Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-23, 21:14   #2281
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Na mojej trasie dziur nie ma.

Nie lubię Sosnowca ani ludzi stamtąd. Dziwni są.

Na Pogorii III pół dzieciństwa/czasów nastoletnich spędziłam.
Ale burze u mnie dzisiaj od południa, trzaska niemiłosiernie i bez przerwy, w sumie pierwszy raz w tym roku, normalnie pogrom jakiś, nie idzie z neta skorzystać, bo strach, że wszystko pierdyknie

Za bardzo się uprzedzasz, ja tam różnych ludzi znam i lubię mniej lub bardziej i jakoś nie wiążę tego z miejscem pochodzenia czy pobytu, ludzie są naprawdę różni, można mieć zarówno przyjaciół jak i wrogów w jednym miejscu

No, super tam jest, ścieżka rowerowa, molo, fajna plaża. Byłam z synem, bo miał turniej taneczny tam i w ogóle imprezy dla dzieci się odbywały, muzyka, dmuchańce, te sprawy. Tylko zimno było wtedy.

Muszę się znowu zwijać, bo następna nawałnica idzie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 08:26   #2282
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale burze u mnie dzisiaj od południa, trzaska niemiłosiernie i bez przerwy, w sumie pierwszy raz w tym roku, normalnie pogrom jakiś, nie idzie z neta skorzystać, bo strach, że wszystko pierdyknie


A na północy tylko lekko popadało. I się ochłodziło.


Chciałam wrzucić fotki ostatnich zakupów, ale zepsuł mi się tel i nie mam jak zdjęć zrobić. Dziwne czasy kiedy jedyny używany aparat to tel.


Przyszły Pony Hutchen:
- Rock a Hula- potwierdzam, dziwny zapach. Trudny do określenia. Nie brzydki, ale też nie zachwyca. Jest lekko owocowy, nie słodki, lekko świeży. Ale określiłabym go jako bezpłciowy
- shibuya- próbka- dziś się smarnęłam i też nie powala. Jest bardziej zdecydowany od rok a hula. Bardziej owocowy, lekko słodki. Dobry na lato. Ale nie mój.
- citrus fizz- próbka- zdecydowany wryraźny cytrusowy. Dla amatorek tego typu zapachów. Na lato fajny, ale nie dla mnie na pewno.
Następnym razem wezmę coś z leśnych zapachów, chyba że będzie dostępna dandyrella, o której pisała chimay, bo na razie na bioanie jej nie ma.


Z pozostałych nabytków:
- płyn do mycia Kivvi, wersja z miętą pieprzową i łopianem- przeznaczony do cery mieszanej i tłustej- kupiłam w promo, okazało się, że termin się kończy ważności, więc dostałam dodatkową zniżkę i udało się kupić prawie za połowę ceny. Wrażenia pozytywne, choć jest inny niż Pyrus Cydonia. Też jest żelowo-płynny, ale barwa biała kremowa i jest taki też jest na twarzy-delikatny i kremowy, lekko się pieni, skóra po nim jest miękka i nawilżona. W ogóle ma dużo więcej ekstraktów roślinnych niż Pyrus Cydonia. Myślę, że sprawdzi się przy cerach tłustych, wrażliwych, bo naprawdę jest delikatny. Zobaczymy jak przy dłuższym stosowaniu. Ma regulować sebum, poprzez zawartość łopianu. Aha, mięta lekko wyczuwalna, bardzo lekko, raczej efektu chłodzenia nie ma
- żel pod prysznic Born to Bio o zapachu zen (?) i zielonej herbaty- zapach trawiasty jak to zielona herbata


Kupiłam jeszcze tonik wcierkę Vianek, może coś pomoże na wypadające włosy. Tylko trafiła mi się butelka z trefnym atomizerem i muszę gdzieś przelać.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mój sprawdzony zestaw na wypadanie to sesa i placenta na przemian na skórę głowy a do łykania przez kwartał merz special.


