Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-02, 08:15   #2431
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że zamówiłam naturalny filtr SPF30 Goddess Garden, face the day. Jaki to ma piękny skład mam nadzieje, ze szybko dojdzie 😍

Miałam ten w niebieskiej tubie i nie byłam z niego zadowolona. Tłusty, ciężki, wcale się nie wchłaniał.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 09:02   #2432
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W sklepie https://biolinea.pl/
15% zniżki na wszystko z kodem rabatowym: lovemylife




przymierzam się do tego
Znam sklep, lubię
Rabat działa nie na wszystko bo obejmuje tylko włoskie marki.
Zgarnęłam sobie już szampon, odżywkę i mydełka.
ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 11:13   #2433
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Miałam ten w niebieskiej tubie i nie byłam z niego zadowolona. Tłusty, ciężki, wcale się nie wchłaniał.
Ja wzięlam ten w butelce z pompką, bo po składzie wyglądał na lżejszy od tego w tubie, no i przede wszystkim skład mi dużo bardziej odpowiada. Brak trójglicerydów, gliceryna dopiero w połowie składu. Mam nadzieję, że okaże się dużo mniej zapychający niż inne filtry 😁

Jeszcze zamówiłam z tej firmy spray do ciała spf30, ale to głównie ze względu na rodzaj aplikacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1496398372901.jpg (72,5 KB, 32 załadowań)
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 11:18   #2434
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja wzięlam ten w butelce z pompką, bo po składzie wyglądał na lżejszy od tego w tubie, no i przede wszystkim skład mi dużo bardziej odpowiada. Brak trójglicerydów, gliceryna dopiero w połowie składu. Mam nadzieję, że okaże się dużo mniej zapychający niż inne filtry 😁

Jeszcze zamówiłam z tej firmy spray do ciała spf30, ale to głównie ze względu na rodzaj aplikacji
Gdzie kupujesz te filtry?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 11:21   #2435
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;74332641]Gdzie kupujesz te filtry?[/QUOTE]

Na iherbie 😊
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 11:23   #2436
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Na iherbie ��
Dzięki
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 12:30   #2437
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
przymierzam się do tego
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-02, 22:15   #2438
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Używam terapii do włosów Orientany już tydzień i muszę przyznać, że po tym czasie widać już efekt- włosy mniej wypadają, ponieważ leciały mi jak szalone, na szczotce co dzień pełno włosów, przy Suszeniu leciały, w ciągu dnia ciągle z ubrania ściągałam, na podłodze w łazience wszędzie widziałam moje włosy. Teraz na szczotce zostaje może 1/4 tego co wcześniej a na ubraniu nic nie widzę w ciągu dnia. Mam tylko nadzieję, że po odstawieniu nie zaczną wypadać znowu ze zdwojoną siłą stosuję też tonik mgiełkę Vianka, ale tak co drugi dzień, bo trafił mi się egzemplarz z felernym atomizerem i nie chce mi się psikać
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 13:15   #2439
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Trochę moich nowości:
mydełko Sylveco
odżywka do włosów Biolaven
Krem do stóp Lavera
Peeling do twarzy Vianek z serii Normalizujący
Płyn do kąpieli stóp Bioturm
Balsam do ciała Lavera
Equilibra żel aloesowy
Pasta do zębów Parodontaks
Woda Micelarna JonZak
Woda Różana Bielendy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 004.JPG (162,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 005.JPG (176,5 KB, 47 załadowań)
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2017-06-03 o 13:19
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 13:45   #2440
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Trochę moich nowości:
mydełko Sylveco
odżywka do włosów Biolaven
Krem do stóp Lavera
Peeling do twarzy Vianek z serii Normalizujący
Płyn do kąpieli stóp Bioturm
Balsam do ciała Lavera
Equilibra żel aloesowy
Pasta do zębów Parodontaks
Woda Micelarna JonZak
Woda Różana Bielendy
Fajne zakupy Ciekawa jestem płynu do stóp. No i mydło Sylveco muszę przetestować, czytałam na Twoim blogu, że jest niezłe. Też kupiłam ostatnio balsam Lavery, mam wersję egzotyczną, kokosowo - waniliową, zapach dla mnie przyjemny. Działanie balsamu też ok, szybko się wchłania, dla normalnej skóry w sam raz na lato.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 17:45   #2441
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Trochę moich nowości:
mydełko Sylveco
odżywka do włosów Biolaven
Krem do stóp Lavera
Peeling do twarzy Vianek z serii Normalizujący
Płyn do kąpieli stóp Bioturm
Balsam do ciała Lavera
Equilibra żel aloesowy
Pasta do zębów Parodontaks
Woda Micelarna JonZak
Woda Różana Bielendy
Też właśnie kupiłam odżywkę biolaven

