GWSH Katowice - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-26, 21:57   #1
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493

GWSH Katowice - WĄTEK ZBIORCZY


Dziewczyny czy wiecie cos o Gornoslaskiej Wyzszej Szkole Handlowej w Katowicach??Jak tam jest??Warto tam isc?Moze ktoras z Was tam studiuje??Interesuje mnie doslownie wszystko-atmosfera,poziom,ludzie itd..Bardzo prosze o szybkie odp bo do piatku musze zlozyc papiery jak cos
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:08   #2
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Smile Dot.: GWSH Katowice-studia

Moze zapytaj tez tutaj albo juz jest taki watek
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=245

pozdrawiam
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:52   #3
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: GWSH Katowice-studia

ja kończe administracje zaoczną..........powiem szczerze ja tej szkoły nie polecam, raz: stale podnoszą poziom nauki, chcą sie piąć w rankingach
dwa: bardzo rozsną opłaty
trzy: zła organizacja, załatwić coś to trzeba mieć nerwy ze stali
Studenci mili ale to chyba normalka
szczerze?? przemyśl to sobie i poszukaj czegoś lepszego.
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:53   #4
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: GWSH Katowice-studia

acha tu masz portal studenta GWSH
http://gwsh.one.pl/
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 15:32   #5
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: GWSH Katowice-studia

No to jestem w kropce Chcialam isc do tej szkoly poniewaz nie dostalam sie w tym roku na wymarzony kierunek na dzienne.Za rok planuje poprawic maturke i probowac jeszcze raz,ale nie chce tracic tego roku na siedzenie w domu..Na GWSH spodobaly mi sie stosunki miedzynarodowe,z ta specjalizacja na dyplomacje..Sathi powiedz mi jeszcze prosze co Twoim zdaniem lepiej wybrac-zaoczne czy dzienne w tej szkole?Jesli dostane sie za rok na panstwowa uczelnie,to i tak na GWSH przenioslabym sie na zaoczne..Ale znowu jesli sie nie dostane,to chyba mimo wszystko lepiej jest studiowac dziennie..?Zwlaszcza ze na stosunkach mam matematyke z ktorej jestem tepa do potegi i nie wiem czy na zaocznych bym sobie z nia poradzila :/
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 23:56   #6
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: GWSH Katowice-studia

Odświeżam wątek,bo może ktoś jeszcze wypowie się w tym temacie.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 18:01   #7
dreampoison
Przyczajenie
 
Avatar dreampoison
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 6
Dot.: GWSH Katowice-studia

hej
ja wlsnie tez interesuje sie studiowanie na gwsh w katowicach...tylko nie wiele wiem o tej uczelni..
co trzeba konretnie zdawac na maturze?

jesli jest tu jakas studentka GWSH i pomoze <> tomoj nr gg 1533373

dzieki
p.s.wybiera sie tam ktos ??
dreampoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 20:00   #8
przypadeknr9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: GWSH Katowice-studia

no wlasnie... co tam tzreba zdawac na kierunek finanse i rachunkowosc?
przypadeknr9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 08:01   #9
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: GWSH Katowice-studia

Hallo dziewczyny.
Sekunde temu założyłam wątek o GWSH.
Ja się wybieram w tym roku.
Jeżeli nadal któraś z Was- odezwijcie sie
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 22:47   #10
boszka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: GWSH Katowice-studia