---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie przepadam jakoś ogólnie za JMO

Olej Sesa, ale ostrzegam, ma orientalny, !BARDZO! intensywny zapach.


Wiem, że nie przepadasz za JMO
Właśnie nie lubię orientalnych zapachów. Duszą mnie
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 08:49   #2283
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Właśnie nie lubię orientalnych zapachów. Duszą mnie
Sesa jest dostępna w kilku wariantach, podstawowa wersja owszem - mocno orientalna, ale przeciwłupieżowa już nie (choc nadal intensywnie pachnie). Widziałam jeszcze jakąś wersję egzotyczną, ale tej nie znam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 09:46   #2284
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Polećcie jakieś serum. Normalnie kupiłabym pewnie Alterre a nie widziałam u siebie już. Tak do 70 zł powiedzmy. Widziałam, że było pisane o ava aloe ale w rossmanie dostanę?

Ze sknerstwa kupiłam mleczko z Sylveco do mycia buzi i pożałowałem odrazu. Zostawia dziwna warstewkę na buzi która mnie denerwuje bardzo. Chytry dwa razy traci i muszę wrócić do Avalon.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 09:46   #2285
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Przyszły Pony Hutchen:
- Rock a Hula- potwierdzam, dziwny zapach. Trudny do określenia. Nie brzydki, ale też nie zachwyca. Jest lekko owocowy, nie słodki, lekko świeży. Ale określiłabym go jako bezpłciowy
- shibuya- próbka- dziś się smarnęłam i też nie powala. Jest bardziej zdecydowany od rok a hula. Bardziej owocowy, lekko słodki. Dobry na lato. Ale nie mój.
- citrus fizz- próbka- zdecydowany wryraźny cytrusowy. Dla amatorek tego typu zapachów. Na lato fajny, ale nie dla mnie na pewno.
Następnym razem wezmę coś z leśnych zapachów, chyba że będzie dostępna dandyrella, o której pisała chimay, bo na razie na bioanie jej nie ma.


Z pozostałych nabytków:
- płyn do mycia Kivvi, wersja z miętą pieprzową i łopianem- przeznaczony do cery mieszanej i tłustej- kupiłam w promo, okazało się, że termin się kończy ważności, więc dostałam dodatkową zniżkę i udało się kupić prawie za połowę ceny. Wrażenia pozytywne, choć jest inny niż Pyrus Cydonia. Też jest żelowo-płynny, ale barwa biała kremowa i jest taki też jest na twarzy-delikatny i kremowy, lekko się pieni, skóra po nim jest miękka i nawilżona. W ogóle ma dużo więcej ekstraktów roślinnych niż Pyrus Cydonia. Myślę, że sprawdzi się przy cerach tłustych, wrażliwych, bo naprawdę jest delikatny. Zobaczymy jak przy dłuższym stosowaniu. Ma regulować sebum, poprzez zawartość łopianu. Aha, mięta lekko wyczuwalna, bardzo lekko, raczej efektu chłodzenia nie ma
Ja też czekam na PH, zamówiłam małe opakowanie Blutenzauber i próbki shibuya i a perfect match(a).

Brzmi bardzo interesująco , gdzie kupowałaś i za ile?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 10:13   #2286
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A na północy tylko lekko popadało. I się ochłodziło.

Chciałam wrzucić fotki ostatnich zakupów, ale zepsuł mi się tel i nie mam jak zdjęć zrobić. Dziwne czasy kiedy jedyny używany aparat to tel.

