Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Druga czesc wątku nosić będzie nazwę:
Były bąki, kupy i marudzenia, od dziś myślimy co dzieciom dać do jedzenia. 1 2,78%
Marchew, jabłko i ziemniaczek, niech nam rośnie zdrowo każdy dzieciaczek. 0 0%
Nasze pociechy poznają nowe smaczki i w miseczkach znajdują marchew, dynię i ziemniaczki. 1 2,78%
Daj mi tę noc, tę jedną noc! Przespaną noc- tę jedną noc! 3 8,33%
Mama biega już od rana, chociaz mocno niewyspana! 0 0%
Skazy, krostki i wysypki- od tygodni męczą wszystkich! 0 0%
Ach to wszystko trudne strasznie- niech to dziecko wreszcie zaśnie! 1 2,78%
Gdzieś promocja na pampersy? Wątek nasz wie o tym pierwszy! 3 8,33%
Uff jak gorąco! Puff jak gorąco! Słuchają maluchy nieustająco 0 0%
Lokomotywa i kaczka dziwaczka to repertuar dla każdego dzieciaczka 0 0%
Na pierwszy ząbek czekamy i dietę malucha rozkminiamy. 1 2,78%
W głos się śmieją dzieci nasze, zaraz będą wciinać kaszę! 9 25,00%
Mama pokaż cały świat, bo ja nie chce lezeć tak! 11 30,56%
Zieleń, złoto, jajecznica- w kupie cała okolica! 1 2,78%
Już marchewka się szykuje, mama dziecku ją gotuje! 2 5,56%
ostre tutaj są rozmowy, wątek mamy odlotowy! 1 2,78%
Rozszerzania diety czas - oby kolki poszły w las! 1 2,78%
Marchew, jabłko dobra rzecz - oby kolki poszły precz 1 2,78%
mamusie listopad-grudzień. 0 0%
Głosujący: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-07, 09:31   #4021
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

NIUNIA tak sie zlozylo ze wczoraj wieczorem maly sie obrocil z brzuszka na plecki.Ale tylko raz mu sie udalo potem juz tego nie powtorzyl
LUSESITA no waga dobra dobra u nas ostatnio tyle bylo w miesiac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 09:32   #4022
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Helou

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Hej



hmmm...ciekawe co jej tam dokrapia do mleczka hehehe

.


Ale u nas paskudna pogoda dziś, zimno i leje, chyba nie wyściubimy nosa na zewnątrz



__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 09:34   #4023
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Czy za kazdym razem musze przygotowac nowe Kalium do przemywania buzki czy moge tym samym roztworem?Mam z wczorajszego wieczora i nie wiem czy wylac czy moge dalej uzywac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Helou





Ale u nas paskudna pogoda dziś, zimno i leje, chyba nie wyściubimy nosa na zewnątrz



U nas na odmiane super slonce i ciepelko ale wiatr jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 09:44   #4024
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez aksbarg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie było mnie tu bardzo dawno... brakuje czasu na wizaz ale postaram się częściej tu zaglądać.

Wygląda na to,że Pola się"wylizała", każdy lekarz po zapoznaniu się z jej dokumentacją ze szpitali jest w szoku. Mówią, że to cud, że ona jest teraz w takim stanie w jakim jest. Jednak gdzieś z tyłu głowy ciągle jest lęk, czy w trakcie rozwoju nic nie wyjdzie...
U nas dużo się dzieje, co chwilę jezdzimy po lekarzach na konsultacje. Pola ma 2,5 miesiąca i wygląda na to, że doszła do siebie po tych wszystkich przejściach. "Rehablitujemy" się w domu ćwiczeniami-ma wzmożone napięcie mięśniowe w obręczy barkowej i lekką asymetrię. Wyniki morfologii się ostatnio pogorszyły, bierze witaminy na anemię. Dokucza nam zatkany nos w nocy, temperatura ok. 20 stopni, kupiliśmy nawilżacz powietrza... dalej jej chlupocze w nosku nad ranem... W ciągu dnia nie ma tego problemu ( w nocy jest w sypialnie, w dzień głównie w salonie)
Czy któraś z Was ma zamiar nie szczepić swojego dziecka/ szczepić tylko na niektóre choroby/odłożyć szczepienia w czasie?? Pozdrawiam Was gorąco, Wasze maluszki są cudne!
dobrze czytać, że u Was się wszystko dobrze ułożyło. Jak opisywałaś swój poród to aż mnie zmroziło. Ale najważniejsze, że wszystko jest już ok

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy można jeszcze do was dołączyć?
Trochę tak głupio poczytywać bez udzielania w ogóle.