chcialabym napisac cos pozytywnego o tej szkole ale jedyne co moge napisac to :
Witam.
Zapisalam sie na studia na GWSH w katowicach po czym musialam z nich zrezygnowac . Zrezygnowal dnia 12 wrzesnia wiec bylo to jeszcze przed rozpoczeciem roku akademickiego . Warunkiem rowniez byl wyjazd na oboz z kabaretek ani mru mru OBOWIAZKOWY uznawany jako pierwsze zaliczenie - 5 dni 780 zł .
Niestety w ksiegowosci nie chciano oddac mi papierów, by otrzymac papiery z powrotem musialam zaplacic za caly rok nauki! Nie uczeszczajac na nia ani jednego dnia.
niestety nie mialam przy sobie takiej kwoty wiec wrocilam na uczelnie po 5 miesiacach by zaplacic nalezne pieniadze ( poniewaz moje rozmowy w dziekanacie itp nie pomagaly - musialam zaplacic) poszlam podbij wszystkich wyamagane dokumenty zaplacilam wszystko w kasie poszlam do dziekanatu po odbior papierów i najlepsze jest to iz pani oddalam mi mój indeks gdzie mialam zaliczone wszystkie przedmioty z półrocza ! nie bedac na ani jednych zajeciach mialam zaliczone wpisy tak jakbym chodzila do tej szkoly ! Po prostu nie wierzylam wlasnym oczom teraz juz wiem na tej uczelni placisz- zaliczasz. Sprawdza sie to, poniewaz mam 2 kolezanki na roznych kierunkach w tej szkole i potwierdzaja to samo poniewaz wykladowcy robia tak by 2 egzaminy dla jednej grupy byly w tym samym dniu w tym samym czasie wtedy na jeden idziesz i piszesz a z drugiego nie zaliczasz i placisz za drugi termin . Jakies chore to wszystko jest . No to tyle z mojego doswiadczenia z cudowna szkola GWSH.
boszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 22:56   #11
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: GWSH Katowice-studia

Cytat:
Napisane przez boszka87 Pokaż wiadomość
chcialabym napisac cos pozytywnego o tej szkole ale jedyne co moge napisac to :
Witam.
Zapisalam sie na studia na gwsh w katowicach po czym musialam z nich zrezygnowac . Zrezygnowal dnia 12 wrzesnia wiec bylo to jeszcze przed rozpoczeciem roku akademickiego . Warunkiem rowniez byl wyjazd na oboz z kabaretek ani mru mru obowiazkowy uznawany jako pierwsze zaliczenie - 5 dni 780 zł .
Niestety w ksiegowosci nie chciano oddac mi papierów, by otrzymac papiery z powrotem musialam zaplacic za caly rok nauki! Nie uczeszczajac na nia ani jednego dnia.
Niestety nie mialam przy sobie takiej kwoty wiec wrocilam na uczelnie po 5 miesiacach by zaplacic nalezne pieniadze ( poniewaz moje rozmowy w dziekanacie itp nie pomagaly - musialam zaplacic) poszlam podbij wszystkich wyamagane dokumenty zaplacilam wszystko w kasie poszlam do dziekanatu po odbior papierów i najlepsze jest to iz pani oddalam mi mój indeks gdzie mialam zaliczone wszystkie przedmioty z półrocza ! Nie bedac na ani jednych zajeciach mialam zaliczone wpisy tak jakbym chodzila do tej szkoly ! Po prostu nie wierzylam wlasnym oczom teraz juz wiem na tej uczelni placisz- zaliczasz. Sprawdza sie to, poniewaz mam 2 kolezanki na roznych kierunkach w tej szkole i potwierdzaja to samo poniewaz wykladowcy robia tak by 2 egzaminy dla jednej grupy byly w tym samym dniu w tym samym czasie wtedy na jeden idziesz i piszesz a z drugiego nie zaliczasz i placisz za drugi termin . Jakies chore to wszystko jest . No to tyle z mojego doswiadczenia z cudowna szkola gwsh.
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 18:07   #12
piwonia91
Raczkowanie
 
Avatar piwonia91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 426
Dot.: GWSH Katowice-studia

To mnie nastraszyłyście. Zapisałam się na administracje na dzienne i już się boję co to będzie.

Może znajdzie się jeszcze ktoś, co napisze cos o szkole?
Interesuje mnie też plan zajęc, nie wiem jeszcze jaki będe miała, ale mam dość trudny dojazd, bo 2 godziny jeżeli autobusy/pociagi mi będa pasowac .
__________________
"Nie możesz kazać słońcu, świecić jaśniej.
Albo deszczowi, żeby mniej padał..."


piwonia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 15:35   #13
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: GWSH Katowice-studia