Właśnie nie lubię orientalnych zapachów. Duszą mnie
U mnie dziś totalne załamanie pogody, zimno i leje Dobra okazja na serum glikolowe przynajmniej

Ja używam też aparatu w telefonie, bo mój aparat z prawdziwego zdarzenia się zepsuł już jakiś czas temu. No takie czasy nastały i jak szukałam telefonu, to z naciskiem, żeby miał dobry w miarę aparat, dużych wymagań nie miałam, bo artysta fotograf ze mnie żaden, ale żeby dawał radę po prostu np. przy obfoceniu kosmetyków i ich składów, no i żeby nie było nic zamazane. Mój soniak robi super zdjęcia pod jednym warunkiem, musi być dużo światła

No to Sesa by Cię wręcz udusiła

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Polećcie jakieś serum. Normalnie kupiłabym pewnie Alterre a nie widziałam u siebie już. Tak do 70 zł powiedzmy. Widziałam, że było pisane o ava aloe ale w rossmanie dostanę?

Ze sknerstwa kupiłam mleczko z Sylveco do mycia buzi i pożałowałem odrazu. Zostawia dziwna warstewkę na buzi która mnie denerwuje bardzo. Chytry dwa razy traci i muszę wrócić do Avalon.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beeets poleca serum Bema, a mnie ciekawi serum Neobio z bio-różą, a tę Avę być może nabędę w niedługim czasie w dobrej cenie.

To mleczko S. jest fajne, miałam próbkę, dobrze myje i jest delikatne, ale jest tłuste, dla mnie by się nie nadawało na co dzień
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-24 o 10:22
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 12:14   #2287
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dzisiaj dotarły do mnie próbki podkładu Juice Beauty w odcieniu Cream i Sand. Cream to jest moja druga skóra, odcień dopasowany do mnie idealnie. Podkład jest wodnisty, ale kryje dobrze już pierwsza warstwa, drugą nałożyłam jeszcze na jakieś większe niedoskonałości, głównie naczynka. Nakłada się dobrze, nie roluje, no i świeżo położony wygląda super, bo nie zostawia połysku, w zmarszczki nie wchodzi, póki co jestem bardzo zadowolona. Dam znać co będzie wieczorem.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 15:37   #2288
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Sylveco ma kolejne nowinki, pastę do zębów bez fluoru i coś punktowego na wypryski z olejkiem z drzewa herbacianego oraz płyn do jamy ustnej w wersji mini. Zapowiedzieli też, że będzie zmiana w składzie pomadki peelingującej, zmiana ma dotyczyć zapachu, już się boję
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 15:57   #2289
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Przyszły Pony Hutchen:
- Rock a Hula- potwierdzam, dziwny zapach. Trudny do określenia. Nie brzydki, ale też nie zachwyca. Jest lekko owocowy, nie słodki, lekko świeży. Ale określiłabym go jako bezpłciowy
- shibuya- próbka- dziś się smarnęłam i też nie powala. Jest bardziej zdecydowany od rok a hula. Bardziej owocowy, lekko słodki. Dobry na lato. Ale nie mój.
- citrus fizz- próbka- zdecydowany wryraźny cytrusowy. Dla amatorek tego typu zapachów. Na lato fajny, ale nie dla mnie na pewno.
Następnym razem wezmę coś z leśnych zapachów, chyba że będzie dostępna dandyrella, o której pisała chimay, bo na razie na bioanie jej nie ma.
Mamy podobne odczucia widzę Masz na myśli, że nie ma mniejszych opakowań Dandyrella, tak? Bo duże widzę jest. Też czekam, co by spróbować.

Wczoraj też popełniłam zamówienie. Jedno zamierzone, drugie nie. Skorzystałam z promocji na Dzień Matki oczywiście

Kupiłam sobie wodę kolońską Wetiweria, bo chcę coś "podmokłego i bagiennego". Pan mnie przekonywał, że to raczej męski zapach, ale i tak wzięłam
http://maurelii.pl/pl/p/Woda-kolonsk...weria-100ml/15
Miała któraś z Was te wody, jak wrażenia?