Mam córkę Polę urodzoną 1 listopada 2013. To moje drugie dziecko - starszy synek 3 latka skończył w styczniu. Myślałam, że sobie jakoś poradzę, ale widzę, że wymiana doświadczeń na forum bardzo by mi się przydała - szczególnie pomysły innych mam i porównanie do waszych dzieciaków.
Witamy

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
lekarz powiedział, że do końca nie są jeszcze bioderka ukształtowane, ale na ten wiek jest dobrze.
i pomiary mieszcza sie w widełkach norm.
wyniku usg nie dostalismy, nie daja w tej przychodni
u nas dokładnie tak samo powiedział na USG ale kazał skontrolować po miesiącu czy faktycznie o to chodzi. 5.03. idziemy na wizytę tym razem prywatnie.

Już wczoraj nie napisałam, skończyliśmy pierwsze dawki szczepień w końcu, wczoraj wzw i rota. Ależ było płaczu bo Natalia nienawidzi jak jej się podaje coś do połknięcia, na szczęście zjadła wszystko. Znowu przybrała około 200g w tydzień, wczoraj waga pokazała 5740g Teraz mamy przerwę ze szczepieniami do 5 marca chyba i będzie przerwa z ważeniem do tego czasu, to jedyne czego mi będzie brakować w tych wizytach w przychodni. Ale nie chce mi się wystawać tam w tej kolejce tylko po to żeby ją zważyć. Wczoraj była jakaś masakra. 5 wózków w poczekalni w najgorszym momencie + foteliki. Ale przynajmniej można wtedy poznać inne mamy z osiedla hehe

A mi został tylko jeden przedmiot do zaliczenia i ustny angielski, bardzo się obawiałam tej sesji ale jest już prawie po
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:01   #4025
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Witam
czy można jeszcze dołączyć do wątku? Miałam być mamusią lutową ale moja córcia postanowiła wyjść wcześniej i urodziła się 24.12.2013. Podczytuję Was co nieco i chciałabym z Wami dzielić się doświadczeniami i pytać w razie czego o rady.
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:05   #4026
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Dzień dobry
U nas też nocka ok. Mała zjadła o 8, zasnęła około 10 a na jedzonko obudziła się przed 4 Rano wstała o 8, pocieszyła do sówek na ochraniaczu i o 9 zjadła. Teraz kima sobie znów a ja leżę jeszcze

Ktosiula - buziaki dla Mikusia na 2 miesiące Ładnie przybiera

Lusesita - 6kg wow

Niunia - Majka się jeszcze nie przekręca, co najwyżej na boczek.

Anoula - ładnie Natalia przybiera
za egzamin, zdasz na pewno

Kyte - fajnie, że wychodzicie wieczorkiem a do szamanka to sałatke najszybciej zrobić

Niunia 20 - fajnie, że zaglądasz do nas zleci do wizyty i znów przekażesz nan dobre wieści

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Witam
czy można jeszcze dołączyć do wątku? Miałam być mamusią lutową ale moja córcia postanowiła wyjść wcześniej i urodziła się 24.12.2013. Podczytuję Was co nieco i chciałabym z Wami dzielić się doświadczeniami i pytać w razie czego o rady.
Witaj
Napisz coś więcej o Was
Ile tygodni wcześniej się córcia urodziła i jak sobie radzi??
Moja Maja też wcześniaczek z 33+3tc.
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:12   #4027
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Natalka to wcześniak 33t5d, ważyła 2400, 51 cm, 10 punktów poród przez cc ze względu na spadki tętna i zagrażającą zamartwicę wewnątrzmaciczną płodu. 8 dni przed porodem trafiłam do szpitala z odchodzącymi wodami. Ze szpitala wyszłyśmy 13.01. Mała po urodzeniu nie potrafiła ssać a ja nie miałam pokarmu więc jesteśmy na mm. Niestety w szpitalu i mnie i córkę zarażono gronkowcem złocistym ale na szczęście już wszystko dobrze. Wczoraj byłyśmy na szczepieniu-6 luty to miał być mój termin porodu.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Bączek nasz mały jest bardzo aktywna i ostatnio pani neurolog powiedziała, że gdyby nie dokumentacja to nie powiedziałaby, że to wcześniaczek
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 10:16   #4028
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Natalka to wcześniak 33t5d, ważyła 2400, 51 cm, 10 punktów poród przez cc ze względu na spadki tętna i zagrażającą zamartwicę wewnątrzmaciczną płodu. 8 dni przed porodem trafiłam do szpitala z odchodzącymi wodami. Ze szpitala wyszłyśmy 13.01. Mała po urodzeniu nie potrafiła ssać a ja nie miałam pokarmu więc jesteśmy na mm. Niestety w szpitalu i mnie i córkę zarażono gronkowcem złocistym ale na szczęście już wszystko dobrze. Wczoraj byłyśmy na szczepieniu-6 luty to miał być mój termin porodu.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Bączek nasz mały jest bardzo aktywna i ostatnio pani neurolog powiedziała, że gdyby nie dokumentacja to nie powiedziałaby, że to wcześniaczek
Oo to super, że tak pięknie się rozwija
Moja córcia miała kilogram mniej od Twojej ale też wszystko ok z nią, dobrze się rozwija
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:18   #4029
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Heja