Cytat:
Napisane przez boszka87 Pokaż wiadomość
chcialabym napisac cos pozytywnego o tej szkole ale jedyne co moge napisac to :
Witam.
Zapisalam sie na studia na GWSH w katowicach po czym musialam z nich zrezygnowac . Zrezygnowal dnia 12 wrzesnia wiec bylo to jeszcze przed rozpoczeciem roku akademickiego . Warunkiem rowniez byl wyjazd na oboz z kabaretek ani mru mru OBOWIAZKOWY uznawany jako pierwsze zaliczenie - 5 dni 780 zł .
Niestety w ksiegowosci nie chciano oddac mi papierów, by otrzymac papiery z powrotem musialam zaplacic za caly rok nauki! Nie uczeszczajac na nia ani jednego dnia.
niestety nie mialam przy sobie takiej kwoty wiec wrocilam na uczelnie po 5 miesiacach by zaplacic nalezne pieniadze ( poniewaz moje rozmowy w dziekanacie itp nie pomagaly - musialam zaplacic) poszlam podbij wszystkich wyamagane dokumenty zaplacilam wszystko w kasie poszlam do dziekanatu po odbior papierów i najlepsze jest to iz pani oddalam mi mój indeks gdzie mialam zaliczone wszystkie przedmioty z półrocza ! nie bedac na ani jednych zajeciach mialam zaliczone wpisy tak jakbym chodzila do tej szkoly ! Po prostu nie wierzylam wlasnym oczom teraz juz wiem na tej uczelni placisz- zaliczasz. Sprawdza sie to, poniewaz mam 2 kolezanki na roznych kierunkach w tej szkole i potwierdzaja to samo poniewaz wykladowcy robia tak by 2 egzaminy dla jednej grupy byly w tym samym dniu w tym samym czasie wtedy na jeden idziesz i piszesz a z drugiego nie zaliczasz i placisz za drugi termin . Jakies chore to wszystko jest . No to tyle z mojego doswiadczenia z cudowna szkola GWSH.
Już nie opowiadaj głupot, bo to co piszesz jest żenujące. Skoro tu nie studiowałaś, to radzę dalej słuchać koleżanek i niedługo będziesz zimą w sandałkach chodzić
Nigdy nie ma prawa zaistnieć sytuacja, w której dwa egzaminy zaczynają się o tej samej porze. Od tego jest dział planowania studiów, wystarczy zadzwonić lub przejść pieszo (pierwsze piętro, winda sprawna, więc nie widzę problemu) . Wykładowca ustalając termin egzaminu nie wie co zrobili pozostali wykładowcy. Podczas ustalania z nim terminu nie mogli się odezwać, że mają już wtedy inny egzamin?

Co do kary za zerwanie umowy (przerwanie studiów) kolejna żenada z Twojej strony. Aż tak byłaś zaślepiona radością związaną z zapisywaniem się na studia, że podpisałaś umowę bez wcześniejszego zapoznania się z nią? W umowie wszystko jest dokładnie opisane BEZ ŻADNYCH NIEDOMÓWIEŃ, KRUCZKÓW, NORMALNĄ CZCIONKĄ. Wystarczy wziąć do ręki i przeczytać. Jeśli składasz podpis na jakimś dokumencie, oznacza że przystajesz na warunki w nim zawarte, więc sorry, ale za głupotę się płaci

Obowiązkowe obozy? Dotyczą kierunku turystyka. Obecnie na GWSH jest kilkanaście kierunków, więc po co znowu to straszenie ludzi? O tym również powinnaś być zapoznana zapisując się na studia

Nie opowiadaj już, że otrzymałaś wpisy bez uczęszczania na żadne zajęcia, bez uzyskania zaliczeń i zdania egzaminów. Dziewczyno czego Ty się najadłaś i kto Ci ma w to uwierzyć?
Studiowałam tam przez 5 lat, siostra studiowała tam w sumie 8 lat (2 kierunki) i takie brednie możesz wmawiać swoim koleżankom. Płacisz za to, że widniejesz na liście studentów, a nie za oceny. Dziwne, że Ty zaliczałaś nie przychodząc ani razu na zajęcia, a ode mnie ludzie z grupy mieli poprawki po 3 nieobecnościach na zajęciach z danego przedmiotu.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez piwonia91 Pokaż wiadomość
To mnie nastraszyłyście. Zapisałam się na administracje na dzienne i już się boję co to będzie.