A drugie zamówienie to deo ze Schmidt's. Wzięłam to z węglem drzewnym, bo łączy w sobie ponoć zalety deo dla wrażliwców i tego regularnego. Czytałam, że nieźle działa. Pachnie ponoć jak powietrze po burzy:
http://lavande.com.pl/Schmidts-natur...tyft-Magnesium
I jeszcze dwa opakowania mini w słoiczku z bergamotką i różą.

Potestuję, porównam do Pony Chciałam czegoś na zmianę, co by Pony nie przestał na mnie działać
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-05-24 o 15:58 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 16:12   #2290
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Z urlopu z PL przywiozlam ^
- Fluid liftingujący do twarzy z szafranem BEMA i jest bardzo fajny super pod makijaz
- krem do rak Yope herbata i mieta- super zapach
- tonik resibo
- AVA - ECO Garden - Serum odmładzające pomidor z ogórkiem- fajny 'zielony 'zapach ladnie nawilza
- saisona Emulsja Nawilżająca SPF 15 Pepine de framboise

Poza tym otrzymalam nowy box a nim :
- Siskyn Skincare olejek do ciala
- BEN & ANNA Deo- fajne deo w sztyfcie, po kilku dniach uzytkowania jestem z niego zadowolona
- PuroBio Loose Primer Powder- dla mnie nic specjalnego
- Lipfein peeling do ust Rose-Kokos- ladnie pachnie czeka na wyprobowanie
-Barbara Hofmann szczoteczka do rzes
- PuroBIO pedzel do pudru

jesli kogos zainteresuje tu http://www.testgitte70.de/2017/05/ve...-mai-2017.html sa pokazane produkty
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 16:20   #2291
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Z urlopu z PL przywiozlam ^
- Fluid liftingujący do twarzy z szafranem BEMA i jest bardzo fajny super pod makijaz
- krem do rak Yope herbata i mieta- super zapach
- tonik resibo
- AVA - ECO Garden - Serum odmładzające pomidor z ogórkiem- fajny 'zielony 'zapach ladnie nawilza
- saisona Emulsja Nawilżająca SPF 15 Pepine de framboise

Poza tym otrzymalam nowy box a nim :
- Siskyn Skincare olejek do ciala
- BEN & ANNA Deo- fajne deo w sztyfcie, po kilku dniach uzytkowania jestem z niego zadowolona
- PuroBio Loose Primer Powder- dla mnie nic specjalnego
- Lipfein peeling do ust Rose-Kokos- ladnie pachnie czeka na wyprobowanie
-Barbara Hofmann szczoteczka do rzes
- PuroBIO pedzel do pudru

jesli kogos zainteresuje tu http://www.testgitte70.de/2017/05/ve...-mai-2017.html sa pokazane produkty
Jaką konsystencję ma to serum Ava? w sensie, czy nadaje się do cery z tendencją do przetłuszczania? Ależ Ava wypuściła ostatnio na rynek mnogośc towaru, aż nie wiadomo co wybierać

I deo też mnie zainteresowało
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 16:26   #2292
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mamy podobne odczucia widzę Masz na myśli, że nie ma mniejszych opakowań Dandyrella, tak? Bo duże widzę jest. Też czekam, co by spróbować.

Wczoraj też popełniłam zamówienie. Jedno zamierzone, drugie nie. Skorzystałam z promocji na Dzień Matki oczywiście

Kupiłam sobie wodę kolońską Wetiweria, bo chcę coś "podmokłego i bagiennego". Pan mnie przekonywał, że to raczej męski zapach, ale i tak wzięłam
http://maurelii.pl/pl/p/Woda-kolonsk...weria-100ml/15
Miała któraś z Was te wody, jak wrażenia?

A drugie zamówienie to deo ze Schmidt's. Wzięłam to z węglem drzewnym, bo łączy w sobie ponoć zalety deo dla wrażliwców i tego regularnego. Czytałam, że nieźle działa. Pachnie ponoć jak powietrze po burzy:
http://lavande.com.pl/Schmidts-natur...tyft-Magnesium
I jeszcze dwa opakowania mini w słoiczku z bergamotką i różą.