Iga, komorowska, witajcie u nas

U nas nocka super, Leon spal od 21 do 6.30 rano, pozniej cycus i jeszcze do 10 spalismy

Wczoraj bylismy o fizjoterapeutki, w sumie nic sie nie dzieje ale chcialam sie upewnic ze nie ma jakiejs asymetrii np. O tej babce u ktorej bylam mowia ze to czarodziejka do dzieci. Powiedzialam jej o naszym problemie z kupami ze 5 dobe juz nie robi - tak pomasowala Leona ze po 5 minutach wielkiego kupola strzelil az tylek pod kranem trzeba bylo myc
Powiedziala tez ze widac ze bedzie z tych dzieci ktore szybko zaczna chodzic
Pokazala jak cwiczyc z mlodym - ogolnie bardzo zadowolona jestem

Co to za historia z Rybka
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:21   #4030
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

No Natala sporo ważyła, ja byłam w szoku jak po wybudzeniu z narkozy powiedzieli, że mała tyle waży i że dostała 10 pkt. Wczoraj się ważyłyśmy to waży 4 kg i ma 55 cm.
paulinaizabela to super, że też dobrze się rozwija a miałaś jakieś problemy z ciążą, że córcia wcześniej przyszła na świat?
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:22   #4031
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
dobrze czytać, że u Was się wszystko dobrze ułożyło. Jak opisywałaś swój poród to aż mnie zmroziło. Ale najważniejsze, że wszystko jest już ok

Witamy

u nas dokładnie tak samo powiedział na USG ale kazał skontrolować po miesiącu czy faktycznie o to chodzi. 5.03. idziemy na wizytę tym razem prywatnie.

Już wczoraj nie napisałam, skończyliśmy pierwsze dawki szczepień w końcu, wczoraj wzw i rota. Ależ było płaczu bo Natalia nienawidzi jak jej się podaje coś do połknięcia, na szczęście zjadła wszystko. Znowu przybrała około 200g w tydzień, wczoraj waga pokazała 5740g Teraz mamy przerwę ze szczepieniami do 5 marca chyba i będzie przerwa z ważeniem do tego czasu, to jedyne czego mi będzie brakować w tych wizytach w przychodni. Ale nie chce mi się wystawać tam w tej kolejce tylko po to żeby ją zważyć. Wczoraj była jakaś masakra. 5 wózków w poczekalni w najgorszym momencie + foteliki. Ale przynajmniej można wtedy poznać inne mamy z osiedla hehe

A mi został tylko jeden przedmiot do zaliczenia i ustny angielski, bardzo się obawiałam tej sesji ale jest już prawie po
Wlasnie mialam pytac kiedy macie wizyte.Ciekawa jestem co Wam powie.Daj znac koniecznie.

No to prawie po sesji
.Brawo!




Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Witam
czy można jeszcze dołączyć do wątku? Miałam być mamusią lutową ale moja córcia postanowiła wyjść wcześniej i urodziła się 24.12.2013. Podczytuję Was co nieco i chciałabym z Wami dzielić się doświadczeniami i pytać w razie czego o rady.
Hej hej fajna date wybrala i duza jak na wczesniaczka.
Troche sie nastresowalas:/

Maly walnal drzemke 15 minutowa i dokazuje



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 10:24   #4032
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Witam
czy można jeszcze dołączyć do wątku? Miałam być mamusią lutową ale moja córcia postanowiła wyjść wcześniej i urodziła się 24.12.2013. Podczytuję Was co nieco i chciałabym z Wami dzielić się doświadczeniami i pytać w razie czego o rady.
hej

mala spi jeszcze
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:28   #4033
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

No nie powiem stres był i przed porodem i po, a teraz mam atrakcje w postaci bolącego kręgosłupa-akurat w tych miejscach gdzie wkłuwał się anestezjolog. Aaa i w szpitalu otworzyła mi się rana po cc- nieprzyjemne i po zagojeniu zrobił się bliznowiec.
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:28   #4034
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
A o ktorej poszla spac?
O 20:30. Także prawie 10 godzin przespała.