Załączam zdjęcia ostatnich nowości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowości 3.jpg (315,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowości 1.jpg (241,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowości 2.jpg (279,8 KB, 59 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2017-06-03 o 17:57
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 17:58   #2442
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

A miał ktoś tutaj do czynienia z balsamem pod oczy dr Hauschka?
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 19:00   #2443
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Fajne zakupy Ciekawa jestem płynu do stóp. No i mydło Sylveco muszę przetestować, czytałam na Twoim blogu, że jest niezłe. Też kupiłam ostatnio balsam Lavery, mam wersję egzotyczną, kokosowo - waniliową, zapach dla mnie przyjemny. Działanie balsamu też ok, szybko się wchłania, dla normalnej skóry w sam raz na lato.
Dzięki. Z mydełka faktycznie jestem zadowolona. Płyn do stóp Bioturm też fajnie działa, dobrze zmiękcza naskórek i wystarczy 10 minut kąpieli stóp.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Też właśnie kupiłam odżywkę biolaven

Załączam zdjęcia ostatnich nowości
No to piąteczka. Twoje zakupy jak zwykle interesująco wyglądają.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:00   #2444
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Też właśnie kupiłam odżywkę biolaven

Załączam zdjęcia ostatnich nowości
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Trochę moich nowości:
mydełko Sylveco
odżywka do włosów Biolaven
Krem do stóp Lavera
Peeling do twarzy Vianek z serii Normalizujący
Płyn do kąpieli stóp Bioturm
Balsam do ciała Lavera
Equilibra żel aloesowy
Pasta do zębów Parodontaks
Woda Micelarna JonZak
Woda Różana Bielendy

Fajne zakupy dziewczyny!
Też się czaję na odżywkę Biolaven, ponieważ czytalam dobre opinie o niej, ale póki co stacjonarnie u mnie nie ma a nie chce mi się zamawiać. Zakupiłam znów odżywkę PF tym razemTea Tree( szampon mam kolejną butelkę, ale odżywki jeszcze nie miałam), bo jakoś tak się okazało, że zapasy odżywek niepostrzeżenie się skończyły
Dostałam dziś od mamy (na dzień dziecka) puder Lirene City Matt. Nie mam pojęcia co z nim zrobić. Nie mam serca jej mówić po raz kolejny, że to nie jest kosmetyk dla mnie, a z drugiej strony i tak pewnie nie dam rady użyć więcej niż kilka razy.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 21:47   #2445
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Też właśnie kupiłam odżywkę biolaven

Załączam zdjęcia ostatnich nowości
Fajne nowości Serum Lavery nadal się dobrze sprawuje (bo serduszko przy nim wskazuje, że chyba lubisz)? Myślałam ostatnio nad nim (było w tkm), ale wydawało się drogie -
12e, a na przykład na violey, gdzie czasem robię zakupy, jest za 8e.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 07:45   #2446
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Fajne nowości Serum Lavery nadal się dobrze sprawuje (bo serduszko przy nim wskazuje, że chyba lubisz)? Myślałam ostatnio nad nim (było w tkm), ale wydawało się drogie -
12e, a na przykład na violey, gdzie czasem robię zakupy, jest za 8e.