Potestuję, porównam do Pony Chciałam czegoś na zmianę, co by Pony nie przestał na mnie działać
No ciekawam Twojej opinii o Wetiwerze, mnie ta nuta zbytnio nie leży, tzn czystego wetiweru nie znam, ale perfumy Fergie Avonu, to dla mnie katastrofa, a wetiwer jest tam wspominany jako jeden z głównych składników

Ja miałam stare i nowe zapachy Alexandre Marc z tego sklepu, stare były niesamowite, a te nowe to już nie to samo, no chyba, że znów coś pozmieniali, bo te opakowania przypominają stare wersje. Nie pamiętam już jak te nowe wyglądały.

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Z urlopu z PL przywiozlam ^
- Fluid liftingujący do twarzy z szafranem BEMA i jest bardzo fajny super pod makijaz
- krem do rak Yope herbata i mieta- super zapach
- tonik resibo
- AVA - ECO Garden - Serum odmładzające pomidor z ogórkiem- fajny 'zielony 'zapach ladnie nawilza
- saisona Emulsja Nawilżająca SPF 15 Pepine de framboise

Poza tym otrzymalam nowy box a nim :
- Siskyn Skincare olejek do ciala
- BEN & ANNA Deo- fajne deo w sztyfcie, po kilku dniach uzytkowania jestem z niego zadowolona
- PuroBio Loose Primer Powder- dla mnie nic specjalnego
- Lipfein peeling do ust Rose-Kokos- ladnie pachnie czeka na wyprobowanie
-Barbara Hofmann szczoteczka do rzes
- PuroBIO pedzel do pudru

jesli kogos zainteresuje tu http://www.testgitte70.de/2017/05/ve...-mai-2017.html sa pokazane produkty
Super A serum Avy w wersji marchew z groszkiem pachnie marchewką.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 16:33   #2293
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jaką konsystencję ma to serum Ava? w sensie, czy nadaje się do cery z tendencją do przetłuszczania? Ależ Ava wypuściła ostatnio na rynek mnogośc towaru, aż nie wiadomo co wybierać

I deo też mnie zainteresowało
nie mam tendencji do rzetluszczania ale mysle, ze i AVA i Bema by sie nadawaly oba sie super wchlaniaja nie pozostawiajac zadnej warstwy. Bema jest w formie zelu a Ava w formie kremu
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 16:37   #2294
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No ciekawam Twojej opinii o Wetiwerze, mnie ta nuta zbytnio nie leży, tzn czystego wetiweru nie znam, ale perfumy Fergie Avonu, to dla mnie katastrofa, a wetiwer jest tam wspominany jako jeden z głównych składników

Ja miałam stare i nowe zapachy Alexandre Marc z tego sklepu, stare były niesamowite, a te nowe to już nie to samo, no chyba, że znów coś pozmieniali, bo te opakowania przypominają stare wersje. Nie pamiętam już jak te nowe wyglądały.


Super A serum Avy w wersji marchew z groszkiem pachnie marchewką.
Mi z opisu Wetiwer leży bardzo, kwintesencja tego co kocham, ale wiadomo, opis , a rzeczywistość mogą się baraaaardzo różnić

Z kolei te wody Alexander Marc z opisu mi nie leżały, żadna mi nie pasowała, same brzoskwinie i cytrusy, choć Pan zachwalał, że długą leżą na skórze. I znów może by się okazało, że opis, a rzeczywistość...