Anoula, my kupiliśmy wagę sobie do domu. Używaną za 70 zł. I ważę małą co tydzień.
Brawo za wszystkie wagi Igunia nieco przyhamowała z przybieraniem - w pierwszym miesiącu praktycznie miała +1,2 kg. Teraz w drugim już ok.700 gr tylko.

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Witam
czy można jeszcze dołączyć do wątku? Miałam być mamusią lutową ale moja córcia postanowiła wyjść wcześniej i urodziła się 24.12.2013. Podczytuję Was co nieco i chciałabym z Wami dzielić się doświadczeniami i pytać w razie czego o rady.
Witaj

ktosiula, za 2 miesiące u mnie były wczoraj, ale jakoś mi uleciało Wyrodna matka ze mnie!
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:30   #4035
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Dziękuję za miłe powitanie
A przyznam, że podczytywałam Wasz wątek na Poczekalni bo miałam też być mamusią grudniową 2013 (termin na 8 grudzień) ale w kwietniu poroniłam. Ale zdarzyła się niespodzianka bo po poronieniu nie dostałam okresu i znów zaszłam w ciążę i mam teraz Natalę
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:42   #4036
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
O 20:30. Także prawie 10 godzin przespała.

Anoula, my kupiliśmy wagę sobie do domu. Używaną za 70 zł. I ważę małą co tydzień.
Brawo za wszystkie wagi Igunia nieco przyhamowała z przybieraniem - w pierwszym miesiącu praktycznie miała +1,2 kg. Teraz w drugim już ok.700 gr tylko.


Witaj

ktosiula, za 2 miesiące u mnie były wczoraj, ale jakoś mi uleciało Wyrodna matka ze mnie!
No niezle sie malej pospalo he he
Teraz dzieciaki juz nie beda tak szybko przybierac no bo bylyby male smoki
Oj kazdemu zdarza sie zapomniec

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:52   #4037
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Witam
czy można jeszcze dołączyć do wątku? Miałam być mamusią lutową ale moja córcia postanowiła wyjść wcześniej i urodziła się 24.12.2013. Podczytuję Was co nieco i chciałabym z Wami dzielić się doświadczeniami i pytać w razie czego o rady.
ooo trzecia Natalia na wątku, witamy

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Wlasnie mialam pytac kiedy macie wizyte.Ciekawa jestem co Wam powie.Daj znac koniecznie.

No to prawie po sesji
.Brawo!
na pewno napiszę

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość

Anoula, my kupiliśmy wagę sobie do domu. Używaną za 70 zł. I ważę małą co tydzień.
my mieliśmy dużo wyadatków przed świętami, woleliśmy inne rzeczy kupić niż wagę, ale w sumie ładni przybiera i rośnie w oczach więc teraz już się tą wagą tak nie przejmuję, jakoś wytrzymam bez ważenia
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:54   #4038
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Jaki ten człowiek glupi...dziecie nie spi-zle.
spi <już 3 godzine!> też źle...

już się zaczynam martwić

a dziś idziemy na 6-te urodzinki mojego chrześniaka

kupiliśmy mu m.in zestaw Lego Star Wars ciekawe kiedy nasze bąble będą już miały sprecyzowane marzenia dot. prezentow.

az się boje...o ile Hello Kitty czy Świnka Peppa są ok,to te straszydła monster coś tam dla dziewczynek to masakra
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 11:05   #4039
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Ktosiula, Kociak gratki za 2 miesiące
Komorowska witaj

Malwina spi, Hania przysypia przy piersi

Musze isc do apteki po pozostałe mleko dla Malwinki. Wczoraj cierpi w3 aptece znalazłam. Ow mojej zawsze mieli 1 puszkę, resztę dolatowski a potrzebowałam na rano (wczesniej nie umialam dojść do apteki)

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Jaki ten człowiek glupi...dziecie nie spi-zle.
spi <już 3 godzine!> też źle...

już się zaczynam martwić

a dziś idziemy na 6-te urodzinki mojego chrześniaka

kupiliśmy mu m.in zestaw Lego Star Wars ciekawe kiedy nasze bąble będą już miały sprecyzowane marzenia dot. prezentow.

az się boje...o ile Hello Kitty czy Świnka Peppa są ok,to te straszydła monster coś tam dla dziewczynek to masakra
Malwina lubi Peppe
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 11:25   #4040
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

dzwoniłam do lekarza-kazala mi kupic lacido baby,probiotyk.
ogolnie nie martwic się, to może się zdarzać-mowila cos o jeliutach,zwieraczach i bilirubinie
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 11:33   #4041
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Lusesita a pijesz jakies ziołowe herbatki, albo podajesz? A moze zjadłs cos nowo albo czegos za duzo?
U nad też sie zdarzają zielone kupki, ale 2-3, potem spokój.
A wyglądają nirmalnie e kupki czy pieniste?
Jak Marysia sie zachowuje?