Serum lavery bardzo fajne nie mam cery suchej, mam dojrzałą mieszaną i dla mnie nawilżenie jest absolutnie wystarczające na obecną pogodę. Zostawia na twarzy taką aksamitną, delikatną powłoczkę - zupełnie jak silikony
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 10:28   #2447
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Fajne zakupy dziewczyny!
Też się czaję na odżywkę Biolaven, ponieważ czytalam dobre opinie o niej, ale póki co stacjonarnie u mnie nie ma a nie chce mi się zamawiać. Zakupiłam znów odżywkę PF tym razemTea Tree( szampon mam kolejną butelkę, ale odżywki jeszcze nie miałam), bo jakoś tak się okazało, że zapasy odżywek niepostrzeżenie się skończyły
Dostałam dziś od mamy (na dzień dziecka) puder Lirene City Matt. Nie mam pojęcia co z nim zrobić. Nie mam serca jej mówić po raz kolejny, że to nie jest kosmetyk dla mnie, a z drugiej strony i tak pewnie nie dam rady użyć więcej niż kilka razy.
Ja miałam odżywkę i szampon Petal Fresh z Tea Tree, obydwa produkty dobrze się sprawowały, ale szampon trochę puszył włosy, mam kręcone i ciężko mi znaleźć równowagę pomiędzy dobrym oczyszczeniem skóry głowy a zachowaniem nawilżenia włosów.
Dokładnie to rozumiem, mam czasem dostęp do drogeryjnych kosmetyków z silikonami i potem nie wiem co z nimi zrobić, najgorsze że teraz w rodzinie to już nikt nie chce kosmetyków. Wszystko można dostać za pół darmo, ciągle jakieś promocje są, akcje testerskie w internecie, jeszcze kuzynka ma Oriflame i wszystkiego dosyć. Szkoda kosmetyk wyrzucić do kosza, a z drugiej strony takie podkład to nie ma jak zużyć.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 11:00   #2448
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Serum lavery bardzo fajne nie mam cery suchej, mam dojrzałą mieszaną i dla mnie nawilżenie jest absolutnie wystarczające na obecną pogodę. Zostawia na twarzy taką aksamitną, delikatną powłoczkę - zupełnie jak silikony
Też mam taką cerę. Kusisz


Na naturisimo jest -40% na Accorelle, niestety nie ma jeszcze tych nowych deo.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 18:48   #2449
tynkag1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 39
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Mam pytanie, czy hydrolat z czystka nie zrobi krzywdy cerze suchej, wrażliwej, ale skłonnej do zaskórników? Czytałam, że ma właściwości, które pomogą pozbyć przebarwień. Mam kilka śladów po pojedynczych wypryskach dośc widocznych i chciałabym się ich pozbyć, tyle że moja cera jest sucha, odwodniona,a czytałam, że czystek lubi wysuszać. Jak myślicie?
tynkag1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-04, 19:30   #2450
MalutkaKoteczka
Angelika
 
Avatar MalutkaKoteczka
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez tynkag1 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy hydrolat z czystka nie zrobi krzywdy cerze suchej, wrażliwej, ale skłonnej do zaskórników? Czytałam, że ma właściwości, które pomogą pozbyć przebarwień. Mam kilka śladów po pojedynczych wypryskach dośc widocznych i chciałabym się ich pozbyć, tyle że moja cera jest sucha, odwodniona,a czytałam, że czystek lubi wysuszać. Jak myślicie?
Raczej sam hydrolat nie usunie przebarwiem. Bardziej można celować w kwasy lub płyn Afronis czy coś podobnego punktowo, to wtedy nie wysuszy twarzy + coś nawilżającego mocno + filtr przeciwsłoneczny, bo słońce utrwala przebarwienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalutkaKoteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 07:55   #2451
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, ja całe życie miałam koty w domu. Po przeprowadzce przez rok nie mieszkałam z kotem. Po tym czasie córka wzięła do swojego mieszkania kota. Przez pierwsze tygodnie było ok, a potem się zaczęło źle dziać i po wizycie u niej, dłuższej niż godzinę, miałam zawsze masakryczne uczulenie i męczyłam się kilka dni.
Także ani wiek ani kontakt z kotami całe dotychczasowe życie przed nabyciem się alergii na nie mnie nie uchroniły.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wit.C dużo!! Ja też przez 80% swojego życia nie byłam na nic uczulona. Farba do włosów, proszki do prania, okulary też mogą być powodem, może zawierają jakieś metalowe części, albo toksyczny plastik Kotek może nie mieć związku, ale niestety, jest też coś takiego, jak alergia krzyżowa, że kot, albo inne zwierzę może nasilać objawy.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