A o Avonie nawet nie wspominaj, wonie z Avonu drażnią mój nos strasznie. Więc mam nadzieję, że to kwestia Avonu, a nie mojej trawy Wetiwer

W każdym razie siedzę, zacieram raczki i czekam z niecierpliwością na swoje wszystkie pachniuchy
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-05-24 o 16:38 Powód: literówka
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 17:27   #2295
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzisiaj dotarły do mnie próbki podkładu Juice Beauty w odcieniu Cream i Sand. Cream to jest moja druga skóra, odcień dopasowany do mnie idealnie. Podkład jest wodnisty, ale kryje dobrze już pierwsza warstwa, drugą nałożyłam jeszcze na jakieś większe niedoskonałości, głównie naczynka. Nakłada się dobrze, nie roluje, no i świeżo położony wygląda super, bo nie zostawia połysku, w zmarszczki nie wchodzi, póki co jestem bardzo zadowolona. Dam znać co będzie wieczorem.
Poproszę!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 18:26   #2296
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Za bardzo się uprzedzasz, ja tam różnych ludzi znam i lubię mniej lub bardziej i jakoś nie wiążę tego z miejscem pochodzenia czy pobytu, ludzie są naprawdę różni, można mieć zarówno przyjaciół jak i wrogów w jednym miejscu
To nie uprzedzenie tylko lata doświadczeń. Ale jest jeden wyjątek - moja przyjaciółka.

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Z urlopu z PL przywiozlam ^
- Fluid liftingujący do twarzy z szafranem BEMA i jest bardzo fajny super pod makijaz
- krem do rak Yope herbata i mieta- super zapach
- tonik resibo
- AVA - ECO Garden - Serum odmładzające pomidor z ogórkiem- fajny 'zielony 'zapach ladnie nawilza
- saisona Emulsja Nawilżająca SPF 15 Pepine de framboise
A ja po ty serum mam ściągniętą skórę.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 18:42   #2297
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To nie uprzedzenie tylko lata doświadczeń. Ale jest jeden wyjątek - moja przyjaciółka.



A ja po ty serum mam ściągniętą skórę.
^
hmm no moze akurat moja skora je lubi
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 19:13   #2298
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Znacie marke Vinesime? Upolowalam w Tkmaxx serum to: https://shop.vinesime.fr/en/racines-...bourgogne.html
Za okolo 50 zl. Jest rewelacyjne. Niestety nie mogę znalezc skladu a po opakowaniu ani sladu. Sluzy mi bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 19:58   #2299
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Poproszę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podkład zapowiada się bardzo dobrze, przez 4, 5 godzin nie wymagał żadnych poprawek, jedynie czoło miałam świecące, ale już się przyzwyczaiłam i mam tak po każdym podkładzie. Potem spędziłam sporo czasu na słońcu więc już podkład zaczął spływać, na polikach ciasto itp. Jutro dalsze testy


A ja kosmetyki do włosów JMO bardzo lubię i czasem wracam do odżywki cytrusowej, do blondu, kuracji na wypadanie, raz miałam odżywkę z awokado i też do niej z pewnością wrócę. Dziewczyny chwalą też Shine on i płukankę octową. Raz też miałam balsam do ciała pomarańcza i wanilia i żałuję, że tyle kosztuje, bo mogłabym używać tylko tego balsamu.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 20:42   #2300
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Znacie marke Vinesime? Upolowalam w Tkmaxx serum to: https://shop.vinesime.fr/en/racines-...bourgogne.html
Za okolo 50 zl. Jest rewelacyjne. Niestety nie mogę znalezc skladu a po opakowaniu ani sladu. Sluzy mi bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 dotarły do Ciebie moje wiadomości na pw odnośnie płynu do demakijażu Kivvi, bo nie wiem czy jesteś nim dalej zainteresowana ?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:46   #2301
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Hej dziewczyny, jakich olejków używacie do zmywania makijażu?

Obecnie mam loccitane, wcześniej robiłam sama, teraz czaje się na vianka albo nacomi.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 20:52   #2302
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Linka25 dotarły do Ciebie moje wiadomości na pw odnośnie płynu do demakijażu Kivvi, bo nie wiem czy jesteś nim dalej zainteresowana ?
Gapa ze mnie, nie zauwazylam wiadomosci, przepraszam.
Odpisałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 06:23   #2303
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Beeets poleca serum Bema, a mnie ciekawi serum Neobio z bio-różą, a tę Avę być może nabędę w niedługim czasie w dobrej cenie.