Może znajdzie się jeszcze ktoś, co napisze cos o szkole?
Interesuje mnie też plan zajęc, nie wiem jeszcze jaki będe miała, ale mam dość trudny dojazd, bo 2 godziny jeżeli autobusy/pociagi mi będa pasowac .
Z reguły plan zajęć wygląda tak, że mało kiedy (mam na myśli semestry) są jakieś dni wolne. Najczęściej jest kilka zajęć rano, następnie jest okienko, a później kontynuacja Czasem zajęcia miałam do 12 (wliczając w to wykłady, na które chodziłam), innym razem kończyliśmy o 18 lub 20 przez 3 dni w tygodniu (zaczynając o 8.30 rano).

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2010-09-17 o 15:33
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 09:25   #14
MerryJane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy; Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: GWSH Katowice-studia

Hejka dziewczyny.

Czy któraś z Was zaczyna teraz w październiku 2010 studia na GWSH?
Chodzi mi dokładnie o kierunek PEDAGOGIKA SOCJALNO OPIEKUŃCZA.

Zależy mi by złapać z którąś z Was kontakt dlatego, że niestety, ale nie mogę być na pierwszych ćwiczeniach w sobotę i wykładach w niedzielę.
Czy osoby, które już studiują w tej szkole orientują się czy z tytułu nieobecności na pierwszym zjeździe (30.10 i 31.10) będę miała jakieś problemy? Zdaję sobie sprawę, że wtedy będą podawane najważniejsze informacje, ale liczę później na pomoc koleżanek z pedagogiki jeśli chodzi o najważniejsze informacje.

Czy mogłabym prosić o prywatną wiadomość do mnie lub wiadomość na skrzynce e-mail'owej od osoby, która jest na tym kierunku co ja? A miodzio by było gdyby była to osoba, która także zaczyna studia w październiku.

I jeszcze kilka pytań ogólnie do wszystkich, którzy mają jakąś orientację o pedagogice na gwsh.
Mianowicie chciałabym zapytać czy jest ciężko. Oczywiście wiadomo, że uczyć się trzeba, ale chodzi mi o Waszą opinię na temat poziomu na tym kierunku.
Czytałam różne opinie nie tylko tutaj na forum i trochę mnie nastraszyły - lecz były ogólne, nigdzie nie pisali konkretnie o pedagogice.

Edytowane przez MerryJane
Czas edycji: 2010-10-25 o 09:27
MerryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 12:50   #15
jatomam90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: GWSH Katowice-studia

POMOCY !! ;(
Zrezygnowałam wczoraj... ale chce wrócic. Czy to możliwe ? Jutro egzamin dopiero o 16;30 . Czy możliwe abym dalej kontynuowała naukę ? Proszę o pomoc
__________________
Romeo take me somewhere we can be alone
I'll be waiting all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story baby just say yes
jatomam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:16   #16
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: GWSH Katowice-studia

A ja przestrzegam przed GWSH Katowice Piotrowice !!!
Na pierwszym semstrze płaciłam ok 375 zł i co każdy anstępny semestr płaciłam o 20 zł miesięcznie więcej. W ostatnim semestrze płacę niecałe 420 zł za miesiąc. Byłoby ok, gdyby powiadamiali o tym na samym początku studiów!
Ale nie, na drugim roku jest zmiana regulaminu finansowego, nie zgodzenie się i nie podpisanie jest równozanczne z rezygnacją z uczelni, a kto zrezygnuje na 2 roku ... ;/ cwaniaki.
Za pracę licencjacką płacę 550 zł ! Tylko za to , że chce się bronić i dostać dyplom ( to jest oczywiście dodatkowo, plus czesne).
W wakacje, gdy nie ma cię na uczelni równiez płacisz za czesne
nawe na ostatnim semestrze, w czerwcu teraz kończę studia, w lipcu będę tam tylko na obronie, a płacę czesne do końca września.
A co jest najśmieszniejsze: W tej szkole nie dostaje się indeksów!!!!!! haha
w każdym semestrze dostaje się kartę z listą przedmiotów , jak masz już wszystkie wpisy, zanosisz do dziekanatu, w następnym sem dostajesz nową . Także nie ma się po studiach raczej pamiątki, chybaże dyplom - 60 zł
Aha, a za zgubienie tej karty z wpisami płacisz 200 zł za to że wydadzą Ci nową ! (chyba ksero troszkę zdrożało... :/)
za nie oddanie karty do dziekanatu w wyznaczonym terminie płacisz karę 300 zł
ogólnie uczelnia przyjazna, fajni ludzie , pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post48767084

I będę szczęśliwa choćbym kur** miała sobie to szczęście narysować.