Mban pytanie, kiedy Wasze dzieciaczki obrocily sie z brzucha na plecy? Hania od wczoraj próbuje ale zatrzymuje sie na boku

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



Eee maz ma jutri egzamin
Moja jeszcze nie,...a kiedy powina to zrobić?Do 3 miesiąca czy po ?
Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Hej! Czytałam w nocy ale mi się nie chciało stukać odpowiedzi, a teraz polowe zapomniałam...

Kociak karmie popołudniu więcej i nic. Dziś pobudki 24, 4 i 6.
Gratuluje pierwszych drzemek w łóżeczku!!!! Super! My też będziemy nad tym pracować. Od dzisiaj do niedzieli przyjezda do nas rodzinka z dziećmi wiec pewnie narazie nic z tego nie będzie.

Iga witaj ! Fajnie ze się odezwalas. Mnie bardzo pomaga to forum i kontakt z innymi mamami. Baaaaardzo - dzięki ze jestescie buziole dla was!!!!

Trele nareszcie nie masz zaglądać tylko być na bieżąco jakiego tego smoka z nuka masz? O kształt mi chodzi
Mam jakiegoś lateksowego, dostałam gratis muszę dziś spróbować, bo meczy mnie ze Miki zrobił się bezsmokowy, ciągle wypycha językiem a jak złapie to na 2 sekundy.

Lusesita trzymam kciuki za kąpiel. Te kupy to na pewno od czegoś ci jadlas, nie jedz tych rzeczy co ostatnio przez 2-3 dni i pewnie wróci do normy.

Mikołaj dziś kończy 2 miesiące! Okruszek mój z takim dobrym humorem wstał i uśmiechem na ustach ze aż chce się żyć
Wczoraj wieczorem się z nim ważyłam i wyszło ze ma juz 5300g, ciężko juz się nosi, w końcu 2 kg + ma

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Nemosku wszystkiego naj dla Titusia z okazji skończonych 3 miesiecy!

Kyte brawa dla Was za samodzielne zaśnięcie

Miki zasnal przy cycku, sprobuhe go odłożyć może drzemka potrwa z pol godzinki to się ogarne i przygotuje na spacerek.
za dwa miesiące
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
KTOSIULA Brawa za 2 miesiace.A takie usmiechy z rana to sam miodek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

No i waga Mikiego tez ladnie rosnie
KYTE pierwszy raz mala zostawiasz na dluzej?
Najszybsza to bedzie pewnie salatka.

My dzisiaj uprawiamy spacerek na balkonie.Troche prasowania sie uzbieralo no i obiad trzeba zrobic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wcześniej zostawiłam z mężem na 1,5 godz. jak poszłam do fryzjera, a teraz ją zostawiam pierwszy raz na dłużej do teściowej...choć pewnie będe tylko ze 3 godzinki.Dłużej nie zamierzam
Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
kupki jak te pomaranczowe- normalne,nie pieniste.
i zmian w zachowaniu nie widze...

nie jadlam nic nowego...tzn,jedno zeberko,pieczone.z duza iloscia,majeranku.ale zeby az tyle tych kup po tym bylo
herbatek tez nie pilam.
zadzwonie do lekarza jak zrobi kolejna.

nasza tez tylko na bok na razie.

3,5 miesieczny synek kolezanki tez tylko na,bok sie obraca jeszcze

pospalysmy jeszcze godzinke,mala jeszcze drzemie przy cycu:p

Ktosiula,brawa za 2 miesiace!
ja tez uwielbiam te poranne usmiechy
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

aha,my wazylismy mala w niedziele- rowne 6 kg:p
klocuszek nasz i to na moim mleku juz tylko 700 gram w niecale 3 tygodnie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
woow ale super wagaMasz super dobre mleczko
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Helou





Ale u nas paskudna pogoda dziś, zimno i leje, chyba nie wyściubimy nosa na zewnątrz



U mnie tak samo dziś, pada szaro buro i ponuro
Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
dobrze czytać, że u Was się wszystko dobrze ułożyło. Jak opisywałaś swój poród to aż mnie zmroziło. Ale najważniejsze, że wszystko jest już ok

Witamy

u nas dokładnie tak samo powiedział na USG ale kazał skontrolować po miesiącu czy faktycznie o to chodzi. 5.03. idziemy na wizytę tym razem prywatnie.