alergię możesz dostać w każdym wieku Korah ma rację, że trzeba wzmacniać organizm, chociażby wit c. Skóra na powiekach jest cienka i delikatna, podatna na różne podrażnienia i możesz nie mieć nic na całym ciele, a powieki często się podrażniają. Nie muszą oczy łzawić ani nie musisz kichać. Alergie nabyte (te później się pojawiające) mają różną postać (ja mam co roku inne objawy- zależy od stanu organizmu). Też mam teraz swędzenie skóry, ciągle egzema na dłoniach a kichania i łzawienia od lat nie miałam Koty też przerabiałam, aktualnie nie mam na nie żadnej reakcji
Dzięki, dziewczyny, za odpowiedzi Powiem Wam, że aktualnie jestem załamana, wszystko mnie tak swędzi, że żyć nie daje Powieki ciut lepiej.

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Lada moment 32 lata stuknie Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, dam też znać, jak poużywam go dłużej
To czekam na opinię

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i już zaczęła kuszenie
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 10:11   #2452
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Koshatka, tu masz kredkę khaki
http://ekozuzu.pl/kredka-do-oczu-i-u...r-caramel.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 10:30   #2453
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Są tu jakieś kręconowłose? Czego używacie do podkreślenia skrętu i zniwelowania puszenia włosów?
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 10:31   #2454
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Szkoda że stacjonarnie u mnie CC jest strasznie okrojone i nie można pomacać wszystkiego.
A ten sklep jest godny polecenia? Pisałam do nich jakiś czas temu przez formularz na stronie i nie dostałam odpowiedzi.

W międzyczasie znalazłam kredkę khaki z firmy benecos. Muszę w Helfach pooglądać.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 10:34   #2455
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Szkoda że stacjonarnie u mnie CC jest strasznie okrojone i nie można pomacać wszystkiego.
A ten sklep jest godny polecenia? Pisałam do nich jakiś czas temu przez formularz na stronie i nie dostałam odpowiedzi.
Właścicielką jest moja znajoma, jeśli to podniesie Twoje zaufanie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 12:38   #2456
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny polećcie jakąś odżywkę do włosów w spreju, ułatwiającą czesanie, dla włosów falowanych, na lato? Potrzebuje pilnie czegoś na wyjazd.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 20:23   #2457
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kredka do brwi tej firmy w najjasnieszym kolorze to mój ideał, ktory będę kupować dopki będą ją produkować

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Używam terapii do włosów Orientany już tydzień i muszę przyznać, że po tym czasie widać już efekt- włosy mniej wypadają, ponieważ leciały mi jak szalone, na szczotce co dzień pełno włosów, przy Suszeniu leciały, w ciągu dnia ciągle z ubrania ściągałam, na podłodze w łazience wszędzie widziałam moje włosy. Teraz na szczotce zostaje może 1/4 tego co wcześniej a na ubraniu nic nie widzę w ciągu dnia. Mam tylko nadzieję, że po odstawieniu nie zaczną wypadać znowu ze zdwojoną siłą stosuję też tonik mgiełkę Vianka, ale tak co drugi dzień, bo trafił mi się egzemplarz z felernym atomizerem i nie chce mi się psikać
co to za terapia?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 20:25   #2458
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zamówiłam w końcu dezodorant PH, ależ jestem go ciekawa
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 21:13   #2459
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam w końcu dezodorant PH, ależ jestem go ciekawa
Jaki zapach? Uwielbiam PH.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 21:20   #2460
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
co to za terapia?

http://www.orientana.pl/produkty/pielegnacja-wlosow/terapia-wlosow/ajurwedyjska-terapia-do-wlosow/
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.