RAZEM - MAJ 2007 r. 7 LAT
ZARĘCZYNY 31 MAJA 2013 !!!
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:54   #17
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: GWSH Katowice-studia

Bardzo poważnie myślałam kiedyś o studiowaniu tam psychologii zaocznej, ale zrezygnowałam. Też czytałam o tej uczelni negatywne opinie. Podobno co chwilę wypadają jakieś wykłady a zastępstw zero, i ogólnie z organizacją i załatwieniem czegokolwiek kiepsko - to tyle, ile przeczytałam w Internecie.
Jeśli chodzi o informacje z pierwszej ręki (koleżanka tam studiuje) to słyszałam, że atmosfera bardzo fajna i wykładowcy też, ale stale podnoszą czesne.
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 10:49   #18
elitelle
Przyczajenie
 
Avatar elitelle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: GWSH Katowice-studia

nie nie i jeszcze raz nie. Im nie zależy na studentach zależy im na kasie. Zrezygnowałam ze studiów i tak muszę zapłacic 2500zł mimo że nie byłam na ani jednych zajęciach, nie odebrałam legitymacji, zrezygnowałam z powodu m.in. braku pracy. Kiedy złożyłam wniosek o rozłożenia tej kwoty na raty, ponieważ nie ma opcji ze tyle zapłace, czekałam 2 miesiące na odp (odsetki rosły) i odpowiedź negatywna ponieważ w dniu zapisywania się, miałam pracę. Śmiechu warte, jutro idę do prawnika i zobaczymy jak się potoczy. Dodatkowo zapłaciłam prawie 500zł pierwszego czesnego, za październik i nie było ani pół dnia zajęć.
Z opini znajomych co tam poszli można wnioskować jedno
NIE IDŹCIE TAM!!!
Chyba że macie mnóstwo forsy.
elitelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 10:37   #19
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: GWSH Katowice-studia

Ja nie miałam mnóstwa forsy. a mimo to skończyłam tam studia i licencjackie i magisterskie, z czego pierwsze to studia dzienne, a drugie to studia zaoczne. O tym, że czesne jest podnoszone co semestr/rok akademicki wiadomo już w chwili zapisywania się (tabela wisiała przy kasie w gablocie, do wglądu zarówno dla studiujących, jak i dla kandydatów), więc nie rozumiem zdziwienia... Studiowałam socjologię i mnie mało kiedy zajęcia wypadały, a jeśli już tak się zdarzyło, wszystko odrabialiśmy, nawet jeśli to był wykład np. na studiach zaocznych kazano nam przyjechać dodatkowo w któryś piątek lub poniedziałek w godzinach popołudniowych.
Zapisując się na studia podpisujecie umowę... A składając pod czymś podpis należy się chyba z tym wcześniej zapoznać. Nawet w umowie, którą podpisywałam w 2005r. było jasno określone jakie ponosi się koszta w przypadku rezygnacji ze studiów. Podpisujesz = zgadzasz się na ich warunki... Pretensje należy mieć wyłącznie do siebie
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 19:43   #20
elitelle
Przyczajenie
 
Avatar elitelle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: GWSH Katowice-studia

Tylko szkoda że nie ma nic napisane w ogólnodostępnych regulaminach. Tylko w tych, które trzeba podpisać na szybko bo panie z rekrutacji mają przerwę a jest kolejka. Poza tym Pani w dziekanacie powiedziała że nawet jak sie zrezygnuje to płaci się czesne kiedy w regulaminie jest napisane że płaci się 1/3 przyszłych czesnych. Czy to już nie świadczy ze chcą ciągać forse? Ktoś nieświadomy da się nabrać, a oni zarabiają. A pomijając to wszystko, zapłaciłam czesne za październik i z tego co wiem nie było żadnego odrabiania.
elitelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 10:17   #21
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: GWSH Katowice-studia