Już wczoraj nie napisałam, skończyliśmy pierwsze dawki szczepień w końcu, wczoraj wzw i rota. Ależ było płaczu bo Natalia nienawidzi jak jej się podaje coś do połknięcia, na szczęście zjadła wszystko. Znowu przybrała około 200g w tydzień, wczoraj waga pokazała 5740g Teraz mamy przerwę ze szczepieniami do 5 marca chyba i będzie przerwa z ważeniem do tego czasu, to jedyne czego mi będzie brakować w tych wizytach w przychodni. Ale nie chce mi się wystawać tam w tej kolejce tylko po to żeby ją zważyć. Wczoraj była jakaś masakra. 5 wózków w poczekalni w najgorszym momencie + foteliki. Ale przynajmniej można wtedy poznać inne mamy z osiedla hehe

A mi został tylko jeden przedmiot do zaliczenia i ustny angielski, bardzo się obawiałam tej sesji ale jest już prawie po
super
Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Witam
czy można jeszcze dołączyć do wątku? Miałam być mamusią lutową ale moja córcia postanowiła wyjść wcześniej i urodziła się 24.12.2013. Podczytuję Was co nieco i chciałabym z Wami dzielić się doświadczeniami i pytać w razie czego o rady.
Ale fajnie kolejne mamusie dołączają do nas Witaj


Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Heja

Iga, komorowska, witajcie u nas

U nas nocka super, Leon spal od 21 do 6.30 rano, pozniej cycus i jeszcze do 10 spalismy

Wczoraj bylismy o fizjoterapeutki, w sumie nic sie nie dzieje ale chcialam sie upewnic ze nie ma jakiejs asymetrii np. O tej babce u ktorej bylam mowia ze to czarodziejka do dzieci. Powiedzialam jej o naszym problemie z kupami ze 5 dobe juz nie robi - tak pomasowala Leona ze po 5 minutach wielkiego kupola strzelil az tylek pod kranem trzeba bylo myc
Powiedziala tez ze widac ze bedzie z tych dzieci ktore szybko zaczna chodzic
Pokazala jak cwiczyc z mlodym - ogolnie bardzo zadowolona jestem

Co to za historia z Rybka
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jakoś specjalnie masowała ten bruszek?Ja masuję malutkiej ale moje ręce jakoś wyjątkowo nie działają na jej kupę

Wybieram się zaraz na miasto na zakupy, do później
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 12:01   #4042
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Maly spi na balkonie a ja sie opierniczam i gadam z mama zamiast cos robic:/
Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Jaki ten człowiek glupi...dziecie nie spi-zle.
spi też źle...

już się zaczynam martwić

a dziś idziemy na 6-te urodzinki mojego chrześniaka

kupiliśmy mu m.in zestaw Lego Star Wars ciekawe kiedy nasze bąble będą już miały sprecyzowane marzenia dot. prezentow.

az się boje...o ile Hello Kitty czy Świnka Peppa są ok,to te straszydła monster coś tam dla dziewczynek to masakra

No Monster High sa brzydkie jak noc.




Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
dzwoniłam do lekarza-kazala mi kupic lacido baby,probiotyk.
ogolnie nie martwic się, to może się zdarzać-mowila cos o jeliutach,zwieraczach i bilirubinie
Czyli wszystko w normie.






Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Moja jeszcze nie,...a kiedy powina to zrobić?Do 3 miesiąca czy po ?

za dwa miesiące

Wcześniej zostawiłam z mężem na 1,5 godz. jak poszłam do fryzjera, a teraz ją zostawiam pierwszy raz na dłużej do teściowej...choć pewnie będe tylko ze 3 godzinki.Dłużej nie zamierzam

woow ale super wagaMasz super dobre mleczko

U mnie tak samo dziś, pada szaro buro i ponuro

super

Ale fajnie kolejne mamusie dołączają do nas Witaj



Jakoś specjalnie masowała ten bruszek?Ja masuję malutkiej ale moje ręce jakoś wyjątkowo nie działają na jej kupę

