A po za tym nic nie przybrał na wadze, chociaż przy cycu jest co 3h i wcina ładnie, potrafi też co godzinę się upominać, ja mam dużo mleka, więc nie wiem o co chodzi podobno nie ma słabego mleka wiec dlaczego Bartuś mi nie przybiera? Kupiliśmy Bebilon wczoraj i dostał jedną butle

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

A Sorento jeszcze Ci nie gratulowalam! Moje gratuulacje kochana bardzo się cieszę że masz już Tomusia przy sobie i że tak szybko ci poszło.

Ciekawe jak Sanrio?
Sylwiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.