Cytat:
Napisane przez elitelle Pokaż wiadomość
Tylko szkoda że nie ma nic napisane w ogólnodostępnych regulaminach. Tylko w tych, które trzeba podpisać na szybko bo panie z rekrutacji mają przerwę a jest kolejka. Poza tym Pani w dziekanacie powiedziała że nawet jak sie zrezygnuje to płaci się czesne kiedy w regulaminie jest napisane że płaci się 1/3 przyszłych czesnych. Czy to już nie świadczy ze chcą ciągać forse? Ktoś nieświadomy da się nabrać, a oni zarabiają. A pomijając to wszystko, zapłaciłam czesne za październik i z tego co wiem nie było żadnego odrabiania.
Hmm wydaje mi się, że jak zapłacisz i będziesz chciała zrezygnować to powinni część oddać.. Bynajmniej u mnie tak na UE jest.
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 00:38   #22
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: GWSH Katowice-studia

kurcze a ja tam chciałam iść na studia, to nieźle mnie nastraszyłyście, chyba będe musiała szukać czegoś innego
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 07:31   #23
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: GWSH Katowice-studia

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
kurcze a ja tam chciałam iść na studia, to nieźle mnie nastraszyłyście, chyba będe musiała szukać czegoś innego
A na jaki kierunek?
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 10:44   #24
asiiiq
Przyczajenie
 
Avatar asiiiq
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wyżyna śląska
Wiadomości: 2
Dot.: GWSH Katowice-studia

studiuje na gwsh na drugim roku psychologię dziennie. nie mam zastrzezen, zajecia wypadaja rzadko, do tej pory nie podwyzszyli czesnego (515zl), wykladowcy wyrozumiali. najdluzej mam zajecia od 8.30 do 15.20 lub 10.10 do 17.00 ciagle zapraszaja na darmowe warsztaty dotyczace wielu tematow. obsluga mila, bezproblemowa, sympatyczna. co do zmiany planu prawie zawsze informuja odpowiednio wczesnie.
__________________
tylko nie wiem już czy naprawdę istniejesz...
asiiiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 11:49   #25
asiaa950
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: GWSH Katowice-studia

A czy wie ktoś cokolwiek o fizjoterapii na tej uczelni? Może ktoś studiuje na tym kierunku, bądź ma znajomych?
asiaa950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 14:28   #26
leah9
Przyczajenie
 
Avatar leah9
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: GWSH Katowice-studia

Co do fizjoterapii, karda częściowo z AWF Katowice, ale wykładowcy sami przyznają, że to żaden prestiż ukończyć ten kierunek na tej uczelni. Dużo praktycznych rzeczy ale samych praktyk mniej niż na szkole państwowej, co jest na prawdę dużym minusem, bezsensowne przedmioty typu "wprowadzenie do biznesu" "wprowadzenie na rynek pracy" "wprowadzenie do praktyk zawodowych" z czego TRZEBA uzyskać oceny. Czesne stale rośnie stając się najdroższym czesnym + fizjoterapia w tej szkole jest jednym chyba z najdroższych kierunków - jeśli ruszają Cię te kwestie. Chcąc coś załatwić w dziekanacie, czy biurze planowania zajęć trzeba wręcz brać coś na uspokojenie, bo ludzie są praktycznie niekompetentni w 100% każdy mówi i wie co innego... zaczynam właśnie 2 rok fizjoterapii dziennych na tej uczelni i ciągle myślę nad przepisaniem się gdziekolwiek byle jak najdalej od tej uczelni!
leah9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 16:37   #27
myszka_2011
Raczkowanie
 
Avatar myszka_2011
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 122
Dot.: GWSH Katowice-studia