To mleczko S. jest fajne, miałam próbkę, dobrze myje i jest delikatne, ale jest tłuste, dla mnie by się nie nadawało na co dzień
Dziękuję wybiorę coś bo nic w zapasie nie mam a już mi się kończy.
Sylveco to dramat dla mnie. Nie jestem przeciwniczka tłustych formuł (np. ich peeling enzymatyczny był spoko) ale to mleczko dziwne jest. Wywale chyba.
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 07:05   #2304
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Polećcie jakieś serum. Normalnie kupiłabym pewnie Alterre a nie widziałam u siebie już. Tak do 70 zł powiedzmy. Widziałam, że było pisane o ava aloe ale w rossmanie dostanę?

Ze sknerstwa kupiłam mleczko z Sylveco do mycia buzi i pożałowałem odrazu. Zostawia dziwna warstewkę na buzi która mnie denerwuje bardzo. Chytry dwa razy traci i muszę wrócić do Avalon.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A serum o jakich właściwościach? I musi być w Rossmannie?

Co do mleczka to ja go właśnie na targach kupiłam z polecenia, mam nadzieję, że u mnie się sprawdzi i tak potem mleczko zmywam innym produktem 😉
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To nie uprzedzenie tylko lata doświadczeń. Ale jest jeden wyjątek - moja przyjaciółka.



A ja po ty serum mam ściągniętą skórę.
Właśnie miałam to samo pisać 😉 u mnie też wysuszalo to serum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 07:38   #2305
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Polećcie jakieś serum. Normalnie kupiłabym pewnie Alterre a nie widziałam u siebie już. Tak do 70 zł powiedzmy. Widziałam, że było pisane o ava aloe ale w rossmanie dostanę?

Ze sknerstwa kupiłam mleczko z Sylveco do mycia buzi i pożałowałem odrazu. Zostawia dziwna warstewkę na buzi która mnie denerwuje bardzo. Chytry dwa razy traci i muszę wrócić do Avalon.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Może mincer z witamina C?
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:02   #2306
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziękuję wybiorę coś bo nic w zapasie nie mam a już mi się kończy.
Sylveco to dramat dla mnie. Nie jestem przeciwniczka tłustych formuł (np. ich peeling enzymatyczny był spoko) ale to mleczko dziwne jest. Wywale chyba.
Nie wyrzucaj, może się przydać, ja bym dodała jakieś ziarenka/drobinki np. kawy i zrobiła peeling do ciała

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Może mincer z witamina C?
A czy to jest naturalny kosmetyk?
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:25   #2307
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mamy podobne odczucia widzę Masz na myśli, że nie ma mniejszych opakowań Dandyrella, tak? Bo duże widzę jest. Też czekam, co by spróbować.


A drugie zamówienie to deo ze Schmidt's. Wzięłam to z węglem drzewnym, bo łączy w sobie ponoć zalety deo dla wrażliwców i tego regularnego. Czytałam, że nieźle działa. Pachnie ponoć jak powietrze po burzy:
http://lavande.com.pl/Schmidts-natur...tyft-Magnesium
I jeszcze dwa opakowania mini w słoiczku z bergamotką i różą.

Potestuję, porównam do Pony Chciałam czegoś na zmianę, co by Pony nie przestał na mnie działać


Jest duża? Nie zauważyłam chciałam i tak próbkę.


Daj znać koniecznie jak te zapachy Shmidt's

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja też czekam na PH, zamówiłam małe opakowanie Blutenzauber i próbki shibuya i a perfect match(a).

Brzmi bardzo interesująco , gdzie kupowałaś i za ile?


Jestem ciekawa Twojej opinii o tych zapachach Mi z tej trójki najbardziej odpowiada blutenzauber, potem perfect matcha i na końcu shibuya.