Wybieram się zaraz na miasto na zakupy, do później
E to chyba nie ma reguly kiedy ma sie przekrecic jak ze wszystkim zreszta
Ja w przyszlym tygodniu zamierzam wybyc na dluzsze samotne zakupy.Tz zostanie z malym ale on to wprawiony w boje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2014-02-07 o 12:16
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 12:08   #4043
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
hej

mala spi jeszcze
moja też jeszcze śpi od nocy budzi się tylko na papu i kupkę 1x i znowu idzie w kimono. dziś normalnie nie mam dziecka bo ma dzień śpiocha.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Witam się z nowymi mamusiami na wątku.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 12:36   #4044
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

hej kochane..ojej kiedy ja tu zagladalam ostatio,wybaczcie ale mialam ciezkie tyg ostatnio...nie dosc ze starsza corke dalam do przedszzkola 3 latkowdz tak mi wirusa przyniosla do domu i wszyscy chorzy,łucja sie zarazila i kaszle,lekarz zalecil inhalacje inhalujemy sie dzis 2gi dzine;[ lena wyladowala tydzien temu na pogotowie dostala kaszlu krtaniowego,w tym samym czasie umarla babcia meza....my na szpital a zaklad pogrzebowy wywozi babcie..;[

no ale jakos dochodzimy do siebie lena dzis 6 dzien antyb. łucja te inhal,ale boje zeby to nic powazniejszego nie bylo bo jak pisze mamy jedynie te inhal,i deflagmin krople..a taka blada jest kaszel w sumie nadal i oczka czerwone;[ nie bierzemy antyb zadnego,moze to i zle...w dodatku miala byc szczepiona nie dosc ze opoznienie bylo bo lekarz se przesunal to jak przyszlo co do czego to zachorowala i znow przesuneli;[ martwie czy to nie przeszkadza.....eh,ciezki zywot,

olenka super ze wizyta sie udala;] moja starsza zaczela chodzic jak miala 9 miesiecy,chcialabym zeby łucja tez szybko zaczela

komorowska witaj;0
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 13:05   #4045
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

MALINKA rzeczywiscie dlugo Cie nie bylo no ale nie ma sie co dziwic.Zdrowka dla dziewczynek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 13:55   #4046
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
hej kochane..ojej kiedy ja tu zagladalam ostatio,wybaczcie ale mialam ciezkie tyg ostatnio...nie dosc ze starsza corke dalam do przedszzkola 3 latkowdz tak mi wirusa przyniosla do domu i wszyscy chorzy,łucja sie zarazila i kaszle,lekarz zalecil inhalacje inhalujemy sie dzis 2gi dzine;[ lena wyladowala tydzien temu na pogotowie dostala kaszlu krtaniowego,w tym samym czasie umarla babcia meza....my na szpital a zaklad pogrzebowy wywozi babcie..;[

no ale jakos dochodzimy do siebie lena dzis 6 dzien antyb. łucja te inhal,ale boje zeby to nic powazniejszego nie bylo bo jak pisze mamy jedynie te inhal,i deflagmin krople..a taka blada jest kaszel w sumie nadal i oczka czerwone;[ nie bierzemy antyb zadnego,moze to i zle...w dodatku miala byc szczepiona nie dosc ze opoznienie bylo bo lekarz se przesunal to jak przyszlo co do czego to zachorowala i znow przesuneli;[ martwie czy to nie przeszkadza.....eh,ciezki zywot,

olenka super ze wizyta sie udala;] moja starsza zaczela chodzic jak miala 9 miesiecy,chcialabym zeby łucja tez szybko zaczela

komorowska witaj;0
oj,zdrowka dla dziewczynek

wrocilysmy ze spaceru
w aptece pan mi powiedział,ze zamiast tego lacidosu mogę dac dicoflor
super,bo mamy go w domu

ale teraz kupka zolta poszla
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 14:16   #4047
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Moja jeszcze nie,...a kiedy powina to zrobić?Do 3 miesiąca czy po ?

za dwa miesiące

Wcześniej zostawiłam z mężem na 1,5 godz. jak poszłam do fryzjera, a teraz ją zostawiam pierwszy raz na dłużej do teściowej...choć pewnie będe tylko ze 3 godzinki.Dłużej nie zamierzam

woow ale super wagaMasz super dobre mleczko

U mnie tak samo dziś, pada szaro buro i ponuro

super

Ale fajnie kolejne mamusie dołączają do nas Witaj



Jakoś specjalnie masowała ten bruszek?Ja masuję malutkiej ale moje ręce jakoś wyjątkowo nie działają na jej kupę

Wybieram się zaraz na miasto na zakupy, do później
Tak, rozluźniała przeponę, zaczęła masować pod żebram i mniej więcej takimi okrężnymi lekko uciskającymi ruchami i coraz niżej po brzuszku schodziła. Do tego nóżkami dużo pracowała do góry , ukośnie na boki.