Cytat:
Napisane przez leah9 Pokaż wiadomość
Co do fizjoterapii, karda częściowo z AWF Katowice, ale wykładowcy sami przyznają, że to żaden prestiż ukończyć ten kierunek na tej uczelni. Dużo praktycznych rzeczy ale samych praktyk mniej niż na szkole państwowej, co jest na prawdę dużym minusem, bezsensowne przedmioty typu "wprowadzenie do biznesu" "wprowadzenie na rynek pracy" "wprowadzenie do praktyk zawodowych" z czego TRZEBA uzyskać oceny. Czesne stale rośnie stając się najdroższym czesnym + fizjoterapia w tej szkole jest jednym chyba z najdroższych kierunków - jeśli ruszają Cię te kwestie. Chcąc coś załatwić w dziekanacie, czy biurze planowania zajęć trzeba wręcz brać coś na uspokojenie, bo ludzie są praktycznie niekompetentni w 100% każdy mówi i wie co innego... zaczynam właśnie 2 rok fizjoterapii dziennych na tej uczelni i ciągle myślę nad przepisaniem się gdziekolwiek byle jak najdalej od tej uczelni!
czy trzeba uprawiać jakiś sport żeby studiować fizjoterapie w tej szkole? Jak wyglądają zajecia praktyczne możesz je krótko opisać? Jak wyglądają zajęcia wychowania fizycznego? Czy ogólnie jest ciężko z zaliczeniami w sesji?
Napisz proszę coś więcej bo się zastanawiam wlaśnie nad dziennymi studiami na kierunku fizjoterapia.
__________________
Pozdrawiam,
kontakt ze mną myszka2011@gmail.com

Moje haftu można zobaczyć tytaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=612555
Zapraszam do oglądania i komentowania
myszka_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 09:33   #28
asiaa950
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: GWSH Katowice-studia

W takim razie dałam sobie spokój z fizjoterapią na GWSH. Aktualnie czekam na wyniki dodatkowej rekrutacji na AWF Katowice- fizjoterapia, niestacjonarne I stopnia. Zastanawiam się tylko, czy studiowanie tego kierunku zaocznie to dobry pomysł? Niestety nie dostałam się na dzienne na tej uczelni, stąd pomysł, aby pójść na zaoczne. Co o tym sądzicie?
asiaa950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 00:22   #29
leah9
Przyczajenie
 
Avatar leah9
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: GWSH Katowice-studia

Słabo widzę zaocznie, bo to straszna kupa materiału jest na dziennych i jak to zmieścić wszystko na zaocznych? No nic tylko grubo obciąć co jest równoznaczne z mniejszą wiedzą niestety, ale na pewno lepszy zaoczny AWF niż zaoczne GWSH czy inna prywatna szkoła, bo mam porównanie jaki poziom mam na GWSH na dziennych, a na zaocznych.. nie chcę nikogo obrażać ale na zaocznych jest mnóstwo tępaków totalnych - żeby nie było nie mówię, że wszyscy.. miałam okazję mieć z nimi zajęcia praktyczne, wiedze to oni mają "mniej niż zero" i mają mniej ogólnie godzin praktycznych niż my.. chyba nawet w cale klinik nie mają, na AWF za pewne jest to dużo lepiej zorganizowane jak nie AWF to jeszcze ŚUM chociaż słyszałam, że tam w cale nie ma rewelacji też (?)
__________________
"Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu"
leah9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 00:50   #30
Alicja_94
Przyczajenie
 
Avatar Alicja_94
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2
Post GWSH w Katowicach 14/15

Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was wybiera się bądź już studiuje na tej uczelni na kierunku gospodarka przestrzenna. Trochę się obawiam czy dam radę, gdyż maturę słabo napisałam a jestem po technikum geodezyjnym, no i ta geodezja... Niby powinnam się mieć łatwiej po takim kierunku ale w technikum kiepsko mi się podobała, choć egzamin zawodowy zdałam. Może ktoś studiuje ten kierunek i wypowie się na temat tej geodezji, czy jest wielki nacisk? No i interesowałaby mnie dodatkowo opinia tej uczelni, wiem że to prywatna i że to kasa się wyłącznie liczy... alee wybrałam taką, gdyż nawet nie próbowałam składać na politechnike z obawą, że i tak się nie dostanę. Także, w skrócie: opinie dot. uczeni oraz tego kierunku gospodarki przestrzennej od was baaaardzo proszę, chętnie się zapoznam
Alicja_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-11 15:17:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.