Kupowałam Kivvi na promo w Skarbcu Natury na żele, toniki i mleczka, ale nie wiem czy jeszcze jest. Po cenie promocyjnej płyn miał kosztować ok48 zl, ostatecznie się okazało, że niecałe 40 zapłaciłam. Więc wyszłam na tym dobrze, bo płyn do końca terminu wązności to ja na pewno zużyję, bo myję twarz dwa razy dziennie, a on ma 150 ml. Pyrus Cydonia właśnie się kończy i starczy mi na niecałe 2 m. No mistrz wydajności to nie jest, ale biorąc pod uwagę, to że dobrze oczyszcza to nie mam mu za złe

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jakich olejków używacie do zmywania makijażu?

Obecnie mam loccitane, wcześniej robiłam sama, teraz czaje się na vianka albo nacomi.




Ja tylko BU. Próbowałam Marilou Bio, ale trudno się zmywa

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sylveco ma kolejne nowinki, pastę do zębów bez fluoru i coś punktowego na wypryski z olejkiem z drzewa herbacianego oraz płyn do jamy ustnej w wersji mini. Zapowiedzieli też, że będzie zmiana w składzie pomadki peelingującej, zmiana ma dotyczyć zapachu, już się boję


Właśnie coś takiego szukam aktualnie, bo zrobiły mi się wypryski na jednym policzku (wyglądają jak zanieczyszenia od make upu i innych brudów- miałam ostatnio całe dni w makijażu). Myślałam o punktowym SOS Lavery- miał może ktoś?
A pomadkę peelingującą szkoda, że zmieniają, pisali na FB, że skończył się olejek migdałowy Szczerze to mam tylko nadzieję, żeby nie był lawendowy ani różany


A i jeszcze zapomniałam napisać, że na Colour Caramel do końca miesiąca jest promo na pomadki

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: 2017-05-25 o 08:29
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:40   #2308
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dzięki Persefona!
Tez miałam BU, miło wspominam.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:42   #2309
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jakich olejków używacie do zmywania makijażu?

Obecnie mam loccitane, wcześniej robiłam sama, teraz czaje się na vianka albo nacomi.
Wcześniej używałam goCranberry, teraz kończę Resibo. Oba ok, dobrze zmywają makijaż, ale bardziej przypadł mi do gustu Resibo Też chcę wypróbować jeszcze Nacomi i Vianka

Od prawie 2 miesięcy używam tuszu Avril. Z jednej strony jest fajny, mocno czarny, ładnie podkreśla rzęsy. Z drugiej jest bardzo podatny na rozmazywanie, co przy moich nadwrażliwych i reagujących na wszystko łzawieniem oczach daje notorycznie efekt pandy
Chciałabym teraz wypróbować Lili Lolo albo Couleur Caramel. Używał ich ktoś może?
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:53   #2310
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Wcześniej używałam goCranberry, teraz kończę Resibo. Oba ok, dobrze zmywają makijaż, ale bardziej przypadł mi do gustu Resibo Też chcę wypróbować jeszcze Nacomi i Vianka

Od prawie 2 miesięcy używam tuszu Avril. Z jednej strony jest fajny, mocno czarny, ładnie podkreśla rzęsy. Z drugiej jest bardzo podatny na rozmazywanie, co przy moich nadwrażliwych i reagujących na wszystko łzawieniem oczach daje notorycznie efekt pandy
Chciałabym teraz wypróbować Lili Lolo albo Couleur Caramel. Używał ich ktoś może?


Przyjrzę mu się, w ogóle kosmetyki resibo zwróciły moja uwagę.

Serum rzeczywiście jest takim game chamgerem?

Kolorowke warto obejrzeć stacjonarnie - masz może jakaś drogerie z kosmetykami naturalnymi? W Poznaniu wiem, ze są dwie, pewnie w innych miastach tez sa
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.