Kyte ja podejrzewam że my masując nasze dzieci jesteśmy za delikatne

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
hej kochane..ojej kiedy ja tu zagladalam ostatio,wybaczcie ale mialam ciezkie tyg ostatnio...nie dosc ze starsza corke dalam do przedszzkola 3 latkowdz tak mi wirusa przyniosla do domu i wszyscy chorzy,łucja sie zarazila i kaszle,lekarz zalecil inhalacje inhalujemy sie dzis 2gi dzine;[ lena wyladowala tydzien temu na pogotowie dostala kaszlu krtaniowego,w tym samym czasie umarla babcia meza....my na szpital a zaklad pogrzebowy wywozi babcie..;[

no ale jakos dochodzimy do siebie lena dzis 6 dzien antyb. łucja te inhal,ale boje zeby to nic powazniejszego nie bylo bo jak pisze mamy jedynie te inhal,i deflagmin krople..a taka blada jest kaszel w sumie nadal i oczka czerwone;[ nie bierzemy antyb zadnego,moze to i zle...w dodatku miala byc szczepiona nie dosc ze opoznienie bylo bo lekarz se przesunal to jak przyszlo co do czego to zachorowala i znow przesuneli;[ martwie czy to nie przeszkadza.....eh,ciezki zywot,

olenka super ze wizyta sie udala;] moja starsza zaczela chodzic jak miala 9 miesiecy,chcialabym zeby łucja tez szybko zaczela

komorowska witaj;0
Malinka dużo zdrówka dla dziewczynek
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 14:17   #4048
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

lubiewiedziec - nie pomogę, bo nigdy nie kołysałam. Teraz mam bujaczek z funkcją kołysania i mała lubi w nim zasypiać. Ale nie jest to dla niej niezbędny element.
Jak dostanie smoka to zaśnie wszędzie - w swoim koszu, na macie. Albo przy nocnych karmieniach zasypia przy piersi to odkładam do kosza. Jak się przy tym przebudzi to smok i śpi od razu dalej.

Muszę właśnie łóżeczko kupić.kyte - nic mi nie mów o dacie - zamist na groby pędziłam rodzić do szpitala
nemosek - trzymam kciuki za was!Kociak85 - imię super, choć nie moje, ale też nad nim myślałam dla córki.
Moja raz piła z butli odciągnięte mleko i było super. Drugi raz miała dostać Bebilon Pepti to tego już pić nie chciała i pluła - to musiałam do domu wracać. Ona też w dzień - szczególnie po południu częściej je.

ania_cz79 - współczuję diety. U mnie podobnie. Nie wiem już od czego kupy są złe. Ale przybiera, więc już nic nie odstawiam, bo nie mam na to siły. Jabłka i banany a nawet marchew próbowałam odstawiać na tydzień i też nie było poprawy.


niunia32- Pola się obróciła z brzucha na plecy jak skończyła 3 miesiące i tydzień. Wcześniej właśnie się zatrzymywała na boku.

kOmorowska - cieszę się, że nie tylko ja tak późno dołączam
Ale miałaś historię z tą ciążą - dobrze, że tak szybko się trafiła córa.

malinka123108 - oj to nieciekawa sytuacja u was
Ja też własnie od połowy stycznia dałam swojego 3 latka do przedszkola na 4h dziennie. I niestety już trzy wirusy za nami z czego dwa razy Pola się zaraziła katarem. Teraz ja dopiero co wyszłam z choroby, ale Kuba znowu ciągiem zaczął smarkać i TŻ też dziś. A w przedszkolu z 20 dzieci jest tylko 5 - taki wirus paskudny.

Z karmieniem u nas jest tak, że ok. 20 zasypia nakarmiona po kąpieli Ok. 22.30-23 ją karmię na spiocha zanim sama pójdę spać. To na kolejne karmieni się budzi ok. 4 i później ok 7 jak już cała rodzina na nogach.
Syn w tym wieku mi już przesypiał nocki ech... Budziła sie ok. 6 a póxniej spał do 9.
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 14:39   #4049
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Dzieki za odpowiedzi. Juz nie pamietam jak to bylo z Malwina

Brzuch mnie boli okresowo.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 14:51   #4050
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

hej mamusie pamiętacie mnie jeszcze????

podczytuje was na biezaco ale jakos weny brak na pisanie....

u na wszystko ok niunia rosnie......jedziemy na samym cycusiu.....nocki mała przesypia od jakiegos miesiaca.....


kociak wysłałam ci priv doszedł????
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 21:24:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.